Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Mediacja językowa. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Mediacja językowa.

Do:

Temat: Mediacja językowa.

Szanowni Państwo.

Uczestniczę od 2007 roku w walce osób niepełnosprawnych w Państwie Izrael – a od 10 lipca 2018 roku robię to w ramach ruchu „nitgaber” – transparentnych osób niepełnosprawnych, do którego dołączyłem.

Po tym, jak przez wiele lat działalność w Państwie IZRAEL była bezużyteczna, zdecydowałem się zwrócić do wielu źródeł poza Państwem IZRAEL – i to jako ostatni krok desperacji.

Ale jest jeszcze jeden problem: mówię po hebrajsku, a moja znajomość języków obcych jest bardzo słaba – poza angielskim na poziomie średnio-niskim i francuskim na bardzo niskim poziomie, nie mam żadnej dodatkowej wiedzy w tym zakresie.

Moje pytanie do Państwa brzmi: czy znacie jakieś firmy, które świadczą usługi w zakresie pośrednictwa językowego lub pośrednictwa, z których ewentualnie można by skorzystać w takiej sytuacji?

Pozdrowienia,

assaf benyamini.

A. Poniżej e-mail, który wysłałam do wykładowców Wydziału Studiów nad Kobietami i Genderem na Uniwersytecie w Hajfie:

Do: Wydział Studiów nad Kobietami i Genderem, Uniwersytet w Hajfie.

Temat: Propozycja tematu badawczego.

Szanowni Państwo.

W latach poprzedzających I wojnę światową istniała podobno z jednej strony organizacja Brytyjek, z drugiej Niemek – organizacja, której celem było pojednanie między narodami i zapobieżenie wojnie.

Po wybuchu wojny najwyraźniej w sierpniu 1914 r. działalność tej organizacji została całkowicie wstrzymana, należące do niej Brytyjki włączyły się do wysiłku wojennego swojego kraju, ich członkinie organizacji do niedawna, Niemki przystąpiły do ​​wojny niemieckiej wysiłek – i o ile wiadomo, organizacja ta zniknęła, rozwiązała się, a jej działalność nigdy nie została wznowiona.

Gdzie można znaleźć historię tej organizacji i oczywiście historie kobiet, które były jej członkami? Czy są jakieś inne szczegóły dotyczące tej organizacji (jak nazywała się organizacja, jaka była jej działalność polityczna i przyczyny jej upadku, czy organizacja ta miała powiązania z ruchem sufrażystek w Anglii, który działał pod koniec XIX w. wieku itp.)?

Chciałbym zaznaczyć, że nie jestem naukowcem i nie mam nic wspólnego z Uniwersytetem w Hajfie – a ten list wysyłam jedynie jako propozycję – i nic poza tym.

Pozdrowienia,

Asafa Benjamina.

B. Poniżej moja korespondencja z sieci społecznościowej WhatsApp:

 

[13:04, 7.11.2022] +972 53-522-2014: Hej, co się dzieje? Nie znamy się, ale czy mogę zadać pytanie?

[23:06, 7.11.2022] Assaf Binyamini: Jakie jest pytanie?

[1:58, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Świetnie, świetnie, jestem Shahar i prawda jest taka, że ​​skontaktowałem się z tobą, ponieważ szukamy poważnych ludzi w wieku powyżej 20 lat, którzy chcą wygenerować dodatkowy dochód w wysokości 2000-4000 NIS miesięcznie z wolnego czasu, z pracy na dwie godziny dziennie przez telefon komórkowy (nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie).

Chciałem zapytać, czy może Cię zainteresować informacja o możliwości zarabiania w wolnym czasie?

[11:23, 8.11.2022] Assaf Binyamini: Czy to firma B Hip Global? A może w firmie Traveller?

Jeśli jest to jedna z tych dwóch firm, również radziłbym ci jak najszybciej od nich uciec.

