" /> melnie saraksti - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » הפוסטים באתר » melnie saraksti

melnie saraksti

Kam:

Priekšmets: tiešsaistes vietnes.

Cienījamās kundzes/kungi!

Kā zināms, internetā ir vietnes vai programmatūra, kuras mērķis ir kaitēt lietotājiem, piemēram, pikšķerēšana, viltošana utt.

Kur es varu atrast šādu vietņu sarakstu?

Sveicieni,

assafs benyamini.

 

A. Zemāk ir ziņas, kuras es kopīgoju sociālajā tīklā Facebook:   

1)Cilvēks nāk uz psihiatrisko ārstēšanu.

Pacients (trīc): “Man ir ļoti smagas bailes un satraukums.”

Psihiatrs (paceļ balsi, kliedz un dusmojas): “Zini, ja neapturēsi savas bailes, es tevi nogalināšu un narkotikšu ar tām zālēm, kuras tev došu!!! Un lai būtu skaidrs – tu nē nāc pie manis ar bailēm!!! Tu to saproti??” .

Hahaha…

2) Cilvēks nāk pie ārsta vēdera sāpju dēļ.

Pacients: “Man sāp vēders. Man ir grūti sagremot pārtiku.”

Ārsts:”Pastāsti-kāpēc tu mani joko? Nu ko tu domā par pārtikas sagremošanu-tas ir fakts,ka es sagremoju!!!Ja varu arī tu vari-tu ne ar ko neatšķiries no citiem!!Tātad sagremo jau !!”.

Pacients (rūgti raud un nobijies): “Bet man tiešām ir sāpes, man tiešām ir grūti sagremot – saprotiet mani”.

Daktere (vēl vairāk sarūgtināta): “Ja es teicu, lai sagremo, tad jūs sagremosiet!! Nestrīdieties ar mani – es esmu ārsts, un es esmu profesionālis – pasaules čempions veselības zinātnēs un gudrībās. . Vai tu uzdrīkstējies ar mani strīdēties? Es labāk par tevi zinu, kā tu jūties – sagremo jau ēdienu un nekavējoties atstāj klīniku!!”.

3) Cilvēks nāk pie psihiatra:

“Dakter, lūdzu, dodiet man kaut ko nomierināties… lūdzu, es neesmu mierīgs.”

Psihiatrs: “Lūdzu, nāc man līdzi uz pagalmu – mēs īsi pacīnīsimies ar dūrēm. Tas tevi noteikti nomierinās.”

Pacients: “Labi”.

Psihiatrs (iedarbina trauksmi): “Šeit ir vardarbīgs pacients, kurš uzdrošinās pacelt roku pret ārstiem – un ne tikai pret ārstiem, bet pret mani – cilvēku, kuram pastāv saule un mēness!!! Apturiet viņu uzreiz – viņš ir bīstams!!! Viņa dēļ saules vairs nebūs!!!”.

lol…

4) Psihiatriskajā nodaļā stacionēta persona vēršas pie ārsta:

“Dakter, man sāp galva.”

Ārsts: “Jums rīt ir saruna ar psihologu – jums jānoskaidro, kāpēc jums šķiet, ka jums sāp galva.”

Pacients: “Es nedomāju, ka man sāp galva – es tiešām. Lūdzu, pārbaudiet mani!!”.

Ārsts: “Vai tu zini, kāpēc tev sāp galva? Jo tev nav smadzeņu. Stulbiem cilvēkiem visu laiku sāp galva – tā tas ir!!! Tu atnāci uz psihiatrisko nodaļu – zīme, ka esi stulbs!!!”.

Pacients (kliedz – un tad nokrīt uz grīdas un zaudē samaņu): “Es vairs nevaru – pārbaudiet mani!! Lūdzu!”.

Psihiatrs palātā (sadusmojas, paņem pacientu ar varu, un iemet vienā no istabām): “Beidz taisīt lugas!! Es drīz pabeigšu maiņu un došos mājās – tavas galvassāpes interesē manu vecmāmiņu!!!” .

 

5) Pacients psihiatriskajā nodaļā pie ārsta: “Man ir domas.”

Psihiatrs (kļūst dusmīgs): “Vai jums ir kas?? Domas?? Šī ir psihiatriskā nodaļa un jūs šeit nedomājat!!! Neuzdrošinies domāt par to, ko jums ir atļauts domāt!! ​​Es esmu brīdinu pēdējo reizi!!!”

Pacients: “Bet man tiešām ir domas. Es domāju, ka apmeklēju jūsu māju.”

Psihiatrs (paliek vēl dusmīgāks): “Tu nekad, bet nekad neapmeklēsi manu māju!! Bēglis!! Es mācījos universitātē un tev ir grādi un tu esi slims-tāpēc paliec slims!! Beidz nekavējoties, bet uzreiz ar savām domām! !!”.

Pacients: “Bet tā nav taisnība – es drīkstu domāt.”

Mediķi savā starpā apspriežas: “Iedosimies viņam nomierinošas injekcijas – ka veselu mēnesi nevarēs kustēties no gultas. Lai mācās – domāt drīkstam tikai mums, psihiatriem.”

 

6) Pacients, kas stacionēts psihiatriskajā nodaļā, pieiet pie ārsta un jautā: “Sakiet, vai jūs zināt psihiatriju?”.

Psihiatrs: “Kas tas par stulbu jautājumu? Protams, es zinu psihiatriju. Es pabeidzu bakalaura grādu, otro, trešo un ceturto – un jums arī piekto!!! Es mācījos augstākajā augstskolā psihiatrijas zinātnēs un medicīnas gudrībās – psihiatri izgudroja gudrību!!! Es zinu visu par psihiatriju un pazīstu viņu kā savu plaukstu!”

Pacients: “Un vai jūs tiešām zināt savu plaukstu?”.

Psihiatrs (sāk dusmoties): “Beidz ņirgāties un uzdot man stulbus jautājumus!!! Es pazīstu savu plaukstu – kurš gan nepazīst savu plaukstu??”.

Pacients: “Es. Es nezinu savu plaukstu.”

Psihiatrs (palātā iedarbina trauksmi): “Šeit snauž pacients – uzdod stulbus jautājumus, nepazīst savu plaukstu, un pats ļaunākais – izturas rupjš pret viņu augstību psihiatriem!!”.

Pacients: “Es tikai pajokoju ar tevi – protams, es pazīstu savu plaukstu.”

Psihiatrs: “Mēs tevi tagad sūtīsim uz vienu mēnesi karcerī – varbūt tā tu iemācīsies nebūt rupjš pret psihiatriem. Mēs nejokojam – tu vienmēr ar mums runāsi, bet vienmēr ar noliektu galvu un tavas acis nolaižas – vai tu to saproti??Un vai tu nekad neuzdrošinies mēģināt vai pat nedomā smieties ar mums!!Mēs esam 10 reizes 1000 gudrāki par tevi-sabojāto-psihedēlisko nelaimi.Varbūt tā arī ir kā tu iemācīsies!!!”

7) Notiek liela Psihiatru asociācijas konference.

Konferences direktors atklāj vārdus un saka:

“Mums, psihiatriem un pasaules un visuma čempioniem par visu un visu, ir jāapspriež nevēlamo garīgi slimo elementu izņemšana no mūsu sabiedrības, lai radītu labāku dzīves vidi mums visiem. Kurš ir pret?”

Klusums zālē.

Pēkšņi uz skatuves iznāk cilvēks ar garīgiem traucējumiem, kas uzdodas par arodbiedrības psihiatru, kurš slepus ieklausījās vārdos: “Manuprāt, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem būtu labi integrēties sabiedrībā – tas būtu labi gan mums, gan sabiedrībai kurā mēs dzīvojam.”

Konferences direktors: “Man tagad ir jānoķer nepaklausīgais psihiatrs, jāizņem no arodbiedrības, jāatstādina un jāsauc pie atbildības.”

Zālē izceļas kņada. Kongresa dalībnieki pieprasa, lai režisors apcietina viņu draugu, kura patieso identitāti neviens nezina, kurš tikmēr panikā aizbēga no notikuma vietas. Konventa direktors sāk vajāt vīrieti – vienlaikus saņemot konventa dalībnieku gaviles: “Ātri noķeriet viņu. Tā ir svēta nodarbe!!!”.

Kamēr viņi atradās uz ielas, bēgošais vīrietis iekāpa savā automašīnā un sāka braukt prom no notikuma vietas. Arī sapulces direktors iekāpj savā mašīnā, un dzīšana turpinās pa pilsētas ielām.

Psihiatru asociācijas direktors brauc mežonīgi un neapdomīgi – nobrauc līdz nāvei diviem cilvēkiem, kamēr viņa automašīna saduras un iestrēgst kokā, kas atradās uz ielas – un viņam par nelaimi pie policijas iecirkņa.

Policijas darbinieki nekavējoties aptur vadītāju – sasien abas rokas rokudzelžos un lūdz paskaidrot savu rīcību un mežonīgo braukšanu.

Psihiatrs šoferis policijai skaidro: “Es tagad vadīju svēto vajāšanu.”

Policisti ir sašutuši, un uzliek roku dzelžus arī aizdomās turētajam kājām: “Tu tagad nāc pie mums uz arestu!!! Redzēsim, kurš par kuru svētāks – mēs vai tu!!!”.

8) Psihiatrs palātā jautā pacientam: “Kā šodien klājas?”.

Pacients: “Man viss ir kārtībā… Man viss ir kārtībā… Man ir labi…”.

Psihiatrs sāk zaudēt pacietību un dusmoties: “Ko es tev prasīju? Atliek tikai pateikt, kā klājas? Kāpēc, pie velna, tu nevari atbildēt!!”.

Pacients: “Man viss ir kārtībā… Man viss ir kārtībā… Man ir labi…”.

Psihiatrs piespiedu kārtā ved pacientu uz komiteju: “Tev nepalīdzēs – atbildēsiet, kad psihiatrs uzdos jautājumu!!!”.

Komitejā sēž daudzi darbinieki, un tās atklāšanā pacientam jautā: “Kā tevi sauc?”.

Pacients: “Mans vārds… mans vārds… mans vārds…”.

Psihiatrs komitejā: “Kas būs? Tu pat neesi gatavs nosaukt savu vārdu – tāpēc gadījumā, ja nesaprati, pajautāšu vēlreiz: Kā tevi sauc? Un šoreiz tu atbildēsi!!! “.

Pacients: “Mans vārds… mans vārds… mans vārds…”.

Psihiatrs sadusmojas un smagi krata pacientu: “Nekavējoties pasaki savu vārdu!!”.

Pacients zaudē samaņu un sabrūk.

Psihiatrs zvana uz neatliekamās palīdzības centru, un operatore atbild: “Sveiki, kā es varu palīdzēt?”.

Psihiatrs: Mums šeit ir pacients, kurš zaudēja samaņu un sabruka. Ātri nogādājiet viņu reanimācijā.”

Operators: “Un kā sauc pacientu?”.

Psihiatrs: “Viņš nepiekrita mums stāstīt savu vārdu – bet tas nav svarīgi. Viņa dzīvība ir briesmās – nāciet ātri!!!”.

Operators: “Atvainojiet, bet bez pacienta vārda es nevaru atvērt zvanu.”

Darbinieki ārsta istabā: “Tad vienalga, sakiet savu vārdu – galvenais, lai izglābj pacientu!!”.

Psihiatrs: “Ja es pateikšu savu vārdu?? Ir robeža!!! Viņš ir pacients un es esmu psihiatrs!!!”.

Pie operatores atgriežas psihiatrs un lūdz: “Es nezinu pacienta vārdu – bet tas nav svarīgi. Nāciet ātri un jau aprūpējiet viņu. Es nevēlos atbildību par pacientu, kurš nomira manā palātā! !!”.

Operators: “Ļoti atvainojos – bet viņš mirs tavā palātā. Tādas ir procedūras. Procedūras ir svarīgākas par dzīvību glābšanu – ar to tu noteikti piekritīsi!!”.

9) Vīrietis iet pa ielu ar pilnām kabatām ar tukšiem plastmasas maisiņiem. Garām iet policists un jautā: Kas tev ir kabatās?”. Pilsonis: “Man kabatās nekā nav.” Pilsonis turpina iet.

Viņam ceļu aizšķērso policists un vēlreiz prasa: “Parādi, kas tev ir kabatās!!!”.

Policists pastiepjas vīrieša kabatās: “Tev nepalīdzēs – pasaki, kas tev ir kabatās!!”. Pilsonis pieskaras policista rokai un paskaidro: “Nekas – tikai tukši plastmasas maisiņi!!!”. Policists: “Jūs pieskārāties manai rokai!!! Jūs esat arestēts par to, ka traucējāt policistam pildīt pienākumu!!!”.

Hahaha…

10) Un šoreiz pavisam cits stāsts – nopietns un nekādā ziņā nekāda humora. Stāsts acīmredzot ir patiess stāsts – ko es dzirdēju mutiski pirms daudziem gadiem (es rakstu šos vārdus 2022. gada decembrī) no personas, kuras vārdu vai jebkādas identificējošas ziņas par viņu es nerakstīšu konfidenciālu iemeslu dēļ.

Es vēlos norādīt, ka es līdz šai dienai nezinu, vai šis ļoti konkrētais stāsts tika pierakstīts.

 

Stāsts sākas Vācijas Veimāras Republikā, kas, kā zināms, pastāvēja no Pirmā pasaules kara beigām līdz nacistu režīma pieaugumam 1933. gada 30. janvārī.

Viens ebrejs strādā pie vācu rūpnīcas īpašnieka Millera (kā zināms, ļoti izplatīts vācu vārds). Katru rītu, ierodoties darbā, ebreju strādnieks saka savam darba devējam: “Labrīt, Millera kungs.” Acīmredzot sveiciens “labrīt” ir diezgan ikdienišķs – un bez īpašām nozīmēm.

No brīža, kad nacisti nāca pie varas, viņu ceļi šķīrās: ebrejs, tāpat kā daudzi viņa draugi, tika atlaists no darba un deportēts uz geto – un tas pats Millers iestājās Vērmahtā.

Paiet vēl daži gadi – un ebreju vajāšanas rezultātā, kas, kā zināms, ir kļuvusi arvien sliktāka, ebrejs tiek nosūtīts uz koncentrācijas nometni – un nonāk vienā no bēdīgi slavenajām “izlasēm”.

Viņš pēkšņi ierauga savā priekšā to pašu Millera kungu, kurš acīmredzot ieņēma vadošu amatu tajā pašā nometnē. Ebrejs atpazīst Milleru, bet Millers viņu neatpazīst. Dažus mirkļus pirms viņu bija paredzēts nosūtīt uz iznīcināšanu, ebrejs nostājas Millera kunga priekšā un saka viņam: “Labrīt, Millera kungs.” Millera kungs pēkšņi atceras savu bijušo darbinieku un “labrīt” sveicienu – un saka: “Nē. Es jūs tūlīt atlaidīšu. Es parūpēšos, lai jums nekas nenonāktu.” Cik zināms, Millera kungs savu solījumu turēja un, ārkārtīgi riskējot ar savu dzīvību, viņš parūpējās, lai viņa bijušajam darbiniekam netiktu izpildīts nāvessods – un acīmredzot ebrejs patiešām izdzīvoja holokaustā – un tas viss pateicoties tam “labrīt” paziņojums, kas tajā laikā bija šķietami bezjēdzīgs.

Protams, šeit var rasties daudz morāli grūtu jautājumu (tas pats ebrejs izdzīvoja, kamēr daudzi viņa draugi nomira). Un arī secinājums ir atvēsinošs: kā kaut kas, kas tobrīd šķita tik nenozīmīgs, pēkšņi kļuva tik liktenīgs.

Es vēlos norādīt, ka man nav papildu detaļu, kas šeit pietrūkst: es nezinu, kura nometne tā bija, kāds gads vai datums vai kā sauca šo ebreju un kas ar viņu notika pēc Otrā pasaules kara un Holokausts beidzās. Un, protams, šeit trūkst daudz citu detaļu, piemēram, kurā Vācijas pilsētā šī rūpnīca atradās, kas tur tika ražots un vai tas vācietis ir saņēmis Tautu Taisnīgo tiesības – tas viss man nav zināms.

11)Vecāks vīrietis progresējošā demences stadijā iekāpj taksometrā. Viņš pasniedz vadītājam zīmīti, uz kuras ir uzrakstīta vieta, kur viņam jādodas.

Šoferis: “Es skrienu metru.” Pasažieris neatbild.

Šoferis: “Labi, piesprādzējies.” Pasažieris nereaģē.

Šoferis (dusmīgs, un pats piesprādzējas pasažiera drošības jostu): “Kāda tev problēma – kas par piesprādzēšanos!!”. Pasažieris nereaģē.

Taksometrs brauc un ierodas galamērķī.

Šoferis: “Ko tu tā skaties? Maksā man un kāp ārā no taksometra!!”.

Pasažieris: “Es aizmirsu naudu”.

Šoferis: “Izbeidziet jau savas muļķības!! Maksājiet man – ja nē es tev pasūtīšu policijas mašīnu!”.

Pasažieris: “Kas ir policija?”.

Šoferis: “Drīz es jums parādīšu, kas ir policija. Es viņiem izsaucu. Drīz atbrauks.” Pasažieris nereaģē.

Ierodas policija, un taksometra vadītājs viņiem saka: “Šeit ir pasažieris, kurš nevēlas man maksāt – un apgalvo, ka nezina, kas ir policija.”

Policisti: “Nu, drīz viņš zinās, kas ir policija!!”.

Policijas darbinieki vēršas pie pasažiera: “Nāc, lūdzu, ar mums. Mēs tevi vedam apcietinājumā!!”. Pasažieris nereaģē.

Policisti ir sašutuši, ar varu aizved pasažieri līdz mašīnai un nogādā arestā.

Policijas iecirknī jautā aizturētajam: “Kā sauc? Par ko jūs tiekat apsūdzēts?”.

Arestēts vīrietis: “Kas?? Māja???”.

Policijas izmeklētāji: “Atbildiet uz to, ko jums prasa!! Mēs jums nejautājām par māju – mēs prasām, par ko jūs arestējat!!!”.

Arestēts vīrietis: “Mājas, mājas”.

Izmeklētāji ņirgājas par aizturēto: “Viņam droši vien ir problēmas ar sapratni. Ieliksim viņu uz nakti apcietinājumā – palīdzēsim sākt saprast.”

Naktī aizturētais nomira – un policija agri no rīta atrod viņa līķi un sāk smieties: “Redzi – viņš neaizmirsa nomirt. Pazīme, ka viņam bija lieliska atmiņa. Mums izdevās aizturēt ļoti bīstamu noziedznieku – Šafo un slava jums par jūsu apņēmīgo aktivitāti, augsto darbības līmeni un lielo profesionalitāti, ar kādu mēs aizturējām blēdi, kurš nemaksā par braucienu ar taksometru!!”.

 

B. Tālāk ir manas vēstules “filmindependent.org”:

mana vēstule “filmindependent.org”.

Yahoo/nosūtīts

Asafs Benjamins<[email protected]>

Kam:

[email protected]

Svētdien, 11.decembrī plkst.16:24

Uz: “filmindependent.org”.

Priekšmets: Tehnoloģiskie instrumenti.

Cienījamās kundzes/kungi!

Kopš 2007. gada es piedalos cīņā par invalīdiem Izraēlā – cīņā, kas, kā zināms, tiek plaši atspoguļota arī plašsaziņas līdzekļos.

Viens no līdzekļiem, ar kuru mēs cenšamies cīņu virzīt uz priekšu, ir dažādu tehnoloģisko rīku izmantošana: rakstīšana sociālajos tīklos, vietņu atvēršana un mēģinājumi tās popularizēt un uzlabot, virtuālo kopienu pārvaldīšana un tā tālāk.

Mans jautājums šajā sakarā ir šāds: vai jūsu uzņēmums vai organizācija var piedāvāt tehnoloģiskus rīkus, kas var mums palīdzēt mūsu cīņā? Un ja jā – kādās jomās un kā?

Ar laba vēlējumiem,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-Dzīvoklis 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Mana vietne: https://www.disability55.com/

3) 10.7.2018 pievienojos sabiedriskajai kustībai “Pārvarēt” – caurspīdīgi invalīdi. Mēs cenšamies veicināt caurspīdīgo invalīdu tiesības, proti: tādu cilvēku kā es, kuri cieš no medicīniskām problēmām un ļoti nopietnām slimībām, kas nav uzkrītoši pamanāmas no ārpuses – ārēja neredzamība, kas izraisa ļoti smagu diskrimināciju pret mums.

Kustības direktore, kas ir arī tās dibinātāja, ir Tatjana Kadučkina, un ar viņu var sazināties pa tālruni 972-52-3708001.

Telefona atbildes laiki: no svētdienas līdz ceturtdienai no 11:00 līdz 20:00. Izraēlas laiks – izņemot ebreju svētkus un dažādus Izraēlas svētkus.

4) Šeit ir daži paskaidrojoši vārdi par mūsu kustību, kā tie parādījās presē:

Parastā pilsone Tatjana Kadučkina nolēma izveidot “Pārvarēt”

kustību, izmantojot to, ko viņa sauc par “caurspīdīgo invalīdu”. Līdz šim viņas kustībai pulcējušies aptuveni 500 cilvēku no visas Izraēlas valsts. Intervijā 7. kanāla dienasgrāmatai viņa stāsta par projektu un tiem invalīdiem, kuri nesaņem pienācīgu un pietiekamu palīdzību no attiecīgajām pusēm tikai tāpēc, ka ir caurskatāmi.

Viņasprāt, invalīdus var iedalīt divās grupās: invalīdi ar ratiņkrēsliem un invalīdi bez ratiņkrēsliem. Viņa definē otro grupu kā “caurspīdīgu invalīdu”, jo viņa saka, ka viņi nesaņem tādus pašus pakalpojumus kā invalīdi ar ratiņkrēslu, lai gan viņiem ir noteikta 75-100 procentu invaliditāte. Viņa skaidro, ka šie cilvēki paši nevar iztikt, un viņiem ir nepieciešami papildu pakalpojumi, kas pienākas invalīdiem ar ratiņkrēsliem. Piemēram, caurspīdīgie invalīdi saņem zemu invaliditātes pensiju no Valsts apdrošināšanas institūta, nesaņem atsevišķas piemaksas, piemēram, speciālo pakalpojumu pabalstu, eskorta pabalstu, pārvietošanās pabalstu, kā arī saņem mazāku pabalstu no Mājokļu ministrijas.

Saskaņā ar Kadučkina veikto pētījumu, šie caurspīdīgie invalīdi ir izsalkuši pēc maizes, neskatoties uz mēģinājumu apgalvot, ka Izraēlā 2016. gadā nav cilvēku, kas izsalkuši pēc maizes. Viņas veiktais pētījums arī norāda, ka pašnāvību līmenis viņu vidū ir augsts.

Viņas dibinātajā kustībā viņa strādā, lai caurspīdīgi invalīdus iekļautu valsts mājokļu gaidīšanas sarakstos. Tas ir tāpēc, ka viņa saka, ka viņi parasti neietilpst šajos sarakstos, lai gan tiem vajadzētu būt piemērotiem. Viņa rīko diezgan daudzas tikšanās ar Kneseta biedriem un pat piedalās attiecīgo Kneseta komiteju sanāksmēs un diskusijās, taču viņa saka, ka tie, kas spēj palīdzēt, neklausās un klausītāji ir opozīcijā un tāpēc nevar palīdzēt. Tagad viņa aicina arvien vairāk “caurspīdīgu” invalīdu pievienoties sev, vērsties pie viņas, lai viņa varētu viņiem palīdzēt. Viņasprāt, ja situācija turpināsies tāda, kāda tā ir šodien, no invalīdu demonstrācijas, kas prasīs savas tiesības un iztikas pamatnosacījumus, neizbēgt.

5) Manas e-pasta adreses: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un:[email protected]: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected]

6) Šeit ir dažas saites uz maniem profiliem dažādos sociālajos tīklos:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

 https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://assafcontent.ghost.io/

https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

7) Šeit ir ziņa, ko Facebook ierakstījis IZRAĒLAS filmu redaktors Tali Ohaion:

18 m

Tali Ohaion6 dienas

par dokumentālo filmu, pie kuras viņa ir strādājusi pēdējos gados

“Esther Cinema – no Baltās pilsētas līdz Netflix paaudzei”,

Meklē personīgos arhīvus, fotogrāfijas par gaisotni Hamkinā 90. gados piektdienās pusdienlaikā un vispār, kā arī Dizengofa laukumu 80. gadu sākumā, laukuma bērnus, “frīkus”, kas mēdza pulcēties laukumā. .

Lūdzam sazināties privāti vai pa tālruni 972-52-2846954

C. Tālāk ir mana sarakste ar “Tiesību, zinātnes un tehnoloģiju centru”:

Uz “Tiesību, zinātnes un tehnoloģiju centru”.“.

Yahoo/Inbox

 Zinātnes un tehnoloģiju centrs

Assaf Arab Tov ir pakalpojums, kas tiek sniegts par maksu, jums par to ir jāmaksā un neizmantojiet apiešanas programmas, kas pārkāpj īpašnieka tiesības. Tajā pašā laikā šis e-pasta ziņojums nav juridisks padoms. Labvakar, pirmdien, 2022. gada 28. novembrī, plkst. 15:05, Assafs Binjamini < [email protected] >

Otrdien, 6.decembrī plkst.18:50

Zinātnes un tehnoloģiju tiesību centrs

Sveiki, Asaf, jūs jautājāt, vai šādas programmatūras izmantošana ir atļauta vai aizliegta saskaņā ar Izraēlas valsts tiesību aktiem? Un atbilde ir nē. Ko jūs domājāt ar savu jautājumu? Otrdien, 2022. gada 6. decembrī, plkst. 19:36 Assafs Binjamini < [email protected] >:

Otrdien, 6.decembrī plkst.19:57

Asafs Benjamins< [email protected] >

uz:

Zinātnes un tehnoloģiju tiesību centrs

Pirmdien, 12.decembrī plkst.9:53

Es nesaprotu jautājumu.

Savā jautājumā es domāju tieši to, ko jautāju – par programmatūru, kas ļauj satura vietnēm apiet maksas sienas.

Jūs man rakstījāt, ka tas ir aizliegts ar likumu – un man šķiet, ka uz to es noteikti saņēmu atbildi.

Sveicināti, Assaf Benjamini.

Slēpt sākotnējo ziņojumu

Otrdien, 2022. gada 6. decembrī plkst. 19:57:05 GMT+2 Zinātnes un tehnoloģiju tiesību centrs<[email protected]> Rakstījis:

Sveiki, Assaf

Jūs jautājāt, vai šādas programmatūras izmantošana ir atļauta vai aizliegta saskaņā ar Izraēlas valsts likumu?

Un atbilde ir nē.  

Ko jūs domājāt ar savu jautājumu?

Otrdien, 2022. gada 6. decembrī plkst. 18:50:16 GMT+2 Zinātnes un tehnoloģiju tiesību centrs<[email protected]> Rakstījis:

Assaf labvakar

Par maksas pakalpojumu ir jāmaksā

un neizmantot apiešanas programmas, kas pārkāpj īpašnieku tiesības. Tajā pašā laikā šis e-pasta ziņojums nav juridisks padoms

Labvakar

Pirmdien, 2022. gada 28. novembrī, plkst. 15:05 Assafs Binjamini <[email protected]>:

Kam: “Tiesību, zinātnes un tehnoloģiju centrs”.

Jautājums: likumības jautājums.

Cienījamās kundzes/kungi!

Kā zināms, internetā ir daudz satura vietņu, kurās piekļuve tajās atrodamajam materiālam ir atkarīga no samaksas – tas, ko dēvē par “paywall”.

Ir arī programmatūra vai vietnes, piemēram, atvērtās piekļuves pogas pakalpojums, kas piedāvā metodes, kā apiet šos maksas mūrus un faktiski iegūt pilnīgu piekļuvi saturam, kas parasti ir saistīts ar samaksu, nemaksājot vispār.

Vai šādas programmatūras izmantošana ir atļauta vai aizliegta saskaņā ar Izraēlas valsts tiesību aktiem? Vai ir bijuši precedenti tiesas sēdēm, kas izskatīja šo vai citu jautājumu, šajā lietā, tāpat kā daudzos citos jautājumos, tiesību akti nav panākuši tehnoloģiju, kas attīstījās daudz ātrāk, un tāpēc šajā jautājumā nav atsauces uz šo jautājumu. Izraēlas likumdošana? Kāda šeit ir juridiskā situācija?

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

Sveicieni,

Zinātnes un tehnoloģiju centrs.

2 Yitzhak Rabin St BSR pilsētas tornisI| 11 stāvs | Petah Tikva, Izraēla 4951738

Pasta adrese: PO 3206, Petah Tikva, Izraēla 4952801 | Tālr.: 972-3-7746699 |www.lms.org.il

Sveicieni,

Zinātnes un tehnoloģiju tiesību centrs

2 Yitzhak Rabin St BSR pilsētas tornisI| 11 stāvs | Petah Tikva, Izraēla 4951738

Pasta adrese: PO 3206, Petah Tikva, Izraēla 4952801 | Tālr.: 03-7746699 |www.lms.org.il

D. Zemāk ir vēstule, kuru sūtu uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: Darba ideju meklēšana.

Cienījamās kundzes/kungi!

Esmu 50 gadus vecs vīrietis no Jeruzalemes – vīrietis, kurš cieš no invaliditātes un smagām slimībām. Daudzus gadus man nav izdevies atgriezties darba tirgū — un savas situācijas un ierobežojumu dēļ man ir jāmeklē netradicionālas idejas, ar kurām es varētu to izdarīt — un tālāk ir sniegti vairāki piemēri:

1) Es lasīju par projektu ar nosaukumu “The Honey Badger” – kura ietvaros tehnoloģiju giganti, piemēram, Google vai Facebook, pārvalda līgumslēdzēju uzņēmumu, kas atrodas Manilas pilsētā Filipīnās. Darbinieku loma šajā uzņēmumā vai citos līgumsabiedrībās (uzņēmumu skaits, kas nodarbojas ar šo jomu nav zināms) ir novērst problemātisku saturu (narkotikas, prostitūcija, pedofilija, nāvessodu vai teroristu darbību pārraides utt.) Internets. 2018. gadā pirmdienas maijā kinovācieši Hanss Bloks un Morics Reisviks uzņēma dokumentālo filmu “Interneta apkopēji” par šo uzņēmumu darbinieku darbu.

Es domāju, piemēram, par darbu šādā ietvaros.

Norādīšu, ka es pilnībā apzinos šāda darba aizskarošo raksturu attiecībā pret tajā iesaistītajiem: saskaņā ar dažādām publikācijām daudzi cilvēki, kas strādāja šajos darbos, ir miruši vai arī viņiem radušās ļoti nopietnas garīgas un fiziskas slimības. pastāvīgas un ikdienas saskarsmes ar sarežģīto saturu rezultāts. Tomēr tas mani neattur, un tas ir tāpēc, ka manā dzīvē tik un tā vairs nav ko zaudēt – un, kā jau daudzus gadus minēju, man nav izdevies atgriezties darba tirgū (visas pārējās iespējas palīdzēt organizācijām, darba padomēm vai tieša sazināšanās ar daudziem uzņēmumiem ir izsmelta — un vēl un daudzus gadus).

2) Kā zināms, producentu kompānijas un scenāristi, kas savā vārdā uzņem noteiktas ainas kinofilmām, dažkārt filmē sadaļas, kurās tiek filmēti līķi vai šķietami miruši cilvēki. Biju domājusi par tādu līķu tēlošanas darbu – darbu, kura veikšanai nav nepieciešama fiziska piepūle un arī smaga invaliditāte noteikti nedrīkst traucēt.

Uzsvēršu, ka tas nav nekāds joks vai joks – es to domāju pavisam nopietni – un pat ja tas ir iespējams, vismaz no pirmā acu uzmetiena tas izskatīsies smieklīgi vai stulbi.

3) Es dzirdēju, ka ir programmatūras apmācības joma, tas ir: darbinieki, kuru loma ir datu ievade mākslīgā intelekta attīstības sistēmās vai mašīnmācība – darbs, kas, kā zināms, ir nepieciešams. Ievadot datus, programmām tiek “mācītas”, kā rīkoties vai reaģēt noteiktās situācijās.

Domāju, ka šāda veida darbs var būt lielisks risinājums tiem gadījumiem, kad no vienas puses nav spēju

Veikt fizisku darbu vai pārāk daudz pūļu fiziskās invaliditātes dēļ, bet tajā pašā laikā nav arī zināšanu

Pietiekami daudz datoru, lai strādātu programmēšanas jomā.

Dzirdēju, ka Somijas cietumos šo darbu ļāva darīt ieslodzītajiem.

Uzskatīju, ka pat tādā darbā tas ir iespējams un es varētu iekļauties.

Vai jums ir vēl kādas idejas neparastiem darbiem, kuros varētu iederēties arī cilvēks ar smagu invaliditāti?

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. mobilais-972-58-6784040. fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3) dzīves apraksts — Asafs Binjamini:

Personas dati: Assaf Benjamini, Tel. 029547403.

Dzimšanas datums: 11.11.1972.

Adrese: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Jeruzaleme, Izraēla.

Tālruņa numuri: mājās-972-2-6427757. mobilais-972-58-6784040. fakss 972 77 2700076.

Izglītība: 10 mācību gadi un daļēja imatrikulācija.

Militārais dienests: atbrīvojums medicīnisku iemeslu dēļ.

Darba pieredze:

  1. gads — darbs “RESHET” galdniecībā (Telavivas dienvidos)

1998-2005-Strādā Nacionālajā bibliotēkā, palīdzot profesionālai bibliotekāru komandai visdažādākajos uzdevumos.

2009-2010-Strādā juvelierizstrādājumu šķirošanas preču ķēdē “Avgad”.

  1. gada februāris-maijs-darbs datorkompānijā HMSOFT.
  2. gada februāra sākums – trīs darba dienas laikrakstu izplatīšanai garāmgājējiem uz ielas.

brīvprātīgais darbs:

Aktīvs invalīdu cīņas štābā.

Brīvprātīgais darbs Jeruzalemes pašvaldības tiesību izmantošanas centrā, lai palīdzētu trūcīgajiem iedzīvotājiem.

Vispārīga informācija: augsta motivācija, spēja labi formulēt mutiski un rakstiski, spēja improvizēt un risināt problēmas.

Man ir sena paziņa ar pilsoniskās sabiedrības organizācijām.

Es ciešu no fiziskas invaliditātes, kas man neļauj celt lielas slodzes un ilgstoši stāvēt uz kājām.

E. Tālāk ir e-pasts, kuru es sūtu uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: tīmekļa vietnes reklamēšana.

Cienījamās kundzes/kungi!

Man pieder vietne https://www.disability55.com/ kas risina jautājumu par cilvēkiem ar invaliditāti. Vietne tika izveidota wordpress.org sistēmā.

Šī ir daudzvalodu vietne 67 valodās:Uzbeku, ukraiņu, urdu, azeri, itāļu, indonēziešu, islandiešu, albāņu, amharu, angļu, igauņu, armēņu, bulgāru, bosniešu, birmiešu, baltkrievu, bengāļu, basku, gruzīnu, vācu, dāņu, holandiešu, ungāru, hindi, vjetnamiešu, tadžiku, turku, turkmēņu, telugu, tamilu, grieķu, jidiša, japāņu, latviešu, lietuviešu, mongoļu, malajiešu, maltiešu, maķedoniešu, norvēģu, nepāliešu, svahili, singāļu, ķīniešu, slovēņu, slovāku, spāņu, serbu, ebreju, arābu, Puštu, poļu, portugāļu, filipīniešu, somu, persiešu, čehu, franču, korejiešu, kazahu, katalāņu, kirgīziešu, horvātu, rumāņu, krievu, zviedru un taju.

Meklēju sistēmu, ar kuru varētu reklamēt vietni.

Kurš, jūsuprāt, var palīdzēt šajā jautājumā?

Sveicieni,

Asafs Binjamins,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Es paziņošu, ka es nekad neesmu nodarbojies ar tīmekļa vietnes reklamēšanas tēmu – un man nav zināšanu vai apmācības par šo tēmu.

2) Mans ID numurs: 029547403.

3) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]protonmail.com vai: [email protected] vai: [email protected]

4) Es izmantoju operētājsistēmu Windows 10

5) Es sērfoju internetā, izmantojot pārlūkprogrammas hromu, un izmantoju ievērojamu ekrāna burtu palielinājumu redzes problēmu dēļ.

6) Vēlos norādīt, ka esmu invalīds, kuram ir Valsts apdrošināšanas institūta invaliditātes pabalsts, un tāpēc manas iespējas attiecībā uz palīdzības samaksu šajā jautājumā ir ārkārtīgi problemātiskas.

F. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko es sūtu uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: tiešsaistes arhīvi.

Cienījamās kundzes/kungi!

Mēģinu atrast sociālo tīklu, kura darbības joma ir dažādu arhīvu vai kolekciju (dažādu periodu fotogrāfijas, unikālas fotogrāfijas u.c.) augšupielāde.

Vai jūs zināt šādu tīklu?

Sveicieni,

Asafs Binjamins,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. mobilais-972-58-6784040. fakss 972 77 2700076.

post Scriptum.1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: 029547403walla.co.il vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3) Mana vietne:  https://www.disability55.com/

G. Tālāk ir e-pasta ziņojums, ko es sūtu uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: rakstīšanas pakalpojumi.

Cienījamās kundzes/kungi!

Man pieder vietne https://www.disability55.com/ kas risina jautājumu par cilvēkiem ar invaliditāti. Vietne tika izveidota wordpress.org sistēmā.

Šī ir daudzvalodu vietne 67 valodās:Uzbeku, ukraiņu, urdu, azeri, itāļu, indonēziešu, islandiešu, albāņu, amharu, angļu, igauņu, armēņu, bulgāru, bosniešu, birmiešu, baltkrievu, bengāļu, basku, gruzīnu, vācu, dāņu, holandiešu, ungāru, hindi, vjetnamiešu, tadžiku, turku, turkmēņu, telugu, tamilu, grieķu, jidiša, japāņu, latviešu, lietuviešu, mongoļu, malajiešu, maltiešu, maķedoniešu, norvēģu, nepāliešu, svahili, singāļu, ķīniešu, slovēņu, slovāku, spāņu, serbu, ebreju, arābu, Puštu, poļu, portugāļu, filipīniešu, somu, persiešu, čehu, franču, korejiešu, kazahu, katalāņu, kirgīziešu, horvātu, rumāņu, krievu, zviedru un taju.

Es meklēju pakalpojumu rakstu rakstīšanai savai vietnei šajās valodās.

Vai jūs zināt kādu uzņēmumu, kas var sniegt šādu pakalpojumu?

Sveicieni,

Asafs Binjamins,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

 

3) Es izmantoju operētājsistēmu Windows 10

4) Es sērfoju internetā, izmantojot pārlūkprogrammas hromu, un izmantoju ievērojamu ekrāna burtu palielinājumu redzes problēmu dēļ.

H. Zemāk ir vēstule, kuru nosūtīju Nacionālās apdrošināšanas institūta Jeruzalemes filiālei (nosūtīju uz adresi:

Nacionālais apdrošināšanas institūts – Jeruzalemes apgabals,

4 Shimon Ben Tset Street,

Jeruzaleme

IZRAĒLA, pasta indekss: 9414704.):

15.12.2022

Kam: Nacionālais apdrošināšanas institūts – Jeruzalemes apgabals.

Priekšmets: funkcionālais ziņojums.

Pirmdien, 2022. gada 21. novembrī, pulksten 14:00 manā dzīvoklī – un tas pēc tam, kad es iesniedzu pretenziju par galveno ministru – specdienestiem, viesojās Valsts apdrošināšanas institūta medmāsa.

No rīta man uzdeva dažādus jautājumus par narkotiku ārstēšanu, manu veselības stāvokli un ikdienas darbību.

Pieņemu, ka pēc tāda saaukstēšanās Valsts apdrošināšanas institūta medmāsa par to uzrakstīja kārtīgu aktu.

Esmu ieinteresēts saņemt par mani rakstīto ziņojumu.

Ja neesat gatavs man nosūtīt ziņojumu, es lūgšu uzzināt iemeslus.

Es arī vēlētos saņemt jaunāko informāciju par prasības statusu.

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, Pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. mobilais-972-58-6784040. fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3) Valsts apdrošināšanas institūta medmāsa, kas pārbaudīja manu dzīvokli: Sima-972-50-7225432.

4) Terapeitiskais stāvoklis, kurā esmu:

Biedrība “Reut” – hostelis “Avivit”,

Ha Avivit St. 6,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9650816.

Tālruņa numuri hosteļa birojos: 972-2-6432551. un: 972-2-6428351.

Hosteļa e-pasta adrese: [email protected]

Sociālā darbiniece no hosteļa komandas, kas pilda mājasdarbus manā dzīvoklī: Sāras kundze

stora-972-55-6693370.

5) Ģimenes ārsts, pie kura esmu uzraudzībā:

Dr. Brendons Stjuarts,

Clalit veselības pakalpojumi — klīnika “Hatayelet”,

Daniela Janovska ielā 6,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9338601.

biroja tālruņa numurs Klīnika: 972-2-5098282. Faksa numurs

klīnikas biroji: 972-2-6738551.

6) Papildu personas dati: Dzimšanas datums: 11.11.1972. Vecums: 50. Ģimenes stāvoklis: Neprecējies.

I. Zemāk ir vēstule, kuru sūtu uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: rakstot emuāram.

Cienījamās kundzes/kungi!

Man pieder vietne https://www.disability55.com/ kas risina jautājumu par cilvēkiem ar invaliditāti. Vietne tika izveidota wordpress.org sistēmā.

Šī ir daudzvalodu vietne 67 valodās:Uzbeku, ukraiņu, urdu, azeri, itāļu, indonēziešu, islandiešu, albāņu, amharu, angļu, igauņu, armēņu, bulgāru, bosniešu, birmiešu, baltkrievu, bengāļu, basku, gruzīnu, vācu, dāņu, holandiešu, ungāru, hindi, vjetnamiešu, tadžiku, turku, turkmēņu, telugu, tamilu, grieķu, jidiša, japāņu, latviešu, lietuviešu, mongoļu, malajiešu, maltiešu, maķedoniešu, norvēģu, nepāliešu, svahili, singāļu, ķīniešu, slovēņu, slovāku, spāņu, serbu, ebreju, arābu, Puštu, poļu, portugāļu, filipīniešu, somu, persiešu, čehu, franču, korejiešu, kazahu, katalāņu, kirgīziešu, horvātu, rumāņu, krievu, zviedru un taju.

Es meklēju uzņēmumus, kas maksā par rakstu publicēšanu vietnēs šajās valodās.

Vai jūs zināt šādu pakalpojumu?

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: 029547403walla.co.il vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3) Es izmantoju operētājsistēmu

Windows 10

4) Es sērfoju internetā, izmantojot pārlūkprogrammas hromu, un izmantoju ievērojamu ekrāna burtu palielinājumu redzes problēmu dēļ.

J. Manas saites:

1) kanāls rumble.com-Asafs Bendžamins

2) tulkošanas pakalpojumi

3) vietne acast.com

4) Tīkls patreon.com

5)nopelniet naudu vietnē magenet.com

 

Print Friendly, PDF & Email