Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Nuotolinis darbas - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » Nuotolinis darbas

Nuotolinis darbas

Kam:

Tema: nuotolinio mokymosi gamyba.

Gerbiamos ponios / ponai.

Šiomis dienomis ieškau darbo.

Kaip žinome, šiuo metu egzistuoja 3D spausdintuvų panaudojimo technologija įvairių gaminių gamybai.

Ar taip pat yra technologija, leidžianti gaminti gaminius šiais spausdintuvais be žmogaus buvimo šalia spausdintuvo, o duodant nurodymus nuotoliniu būdu arba iš asmeninio kompiuterio namuose?

O jei tokia technologija šiandien egzistuoja – ar žinote, kurios įmonės siūlo tokius darbus? O kokių asmeninių įgūdžių reikia šiam tikslui?

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

A. Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį siunčiu į skirtingas vietas:

Kam:

Tema: Rašytojų organizacijos.

Gerbiamos ponios / ponai.

Rašau svetainėje site disability55.com, kuriame nagrinėjama žmonių su negalia problema.

Svetainė buvo sukurta naudojant ofwordpress.org sistemą – tai daugiakalbė svetainė 67 kalbomis:Uzbekų, ukrainiečių, urdu, azerų, italų, indoneziečių, islandų, albanų, amharų, anglų, estų, armėnų, bulgarų, bosnių, birmiečių, baltarusių, bengalų, baskų, gruzinų, vokiečių, danų, olandų, vengrų, hindi, vietnamiečių, tadžikų, turkų, turkmėnų, telugų, tamilų, graikų, jidiš, japonų, latvių, lietuvių, mongolų, malajų, maltiečių, makedonų, norvegų, nepaliečių, suahilių, sinhalų, kinų, slovėnų, slovakų, ispanų, serbų, hebrajų, arabų, Puštu, lenkų, portugalų, filipiniečių, suomių, persų, čekų, prancūzų, korėjiečių, kazachų, katalonų, kirgizų, kroatų, rumunų, rusų, švedų ir tajų.

Ieškau straipsnių šiomis kalbomis rašymo savo tinklaraščiui paslaugos. Tačiau čia yra dar vienas sunkumas/problema: esu žmogus, kuris gyvenu iš labai mažų pajamų – invalidumo pašalpos iš Nacionalinio draudimo instituto. Dėl šios priežasties negaliu mokėti didelių kainų, kurias taiko profesionalūs straipsnių rašytojai.

Ar yra didelių profesionalių tinklaraščio straipsnių autorių organizacijų, iš kurių galite užsisakyti didelį kiekį straipsnių su nuolaida?

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

Izraelis, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

3) Nuoroda į svetainę: https://www.disability55.com/

B. Toliau pateikiamas pranešimas, kurį išsiunčiau kelioms kompiuterių studijų kolegijoms:

Kam:

Tema: Programinės įrangos testuotojų kursas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Prieš keletą metų (šiuos žodžius rašau 2023 m. vasario 11 d.) atlikau profesinį testą John Bryce koledžas– ir buvau pripažintas tinkamu programinės įrangos testavimo kursui.

Bet mano dalyvavimas kursuose nepasiteisino. Priežastis: aš, kaip asmuo, gaunantis invalidumo pašalpą iš Nacionalinio draudimo instituto, negalėjau sumokėti kursų išlaidų, kurios buvo didesnės nei 18 000 NIS.

Aš prašiau įIzraelio užimtumo tarnyba kad padėtų man finansuoti kursą, susidūrė su labai sudėtinga ir neveiksminga biurokratija, kuri kartu su niekinamu jų požiūriu neleido man dalyvauti kursuose, todėl turėjau jų atsisakyti. Reikia atsižvelgti į kai kuriuos papildomus sunkumus : Neturiu nei automobilio, nei vairuotojo pažymėjimo – o dėl mano ligų ir vartojamų vaistų tai jokiu būdu neįmanoma. Be to, dėl tos pačios priežasties esu labai ribotas mobilumas – todėl vienintelė man tinkanti galimybė yra dalyvauti nuotoliniame kursuose – per kompiuterį namuose.

Norėčiau sužinoti, ar jūsų mokykla turi ką pasiūlyti dėl tokio kurso.

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, Pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

3)Gyvenimo aprašymas– Assafas Benyamini:

Asmeniniai duomenys: Assaf

Benyamini, ID. 029547403.

Gimimo data: 1972 11 11.

Adresas: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Jeruzalė, Izraelis.

Telefono numeriai: namuose-972-2-6427757.

Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

išsilavinimas:

10 metų studijos ir dalinė branda.

Karinė tarnyba: atleidimas nuo medicininių priežasčių.

Darbo patirtis:

1991 m. – darbas RESHET dailidžių dirbtuvėje (Pietų Tel Avive)

1998-2005-Darbas Nacionalinėje bibliotekoje, padedantis profesionaliai bibliotekininkų komandai atliekant įvairias užduotis.

2009-2010-Darbas papuošalų rūšiavimo prekių tinkle “Avgad”.

2019 m. vasario-gegužės mėn.-darbas kompiuterių įmonėje HMSOFT

2020 m. vasario mėnesio pradžia – trijų dienų darbas dalijant laikraščius praeiviams gatvėje.

savanorystė:

Aktyvus neįgaliųjų kovos štabe.

savanorystė

Jeruzalės savivaldybės teisių išnaudojimo centre teikiant pagalbą nepasiturintiems gyventojams.

Bendra informacija:

Labai motyvuotas, aukštas žodinis ir rašytinis artikuliavimas, gebėjimas improvizuoti ir spręsti problemas.

Turi ilgametę pažintį su pilietinės visuomenės organizacijomis.

Kenčia nuo fizinės negalios, dėl kurios negaliu kelti didelių krovinių ir ilgai stovėti ant kojų.

C. Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį siunčiu į skirtingas vietas:

Kam:

Tema: atviri konkursai.

Gerbiamos ponios / ponai.

Internete ieškau programinės įrangos, ar tokio ar kitokio tipo sistemų, skirtų „atviriems konkursams“ įvairiomis temomis skelbti.

Ar žinote tokias sistemas?

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. Toliau pateikiamas konkurso, kurį noriu paskelbti atviroje konkursų skelbimo internete sistemoje, pavyzdys:

Siūlau savo tinklaraštį disability55.com kaip platformą skelbti straipsnius apie žmones su negalia kiekviena iš šių 67 kalbų:Uzbekų, ukrainiečių, urdu, azerų, italų, indoneziečių, islandų, albanų, amharų, anglų, estų, armėnų, bulgarų, bosnių, birmiečių, baltarusių, bengalų, baskų, gruzinų, vokiečių, danų, olandų, vengrų, hindi, vietnamiečių, tadžikų, turkų, turkmėnų, telugų, tamilų, graikų, jidiš, japonų, latvių, lietuvių, mongolų, malajų, maltiečių, makedonų, norvegų, nepaliečių, suahilių, sinhalų, kinų, slovėnų, slovakų, ispanų, serbų, hebrajų, arabų, Puštu, lenkų, portugalų, filipiniečių, suomių, persų, čekų, prancūzų, korėjiečių, kazachų, katalonų, kirgizų, kroatų, rumunų, rusų, švedų ir tajų.

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

post Scriptum. Mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

D. Žemiau yra el. laiškas, kurį išsiunčiau gidui iš „Avivit“ nakvynės namų:

Asafas Benjaminas< [email protected] >

Į:

[email protected]

[email protected]

Vasario 16 d., ketvirtadienis, 17.01 val

Sveiki Vardanai:

Po susitikimo tai yra el. laiškas, kurį išsiunčiau daktarei Hagit Peleg iš Hadassah Ein Kerem ligoninės, kurioje esu stebimas dėl psoriazinio artrito, kuriuo sergu (pagal statistiką, apie 16 % psoriaze sergančių pacientų suserga artritu – ir, deja, , šiuo metu esu įtrauktas į 16 proc.