Obiecują „dochód pasywny”, że tak powiem, wymagający płatności, aby rozpocząć proces. Po odebraniu płatności nawet później po prostu znikają z pieniędzmi – i nikt już nie będzie w stanie pomóc. Oczywiście nigdy nie zobaczysz pieniędzy, które obiecali ci zarobić.

To kłamcy, źli ludzie, bardzo wyrafinowani, a także manipulujący.

Na pewno moja znajomość z nimi (byłem na spotkaniu B Hip Global w lutym 2020 – na krótko przed rozpoczęciem epidemii korony i towarzyszącymi jej zamknięciami). Po zauważeniu manipulacji, jakich dokonują, wykorzystując los najsłabszych w społeczeństwie, nie kontynuowałem ich – a nawet zgłosiłem to do izraelskiego Centrum dla Ofiar Kultu.

I na koniec: skoro nie szukam kłopotów, to nie mam zamiaru się przyłączać – i tak polecam Tobie i komukolwiek innemu.

Pozdrowienia,

Asafa Benjamina.

[11:38, 8.11.2022] Assaf Binyamini: I przesyłam tutaj link do artykułu, który był emitowany w telewizji państwowej (tutaj 11) o firmie B Hip Global

https://www.youtube.com/watch?v=VmqOIDlDR24Any

dalsze słowa są zbędne… Z pozdrowieniami, assaf benyamini.

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Wiesz, że to zostało zredagowane i prawnie zdefiniowane jako prawo do zniesławienia

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: ?

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Niezły bracie, powodzenia

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Artykuły nie promują nikogo oprócz pisarzy

[11:44, 8.11.2022] assaf benyamini: Możliwe, że firma B Hip Global złożyła w tej sprawie wniosek o ciszę wobec pierwszego kanału – nie wiem. Jest to ich sposób na dalsze grożenie i zapobieganie ujawnieniu ich przestępczych czynów. Czy masz dodatkowe pieniądze, które chcesz przekazać B Hip Global? Więc nie ma problemu – kontynuuj z nimi. Obiecuję, że nie zarobisz na nich pieniędzy – tylko kłopoty i komplikacje.

Decyzja jest twoja.

do rozważenia.

Pozdrowienia,

assaf benyamini.

C. Poniżej post, który udostępniłem w grupie na Facebooku “Pomoc techniczna – na każde pytanie odpowiedź”:

 

assaf benyamini

autor

Do: “Wsparcie techniczne – na każde pytanie jest odpowiedź”.

Temat: Kontrola sprzętu.

Szanowni Państwo.

Około pół roku temu kupiłem komputer przenośny pcdeal.co.il.

Ostatnio (piszę te słowa 21.10.2022) mój komputer miał kilka awarii, które występują losowo: nagle pojawia się czarny ekran, komputer nagle się zawiesza i klawisze na klawiaturze, które nagle nie reagują.

Firma od której kupiłem komputer (firma pcdeal.co.il) znajduje się w północnym regionie IZRAELA – a ponieważ mieszkam w Jerozolimie, najwyraźniej przywiozę do nich komputer, przetestuję sprzęt w laboratorium, a następnie zwrócę sprzęt i ponowne zamontowanie go u mnie będzie bardzo kłopotliwym procesem, który zajmie dużo czasu (a co za tym idzie chyba nie będzie to możliwe – i chociaż na cały sprzęt jest gwarancja) – a to dlatego, że są jeszcze dwie dodatkowe trudności tutaj:

1) Nie mam samochodu ani prawa jazdy – więc nie mam możliwości samodzielnego zaniesienia do nich komputera. Ze względu na moją niepełnosprawność fizyczną, trudną sytuację materialną oraz znaczną odległość geograficzną nie jest również możliwe przywiezienie sprzętu do firmy taksówką.

2) Ze względu na swoją niepełnosprawność fizyczną nie jestem w stanie samodzielnie zapakować sprzętu w domu w karton przed przekazaniem go do laboratorium. Dokładnie z tego samego powodu nie mogę zająć się reinstalacją komputera po powrocie z testu.

W związku z tym poszukuję firmy działającej na terenie Jerozolimy, w której można uzyskać taką usługę.

Jest dla mnie zupełnie jasne, że gwarancja na komputer nie będzie miała w takim przypadku znaczenia – jednak ponieważ umiejętność pracy z komputerem to w dzisiejszych czasach podstawa, nie stać mnie na przedłużony okres kilku tygodni, a może nawet więcej, w którym nie będę miał dostępu do komputera (jest to jedyny komputer jaki mam w domu – aw mojej sytuacji nie stać mnie na zakup drugiego komputera).

Czy znasz firmę działającą na terenie Jerozolimy, która może zaoferować taką usługę? A jeśli tak – jakim kosztem? Chciałbym zaznaczyć, że wielu techników, z którymi się już kontaktowałem, niestety próbowało oszukiwać różnymi skandalicznymi sztuczkami: na przykład: technik, który upierał się, że może przyjść do mnie tylko pod koniec dnia pracy, o godzinie kiedy wszystkie sklepy były już zamknięte – iw ten sposób faktycznie próbował dokonać na mnie płatności i obciążyć mnie podwójną ceną bez żadnego uzasadnienia. Albo techników, którzy chcą wziąć ode mnie NIS 250 tylko do kontroli – nawet zanim cokolwiek sprawdzili na komputerze (a mówimy o ludziach, którzy przyjeżdżają z innej dzielnicy Jerozolimy – a wydatki na paliwo naprawdę nie uzasadnić wygórowaną cenę, jakiej żądają.

Pozdrowienia,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

D. Poniżej znajduje się post, który napisałem na mojej stronie na Facebooku:

Uczestniczę od 2007 roku w walce osób niepełnosprawnych w Państwie IZRAEL – a od 10 lipca 2018 roku robię to w ramach ruchu „Natagver” – transparentnych osób niepełnosprawnych, do którego dołączyłem.

Po tym, jak przez wiele lat działalność wewnątrz Państwa Izrael była bezużyteczna, zdecydowałem się zwrócić do wielu źródeł poza Państwem Izrael – i to jako ostatni krok desperacji.

Jest jednak pewien problem: jestem hebrajczykiem i z powodu nieznajomości języków obcych nie mogę prowadzić dwukierunkowej komunikacji z wieloma miejscami, do których wysyłam tylko przetłumaczone pliki lub teksty.

Czuję się bardzo źle ze sobą – po prostu nie mogę uzewnętrznić mojej desperacji. Hahaha…

 

E. Poniżej znajduje się list, który wysłałem do pani Sary Netanjahu:

 

Asaf Benjamin< [email protected] >

Do:

[email protected]

Środa, listopad 9-16:49

Witam panią Sarę Netanjahu:

 

Temat: poszukiwania pracy.

Droga Pani.

Na te dni szukam pracy. Ostatnio (piszę te słowa w niedzielę 18 października 2020) przeczytałem o projekcie o nazwie „Honey Badger” – w ramach którego giganci technologiczni tacy jak Google czy Facebook prowadzą firmę wykonawczą z siedzibą w mieście Manila w Filipiny. Rolą pracowników tej firmy lub innych firm wykonawczych (nieznana jest liczba firm zajmujących się tą dziedziną) jest usuwanie problematycznych treści (narkotyki, prostytucja, pedofilia, transmisje egzekucji czy działalności terrorystycznej itp.) Internet. W 2018 roku, w poniedziałek maja, Niemcy Kina Hansa Blocka i Moritza Reiswicka wyprodukowali film dokumentalny „Czyściciele Internetu” o pracy pracowników tych firm.

 

Moje pytanie do Ciebie brzmi: czy znasz firmy zajmujące się tą dziedziną, do których możesz się zwrócić w celu ubiegania się o pracę?

 

Zaznaczę, że jestem w pełni świadomy obraźliwego charakteru takiej pracy w stosunku do osób ją wykonujących: według różnych publikacji wiele osób wykonujących te prace popełniło samobójstwo lub ewentualnie zapadło na bardzo poważne choroby psychiczne i fizyczne w wyniku stałego i codziennego kontaktu z trudnymi treściami. Ale to mnie nie odstrasza, a to dlatego, że i tak nie mam już w życiu nic do stracenia – i od wielu lat nie mogę wrócić na rynek pracy (wszystkie inne możliwości pomocy organizacjom, portalom ogłoszeniowym czy kontaktom wiele firm zostało bezpośrednio wyczerpanych – i to od wielu lat).

 

Pozdrowienia,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Moje adresy e-mail: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: assafben [email protected]

 

2) CV – assaf benyamini:

 

Dane osobowe: assaf benyamini, Tel. 029547403.

 

Data urodzenia: 11.11.1972.

 

Adres: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Jerozolima, IZRAEL.

 

Numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

 

Wykształcenie: 10 lat nauki i częściowa immatrykulacja.

 

Służba wojskowa: zwolnienie ze względów medycznych.

 

Doświadczenie zawodowe:

 

1991-Praca w stolarni „RESHET” (Południowy Tel Awiw)

 

1998-2005-Praca w Bibliotece Narodowej, asystowanie profesjonalnemu zespołowi bibliotekarzy w różnorodnych zadaniach.

2009-2010-Praca w sieci “Avgad” przy sortowaniu wyrobów jubilerskich.

Luty-maj 2019-praca w firmie komputerowej HMSOFT

Początek lutego 2020 – trzy dni pracy przy roznoszeniu gazet dla przechodniów na ulicy.

 

zgłaszanie się na ochotnika:

Aktywny w sztabie walki inwalidów w IZRAELU.

Wolontariat w Centrum Eksploatacji Praw Gminy Miejskiej Jerozolima na rzecz potrzebującej ludności.

Informacje ogólne: wysoka motywacja, umiejętność dobrego wypowiadania się w mowie i piśmie, umiejętność improwizacji i rozwiązywania problemów.

Ma wieloletnią znajomość z organizacjami społeczeństwa obywatelskiego.

Cierpi na niepełnosprawność fizyczną, która uniemożliwia mi podnoszenie ciężarów i długie stanie na nogach.

 

F. Poniżej list, który wysłałem do firmy “logicping.co.il”:

 

listy tologicping.co.il”.

 

assaf benyamini< [email protected] >

[email protected]

Czwartek, 10 listopada o 11:39

Do: „logicping.co.il”.

        

Temat: Bezpośrednie linki.

Szanowni Państwo.

Piszę w blogdisability5.com – blogu zajmującym się problematyką osób niepełnosprawnych, zbudowanym na systemie wordpress.org – i przechowywanym na serwerach server24.co.il Każdy post na moim blogu posiada link prowadzący do to – czyli bezpośredni link. Poszukuję oprogramowania lub systemu w Internecie, za pośrednictwem którego będę mógł dystrybuować wszystkie moje permalinki są rozpowszechniane jak najszerzej w sieci. Czy znasz takie systemy lub oprogramowanie?

Pozdrowienia,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St., Wejście A – Apartament 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Linki permalinkowe bloga inwalidzkiego5.com: Lista numerowana:

 

https://docs.google.com/document/d/1hCnam0KZJESe2UwqMRQ53lex2LUVh6Fw3AAo8p65ZQs/edit?usp=sharing

lub:

https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io/2022/10/10/Permalinks-of-post…om-list-numbered/‎

Lista nienumerowana:

https://docs.google.com/document/d/1PaRj3gK31vFquacgUA61Qw0KSIqMfUOMhMgh5v4pw5w/edit?usp=sharing

 

lub:

https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io/2022/10/09/Permalinks-your-Fuss…-disability5-com/‎

 

2) Moje adresy e-mail: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected]

 

G. Poniżej znajduje się post, który opublikowałem na mojej stronie na Facebooku w czwartek, 10 listopada 2022 r. o godzinie 0:39:

 

Poniżej wiadomość, którą napisałem kilka minut temu tutaj na Facebooku do „Bezeq”:

assaf benyamini.

Pozdrowienia dla Bezeqa:

Co będzie? Jestem waszym klientem z okolic Jerozolimy – i znowu mam problemy z surfowaniem, które rzekomo naprawiliście kilka tygodni temu: powtarzające się rozłączenia z Internetem, strony internetowe się nie ładują.

Jaki do cholery jest problem z naprawieniem tego raz na zawsze?

Po prostu dość!!! Twoja usługa jest po prostu obrzydliwa! ! !

Asafa Benjamina.

Post Scriptum. Moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Wróć do mnie i napraw to już – nie mam już na Ciebie siły!!!

H. Poniżej znajduje się wiadomość e-mail, którą wysłałem do Komisji Finansów Knesetu (parlamentu IZRAELSKIEGO):

Pisma do Komisji Finansów Knesetu

assaf benyamini< [email protected] >

Do:

[email protected]

Czwartek, 10 listopada o 11:51

Do Komisji Finansów Knesetu Niech spoczywa w pokoju:

Ostatnio wysłałem apelację do “Clalit Mushlam” która odrzuciła moją prośbę o zwrot pieniędzy za niezbędny sprzęt ortopedyczny.

Namawiam do ponownego przemyślenia polityki i ustawodawstwa w tej sprawie – osoby, które utrzymują się z renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych mają bardzo trudny okres, aw wielu przypadkach po prostu nie są w stanie udźwignąć nagłego wydatku finansowego tego rodzaju.

Zakładam (choć nie sprawdzałem i nie mam jak tego sprawdzić), że wiele osób niepełnosprawnych jest zmuszonych zrezygnować z tej usługi z powodu niemożności zapłacenia 600 szekli za buty ortopedyczne. Uważam, że istnieje pilna potrzeba zmiany ustawodawstwa i procedur w tym zakresie. To nie jest produkt luksusowy, ale krytyczny sprzęt medyczny. W celach informacyjnych. Pozdrawiam, Asaf Binyamini.

 

Do: Clalit Mushlam – zapytania publiczne.

Temat: buty ortopedyczne.

Szanowni Państwo.

W ostatnim czasie (piszę te słowa w czwartek 13.10.2022) musiałem zakupić obuwie ortopedyczne w kwocie 600 NIS – co jest dużym obciążeniem finansowym dla osoby takiej jak ja, która żyje z bardzo niskich dochodów – renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Moje pytanie w związku z tym brzmi: czy przysługuje mi zwrot pieniędzy?

Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł rozwinąć ten temat tak bardzo, jak to możliwe.

Z poważaniem,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

wejście A-apartament 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

 

Post Scriptum. 1) Posiadam teczkę, która zawiera: kopię dowodu osobistego. Potwierdzenie zasiłku, który otrzymuję z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Kserokopia dowodu zakupu obuwia ortopedycznego wg.

2) Moja strona internetowa: https://disability5.com/

3) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

4) Moje adresy e-mail: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: ass.benyam[email protected] lub: [email protected] lub: [email protected]

 

I. Oto kilka pomysłów, o których myślałem:

        

1) Jak wiecie, w Internecie jest bardzo dużo platform, stron internetowych i oprogramowania – przy czym wiele z nich nie posiada wyjaśnień w języku hebrajskim dotyczących sposobu ich działania, ich przeznaczenia, warunków korzystania z nich itp. Oczywiście, na YouTube są filmy, na których można znaleźć wyjaśnienia w języku hebrajskim na różne tematy – są jednak platformy, w odniesieniu do których są wyjaśnienia tylko w języku angielskim lub innych językach obcych – i czasami są ludzie (w tym autor tych zdań), którzy mają trudności ze zrozumieniem wyjaśnień w języku angielskim lub innym języku obcym, a w rzeczywistości są „zagubieni” i nie mogą zrozumieć, ile platform w sieci działa. Oczywiście, korzystanie z automatycznych usług tłumaczeniowych Google Translate lub innych automatycznych usług tłumaczeniowych nie pomaga z powodu wielu błędów w tłumaczeniach. W takiej sytuacji osoba mówiąca po hebrajsku nie uzyska pomocy, a niejasne, pełne błędów tłumaczenie spowoduje tylko dużo większy zamęt i niezrozumienie. Wyzwaniem jest stworzenie systemu opartego na sztucznej inteligencji, który po wpisaniu adresu domeny lub url strony będzie „wiedział”, że jest odpowiedni, aby automatycznie udzielić jasnego wyjaśnienia w języku hebrajskim, jak działa zamierzona platforma. Taki system musi zawierać w sobie możliwość dzielenia się i możliwość otrzymywania dodatkowych wyjaśnień – i to jeśli z takiego czy innego powodu

Oczywiście po uruchomieniu takiej platformy będzie można zasugerować programistom w innych językach, aby stworzyli podobne systemy dla mówiących tym samym lokalnym językiem, którzy nie posługują się biegle innymi językami.

2) Sieć, której celem jest ułatwienie dyskusji na temat zgłaszania pomysłów – oraz zaprzeczania im lub odrzucania ich. A znaczenie: dyskusja jest prowadzona w następujący sposób: jakiś użytkownik w sieci podsuwa pomysł lub stwierdzenie tego czy innego rodzaju – a inni użytkownicy, którzy dołączają do dyskusji, muszą spróbować udowodnić, że pomysł przedstawiony przez tego użytkownika nie jest prawdziwy – az drugiej strony osoba, która przedstawiła ten pomysł, musi nadal próbować go bronić i wyjaśniać, dlaczego jest to rzeczywiście prawda. Dyskusja, która zawsze będzie składała się z roszczeń i roszczeń wzajemnych.

3) Sieć demonstracji zamawiających. Jak wiemy, są działacze społeczni, którzy starają się promować różne tematy – jednak z takich czy innych powodów nie mogą wyjść na ulicę i zademonstrować. Celem tej sieci społecznościowej będzie „dopasowanie” kwestii, które ci działacze społeczni będą próbowali promować, oraz innych osób w tej samej sieci, których rolą będzie wyjście i demonstrowanie tych idei.

4) Sieć ocenzurowanych treści. Jak wiesz, giganci technologiczni, tacy jak Google, Facebook, Apple, Amazon itp., czasami blokują różnych użytkowników z powodu takiej czy innej treści, którą przesyłają ci użytkownicy. Chodzi o to, aby stworzyć sieć społecznościową, która będzie służyć jako rodzaj „schronienia” dla wszystkich zablokowanych użytkowników – i oczywiście taka sieć nie będzie miała cenzury ani żadnych ograniczeń dotyczących przesyłania treści.

5) Sieć społecznościowa o dziwnych treściach. Oznacza to sieć społecznościową, która będzie przeznaczona wyłącznie do przesyłania szalonych lub urojonych treści lub pomysłów. W związku z tym wszelkie treści, które są zbyt logiczne lub realistyczne, zostaną natychmiast zablokowane. Wyzwaniem będzie oczywiście opracowanie algorytmu, którego celem będzie próba zlokalizowania tych treści, które są zbyt inteligentne lub logiczne, aby je zablokować. Użytkownicy będą mogli złożyć odwołanie – a jeśli okaże się, że przesłane treści są rzeczywiście urojeniowe i nielogiczne lub zbyt realistyczne, te same treści zostaną zwrócone na stronę.

J. Poniżej list, który wysłałem w różne miejsca:

Do:

Temat: zagraniczny dostawca internetu.

Szanowni Państwo.

Jestem klientem firmy “Bezeq” z okolic Jerozolimy i wykupiłem usługę łącza internetowego oraz linii telefonicznej.

W ciągu ostatniego roku (piszę te słowa w piątek, 11 listopada 2022 r. – na kilka godzin przed Szabatem) wielokrotnie powtarzało się szczególnie skandaliczne zachowanie z ich strony: mimo że jestem abonentem, a także płacę najlepiej moich pieniędzy na usługę światłowodową, połączenie z internetem co chwilę się rozłącza – tak po prostu i bez powodu. Czasami strony internetowe całkowicie legalnych witryn nie pojawiają się, tak po prostu i bez powodu. Również w wielu przypadkach surfowanie po Internecie staje się bardzo powolne – również bez powodu i uzasadnienia. Za każdym razem, gdy kontaktuję się z zespołami technicznymi Bezeq, problem jest rozwiązywany na czas – jednak zawsze po krótkim czasie znowu się powtarza. Prosiłem ich wiele razy, aby raz na zawsze rozwiązali wszystkie problemy,

Moje pytanie brzmi: czy jest technicznie możliwe otrzymanie usługi od zagranicznego dostawcy internetu (znajdującego się poza terytorium Państwa Izrael)? Czy może dlatego, że „Bezeq” ma monopol na infrastrukturę docierającą do domów w Izraelu, że nawet jeśli uda mi się połączyć z zagranicznym dostawcą internetu, nie będzie to miało właściwie żadnego znaczenia i dlatego taki test jest zbędny w pierwsze miejsce?

Pozdrowienia,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. telefon komórkowy-972-58-6784040. faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) moje adresy e-mail: [email protected] i: [email protected] oraz: [email protected] i: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected]

3) Moja strona internetowa: https://disability5.com

K. Poniżej e-mail, który wysłałem do Yad Vashem:

Moje listy do „Yad Vashem – Urzędu Pamięci o Holokauście i Bohaterskiej”.

Yahoo/wysłane

          

Asaf Benjamin< [email protected] >

[email protected]

Piątek, 11 listopada o 11:35

Do: „Yad Vashem – Urząd Pamięci o Holokauście i Bohaterskiej”.

Temat: Propozycja tematu badawczego.

Szanowni Państwo.

Pod koniec II wojny światowej Związek Radziecki zażądał deportacji wszystkich mniejszości i ludności niemieckiej z Europy Wschodniej. Jak wiemy, są to populacje zamieszkujące różne kraje Europy Wschodniej, które przybyły tam po rozpadzie Cesarstwa Austro-Węgierskiego po zakończeniu I wojny światowej. Znana jest również rola tych populacji w pomaganiu złowrogim armiom nazistowskich Niemiec i ich okupacji w pierwszych fazach II wojny światowej. Kiedy żądanie pochodziło ze strony Rosjan, politycznie i militarnie był to etap pośredni między końcem II wojny światowej a początkiem zimnej wojny i walką międzyblokową między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim, która miała nadejść później. A ponieważ na tym etapie mocarstwa zachodnie, które wygrały wojnę, a mianowicie: Stany Zjednoczone, Anglia i Francja pozostawały jeszcze w sojuszu ze Związkiem Sowieckim, to do przeprowadzenia deportacji potrzebna była zgoda mocarstw zachodnich, które ostatecznie wyraziły zgodę i postawiły przed Rosjanami warunek: zażądać, aby deportacja dokonano – i dokonano w nim wielu aktów okrucieństwa i horroru wobec ludności cywilnej. W ramach tej deportacji – deportacji 16-milionowej populacji Niemców z powrotem do ojczyzny, przez krótki okres funkcjonował obóz prowadzony przez Żyda o nazwisku Szlomo Morel – obóz, w którym więziono niemieckich jeńców. I tu pojawia się kilka pytań: Gdzie można znaleźć historię tego obozu? A czy Szlomo Morel lub inni kierownicy obozu mają związek z ruchem Avengers? I czy ten sam Shlomo Morel miał powiązania rodzinne z IZRAELSKIM reklamodawcą Mottim Morelem, o którym wiadomo, że zginął w wypadku samochodowym w Tel Awiwie 17 kwietnia 2018 r.?

I na koniec: nigdy nie pracowałem w Instytucie Yad Vashem i nie mam bezpośredniego osobistego związku z tą sprawą.

Piszę te słowa tylko jako sugestię – i nic więcej.

Pozdrowienia,

assaf benyamini.

L. Poniżej list, który rozesłałem w różne miejsca:

Do:

Temat: Automatyczna monetyzacja.

Szanowni Państwo.

Mam kilka kanałów w różnych sieciach społecznościowych, na które od czasu do czasu wrzucam treści.

Poszukuję serwisu, w którym będę mógł wrzucać linki do moich platform i który będzie automatycznie zarabiał na wszystkich moich kanałach, bez konieczności ciągłego angażowania się.

Znacie taką usługę?

Pozdrowienia,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

Izrael, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. telefon komórkowy-972-58-6784040. faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) mój adres e-mail: [email protected] i: [email protected] i: [email protected] i: [email protected] i: [email protected] i: assafbenyamini@hotmail .com oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected]

3) Moja strona internetowa: https://disability5.com

M. Poniżej znajduje się wiadomość e-mail, którą zaczynam wysyłać w tych dniach (piszę te słowa 11 listopada 2022 r.) w różne miejsca:

Do:

Temat: Propozycja projektu.

Szanowni Państwo.

Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo, przez co coraz trudniej mi podnosić rzeczy, które przypadkowo upadną na podłogę (co zdarza się od czasu do czasu w prawie każdym mieszkaniu). Korzystam z ułatwienia/pomocy zwanej “przedłużaczem dłoni” – czyli:

 

Jak widać, to urządzenie może być skuteczne, jeśli chodzi o solidny przedmiot, który czasami trzeba podnieść z podłogi. Ale jak wiadomo, zdarzają się przypadki, że to, co przypadkowo spadnie na podłogę, jest cieczą, a nie ciałem stałym, np.: przypadkowo rozlana zupa, przypadkowo rozlany olej itp.

Jeśli chodzi o osoby zdrowe, to oczywiście nie ma problemu z wzięciem szmatki i wyczyszczeniem tego, co trzeba – jednak osoby takie jak ja, które cierpią na coraz większą niepełnosprawność ruchową, czasami mają trudności z poruszaniem się w przód i w tył ręką podczas czyszczenia podłogi szmatką.

Z tych powodów długo szukałem produktu, który mógłbym kupić, który zawierałby odpowiedni mechanizm mocowania przedłużacza, którego zdjęcie załączam, i który byłby w stanie wchłonąć rozlany płyn podłogę (i z powodów, o których wspomniałem, zwykła szmata w takim przypadku nie załatwia sprawy).

Zaznaczę, że nie jestem osobą karmiącą, ale ze względu na problemy zdrowotne zdecydowanie potrzebuję takiego produktu. Należy pamiętać, że osoby w mojej sytuacji spędzają większość czasu samotnie i bez drugiej osoby, która może być przy nich i pomóc w takiej sytuacji (a ja też dzisiaj takiej pomocy nie potrzebuję).

W każdym razie i po wielu poszukiwaniach, które obejmowały również skierowanie pytania do MILBAT organizacji, do firm, które zajmują się produkcją wyrobów ergonomicznych (jak wiemy, takich firm w IZRAELU jest bardzo mało, a z testów, które przeprowadziłem, stało się dla mnie jasne, że na przykład w całym rejonie Jerozolimy jest tylko jedna mała firma, która się tym zajmuje) oraz do różnych sieciówek, a także do fabryk produkujących środki czyszczące, stało się dla mnie jasne, że podobno na dzień dzisiejszy taki produkt nie istnieje.

W związku z tym mam do Państwa pytanie: czy bylibyście zainteresowani zaoferowaniem takiego projektu rozwoju produktu studentom studiującym na kierunku projektowanie produktu?

Mam nadzieję, że jeśli i kiedy pojawi się taki produkt, a także finansowo wykonalny jego marketing, będzie on w stanie pomóc również wielu innym niepełnosprawnym lub chorym osobom.

Pozdrowienia,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected]

3) Moja strona internetowa: https://disability5.com

N. Moje linki:

1)blogowe przepisy Talii Benjamini

2)witryna getmunch.com

3)Artykuł: Dlaczego oszustwa internetowe odnoszą sukces — Revital Solomon

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE