Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Lingvistiskā starpniecība. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Lingvistiskā starpniecība.

Kam:

Priekšmets: Lingvistiskā starpniecība.

Cienījamās kundzes/kungi!

Kopš 2007. gada piedalos Izraēlas valsts invalīdu cīņā – un kopš 2018. gada 10. jūlija to daru kustības “nitgaber” – caurspīdīgo invalīdu kustības ietvaros, kurai pievienojos.

Pēc tam, kad daudzu gadu darbība IZRAĒLAS valstī nedeva nekādu labumu, es nolēmu vērsties pie daudziem avotiem ārpus IZRAĒLAS valsts — un tas bija pēdējais izmisuma solis.

Bet ir vēl viena problēma: es runāju ebreju valodā, un manas svešvalodu zināšanas ir ārkārtīgi sliktas — un, ja neskaita angļu valodu vidējā līdz zemā līmenī un franču valodu ļoti zemā līmenī, man nav nekādu papildu zināšanu šajā jomā.

Mans jautājums jums ir šāds: vai jūs zināt kādus uzņēmumus, kas sniedz lingvistisko starpniecību vai starpniecības pakalpojumu, ko šādā gadījumā varētu izmantot?

Sveicieni,

assafs benyamini.

A. Tālāk ir sniegts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju Haifas Universitātes Sieviešu un dzimumu studiju nodaļas pasniedzējiem:

Kam: Haifas Universitātes Sieviešu un dzimumu studiju nodaļai.

Priekšmets: Priekšlikums pētījuma tēmai.

Cienījamās kundzes/kungi!

Gados pirms Pirmā pasaules kara acīmredzot pastāvēja britu sieviešu organizācija, no vienas puses, un vācu sieviešu organizācija, no otras puses – organizācija, kuras mērķis bija panākt izlīgumu starp tautām un novērst karu.

Pēc tam, kad 1914. gada augustā šķietami sākās karš, šīs organizācijas darbība tika pilnībā pārtraukta, tajā esošās britu sievietes pievienojās savas valsts karadarbībai, viņu organizācijas biedres līdz nesenam laikam, vācu sievietes pievienojās Vācijas karam. pūles – un, cik zināms, šī organizācija pazuda, izjuka un tās darbība nekad netika atjaunota.

Kur var atrast stāstu par šo organizāciju un, protams, stāstus par sievietēm, kas bija tās dalībnieces? Vai ir kāda cita informācija par šo organizāciju (kā bija organizācijas nosaukums, politiskā darbība un neveiksmes iemesli, vai šai organizācijai bija saikne ar sufragistu kustību Anglijā, kas, kā zināms, darbojās 19. gadsimta beigās gadsimts utt.)?

Es vēlos norādīt, ka es neesmu pētnieks un man nav nekāda sakara ar Haifas universitāti — un es sūtu šo vēstuli tikai kā ierosinājumu — un nekas vairāk.

Sveicieni,

Asafs Benjamins.

B. Tālāk ir mana sarakste no WhatsApp sociālā tīkla:

 

[13:04, 7.11.2022] +972 53-522-2014: Sveiki, kas notiek? Mēs viens otru nepazīstam, bet vai drīkstu uzdot jautājumu?

[23:06, 7.11.2022] Assafs Binjamini: Kāds ir jautājums?

[1:58, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Lieliski, lieliski, es esmu Šahars, un patiesība ir tāda, ka es sazinājos ar jums, jo mēs meklējam nopietnus cilvēkus, kas vecāki par 20 gadiem un vēlas izveidot papildu ienākumi no 2000-4000 NIS mēnesī no brīvā laika, no darba divas stundas dienā, izmantojot mobilo tālruni (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama).

Vēlējos jautāt, vai jūs varētu interesēt dzirdēt par iespēju gūt ienākumus brīvajā laikā?

[11:23, 8.11.2022] Assaf Binjamini: Vai tas ir B Hip Global uzņēmums? Vai varbūt Travelor kompānijā?

Ja tas ir viens no šiem diviem uzņēmumiem, es arī ieteiktu jums pēc iespējas ātrāk bēgt no tiem.

Viņi sola, tā sakot, “pasīvos ienākumus”, pieprasot maksājumus, lai sāktu procesu. Pēc maksājumu iekasēšanas vēl vēlāk viņi vienkārši pazūd kopā ar naudu – un neviens vairs nevarēs palīdzēt. Protams, jūs nekad neredzēsit naudu, ko viņi solīja jums nopelnīt.

Tie ir meļi, slikti cilvēki, ļoti izsmalcināti un arī manipulatīvi.

Noteikti mana iepazīšanās ar viņiem (es biju B Hip Global sanāksmē 2020. gada februārī – īsi pirms korona epidēmijas sākuma un ar to saistītās slēgšanas). Pēc tam, kad pamanīju manipulācijas, ko viņi veic, izmantojot sabiedrības vājāko cilvēku nožēlojamo stāvokli, es ar viņiem neturpināju – un pat ziņoju par tām Izraēlas Kultu upuru centram.

Un noslēgumā: tā kā es nemeklēju nepatikšanas, man nav nodoma pievienoties – un tā es iesaku to jums vai jebkuram citam.

Sveicieni,

Asafs Benjamins.

[11:38, 8.11.2022] Assafs Binjamini: Un es nosūtu jums šeit saiti uz rakstu, kas tika pārraidīts valsts televīzijas kanālā (šeit 11) par uzņēmumu B Hip Global

https://www.youtube.com/watch?v=VmqOIDlDR24Jebkurš

tālāki vārdi lieki… Ar cieņu, assaf benyamini.

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Jūs zināt, ka tas ir rediģēts un juridiski definēts kā tiesības uz neslavas celšanu

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: ?

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Labs brālis, lai veicas

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: raksti nereklamē nevienu citu, izņemot rakstniekus

[11:44, 8.11.2022] assaf benyamini: Iespējams, ka uzņēmums B Hip Global šajā jautājumā iesniedza klusēšanas prasību pret pirmo kanālu – es nezinu. Tas ir viņu veids, kā turpināt draudēt un novērst savu noziedzīgo darbību atklāšanu. Vai jums ir papildu nauda, ​​ko vēlaties ziedot uzņēmumam B Hip Global? Tāpēc nav nekādu problēmu – turpiniet ar tiem. Es apsolu, ka ar viņiem naudu nepelnīsi – tikai nepatikšanas un sarežģījumi.

Lēmums ir jūsu.

Tavai apdomāšanai.

Sveicieni,

assafs benyamini.

C. Zemāk ir ieraksts, ar kuru dalījos Facebook grupā “Tehniskais atbalsts – uz katru jautājumu atbilde”:

 

assafs benyamini

autors

Kam: “Tehniskais atbalsts – uz katru jautājumu ir atbilde”.

Priekšmets: Iekārtas pārbaude.

Cienījamās kundzes/kungi!

Apmēram pirms sešiem mēnešiem es iegādājos piezīmjdatoru vietnē pcdeal.co.il.

Nesen (es rakstu šos vārdus 2022. gada 21. oktobrī) manam datoram ir bijuši vairāki traucējumi, kas rodas nejauši: pēkšņi parādās melns ekrāns, pēkšņi sastingst dators un pēkšņi nereaģē tastatūras taustiņi.

Uzņēmums, no kura iegādājos datoru (uzņēmums pcdeal.co.il), atrodas IZRAĒLAS ziemeļu reģionā – un, tā kā es dzīvoju Jeruzalemē, acīmredzot atvedu viņiem datoru, pārbaudu aprīkojumu laboratorijā un pēc tam atdodu atpakaļ iekārtas un tās pārinstalēšana pie manis būs ļoti apgrūtinošs process, kas prasīs ilgu laiku (un tāpēc tas, visticamāk, nebūs iespējams – un, lai gan visam aprīkojumam ir garantija) – un tas ir tāpēc, ka ir divas papildu grūtības šeit:

1) Man nav ne automašīnas, ne vadītāja apliecības – tātad man pašam nav iespējas atnest pie viņiem datoru. Manas fiziskās invaliditātes, ekonomisko grūtību, kā arī ievērojamā ģeogrāfiskā attāluma dēļ tehnikas atvešana uz uzņēmumu ar taksometru arī nav iespējama.

2) Fiziskās invaliditātes dēļ nevaru mājās viens pats iepakot aprīkojumu kastītē pirms nodošanas uz laboratoriju. Tieši tā paša iemesla dēļ es nevaru parūpēties par datora pārinstalēšanu pēc tam, kad tas ir atgriezies no pārbaudes.

Tāpēc meklēju uzņēmumu, kas darbojas Jeruzalemes apkārtnē, no kura var saņemt šo pakalpojumu.

Man ir pilnīgi skaidrs, ka garantija datoram šādā gadījumā nebūs aktuāla – tomēr, tā kā mūsdienās prasme strādāt ar datoru ir būtiska lieta, nevaru atļauties ilgstošu vairāku nedēļu vai varbūt pat vairāk, kurā man nebūs pieejams dators (šis ir vienīgais dators, kas man ir mājās – un manā situācijā es nevaru atļauties iegādāties citu datoru).

Vai jūs zināt kādu uzņēmumu, kas darbojas Jeruzalemes apgabalā un kas var piedāvāt šādu pakalpojumu? Un ja jā – par kādām izmaksām? Es vēlos norādīt, ka daudzi tehniķi, ar kuriem jau esmu sazinājies, diemžēl ir mēģinājuši krāpties ar visādiem nežēlīgiem trikiem: piemēram: tehniķis, kurš uzstāja, ka viņš var ierasties pie manis tikai savas darba dienas beigās. kad visi veikali jau bija slēgti – un tādā veidā viņš tiešām bez jebkāda pamatojuma mēģināja samaksāt uz mani un iekasēt dubultu cenu. Vai arī tehniķi, kuri vēlas paņemt no manis NIS 250 tikai pārbaudei – pat pirms viņi ir pat kaut ko pārbaudījuši datorā (un mēs runājam par cilvēkiem, kas nāk no citas Jeruzalemes apkaimes – un degvielas izdevumi tiešām nav attaisno pārmērīgi augsto cenu, ko viņi prasa.

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

D. Zemāk ir ziņa, ko ierakstīju savā Facebook lapā:

Kopš 2007. gada piedalos invalīdu cīņā IZRAĒLAS štatā – un kopš 2018. gada 10. jūlija to daru kustības “Nītgabera” – caurspīdīgo invalīdu kustības ietvaros, kurai pievienojos.

Pēc tam, kad daudzu gadu darbība Izraēlas valstī nedeva nekādu labumu, es nolēmu vērsties pie daudziem avotiem ārpus Izraēlas Valsts – un tas bija pēdējais izmisuma solis.

Taču ir problēma: es runāju ebreju valodā, un svešvalodu zināšanu trūkuma dēļ nevaru veikt divvirzienu saziņu ar daudzām vietām, uz kurām sūtu tikai tulkotus failus vai tekstus.

Es jūtos ļoti slikti par sevi – es vienkārši nevaru izrādīt savu izmisumu. Hahaha…

 

E. Tālāk ir norādīta vēstule, ko es nosūtīju Sārai Netanjahu kundzei.

 

Asafs Bendžamins< [email protected] >

Kam:

[email protected]

Trešdiena, novembris 9-16:49

Sveiciens Sārai Netanjahu kundzei!

 

Priekšmets: darba meklejumi.

Cienījamā kundze.

Šajās dienās es meklēju darbu. Nesen (es rakstu šos vārdus svētdien, 2020. gada 18. oktobrī) es lasīju par projektu “Honey Badger” – kura ietvaros tehnoloģiju giganti, piemēram, Google vai Facebook, pārvalda Manilas pilsētā bāzētu līgumuzņēmumu. Filipīnas. Darbinieku loma šajā uzņēmumā vai citos līgumsabiedrībās (uzņēmumu skaits, kas nodarbojas ar šo jomu nav zināms) ir novērst problemātisku saturu (narkotikas, prostitūcija, pedofilija, nāvessodu vai teroristu darbību pārraides utt.) Internets. 2018. gadā pirmdienas maijā kinovācieši Hanss Bloks un Morics Reisviks uzņēma dokumentālo filmu “Interneta apkopēji” par šo uzņēmumu darbinieku darbu.

 

Mans jautājums jums ir: vai jūs zināt par uzņēmumiem, kas nodarbojas ar šo jomu, pie kuriem varat sazināties, lai pieteiktos darbā?

 

Norādīšu, ka es pilnībā apzinos šāda darba aizskarošo raksturu attiecībā pret tajā iesaistītajiem: saskaņā ar dažādām publikācijām daudzi cilvēki, kas strādāja šajos darbos, izdarīja pašnāvības vai arī viņiem radās ļoti nopietnas garīgas un fiziskas slimības. pastāvīgas un ikdienas saskarsmes ar sarežģīto saturu rezultātā. Bet tas mani neattur, un tas ir tāpēc, ka manā dzīvē tik un tā vairs nav ko zaudēt – un jau daudzus gadus man nav izdevies atgriezties darba tirgū (visas citas iespējas palīdzēt organizācijām, darba biržām vai sazināties daudzi uzņēmumi tieši ir izsmelti – un daudzus gadus).

 

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Manas e-pasta adreses: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: assafbenya[email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected]

 

2) CV — assafs benyamini:

 

Personas dati: assaf benyamini, Tel. 029547403.

 

Dzimšanas datums: 11.11.1972.

 

Adrese: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Jeruzaleme, IZRAĒLA.

 

Tālruņa numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

 

Izglītība: 10 mācību gadi un daļēja imatrikulācija.

 

Militārais dienests: atbrīvojums medicīnisku iemeslu dēļ.

 

Darba pieredze:

 

  1. gads — darbs “RESHET” galdniecībā (Telavivas dienvidos)

 

1998-2005-Strādā Nacionālajā bibliotēkā, palīdzot profesionālai bibliotekāru komandai visdažādākajos uzdevumos.

2009-2010-Strādā juvelierizstrādājumu šķirošanas preču ķēdē “Avgad”.

  1. gada februāris-maijs-darbs datorkompānijā HMSOFT
  2. gada februāra sākums – trīs darba dienas, izdalot avīzes garāmgājējiem uz ielas.

 

brīvprātīgais darbs:

Aktīvs invalīdu cīņas štābā IZRAĒLĀ.

Brīvprātīgais darbs Jeruzalemes pašvaldības tiesību izmantošanas centrā, lai palīdzētu trūcīgajiem iedzīvotājiem.

Vispārīga informācija: augsta motivācija, spēja labi formulēt mutiski un rakstiski, spēja improvizēt un risināt problēmas.

Ir sena iepazīšanās ar pilsoniskās sabiedrības organizācijām.

Cieš no fiziskas invaliditātes, kas man neļauj celt lielas slodzes un ilgstoši stāvēt uz kājām.

 

F. Zemāk ir vēstule, kuru nosūtīju uzņēmumam “logicping.co.il”:

 

vēstules tologicping.co.il”.

 

assafs benyamini< [email protected] >

[email protected]

Ceturtdien, 10.novembrī plkst.11:39

Kam: “logicping.co.il”.

        

Priekšmets: Pastāvīgās saites.

Cienījamās kundzes/kungi!

Es rakstu emuārā disability5.com — emuārā, kurā tiek risināts jautājums par cilvēkiem ar invaliditāti, kas veidots uz wordpress.org sistēmas, un tiek glabāts servers24.co.il serveros. Katram mana emuāra ierakstam ir saite, kas ved uz uz to — kas ir pastāvīgā saite. Es meklēju programmatūru vai sistēmu internetā, ar kuras palīdzību es varētu izplatīt visas Manas pastāvīgās saites tiek izplatītas pēc iespējas plašāk tīklā. Vai jūs zināt šādas sistēmas vai programmatūru?

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica St., ieeja A — dzīvoklis 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Emuāra disability5.com pastāvīgās saites: Numurēts saraksts:

 

https://docs.google.com/document/d/1hCnam0KZJESe2UwqMRQ53lex2LUVh6Fw3AAo8p65ZQs/edit?usp=sharing

vai:

https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io/2022/10/10/Permalinks-of-post…om-list-numbered/‎

Nenumurēts saraksts:

https://docs.google.com/document/d/1PaRj3gK31vFquacgUA61Qw0KSIqMfUOMhMgh5v4pw5w/edit?usp=sharing

 

vai:

https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io/2022/10/09/Permalinks-your-Fuss…-disability5-com/‎

 

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

 

G. Zemāk ir ziņa, ko publicēju savā Facebook lapā ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī plkst. 0:39:

 

Zemāk ir ziņa, kuru pirms dažām minūtēm rakstīju šeit Facebook “Bezeq”:

assafs benyamini.

Sveicieni Bezeq:

Kas būs? Es esmu jūsu klients no Jeruzalemes apgabala — un atkal es saskaros ar sērfošanas problēmām, kuras jūs it kā novērsījāt pirms dažām nedēļām: atkārtoti atvienojumi no interneta, vietnes, kas netiek ielādētas.

Kāda velna problēma ir to novērst vienreiz un uz visiem laikiem?

Vienkārši apnicis!!! Jūsu apkalpošana ir vienkārši pretīga!!!

assafs benyamini.

pēcraksts. Mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Atgriezies pie manis un jau labo – man vairs nav spēka tev!!!

H. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju Kneseta Finanšu komitejai (IZRAĒLAS parlamentam).

Vēstules Kneseta Finanšu komitejai

assafs benyamini< [email protected] >

Kam:

[email protected]

Ceturtdien, 10.novembrī plkst.11:51

Kneseta Finanšu komitejai, lai miers:

Nesen es nosūtīju apelāciju “Clalit Mushlam”, kas noraidīja manu lūgumu atmaksāt nepieciešamo ortopēdisko aprīkojumu.

Es aicinu pārskatīt politiku un likumdošanu šajā jautājumā – cilvēkiem, kuri dzīvo no Valsts apdrošināšanas institūta invaliditātes pabalsta, ir ļoti grūti, un daudzos gadījumos viņi vienkārši nevar paciest pēkšņus šāda veida finanšu izdevumus.

Pieļauju (lai gan neesmu pārbaudījis, un man nav iespējas pārbaudīt), ka daudzi invalīdi ir spiesti atteikties no šī pakalpojuma, jo nespēj samaksāt 600 šekeļus par ortopēdiskajiem apaviem. Es domāju, ka šajā sakarā ir steidzami jāmaina likumdošana un procedūras. Tas nav luksusa produkts, bet gan kritisks medicīnas aprīkojums. Jūsu uzziņai. Ar cieņu, Asaf Binjamini.

 

Kam: Clalit Mushlam — sabiedrības uzziņas.

Priekšmets: ortopēdiskie apavi.

Cienījamās kundzes/kungi!

Nesen (es rakstu šos vārdus ceturtdien, 2022. gada 13. oktobrī) man bija jāiegādājas ortopēdiskie apavi 600 NIS apmērā – kas ir smags finansiāls slogs tādam cilvēkam kā es, kurš dzīvo ar ļoti zemiem ienākumiem – invaliditātes pabalstu. no Nacionālā apdrošināšanas institūta.

Mans jautājums šajā sakarā ir šāds: vai man ir tiesības uz naudas atmaksu?

Es būtu pateicīgs, ja jūs sniegtu pēc iespējas sīkāku informāciju par šo jautājumu.

Ar cieņu

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica St.,

ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

 

pēcraksts. 1) Man ir fails, kurā ir: manas ID kartes kopija. Apstiprinājums par pabalstu, ko saņemu no Valsts apdrošināšanas institūta. Ortopēdisko apavu iegādes čeka fotokopija līdz.

2) Mana vietne: https://disability5.com/

3) Mans ID numurs: 029547403.

4) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: ass.benyam[email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

 

I. Šeit ir dažas idejas, par kurām es domāju:

        

1) Kā zināms, internetā ir daudz, daudz platformu, vietņu un programmatūras – lai gan daudzām no tām nav paskaidrojumu ebreju valodā par to darbības veidu, mērķi, lietošanas nosacījumiem utt. Protams, YouTube ir video, kur var atrast skaidrojumus ebreju valodā par dažādām tēmām – tomēr ir platformas, attiecībā uz kurām ir skaidrojumi tikai angļu vai citās svešvalodās – un dažreiz ir cilvēki (arī šo rindu autors), kas ir ļoti grūti saprast paskaidrojumus angļu vai citās svešvalodās, un tie patiesībā ir “pazuduši” un nevar saprast, cik platformu tīklā darbojas. Protams, Google tulkotāja vai citu automātiskās tulkošanas pakalpojumu izmantošana nepalīdz, jo tulkojumos ir daudz kļūdu. Šādā situācijā ebreju valodā runājošais nesaņems palīdzību, un neskaidrais tulkojums, pilns ar kļūdām, radīs tikai daudz lielāku neskaidrību un izpratnes trūkumu. Izaicinājums ir izveidot uz mākslīgā intelekta balstītu sistēmu, kas, ievadot vietnes domēna adresi vai url, būtu piemērota, lai automātiski sniegtu skaidru skaidrojumu ebreju valodā par to, kā darbojas iecerētā platforma. Šādā sistēmā ir jāiekļauj iespēja dalīties un saņemt papildu paskaidrojumus, un tas notiek, ja viena vai otra iemesla dēļ

Protams, pēc šādas platformas darbošanās varēs ieteikt citu valodu programmētājiem izstrādāt līdzīgas sistēmas tās pašas vietējās valodas runātājiem, kuri brīvi nepārvalda citas valodas.

2) Tīkls, kura mērķis ir veicināt diskusijas par ideju izvirzīšanu un pretrunāšanu vai atspēkošanu. Un jēga: diskusija notiek šādi: kāds tīkla lietotājs izvirza viena vai cita veida ideju vai apgalvojumu – un citiem lietotājiem, kas pievienojas diskusijai, jāmēģina pierādīt, ka šī lietotāja izvirzītā ideja nav patiesa. – un, no otras puses, cilvēkam, kurš izvirzīja ideju, jāturpina mēģināt to aizstāvēt un paskaidrot, kāpēc tā patiešām ir patiesa. Diskusija, kas vienmēr sastāvēs no pretenzijām un pretprasībām.

3) Demonstrāciju pasūtīšanas tīkls. Kā zināms, ir sabiedriskie aktīvisti, kuri cenšas virzīt dažādus jautājumus, taču vienu vai otru iemeslu dēļ viņi nevar iziet uz ielas un demonstrēt. Šī sociālā tīkla mērķis būs “samērot” problēmas, kuras tie sociālie aktīvisti mēģinās popularizēt, un citus cilvēkus tajā pašā tīklā, kuru uzdevums būs iziet un demonstrēt šīs idejas.

4) Cenzēta satura tīkls. Kā zināms, tādi tehnoloģiju giganti kā Google, Facebook, Apple, Amazon u.c. dažkārt bloķē dažādus lietotājus viena vai cita satura dēļ, ko šie lietotāji augšupielādē. Ideja ir izveidot sociālo tīklu, kas kalpos kā sava veida “patvērums” visiem tiem lietotājiem, kuri ir bloķēti – un, protams, šādam tīklam nebūs cenzūras vai nekāda veida ierobežojumi satura augšupielādei.

5) Dīvaina satura sociālais tīkls. Tas nozīmē sociālo tīklu, kas būs paredzēts tikai traka vai maldinoša satura vai ideju augšupielādei. Attiecīgi jebkurš saturs, kas ir pārāk loģisks vai reālistisks, tiks nekavējoties bloķēts. Protams, izaicinājums būs izstrādāt algoritmu, kura mērķis būs mēģināt atrast saturu, kas ir pārāk gudrs vai loģisks, lai tos bloķētu. Lietotāji varēs iesniegt apelāciju – un, ja izrādīsies, ka augšupielādētais saturs patiešām ir maldinošs un neloģisks vai pārāk reālistisks, tas pats saturs tiks atgriezts vietnē.

J. Tālāk ir norādīta vēstule, ko nosūtīju uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: ārzemju interneta pakalpojumu sniedzējs.

Cienījamās kundzes/kungi!

Esmu uzņēmuma “Bezeq” klients no Jeruzalemes apgabala un abonēju interneta pieslēguma un telefona līnijas pakalpojumu.

Pēdējā gada laikā (es rakstu šos vārdus piektdien, 2022. gada 11. novembrī — dažas stundas pirms Šabata) atkal un atkal ir atkārtojusies īpaši nežēlīga viņu uzvedība: lai gan esmu abonents, un arī maksāju vislabāk. no manas naudas par optiskās šķiedras pakalpojumu atkal un atkal atslēdzas interneta pieslēgums – Tieši tā un bez iemesla. Arī dažreiz pilnīgi likumīgu vietņu tīmekļa lapas neparādās, tāpat kā bez iemesla. Arī sērfošana internetā daudzos gadījumos kļūst ļoti lēna – arī bez iemesla un pamatojuma. Ikreiz, kad sazinos ar Bezeq tehniskajām brigādēm, problēma tiek laicīgi atrisināta – tomēr vienmēr pēc neilga laika atkārtojas vēlreiz. Esmu viņus daudzas reizes lūdzis novērst visas problēmas vienreiz un uz visiem laikiem,

Mans jautājums ir: Vai ir tehniski iespējams saņemt pakalpojumu no ārvalstu interneta pakalpojumu sniedzēja (atrodas ārpus Izraēlas valsts teritorijas)? Vai arī tāpēc, ka “Bezeq” ir monopols uz infrastruktūru, kas sasniedz mājas Izraēlā, pat ja man izdosies pieslēgties ārzemju interneta pakalpojumu sniedzējam, tam faktiski nebūs nekādas nozīmes un tāpēc šāds tests ir lieks. pirmā vieta?

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. mobilais-972-58-6784040. fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) manas e-pasta adreses: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected]

3) Mana vietne: https://disability5.com

K. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju Yad Vashem:

Manas vēstules “Yad Vashem – holokausta un varoņu piemiņas iestādei”.

Yahoo/nosūtīts

          

Asafs Bendžamins< [email protected] >

[email protected]

Piektdien, 11.novembrī plkst.11:35

Kam: “Jads Vašems – holokausta un varoņu piemiņas iestāde”.

Priekšmets: Priekšlikums pētījuma tēmai.

Cienījamās kundzes/kungi!

Otrā pasaules kara beigās no Padomju Savienības izskanēja prasība deportēt visas vācu minoritātes un iedzīvotājus no Austrumeiropas. Kā zināms, tās ir dažādās austrumeiropas valstīs dzīvojušas populācijas, kas tur ieradušās pēc Austroungārijas impērijas, kas izjuka pēc Pirmā pasaules kara beigām. Ir arī labi zināma šo iedzīvotāju loma, palīdzot nacistiskās Vācijas ļaunajām armijām un tās okupācijai Otrā pasaules kara pirmajos posmos. Kad pieprasījums nāk no krievu puses, politiski un militāri tas bija starpposms starp Otrā pasaules kara beigām un aukstā kara sākumu un starpbloku cīņu starp ASV un Padomju Savienību, kas nāks. vēlāk. Un tā kā šajā posmā karā uzvarēja Rietumu lielvaras, proti: Amerikas Savienotās Valstis, Anglija un Francija vēl bija savienībā ar Padomju Savienību, tad, lai veiktu deportāciju, bija nepieciešama Rietumu lielvalstu piekrišana, kas galu galā deva savu piekrišanu un izvirzīja krieviem nosacījumu: prasība, lai deportācija tiktu veikta. un tajā tika veikti daudzi cietsirdīgi un šausmu akti pret civiliedzīvotājiem. Šīs deportācijas – 16 miljonu vāciešu izsūtīšanas atpakaļ uz dzimteni – ietvaros īsu laiku darbojās ebreja Šlomo Morela vadītā nometne – nometne, kurā tika ieslodzīti vācu gūstekņi. Un šeit rodas vairāki jautājumi: Kur var atrast šīs nometnes stāstu? Un vai Šlomo Morels vai citi nometnes vadītāji, vai ir saistība ar kustību Atriebēji? Un vai tam pašam Šlomo Morelam bija ģimenes saikne ar IZRAĒLĀS reklāmdevēju Moti Morelu, kurš, kā zināms, gāja bojā autoavārijā Telavivā 2018. gada 17. aprīlī?

Un noslēgumā: es nekad neesmu strādājis Yad Vashem institūtā, un man nav tiešas personiskas saistības ar šo lietu.

Es rakstu šos vārdus tikai kā ieteikums – un nekas vairāk kā tas.

Sveicieni,

assafs benyamini.

L. Zemāk ir vēstule, kuru nosūtīju uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: automātiska monetizācija.

Cienījamās kundzes/kungi!

Man ir vairāki kanāli dažādos sociālajos tīklos, kuros ik pa laikam augšupielādēju saturu.

Es meklēju pakalpojumu, kurā varu augšupielādēt saites uz savām platformām un kas automātiski monetizēs visus manus kanālus un bez manas nepārtrauktas iesaistīšanās.

Vai jūs zināt šādu pakalpojumu?

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

Izraēla, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. mobilais-972-58-6784040. fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) mana e-pasta adrese: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: assafff[email protected] un: [email protected] un: [email protected]

3) Mana vietne: https://disability5.com

M. Zemāk ir e-pasta ziņa, kuru šajās dienās (es rakstu šos vārdus 2022. gada 11. novembrī) sāku sūtīt uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: Projekta priekšlikums.

Cienījamās kundzes/kungi!

Esmu cilvēks, kurš cieš no fiziskas invaliditātes, kuras dēļ man kļūst arvien grūtāk pacelt lietas, kas nejauši uzkrīt uz grīdas (kas, kā zināms, ik pa laikam notiek gandrīz katrā dzīvojamā dzīvoklī). Es izmantoju līdzekli/palīglīdzekli, ko sauc par “rokas pagarinātāju” — tas ir:

 

Kā redzat, šī ierīce var būt efektīva, ja runa ir par cietu priekšmetu, kas dažreiz ir jāpaceļ no grīdas. Bet, kā zināms, dažreiz ir gadījumi, kad tas, kas nejauši nokrīt uz grīdas, ir šķidrums, nevis cieta viela, piemēram: nejauši uz grīdas izlijusi zupa, nejauši izlijusi eļļa utt.

Runājot par veseliem cilvēkiem, protams, nav problēmu paņemt lupatu un iztīrīt nepieciešamo – tomēr tādiem cilvēkiem kā es, kuri cieš no fiziskas invaliditātes, kas kļūst arvien sliktāka un sliktāka, dažreiz ir grūtības veikt kustību uz priekšu un atpakaļ. ar roku, tīrot grīdu ar lupatu.

Šo iemeslu dēļ es jau ilgu laiku meklēju produktu, ko varētu iegādāties un kurā būtu piemērots stiprinājuma mehānisms rokas pagarinātājam, kura attēlu esmu pievienojis šeit, un kas spētu uzsūkt uzlijušo šķidrumu. grīda (un manis minēto iemeslu dēļ parasta lupata šādā gadījumā darbu nedara).

Norādīšu, ka neesmu māsa, bet veselības grūtību dēļ šāds produkts man noteikti ir vajadzīgs. Jāatceras, ka cilvēki manā situācijā lielāko daļu laika pavada vieni, un bez otra cilvēka, kurš var būt līdzās un palīdzēt šādā situācijā (un arī man tāda palīdzība šodien nav vajadzīga).

Jebkurā gadījumā un pēc daudziem meklējumiem, kas ietvēra arī jautājuma nosūtīšanu uz MILBAT organizācija, uzņēmumiem, kas nodarbojas ar ergonomisku izstrādājumu ražošanu (kā mēs zinām, šādu uzņēmumu IZRAĒLĀ ir ļoti maz, un no veiktajiem testiem man kļuva skaidrs, piemēram, ka visā Jeruzalemes teritorijā ir ir tikai viens mazs uzņēmums, kas ar to nodarbojas) un dažādām ķēdēm, kā arī rūpnīcām, kur ražo tīrīšanas līdzekļus, man kļuva skaidrs, ka acīmredzot līdz šim tāda produkta nav.

Tāpēc mans jautājums jums ir: vai jūs būtu ieinteresēti piedāvāt šādu produktu izstrādes projektu studentiem, kuri studē produktu dizaina jomu?

Es ceru, ka, ja un kad būs šāds produkts, kā arī būs finansiālās iespējas to tirgot, tas spēs palīdzēt arī daudziem citiem invalīdiem vai slimiem cilvēkiem.

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3) Mana vietne: https://disability5.com

N. Manas saites:

1)Talia Benjamini emuāra receptes

2)vietne getmunch.com

3)Raksts: Kāpēc izkrāpšana internetā gūst panākumus — Autors Revital Solomon

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE