Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Neatliekamā medicīniskā palīdzība - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Neatliekamā medicīniskā palīdzība

Kam:

Priekšmets: ārstēšanas/pārraudzības problēma.

Cienījamās kundzes/kungi.

Es esmu 50 gadus vecs vīrietis no Jeruzalemes apgabala, kurš daudzus gadus ir cietis no garīgām problēmām – un arī tiek ārstēts ar psihiatriskām zālēm.

Bet nu jau vairākus gadus esmu atstāta bez psihiatrisko medikamentu uzraudzības, ko lietoju. Iemesls: psihiatri garīgās veselības stacijās pārtrauca sniegt šo pakalpojumu. Es zinu, ka tas izklausās tālu un absurdi, bet diemžēl tas tā ir.

No otras puses, ņemot vērā manas ekonomiskās grūtības kā personai, kura dzīvo no Valsts apdrošināšanas institūta piešķirtā invaliditātes pabalsta, psihiatra privāta uzraudzība nav iespējama.

Un vēl vairāk: pēc 1998. gada sākumā notikušā nelaimes gadījuma darbā un lēnas un konsekventas fiziskās veselības pasliktināšanās no tā brīža līdz mūsdienām man ir arvien grūtāk fiziski nokļūt klīnikās, lai veiktu izmeklēšanu vai ārstēšanu – ja un kad tas ir nepieciešams. . Veselības ministrija un Vispārējā slimokase, kurā esmu apdrošināts, šobrīd nesniedz nekādu atbildi uz šo grūtību.

Meklēju risinājumu – steidzami jāseko līdzi medikamentiem.

Ar laba vēlējumiem,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. mobilais-972-58-6784040. 

fakss-972-77-2700076.

pēcraksts. 1. Mans ID numurs: 029547403.

2. Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3. Terapeitiskais ietvars, kurā es esmu:

Biedrība “Reut” – hostelis “Avivit”,

Ha Avivit St. 6,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta adrese: 9650816.

Tālruņa numuri hosteļa birojos:

972-2-6432551. vai: 972-2-6428351.

Hosteļa e-pasta adrese: [email protected]

Sociālā darbiniece no hosteļa komandas, kas pavada mani uz hosteļa aizsargāto mājokli: Sāra Stora-972-55-6693370.

4. Zemāk ir e-pasts, ko nosūtīju hosteļa gidam:

Piektdien, 2023. gada 13. janvārī, plkst. 9:41:49 PMGMT+2, assafs benyamini [email protected]> Rakstījis:

Verdan La-Zouz kungam, sveicieni:

Temats: Mana atbilde uz jūsu vārdiem no 2023. gada 12. janvāra:

Dārgais Kungs.

Papildinot jūsu pretenzijas no 12.1.2023., es šeit pievienoju ziņu, ko rakstīju Facebook par konkrēto tēmu. Es lūdzu jūs un jebkurā lūguma valodā neizdarīt uz mani spiedienu šajā jautājumā. Psihiatri garīgās veselības centros tik un tā šodien neseko medikamentiem – un es izvairos turp doties, jo vēlējos pasargāt sevi un savu veselību – un tieši tā paša iemesla dēļ es jautāju jums un visās lūguma valodās. lai beidz uz mani izdarīt spiedienu!!! Jūs izvēlaties redzēt realitāti (un tā nav “mana realitāte”!!! Tā ir realitāte, ar kuru saskaras visi, kas nāk uz garīgās veselības stacijām).

Un tagad par pašu citātu:

http://antipsychiatry.org/

The

Antipsihiatrija

Koalīcija –

Psihiatrisko uzbrukumu upuru starptautiskā organizācija, ti: nopietni psihiatru izdarīti cilvēktiesību pārkāpumi.

Vai tādi gadījumi ir arī Izraēlas valstī? Esmu pārliecināts, ka tādu ir – un daudz, jo psihiatrijas profesijai ir unikāls statuss, kas to atšķir no jebkuras citas medicīnas profesijas.

Psihiatrijas profesija ir vienīgā profesija starp Izraēlas medicīnas profesijām, kurā ārstam ir arī izpildes pilnvaras. Psihiatrs ar savu lēmumu var nosūtīt pacientu uz piespiedu hospitalizāciju – ko nevar darīt neviens ārsts nevienā citā medicīnas jomā, un pat gadījumos, kas to patiešām var attaisnot (piemēram, persona, kas pārcietusi insultu, kas manā uzskata, ka ir gadījumi, kad persona ir jānogādā ārstēšanā, pat ja tajā brīdī viņš ir pret to, un tas ir tā vienkāršā iemesla dēļ, ka tajā brīdī šī persona nav kvalificēta lēmumu pieņemšanai). Lai gan katrai piespiedu hospitalizācijai ir nepieciešams rajona psihiatra apstiprinājums, ņemot vērā, ka vairumā gadījumu persona, kas pazīst pacientu vai personu sabiedrībā, ir kopienas psihiatrs, nevis rajona psihiatrs. Šādā situācijā, kad ir no vienas puses pacienta pozīcija, kas nevēlas stacionēt psihiatriskajā nodaļā, un no otras puses rajona psihiatra nostāja attiecībā uz hospitalizācijas nepieciešamību, ir pilnīgi skaidrs. ka rajona psihiatrs automātiski pieņems sava profesionālā kolēģa nevis pacienta pozīciju.

Šī realitāte, kas daudziem psihiatriem piešķir neierobežotu varu un autoritāti, liek daudziem no viņiem apjukt, aizmirst par ko vai kam viņi strādā, un kā blakusprodukts es, tāpat kā daudzi citi pacienti, saskaramies ar agresīvu un pazemojošu attieksmi psihiatru daļa. Šo iemeslu dēļ es pārtraucu apmeklēt garīgās veselības centru, lai vienkārši parūpētos par sevi un savu veselību. Man ir pilnīgi skaidrs, ka manis šeit paskaidrotais uzvedības veids nekādā gadījumā neļaus veikt turpmākus pasākumus un nekādu ārstēšanu. Diemžēl terapeitiskais ietvars, kurā esmu sabiedrībā, izvēlas šo realitāti interpretēt sagrozīti un pasniegt savas lietas, it kā izvēloties nesadarboties ar “ārstniecību” vai “palīdzību”, kas man tur tiek piedāvāta. Protams, no tā nav nekādas jēgas: būtu diezgan stulbi vēlreiz doties uz garīgās veselības stacijām, lai vēlreiz pierādītu to, ko es jau zinu, balstoties uz daudzu gadu pieredzi, ko diemžēl guvu kā pacients. Bez tam manas fiziskās veselības stāvokļa dēļ man ir arvien grūtāk fiziski ierasties stacijās uz novērošanu – un Izraēlas valsts medicīnas ietvaros uz to pašlaik nav atbildes. Man nav nekāda iemesla pielikt pūles un nokļūt, lai tikai absorbētu sirdssāpes un nicinājumu, kas mani sagaida pie viņiem. manas fiziskās veselības stāvokļa dēļ man ir arvien grūtāk fiziski ierasties stacijās uz novērošanu – un Izraēlas valsts medicīnas ietvaros uz to pašlaik nav atbildes. Man nav nekāda iemesla pielikt pūles un nokļūt, lai tikai absorbētu sirdssāpes un nicinājumu, kas mani sagaida pie viņiem. manas fiziskās veselības stāvokļa dēļ man ir arvien grūtāk fiziski ierasties stacijās uz novērošanu – un Izraēlas valsts medicīnas ietvaros uz to pašlaik nav atbildes. Man nav nekāda iemesla pielikt pūles un nokļūt, lai tikai absorbētu sirdssāpes un nicinājumu, kas mani sagaida pie viņiem.

Vēlos uzsvērt, ka šie secinājumi nekādā ziņā nav pārsteidzīgi vai pārsteidzīgi – tie ir secinājumi, pie kuriem man nācās nonākt pēc ļoti rūpīgas un padziļinātas lietas izpētes, turklāt daudzu gadu garumā.

Terapeitiskajā vidē, kur es esmu, ir psihiatrs, kurš dažreiz pilda mājasdarbus pacientiem. Viņas ierašanās manā mājā varēja zināmā mērā mazināt ciešanas, taču biedrība, kurā es esmu, stingri atsakās to atļaut, un nesniedzot nekādu paskaidrojumu vai pamatojumu savam atteikumam.

Sūtītājs ir Assafs Binjamini-Djērs no hosteļa “Avivit” aizsargātā mājokļa.

Mans ID numurs: 029547403.

5. Mans ģimenes ārsts:

Dr. Brendons Stjuarts,

“Klalit Health Services” – promenādes klīnika,

Daniela Janovska ielā 6,

Jeruzaleme, pasta indekss: 9338601.

Tālruņa numurs klīnikas birojos: 972-2-5098282. Faksa numurs klīnikas birojos: 972-2-6738551.

6. Zāles, ko lietoju:

Psihiatriskās zāles:

I. Seroquel –

2 tabletes pa 300 mg katru vakaru.

II. Tegretol CR –

400 mg katru rītu. 400 mg – katru vakaru.

III. Effexor –

150 mg – katru rītu. 150 mg – katru vakaru.

7. To medicīnisko problēmu saraksts, no kurām ciešu:

I. Garīgās slimības-kompulsīvs sindroms OCD- un slimība, kas definēta kā šizoafektīvi traucējumi.

II. Psoriātiskais artrīts. Šo slimību uzrauga Hadassah Ein Kerem slimnīcas reimatoloģijas ambulatorā klīnika.

Mani uzrauga nodaļas vadītājs, Daktere Hagita Peļega.

III. Neiroloģiska problēma, kuras definīcija nav skaidra. Viņas galvenie simptomi: priekšmeti, kas man nemanot krīt no rokām, reibonis, jutības zudums dažās plaukstu zonās un zināmas problēmas ar līdzsvaru un stāju.

IV. Hroniska diska trūce mugurā 4-5 skriemeļos – kas arī izstaro uz kājām un apgrūtina staigāšanu.

V. Kairinātu zarnu sindroms.

VI. Kardioloģiskas problēmas pazīmju sākums kopš pēdējā mēneša (rakstu ceturtdien, 22.03.2018) – un šo rindu rakstīšanas brīdī problēmas būtība joprojām ir neskaidra, kas izpaužas krūtīs. sāpes dienas lielākajā daļā, apgrūtināta elpošana un arī runa.

VII. Būtiska redzes vājināšanās, kas notikusi pēdējos gados (es rakstu šos vārdus ceturtdien, 2021. gada 3. jūnijā).

Esmu spiests atstāt problēmu novārtā un to neārstēt, un tas ir gan nopietnu finansiālu grūtību dēļ kā personai, kas dzīvo no Valsts apdrošināšanas institūta invaliditātes pabalsta, gan arī ļoti apgrūtinošas birokrātiskās darbības dēļ, ko veic vispārējās veselības apdrošināšanas kases. Esmu biedrs, kas daudzos gadījumos neļauj man saņemt nepieciešamās medicīniskās pārbaudes vai ārstēšanu.

A. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko es nosūtu dažādiem uzņēmumiem:

Kam:

Vai jūsu uzņēmumam ir saistīta programma?

Vai varat to precizēt?

Asafs Benjamini.

*1) manas e-pasta adreses: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected]

2) mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. mobilais-972-58-6784040.

fakss-972-77-2700076.

3) mana pasta adrese:

Assafs Benjamini,

115/4 Costa Rica Street,

Qiriat Menahem apkārtne,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta adrese: 9662592.

4) mana pirmā valoda ir ebreju (עברית).

5) manas vietnes: https://www.disability55.com/ un: https://assaf-permalinks.com

un: https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io 

B. 2023. Tālāk ir sniegts ziņojums, ko es nosūtīju Izraēlas Valsts Nacionālās apdrošināšanas institūta izpilddirektoram. Jarona Šaloma Otrdien, 2023. gada 24. janvārī, plkst. 13:35:

dāmai Jarona Šaloma Sveicieni:

Es, assafs benyamini, 50 gadus vecs invalīds no Jeruzalemes, kurš dzīvo no Valsts apdrošināšanas institūta invaliditātes pabalsta un “nitgaber” kustības dalībnieks – caurspīdīgi invalīdi. Kustībā mēs cenšamies darboties caurspīdīgas invalīdu kopienas vārdā – visi tie cilvēki, kuri cieš no invaliditātes un smagām veselības problēmām, kas ārēji nav redzami.

Mūsu kustības direktore, kas ir arī tās dibinātāja, Tatjana Kadučkinas kundze, vēlētos būt kopā ar jums kā Valsts apdrošināšanas institūta ģenerāldirektorei, lai redzētu, ko var darīt invalīdu kopienas labā, kuras labā mēs esam. mēģinot rīkoties.

Vai jūs varat ar viņu sazināties?

Viņas tālruņu numuri ir:

972-52-3708001. un-:972-3-5346644.

Ar laba vēlējumiem,

assaf benyamini – “nitgaber” kustības dalībnieks – caurspīdīgi invalīdi.

pēcraksts. 1) Mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040. 

Fakss-972-77-2700076.

2) Mūsu kustības vietne: https://www.nitgaber.com/news

C. Tālāk ir norādīti vairāki ieraksti, ko publicēju Facebook sociālajā tīklā:

1)Izraēlas augsto tehnoloģiju uzņēmums uzsāk jaunu uzņēmumu – “The Demonstration”, tā nosaukums ir.

Šis ir jauns sociālais tīkls, kurā var pasūtīt demonstrācijas par dažādām tēmām – par maksu.

Pamatpaketē, kas ietver demonstrāciju tēmu izvirzīšanu, ir arī maksas pakalpojumi:

Īpašs maksājums par vicināšanas zīmēm (aplikācijā var definēt tādus parametrus kā izkārtnes izmēru, krāsu, kādā tiks drukāti burti, simboli, karikatūras vai zīmējumi, kā arī var definēt materiālu, no kura tiks zīme izgatavots un tā pārnēsāšanai nepieciešamais rokturis. Protams, katram materiālam ir atšķirīgas cenas).

Ir arī īpaša maksa par konfrontāciju ar policiju, īpaša maksa par skaļruņu lietošanu un daudz ko citu.

Pie “demonstrāciju” izstrādājošās augsto tehnoloģiju kompānijas birojiem tiek rīkota masu demonstrācija: “Demonstrācijas nevar būt tikai bagāto sfēra!!! Ko tādu nevar darīt!!! Tas ir amorāli! Ko darīs nabagi, kas gribēs demonstrēt un protestēt pret sociālajām netaisnībām?

Neskatoties uz visu, projekts uzņem apgriezienus un ir ļoti veiksmīgs, un uzņēmuma darbinieki iziet protestēt un draudēt:

“Jūsu demonstrācija ir nelikumīga!! Jūs nesamaksājāt!! Mēs nododam lietu izpildei!!”.

“Un turklāt mēs nesaprotam, par ko ir satraukums” – viņi saka uzņēmumā.

Jūs maksājat par automašīnu, braucienu ar autobusu vai jebkuru citu produktu – kāpēc gan jūs nemaksājat arī par demonstrācijām? Vai jūs nezināt, ka nauda liek pasaulei griezties?

Varas iestādes un valsts iestādes visā pasaulē ir apmierinātas ar projektu: “Cik mums ir jautri. Demonstrāciju būs mazāk. Un ja būs – vismaz pelnīsim ar to naudu. Darīsim lietas, kas satrauks sabiedrību , mēs liksim viņiem iziet un demonstrēt – un tad mēs iekasēsim maksu. Kas par skaistumu – mums ir lielisks bizness! !”.

lol…

2) 2023. gada 23. janvāra ziņa:

Pēdējos mēnešos Izraēlas valstij ir uzbrukis noslēpumains vīruss (un nē – es nedomāju Koronu).

Simptomi: cilvēki kļūst nervozāki, neklausa nevienu, un diezgan daudzos gadījumos tas pārvēršas vardarbībā. Bet mums ir taisnība: pilsonis ir valsts klients – un klientam, kā zināms, vienmēr ir taisnība. Jūs to redzat visur: uz ceļiem un takām, izglītības iestādēs un skolās, slimnīcās un poliklīnikās, sabiedriskajā transportā (arvien biežāk vardarbības gadījumi pret autobusu vadītājiem) un citās valsts iestādēs un dažādās valsts iestādēs – arī publiskajos parkos un brīvā dabā. Protams, epidēmija nepalaiž garām arī Kneseta biedrus, kuri viens otru lamājas, kliedz un savā starpā nemitīgi runā rupji.

Un īsumā: cilvēkiem visur ir “īss drošinātājs” – ar arvien mazāku vēlmi apstāties vai klausīties kādu citu. Šajā kontekstā ir interesanti uzzināt, vai tiks veikts pētījums, kurā tiks noskaidrots, kāds ir vidējais divu Izraēlas pilsoņu sarunas laika periods, kas ilgst no brīža, kad cilvēks sāk runāt, līdz sarunu biedrs viņu pārtrauc un pārstāj klausīties. viņu. Vai tās būs dažas sekundes? Vai varbūt pat sekundes daļa? Un vai šādi pētījumi tiks veikti arī citur pasaulē? Un, ja tā, vai mūsu situācija Izraēlā šajā ziņā ir labāka vai sliktāka salīdzinājumā ar citām valstīm?

Un pat tad, ja šāds pētījums par valsts uzmanības pakāpi netiek veikts vai tiks veikts (un varbūt ir iespējams izveidot “uzmanības indeksu” – lai uzraudzītu iedzīvotāju uzmanības datus?) – vai ir iespējams identificēt tas pats noslēpumainais vīruss, kura dēļ tik daudzi cilvēki pārstāj klausīties viens otrā, rupji pārtrauc viens otra vārdus, lamājas un kļūst arvien vardarbīgāki?

Iespējams, ja šis vīruss tiks identificēts, mēs labāk iepazīsim tā darbības mehānismu vai no kurienes tas nāk – vai tad mēs varam atrast veidus, kā ar to cīnīties.

Vai arī tā ir hroniska vai neārstējama slimība, tāpēc nekas vairs nepalīdzēs?

Cienījamie psihiatri: kāda šeit ir diagnoze? Kā jūs nosauktu šo masu un kolektīvo uzmanības traucējumu?

Vai arī pa šo laiku esat pārtraucis lasīt vai klausīties?

lol…

3) 2023. gada 23. janvāra ziņa:

Psihiatriskajā nodaļā tiek nolemts visiem pacientiem bez izņēmuma pārtraukt medikamentozo ārstēšanu.

Iemesls: tiks izdots jauns regulējums, kas ļaus uzlikt naudas sodu pacientiem, kuri uzbrūk medicīnas darbiniekiem.

Departaments nolemj piemērot naudas sodu kā kolektīvu sodu visiem pacientiem, jo ​​vairāki pacienti vai viņu ģimenes locekļi “nerunājuši labi” ar darbiniekiem. Pacientiem nav naudas, lai samaksātu sodu – tāpēc viņi nolemj veikt sava veida “ieskaitu” ar ietaupījumu nodaļas fondā, kas tiks panākts, neiegādājoties zāles.

Vai tas ir iedomāts scenārijs? Vai arī mediķu brigādes tiešām spēs spert šādu soli?

Tātad, kur ir robeža? Kādus teikumus nedrīkst teikt ārstam, sociālajam darbiniekam vai citiem terapeitiem, par kuru izteikšanu man kā pacientam būs jāmaksā sods?

Ziņās viņi to īsi paziņoja – kāpēc gan neprecizēt? Galu galā arī verbālā vardarbība pēc daudzu psihiatru metodes ir vardarbības veids – vai ne?

Interesanti, kāpēc nav precizēts – pirms pacients nonāk ārstniecības arēnā, viņam jāzina, kādi ir spēles noteikumi, ko nedrīkst teikt un ko drīkst – un arī kas notiek, ja tādi un tādi ārsti izlems izmantot šos naudas sodus netaisnīgi un bez jebkāda būtiska vai būtiska iemesla. Protams, var būt arī gadījumi, kad tas tiks ļaunprātīgi izmantots tikai personiskas atriebības vai kontu likvidācijas nolūkos – un bez objektīva pamatojuma vai situācijas, kurā medicīnas personālam patiešām ir uzbrukts vai tas ir apdraudēts.

Vai nonāksim līdz situācijai, ka uz katru medicīnisko apskati, fotogrāfiju vai viena veida ārstēšanu ienāks arī policisti – papildus medicīnas personālam? Un kādi šajos gadījumos būs uguns atklāšanas norādījumi?

Un, protams, tā kā pastāv risks, ka policisti vai ārsti ļaunprātīgi izmantos šos noteikumus, viņi var nonākt pie secinājuma, ka ir nepieciešams izveidot inspektorus no īpašas sabiedriskās padomes, lai novērstu soda ļaunprātīgas izmantošanas gadījumus. mehānisms, kas tiks izveidots papildus tiem.

Un galu galā kas? Katrā medicīniskajā pārbaudē būs visas tiesas komanda?

Šokējoši un apkaunojoši…

Lūdzu, izveidojiet man sakārtotu sarakstu/tabulu:

Viena vārdu kolonna, ko atļauts pateikt ārstiem.

Otrajā ailē ir vārdi, kurus nevajadzētu teikt ārstiem.

Man to ļoti vajag. Tabulu ņemšu līdzi uz katru tikšanos pie ārsta, medmāsas vai sociālā darbinieka – kā tad es to zināšu?

Es lūdzu – atsūtiet man tabulu – man nav naudas, lai samaksātu soda naudu veselības sistēmai.

Tabulas nosūtīšanas adrese:

Pacients Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Apņemos: 1. Nodrošināt, lai šī vārdu tabula tiktu izkārta redzamā vietā katrā no manas mājas istabām.

2. Atnesiet šīs tabulas kopiju katrā terapeitiskajā arēnā, uz kuru es došos.

3. Sarunā ar medicīnas darbinieku izmantošu tikai tos vārdus, kas parādās tabulā un ir atļauti lietot.

4. Vārdi, kas neparādās tabulā vai atrodas to vārdu ailē, kurus aizliegts lietot – galu galā, turpmāk tos neteiks, pat ja tas ir būtiski, lai aprakstītu vai cita medicīniska procedūra.

5. Gadījumā, ja kristības aizmirstas mājās pirms ierašanās pie ārsta – galu galā, kad tas būs zināms, man būs jāizvairās ierasties uz pārbaudes vai ārstēšanas vietu.

Tāpēc ar nepacietību gaidu – kur ir galds?

Tātad, cienījamie ārsti, jūs neuzticaties Izraēlas pasta uzņēmumam (ak pareizi – es arī viņiem neuzticos)? Varat arī man nosūtīt tabulu pa faksu

kura numurs ir: 972-77-2700076.

vai uz e-pastu: [email protected]

4) Tālāk ir sniegta ziņa, ko publicēju 2023. gada 30. janvārī:

Pacients psihiatriskajā nodaļā māsu personālam: “Man sāp. Es gribu, lai jūs mani izmeklē.”

Aprūpes personāls pacientam: “Aizver muti!!! Šī ir psihiatriskā slimnīca – ne jūsu mājas. Mēs un tikai mēs lemsim par ārstēšanu un kad jums sāp un kad nē – un nekādā gadījumā nesāpēm tu!!! Nabaga psihiskais slimnieks!!!”.

Pacients sāpēs sten: “Bet ļoti sāp, lūdzu…”.

Māsu komanda: “Nu, šis pacients, iespējams, nesaprot, ko viņi viņam saka. Mēs tagad jūs piesietam pie gultas uz nedēļu – un neuzdrošinies mums vairs teikt, ka jums sāp !! Drīz beigsies maiņa un braucam mājās – un mums šobrīd nav spēka tavām blēņām!!!” .

 

5) Šodien, 2023. gada 30. janvārī – aprit tieši 90 gadi kopš briesmīgā un šausmīgā vēstures notikuma.

  1. gada 30. janvāris — nacistu nākšana pie varas Vācijā(atsauce uz Vikipēdijas ierakstu ebreju valodā)

-Un to, kas notika pēc tam, mēs nekad nevaram aizmirst… 

6) Izraēlas iesācējuzņēmums izstrādā aplikāciju ar nosaukumu “Professional and Real” – aplikāciju, kuras mērķis ir ļaut tās lietotājiem ziņot par profesionāļiem, kas uzdodas, kā arī sadarboties ar attiecīgajām valsts iestādēm (Konkurences iestādi, Izraēlu). Policija, tiesas utt.) – ja un kad tas kļūst nepieciešams.

Cik cilvēku reģistrētos šādai lietotnei?

D. Tālāk ir norādīts e-pasts, uz kuru es nosūtīju Daktere Hagita Peļega No Hadassah Ein Kerem slimnīcas:

Vēstules uz Daktere Hagita Peļega.

[email protected]

 Ceturtdien, 26., pulksten 16:28

Uz Daktere Hagita Peļega Sveicieni:

Temats: konsultācijas pieprasījums.

Cienījamā kundze.

Pēdējo reizi, kad mani izmeklēja jūsu klīnikā, jūs man teicāt, ka tagad ir jaunas zāles psoriāzes ārstēšanai un, iespējams, pat tādiem cilvēkiem kā es, kuri cieš no smagām finansiālām grūtībām, tagad var palīdzēt “Haverim lerefuah” asociācija Pie viņas jūs nosūtāt pacientus šajā situācijā.

Pēc tam apmeklēju savu ģimenes ārstu – doktoru Brendonu Stjuartu – un no viņa sapratu, ka viņš ar jums par to runās.

Vai tu ar viņu runāji?

Turklāt, cik man zināms, pašlaik nav nevienas ārstēšanas, kas varētu izārstēt psoriāzi – vai tā ir taisnība? Un, ja tā nav patiesība vai neprecīza, vai jūs varētu paskaidrot, kādas šobrīd ir psoriāzes ārstēšanas iespējas?

Agrāk es nevēlējos saņemt psoriāzes ārstēšanu ar zālēm cita apsvēruma dēļ: liela iespēja ciest no blakusparādībām — un tajā pašā laikā ļoti īsi remisijas periodi, ko var sasniegt, ja vispār.

No jūsu vārdiem es sapratu, ka šī situācija bija patiesa pirms 10-15 gadiem (tajā laikā dermatologi, pie kuriem tiku izmeklēts, stāstīja par manis iepriekš minēto situāciju un neieteica bioloģisko ārstēšanu minēto iemeslu dēļ) – un šodien vairs nav taisnība.

Un tāpēc vēlos jautāt: Kāds ir psoriāzes remisijas periods, ko es varu sasniegt, ja sākšu ārstēties ar kādu no jaunajām zālēm? Un kādas ir šīs zāles?

Turklāt, ja patiešām jaunās zāles var ļaut man sasniegt ilgstošu psoriāzes remisijas periodu bez smagām blakusparādībām, un patiešām pastāv iespēja

izmantojot “Haverim lerefuah” asociācija Par palīdzību ārstniecības finansēšanā – tādā gadījumā man būtu interesanti uzzināt, kāda procedūra ir nepieciešama, lai saņemtu atkarības ārstēšanu.

Ar laba vēlējumiem,

assaf benyamini – pacients Hadassah Ein Kerem slimnīcas reimatoloģijas poliklīnikā.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

E. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju uz “modest.app”:

mana vēstule “modest.app”.

Yahoo/nosūtīts

assafs Benjamini< [email protected] >

uz:

[email protected]

Svētdien, 2023. gada 29. janvārī, plkst. 15:49

Kam: “modest.app”.

Priekšmets: Tehnoloģiskie instrumenti.

Cienījamās kundzes/kungi.

Kopš 2007. gada es piedalos cīņā par invalīdiem Izraēlā – cīņā, kas, kā zināms, tiek plaši atspoguļota arī plašsaziņas līdzekļos.

Viens no līdzekļiem, ar kuru mēs cenšamies cīņu virzīt uz priekšu, ir dažādu tehnoloģisko rīku izmantošana: rakstīšana sociālajos tīklos, vietņu atvēršana un mēģinājumi tās popularizēt un uzlabot, virtuālo kopienu pārvaldīšana un tā tālāk.

Mans jautājums šajā sakarā ir šāds: vai jūsu uzņēmums vai organizācija var piedāvāt tehnoloģiskus rīkus, kas var mums palīdzēt mūsu cīņā? Un ja jā – kādās jomās un kā? Ar laba vēlējumiem,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-Dzīvoklis 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Fakss-972-77-2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas tīmekļa vietnes: https://www.disability55.com/ un: https://assaf-permalinks.com un: https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io

3) 10.7.2018 pievienojos sabiedriskajai kustībai “Pārvarēt” – caurspīdīgi invalīdi. Mēs cenšamies veicināt caurspīdīgo invalīdu tiesības, proti: tādu cilvēku kā es, kuri cieš no medicīniskām problēmām un ļoti nopietnām slimībām, kas nav uzkrītoši pamanāmas no ārpuses – ārēja neredzamība, kas izraisa ļoti smagu diskrimināciju pret mums.

Kustības direktore, kas ir arī tās dibinātāja, ir Tatjana Kadučkina, un ar viņu var sazināties pa tālruni 972-52-3708001.

Telefona atbildes laiki: no svētdienas līdz ceturtdienai no 11:00 līdz 20:00. Izraēla

laiks – izņemot ebreju svētkus un dažādus Izraēlas svētkus.

4) Šeit ir daži paskaidrojoši vārdi par mūsu kustību, kā tie parādījās presē: Tatjana Kadučkina, ierindas pilsone, nolēma izveidot kustību “Pārvarēt” ar to, ko viņa sauc par “caurspīdīgo invalīdu”.

Līdz šim uz to ir pulcējušies aptuveni 500 cilvēku no visas Izraēlas valsts

kustība. Intervijā 7. kanāla dienasgrāmatai viņa stāsta par projektu un tiem invalīdiem, kuri nesaņem pienācīgu un pietiekamu palīdzību no attiecīgajām pusēm tikai tāpēc, ka ir caurskatāmi.

Viņasprāt, invalīdus var iedalīt divās grupās: invalīdi ar ratiņkrēsliem un invalīdi bez ratiņkrēsliem. Viņa definē otro grupu kā “caurspīdīgu invalīdu”, jo viņa saka, ka viņi nesaņem tādus pašus pakalpojumus kā invalīdi ar ratiņkrēslu, lai gan viņiem ir noteikta 75-100 procentu invaliditāte. Viņa skaidro, ka šie cilvēki paši nevar iztikt, un viņiem ir nepieciešami papildu pakalpojumi, kas pienākas invalīdiem ar ratiņkrēsliem. Piemēram, caurspīdīgie invalīdi saņem zemu invaliditātes pensiju no Valsts apdrošināšanas institūta, nesaņem atsevišķas piemaksas, piemēram, speciālo pakalpojumu pabalstu, eskorta pabalstu, pārvietošanās pabalstu, kā arī saņem mazāku pabalstu no Mājokļu ministrijas.

Saskaņā ar Kadučkina veikto pētījumu, šie caurspīdīgie invalīdi ir izsalkuši pēc maizes, neskatoties uz mēģinājumu apgalvot, ka Izraēlā 2016. gadā nav cilvēku, kas izsalkuši pēc maizes. Viņas veiktais pētījums arī norāda, ka pašnāvību līmenis viņu vidū ir augsts.

Viņas dibinātajā kustībā viņa strādā, lai caurspīdīgi invalīdus iekļautu valsts mājokļu gaidīšanas sarakstos. Tas ir tāpēc, ka viņa saka, ka viņi parasti neietilpst šajos sarakstos, lai gan tiem vajadzētu būt piemērotiem. Viņa rīko diezgan daudzas tikšanās ar Kneseta biedriem un pat piedalās attiecīgo Kneseta komiteju sanāksmēs un diskusijās, taču viņa saka, ka tie, kas spēj palīdzēt, neklausās un klausītāji ir opozīcijā un tāpēc nevar palīdzēt.

Tagad viņa aicina arvien vairāk “caurspīdīgu” invalīdu pievienoties sev, vērsties pie viņas, lai viņa varētu viņiem palīdzēt. Viņasprāt, ja situācija turpināsies tāda, kāda tā ir šodien, no invalīdu demonstrācijas, kas prasīs savas tiesības un iztikas pamatnosacījumus, neizbēgt.

5) Manas e-pasta adreses: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] 

6) Šeit ir dažas saites uz maniem profiliem dažādos sociālajos tīklos:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://assafcontent.ghost.io/

https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

7) Šeit ir ziņa, ko facebook ierakstījis IZRAĒLAS filmu redaktors Tali Ohaion:

18 m

Tali Ohaion

6 dienas

par dokumentālo filmu, pie kuras viņa strādā pēdējos gados “Estere kino – no Baltās pilsētas līdz Netflix paaudzei”,

Meklē personīgos arhīvus, fotogrāfijas par gaisotni Hamkinā 90. gados piektdienās pusdienlaikā un vispār, kā arī Dizengofa laukumu 80. gadu sākumā, laukuma bērnus, “frīkus”, kas mēdza pulcēties laukumā. .

Lūdzam sazināties privāti vai pa tālruni 972-52-2846954

F. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju uz “amodat.com”:

vēstules toamodat.com”.

Yahoo/nosūtīts

 assafs benyamini< [email protected] >

 uz:

 [email protected]

 Pirmdien, 30., pulksten 13:45  

To: “amodat.com”.

Priekšmets: Darba ideju meklēšana.

Cienījamās kundzes/kungi!

Esmu 50 gadus vecs vīrietis no Jeruzalemes – vīrietis, kurš cieš no invaliditātes un smagām slimībām. Daudzus gadus man nav izdevies atgriezties darba tirgū — un savas situācijas un ierobežojumu dēļ man ir jāmeklē netradicionālas idejas, ar kurām es varētu to izdarīt — un tālāk ir sniegti vairāki piemēri:

1) Es lasīju par projektu ar nosaukumu “The Honey Badger” – kura ietvaros tehnoloģiju giganti, piemēram, Google vai Facebook, pārvalda līgumslēdzēju uzņēmumu, kas atrodas Manilas pilsētā Filipīnās. Darbinieku loma šajā uzņēmumā vai citos līgumsabiedrībās (uzņēmumu skaits, kas nodarbojas ar šo jomu nav zināms) ir novērst problemātisku saturu (narkotikas, prostitūcija, pedofilija, nāvessodu vai teroristu darbību pārraides utt.) Internets. 2018. gadā pirmdienas maijā kinovācieši Hanss Bloks un Morics Reisviks uzņēma dokumentālo filmu “Interneta apkopēji” par šo uzņēmumu darbinieku darbu.

Es domāju, piemēram, par darbu šādā ietvaros.

Norādīšu, ka es pilnībā apzinos šāda darba aizskarošo raksturu attiecībā pret tajā iesaistītajiem: saskaņā ar dažādām publikācijām daudzi cilvēki, kas strādāja šajos darbos, ir miruši vai arī viņiem radušās ļoti nopietnas garīgas un fiziskas slimības. pastāvīgas un ikdienas saskarsmes ar sarežģīto saturu rezultāts. Tomēr tas mani neattur, un tas ir tāpēc, ka manā dzīvē tik un tā vairs nav ko zaudēt – un, kā jau daudzus gadus minēju, man nav izdevies atgriezties darba tirgū (visas pārējās iespējas palīdzēt organizācijām, darba padomēm vai tieša sazināšanās ar daudziem uzņēmumiem ir izsmelta — un vēl un daudzus gadus).

2) Kā zināms, producentu kompānijas un scenāristi, kas savā vārdā uzņem noteiktas ainas kinofilmām, dažkārt filmē sadaļas, kurās tiek filmēti līķi vai šķietami miruši cilvēki. Biju domājusi par tādu līķu tēlošanas darbu – darbu, kura veikšanai nav nepieciešama fiziska piepūle un arī smaga invaliditāte noteikti

nedrīkst traucēt. Uzsvēršu, ka tas nav nekāds joks vai joks – es to domāju pavisam nopietni – un pat ja tas ir iespējams, vismaz no pirmā acu uzmetiena tas izskatīsies smieklīgi vai stulbi.

3) Es dzirdēju, ka ir programmatūras apmācības joma, tas ir: darbinieki, kuru loma ir datu ievade mākslīgā intelekta attīstības sistēmās vai mašīnmācība – darbs, kas, kā zināms, ir nepieciešams. Ievadot datus, programmām tiek “mācītas”, kā rīkoties vai reaģēt noteiktās situācijās.

Domāju, ka šāds darba veids var būt lielisks risinājums tiem gadījumiem, kad no vienas puses nav spēju veikt fizisku darbu vai pārāk lielas piepūles fiziskās invaliditātes dēļ, bet tajā pašā laikā nav pietiekamas zināšanas par datoru strādāt programmēšanas jomā.

Es dzirdēju, ka Somijas cietumos ieslodzītie drīkst darīt šo darbu. Uzskatīju, ka pat tādā darbā tas ir iespējams un es varētu iekļauties.

Vai jums ir vēl kādas idejas neparastiem darbiem, kuros varētu iederēties pat cilvēks ar smagu invaliditāti?

Ar laba vēlējumiem,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica St.,

Ieeja A — dzīvoklis 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040. 

Fakss-972-77-2700076.

Pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3) CV — assafs benyamini:

Personas dati: assafs benyamini, ID. 029547403.

Dzimšanas datums: 11.11.1972. Adrese: 115 Costa Rica St., Kiryat Menachem, Jeruzaleme, IZRAĒLA.

Tālruņa numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040. 

Fakss-972-77-2700076.

Izglītība: 10 mācību gadi un daļēja imatrikulācija. Militārais dienests: atbrīvots medicīnisku iemeslu dēļ.

Darba pieredze:

  1. gada darbs uzņēmumā RESHET Carpentry (Telavivas dienvidos)

1998-2005-Strādā Nacionālajā bibliotēkā, palīdzot profesionālai bibliotekāru komandai visdažādākajos uzdevumos.

2009-2010-Strādā juvelierizstrādājumu šķirošanas preču ķēdē “Avgad”.

  1. gada februāris-maijs-darbs datorkompānijā HMSOFT.
  2. gada februāra sākums – trīs darba dienas laikrakstu izplatīšanai garāmgājējiem uz ielas.

brīvprātīgais darbs:

Aktīvs invalīdu cīņas štābā. Brīvprātīgais darbs Jeruzalemes pašvaldības tiesību izmantošanas centrā, lai palīdzētu trūcīgajiem iedzīvotājiem.

Vispārīga informācija: Augsti motivēta, augstas mutiskās un rakstiskās komunikācijas prasmes, spēja improvizēt un risināt problēmas. Man ir sena paziņa ar pilsoniskās sabiedrības organizācijām.

Es ciešu no fiziskas invaliditātes, kas man neļauj celt lielas slodzes un ilgstoši stāvēt uz kājām.

G. Tālāk ir redzams ziņojums, ko ievietoju Facebook lapā kases mojo“:

Kam: “Box Office Mojo”.

Re: Reklāmas video.

Cienījamās kundzes/kungi.

  1. gada 10. jūlijā es pievienojos sabiedriskajai kustībai ar nosaukumu “Pārvarēt” — caurspīdīgi invalīdi (ebreju valodā: תנועת נכים שקופים).

 Savā kustībā mēs cenšamies veicināt caurspīdīgo invalīdu tiesības, proti:

tādi cilvēki kā es, kuri cieš no nopietnām slimībām un invaliditātes un tajā pašā laikā cieš no ļoti lielām sociālo tiesību liegšanas, jo viņu invaliditātei vai slimībai nav acīmredzamu ārējo pazīmju.

Mēs vēlētos uzzināt, vai varat mums palīdzēt, veidojot video par mums un augšupielādējot tos internetā – tādējādi cenšoties uzlabot mūsu redzamību tīmeklī un tādā veidā veicināt mūsu kustības mērķus.

 Sveicieni,

 Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-Dzīvoklis 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta adrese: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

Post Scriptum. 1) Mans ID numurs: 029547403.

 2) Manas e-pasta adreses: [email protected]  un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected]

3) Pašreizējais “Nītgabera” kustības direktors, kurš ir arī

kustības dibinātāja ir Tatjana Kadučkina. Viņas tālruņa numurs ir 972-52-3708001, un jūs varat sazināties ar viņu pa šo numuru svētdienās līdz ceturtdienai no pulksten 11:00 līdz 20:00, izņemot ebreju svētku dienas un dažādas Izraēlas svētku dienas. Tatjana ļoti augstā dzimtajā valodā runā bez ebreju valodas arī krievu valodā. Es nezinu viņas citu valodu zināšanu līmeni.

 4) Zemāk ir saite uz mūsu kustības vietni:

https://www.nitgaber.com/

5) Šeit ir daži paskaidrojoši vārdi par mūsu kustību, kā tie parādījās presē:

Parasta pilsone Tatjana Kadučkina nolēma izveidot kustību “Pārvarēt”, izmantojot to, ko viņa sauc par “caurspīdīgo invalīdu”.

Līdz šim tās kustībai pulcējušies aptuveni 500 cilvēku no visas Izraēlas valsts.

Intervijā 7. kanāla dienasgrāmatai viņa stāsta par projektu un tiem invalīdiem, kuri nesaņem pienācīgu un pietiekamu palīdzību no attiecīgajām pusēm tikai tāpēc, ka ir caurskatāmi. Viņasprāt, invalīdus var iedalīt divās grupās: invalīdi ar ratiņkrēsliem un invalīdi bez ratiņkrēsliem. Viņa definē otro grupu kā “caurspīdīgu invalīdu”, jo viņa saka, ka viņi nesaņem tādus pašus pakalpojumus kā invalīdi ar ratiņkrēslu, lai gan viņiem ir noteikta 75-100 procentu invaliditāte. Viņa skaidro, ka šie cilvēki paši nevar iztikt, un viņiem ir nepieciešami papildu pakalpojumi, kas pienākas invalīdiem ar ratiņkrēsliem. Piemēram, caurspīdīgie invalīdi saņem zemu invaliditātes pensiju no Valsts apdrošināšanas institūta,

Saskaņā ar Kadučkina veikto pētījumu, šie caurspīdīgie invalīdi ir izsalkuši pēc maizes, neskatoties uz mēģinājumu apgalvot, ka Izraēlā 2016. gadā nav cilvēku, kas izsalkuši pēc maizes.

Viņas veiktais pētījums arī norāda, ka pašnāvību līmenis viņu vidū ir augsts. Viņas dibinātajā kustībā viņa strādā, lai caurspīdīgi invalīdus iekļautu valsts mājokļu gaidīšanas sarakstos. Tas ir tāpēc, ka viņa saka, ka viņi parasti neietilpst šajos sarakstos, lai gan tiem vajadzētu būt piemērotiem. Viņa rīko diezgan daudzas tikšanās ar Kneseta biedriem un pat piedalās attiecīgo Kneseta komiteju sanāksmēs un diskusijās, taču viņa saka, ka tie, kas spēj palīdzēt, neklausās un klausītāji ir opozīcijā un tāpēc nevar palīdzēt. Tagad viņa aicina arvien vairāk “caurspīdīgu” invalīdu pievienoties sev, sazināties ar viņu, lai viņa varētu viņiem palīdzēt.

Viņasprāt, turpinoties tādai situācijai, kāda tā ir šodien, no invalīdu demonstrācijas, kas prasīs savas tiesības un iztikas pamatnosacījumus, neizbēgt.

6) Šeit ir dažas saites uz maniem profiliem dažādos sociālajos tīklos:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini  

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

 https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0  

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY  

https://assafcontent.ghost.io/

 7) Tā kā mūsu kustība ir invalīdu, strādīgu cilvēku kustība, kuri diezgan bieži ir spiesti izšķirties starp medikamentu iegādi un pamata pārtikas preču iegādi – skaidrs, ka šādas situācijas nav, arī reklāmas budžeta nevarēsim. pārskatāmā nākotnē. Tas ir jāņem vērā.

H. Manas saites:

1) iedzelt tūristus Izraēlā-kas būs?Kad Izraēlas varas iestādes rīkosies pret krāpniekiem?

2) ņemt līdzi Jūs atkritumu organizācija Izmantojiet vidi

3)kompānija “Solothum technology” – videi draudzīga aizstājēja plastmasa

4)biedrība “Give Mouth” – programma, kas aizsargāta jauniešiem seksualitātes neaizsargātības dēļ

5) asociācija “svilpts smaids”-asociācija, kas palīdz subsidētajai psiholoģiskajai un psihiatriskajai ārstēšanai, lai atcerētos Ronitu Volfu

6)kopiena “Subada Israel”

 

- Vai atradāt kļūdu? Pastāsti man par to -

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE