" /> mustad nimekirjad - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » הפוסטים באתר » mustad nimekirjad

mustad nimekirjad

Saaja:

Teema: Interneti-saidid.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Nagu teate, on Internetis veebisaite või tarkvara, mille eesmärk on kahjustada kasutajaid, näiteks andmepüügi, võltsimise jne.

Kust leida selliste saitide loendit?

Lugupidamisega

assaf benyamini.

 

A. Allpool on postitused, mida jagasin sotsiaalvõrgustikus Facebook:    

1)Inimene tuleb psühhiaatrilisele ravile.

Patsient (raputades): “Mul on väga suured hirmud ja ärevus.”

Psühhiaater (tõstab häält, karjub ja vihastab): “Tea, et kui sa ei peata oma hirme, siis ma tapan su ja uimastan sind ravimitega, mis ma sulle annan!!! Ja olgu selge – sa ei tee seda tule hirmuga minu juurde!!! Kas sa saad sellest aru??” .

Hahaha…

2) Inimene tuleb arsti juurde kõhuvalu tõttu.

Patsient: “Mu kõht valutab. Mul on raske toitu seedida.”

Arst:”Räägi mulle-miks sa nalja teed? Mis sa siis toidu seedimisest arvad-see on fakt, et ma seedin!!! Kui suudan, siis saad ka-sa ei erine teistest!! Nii et seedi juba !!”.

Patsient (kibe nutt ja hirmunud): “Aga mul on tõesti valus, mul on tõesti raske seedida – saage minust aru”.

Arst (saab veel rohkem ärrituda): “Kui ma käskisin seedida, siis sa seedi! Ärge vaidlege minuga – ma olen arst ja olen professionaal – terviseteaduste ja tarkuse maailmameister . Kas sa julged minuga vaielda? Ma tean sinust paremini, mida sa tunned – seedi juba toit ja lahku kohe kliinikust!!”.

3) Inimene tuleb psühhiaatri juurde:

“Doktor, palun andke mulle midagi rahustavat… palun, ma ei ole rahulik.”

Psühhiaater: “Palun tulge minuga õue – teeme lühikese rusikavõitluse. See rahustab teid kindlasti.”

Patsient: “Olgu”.

Psühhiaater (käivitab häire): “Siin on vägivaldne patsient, kes julgeb tõsta käe arstide vastu – ja mitte ainult arstide, vaid minu vastu – mehe vastu, kelle jaoks on päike ja kuu olemas!!! Peatage ta kohe – ta on ohtlik!!! Tema pärast pole enam päikest!!!”

lol…

4) Psühhiaatriaosakonda hospitaliseeritud isik pöördub arsti poole:

“Doktor, mu pea valutab.”

Arst: “Teil on homme vestlus psühholoogiga – peate välja selgitama, miks arvate, et teil on peavalu.”

Patsient: “Ma arvan, et mul pole peavalu – tõesti. Palun kontrollige mind!!”.

Arst: “Kas sa tead, miks sul pea valutab? Sest sul pole aju. Lollidel inimestel on kogu aeg peavalud – nii see on!!! Tulid psühhiaatriaosakonda – märk, et oled loll!!!”.

Patsient (karjub – ja siis kukub põrandale ja kaotab teadvuse): “Ma ei saa enam hakkama – kontrollige mind!! Palun!”.

Psühhiaater palatis (saab vihaseks, võtab patsiendi jõuga ja viskab ühte tuppa): “Lõpetage näidendite tegemine!! Ma lõpetan varsti vahetuse ja lähen koju – teie peavalud huvitavad mu vanaema!!!” .

 

5) Patsient psühhiaatriaosakonnas arsti juurde: “Mul on mõtted.”

Psühhiaater (saab vihaseks): “Kas teil on mis?? Mõtted?? See on psühhiaatriaosakond ja te ei mõtle siin!!! Kas te ei julge mõelda sellele, mida teil on lubatud mõelda!! Ma olen hoiatan teid viimast korda!!!”.

Patsient: “Aga mul on tõesti mõtteid. Arvasin, et külastan teie kodu.”

Psühhiaater (saab veelgi vihasemaks): “Sa ei lähe kunagi, aga mitte kunagi minu maja juurde!! Sa pätt!! Ma õppisin ülikoolis ja mul on kraad ja sa oled haige- nii et jää haigeks!! Lõpeta kohe, aga kohe oma mõtetega! !!”.

Patsient: “Aga see pole tõsi – mul on lubatud mõelda.”

Arstid peavad omavahel nõu: “Teeme talle rahustavad süstid – et terve kuu ta voodist ei liigu. Las ta võtab õppust – ainult meie, psühhiaatrid, tohime mõelda.”

 

6) Psühhiaatriaosakonda hospitaliseeritud patsient astub arsti juurde ja küsib: “Räägi, kas sa tead psühhiaatriat?”.

Psühhiaater: “Mis see loll küsimus on? Muidugi ma tean psühhiaatriat. Lõpetasin bakalaureusekraadi, teine, kolmas ja neljas – ja teie jaoks ka viies!!! Õppisin kõrgeimas ülikoolis psühhiaatriateadusi ja arstitarkusi – psühhiaatrid leiutasid selle tarkuse!!! Ma tean psühhiaatriast kõike ja tean teda nagu oma viit!

Patsient: “Ja kas sa tõesti tunned oma peopesa?”.

Psühhiaater (hakkab vihaseks saama): “Lõpetage näägutamine ja rumalate küsimuste esitamine!!! Ma tean oma peopesa – kes ei teaks oma peopesa??”.

Patsient: “Mina. Ma ei tea oma peopesa.”

Psühhiaater (vallandab osakonnas häirekella): “Siin on tukatav patsient – küsib rumalaid küsimusi, ei tunne oma peopesa ja mis kõige hullem – on ebaviisakas nende kõrguste psühhiaatrite vastu!!”.

Patsient: “Ma tegin sinuga lihtsalt nalja – loomulikult tean ma oma peopesast.”

Psühhiaater: “Saadame teid nüüd kuuks ajaks kartserisse – ehk õpid nii, et psühhiaatrite vastu ei tohi olla ebaviisakas. Me ei tee nalja – räägite meiega alati, aga alati kuklas peaga ja su silmad maas – kas sa saad sellest aru?? Ja kas sa ei julge kunagi proovida või isegi ei mõtle meiega koos naerda!!Me oleme 10 korda 1000 võrra targemad kui sina-kahjustatud-psühhedeelne armetu. Võib-olla see ongi kuidas sa õpid!!!”

7) Toimub Psühhiaatrite Ühingu suur konverents.

Konverentsi direktor avab oma sõnad ja ütleb:

“Meie, psühhiaatrid ning maailma ja universumi kõige ja kõige eest võitlejad, peame arutlema vaimuhaigete soovimatute elementide ühiskonnast eemaldamise üle, et luua meile kõigile parem elukeskkond. Kes on selle vastu?”

Vaikus saalis.

Järsku astub lavale psühhiaatrina esinev liidu psühhiaatrik, kes kuulas salamisi sõnu: “Ma arvan, et vaimse puudega inimestel oleks hea ühiskonda sulanduda – see oleks hea nii meile kui ka ühiskonnale. milles me elame.”

Konverentsi direktor: “Pean nüüd sõnakuulmatu psühhiaatri tabama, ametiühingust eemaldama, peatama ja kohtu ette andma.”

Saalis puhkeb sagimine. Konvendist osavõtjad nõuavad, et lavastaja arreteeriks nende sõbra, kelle tegelikku isikut keegi ei tea, kes vahepeal paanikas sündmuskohalt põgenes. Konvendi direktor asub meest taga ajama – samal ajal kui konvendist osavõtjad rõõmustavad: “Püüdke ta kiiresti kinni. See on püha jälitamine!!!”.

Nende tänaval viibides istus põgenenud mees oma autosse ja hakkas sündmuskohalt minema. Oma autosse istub ka koosoleku direktor ning tagaajamine käib linnatänavatel edasi.

Psühhiaatrite ühingu direktor sõidab metsikult ja hoolimatult – sõidab kahele inimesele autoga kokkupõrkes surnuks otsa ja takerdub tänaval olnud puusse – ja tema õnnetuseks politseijaoskonna lähedal.

Politseinikud peatavad juhi viivitamatult – seovad tema mõlemad käed käeraudadesse ja paluvad tal oma tegu ja pöörast sõitu selgitada.

Psühhiaatrist autojuht selgitab politseile: “Ma juhtisin nüüd püha tagaajamist.”

Politseinikud on vihased, ja panevad käerauad ka kahtlustatava jalgadele: “Tule nüüd meiega vahi alla!!! Vaatame, kes on kellest püham – meie või sina!!!”.

8) Psühhiaater osakonnas küsib patsiendilt: “Kuidas sul täna läheb?”.

Patsient: “Minuga on kõik korras… minuga on kõik korras… mul on kõik korras…”.

Psühhiaater hakkab kannatust kaotama ja vihaseks saama: “Mida ma sinult küsisin? Sa pead vaid ütlema, kuidas läheb? Miks sa siis kurat ei oska vastata!!”.

Patsient: “Minuga on kõik korras… minuga on kõik korras… mul on kõik korras…”.

Psühhiaater viib patsiendi sunniviisiliselt komisjoni: “Sind see ei aita – vastate, kui psühhiaater sulle küsimuse esitab!!!”.

Komisjonis istuvad paljud töötajad ja selle avamisel küsitakse patsiendilt: “Mis su nimi on?”.

Patsient: “Minu nimi… minu nimi… minu nimi…”.

Psühhiaater komisjonis: “Mis saab? Sa ei ole valmis isegi oma nime ütlema – nii et kui te aru ei saanud, siis küsin uuesti: Mis su nimi on? Ja seekord vastate!!! “.

Patsient: “Minu nimi… minu nimi… minu nimi…”.

Psühhiaater vihastab ja raputab patsienti kõvasti: “Ütle meile kohe oma nimi!!”.

Patsient kaotab teadvuse ja kukub kokku.

Häirekeskusesse helistab psühhiaater, operaator vastab: “Tere, kuidas saan aidata?”.

Psühhiaater: Meil ​​on siin patsient, kes kaotas teadvuse ja kukkus kokku. Viige ta kiiresti intensiivravisse.”

Operaator: “Ja mis on patsiendi nimi?”.

Psühhiaater: “Ta ei olnud nõus meile oma nime ütlema – aga see pole oluline. Tema elu on ohus – tulge ruttu!!!”.

Operaator: “Vabandust, aga ilma patsiendi nimeta ei saa ma kõnet avada.”

Töötajad arstitoas: “Siis pole vahet, öelge oma nimi – peaasi, et nad patsiendi päästavad!!”.

Psühhiaater: “Mis siis, kui ma ütlen oma nime?? Seal on piir!!! Tema on patsient ja mina olen psühhiaater!!!”.

Psühhiaater naaseb operaatori juurde ja anub: “Ma ei tea patsiendi nime – aga vahet pole. Tulge kiiresti ja hoolitsege juba tema eest. Ma ei taha vastutust patsiendi eest, kes mu palatis suri! !!”.

Operaator: “Mul on väga kahju – aga ta sureb teie palatis. Sellised on protseduurid. Protseduurid on tähtsamad kui elude päästmine – sellega olete kindlasti nõus!!”.

9) Mees kõnnib mööda tänavat, taskud tühje kilekotte täis. Mööda läheb politseinik ja küsib: Mis teil taskutes on?” Kodanik: “Mul ei ole midagi taskus.” Kodanik läheb edasi.

Politseinik blokeerib talle tee ja küsib uuesti: “Näita, mis sul taskus on!!!”.

Politseinik sirutab käe mehe taskutesse: “Sind ei aita – sa ütle mulle, mis sul taskus on!!”. Kodanik puudutab politseiniku kätt ja seletab: “Ei midagi – ainult tühjad kilekotid!!!”. Politseinik: “Sa puudutasid mu kätt!!! Teid vahistati politseiniku töökohustuse täitmisel takistamise eest!!!”.

Hahaha…

10) Ja seekord hoopis teistsugune lugu – tõsine ja mitte mingil juhul mitte mingisugune huumor. Lugu on ilmselt tõestisündinud lugu – mida ma kuulsin suuliselt palju aastaid tagasi (kirjutan neid sõnu 2022. aasta detsembris) inimeselt, kelle nime või tema isikut tuvastavaid üksikasju ma konfidentsiaalsetel põhjustel ei kirjuta.

Juhin tähelepanu sellele, et ma ei tea tänase päevani, kas see väga konkreetne lugu sai kirja pandud.

 

Lugu algab Saksamaa Weimari vabariigist, mis teadupärast eksisteeris I maailmasõja lõpust kuni natsirežiimi esilekerkimiseni 30. jaanuaril 1933.

Üks juut töötab saksa tehaseomaniku juures, kelle nimi on Miller (teatavasti väga levinud saksakeelne nimi). Igal hommikul, tööle jõudes, ütleb juudi päritolu töötaja oma tööandjale: “Tere hommikust, hr Miller.” Ilmselt on “tere hommikust” teretamine üsna rutiinne – ja ilma eriliste tähendusteta.

Natside võimuletulekust alates läksid nende teed lahku: juut, nagu paljud tema sõbrad, vallandati töölt ja küüditati getosse – ja seesama Miller astus Wehrmachti.

Möödub veel mõni aasta – ja juutide tagakiusamise tulemusena, mis teatavasti on aina hullemaks läinud, saadetakse too juut koonduslaagrisse – ja satub ühte kurikuulsast “valikust”.

Äkitselt näeb ta enda ees sedasama härra Millerit, kes ilmselt töötas samas laagris kõrgel ametikohal. Juut tunneb Milleri ära – aga Miller ei tunne teda ära. Mõni hetk enne seda, kui ta pidi hävitamisele saatma, seisab juut härra Milleri ees ja ütleb talle: “Tere hommikust, härra Miller.” Härra Millerile meenub äkki oma endine töötaja ja tema “tere hommikust” tervitus – ja ta ütleb: “Ei. Ma vabastan teid kohe. Ma hoolitsen selle eest, et teile ei tekiks kahju.” Teadaolevalt pidas hr. Miller oma lubadust ja riskides tohutult oma eluga, hoolitses ta selle eest, et tema endist töötajat ei hukataks – ja ilmselt jäi see juut tõepoolest holokaustist ellu – ja seda kõike tänu sellele “tere hommikule” avaldus, mis oli sel ajal ilmselt mõttetu.

Muidugi võib siin tekkida palju moraalselt raskeid küsimusi (sama juut jäi ellu, kui paljud tema sõbrad surid). Ja järeldus on ka külmavärinaid tekitav: kuidas miski, mis toona tundus nii tühine, sai ühtäkki nii saatuslikuks.

Tahaksin märkida, et mul ei ole täiendavaid üksikasju, mis siin puuduvad: ma ei tea, mis laager see oli, mis aasta või kuupäev või mis selle juudi nimi oli ja mis juhtus temaga pärast II maailmasõda ja Holokaust lõppes. Ja muidugi on siin puudu palju muid detaile, näiteks, millises Saksamaa linnas see tehas asus, mida seal toodeti ja kas too sakslane sai Rahvaste Õiglase õiguse – kõik need on mulle teadmata.

11)Dementsuse kaugelearenenud staadiumis eakas mees istub taksosse. Ta ulatab juhile sedeli, millele on kirjutatud koht, kuhu ta peab minema.

Juht: “Ma jooksen meetrit.” Reisija ei vasta.

Juht: “Olgu, pane turvavöö peale.” Reisija ei reageeri.

Juht (vihane ja kinnitab ise kaassõitja turvavöö): “Mis sul viga on – mis viga on turvavöö kinnitamisega!!”. Reisija ei reageeri.

Takso sõidab ja jõuab sihtkohta.

Juht: “Mis sa niimoodi vaatad? Maksa mulle ja tule taksost välja!!”.

Reisija: “Ma unustasin raha”.

Autojuht: “Lõpetage oma jama juba!! Maksa mulle – kui ei, siis tellin sulle politseiauto!”.

Reisija: “Mis on politsei?”.

Autojuht: “Varsti näitan, mis politsei on. Helistasin neile. Varsti tulevad.” Reisija ei reageeri.

Politsei saabub ja taksojuht teatab neile: “Siin on reisija, kes ei ole nõus mulle maksma – ja väidab, et ta ei tea, mis politsei on.”

Politseinikud: “No varsti ta teab, mis politsei on!!”.

Politseinikud pöörduvad reisija poole: “Tule palun meiega. Võtame su vahi alla!!”. Reisija ei reageeri.

Politseinikud on vihased, viivad reisija jõuga autosse ja viivad kinni.

Politseijaoskonnas küsitakse kinnipeetult: “Mis su nimi on? Milles teid süüdistatakse?”.

Arreteeritud mees: “Mis?? Maja???”.

Politseiuurijad: “Vastake, mis teilt küsitakse!! Me ei küsinud teilt maja kohta – me küsime, mille eest teid kinni peetakse!!!”.

Arreteeritud mees: “Kodu, koju”.

Uurijad irvitavad kinnipeetavat: “Tõenäoliselt on tal probleeme arusaamisega. Paneme ta ööseks vahi alla – aitame tal aru saada.”

Öösel suri kinnipeetav – ja politsei leiab ta surnukeha varahommikul ja hakkab naerma: “Vaata – ta ei unustanud surra. Märk, et tal oli suurepärane mälu. Meil ​​õnnestus kinni pidada väga ohtlik kurjategija – Shafo ja au Sulle sihikindla aktiivsuse, kõrge operatiivtaseme ja suurepärase professionaalsuse eest, millega arreteerisime kelmi, kes taksosõidu eest ei maksa!!”.

 

B. Allpool on minu kirjad aadressile “filmindependent.org”:

minu kiri aadressile “filmindependent.org”.

Yahoo / saadetud

Asaf Benjamin<[email protected]>

Saaja:

[email protected]

Pühapäeval, 11. detsembril kell 16:24

Saajale: “filmindependent.org”.

Teema: Tehnoloogilised tööriistad.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Alates 2007. aastast olen osalenud võitluses invaliidide eest Iisraelis – võitluses, mida teatavasti ka meedias palju kajastatakse.

Üks vahendeid, mille abil püüame võitlust edendada, on erinevate tehnoloogiliste vahendite kasutamine: sotsiaalvõrgustikesse kirjutamine, veebisaitide avamine ning nende reklaamimine ja täiustamine, virtuaalsete kogukondade haldamine ja nii edasi.

Minu küsimus sellega seoses on järgmine: kas teie ettevõttel või organisatsioonil on võimalik pakkuda tehnoloogilisi tööriistu, mis võivad meid meie võitluses aidata? Ja kui jah, siis millistes valdkondades ja kuidas?

Parimate soovidega,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-Korter 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu veebisait: https://www.disability55.com/

3) 10.7.2018 liitusin ühiskondliku liikumisega nimega “Overcome” – läbipaistvalt puudega. Püüame edendada läbipaistvate puuetega inimeste õigusi, st: minusuguste inimeste õigusi, kes kannatavad meditsiiniliste probleemide ja väga raskete haiguste all, mis ei ole väljapoole silmatorkavalt nähtavad – väline nähtamatus, mis põhjustab meie suhtes väga tugevat diskrimineerimist.

Liikumise juht, kes on ka selle asutaja, on proua Tatiana Kaduchkin ja teda saab helistada numbril 972-52-3708001.

Telefoni vastamise ajad: pühapäevast neljapäevani kell 11.00-20.00. Iisraeli aeg – välja arvatud juudi pühad ja erinevad Iisraeli pühad.

4) Siin on mõned selgitavad sõnad meie liikumise kohta, nagu need ajakirjanduses ilmusid:

Tatiana Kaduchkin, tavakodanik, otsustas asutada “ületatud”

liikumise abil, mida ta nimetab “läbipaistvaks puudega”. Seni on tema liikumisele kogunenud umbes 500 inimest üle kogu Iisraeli osariigi. Intervjuus Kanal 7 Päevikule räägib ta projektist ja nendest puuetega inimestest, kes ei saa asjaomastelt osapooltelt nõuetekohast ja piisavat abi just seetõttu, et need on läbipaistvad.

Tema sõnul võib puudega elanikkonna jagada kahte rühma: ratastooliga puuetega inimesed ja ratastoolita puudega inimesed. Ta defineerib teist rühma kui “läbipaistvaid puuetega inimesi”, kuna ta ütleb, et nad ei saa samu teenuseid kui ratastooliga puuetega inimesed, kuigi nad on määratletud 75–100-protsendilise puudega. Ta selgitab, et need inimesed ei saa üksi ära elada ja nad vajavad lisateenuseid, millele on õigus ratastooliga puuetega inimestele. Näiteks läbipaistvad invaliidid saavad Kindlustusinstituudilt madalat töövõimetuspensioni, ei saa teatud lisatasusid nagu eriteenuste toetus, saatjatoetus, liikumistoetus ja lisaks saavad nad väiksemat toetust elamuministeeriumilt.

Kadutškini läbiviidud uuringu kohaselt on need läbipaistvad puuetega inimesed leivanäljas hoolimata katsest väita, et 2016. aastal pole Iisraelis leivanäljas inimesi. Tema läbiviidud uuring väidab ka, et enesetappude määr on nende seas kõrge.

Tema asutatud liikumises töötab ta selle nimel, et läbipaistvalt puuetega inimesed kaasataks avalike elamispindade ootenimekirjadesse. Selle põhjuseks on asjaolu, et ta ütleb, et nad ei sisesta tavaliselt neid loendeid, kuigi need peaksid olema abikõlblikud. Ta peab üsna palju kohtumisi Knesseti liikmetega ja osaleb isegi Knesseti asjaomaste komisjonide koosolekutel ja aruteludel, kuid ta ütleb, et need, kes saavad aidata, ei kuula ja kuulajad on opositsioonis ega saa seetõttu aidata. Nüüd kutsub ta üha rohkem “läbipaistvaid” puuetega inimesi endaga liituma, tema poole pöörduma, et ta saaks neid aidata. Tema hinnangul pole praeguse olukorra jätkumisel pääsu puuetega inimeste meeleavaldusest, kes taotlevad oma õigusi ja põhilisi elatustingimusi.

5) Minu e-posti aadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]otmail.com ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

6) Siin on mõned lingid minu profiilidele erinevates sotsiaalvõrgustikes:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

 https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://assafcontent.ghost.io/

https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

 

7) Siin on IISRAELI filmitoimetaja Tali Ohaioni Facebooki kirjutatud sõnum:

18m

Tali Ohaion6 päeva

dokumentaalfilmi jaoks, mille kallal ta on viimastel aastatel töötanud

“Esther Cinema – valgest linnast Netflixi põlvkonnani”,

Otsin isiklikke arhiive, fotosid 90ndate Hamkini atmosfäärist reedeti keskpäeval ja üldiselt, samuti Dizengoffi väljakust 80ndate alguses, väljaku lapsi, “friike”, kes varem väljakule kogunesid. .

Võtke ühendust privaatselt või telefonil 972-52-2846954

C. Allpool on minu kirjavahetus õigus-, teadus- ja tehnoloogiakeskusega:

“Õigus-, teadus- ja tehnoloogiakeskusesse”.“.

Yahoo/Inbox

 Teadus- ja Tehnoloogiakeskus

Assaf Arab Tov on tasuline teenus, mille eest peate maksma ja mitte kasutama omaniku õigusi rikkuvaid möödahiilimisprogramme. Samas ei kujuta see meil endast juriidilist nõu. Tere õhtust esmaspäeval, 28. novembril 2022 kell 15:05, autor Assaf Binyamini < [email protected] >

Teisipäeval, 6. detsembril kell 18:50

Teadus- ja tehnoloogiaõiguse keskus

Tere, Asaf, küsisite, kas sellise tarkvara kasutamine on Iisraeli riigi seaduste kohaselt lubatud või keelatud? Ja vastus on eitav. Mida sa oma küsimusega mõtlesid? Teisipäeval, 6. detsembril 2022 kell 19:36, autor Assaf Binyamini < [email protected] >:

Teisipäeval, 6. detsembril kell 19:57

Asaf Benjamin< [email protected] >

kellele:

Teadus- ja tehnoloogiaõiguse keskus

Esmaspäeval, 12. detsembril kell 9:53

ma ei saa küsimusest aru.

Ma mõtlesin oma küsimuses täpselt seda, mida küsisin – tarkvara kohta, mis võimaldab sisusaitidel tasulistest seintest mööda minna.

Kirjutasite mulle, et see on seadusega keelatud – ja mulle tundub, et sain sellele kindlasti vastuse.

Tervitused, Assaf Benyamini.

Peida algne sõnum

Teisipäeval, 6. detsembril 2022 kell 19:57:05 GMT+2, teadus- ja tehnoloogiaõiguse keskus<[email protected]> Kirjutas:

Tere Assaf

Küsisite, kas sellise tarkvara kasutamine on Iisraeli riigi seaduste kohaselt lubatud või keelatud?

Ja vastus on eitav.  

Mida sa oma küsimusega mõtlesid?

Teisipäeval, 6. detsembril 2022 kell 18:50:16 GMT+2, teadus- ja tehnoloogiaõiguse keskus<[email protected]> Kirjutas:

Assaf tere õhtust

Tasulise teenuse eest tuleb tasuda

ja mitte kasutada möödahiilimisprogramme, mis rikuvad omanike õigusi.Samas ei kujuta see meil endast juriidilist nõu

Tere õhtust

Esmaspäeval, 28. novembril 2022 kell 15:05 autor Assaf Binyamini <[email protected]>:

Saaja: “Õiguse, teaduse ja tehnoloogia keskus”.

Küsimus: seaduslikkuse küsimus.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Teatavasti on Internetis palju sisusaite, kus juurdepääs nendel leiduvale materjalile on maksmise tingimuseks – mida on nimetatud “maksemüüriks”.

Samuti on olemas tarkvara või veebisaidid, nagu näiteks avatud juurdepääsunupu teenus, mis pakuvad viise nendest tasumüüridest mööda hiilimiseks ja tegelikult täieliku juurdepääsu saamiseks sisule, mille puhul tuleb tavaliselt maksta ilma üldse tasumata.

Kas sellise tarkvara kasutamine on Iisraeli riigi seaduste kohaselt lubatud või keelatud? Kas kohtutes on pretsedente, kus seda-või teist asja on käsitletud, selles küsimuses, nagu ka paljudes teistes küsimustes, ei jõudnud seadusandlus palju kiiremini arenenud tehnoloogiale järele ja seetõttu puudub ka selles küsimuses viide. Iisraeli seadusandlus? Milline on siin õiguslik olukord?

Lugupidamisega

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Lugupidamisega

Teadus- ja Tehnoloogiakeskus.

2 Yitzhak Rabin St BSR linnatornI| 11. korrus | Petah Tikva, Iisrael 4951738

Postiaadress: PO 3206, Petah Tikva, Iisrael 4952801 | Tel: 972-3-7746699 |www.lms.org.il

Lugupidamisega

Teadus- ja tehnoloogiaõiguse keskus

2 Yitzhak Rabin St BSR linnatornI| 11. korrus | Petah Tikva, Iisrael 4951738

Postiaadress: PO 3206, Petah Tikva, Iisrael 4952801 | Tel: 03-7746699 |www.lms.org.il

D. Allpool on kiri, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: Tööideede otsimine.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Olen 50-aastane mees Jeruusalemmast – mees, kes kannatab puude ja raskete haiguste all. Paljude aastate jooksul pole mul õnnestunud tööturule naasta – ja oma olukorra ja piirangute tõttu pean otsima ebatavalisi ideid, mille kaudu seda teha saaksin – ja allpool on mõned näited:

1) Lugesin projektist nimega “The Honey Badger” – mille raames opereerivad tehnoloogiahiiglased nagu Google või Facebook Filipiinidel Manila linnas asuvat lepingulist ettevõtet. Töötajate roll selles ettevõttes või teistes lepingulistes ettevõtetes (selle valdkonnaga tegelevate ettevõtete arv pole teada) on probleemse sisu (narkootikumid, prostitutsioon, pedofiilia, hukkamiste või terroritegevuse ülekanded jne) eemaldamine. Internet. 2018. aastal valmistasid esmaspäeval mail kinosakslased Hans Block ja Moritz Reiswick nende ettevõtete töötajate tööst dokumentaalfilmi “Internetikoristajad”.

Mõtlesin näiteks sellises raamistikus töötamisele.

Juhin tähelepanu, et olen täiesti teadlik sellise töö solvavast olemusest sellega tegelejate suhtes: erinevate väljaannete andmetel surid paljud nendel töökohtadel töötanud inimesed või neil tekkisid väga rasked vaimsed ja füüsilised haigused. pideva ja igapäevase raske sisuga kokkupuutumise tulemus. See aga ei heiduta mind ja seda seetõttu, et mul pole nagunii elus enam midagi kaotada – ja nagu ma juba mitu aastat olen maininud, pole ma saanud tööturule naasta (kõik muud võimalused organisatsioonide abistamine, tööbürood või paljude ettevõtetega otse ühendust võtmine on ammendatud – ja ikka ja jälle palju aastaid).

2) Teatavasti filmivad produktsioonifirmad ja stsenaristid, kes filmivad teatud stseene nende nimel filmide jaoks, mõnikord osasid, milles filmitakse laipu või ilmselt surnuid inimesi. Mõtlesin sellisele laipade kujutamise tööle – töö, mille tegemine ei nõua füüsilist pingutust ja ka raske puue ei tohiks kindlasti segada.

Rõhutan, et see ei ole nali ega mingi nali – mõtlen seda täie tõsidusega – ja isegi kui see on võimalik, siis vähemalt esmapilgul tundub see naeruväärne või rumal.

3) Kuulsin, et on olemas tarkvarakoolituse valdkond ehk siis: töötajad, kelle roll on tehisintellekti arendussüsteemidesse andmesisestus ehk masinõpe – töö, mis on teadaolevalt vajalik. Andmeid sisestades “õpetatakse” programme, kuidas teatud olukordades tegutseda või reageerida.

Ma arvan, et selline töö võib olla suurepärane lahendus nendeks puhkudeks, kus ühelt poolt puudub võimekus

Teha füüsilist tööd või füüsilise puude tõttu liiga palju pingutada, aga samas pole ka teadmisi

Programmeerimisel töötamiseks piisavalt arvuteid.

Kuulsin, et Soome vanglates lastakse vangidel seda tööd teha.

Arvasin, et isegi sellisel töökohal on see võimalik ja ma sobin.

Kas teil on veel ideid ebatavalisteks töödeks, kuhu mahuks ka raske puudega inimene?

Lugupidamisega

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. mobiil-972-58-6784040. faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

3) Elulookirjeldus – Asaf Binyamini:

Isikuandmed: Assaf Benyamini, Tel. 029547403.

Sünniaeg: 11.11.1972.

Aadress: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Jeruusalemm, Iisrael.

Telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. mobiil-972-58-6784040. faks-972-77-2700076.

Haridus: 10 aastat kooliharidust ja osaline immatrikuleerimine.

Sõjaväeteenistus: vabastus meditsiinilistel põhjustel.

Töökogemus:

1991 – Töötamine puusepatöökojas RESHET (Lõuna Tel Aviv)

1998-2005 – Töötanud Rahvusraamatukogus, abistades professionaalset raamatukoguhoidjate meeskonda mitmesuguste ülesannete täitmisel.

2009-2010 – Töötab ehete sorteerimise ketis “Avgad”.

Veebruar-mai 2019-töö arvutifirmas HMSOFT.

Veebruari algus 2020 – kolm tööpäeva tänaval möödujatele ajalehtede jagamist.

vabatahtlik tegevus:

Aktiivne puuetega inimeste võitluse peakorteris.

Vabatahtlik Jeruusalemma omavalitsuse õiguste kasutamise keskuses abivajava elanikkonna abistamiseks.

Üldinfo: kõrgelt motiveeritud, suuliselt ja kirjalikult hea sõnaoskusega, improviseerimis- ja probleemide lahendamise oskus.

Mul on kodanikuühiskonna organisatsioonidega pikaajaline tutvus.

Mul on füüsiline puue, mis ei lase mul tõsta suuri koormusi ega seista pikka aega jalgadel.

E. Allpool on meil, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: veebisaidi reklaamimine.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Sait kuulub mulle https://www.disability55.com/ mis käsitleb puuetega inimeste teemat. Sait loodi wordpress.org süsteemis.

See on mitmekeelne sait 67 keeles:Usbeki, ukraina, urdu, aseri, itaalia, indoneesia, islandi, albaania, amhari, inglise, eesti, armeenia, bulgaaria, bosnia, birma, valgevene, bengali, baski, gruusia, saksa, taani, hollandi, ungari, hindi, vietnami, tadžiki, türgi, türkmeeni, telugu, tamili, kreeka, jidiši, jaapani, läti, leedu, mongoli, malai, malta, makedoonia, norra, nepali, suahiili, singali, hiina, sloveeni, slovaki, hispaania, serbia, heebrea, araabia, puštu, poola, portugali, filipino, soome, pärsia, tšehhi, prantsuse, korea, kasahhi, katalaani, kirgiisi, horvaadi, rumeenia, vene, rootsi ja tai keel.

Otsin süsteemi, millega saaksin saiti reklaamida.

Kes teie arvates saab selles aidata?

Lugupidamisega

Asaf Binyamin,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm, postiindeks: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Ma väidan, et ma pole kunagi veebisaidi reklaamimise teemaga tegelenud – mul pole sellel teemal teadmisi ega koolitust.

2) Minu isikukood: 029547403.

3) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

4) Kasutan operatsioonisüsteemi Windows 10

5) Surfan Internetis brauseri kroomi abil ja kasutan nägemisprobleemi tõttu ekraanitähti märgatavalt.

6) Juhin tähelepanu, et olen puudega inimene, keda toetab Kindlustusinstituudi invaliidsustoetus ja seetõttu on minu võimekus abiraha maksmisel selles küsimuses äärmiselt problemaatiline.

F. Allpool on meil, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: võrguarhiivid.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Püüan leida suhtlusvõrgustikku, mille tegevusalaks on erinevate arhiivide või kogude üleslaadimine (erinevatest perioodidest pärit fotod, unikaalsed fotod jm).

Kas teate sellist võrku?

Lugupidamisega

Asaf Binyamin,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. mobiil-972-58-6784040. faks-972-77-2700076.

post Scriptum.1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: 029547403walla.co.il või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] .com või: [email protected] või: [email protected]

3) Minu veebisait:  https://www.disability55.com/

G. Allpool on meilisõnum, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: kirjutamisteenused.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Sait kuulub mulle https://www.disability55.com/ mis käsitleb puuetega inimeste teemat. Sait loodi wordpress.org süsteemis.

See on mitmekeelne sait 67 keeles:Usbeki, ukraina, urdu, aseri, itaalia, indoneesia, islandi, albaania, amhari, inglise, eesti, armeenia, bulgaaria, bosnia, birma, valgevene, bengali, baski, gruusia, saksa, taani, hollandi, ungari, hindi, vietnami, tadžiki, türgi, türkmeeni, telugu, tamili, kreeka, jidiši, jaapani, läti, leedu, mongoli, malai, malta, makedoonia, norra, nepali, suahiili, singali, hiina, sloveeni, slovaki, hispaania, serbia, heebrea, araabia, puštu, poola, portugali, filipino, soome, pärsia, tšehhi, prantsuse, korea, kasahhi, katalaani, kirgiisi, horvaadi, rumeenia, vene, rootsi ja tai keel.

Otsin oma veebisaidile nendes keeltes artiklite kirjutamise teenust.

Kas teate mõnda ettevõtet, kes suudaks sellist teenust pakkuda?

Lugupidamisega

Asaf Binyamin,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või:[email protected] või: [email protected]

 

3) Kasutan operatsioonisüsteemi Windows 10

4) Surfan Internetis brauseri kroomi abil ja kasutan nägemisprobleemi tõttu ekraanitähti märgatavalt.

H. Allpool on kiri, mille saatsin riikliku kindlustusinstituudi Jeruusalemma filiaalile (saatsin aadressile:

Riiklik Kindlustusinstituut – Jeruusalemma ringkond,

4 Shimon Ben Tseti tänav,

Jeruusalemm

IISRAEL, sihtnumber: 9414704.):

15.12.2022

Saaja: Riiklik Kindlustusinstituut – Jeruusalemma piirkond.

Teema: funktsionaalne aruanne.

Esmaspäeval, 21. novembril 2022 kell 14.00 külastas mu korterit Kindlustusinstituudi õde – ja seda pärast peaministri nõude esitamist – eriteenistusi.

Hommikul esitati mulle erinevaid küsimusi uimastiravi, minu tervisliku seisundi ja igapäevase toimimise kohta.

Oletan, et pärast sellist külmetust kirjutas Kindlustusinstituudi õde selle kohta korraliku akti.

Olen huvitatud minu kohta kirjutatud aruande saamisest.

Kui te ei ole valmis mulle aruannet saatma, küsin selle põhjuseid.

Samuti sooviksin saada teavet nõude oleku kohta.

Lugupidamisega

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, postiindeks: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. mobiil-972-58-6784040. faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

3) Kindlustusinstituudi õde, kes minu korterit kontrollis: Sima-972-50-7225432.

4) Terapeutiline seade, milles ma olen:

Ühing “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit 6,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9650816.

Telefoninumbrid hosteli kontorites: 972-2-6432551. ja: 972-2-6428351.

Hosteli e-posti aadress: [email protected]

Hosteli meeskonna sotsiaaltöötaja, kes teeb minu korteris kodutöid: proua Sarah

stora-972-55-6693370.

5) Perearst, kelle juures olen jälgimisel:

Dr Brandon Stewart,

Clalit Health Services – Hatayeleti kliinik,

Daniel Yanovsky tänav 6,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9338601.

kontori telefoninumber Kliinik: 972-2-5098282. Faksinumber dokumendis

kliiniku kontorid: 972-2-6738551.

6) Täiendavad isikuandmed: Sünniaeg: 11.11.1972. Vanus: 50. Perekonnaseis: Vallaline.

I. Allpool on kiri, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: Blogi kirjutamine.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Sait kuulub mulle https://www.disability55.com/ mis käsitleb puuetega inimeste teemat. Sait loodi wordpress.org süsteemis.

See on mitmekeelne sait 67 keeles:Usbeki, ukraina, urdu, aseri, itaalia, indoneesia, islandi, albaania, amhari, inglise, eesti, armeenia, bulgaaria, bosnia, birma, valgevene, bengali, baski, gruusia, saksa, taani, hollandi, ungari, hindi, vietnami, tadžiki, türgi, türkmeeni, telugu, tamili, kreeka, jidiši, jaapani, läti, leedu, mongoli, malai, malta, makedoonia, norra, nepali, suahiili, singali, hiina, sloveeni, slovaki, hispaania, serbia, heebrea, araabia, puštu, poola, portugali, filipino, soome, pärsia, tšehhi, prantsuse, korea, kasahhi, katalaani, kirgiisi, horvaadi, rumeenia, vene, rootsi ja tai keel.

Otsin ettevõtteid, kes maksavad nendes keeltes veebisaitidel artiklite avaldamise eest.

Kas teate sellist teenust?

Lugupidamisega

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: 029547403walla.co.il või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

3) Ma kasutan operatsioonisüsteemi

Windows 10

4) Surfan Internetis brauseri kroomi abil ja kasutan nägemisprobleemi tõttu ekraanitähti märgatavalt.

J. Minu lingid:

1) kanal rumble.com-Asaf Benjamin

2) tõlketeenused

3) sait acast.com

4) Võrk patreon.com

5)teenige raha saidil magenet.com

 

Print Friendly, PDF & Email