Be to, kalbant apie pačią psoriazę, svarbu suprasti, kad:

1) Psoriazės priežastis nežinoma. Pirmieji mokslininkai, kuriems iš tikrųjų pavyks rasti psoriazės priežastį, ir, žinoma, po to, kai atradimas praeis atitinkamus akademinius tarpusavio peržiūros testus, šie mokslininkai gaus Nobelio medicinos premiją.

2) Anksčiau buvo hipotezė, kad priežastis yra genetinė, tačiau jie negalėjo rasti tam pagrindo. Ši hipotezė buvo pagrįsta tuo, kad dviejose populiacijos grupėse, turinčiose įrodytą genetinę giminystę – indėnams ir eskimams – niekada nebuvo pastebėtas nė vienas psoriazės atvejis. Tačiau reikia atsiminti, kad to negalima vienareikšmiškai nustatyti, kadangi, kaip žinoma labai ilgą istorijos laikotarpį (iš tikrųjų iki XVI a. pabaigos), šios tautos neturėjo nieko bendra su baltaodžiu – ir mes negalime žinoti, ar jos tikrai sirgo žvyneline. kad, matyt, dauguma tų tautų neturėjo rašto (ir net to negalima vienareikšmiškai nustatyti – nes visada yra galimybė, kad buvo laikotarpių, kai raštai buvo rašomi ant greitai gendančių medžiagų ir dėl šios priežasties šiandien jų nėra) – tada Mes tikrai negalime žinoti, ar šiose gyventojų grupėse niekada nebuvo psoriazės atvejų. Ankstyviausi įrodymai, kuriuos mes turime, yra iš ispanų užkariautojų, bet, žinoma, tai yra palyginti vėlyvieji įrodymai, iš kurių neįmanoma padaryti jokių išvadų šiuo klausimu.

3) Kalbant apie psoriazinį artritą, yra aiški lyties ypatybė: apie du. Trečdalis pacientų iš tikrųjų yra pacientai – ir tik trečdalis sergančiųjų šia liga yra vyrai. Nežinau to priežasties – žinoma, galite klausti specialistų.

4) Šios srities moksliniams tyrimams skiriamos lėšos yra akivaizdžiai mažesnės nei kitų ligų, pvz., vėžio, širdies ligų ar neurologinių ligų, pvz., Alzheimerio ar Parkinsono ligos, tyrimams. Priežastis paprasta: daugeliu atvejų psoriazė nėra pavojinga gyvybei liga, o psoriaze sergančių pacientų gyvenimo trukmė nesiskiria nuo bendros populiacijos gyvenimo trukmės ir kai nėra jokios įtakos gyvenimui. gyvenimo trukme, nei dėl pačios ligos pavojingumo gyvybei, o tik dėl nuolatinių kančių ir didelės žalos gyvenimo kokybei,

5) Žvynelinė man pasireiškė maždaug 15 metų amžiaus, tačiau daugelį metų visiškai nežinojau, kad tai psoriazė. Dėl šios priežasties visada eičiau pas dermatologą dėl konkrečios problemos, ir kadangi, kaip žinome, nėra gydymo, kuris išgydytų psoriazę (ir net tyrėjams, kuriems bus suteiktas toks gydymas, bus suteikta Nobelio medicinos premija), tai niekada nepadėtų. . Tokia situacija tęsėsi iki 2007 m. sausio 2 d., kai nuėjau pas dermatologą Dr. Avrahamą Zlotogorskį, iš kurio gavau psoriazės diagnozę, taip pat paaiškinimus dėl pačios ligos ir jos savybių.

6) Niekada nebuvo įrodytas tiesioginis ryšys tarp psichikos ligos ir psoriazės. Yra daug psichiškai sužalotų žmonių, kurie neserga psoriaze, taip pat yra daug psoriaze sergančių pacientų (ir daug rimtesnėse situacijose nei aš), kurie neserga jokiomis psichikos ligomis ir gyvena įprastą gyvenimo būdą, kaip ir bet kuris kitas visuomenės žmogus. Kita vertus, žinoma, kad stresinės situacijos (psichinė įtampa, depresija, nerimas) tikrai gali lemti psoriazės simptomų pablogėjimą sergantiesiems, tačiau taip yra tik kai kuriems pacientams, o ne visiems.

7) Gydymas Negyvojoje jūroje ar kitose panašiose pasaulio gamtos vietose (pavyzdžiui, gerai žinomoje gydymo vietoje Baden-Badene Vokietijoje) kai kuriems pacientams gali padėti daug daugiau nei bet koks gydymas vaistais. Yra net psoriaze sergančių turistų, kurie į Izraelį atvyksta iš įvairių pasaulio šalių daugiausia šiuo tikslu. Yra žinomi atvejai, kai šie gydymo būdai sukelia ligos remisiją. Yra žinoma apie didelės turistų grupės egzistavimą (jų skaičiaus nežinau – duomenys, matyt, yra Turizmo ministerijos, per kurią organizuojamos šios grupės), psoriaze sergančiųjų, atvykusių į Izraelį ir iš karto keliaujančių į. Negyvoji jūra gydytis, siekiant atleisti nuo ligos – ir pasibaigus remisijos laikotarpiui arba jam artėjant prie pabaigos,

8) Yra Atminkite, kad gydymas Negyvojoje jūroje taip pat apskritai nepadeda visiems pacientams. Sunku arba neįmanoma iš anksto žinoti, kokiais atvejais tai padės, o kuriais ne – ir beveik visada neįmanoma žinoti, kol nepabandai. Aš jau keliavau keletą kartų ir tai beveik neturėjo įtakos mano psoriazei. Neatsimenu, kiek kartų atėjau prie Negyvosios jūros – tačiau tai buvo ne vieną kartą ir tai niekada manęs nepaveikė. Be to, galimybė naudotis pačiais gydymo būdais šiandien yra daug problemiškesnė dėl pačioje Negyvojoje jūroje vykstančių pokyčių: pastaraisiais metais pablogėjus smegduobės reiškiniui, buvo uždaryti ištisi paplūdimio ruožai – Ir net kai kuriose jūros atkarpose. paplūdimys, kuris nebuvo uždarytas, buvimas ten yra daug pavojingesnis nei anksčiau. Taip pat jau yra buvę smegduobių, kurios atsirasdavo keliuose ar keliuose, kuriais važiuoji į viešbučius – o šiais laikais net pats atvykimas į viešbučius ir grįžimas iš ten yra daug pavojingesnis nei buvo iki 10 ar 15 metų – ir, žinoma, į tai taip pat visada reikia atsižvelgti. Teko girdėti, kad a Neseniai Izraelio įmonė sukūrė technologiją, kuri žino, kaip iš anksto numatyti smegduobes, kad galėtumėte ja pasinaudoti, o iš anksto gavę įspėjimą tiesiog palikite tą pavojingą zoną. Ši bendrovė technologijas eksportuoja į daugelį pasaulio vietų – manau, labai gaila, kad ši technologija nenaudojama ir Negyvosios jūros regione – būtent regione, kur tokios technologijos labai reikalingos. Nepamenu įmonės pavadinimo – ir neprisimenu

—– Persiųstas pranešimas —–

Slėpti pradinį pranešimą  

Autorius: assaf benyamini <[email protected]>

į: [email protected] <[email protected]>

Išsiųsta: ketvirtadienį, 2023 m. sausio 26 d., 4:28:06 PMGMT+2

Tema: Laiškai daktarui Hagit Peleg.  

Ramybė daktarei Hagitai Peleg:

Tema: konsultacijos prašymas.

Brangi ponia.

Paskutinį kartą, kai buvau apžiūrėtas jūsų klinikoje, sakėte, kad dabar yra naujų vaistų psoriazei gydyti ir gali būti, kad tokiems kaip aš, kurie kenčia nuo didelių finansinių sunkumų, dabar gali padėti „Medicinos draugai“. “ asociacija, į kurią nukreipiate pacientus šioje situacijoje.

Po to aplankiau savo šeimos gydytoją – daktarą Brandoną Stewartą – ir iš jo supratau, kad jis su jumis apie tai kalbės.

Ar tu kalbėjai su juo?

Be to, kiek žinau, šiuo metu nėra jokio gydymo, galinčio išgydyti psoriazę – ar tai tiesa? Ir jei tai netiesa arba netikslu, ar galėtumėte paaiškinti, kokios šiuo metu yra psoriazės gydymo galimybės?

Anksčiau nenorėjau gydytis vaistais nuo psoriazės dėl kito sumetimo: didelės tikimybės patirti šalutinį poveikį – ir tuo pačiu labai trumpų remisijos periodų, kuriuos galima pasiekti, jei apskritai įmanoma.

Iš Jūsų žodžių supratau, kad tokia situacija buvo tikra prieš 10-15 metų (tai laikas, kai dermatologai, pas kuriuos buvau tirtas, pasakojo apie mano anksčiau minėtą situaciją, o dėl minėtų priežasčių nerekomendavo biologinio gydymo) – ir šiandien jau nebetiesa.

Ir todėl norėčiau paklausti: koks yra psoriazės remisijos laikotarpis, kurį galiu pasiekti, jei pradėsiu gydytis vienu iš naujų vaistų? Ir kokie tai vaistai?

Be to, jei iš tiesų nauji vaistai gali leisti man pasiekti ilgesnį psoriazės remisijos periodą be rimtų šalutinių poveikių ir iš tiesų yra galimybė pasinaudoti „Medicinos draugų“ asociacija, kad gautų pagalbą finansuojant gydymą – tokiu atveju aš būtų įdomu sužinoti, kokia procedūra reikalinga norint gauti gydymą nuo narkotikų.

Geriausi linkėjimai,

assaf benyamini – pacientas Hadassah Ein Kerem ligoninės reumatologijos ambulatorijoje.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

E. Žemiau yra mano susirašinėjimas su „Pilietinės visuomenės forumu“:

Adi Arbelis< [email protected] >

Kam:

Assafas Benyaminis

Vasario 13 d., pirmadienis, 10.23 val

yra.

Pirmadienį, 2023 m. vasario 13 d., 10:13, assaf benyamini <‪[email protected]>:

Slėpti pradinį pranešimą

Ar jūsų biurai Jeruzalėje yra pritaikyti neįgaliesiems?

Pirmadienį, 2023 m. vasario 13 d., 09:59:12 GMT+2, Adi Arbel<[email protected]> Parašė:

Mūsų biurai yra Jeruzalėje, o aš gyvenu Givatayime. Galite susitikti mūsų biuruose arba „Givatayim“ prekybos centre. Jei norite, kad susitikimas vyktų su jumis abiem, nedvejodami rašykite Tatjanai el. laišką, kad nesugestų telefonas.

Pirmadienį, 2023 m. vasario 6 d., 19:04, assaf benyamini <‪[email protected]>:

Zoom nenaudoju. Nežinau, ar Tatjana naudoja šią programinę įrangą. Bet kokiu atveju Tatjana yra eismo vadybininkė, todėl manau, kad santykiai turėtų būti su ja. Su ja galite susisiekti telefonu 972-52-3708001. Arba: 972-3-5346644. Sekmadieniais-ketvirtadieniais nuo 11:00 iki 20:00. Pagarbiai, Asaf Binyamini. PS Norėčiau atkreipti dėmesį, kad esu neįgalus ir sergantis žmogus, todėl nesu tikras, kad galėsiu patekti į jūsų biurus Jeruzalėje. Kur yra jūsų biurai? Ar yra prieinamumas neįgaliesiems? Bet kuriuo atveju galite bet kada susisiekti su manimi telefonu. Mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Pirmadienį, 2023 m. vasario 6 d., 12:21:25 GMT+2, Adi Arbel<[email protected]> Parašė:

Sveiki, Assafai ir Tatjana, ačiū už užklausą! Mano vardas Adi ir aš esu pilietinės visuomenės forumo direktorius. Labai mielai suorganizuočiau su jumis įžanginį susitikimą per Zoom arba mūsų biure Jeruzalėje, pagal jūsų pageidavimus. Pagarbiai, Adi

2023 m. vasario 5 d., sekmadienį, 15:22 Assaf Binyamini <‪[email protected]>: Kam: „Pilietinės visuomenės forumas“. Žemiau yra pranešimas ponios Tatjanos Kaduchkin iš „Nitgaber“ judėjimo vardu.

Tema: „Nitgaberio“ judėjimas („skaidrūs“ neįgalieji)

Maždaug prieš dešimtmetį aš, Kumpis, įkūriau judėjimą „Nitgaber“, skirtą „skaidriems“ neįgaliesiems. Neįgalūs žmonės, turintys didelį neįgalumo procentą ir nedarbingi, tačiau neturintys judėjimo apribojimų. Mano judėjimas apima ir atstovauja apie 1300 žmonių iš visos šalies, turinčių judėjimo negalią Nuo 75% iki 100%, kurie negali dirbti ir kurie neturi judėjimo negalios arba kuriems reikia padidinti neįgalumo procentą.

Judėjimas leidžia tiems žmonėms išnaudoti visas savo teises valstybės atžvilgiu, o tiems, kuriems jos labiausiai reikia, taip pat suteikiama tam tikra finansinė parama.

Mūsų judėjimas kovoja už prieinamą valstybinį būstą ir tinkamas gyvenimo sąlygas minėtai gyventojų grupei.

Nemažai nedarbingų neįgaliųjų, turinčių 75-100% neįgalumą, bet neribotų judėjimo, gyvena apgailėtinomis sąlygomis.

Jie negauna tų pačių išmokų, kuriomis naudojasi pensininkai, kurie taip pat gauna papildomų pajamų. Tai yra, jiems netaikomos nuolaidos perkant vaistus, nuolaidos elektros sąskaitai ir nekilnojamojo turto mokesčiui, nuolaidos keliaujant viešuoju transportu ir nuomos pagalba panašiai kaip pensininkams, jiems nepriklauso „šildymo/vėsinimo“ dotacijos ir kt.

Kitaip tariant, nepaisant sunkios padėties, jie beveik neturi teisės į išmokas.

Be to, jie taip pat neturi teisės į valstybinį būstą, nepaisant sunkių sąlygų, kuriomis gyvena kiekvieną dieną.

Tarp skirtingų negalių yra esminis skirtumas, ir mes manome, kad taip neturėtų būti!

Neįgalus asmuo, turintis judėjimo negalią, turi teisę į valstybinį būstą ir gauna pagalbą nuomai nuo 3000 iki 3900 NIS per mėnesį. Be to, neįgalieji, turintys judėjimo negalią, gauna didesnes pašalpas nei judėjimo atstovaujami neįgalieji dėl bazinės pašalpos priedų, į kuriuos, be kita ko, įeina specialios paslaugos, Mobilumo ir palydovų pašalpa ir kt.

Esant tokiai situacijai, šių pašalpų dydis siekia 15 000–17 000 NIS per mėnesį.

Tačiau judėjimo atstovaujami neįgalieji, neturintys judėjimo negalios, turintys 75–100% neįgalumą ir nedarbingi, gauna tik 3211 NIS per mėnesį grynąja verte! Iš čia išplaukia, kad ši grupė yra skurdžiausia ir labiausiai pažeidžiama Izraelio valstybės gyventojai!!! Per savo veiklos metus susitikau su daugybe pareigūnų iš įvairių Kneseto partijų ir įvairių vyriausybės ministerijų. Deja, jau dešimtmetį judėjimui nepavyko iškelti siūlymo, kad neįgalieji, kurių judėjimas nėra ribotas, turintys 75–100% negalią ir negalintys dirbti, galėtų gauti valstybinį būstą. ar bent jau padidinti gaunamą pagalbą išsinuomojant butą ir nors šiek tiek pagerinti savo gyvenimo sąlygas.

Norėčiau su jumis susitikti, kad reklamuočiau šį projektą ir padėtų šiems žmonėms gyventi oriau ir teisingiau.

Su palaiminimu ir didele viltimi, Tatjana Kaduchkin, judėjimo „Nitgaber“ pirmininkė (skaidri neįgalioji).

 

Telefonas 1: 972-52-370-8001

Telefonas 2: 972-3-534-6644

Žemiau yra pranešimas, kurį palikau Kneseto nariui Mossi Raz-Asher, kad jis susitiktų su juo Knesete. Atvykau antradienį, 2021 m. balandžio 20 d., 13.30 val.

2021 m. balandžio 20 d

Sveikiname Knesetą („Knesetą“ – IZRAELIO parlamentą) narį Mossi Razą

Tema: Neįgaliųjų būsto problema.

Mielas pone.

Žemiau yra keletas problemų, susijusių su neįgaliaisiais ir psichikos negalią turinčiais žmonėmis (populiacija, kuriai priklausau ir aš), kuriuos norėčiau iškelti jums. Man būtų įdomu sužinoti, kiek jūs galite skatinti šias problemas ir (arba) imtis skubių įstatymų pataisų, kad pagerintumėte mūsų padėtį, gydymo sąlygas ir mūsų galimybes išgyventi bei integruotis į visuomenę.

Norėčiau pabrėžti, kad iš ankstesnės patirties sužinojau, kad tokio tipo susitikimuose man prieš atvykstant bus pasakyta, kad man bus suteiktas leidimas kalbėti, kad iškelčiau klausimus, apie kuriuos noriu kalbėti, tačiau pačiame susitikime aš nebus suteiktas leidimas kalbėti net sekundę – o jei bandysiu kalbėti, neduok Dieve, tai bus automatiškai svarstoma dėl labai rimto “sutrikdymo” ir todėl apsaugos darbuotojai mane užpuls ir labai agresyviai išvarys – ir tai net kai to nereikia ir kai visai nereikalinga, o taip pat kai visiškai aišku, kad niekam nekeliau jokio “pavojaus”.

Ir žinodamas šią realybę, įteikiu jums šį laišką – tik tuo atveju, jei ir šį kartą toks elgesys bus mano atžvilgiu. Matyt, pats faktas, kad drįstu iškelti neįgaliųjų visuomenės bėdą, yra interpretuojamas kaip labai rimta grėsmė – nors man visiškai neaišku, kam ir kam tai gresia. Su šiuo laišku palieku Jus ir Jūsų biuro darbuotojus – į savo namus jo negrąžinsiu.

O dabar detaliau apie pačias temas:

1) Finansavimo/nuomos mokėjimo problema – prieš daugelį metų buvo nustatyta (ir neaišku kieno – bet tikriausiai tai vienas ar kitas valdžios pareigūnas), kad bendruomenėje gyvenantys neįgalieji turi teisę į 770 NIS dydžio paramą. per mėnesį nuomos mokėjimo tikslais. Kaip žinome, pastaraisiais metais Izraelio valstybėje labai ženkliai pabrango butai – ir dėl to, žinoma, smarkiai pabrango ir nuoma. Tačiau visiškai savavališkai, be jokio paaiškinimo ir logikos prieš daugelį metų nustatyta pagalbos suma NIS 770 neatnaujinama. Deja, net ir po didelio susirašinėjimo (o mes kalbame apie bent kelis tūkstančius ar net dešimtis tūkstančių laiškų, ir, deja, šių žodžių rašytojui) šie skaičiai visai neperdėti), kurie buvo siunčiami visoms įmanomoms šalims: Statybos ir būsto ministerijai ir įvairiems jos padaliniams, kitoms vyriausybinėms ministerijoms, tokioms kaip Finansų ministerija ir Ministro Pirmininko tarnyba, daug žurnalistų, su kuriais bendradarbiavo rašytojas. šis dokumentas kalbėjo asmeniškai, daug teisininkų ir net užsienio šalių tardymo biurų bei ambasadų – niekas nepadeda – ir dėl to pagalbos suma neatnaujinama, daug neįgaliųjų išmeta į gatvę ir ten miršta nuo bado, troškulio. arba šalta žiemą, o vasarą – dėl šilumos smūgio ar dehidratacijos. Pažymėtina, kad teisių išnaudojimo organizacijos, tokios kaip „Yadid“ asociacija (kuri, kaip žinome, buvo uždarytas prieš kelis mėnesius) arba teisinės pagalbos klinikos universitetuose ir kolegijose, su kuriomis taip pat bendrauja šio straipsnio rašytojas, niekada negali padėti, o to priežastis paprasta: NIS 770 pagalbos suma suteikiama pagal įstatymą. , o teisių išnaudojimo organizacijos gali padėti tik pagal galiojančius įstatymus, o vienintelis adresas tais atvejais, kai būtini teisės aktų pakeitimai yra, kaip žinia, Knesetas. Tačiau čia padėtis tik komplikuojasi: kaip žinome, labai ilgą laikotarpį, daugiau nei dvejus metus, nėra veikiančios vyriausybės, o Knesetas ir Izraelio valstybė iš tikrųjų yra nuolatinės pereinamojo laikotarpio vyriausybės būsenoje. Tiesioginis ir niokojantis šios situacijos rezultatas yra tai, kad nėra galimybės padaryti esminių įstatymo pataisų, kurių reikia skubiai – kai kuriuos iš jų čia aprašysiu. Pažymėtina, kad net tada, kai Knesetas ir vyriausybė veikė pagal šių eilučių rašytojo prašymus, taip pat neįgaliųjų organizacijų ir daugelio kitų partijų prašymus dėl pagalbos Kneseto nariams dydžio, buvo automatiškai nukreiptos į teisių naudojimo organizacijas – ir tai nors patys Kneseto nariai puikiai žino, kad šiuo atveju teisių išnaudojimo organizacijos negali būti adresas, o tik jie patys.

2) Bendravimas su nuomotojais – pasitaiko daug atvejų, kai neįgaliesiems sunku derėtis su nuomotoju dėl priežasčių, susijusių su jų liga ar negalia. Tokiose situacijose socialiniai darbuotojai turi veikti kaip tarpininkai – ir labai didelė socialinių darbuotojų dalis tikrai negali prisiimti šio vaidmens kiekvienu atveju. Ir dar daugiau: dideli socialinių darbuotojų darbo standartų mažinimai pastaraisiais metais, kartu su sunkiomis darbo sąlygomis, mažu atlyginimu, netinkamu gydymu pacientų šeimomis, kurios daugeliu atvejų juos laiko ir neteisingai,

3) Pacientų atsiskaitymo priemonės – būna situacijų, kai žmogus persikelia gyventi į bendruomenę po ilgo buvimo ligoninėse ir be normatyvinių gyvenimo įpročių, tokių kaip ėjimas į darbą, atsakomybės už savo gyvenimo tvarkymą. tt Labai dažnai reikalavimai, kurie yra iškeliami kaip sąlyga pasirašant nuomos sutartį, pvz., Garantijos čekio pasirašymas, šiuo gyvenimo etapu žmonėms yra nepasiekiami.Daugelis praeityje egzistavusių gydymo ir reabilitacijos sistemų (vienoje iš kurių šio dokumento autoriui buvo padedama maždaug prieš 26 metus, kai išėjo iš ligoninės gyventi pagalbiniam gyvenimui) uždarė arba gerokai sumažino jų veiklą pastaraisiais metais. užkirsti kelią reabilitacijai žmonėms, kurie šiuo savo gyvenimo etapu negalės judėti į priekį be šių esminių terapinių ir reabilitacijos vokų.

4) Reguliavimo problema – šiandien yra visiškas disbalansas, kai kalbama apie butų savininkų pareigas ir teises iš vienos pusės ir butų nuomininkų iš kitos pusės. Yra daug įstatymų, kurie apsaugo nuomotojus nuo vienokių ar kitokių piktnaudžiavimo nuomos laikotarpiais, kurie gali būti iš nuomininkų pusės. Kita vertus, nėra įstatymų, skirtų apsaugoti butuose gyvenančius žmones nuo šeimininkų išnaudojimo – dėl to daugelyje nuomos sutarčių galima rasti skandalingų, drakoniškų ir kartais net neteisėtų straipsnių – ir nėra įstatymų. siekiama apsaugoti šių butų nuomininkus, kurie yra priversti pasirašyti šias sutartis. Daugeliu atvejų, butų nuomininkai neturi įstatyminės teisės prieštarauti įžeidžiančioms sąlygoms, kurios yra pasirašytos kaip sąlyga išnuomoti turtą – ir jie bus visiškai veikiami butų savininkų užgaidų, o kartais net ir nuomos laikotarpiu. pats. Natūralu, kad butų savininkai tokiose situacijose yra sunkesni socialiai remtiniems gyventojams, pavyzdžiui, neįgaliesiems ar ligoniams.

5) Informavimo sunkumai – kyla didelių sunkumų, kai reikia iškelti minėtus sunkumus ir juos atskleisti viešoje erdvėje, siekiant atlikti reikiamus pataisymus. Įvairių šiuo klausimu sunkiai besidominčių žiniasklaidos priemonių dabartiniai prioritetai, neįgaliųjų organizacijų susiskaldymas, daugelio visuomenės, kurioje gyvename, elementų nenoras aktyviai dalyvauti bandant taisyti ir gerinti situaciją – visa tai. našta ir labai apsunkina pastangas supažindinti visuomenę su šiomis problemomis taip, kad Kneseto nariai bus priversti daryti reikiamus teisės aktų pakeitimus, užuot toliau ignoruojant ir nieko nedarę. Dar vienas sunkumas kyla, kai kalbama apie reklamos kampanijos kėlimą:

6) Gydymo laukimo laikas – yra daug atvejų, kai žmonėms, kuriems iki tam tikro gyvenimo etapo psichikos sveikatos paslaugų pagalbos visai neprireikė, o dėl sunkių gyvenimo aplinkybių arba trauminio ar sunkaus įvykio. vienai ar kitai rūšiai reikia psichikos sveikatos specialisto pagalbos – ir, žinoma, daugeliu atvejų Tai laikina arba vienkartinė pagalba, o ne lėtinė. Šiandien gydymo ar psichologinės pagalbos laukimo laikotarpiai yra labai ilgi – ir dėl savalaikės pagalbos stokos žmonių būklė gali be reikalo pablogėti. Papildomų išteklių investavimas į visuomenės psichikos sveikatos sistemą tikrai gali pakeisti situaciją. Reikia atsiminti, kad net ekonominiu ir biudžetiniu požiūriu tokiame elgesyje nėra logikos: kai žmonės jų būklė pablogėja ilgai laukiant gydymo, jų būklė ir toliau komplikuojasi – o tai, kas galėjo būti vienkartinė pagalba, kainavusi valstybės pinigus, virsta dar rimtesne situacija, kuri vėliau valstybei kainuoja dideles finansines išlaidas. . Dėl šių priežasčių būtina apsvarstyti galimybę papildyti visuomenės psichikos sveikatos sistemą ir ją tobulinti – reikia atminti, kad didžioji Izraelio valstybės gyventojų dalis negali finansuoti šių gydymo būdų privačiai – kurių kiekvienas kainuoja kelis šimtus šekelių. individuali sesija. jų būklė ir toliau komplikuojasi – o tai, kas galėjo būti vienkartinė pagalba, kainavusi valstybės pinigus, virsta dar rimtesne situacija, kuri vėliau valstybei kainuoja dideles finansines išlaidas Be galo. Dėl šių priežasčių būtina apsvarstyti galimybę papildyti visuomenės psichikos sveikatos sistemą ir ją tobulinti – reikia atminti, kad didžioji Izraelio valstybės gyventojų dalis negali finansuoti šių gydymo būdų privačiai – kurių kiekvienas kainuoja kelis šimtus šekelių. individuali sesija. jų būklė ir toliau komplikuojasi – o tai, kas galėjo būti vienkartinė pagalba, kainavusi valstybės pinigus, virsta dar rimtesne situacija, kuri vėliau valstybei kainuoja dideles finansines išlaidas Be galo. Dėl šių priežasčių būtina apsvarstyti galimybę papildyti visuomenės psichikos sveikatos sistemą ir ją tobulinti – reikia atminti, kad didžioji Izraelio valstybės gyventojų dalis negali finansuoti šių gydymo būdų privačiai – kurių kiekvienas kainuoja kelis šimtus šekelių. individuali sesija.

7) Dantų gydymas – kaip žinote, Izraelio valstybėje asmuo, kuriam reikalingas dantų gydymas, beveik visada kreipsis į privačius gydytojus – ir taip yra todėl, kad šiuo metu visuomenės sveikatos sistema nepateikia atsakymo šioje srityje. Pažymėtina, kad žmonėms su psichikos negalia ir apskritai neįgaliesiems, kurių ekonominiai sunkumai yra labai sunkūs kasdieniame lygmenyje, net ir neturint ryšio su odontologiniu gydymu, gauti šį gydymą yra dar sunkiau, jei ir kai reikia. Dėl rimtų psichikos problemų ir didelių ekonominių kančių derinys priverčia šiuos žmones susidurti su įlūžusiu duburiu ir visišku aklaviete, kai to reikia, o kartais ir skubią dantų priežiūrą. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad šiandien iš tikrųjų nėra

8) Hospitalizacijos zonos – asmuo, kuriam šiuo metu reikalingas masinis psichiatrinis gydymas valstybinėje ligoninėje ar klinikoje, jį gali gauti tik klinikoje ar ligoninėje, kuri yra netoli jo gyvenamosios vietos. Pasitaiko atvejų, kai pacientai dėl vienokių ar kitokių priežasčių nori gydytis kitoje klinikoje – nebūtinai toje, kuri yra labai arti jų gyvenamosios vietos. Pacientams turėtų būti suteikta pasirinkimo laisvė – pacientui, kuris nėra patenkintas gydymu konkrečioje klinikoje ar ligoninėje, turėtų būti suteikta galimybė persikelti į kliniką ar ligoninę kitur. Ši galimybė šiuo metu suteikiama visose kitose medicinos srityse – ir nėra pagrindo neigti pasirinkimo laisvę dėl gydymo vietos tik psichikos gydymo srityje. Dar daugiau: tokia pasirinkimo laisvė, jei suteikiama,

9) Gyventojų sąmoningumas – bendroji populiacija kartais rodo labai didelį pasipriešinimą, kai kalbama apie psichikos sveikatos gydymą, kuris teikiamas vietovėje, kurioje žmonės gyvena – tai kyla dėl sąmoningumo stokos ir tos srities pripažinimo stokos. be jokio praktinio ar loginio pagrindimo. Gyventojų pasipriešinimo ir nenoro mažinimas pasitelkiant tinkamą sisteminę informacinę sistemą tikrai gali palengvinti pacientų ir pacientų, kurių gyvenimas bet kuriuo atveju labai sunkus dėl ligos ir jų pačių negalių, gyvenimą. Visuomenės, kurioje gyvename, sąmoningumo stoka sukelia atvejį, kai gyventojai prieštarauja nakvynės namų ar slaugos įstaigų šalia jų gyvenamųjų patalpų atidarymui – dėl to šių įstaigų atidarymas gerokai vėluoja. o kartais net siekiant užkirsti kelią jų atidarymui po gyventojų pateiktų ieškinių. Be to: yra nemažai atvejų, kai tyčinis gyventojų priekabiavimas prie šių globos įstaigų, kai jie yra jų gyvenamojoje vietovėje, ir labai tikėtina, kad visuomenės informuotumo didinimas gali žymiai sumažinti jų skaičių. šių atvejų. Pagarbiai, Asafas Binyamini

115 Kosta Rika g.

įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

3) Gydymo sistema, kurioje buvau iki 2021 m. kovo 16 d. (dėl nuolatinių sveikatos ir gerovės biudžetų mažinimo ir mažinimo bei to, kad šios problemos nesprendžiamos, nesant veikiančios vyriausybės ar Kneseto) esu paliktas chroniškai. serga labai rimtomis ligomis ir problemomis be tinkamo gydymo. Visi mano bandymai rasti tinkamą gydymą jai galiu pasikliauti keramikos gamintojais – ir negaliu pasakyti, kiek ilgai truks ši katastrofiška situacija):

„Reut“ asociacija – „Avivit“ nakvynės namai,

6 Ha-Avivit gatvė,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9650816.

telefono numeriai nakvynės namų biuruose: 972-2-6432551. arba: 972-2-6428351.

Nakvynės namų el. pašto adresas: [email protected]

Socialinė darbuotoja iš nakvynės namų komandos, su kuria bendravau:

Oshrat-972-50-5857185.

4) Šeimos gydytojas, pas kurį esu stebimas:

Dr. Brandon Stewart,

“Klalit Health Services” – Hatayelet klinika,

6 Danielio Janovskio g.

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9338601.

Klinikos biurų telefonai:

972-2-6738558. Fakso numeris klinikos biuruose: 972-2-6738551.

5) Informacija apie įprastus vaistus, kuriuos vartoju:

1. Psichiatriniai vaistai:

I. Seroquel-

2 tabletes po 300 mg kiekvieną vakarą.

II. Tegretol CR-

400 mg – kiekvieną rytą. 400 mg – kiekvieną vakarą.

III.  Effexor-

150 mg – kiekvieną rytą. 150 mg – kiekvieną vakarą.

2. Simvastatinas-

10 mg kiekvieną dieną vakare.

6) Toliau pateikiamas medicininių problemų, nuo kurių kenčiu, sąrašas:

I. Psichikos ligos-kompulsinis sindromas OKS, taip pat apibrėžta liga

kaip šizoafektinis sutrikimas.

II. Psoriazinis artritas.

III. Neurologinė problema, kurios apibrėžimas nėra aiškus. Pagrindiniai jos simptomai: man nepastebimai krintantys iš rankų daiktai, galvos svaigimas, jutimo praradimas kai kuriose delnų srityse ir tam tikra pusiausvyros bei laikysenos problema.

IV. Lėtinė disko išvarža nugaroje 4-5 slanksteliuose – kuri taip pat spinduliuoja į kojas ir apsunkina ėjimą.

V. Dirgliosios žarnos sindromas.

VI.. Praėjusio mėnesio kardiologinės problemos požymių pradžia (šiuos žodžius rašau 2018 m. kovo 22 d., ketvirtadienį). Šių eilučių rašymo metu dar neaiški problemos esmė, kuri pasireiškia krūtinės skausmais didžiąją dienos dalį, kvėpavimo ir kalbėjimo sunkumais.

VII. Žymus regėjimo susilpnėjimas, prasidėjęs maždaug prieš šešis mėnesius (šiuos žodžius rašau pirmadienį, 2021 m. balandžio 19 d.).

7) Papildomi asmens duomenys: Amžius: 48. Šeiminė padėtis: Netekėjusi. Gimimo data: 1972 11 11.

Protestas dėl senatvės pensijos didinimo Vienas iš protesto iniciatorių: Uri Flom – Tel. 972-54-4725676 El. [email protected]

Yigal Grinstein – Tel. 972-50-7534271 El. [email protected]

Giora Harlofsky – Tel. 972-52-3820050 El. paštas: [email protected]

2022 m. gruodžio 22 d

Susibūrimo šauksmas – į kovą įsijungia jaunoji karta.

Mes, jūsų tėvai, jūsų močiutės ir seneliai, kviečiame prisijungti ir padėti mums kovoti dėl gėdingos senatvės pensijos, kurią šiandien gauname, didinimo,

ir kuri daugeliui iš mūsų neleidžia gyventi oriai.

Prisijungę prie mūsų kovos šiandien, jums nebereikės grįžti ir kovoti

Kai sulauks mūsų amžiaus.

Mūsų vaikai ir anūkai, mūsų pašalpa buvo beveik iki 2003 m

Iki vidutinio darbo užmokesčio ekonomikoje ir iki 2003 m. buvo galima toliau tvarkyti savo gyvenimą,

Esant protingam gyvenimo lygiui, net ir išėjus į pensiją.

Kai kuriems iš mūsų (ne visiems) taip pat pavyko sutaupyti, kai kuriems daugiau, o kitiems mažiau, remiamuosiuose pensijų planuose.

Daugelis iš mūsų, kurie neturėjo privilegijų dirbti valstybės tarnyboje ar didelėse organizacijose, iš viso neturi pensijos ir visiškai pasikliaujame vien pašalpa. Neginčijama, kad pašalpos dydis šiandien neleidžia gyventi minimaliai oriai.

Daugelis savęs klausia, kaip šalyje, kuri save apibūdina kaip gerovės valstybę, pasiekėme tokią apgailėtiną padėtį. Atsakymas yra, švelniai tariant, godumas ir gėdingas mūsų teisių pažeidimas.

Viskas prasidėjo 2003 m., kai tuometinis finansų ministras nusprendė nutraukti senatvės pensijos, vėliau tapusios senjorų pensija, lėšų ryšį su vidutiniu darbo užmokesčiu ekonomikoje ir susieti 2003 m. pensiją į „vartotojų indeksą“.

Per naktį šis žingsnis ištuštino senatvės pensiją, o bėgant metams pensija visiškai prarado savo įtaką senjoro gyvenimui.

Tuo pačiu metu šimtai milijardų šekelių palaipsniui kaupėsi Nacionalinio draudimo fonde.

Tai pinigai, paimti iš mūsų per dešimtmečius trukusio darbo, kad sulaukę senatvės būtų grąžinti mums, suteiktų mums pagrįstą socialinį saugumą ir leistų tęsti savo gyvenimą tinkamai ir pagarbiai.

Senatvės pensijos atjungimas nuo susiejimo su „vidutinio darbo užmokesčio ekonomikoje“ indeksu ir susiejimas su „vartotojų indeksu“ Nacionaliniame draudime dirbtinai sukūrė „perteklines lėšas“, siekiančias šimtus milijardų šekelių.

Finansų ministerija Valstybiniame draudimo fonde susikaupusias milžiniškas sumas įžūliai laikė pertekliumi ir pasisavino sau pinigus, nuo pat pradžių skirtus užtikrinti bazinį pragyvenimo lygį daugiau nei milijonui piliečių.

ir veteranai (šiuo metu apie 1 300 000).

Egzistuoja ir tebėra tylėjimo sąmokslas, kurio tikslas – leisti tęsti šį nusikalstamą plėšimą.

Santykiai kerta šalis!

Tuo tarpu aukšto rango ūkio pareigūnų, pradedant ministru pirmininku per ministrus ir Kneseto narius, visuomeninių tarybų vadovų ir merų iki valstybinių įmonių vadovų ir kitų valstybės tarnybos aukšto rango pareigūnų, atlyginimas yra susietas su vidutiniu atlyginimu ekonomika ir yra automatiškai atnaujinama kiekvienais metais.

Senatvės pensija buvo nustumta į moteriškumo bedugnę ir tiesiog pamiršta.

Ne daugiau!

Per pastaruosius du dešimtmečius iš Nacionalinio draudimo į Finansų ministerijos Biudžeto skyrių buvo pervesta šimtai milijardų šekelių. Lėšos buvo suteiktos kaip „paskola“, o visas žingsnis buvo atliktas tyliai užkulisiuose ir be jokios tinkamos reklamos. Paskola taip ir nebuvo grąžinta. Priešingai, jis išaugo iki siaubingų proporcijų.

Mes grįžtame ir prašome jūsų paramos mūsų teisingoje kovoje. Šiandien tai mes, rytoj tai jūs.

Nuorodos norint prisijungti:

Grupė atvira diskusijoms (triukšminga grupė): https://chat.whatsapp.com/Juztm79HMFYAWsXETIcKkI

Grupė be diskusijų, bet su reguliariais atnaujinimais (tyli grupė):

https://chat.whatsapp.com/F8j6n3d1HeX8BCmU2c3TIC

Nuoroda į Facebook grupę:

https://www.facebook.com/groups/1120435948847976

Pažiūrėkite, kur pasiekė godumas (antraštė diagramoje hebrajų kalba)

Kneseto („knesetas“ – IZRAELIO parlamentas) narių atlyginimų didinimo grafikas, kurį suteikė mūsų draugas inžinierius Yehuda Gasser

Giora Harlofsky – viena iš protesto bendruomenės Adv.

Giora Harlofsky, Tel. 972-52-3820050 [email protected]

Yigal Grinstein, Tel. 972-50-7534271 [email protected]

Uri Flom, Tel. 972-54-4725676 [email protected]

Mano asmeniniai duomenys:

Vardas – assaf. Pavardė – benyamini.

Asmens kodas – 029547403.

Visas pašto pristatymo adresas –

Assafas Benyamini,

115 Kosta Rika g.

Įėjimas A – apartamentai Nr. 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

Mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

Mano svetainė: https://www.disability55.com/

Adi Arbel, bažnytinis pilietinės visuomenės forumasy

Ką norėtum nuveikti šiandien? Susipažinti /forumas įmonei civilinis

gauti įvykių atnaujinimus Forumo kanalas pilietinei visuomenei

sekite mus atidžiai mūsų facebook puslapyje rasti būdų, kaip pasikeisti mūsų civilinių įrankių rinkinys

pasinaudokite mūsų patirtimi /konsultacija ir palyda strateginė

mokytis iš kitų patirties /kodas civilinis atviras

Žinot, kas atsitiks kada? /visi artimiausi įvykiai

Paversk idėją realybe per vieną dieną /dirbkite starterį

gilintis į vyriausybės biudžeto subtilybes/Nardymas nemokamai

naudoti viešą informaciją savo naudai /išimti atsižvelgiant į

Gaukite pradinių pinigų savo naujai iniciatyvai /Dovanų ponis

Suprasti, kaip tinkamai dirbti su Kneseto nariais /efekto receptas

Sužinokite, kaip pritraukti išteklius iš plačiosios visuomenės /Ant linijos šuolis

F. Žemiau pateikiami įrašai, kuriuos pasidalinau savo Facebook paskyroje:

1)Labas vakaras. Kitos dalies nerašiau. Rašytojas apačioje nepasirašė. Aš platinau iš visų jėgų ir prašau, kad jūs padarytumėte tą patį.

Labai tikiuosi, kad politikai ir jiems vadovaujanti prezidentė nemano, kad dėl teisėjų skyrimo komiteto narių skaičiaus einame į gatves…

Mes kovojame už prarastą šalies sielą.

Naktimis nemiegame su nerimu. Mūsų kompasas plevėsuoja ir jaučiame, kaip griūva dangus ir dreba žemė.

Ir suprantame, kad gelbėtojo nėra ir likome vieni, o pasivadinome vėliava.

Mes išeiname iš savo kelio, nes tu išprotėjai.

Mes susitikinėjame su savo tėvais ir savo vaikais. Nes taip mus auklėjo ir taip juos auklėjame, mylėti šalį ir jos labui dirbti, sunkiai dirbti ir gerbti kitus…

Ir išeiname, nes pykstame, o ne dėl išlygų.

Pikta, kad politiniai lyderiai tapo korupcijos, neapykantos, godumo ir garbės geismo bei godumo vedliais.

Pikti žmonės, kurie išsisukinėja ir atsiskiria, siurbia lauką ir šalies ateitį.

Pikta, kad mūsų mokesčius kaip šlamštą išmeta bestuburo, nekompetetingų verkšlentojų.

Supykę nusikaltėliai, vilkintys kostiumus, perėmė įstatymą, kad įteisintų savo neršto iždą.

Jie pyksta ant ministro pirmininko, kuris yra pasirengęs, kad šalis sudegintų ir žmonės būtų draskomi, jei tik jis išgelbės savo odą.

Ir išeiname, nes pavargome nuo pažeminimo beprotybės, o ne dėl mažų įstatymų eilučių.

Pavargome nuo sienų samanų, vadinančių mus išdavikais, o jūs tylite.

Pavargome nuo vargšų ministrų, kurie mus vadina rasistais ir aškenaziais, kai mūsų vaikai neįsivaizduoja, iš kur jie kilę.

Pavargome nuo „Rolex“ laikrodžių, kurių neturime ir neturėsime.

Pavargome girdėti, kaip nusikaltėliai išsisukinėja, o ministrai apsimeta, kad esame anarchistai.

Norime jums pasakyti, pone prezidente, užsiėmę politikai ir lėkšti žurnalistai – jūs daug laiko prarandate.

Pabuskite, nes gyvename siaubo filme ir neketiname sėdėti ir žiūrėti iš šono, kad pamatytume, kuo baigsis jūsų ginčai.

Pabudome, nes pavargome tylėti. Nes prisiėmėme atsakomybę.

Neieškokite lyderio, kurį galėtumėte nusipirkti pas mus, ir neskleiskite mums įsivaizduojamų kompromisų. Mes nesame tokie kaip jūs.

Pradėjome kovą ir kovosime tol, kol nuimsite rankas nuo Aukščiausiojo Teismo, kol išmoksite gerbti kitą (ar bent užsičiaupsite) ir kol paimsite Nepriklausomybės deklaraciją į savo širdį.

Prieš akimirką.

Ar jūs irgi taip jaučiatės? Perduokite taip, kad jis pasiektų dešines ausis.

2)Rotem Peer

direktorius

Grupės ekspertas psichikos sveikatos konsultantų srityje

1 diena ·

Redaguoti įrašą, kad būtų paaiškinta:

Svarbu pažymėti, kad gali būti, kad žudikas tikrai buvo traumuotas. Aš to neatmetu.

Tiesiog manau, kad yra daug atvejų, kai taip nėra, ir bandymas beveik kiekvieną žmogžudystę priskirti psichinei kovai yra sužalojimas visai populiacijai.

Be to, statistiškai aišku, kad jei imsitės 10 000 bėgiojančių žmonių, palyginti su 10 000 nebėgančių žmonių, tikimybė, kad kažkas yra žudikas, yra didesnė tarp nebėgiojančių gyventojų.

Pagal įstatymą kiekvienas žudikas yra potencialiai psichikos ligonis. Net jei jis neturi psichikos pagrindo, jis siunčiamas psichikos apžiūrai.

O tas, kuris prieš daugelį metų buvo paguldytas į ligoninę, nelaikomas sielai pakenkiusiu, o bandymas pateisinti žmogžudystę dėl psichinės kovos yra tiesiog neteisybė.

Visi nori pabėgti iš kalėjimo ir kas tada atsitiks?

kad visi laikraščiai pilni siaubingų stigmatizuojančių sakinių, kuriais kone kiekvienas žudikas vadinamas sutrikusio psichikos sutrikimu.

To pakanka, kad būtų pakenkta visai populiacijai.

Turėtų būti įstatymas, draudžiantis tai.

Jei etiopas žudo, ar mes sakome, kad jis nužudė dėl to, kad yra etiopas?

Jei marokietis nužudytas, sakysime, kad jis nužudė dėl to, kad yra marokietis?

žinoma ne!

Žmogus žudo, nes žudo, nes yra blogas žmogus.

Šizofrenikai nėra žudikai.

Depresiniai žmonės nežudo.

Nerimo turintys žmonės nėra žudikai.

Pasmerkkite šį reiškinį, jis priklauso tik nuo mūsų, nes mumis niekas nerūpi ir dėl šių publikacijų žmonės bijo psichikos negalią turinčių žmonių ir smerkia juos nuo visuomenės, darbo, politikos.

Neduok rankos.

————————————————– —–

Pavargau automatiškai susieti kiekvieną žudiką su sielų žalojimu!

Psichiškai pažeistas žmogus nėra žudikas!!!!

Žudikas yra žudikas, nes jis yra blogas žmogus.

Jis nori būti žudiku, nes neturi ko prarasti.

Nusikaltėlis, prievartautojas, žudikas, užpuolikas yra nusikaltėliai ir nėra emociškai pažeisti.

Nenuostabu, kad šalyje yra stigmų psichikos negalią turinčių žmonių atžvilgiu, kai rašoma, kad kiekvienas, kuris įvykdo žmogžudystę, yra turintis psichikos negalią.

Nežiniukų šalis

3) kaipSafas Benjaminasi

10 vasario B-20:11

Prieš kelias minutes jie sakė, kad teroristas, šiandien surengęs siaubingą išpuolį Jeruzalėje, buvo psichiškai nesveikas. Studijoje taip pat buvo užduotas klausimas, kiek tai, kad prakeiktas teroristas (kuris žuvo per išpuolį – ir gerai) yra psichiškai nesveikas, yra teroristinės veiklos veiksnys ar rizika.

Reikia atsiminti, kad ne visi psichikos ligoniai yra teroristai, žudikai ar nusikaltėliai.

Pavyzdžiui, esu apibrėžiamas kaip turintis psichikos negalią, nevykdau teroristinių išpuolių ir nesu jokios nusikalstamos ar teroristinės organizacijos narys.

Ši stigma, kai visi psichikos ligoniai yra apibrėžiami kaip žudikai ar nusikaltėliai, yra labai problemiška ir kartais labai apsunkina tinkamo gydymo teikimą.

4) assaf benyamini

7 2023 metų vasario mėnesį B-23:25

Prieš kelias minutes naujienos paskelbė apie žemės drebėjimą Jeruzalės srityje.

Gyvenu Jeruzalėje, Kiryat Menachem kaimynystėje – ir nieko nejaučiau.

Turbūt turėčiau nueiti ir pasitikrinti.

Kas gydo tokį sutrikimą? Pas kurį gydytoją turėčiau kreiptis?

O kaip toks sutrikimas vadinasi?

Hahaha…

5)7 vasario mėnesį B- 23:15

Ir šį kartą rimtas klausimas (jokiu būdu ne humoras):

Maždaug prieš dvejus trejus metus Izraelio valstybėje pradėjo veikti nauja viešojo transporto platforma: linija, aptarnaujanti keleivius iš Haifos į Akrą ir atgal jūra, laivu. Ar šiuo maršrutu galima naudotis kelių linijų arba nemokamus mėnesinius bilietus (panašiai kaip autobusuose)?

Ar šis transporto maršrutas jau egzistavo istorijos eigoje? Ir jei taip, kas turi informacijos apie tai (kokiu laikotarpiu, kam buvo naudojamas maršrutas, koks buvo politinis/politinis pagrindas ir pan.?)?

Kas turi informacijos apie tai?

G. Žemiau yra el. laiškas, kurį siunčiu į įvairias vietas:

Kam:

Tema: atviri konkursai.

Gerbiamos ponios / ponai.

Internete ieškau programinės įrangos, ar tokio ar kitokio tipo sistemų, skirtų „atviriems konkursams“ įvairiomis temomis skelbti.

Ar žinote tokias sistemas?

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. Toliau pateikiamas konkurso, kurį noriu paskelbti atviroje konkursų skelbimo internete sistemoje, pavyzdys:

Siūlau savo tinklaraštį disability55.com kaip platformą skelbti straipsnius apie žmones su negalia kiekviena iš šių 67 kalbų:Uzbekų, ukrainiečių, urdu, azerų, italų, indoneziečių, islandų, albanų, amharų, anglų, estų, armėnų, bulgarų, bosnių, birmiečių, baltarusių, bengalų, baskų, gruzinų, vokiečių, danų, olandų, vengrų, hindi, vietnamiečių, tadžikų, turkų, turkmėnų, telugų, tamilų, graikų, jidiš, japonų, latvių, lietuvių, mongolų, malajų, maltiečių, makedonų, norvegų, nepaliečių, suahilių, sinhalų, kinų, slovėnų, slovakų, ispanų, serbų, hebrajų, arabų, Puštu, lenkų, portugalų, filipiniečių, suomių, persų, čekų, prancūzų, korėjiečių, kazachų, katalonų, kirgizų, kroatų, rumunų, rusų, švedų ir tajų.

Geriausi linkėjimai,

assafas benyaminis.

post Scriptum. manoelektroninio pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] arba: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

H. Žemiau yra el. laiškas, kurį išsiunčiau į įvairias vietas:

Kam:

Tema: publikavimo leidimai.

Gerbiamos ponios / ponai.

Turiu 2 YouTube kanalus https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

ir:

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

Norėčiau leisti kitiems „YouTube“ naudotojams pridėti vaizdo įrašų prie mano kanalų. Mano kanalai sprendžia žmonių su negalia problemas – todėl esu suinteresuotas leisti pridėti turinį tik šia tema – ir bet kokia kalba.

Ar yra koks nors būdas tai padaryti? Ir jei taip – kaip?

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

I. Žemiau yra el. pašto žinutė, kurią siunčiu į įvairias vietas:

Kam:

Tema: straipsniai tinklaraščiui.

Gerbiamos ponios / ponai.

Aš tinklaraštį disability55.com – sukurtą wordpress.org sistemos pagrindu.

Tai dienoraštis, kuriame nagrinėjama žmonių su negalia problema – daugiakalbis tinklaraštis 67 kalbomis: uzbekų, ukrainiečių, urdu, azerų, italų, indoneziečių, islandų, albanų, amharų, anglų, estų, armėnų, bulgarų, bosnių, birmiečių. , baltarusių, bengalų , baskų, gruzinų, vokiečių, danų, olandų, vengrų, hindi, vietnamiečių, tadžikų, turkų, turkmėnų, telugų, tamilų, graikų, jidiš, japonų, latvių, lietuvių, mongolų, malajų, maltiečių, makedonų, norvegų , Nepalų , svahilių, sinhalų, kinų, slovėnų, slovakų, ispanų, serbų, hebrajų, arabų, puštų, lenkų, portugalų, filipiniečių, suomių, persų, čekų, prancūzų, korėjiečių, kazachų, katalonų, kirgizų, kroatų, rumunų, rusų , švedų ir tajų.

Norėčiau leisti žiniatinklio naudotojams į savo svetainę įkelti straipsnius – straipsnių apie žmones su negalia, kurie gali būti pateikiami bet kuria iš 67 paminėtų kalbų.

Ar yra koks nors būdas tai padaryti? Ir jei taip – kaip?

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

3) Nuoroda į mano svetainę: https://www.disability55.com/

J. Mano nuorodos:

1)pasaulis ir pilnas sielos ir moters sveikatos centras

2)push.house-Tinklo reklama

3)asociacija “buriavimo Haifa”

4)apsauga Idan Dark

5)organizacijos kreipimasis į šeimą Izraelyje – terapiniai dantys vargstantiems

6)submenow.com reklamos kanalas „YouTube“.

7)world one-Traffic for Democracy global

8)asociacija kvėpuoja tinklas-židinio medžiai-pavojus sveikas

9)programa, kurią sudaro svetainės clickcease.com partneriai

 

               - Ar radote klaidą? Papasakok man apie tai -
Print Friendly, PDF & Email