Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Ošetření duševně zraněných za pomoci zvířat - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Přeskočit na obsah
Home » Ošetření duševně zraněných za pomoci zvířat

Ošetření duševně zraněných za pomoci zvířat

Využití zvířat v mentální terapii je alternativní a účinná metoda, která využívá zvláštního spojení mezi člověkem a zvířetem k pomoci lidem, kteří se potýkají s psychickými a emocionálními problémy. Léčba pomocí zvířat je široce využívaná a známá především v oblasti psychoterapie, psychologické léčby a skupinové terapie.

Lidsko-životně důležité spojení mezi člověkem a zvířetem existuje od pradávna a je středem různých kultur. Zvířata poskytují lidem emocionální podporu, bezpodmínečnou lásku a pocit bezpečí. Prostřednictvím tohoto zvláštního spojení mohou zvířata poskytnout emocionální, fyzickou a duchovní odpověď lidem, kteří jsou v nouzi nebo zažívají trauma.

Jednou z hlavních funkcí zvířat v mentální terapii je podpora duševních a fyzických procesů hojení zraněné osoby. Mohou pomoci zmírnit pocity úzkosti, deprese a sebepoškozování. Navíc význam zvířat v mentální terapii.

Kromě toho je význam zvířat v péči o duševní zdraví založen na jejich jedinečné schopnosti vytvářet skutečný, loajální a bezpodmínečný vztah s lidmi. Vlastnosti, jako je neodsuzující naslouchání, hluboké emocionální spojení a schopnost sloužit jako ideální model současné lásky, zvířata nabízejí dokonalou odpověď těm, kteří trpí zlomeným srdcem nebo duševním traumatem.

Při terapii pomocí zvířat člověk komunikuje a spojuje se se zvířetem přirozeným a autentickým způsobem. Jedinečná schopnost majitele porozumět svým emocím a náladě a fungovat podle nich může vyvolat pozitivní emoce a snížit hladinu stresu a deprese. Léčivé spojení vytvořené mezi člověkem a zvířetem umožňuje obětem soustředit se na současné místo, přestat myslet na minulost nebo budoucnost a začít prožívat okamžik pozitivně a silně.

Terapie s pomocí zvířat navíc může zlepšit fyzický stav obětí. Podle mnoha studií se ukazuje, že zvířata dokážou snížit krevní tlak, zlepšit imunitní systém a snížit hladinu stresu. Kontrast dnešní vyspělé technologie, spojení a spojení se zvířaty poskytuje fyzický a duchovní komfort tváří v tvář složitému a financovanému světu, ve kterém žijeme.

Kromě jejich živého a emocionálního přínosu mohou být zvířata také využívána jako nástroje pro výchovu a zlepšování lidských sociálních a komunikačních schopností. Zvíře může sloužit jako most mezi lidmi v terapeutických skupinách a podporovat komunikaci a spojení mezi účastníky. To je odvozeno od přirozené schopnosti zvířat zajistit, aby se člověk cítil pohodlně a bezpečně v prostředí, které je jim blízké, což může podpořit aktivitu týmu, diskurz a aktivní účast na léčbě.

Spolu s tím význam zvířat jako léčebných nástrojů ve skupinách mentální terapie spočívá v jejich schopnosti poskytnout pocit naděje a relaxace. Zvířata vytvářejí chvíle svobody a pohodlí, které pomáhají lidem, kteří se potýkají s depresí, úzkostí nebo traumatem, nabrat nový dech a zachránit se z těžkých chvil.

Pro efektivní provádění mentální terapie s pomocí zvířat je důležité dodržovat pokyny a omezení definované v procesu léčby. Od okamžiku výběru vhodného zvířete je třeba zajistit, aby zvíře prošlo odpovídajícím výcvikem a bylo schopno splnit požadované požadavky. Rovněž je třeba vzít v úvahu potřeby ošetřované osoby a ujistit se, že zvíře bude vhodné k léčbě podle svých omezení a přání.

Stručně řečeno, léčba duševně zraněných pomocí zvířat je jedinečná a účinná metoda, která využívá zvláštního vztahu mezi člověkem a zvířetem k pomoci při řešení psychických a emocionálních problémů. Zvířata poskytují emocionální podporu a pocit bezpečí a lze je také použít jako nástroj pro výchovu a zlepšení sociálních a komunikačních dovedností. S jejich pomocí získávají oběti pohodlný, přátelský a bezpečný prostor, který jim pomáhá objevit chvíle dýchání a klidu. Využití zvířat v mentální terapii dává léčeným lidem potřebné nástroje k pokroku v léčebném procesu a prožívání lepší kvality života.

Odpověď: Níže je zpráva, kterou jsem poslal „Mléčné radě v Izraeli“:

Můj dopis „Mléčné radě v Izraeli“.

Yahoo/odesláno

assaf benyamini< [email protected] >

Na:

[email protected]

Neděle 4. června ve 12:20

Zdravíme „Mléčnou radu v Izraeli“:

Předmět: Žádost o konzultaci.

Vážené paní/pánové.

Jsem 50letý muž, který žije v Jeruzalémě a nakupuji a konzumuji jogurt „Activia“ kvůli lékařským doporučením.

Nedávno (tato slova píšu v neděli 4. června 2023) jsem si však všiml, že je stále obtížnější najít tento produkt ve velkých marketingových řetězcích. Důvody pro to neznám. Moje otázka na vás zní: Jsou v Izraeli nějací soukromí prodejci, od kterých si mohu objednat produkt doručením přímo domů? Upozorňuji, že z důvodu svého tělesného postižení se nemohu fyzicky dostat na jednotlivá prodejní místa a veškeré mé nákupy jsou realizovány zásilkovou službou. Řetězce, ze kterých aktuálně objednávám dodávky, jsou Shufersell a Kwik. A pokud adresa není soukromých prodejců, ze kterých míst si mohu aktuálně produkt objednat?

Ocenil bych, kdybyste to mohl co nejvíce upřesnit a vysvětlit.

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

vchod A-apartmán 4,Kiryat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domově kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076. nebo:

Dodatek. Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: assaf [email protected]

B. Níže jsou uvedeny příspěvky, které jsem sdílel na sociální síti Facebook:

1)

assaf benyamini

18 v květnu B- 23:48

 

Sdíleno s veřejností

růže chvála

9 v květnu B-14:17

Kdo jako já ví…můj otec má demenci, smutné

Někdo jednou řekl, že když milujete někoho s demencí, ztratíte ho dvakrát, jednou, když je diagnostikován a poté, když zemře, tomu se říká „nejednoznačná ztráta“.

„Rychle se zmenšující mozek“ tak to lékaři popsali. Demenci bych nikomu nepřál, protože pacientovi pomalu odumírá mozek, fyzicky se mění a nakonec zapomene, kdo jsou jeho blízcí. Pacienti mohou skončit uzavřeni, nemohou se pohybovat a nemohou jíst ani pít.

Najdou se lidé, kteří budou procházet touto zprávou, protože se jich demence nedotkla. Možná nevědí, jaké to je, když někdo blízký bojuje nebo bojuje proti demenci

Ve snaze zvýšit povědomí o této kruté nemoci bych ocenil, kdyby moji přátelé mohli tento den dát na vaši stránku.

Chcete-li zkopírovat a vložit na svou časovou osu, podržte prst kdekoli ve zprávě.

Děkuji

Všem, kteří měli přátele nebo členy rodiny, kteří trpěli

2)assaf benyamini

20 v květnu B-0:00

Sdíleno s veřejností

Mezinárodní olympijský výbor rozhoduje o založení nového sportu, ve kterém se budou konat soutěže:

Mistrovství v nadávkách řidičů za jízdy.

Kdo chce reprezentovat Izrael?

Jsou nějací kandidáti?

lol…

3)assaf benyamini

20 v květnu B-17:19

Sdíleno s veřejností

Skupina, kterou jsem vytvořil:

Skupina „Příjemné hubení škůdců“ – skupina pro navázání kontaktu mezi lidmi, kteří mají doma deratizační práce a nemají alternativní místo, kde by mohli být, když pesticidy působí, a lidmi, kteří budou ochotni je po tuto dobu hostit.

https://assaf-permalinks.com/5vlp

4)historie skupiny amatérů

Almog Levi

2 v březnu

 

Nejsmradlavější práce na světě

Jedna z nejžádanějších prací v Anglii 16. století se nazývala Groom of the stool („chlapec židle“) nebo jinými slovy „čistič zadků“ krále. Nositelem této funkce byl králův sluha, staral se o jeho pohodlí a v případě potřeby byl přítomen v domě křesla (záchod) a staral se o úklid jeho zad po defekaci.

Proč král potřeboval čistič zadku? V Anglii si mysleli, že král před vámi je z Boží milosti a královský zadek je skutečně svatý, takže král, který je před vámi z Boží milosti, se jistě nemůže utřít…

Tuto pozici obsazovali pouze šlechtici nebo příslušníci vyšší třídy, kdy ne každý mohl být na tuto pozici přijat a ti, kterým byla tato pozice přidělena, nemohli skutečně nic namítat. Čistič zadků byl králův důvěrník a měl doslova blízko ke všem jeho intimním záležitostem. Král se podělil o podrobnosti politického významu se svým blízkým čističem a znalosti jsou samozřejmě moc.

Za Jindřicha VIII. byla tato pozice opravdu nebezpečná, protože byl paranoidní zejména v pokročilé fázi svého života a vždy si myslel, že je napaden. Popravil několik svých manželek a také Norrise, svého ženicha.

Tato pozice byla zrušena v roce 1901, s nástupem na trůn Edwarda VII.

Takže až si příště budete myslet, že je vaše práce páchnoucí nebo nebezpečná, vzpomeňte si na čističe zadků Jindřicha VIII.

historie k masám

zdroj:

https://he.m.wikipedia.org/…/%D7%A0%D7%A2%D7%A8_%D7%91…

 

5)assaf benyamini

1 dny

Sdíleno s veřejností

Pár, nevěsta a ženich, začínají svou cestu z místa svatby ve městě do svého domova na vesnici na oslu.

O pár minut později potkají skupinu lidí, kteří jim říkají: “Jaký ubohý osel. Musí nést dva lidi na zádech. Je to pro něj tak těžké.”

Nevěsta a ženich to uslyší, sesednou z osla a pokračují v chůzi, zatímco osel jde vedle nich.

O pár minut později se nevěsta a ženich setkávají s další skupinou lidí, kteří jim říkají: “Jak je ten osel ubohý. Je pro něj tak těžké chodit – a nikdo mu nepomáhá.”

Nevěsta a ženich to slyší, zvednou osla a pokračují v chůzi, přičemž osla nesou v rukou.

Uběhne ještě pár minut a nevěsta a ženich potkají další skupinu lidí, kteří se jim začnou posmívat: “Podívejte se na tyhle dva hloupé lidi. Místo toho, aby jezdili na oslu jako všichni ostatní, nesou osla v rukou. Haha…”.

Nevěsta a ženich to slyší, jemně spusťte osla na zem a vraťte se na něj.

Závěr: Ten, kdo se rozhodne vést svůj život pouze podle toho, co mu říkají ostatní lidé a bez jakéhokoli uvážení a vlastního uvažování, je….

Odpověď zvládnete i bez mé pomoci…

Nebo jak je napsáno v jednom z židovských zdrojů (nevím přesně kde – můžete si to samozřejmě ověřit):

Je rozdíl mezi lidmi, kteří žijí svůj život, a těmi, jejichž životy žijí je.

6)assaf benyamini

6 dní

Sdíleno s veřejností

V jedné židovské komunitě žil magnát (nebo jak se těmto lidem v minulosti říkalo: „Gvir“), kterého všichni lidé z komunity nenáviděli. Každý si byl jistý, že světu nedává charitu – i když jsou kolem něj lidé v zoufalé nouzi a chudobě.

Mnoho dní, když tento pán zemřel, nikdo z členů komunity nesouhlasil s tím, aby za něj pronesl chvalozpěv – tak silná byla nenávist vůči němu.

V měsících, které následovaly po mužově smrti, si však členové komunity všimli zvláštní věci: všechny charitativní fondy, které se až do smrti onoho pána plnily každý den, koneckonců, jakmile muž zemřel, zůstaly prázdné a nikdo je neplnil.

Teprve v tomto okamžiku si lidé z komunity uvědomili velikost chyby a strašlivého bezpráví, kterého se dopustili na tomto pánovi – který ve skutečnosti dával mnoho darů v tajnosti, což je známo jako nejvyšší ctnost lásky.

Lidé z komunity se mu opravdu chtěli omluvit za velikost bezpráví – ale samozřejmě už bylo pozdě.

Závěr: když se pevně vyjadřujeme ke všem druhům problémů, měli bychom vždy pamatovat na to, že mohou existovat věci, o kterých nevíme.

7) Příběh z jednoho ze zdrojů souvisejících se Šavuotem (nevím přesně odkud – můžete si to samozřejmě ověřit):

Říká se, že Svatý, buď požehnán, nabízí Tóru národům světa.

Nejprve nabízí Tóru Italům.

Italové se ptají: “Co musíme dodržovat v rámci Tóry?”.

Svatý, buď požehnán, jim odpovídá: “Nezabiješ.”

Italové to slyší, odmítají přijmout Tóru a odpovídají: “Ne, děkuji, ne.”

Potom Svatý, buď požehnán, nabízí Tóru Francouzům.

Francouzi se ptají: “Co bychom měli zachovat?”

Svatý, buď požehnán, jim odpovídá: “Nezcizoložíš.”

Francouzi to slyší a také odmítají přijmout Tóru a odpovídají: “Ne děkuji, žádné slitování”.

Takto žádá Pán světa všechny národy – a každý národ odmítá Tóru přijmout, protože si uvědomuje, které micvot musí splnit.

Nakonec Svatý, buď požehnán, přichází k Židům a nabízí jim Tóru.

Židé kladou otázku, kterou před nimi nepoložil žádný jiný národ: “Kolik to stojí?”

Svatý, buď požehnán, odpovídá Židům: “Nic to nestojí. Je to zdarma.”

Židé to slyší a okamžitě přijímají Tóru….

lol…

8)assaf benyamini

24 v květnu B-19:36

Sdíleno s veřejností

Klid starého muže narušuje skupinka dětí, které si každý den po mnoho hodin hrají poblíž jeho domu a dělají velký hluk.

Starý muž se je rozhodne držet dál – ale dělá to sofistikovanou metodou.

Dědek jde ven k dětem a říká jim: “Moc hezky si tu hrajete. Moc mě baví sledovat, jak si tu hrajete – ode dneška budu každému z vás platit 15 centů za každý den, kdy sem dítě přijde a bude si hrát.”

A tak se také stalo – stařec zaplatil každému z dětí 15 centů za každý den, kdy si dítě přišlo hrát k jeho domu.

O týden později jde starý pán znovu k dětem a říká jim: “Poslyšte, moje finanční situace je těžká. Promiňte – ale ode dneška mohu každému z vás platit jen 8 centů za každý hrací den – ne 15”.

V této situaci si část dětí zůstala hrát na místě – část však odešla.

Uplyne další týden a stařík opět vyjde za dětmi a říká jim: “Poslyšte, moje situace je opravdu těžká – ode dneška budu moci každému z vás platit jen jeden cent za každý hrací den.”

Když to děti slyšely, celá skupina ve vzteku opustila místo a řekla starci: “Za jeden cent nejsme připraveni tady dál hrát!!”

lol…

9)assaf benyamini

24 v květnu B-19:13

Sdíleno s veřejností

Příběh převzatý z jednoho z židovských zdrojů (nepamatuji si, kde se tento příběh vyskytuje – můžete si to samozřejmě ověřit):

V jednom městě žil bohatý muž a chudý muž. Jednoho dne chtěl chudák pozvat hosty do svého domu. Přistoupí k boháčovu domu a požádá ho, aby mu půjčil vázu – aby se u něj hosté cítili pohodlně a příjemně. Chudák boháče ujistil, že mu vázu druhý den vrátí a že se nemá čeho bát. Nakonec je bohatý muž přesvědčen a půjčuje chudému vázu.

Druhý den poté, co hosté odešli z chudinského domu, dorazí k boháčovi a místo jedné mu vrátí dvě vázy. Boháč nechápe a ptá se: Odkud je ta druhá váza? Chudák mu odpověděl: Neptej se, v noci se stal zázrak – váza porodila další vázu.” Bohatý muž nechápal – jak mohla váza rodit? Ale velmi rychle si řekl: Nechápu – ale co mě zajímá – vydělal jsem si vázu.

Uběhne ještě pár týdnů a chudák znovu přijde k boháčovi a požádá ho, aby mu půjčil sadu příborů pro hosty, kteří k němu přijdou. Boháč souhlasí, že chudému půjčí sadu příborů – a opět se opakuje stejná situace: druhý den chudák vrátí boháčovi dvě sady příborů a řekne mu, že se té noci narodila další sada příborů – a boháč tentokrát nechápe logiku toho – ale souhlasí s přijetím – protože to, co mu brání v přijímání darů zdarma.

Uběhne ještě pár týdnů a chudák znovu přijde k boháčovi a tentokrát ho požádá, aby půjčil svou zlatou lampu pro hosty, kteří k němu přijdou.

Když boháč uslyší nabídku, pomyslí si: “Mám tady dobrý obchod. Půjčím svou zlatou lampu chudákovi – a zítra dostanu dvě zlaté lampy – jaká krása!!”.

Bohatý tedy půjčuje chudému svou zlatou lampu – až na to, že tentokrát uplyne den, dva dny, týden a další týden a chudák lampu nevrátí.

Bohatý muž přichází do domu chudého plný hněvu: Proč mi nevrátíš moji lampu? Co je??”.

Chudák boháčovi odpovídá: “Neptej se, co se stalo. Promiň, že ti říkám tu hořkou zprávu, ale zlatá lampa, kterou jsem si od tebe půjčil… je mrtvá!!!”.

Bohatý muž se rozzlobil ještě víc: “Řekni mi, děláš si ze mě legraci? Jak může umřít lampa?”.

Chudák mu odpovídá: “A jak může váza rodit?”.

Závěr: ten, kdo je ochoten akceptovat absurdity ve svém životě v určité oblasti, by se neměl divit, když absurdity od svého okolí přijme i v jiných oblastech…

Všechny emoce:

1

Mali Benjian

10)assaf benyamini

24 v květnu B- 18:23

Sdíleno s veřejností

Nové hnutí na podporu ekonomických trestů v Izraeli, které založila nová všemocná kapitalistická vláda, hledá:

1. hlídky k nalezení chudých lidí za účelem jejich postavení před soud.

2. Oblastní koordinátoři neustále lokalizují nové hlídky.

3. Přijetí na místo skauta bude možné pouze pro osoby s vlastním kapitálem alespoň 2 miliardy NIS.

4. Skautovi, který zanedbá lokalizaci chudých lidí, bude okamžitě zabaven veškerý majetek a peníze.

5. Trestní výsady a vysoký trest odnětí svobody v minulosti kandidáta.

Výzvy od lidí s morálkou nebo etiky vás nebudou zajímat.

lol…

11) Tipy, jak neuspět na pracovním pohovoru:

1. přijet zapáchající a se špinavým oblečením.

2. Zeptejte se tazatelů neomalené otázky o jejich osobním životě (jsou vdané/neženaté, kolik mají dětí atd.).

3. křičet na tazatele.

4. Přineste si na pohovor rádio a občas ho zapněte na vysokou hlasitost – aniž by to mělo co do činění se samotným pohovorem.

5. Na pohovor si přineste osvěžovač vzduchu ve spreji a nastříkejte jím tazatelům do obličeje – aniž by to mělo co do činění se samotným pohovorem.

6. Řekněte tazatelům, že vždy přicházíme do práce s touhou vyvolat nepokoje a narušit každodenní chod podniku nebo pracoviště.

7. Řekněte tazatelům o bohaté kriminální nebo psychiatrické minulosti. Doporučuje se být co nejpodrobnější.

Nějaké další nápady?

lol…

12) assaf benyamini

Minuta jedna·

Sdíleno s veřejností

Vyprávějí o jednom židovském městě, kde žilo mnoho chudých lidí – natolik, že se v zimních měsících v oblasti s velmi chladným klimatem nebyli schopni postarat o vytápění svých domovů.

Nedaleko města žil známý pohanský filantrop, který by nikdy nesouhlasil s darem pro obyvatele města, aby si jeho obyvatelé mohli vytopit své domovy.

Jednoho z drsných zimních dnů se městský rabín vydá do sněhu a zajde do mecenášova domu, aby ho prosil, aby daroval chudým lidem, kteří tam žijí.

Rabín dorazí do mecenášova domu, který otevře dveře a nabídne rabínovi, aby vstoupil – vždyť uvnitř mužova bydliště je teplo a útulno.

Rabín ale odmítne vstoupit do mužova domu – a oba pokračují v rozhovoru, zatímco dobrodinec se neustále snaží přesvědčit rabína, aby vstoupil do jeho domu, ale rabín trvá na tom, aby pokračoval v rozhovoru na prahu patrona, aniž by vstoupil.

Během rozhovoru začne dobrodinec, který je neustále ve svém vytopeném domově a necítí zimu, na prahu pociťovat chladné počasí – natolik, že se nakonec přesvědčí a souhlasí s darem obyvatelům města na vytápění jejich domů.

Závěr: v našem životě se někdy vyskytují situace, které nelze skutečně pochopit bez osobní zkušenosti, která nám je ilustruje.

13)

https://rentafriend.com/

pronajmout přítele

Web, jehož prostřednictvím můžete vydělávat peníze tím, že se člověk nabídne jako někdo, kdo je ochoten konverzovat s různými lidmi z celého světa, podle poptávky (druh práce na volné noze).

Případně podle toho, co inzerují, je možné lokalizovat lidi za účelem konverzace s nimi za účelem zmírnění osamělosti – a za platbu tomu “volníkovi” za ten rozhovor.

Osobně jsem stránky ani službu nezkoušel – nemohu se k nim tedy vyjádřit.

V každém případě – jedná se o online službu pro zmírnění samoty….

14)knihy-Doporučení,Recenze,rozhovory

Pesya Sara Zelmanovich

  1. dubna

Prosím o distribuci!

Jsem 91letý, kdo přežil holocaust. Nedávno jsem psal o svém dětství během holocaustu v nové knize. Knihu „Dětství“ vydalo „The Galilean Publishing House“ s podporou Yad Vashem.

Kniha prošla výborem Yad Vashem a jejich podpora potvrzuje její historický význam. Co se týče popisu historického pozadí, vypráví o boji o existenci 13letého chlapce v koncentračních a pracovních táborech v Rakousku, kam jsem byl deportován z Maďarska. Příběh je plný zázraků, které nemají logické vysvětlení.

(I když půjdu údolím smrti, nebudu se bát zla, protože stojíš)

Je zbytečné vysvětlovat národní vzdělávací potřebu široce distribuovat takovou knihu. Kniha je v prodeji v knihkupectvích Stimatsky a Zumat books, ale bez zveřejnění její existence nebude distribuována a nedostane se k veřejnosti a budoucím generacím.

Požádal jsem většinu lidí z médií, aby mi pomohli zveřejněním článků, rozhovorů atd., ale odmítli, protože nejsem natolik známá osoba, abych dostal hodnocení podle jejich názoru.

Proto vás žádám o pomoc. předem děkuji

s pozdravem

Yitzhak Walster Domácí telefon: 972-4-6940586 Mobil: 972-52-8695778

15)

assaf benyamini

Sdíleno s veřejností

3 mladé ženy se potkají v autobuse.

Jedna z nich říká svým dvěma kamarádkám: Víte, můj manžel o mě v průběhu let projevuje stále menší zájem.

Dva přátelé ženy se jí ptají: A jaké je povolání vašeho manžela?

Odpovídá: Můj manžel je prodavač v obchodě se zeleninou.

Její dvě kamarádky jí odpovídají: co chceš – tvůj manžel stále shání nové a čerstvé zboží…

Další žena ze 3 také říká, že její manžel o ni v průběhu let projevuje stále menší zájem.

Její dvě kamarádky se jí ptají: “A jaké je povolání tvého manžela?”.

Ona odpoví: “Máme hodně aut.”

Její dvě kamarádky jí odpovídají: co chceš – tvůj manžel neustále hledá nejnovější modely…

Třetí žena říká svým dvěma kamarádkám: “Víte, můj manžel o mě v průběhu let projevuje stále větší zájem.”

A její dvě kamarádky se jí ptají: “A jaké je povolání tvého manžela?”

Ona odpoví: “Můj manžel je archeolog”….

16) Na břehu řeky se potká žába a štír.

Štír se obrátí na žábu: “Prosím, pomozte mi překročit řeku. Sám ji nepřejdu – neumím plavat.”

Žába odpoví: “Ale ty mě bodneš – a oba se utopíme.”

Štír: “Já tě bodnu – jen abychom se oba utopili – proč!! Slibuji ti – nebudu tě bodat.”

Žába je přesvědčena, nese štíra na zádech a začíná plavat přes řeku.

Uprostřed řeky přichází bodnutí. Žába a štír se utopí a zemřou.

Závěr: Štír vždy zůstane štírem. Některé věci nelze změnit nebo opravit.

17) Soud odsoudí obžalovaného, ​​povoláním elektrikáře, k trestu smrti – poprava elektrickým křeslem.

Násilím vezmou elektrikáře a připoutají ho k elektrickému křeslu a připravují se na jeho aktivaci, aby bylo možné provést rozhodnutí soudu.

Jenže pár minut před popravou se elektrické křeslo porouchá.

Kontaktujte elektrikáře a požádejte ho, aby židli opravil.

Elektrikář: “Co vám budu povídat – umím opravit židli, ale neudělám to. Nemám motivaci.”

Ha ha ha…

18) Úvodem uvedu varování: následující text obsahuje drsné a šokující grafické popisy – ty, kteří to nevydrží, žádáme, aby šli dál a nepokračovali ve čtení příspěvku (a ne – v žádném případě se nejedná o vtip nebo vtip jakéhokoli druhu):

Z dob holocaustu se vypráví příběh o táboře, kde se ve své krutosti prováděly mimořádné lékařské experimenty – a i ve srovnání s jinými koncentračními či vyhlazovacími tábory nacistů bude jejich jméno zapomenuto:

Například: otevření celého těla člověka – od oblasti krku až po pas bez použití anestetik. S hrůzou se říká, že nacističtí lékaři prováděli tyto experimenty se širokým úsměvem na tváři. Existují také příběhy o jakési „operaci“ neobvyklé svou krutostí, která zahrnovala tři fáze: v první – otevření žaludku oběti, samozřejmě bez použití anestetik. Ve druhé fázi by vzali živé kočky a umístili je do vytvořeného média. Ve třetí fázi sešijí žaludek oběti s živou kočkou uvnitř – a pak toho vězně hodí na dvůr tábora a nechají ho umírat pomalou smrtí, dokud nevydechne naposled.

Zřejmě naprostá většina obětí těchto experimentů byli Židé.

Ale stále je tu několik otázek:

Byly tyto experimenty součástí takzvaných „lékařských studií“, které provedl Dr. Yosef Mangala?

Ve kterém roce se konaly a na kterém táboře? Byly mezi německými důstojníky nějaké pokusy postavit se proti provádění experimentů – nebo byla jejich podpora ohromující?

A byly případy vězňů, kteří měli v úmyslu tyto experimenty provést, ale tak či onak je dokázali zachránit před krutým osudem? Existují nějaké takové příběhy?

19)assaf benyamini

jedna minuta

komu: “Parlament sociální.“.

Předmět: Hledání platformy.

Vážené paní/pánové.

Myslel jsem na následující myšlenku vývoje aplikace pro lidi, kteří trpí nemocemi, které jsou doprovázeny úbytkem kognitivních funkcí a stavy demence, jako je Alzheimerova choroba:

Jak víme, pacienti s nemocemi, jejichž hlavní charakteristikou je úpadek kognitivních funkcí (jako je Alzheimerova choroba nebo jiná onemocnění, při kterých dochází ke stavu demence), postupně ztrácejí mnoho schopností, jako je krátkodobá paměť nebo každodenní fungování, které se postupně zhoršuje. Cílem je vytvořit software nebo systém, který bude navržen pro lidi, kteří jsou v této situaci. Výzvou je shromáždit v takovém systému všechny programy nebo systémy, které daný člověk používá – a prostřednictvím systému umělé inteligence bude operační mechanismus s postupem nemoci stále jednodušší. Samozřejmě, aby byl systém postaven tak, aby se co nejpřesněji přizpůsobil situaci uživatele, bude při vývoji nutné konzultovat a spolupracovat s výzkumníky mozku,

Cílem systému je samozřejmě umožnit lidem, kteří jsou zvyklí používat počítač k různým účelům a kteří jsou na pokraji demence, zcela neztratit přístup k systémům, na které byli po mnoho let svého života zvyklí – a do jisté míry tak zlepšit kvalitu jejich života, který je již v důsledku příznaků samotné nemoci výrazně poškozen.

Tolik k samotné myšlence.

I když je to myšlenka, o které jsem přemýšlel, v osobním životě nemám s péčí o demence nic společného.

Rád bych upozornil, že ve všem, co se mě osobně týká, je řada věcí, které je třeba vzít v úvahu:

1. Nejsem profesionál v oblasti programování, ani profesionál v oblastech výzkumu mozku, kognice nebo neurologie – a z tohoto důvodu nebudu moci takový projekt provázet krok za krokem.

To je nápad, o kterém jsem přemýšlel – a kromě poskytnutí prvotního nápadu nebudu schopen asistovat v žádné další fázi projektu.

2. Žiji s velmi nízkým příjmem – invalidní důchod od NNO. Proto nemám možnost investovat žádné rozpočty do realizace nápadu. A navíc: vzhledem k závažnosti mé situace prostě nepomohou ani velmi vysoké slevy.

3. Žiji ve čtvrti Kirjat Menachem v Jeruzalémě a nemám auto ani řidičský průkaz. Vzhledem k mé zdravotní a finanční situaci také není šance, že bych si v budoucnu mohl udělat řidičák nebo koupit auto.

Proto moje možnost dostavit se na poradenské schůzky do kanceláří firem značně vzdálených od mého bydliště neexistuje.

Moje otázka na vás zní: Jaká je podle vás nejvhodnější internetová platforma pro nahrání takového projektu, jeho správu a snahu o jeho propagaci?

Moje osobní údaje:

Křestní jméno – assaf. Příjmení – benyamini.

Identifikační číslo-029547403.

Úplná poštovní adresa –

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domově kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

Moje webová stránka: https://www.disability55.com/

C. Níže je uveden e-mail, který jsem zaslal do jeruzalémského distriktu Klalit Health Services:

Dopisy Všeobecným zdravotním službám jeruzalémského distriktu.

Yahoo/odesláno

assaf benyamini< [email protected] >

Na:

[email protected]

Pondělí 5. června ve 23:09

Komu: Klalit Health Services – okres Jeruzalém.

Předmět: Moje přihláška je zde přiložena..

Vážené paní/pánové.

Před časem jsem na stránkách Klalit Health Services zanechal následující zprávu.

Chtěl bych být informován o zacházení s touto aplikací. Upozorňuji, že shrnutí mé návštěvy u rodinného lékaře ze dne 1. června 2023 se neobjevuje v osobní části webu.

Zdravím vás, assaf benyamini.

14. května 2023 jsem navštívil svého rodinného lékaře – a pár minut po odchodu z lékařského pokoje jsem na klinice provedl EKG test. Kromě toho shrnutí návštěvy u rodinného lékaře, stejně jako výsledek EKG testu. že jsem se neobjevil ve své osobní oblasti na webu „Klalit Online“. Proto mě zajímá, jak tento problém překonat a umožnit mi prohlížet si tyto dokumenty z mé lékařské dokumentace a stáhnout si je do svého osobního počítače doma.

S pozdravem,

assaf benyamini.


Moje osobní údaje:


Křestní jméno – assaf. Příjmení – benyamini.

Identifikační číslo – 029547403.

Kompletní adresa pro doručování pošty –

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

Vchod A – Apartmán 4, Kiryat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domově kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

Terapeutické prostředí, ve kterém se nacházím:

Sdružení “Reut” – Hostel “Avivit”,

6 Ha-Avivit Street, Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9650816.

Telefonní čísla v kancelářích hostelu: 972-2-6432551. a: 972-2-6428351.

Rodinný lékař, u kterého jsem sledován:

Dr. Brandon Stewart,

Ulice Daniela Yanovského 6,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9338601.

Telefonní číslo v kancelářích kliniky: 972-2-5098282.

Číslo faxu v kancelářích kliniky: 972-2-6738551.

Věk: 50. Rodinný stav: Svobodný.

D. Zde je nápad na software, na který jsem myslel:

Bohužel v posledních letech (tato slova píši v úterý 6. června 2023) ve státě IZRAEL došlo k případům týrání batolat v mateřských školách, které jsou odhaleny poté, co rodiče dětí nainstalují kamery, pokud existuje podezření na trestný čin ze strany učitelky mateřské školy nebo pedagogického personálu v mateřské škole.

Když se případy dostanou k policejnímu vyšetřování, vyšetřování se někdy zdrží o mnoho měsíců nebo i déle kvůli obtížnosti náboru personálu potřebného ke sledování mnohahodinových záznamů.

Úkolem je vyvinout software na bázi umělé inteligence, který bude skenovat videa a prezentovat výzkumníkům problematické úseky, ve kterých dochází ke zneužívání, jako jsou: dítě, které je násilně živeno, zanedbávané dítě, kterému se přes den nedostává pozornosti, kterou potřebuje, dítě, které bije učitelka ve školce a další.

Vyšetřování tak lze zefektivnit, ušetřit pracovní síly – a vést k situaci, kdy bude možné rychleji pokročit v soudním řízení proti obviněným.

E. Níže je uveden e-mail, který jsem poslal na různá místa ve snaze pomoci nigerijskému občanovi, se kterým jsem si dopisoval:

Na:

Předmět: Použil jsem.

Vážené paní/pánové.

V posledních dnech (tato slova píšu ve středu 1. prosince 2121) jsem na sociální síti Facebook vedl přiloženou korespondenci s obyvatelem Nigérie – a podle něj výše uvedené potřebuje neodkladnou lékařskou pomoc. Ale lékařská pomoc, kterou potřebuje, bohužel ve zdravotnictví v jeho zemi neexistuje.

Moje otázka na vás zní: Znáte nějaké izraelské nebo jiné humanitární organizace, které působí v oblasti, kde žije (níže je oblast jeho bydliště a způsoby, jak ho kontaktovat), které by se tam mohly dostat a pomoci mu?

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-Apartmán 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: doma-972-2-6427757.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) E-mailové adresy [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

hrad

Přál bych si jednoho dne v úterý 20:59

hrad

Pane, dobrý večer odtud

Vstupte

hrad

Pane, potřebuji vaši pomoc. jsem velmi nemocný

Vstupte

Třetí 21:40

poslal jsi

s čím mohu pomoci? Nejsem lékař – a nemám lékařské vzdělání. Takže ti nemůžu poradit, co máš dělat – myslím, že by ses měl zeptat doktorů – ne mě. Assaf Benyamini.

Vstupte

hrad

Pane, protože tento týden nemohu ani vstát z postele, jsem velmi nemocný malárií a tyfem, nejsou peníze na to, abych jel do nemocnice, pane

Vstupte

Třetí 22:00

poslal jsi

Tak to je opravdu velmi obtížný problém – nevím, co vám napsat. Samozřejmě neexistují žádná magická řešení. Také nevím nic o oblasti, ve které žijete. Ale možná existuje něco, co můžete zkontrolovat: jak víme, v některých oblastech světa k tomu může dojít z různých důvodů, protože místní obyvatelé nemají přístup k lékařské péči, jako jsou nemocnice. V některých z těchto míst jsou kanceláře mezinárodních charitativních organizací, které se snaží místnímu obyvatelstvu v takových problémech pomoci. Víte o takových kancelářích v oblasti, kde bydlíte? a pokud takové úřady jsou, zkuste jim zavolat a vysvětlit jim situaci?

assaf benyamini.

Vstupte

Třetí 22:42

hrad

Hmmm ne v Nigérii

Vstupte

hrad

Asi vložím svůj osud do toho, co vyjde

Vstupte

Třetí 23:33

poslal jsi

V jakém městě v Nigérii žijete? a v jaké ulici/čtvrti? Můžete napsat své telefonní číslo? Sdílím naši korespondenci s nigerijskými ministerstvy – možná vám jedno z nich pomůže. Možná, že vaše přesné údaje mohou pomoci těmto organizacím dorazit a pomoci vám rychleji. Assaf Benyamini.

Vstupte

poslal jsi

Četl jsem o tom, že spousta nigerijských lékařů odchází pracovat do zahraničí kvůli vyšším platům, které dostávají z Nigérie – je to pravda? Je to důvod, proč je v Nigérii tak málo lékařů a lékařské pomoci? Nebo to možná není problém a existují jiné důvody? Assaf Benyamini.

Vstupte

9:59

Obdrželi jste odpověď od hradu

Původní zpráva:

Četl jsem o tom, že spousta nigerijských lékařů odchází pracovat do zahraničí, protože…

Nigérie má inteligentní praktické lékaře (lékaře), ale vláda se o ně nestará, to je jedno, většina našich lékařů je mimo země, jak jste řekl, země jako Saúdská Arábie, USA, Canda, Spojené království atd., v předchozích letech naši lékaři stávkovali, stávka znamená zastavení práce, protože vláda nechce ustoupit jejich požadavkům, jako je zvýšení zdravotních těl kvůli zdravotním stavům, kvůli kterým mnoho lékařů nepřišlo o další zdravotní stav a lékaři neztratili život a další lékaři gue se denně plní mrtvými těly

Vstupte

hrad

Proč se o ně budou starat naši vládní úředníci tam, kde všichni vládní úředníci jezdí na léčení a neléčí se tady v Nigérii, je velmi ostudné a škoda, že to nejvíce trpíme my, občané

Pokud bych se rozhodl jít do nemocnice, nebudou se mi věnovat, aniž by složili velkou sumu peněz na zahájení lékařského ošetření a po ošetření zaplatím celkem obrovské množství peněz a takové peníze nemám, pane

Vstupte

10:23

hrad

Pokud vím, jak mohu navždy opustit tuto zemi, potřebuji sponzora, pokud ho můžete získat, budu šťastný

Vstupte

11:30

poslal jsi

O žádném sponzorovi nevím. jediný způsob, jak mohu pomoci, je pokusit se poslat naši korespondenci nigerijským úřadům – nemám žádné jiné možnosti. Jsem jen prostý občan – a nemohu tato fakta změnit ani napravit svět.

Assaf Benyamini.

Vstupte

Obdrželi jste odpověď od hradu

Původní zpráva:

O žádném sponzorovi nevím. jediný způsob, jak mohu pomoci, je pokusit se to odeslat.

Žádný problém, pane

Vstupte

hrad

Nech mě se tě na něco zeptat?

Vstupte

poslal jsi

určitě se můžeš ptát na co chceš.

Vstupte

hrad

Dobře, pane, díky za publikum

Vstupte

hrad

Ty bydlíš v Izraeli, že?

Bylo mým snem opustit tuto zemi utrpení, vycestovat a hledat zelenější pastvu Myslím tím práci Chci vědět, jestli je to možné, pokud máte lidi, kteří tam potřebují dělníky, se kterými bych mohl pracovat?

Vstupte

hrad

Nerada závisím na lidech

Vstupte

12:35

poslal jsi

Nemám spojení – a nemám žádné osobní uznání s žádnými organizacemi nebo soukromými lidmi, kteří potřebují dělníky. V tomto světě jsme všichni závislí na druhých lidech – neexistuje člověk, který by bez nich mohl žít. S hlubokým zármutkem a hanbou vám mohu říci, že zde v IZRAELU mají úřady velmi špatný vztah k přistěhovalcům z Afriky. jsme také velmi malá země – a naše vláda nemůže mít žádnou jinou politiku než zabránit jejich příchodu. V posledních 3-4 letech byla za tímto účelem postavena na naší jižní hranici s Egyptem velmi vysoká zeď. V naší zemi existuje “חוק השבות” – zákon, který umožňuje židovským lidem přijít – ale ne jiným skupinám. Nežidovští lidé čas od času přicházejí do práce – a po několika letech musí žít. taková je politika našich úřadů. Zároveň existují některé IZRAELSKÉ organizace, které se snaží pomáhat v jiných zemích – také ve státech Afriky. Pokud mi dáte nějaké další podrobnosti, jako je vaše telefonní číslo, ve kterém městě v Nigérii žijete a také ve které čtvrti a ulici, mohu se pokusit vás na ně odkázat – samozřejmě pouze v případě, že o to budete mít zájem. Assaf Benyamini.

1

Vstupte

12:54

Obdrželi jste odpověď od

Musím vám o sobě říct něco málo, než vám řeknu své podrobnosti, tolik jsem v tomto světě trpěl od svého dětství až do dne, kdy jsem se narodil 5. května 1995 ztratil jsem tátu ve věku 5 let, protože můj táta zemřel, nebylo to tak, jak má být, dokončil jsem střední školu v roce 2014, ale čekal jsem do roku 2019, protože jsem se rozhodl vstoupit na univerzitu bez peněz a rozhodl jsem se vstoupit do rizika, složil jsem univerzita studovat vysněný kurz Toužím studovat KRIMINOLOGII A Hrad

Původní zpráva:

Nemám žádné kontakty – a nemám žádné osobní uznání s…

BEZPEČNOSTNÍ STUDIE Oženil jsem se ve stejném roce, protože v africké tradici se jako jediné dítě mých rodičů a můj táta oženil pozdě, musím se oženit včas, takže jsem se oženil se svou ženou počátkem tohoto roku, měla vážný problém s porodem předčasně narozeného dítěte přes Cs a my jsme o dítě přišli, to vše mě uvrhlo do těžkostí ztráta soustředění v polovině tohoto roku jsem odešel ze školy, protože s vámi mluvíme o ničem, co děláme teď se sestra

Vstupte

hrad

Země: Nigérie

Stát bydliště: stát Ebonyi

Město/město bydliště: Abakaliki

Telefonní číslo: +2348138412994

Vstupte

13:37

poslal jsi

Dobře – pokusím se pomoci nějaké organizaci nebo sdružení, které může pomoci – ale nemohu nic slíbit. Každopádně to zkusím.

assaf benyamini.

F. Níže je uveden popis systému, který zjevně neexistuje a nelze jej vyvinout pomocí technologií, které dnes existují (a v každém případě jde pouze o představu, nikoli o praktický návrh jakéhokoli druhu):

Jak víme, v každém regionu světa se vyskytují přírodní jevy nebo škodlivý hmyz, který obtěžuje lidi nebo je ohrožuje, nebo někdy dokonce brání jakékoli možnosti osídlení (extrémní klimatické podmínky v Antarktidě, které neumožňují existenci žádných osad, termiti vyskytující se v pohraničních oblastech mezi Francií a Španělskem, kteří ohrožují mnoho dřevěných domů, které v těchto oblastech jsou hejna sarančat, která se někdy objevují na Blízkém východě a v dalších zemích v zemědělství atd.)

Otevřený je zbraňový systém založený na umělé inteligenci, který „bude vědět“, jak vypouštět roje robotického hmyzu, který se bude vydávat za škůdce, kteří existují ve stejné oblasti, a tím zmást nepřítele, který aktivuje deratizační systémy, které nepomohou, samozřejmě proti robotickému hmyzu. Myšlenka je taková, že systém bude vždy vědět, který hmyz předstírá vypuštění na základě dat zadaných jeho operátory. Kromě toho může montáž střeleckých systémů na tento robotický hmyz způsobit mnohem větší zmatek a anarchii. V této situaci se nepřítel může mylně domnívat, že důvodem, proč se problém se škůdci neřeší, je nedostatečné používání pesticidů, a tím ho přimět používat pesticidy v mnohem vyšší dávce a způsobit tak dvojnásobnou škodu – a to vše je pravda.

Ve stejném imaginárním scénáři začnou země vyvíjet prostředky ochrany, detekce nebo odposlechu proti zbraním tohoto typu – což může otevřít typ kampaně, která nikdy v celé lidské historii neexistovala (a jak víte, jakýkoli prostředek, který se vyvine člověk nebo skupina lidí – vždy bude člověk nebo skupina lidí z jiného místa nebo Jindy budou vědět, jak vyvinout systém, který zničí jeho předchozí fungování a neustále zasahují do jeho konstrukce, kde žijeme, nebo významně zasahuje do systému ničení. a nechovají se tak nejen lidé, ale i samotná příroda – stále střídavě buduje a ničí) .

Na kybernetickém poli se samozřejmě mohou vyvinout i mučitelé, kteří se pokusí narušit aktivaci těchto systémů nepřítelem, nebo alternativně armáda, která bude tyto zbraňové systémy používat, se pokusí pomocí stejných kybernetických nástrojů sabotovat odposlechové systémy protivníka.

G. Níže je vysvětlení softwaru, který hledám:

Hledám software, případně systém, s jehož pomocí lze automaticky vytvářet videa pomocí umělé inteligence podle vzoru filki.ai Používal jsem ho až do dneška, kdy najednou přestal fungovat (všechna videa, která se přes ně snažím vytvořit, jsou tichá a nevím, jak tento problém vyřešit).

Upozorňuji, že jsem člověk, který žije z velmi nízkého příjmu – invalidního příspěvku od NNO, a proto sháním software nebo takový systém, který lze bezplatně používat.

Znáte systém tohoto typu?

S pozdravem,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

Izrael, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domově kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

dodatek. Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

H. Zde je nápad na software, na který jsem myslel:

Systém, do kterého bude možné zadávat určitá uživatelská data, jako je jméno, e-mailová adresa nebo telefonní čísla – a po skenování internetu bude možné obdržet odkazy na všechny účty, ke kterým jsou údaje propojeny.

To může pomoci uživatelům, kteří mají účty na mnoha stránkách a nemohou si je všechny pamatovat – a takové vyhledávání v těchto případech jistě pomoci může.

I. Toto je moje korespondence se společností “Kupel Ram Produktion Sahramet”:

assaf benyamini< [email protected] >

Na:

Koppel, Zeev

Středa 14. června v 15:30

Všechny tyto věci jsou mi známy.

Jak víte, pro ochranu nápadu je vždy nutné řádně spolupracovat s kanceláří patentových zástupců.

V mém případě to v žádném případě není možné z důvodu mého nízkého příjmu a neschopnosti platit za službu těchto úřadů.

V žádném případě na tom není záměr vydělávat – tady se to ani jinak nestane.

Cílem je, že takový systém bude skutečně vyvinut pro blaho pacientů s Alzheimerovou chorobou.

To je jediný účel mých dotazů na toto téma.

S pozdravem,

assaf benyamini.

Skrýt původní zprávu

Ve středu 14. června 2023 v 12:32:15 GMT+3, Koppel, Zeev < [email protected] > napsal:

Dobrý den pane Benjamine

Díky, že jsi napsal

Nápad, který jste přinesl, je opravdu velmi zajímavý

Naše společnost nemůže takové řešení se všemi důsledky akceptovat

Nenechte se mou odpovědí odradit, existuje mnoho velkých softwarových společností, které dokážou zvednout tuto rukavici – One, Matrix, Emet Maschut, Chilan, Melam atd. nebo startupy v oblasti medicíny (lze najít na Google)

Všimněte si, že mohou vzít nápad a vyvinout takový systém zcela bez vás a bez toho, aby vás informovali….pokud chcete nápad trochu chránit, neprozrazujte to celé

Rada – odstraňte číslo občanského průkazu z osobních údajů. Je vhodné jej neposílat, určitě ve fázi navazování počátečního vztahu

s pozdravem

Zeev Kopel

výkonný ředitel

Copal Ram Software Production (1989) Ltd

Židovský stát 60

PO 12260

Herzliya

IZRAEL 4676652

Telefon 972-77-2060606

Fax 972-77-2060039

‪Ve středu 14. června 2023 v 9:46‫’assaf benyamini ‘přes prodej < [email protected] > napsal:

Komu: “kopelreem.com”.

Předmět: software/systém pro osoby s demencí.

Vážené paní/pánové.

Myslel jsem na následující myšlenku vývoje aplikace pro lidi, kteří trpí nemocemi, které jsou doprovázeny úbytkem kognitivních funkcí a stavy demence, jako je Alzheimerova choroba:

Jak víme, pacienti s nemocemi, jejichž hlavní charakteristikou je úpadek kognitivních funkcí (jako je Alzheimerova choroba nebo jiná onemocnění, při kterých dochází ke stavu demence), postupně ztrácejí mnoho schopností, jako je krátkodobá paměť nebo každodenní fungování, které se postupně zhoršuje. Cílem je vytvořit software nebo systém, který bude navržen pro lidi, kteří jsou v této situaci. Výzvou je shromáždit v takovém systému všechny programy nebo systémy, které daný člověk používá – a prostřednictvím systému umělé inteligence bude operační mechanismus s postupem nemoci stále jednodušší. Samozřejmě, aby byl systém postaven tak, aby se co nejpřesněji přizpůsobil situaci uživatele, bude při vývoji nutné konzultovat a spolupracovat s výzkumníky mozku,

Cílem systému je samozřejmě umožnit lidem, kteří jsou zvyklí používat počítač k různým účelům a kteří jsou na pokraji demence, zcela neztratit přístup k systémům, na které byli po mnoho let svého života zvyklí – a do jisté míry tak zlepšit kvalitu jejich života, který je již v důsledku příznaků samotné nemoci výrazně poškozen.

Tolik k samotné myšlence.

I když je to myšlenka, o které jsem přemýšlel, v osobním životě nemám s péčí o demence nic společného.

Rád bych upozornil, že ve všem, co se mě osobně týká, je řada věcí, které je třeba vzít v úvahu:

1) Nejsem profesionál v oblasti programování, ani profesionál v oblastech výzkumu mozku, kognice nebo neurologie – a z tohoto důvodu nemohu takový projekt provázet krok za krokem.

To je nápad, o kterém jsem přemýšlel – a kromě poskytnutí prvotního nápadu nebudu schopen asistovat v žádné další fázi projektu.

2) Žiji s velmi nízkým příjmem – invalidní příspěvek od NNO. Proto nemám možnost investovat žádné rozpočty do realizace nápadu. A navíc: vzhledem k závažnosti mé situace prostě nepomohou ani velmi vysoké slevy.

3) Bydlím ve čtvrti Kirjat Menachem v Jeruzalémě a nemám auto ani řidičský průkaz. Vzhledem k mé zdravotní a finanční situaci také není šance, že bych si v budoucnu mohl udělat řidičák nebo koupit auto.

Proto moje možnost dostavit se na poradenské schůzky do kanceláří firem značně vzdálených od mého bydliště neexistuje.

Myslíte, že by zde mohla být nějaká adresa ve snaze propagovat takový projekt, nebo to mám opustit a na celou věc zapomenout?

Moje osobní údaje:

Křestní jméno – assaf. Příjmení – benyamini.

Identifikační číslo-029547403.

Úplná poštovní adresa –

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domově kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

Moje webová stránka: https://www.disability55.com/

J. Zde je otázka/problém, o kterém jsem přemýšlel:

Jak všichni šachisté vědí, na šachovnici o 8 řadách a 8 sloupcích je počet královen, které lze umístit na šachovnici, aniž by některá z nich byla v dosahu druhé, 8.

Na druhou stranu, na menší desce o 3 řadách a 3 sloupcích je počet královen, které lze umístit, aniž by některá z nich byla v dosahu druhé, 2.

Co se ale děje v mnohem větších panelech? Například: na pomyslné desce o 1000 řádcích a 1000 sloupcích – kolik královen na ni lze umístit, aniž by některá z nich byla v dosahu druhé? Nebo na desce, která má například 10 milionů sloupců a 100 milionů řádků – kolik královen lze umístit, aniž by jedna z nich byla v dosahu druhé?

A jako obecné pravidlo: za předpokladu, že máme tabulku x řádků a y sloupců – je možné najít vzorec, který lze použít k výpočtu počtu královen, které lze umístit, aniž by jedna z nich byla v dosahu druhé? A existuje například teoreticky nějaký počítačový program, který dokáže nakreslit stejnou velkou desku například o miliardě řádků na miliardě sloupců, který kromě toho, že dokáže vypočítat počet dam, které na něj lze umístit, aniž by kterákoli z nich byla v dosahu druhé, bude mít také schopnost vědět, do kterých polí je přesně umístí?

Pokusili se někdy nějací matematici nebo počítačoví lidé tento problém vyřešit? A pokud ano, jaké byly jejich závěry?

K. Níže je zpráva, kterou jsem poslal prostřednictvím sociální sítě Facebook ministru výstavby a bydlení v IZRAELU, panu Yitzhaku Wasserlaufovi:

poslal jsi

Mír s ministrem Jicchakem Wasserlaufem:

Předmět: trvalé bydliště pro zdravotně postižené.

Vážený pane.

Jsem 50letý zdravotně postižený člověk z Jeruzaléma, který se po mnoho let nemůže vrátit na trh práce. V současné době žiji z příspěvku v invaliditě od Národního institutu pojištění – a dostávám asi 770 NIS měsíčně jako pomoc za účelem placení nájemného (a nyní je problém s pokračováním v pobírání této nezbytné pomoci – a podrobnosti o tom dále v mém dopise). Je jasné, že v takové situaci nemá osoba se zdravotním postižením šanci na pořízení bytu ani na řešení trvalého pobytu. A co víc: zhoršující se stav veřejného bydlení ve Státu Izrael také nedává handicapovaným žádnou šanci. Otázka, kterou bych se v této věci rád obrátil na vás, Ministerstvo výstavby a bydlení, je: Vyjádříte svůj názor na tuto problematickou problematiku? Má ministerstvo výstavby a bydlení nějaké plány, které umožní lidem se zdravotním postižením v mé situaci stále získat trvalé bydliště?

S pozdravem,

assaf benyamini.

dodatek. Níže je uveden e-mail, který jsem zaslal na různá místa ohledně nedostatečné odpovědi z ministerstva výstavby a bydlení:

Na:

Předmět: Ministerstvo výstavby a bydlení – nedostatečná odpověď.

Vážené paní/pánové.

Snažím se odeslat výše uvedený e-mail na Oddělení veřejných dotazů Ministerstva výstavby a bydlení – ohledně rozhodnutí o zastavení pomoci na platbu nájemného, ​​kterou od nich dostávám prostřednictvím společnosti MAGAAR – a je založen na nesprávných informacích kromě toho, že e-mail, který se jim snažím poslat, je [email protected] se mi vrací a nebyl doručen na místo určení . Co dělat? Domnívám se, že rozhodnutí zastavit platby asistence na nájemné pouze z důvodu špatného byrokratického jednání smluvní společnosti Ministerstva výstavby a bydlení je skandální rozhodnutí. Nikdo se mi také neozývá a nevysvětluje mi, co se v této věci děje. Tohle prostě není správné jednání!! Proč se takto chováte k nejslabším vrstvám populace? Proč???

S pozdravem,

assaf benyamini.

28.6.2023 a

Komu: Ministerstvo výstavby a bydlení – Odbor veřejných dotazů.

Předmět: Pomoc při pronájmu.

Vážené paní/pánové.

Jsem Assaf Benyamin z Jeruzaléma a po mnoho let dostávám pomoc na placení nájemného od Ministerstva výstavby a bydlení prostřednictvím společnosti MAGGAR – která se rozhodla náhle zastavit pomoc s nájemným – a to na základě nesprávných informací. Upozorňuji, že e-mail, který se jim v této věci snažím zaslat, se mi vrací a není doručen na místo určení. A co víc: když se je pokusím zastihnout na telefonním čísle 8583*, hovory směřují na externí horkou linku a ne na zaměstnance MAGAAR. Mám na vás jednoduchou otázku: proč by měl být postižený člověk takto mučen pro nic za nic? Proč je asistence na úhradu nájemného zastavena na základě nesprávných informací? A proč proboha není možné kontaktovat společnost MAGAAR telefonicky nebo e-mailem a věc s ní vyřídit? Čekám na odpověď v této věci!! Na mou žádost se prosím podívejte jako na stížnost na společnost MAGAAR.

S pozdravem,

assaf Benyamini.

dodatek. 1) Terapeutické prostředí, ve kterém se nacházím:

Sdružení “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit St. 6,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

Izrael, PSČ: 9650816.

Telefonní čísla do kanceláří hostelu: 972-2-6432551. Nebo: 972-2-6428351.

E-mailová adresa hostelu: [email protected]

Sociální pracovnice z hostelového týmu, která pracuje v mém bytě: paní Sara Stora-972-55-6693370.

2) E-mailová adresa, na kterou jsem se pokusil odeslat výše uvedenou zprávu společnosti MAGAAR: [email protected]

Komu: Společnost MAGGAR – pobočka v Jeruzalémě.

Předmět: Vaše zpráva od policie.

Vážené paní/pánové.

V pondělí 26. června 2023 v 19:32 jsem od vás obdržel následující zprávu:

Dobrý den, po skončení nájmu se výplaty podpory zastaví v měsíci 07/2023. Ministerstvo výstavby a bydlení Vás vyzývá k nahlášení nové nájemní smlouvy online formou prostřednictvím národního identifikačního systému https://go.gov.il/contract-update bez nutnosti docházet na pobočku společnosti. Samozřejmě můžete kontaktovat Meger. Pro více informací můžete kontaktovat *8583. Zdravím vás, ministerstvo výstavby a bydlení

Upozorňuji, že vaše zpráva je matoucí a nesrozumitelná, jelikož smlouva, kterou jsem podepsal s majitelem bytu (jejíž kopii jste dostali i vy), končí 14. července 2024. Nájemní smlouva, kterou podepisuji, je na dva roky a ne na jeden rok – a proto končí za něco málo přes rok a ne v těchto dnech. Z těchto důvodů mi není jasné, proč jste se rozhodl ukončit pomoc, kterou dostávám za účelem placení nájemného – a to na základě nesprávných informací. čekám na vysvětlení.

S pozdravem,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domově kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a : assaf[email protected] a: [email protected] a: [email protected]

3) Upozorňuji, že v posledním roce došlo k výraznému zhoršení mého fyzického zdraví. Z tohoto důvodu se budu za účelem vyřízení věci fyzicky dostavit do Vašich kanceláří – a proto Vás požádám, abyste tuto věc zvážili a umožnili mi vyřídit věc na dálku přes počítač doma, aniž bych byl nucen za Vámi přijet za účelem vyřízení věci.

4) Ke své žádosti Vám přikládám kopii nájemní smlouvy, kterou právě podepisuji – kopii, která Vám, jak již bylo zmíněno, byla doručena zhruba před rokem, když jsem nájemní smlouvu podepsal.

5) Tuto zprávu vám nyní posílám faxem, protože e-mail, který jsem se vám pokusil poslat na adresu [email protected] , se mi vrátil a nedorazil do cíle.

L. Následuje popis řetězce opomenutí, se kterými se v současné době setkávám (tato slova píši v úterý 4. července 2023), kvůli kterým není možné kontaktovat Ministerstvo výstavby a bydlení, pokud a kdy je to potřeba:

1) Zhruba za rok mi končí nájem – což je MGR také dobře známo. Prostřednictvím ní dostávám pomoc. A to i přes to a přesto, že kopie nájemní smlouvy byla předána asi před rokem MJR Rozhodli se mi poslat zprávu, ve které bylo řečeno, že vzhledem k tomu, že v mém bytě končí smlouva, prý v měsíci 7/2023 za nimi musím přijít s novou smlouvou, jinak bude asistence, kterou dostávám, zastavena. A ve zkratce: zastavení pomoci na základě nesprávných informací.

2) Odvolání společnosti MAGAAR v tomto ohledu nebylo zodpovězeno. Z jejich odpovědí: “Přenesli jsme”, “o to bude postaráno” – z toho se samozřejmě nedá nic pochopit. Domnívám se, že jako občan, který se s tímto typem opomenutí setká, mám rozhodně právo na odpověď.

3) V této situaci jsem se pokusil poslat email Ministerstvu výstavby a bydlení. kromě toho, že e-maily, které posílám [email protected] , se mi vracejí jeden po druhém a nedoručují se na místo určení. Proto by mě zajímalo, zda jsem Vámi zablokován a proč nemohu kontaktovat Ministerstvo výstavby a bydlení e-mailem.

4) Před dvěma dny (píšu to v úterý 4. července 2023) jsem obdržel zprávu od MGR, která informuje, že částka podpory za účelem úhrady nájemného ve výši 100 NIS bude převedena na můj účet.

Podotýkám, že tuto pomoc pobírám již řadu let, která v současnosti činí 770 NIS měsíčně – a nechápu, proč byla snížena pouze na 100 NIS měsíčně. Pro takový krok neexistuje žádné ospravedlnění.

5) Chybová zpráva, se kterou se setkávám při neúspěšných pokusech kontaktovat ministerstvo výstavby a bydlení prostřednictvím e-mailu:

 

[email protected]

daňové poselství

10:50

,Ne Můžete pro doručení: Moje dopisy se dotazují veřejnostiministerstva výstavby a bydlení

Nedoručitelné: dopisy na veřejné dotazy ministerstva bydlení a bydlení

Yahoo/Inbox

[email protected]

na:

[email protected]

Úterý 4. července v 10:50

Doručení těmto příjemcům nebo skupinám se nezdařilo:

[email protected] ( [email protected] ) Vaši zprávu nebylo možné doručit, protože nemáte oprávnění k odeslání tomuto příjemci. Požádejte správce e-mailu příjemce, aby vám udělil oprávnění, a zkuste to znovu.

Diagnostické informace pro administrátory:
Server pro tvůrce: SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il

[email protected] Server vrátil ‘550 5.7.129 RESOLVER.RST.RestrictedToRecipientsPermission; není oprávněn odesílat poštu příjemci, protože odesílatel není na seznamu odesílatelů, od kterých může přijímat poštu’

Původní názvy: Přijato: z SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117) od

SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.116) se serverem Microsoft SMTP

(verze=TLS1_2, šifra=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) id

15.1.2507.6; Út, 4. července 2023 10:50:09 +0300

Přijato: z mail-int20.gov.il (192.168.174.2) od

SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117) se serverem Microsoft SMTP

(verze=TLS1_2, šifra=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) id 15.1.2507.6

prostřednictvím Frontend Transport; Út, 4. července 2023 10:50:09 +0300

Přijato: z blue-av10.tehila.gov.il (neznámé [147.237.70.51])

poštou-int20.gov.il (Postfix) s ESMTP id C933120095250

pro < p[email protected] >; Út, 4. července 2023 10:47:55 +0300 (IDT)

Přijato: z blue-av10.tehila.gov.il (neznámé [127.0.0.1])

od IMSVA (Postfix) s ESMTP id 86D41DE050

pro < p[email protected] >; Út, 4. července 2023 10:50:09 +0300 (IDT)

Přijato: z fe-vex-1.insight.gov (neznámé [147.237.71.81])

od blue-av10.tehila.gov.il (Postfix) s SMTP id 7B13BDE04E

pro < p[email protected] >; Út, 4. července 2023 10:50:09 +0300 (IDT)

Přijato: z localhost.localdomain (localhost [127.0.0.1])

od fe-vex-1.insight.gov (Postfix) s SMTP id 4QwFM53TKYz3x6d

pro < p[email protected] >; Út, 4. července 2023 10:50:09 +0300 (IDT)

Přijato: z mx2.tehila.gov.il (neznámé [147.237.71.4])

od fe-vex-1.insight.gov (Postfix) s ESMTP id 4QwFM43L9Fz3x6G

pro < p[email protected] >; Út, 4. července 2023 10:50:08 +0300 (IDT)

Received-SPF: Pass (mx2.tehila.gov.il: doména of

[email protected] označuje 74.6.128.31 jako povolené

odesílatel) identita=mailfrom; client-ip=74.6.128.31;

receiver=mx2.tehila.gov.il;

obálka-from=” [email protected] “;

x-sender=” [email protected] “; x-conformance=spf_only;

x-record-type=”v=spf1″; x-record-text=”v=spf1 ptr:yahoo.com

ptr:yahoo.net ?all”

Authentication-Results: mx2.tehila.gov.il; dkim=permerror (čas podpisu je v budoucnosti) header.i=none; spf=Pass smtp.mailfrom=assaf 1 [email protected] ; dmarc=pass (p=reject dis=none) d=yahoo.co.il

IronPort-SDR: 64a3cc04_EIZf14anoutOMAcikn5kCFXbCOlDmLDJCtqXmQIOWovm5Ng

CMTowFLm/25TShKOEUlXVrMoIiwaULsmCDTYCQw==

X-IPAS-Result: =?us-ascii?q?A0FbAADizqNkhx+ABkpaHQEBAQEJARIBBQUBgXsIAQsBg?=

=?us-ascii?q?jKBSjEHCBQzhFKGdYEopzGBfhMBAQxEBAEBAwEDOIRHGCqFSwIkATQJDgECA?=

=?us-ascii?q?wEBAQEBAwIDAQEBAQEBAwEBAQQBAQECAQECBAIBAQEBAhABAQEjFwcOECeFa?=

=?us-ascii?q?AEMCIIvIn1WAQEBLSsCRz8GIxEMAQE4DwkcAiYCAgJKCwYTgn4pgX8BAzEDj?=

=?us-ascii?q?SSQeIs5gRoCFoEBggkBAQYEAwIDr2uBX4EfCR14LQGESAqILTeBP4J4gg1Cg?=

=?us-ascii?q?UuFU4I5AoNEgmcHCY4ShV8HMoxwgSdvgR43Z3oCCQIRZ4EICF4mgUk+Ag1VC?=

=?us-ascii?q?wtjHIEACUyBeQICEToUU18ZGwMHAwh9EC8HBC8mBgkYCCclBlEHFxYkCRMVQ?=

=?us-ascii?q?QSCMYEnCoENPwMSDhGCV2E8G06CagkXCwM4U4EGElIDCQMHBSwdQAMLGA1LE?=

=?us-ascii?q?Sw1FBtHAYEHF2OBVyJIql4BAQGOFQm0OWYJAQYCXoIvORssmxaGBTMulxuSD?=

=?us-ascii?q?5gkIJEzkhOEWDWBLjqBXIJegUlPAxcCD44gGTiFc40pRDFFCw6CBAGJQgEB?=

IronPort-PHdr: A9a23:KRhAJhT2qD47+8/zA5lfNDlaQNpsoumaAWYlg6HPa5pwe6iut67vI

FbYra00ygOTA8OCsLkd0bOe8/i5HzBavNDZ6DFKWacPfiFGoP1epxYnDs+BBB+zB9/RRAt+I

v5/UkR49WqwK0lfFZW2TVTTpnqv8WxaQU2nZkJ6KevvB4Hdkdm82fys9J3PeQVIgye2ba9vI

BmsogjdqMgbjZF/Jqs/xRfFv2VEd/lLzm9sOV6fggzw68iu8JNj6Shcp+4t+8tdWqjmYqo0S

qBVAzshP20p/sPgqAPNTRGI5nsSU2UWlgRHDg3Y5xzkXZn/rzX3uPNl1CaVIcP5Q7Y0WS+/7

6hwUx/nlD0HNz8i/27JjMF7kb9Wrwigpxx7xI7UfZ2VOf9jda7TYd8WWWxMVdtXWidcAI2zc

pEPAvIPM+hYsYfzpEYAohSiCgejCuPhzSRFhmPt0qIhz+gsCx3K0Q4mEtkTsHrUttL1NKIKX

OKwy6nKyCjIbfZT2zv+7YrEcRUjrfKRVr93a8XR0lIvGBnLjlmNrYHoPS2Z2+QCvmWA7+tvT

+Kvi2kgqw1rvjevwd0giojNho8MzF3P6Cp2zpovK9KiVE57fcCrEIFWtyyCKod4Td8vT31pt

SokyrAIuZC2cDYXxZk6wxPSb+KKfomG7x79V+ucISt1iXx7db+ihRu//1atx/H8W8e631hGs

ixImcTPuHAVzxHe6MeKRuF880u7xDqDyQPe5vtKLEwpk6fQNoQvzaQqlpUJtETOBi/2l1vyj

K+Rbkgk4e+o6+LmYrr6qJKQK4B5hhj+P6kvgMCwHeM4Mg4VX2ie4+Swzrjj8lf4QLVOlPE5i

afZvI7AKcUbvKG5AwhV0oE55xmjCDem1cwUnXgBLF1bZBKKl4rkNl7ULP35F/uznkqgnTRxy

/3II7HtGpDNIWLCkLflc7Z98UlcyA8rwN9F/JJUEasOIPzuVkL1ttHUEB80PgOvzufnEtp91

oQeWWWVDqCFN6Peq16I5uY3L+mKf4AaoCz9JOQ95/7ykX85nkcQcbSx0ZsNdH+4BuhmI1meY

Xf0mtcBF2YKvg0iTOHxjV2CViJcZ3aoU6Iz4TE7FpiqDYbHRtPlvLvUlj+9H5pKTmVBAVDKH

nD2MYSAEb9YcCSTJdNJlzsPVf6uTJFn1BX45yHgzL8yye0zssr/+nWsM5c9s+TIjhg8rG0rV

ZnB+3CET2Zz2GgPAT4yivMs6Xdhw0uOhPARy8dTEsZesqshunQSbdryuVgAOr/UQXbcoXBU

AO8T9erCi11Bso634pXOx45U86621SL1iapArpAjfjDDYcs/PfGmzDrOs8o+DaJ2IE7klBgS

8RGL2zgjal6uEybXtaVwxjGyf7rQOAa2yjAnI/i5W+e5gdEXQ5xVayDUncBIErS/pz15ULHG

qejE7EqKBFG04bCmapFbNzvgh1aRfLucNXFK2O303uwCF6G26+RdoerM2UQ1SnQEg4FxgYU+

3vVfRMmCHKZqnnFRCdrCUqpZkrt9edkr3buR1Qvxg/TPhI7iuad6xcVgvvaQPRV37ZX8Csko

i9/SU60xMmeS8LVvQdjca5AKd88+wJB0mTU9kRxa42pL6dlwFUZNQVz16/3/y1+EZ4I0c069

jU2wQpzLave31RfMTKcj9j8PbjeK2+6+x7KCeae00rF2djPq/hVtagQulzjuwbvHU1k8nEv3

9RO0nSa74nHF0JNDdSvFB9tp14h/vnTeWEl6pnR1GFwPKXR0HeKwN8vCOY/i16hc9pZLKKYB

Vr3GsweCdKpLb9ikFyoYxQYeeFKofFoeZ3gLqHWnvXyb4MC1Hq8gG9K4Z5wyBeJ53A6VuPI3

pIMhf6fwE2GU2SZ7h/pv8bplIRDfTxXEHC4zH2uDZVKb6MrLNlRVDuGMsS3wdI4jJmrWnoSp

zvBTxsWndSkfxafdQm31BZL3EpO8CP9xHeQ3jV0lDZvpa3Z3SiEkKzyMREAPGBMXmxri1zhd

JOsgecdWky5PG1L3FO1oFz3zK9BqOFjPnHeFA1WKjPuITgoAeOg86CPaMlV5NY0vDVLBa6iN

EuCROe1uwcAgTLqH2xZgjs8clTI8t3hgwYomWudK3E1qnfFMZZ5wROVjDQzbe9Y3j0BAiJ/z

zjTVAHUAg==

IronPort-Data: A9a23:by23fKs+Mm3TZ9VrLrV57EKOSOfnVORaMUV32f8akzHdYApBsoF/q

tZmKWrVMvvZamHxKdklYYvl/RsG6p6DnIM2Sgtkq38xRXgS9ZOVVN+UB3mrAy7DdceroGCLT

Sk9QoKZcJ1rFC+0SjOFaOWJQaxUjPnQLlbaILCaYngZqShMEX9+10oLd9YR29Iu257ha++0k

Yuai9XFP1O40CJDPGsR6qaSwDtip/2aVAkw5zTSXtgV+geH/5UpJMhHf/rpcCOkGtM88tOSH

o4v8pnmpgs1wD92V7tJop6jGmUWT7jbOxS5i3Y+c8BOVTAb+0Teeo5iXBYtQR8/Zwehxrid+

/0U3XCEcjrFC4WX8Agrv7u0JAklVUFO0OevzXGX6JbLnhOeKxMAyd02ZK09FdRwFupfWzEer

aRwxJngoXlvisrvqI9XRNWAiex7a8/iPaYj+UtMlx7lI/0NApHcXbnzsIowMDcY3qiiHN7FY

MwYYmE3MFGdPVtEPVEMDYh4me6pgj/1fWceuVuVoq1x6G/WpOBz+OexdoSTI4baA54M9qqbj

jquE2DRCwoBPdLGmGXfry6El+bPmiS9U4VUFbnQGvtC3gTCmjdPWUx+uV2TuMnhpnCPQNhjF

GtJ6hgWlYIjzEOkQYyoN/G/iCXY4UZFBII4//cBwBmLy63IywOeDWhCQTlfLt0i3PLaXhQx0

VmIlIixWXky7vueTnSG863SqDqzPW4fIzVEdCYESgxD6N7myG0usv7RZo4kFqe0q+G2Ix2q7

AykpwN9hqoNkfdegs1X4mv7qz6ro5HISCs86QPWQn+p42tFiGiNONHABb/zsqgoEWqJcrWSl

CRfwpfEtYjiGbnIy3zTEbxXdF28z6zdWAAwl2KDCHXIG96F33mofphX+i0WyKxBa5pcKGKBj

KP7nw5OrK5UJnjCUEOaS5m2DcUhlvC8UIm7EPvTaMFLeN50fQ6DuitgPwiB1mDqlw4nlqRX1

XannSSEUidy5UdPlmPeqwIhPVkDm3hWKYT7GMiT8vhf+eDCDEN5sJ9cWLd0Usg37bmfvCLe+

MtFOs2Bxn13CbOuMnWPoNZJfAlUdhDX4KwaTeQJJ4ZvxSI5QAkc5wP5mNvNhqQ8w/gOxrugE

o+VBBAEoLYAuZE3AV7WNSg6N+uHsWdXvHs7OitpN1jxs0XPkq7whJrzg6AfJOF9nMQ6laAcZ

6BcJ62oXK8VIhyZoGt1UHUIhNc/HPhdrVnSZHXNjflWV8IIejElDfe/IVu3qHBWUXbs3Sb8y

pX5vj7mrVM4b1gK4AvrhDiHlgzZUaE1wboqBRn7MZNIdV/y8YNnDSX0g7Vla4sPMBjPjH/Sn

QqfHR5S96GHrp4X4ev5o/mOj76oNO9iQWtcPW3QtoitOQfgo2GM/I5nUcSzRw77al/awquZS

N9u/6nOC8FfxFdumKhgIolv1pM7tofOpacF7wFKH0frTlWMC5FgKSKg3ftNm/Br1J4AnyacB

3Ow+sdQKOiLMtK4CFQ6BREEa96b3qo+gQji7vUSIWSr3HZJwYCGCRlqZzjLrRBjAYRaYYAX/

v8DhMso0CmDuDcVHY+FvB9p50Kzc00KC/gjiZNKUa7t0hEKzHMba7PiKybG2rO9QPQSDRByO

R6Spq7Jp4oE93r4a3BpSET8h7tMt6oBqDVh7QEkJW3QvvHnm/Vu/hla0QpvfzRv1h8djt5CY

Dl6BXZUe5eL0Sxj3vVYfmaWHApEOh2V12rxx3YNl0zbV0OYbXPMHkJsJdey+F0lzEwEcgh55

L24zEPXYQTuduz13QowXhdrkOy8bNpT8gaZpturMf7YFLYHYB3koJSUW0w2lzXdD/gcumj7t

Mhx3eMpaaTEJS8a+KI6LI+B1IUvchOPJU0cYPdH4qkMGWP5ahjq/QSzcWS0XN1HIdrW+k7lF

/1RItlrUja78SfT8wEkBbAGMuJ2lqRx5f4pWLDiFUgZuZSx8xtrt5Px8HDlpWkJGt9Br+c0G

rnzRRmjTFOCpCJzsHDfieV5IU+qSIEgSCyg+fGq4cMLOokmsuoxQXot07CxgWqZADFn8z2Qo

gnHQa3clM5m9qhBgKruFbdlFSyvCNauStmNzh+/g+5OYfzLL83KkQEf8XvjHgZOOIouS8ZFr

quMvPH3zXH6ku4PCU6BoKa4Fo5N+cmWd8hUOJiuLHBlwA2zaPW16B4Ho22FOZhFle1G3faeR

iy6VpqUVcUUUNJj1nFqe3BgMxICOZ/WMIbkhw2A9sqpNDZM/zDDHt2d8V3RUVp6bQ4NYp33N

R/1sa2h5/det4V9OyUHDPBHXb59Dk3oA4UjUuHy7hyaMzGRoleCs5Sziz4lzy/vD32fMcfl4

KDqQgr1WwSytZrpkvBYkd1WlT8GAElthdIfehomxOd3rDSmAEotD/UvAb9fBr56yiXNhYzFP

hftZ24cOADBdDVjcySkxu/8Xw2aV9c8Cv2gKhMHp0qrOjqLXqWeC75c9wBl0Xd8Wh3n6MqFc

dg+2HnBDiKd86FTZ9Q4x6KE2L985/bg2Hg311j3kJXyDzYgELw67iFdMzQXZxPXMfPmtRvtF

TE5S1kRFQv/AQT0HN17cnFYJAABsXm9h380ZCOI25DEt5/d0OREz+blNvru1qEYKv4HP6MKW

Wi9Ul7lD7p6AZDPkfBBVxMVbW1cUZpn3fRW6IfyTA0VmOe77SImO6vuWAIRGdo69lc3/0z1z

1GR3pT1OKhJxI29FlFbJcXlNq+dik4xMgw=

IronPort-HdrOrdr: A9a23:vz6n2Kwj6jfTp+kM139dKrPw1b1zdoMgy1knxilNYDZSddGVkN

3rufgd2wL04QxhI03I/urwXpVoIEmskqKdhLN7AV7MZmjbUQeTTL2KjrGSpwEIeReOlNK1vJ

0IG8ZD4Z/LfCFHZK3BkWyF+rgbsbq6GdiT9J/j5kYodydMS4slwiVYLkKgMmNQLTMtObMJUK

Cb4cpM4xqMEE55Uu2LQkMCWOjI4/nl/aiLXfZTbyRL1DWz

X-Talos-CUID: 9a23:rqAY72E1Mo+LjdRNqmI/s0gdG+UZMUfxlljsDUSTSmd2VqGsHAo=

X-Talos-MUID: 9a23:IWJDDAmJ02k30Wu6eqwDdnp7BJ9E3ZW1AnwytsgWifG8Hz1INDiS2WE=

X-IronPort-Anti-Spam-Filtered: true

X-IronPort-AV: E=McAfee;i=”6600,9927,10760″; a=”61943499″

X-IronPort-AV: E=Sophos;i=”6.01,180,1684789200″;

d=”scan’208″;a=”61943499″

X-Forwarded-For: 74.6.128.31

X-IronPort-Outbreak-Status: Ne, úroveň 0, Neznámý – Neznámý

Přijato: od sonic304-56.consmr.mail.bf2.yahoo.com ([74.6.128.31])

od mx2.tehila.gov.il s ESMTP/TLS/ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256; 4. července 2023 10:36:35 +0300

Podpis DKIM: v=1; a=rsa-sha256; c = uvolněný/uvolněný; d=yahoo.co.il; s=s2048; t=1688457002; bh=nl0lpRw8UHFthcZYXVKVMSCXZMTK+EFLtM/FRiT8w1M=; h=Datum:Od:Komu:Předmět:Odkazy:Od:Předmět:Odpovědět-Komu; b=Y1z+462oETDRimloEQ2SW6Pa0HynKprhdr1Yu2QRAF7fEHIvjHWPC7iECNXcrx+0iyCRr9BcPSUV50et0wfDBGye3C5Vsog0fjnoroIeWoYopxDB9mvOlHl rm2dXpa7ZJMGOa+tkGwwr2F++ DSFb3tghgl5gt1RjgxGrsjJU7W3Yx3fk8kSITCX2Ta72o0JWSjnQa2bl9cNbxzZA1s4J/H9uU808lf071z+wNRixHxONpc+K71z+WNRixHxx D0i9ZaeX5PCpJQQAz97eb3EZpT4toh1Joef9I9Koin3qm FufXYKeOD+Eg==

X-SONIC-DKIM-SIGN: v=1; a=rsa-sha256; c = uvolněný/uvolněný; d=yahoo.com; s=s2048; t=1688457003; bh=enm17tWKyZzzhUMDiMofnlmeope3AnMQtfJO1XcxGKE=; h=X-Sonic-MF:Datum:Od:Komu:Předmět:Od:Předmět; b=s46Y2bzp94lfUGuDtc9RZu0mO0Hsv1LdB1VwAZr24SLd3CWY/ptSjo84F4qg59UsW/zOnuhq+rHLZ2mgsFJAkyOh0CK4y60Dj5xh3Hob7m1zWVH 4+FWCr/q87LVcHUkL lADzTDWBbHvnEBOWT1oTdAcRwfc4Fwp0ALECN2TIAnXefmSLd8IdjOa2gS/CNnDFVXSDppBuZ5rwfqR1PROtETLZoKE/vihi3kZGF5/vihi5+fZgV7s gug2Aecj5oW1F6Zs+AEs/L4Q6SSMcecO/F4oxvkgtx CUcVmupo0ICRyr+/g==

X-YMail-OSG: nsMvjPYVM1npv2CKl_wuThvmoCtPIeFpVvezsXST0tfXjL6t2eTN5K0gYV9TBZX

lMRu0ADQDf8BZ2PfkWB63KmJH318JDrSKtFo_y4WA2myn6HhHQk7xSRKQpKGCu.KTUhZmXJr8h86

DMPgjnvgkv9kBxx9XVr_ZRVG_rUIDjwmOZmswXMO7M4po66zaJWmrxttke3jQjxw1gzplQO_uzTm

7_WeYYl.eRfRLZmXzfGlgRenJtdupMNDCpYdkCy.iKMtR7Im5RIl5fpGLaCEZAkGu1cF8boqHPKI

aU7BqY49B.OuYZtN1dPv057lhNAU8UXiaL36.Y3tgCGk5u2dPryDI0OkbhYoZqesEkhiTAroPbfb

kbHXQVgHLj0lIf_fME_jEEbIGdvrp36euWv2mIJgK_z77OMVFr9SKmDYwYo3EXsitQj0Knj8VAWc

qJ6SESAirUYrc4Qk1Um64y5IrOjktXXnddvRA6cyCt6IXkFdDISMYTbmQ7mWgIj9rnzQhtSLkaVb

pMQlC0U3jDrZwxKPVVYLfejnqfYuzL3cI91JL.MJEWq1l8ZhiDVMHwpknC5Hx2J0S6fAetHpSgLu

bWu8fxkjXu8TOdHVcloLCQMr45wjVUAIwXHekdXWOXff6BKtjqEWUf5RkPvlaUFBEwgraZ_nW5t0

oJMn6W1iOljh2uUGODRqvNfz2k_id_2g2rW5ui2GgIAcAhTURMfbPLmevAyr793KyS2qSf_Ybe2H

NaidTfaBu8lygDg5Oi8vmdcx05oW4F0sQ2vc5hbhPwkJ5LUz6vXNY_PtKfcb.KJ8nNO7sMFByp_1

DMQYnNrgWMa5IP.nj2uP4SWcPjwo.uEAapUhwnV8DhuswVspus_eWk7H8YQg_eGVrtvWlTgTV4Hs

Luxmf7a8wBrJ_03l_qPw5sH2_GYJCMgDkYtZy_4w2ANIkcDf4_ZRJxjve9IZqVcPsdU3uWMLDLVI

hmXyWegKo3Km18kFsm3guhgoMwN_4UzqMrgngeVRRLILSKTcG3E.T.9N31Ljhy2gyExI07gIRbkC

0pOtHGSPP2e.oKJBoAIT7eDRXF.WE4szFdM2KPoeydm.9ulBIVGh4qkzwJZ0RSoyNoclk.nTxCym

gpuum.LWsaScF7LjFmDoiz24VNorbTCk2XNFoj.kJaHX5iC_ORjtGOnsOO0RwzPOoNigVMPiy4Zs

a0.GcX0KQKjloU9CBwrxP7pe9V5wCpCTzTIupTlMaoMyxcv91HsZS78dwOJTPb_S_zOMYkDonnDu

rSWF.E7gn8kFqMyz26Qu0Uoy86gyAH_tdduZX5shUrTZ0NzOOgX1VFuq2Ixd1ug6F76.SVIlRk9m

8VQ2FqpEesGsx3IfCKa1A4aTdIYj2.aI42KhvMPfSX2NjI4Smnp_D189or_aZxO9wpD1IeFwF9rr

QExV9BBsJVPIaqeNb154NSbbtnYpbX8Hz.VsfILPUoDaJwodLlkQoJGHcZ4YORE078DXD646FoZM

M_I9.iQe47cIGL10mxuiGTD2dHW7Z3MK_4VWAeso_Ty27HzVynP_0jd3xbQixyRUj8ULJx_pn9Ta

meVrqtsiwwbLGeQ6to2nyykBs7KHMJEWU96KEjz9zdM.vrlWuGqokSgyF2.33wdqQVhVwIzBhK5w

O46ayCBp0tBpf_f0qWb6Y7P.qNX1yWqx0RXKdQ3ZVvqjFGxSK17rcM6UduPbAQSE4AnUS6LrMXF5

6odb51pA0kolTg_hbrGECUEModVA9LZqZ_wCV_EfdFV28gcxzFuvnHxtkrcWaCkNJjKh0hOOhNsn

0Zar7zQaRH1jdEer0mrfkDt63aMXc7cyqsjOnbUDfKNMbp4HV5mkFknpuCWzI76wAr05lTc5rI3Y

sEkxaUnoj4ahmnELxhxgKJgTu3XY_Dp3RusWLAv_B1w5id8c8kyEix4ebrWR6FEpGkECdeNQGB2X

iwAupuuFs0k.o_865zNFgbny5foSVlQgMtbv8OQbKmaJn.PgWKmAgK5qBq7.7G3ESYowVhod7Qof

ZdWKq5l5IWSjrdLGsccYvEYzBe9YWFQOTEEA4ct.BggICBxaGbxYr_NdEX5jYEIevZ3_PbCWIDQo

k7p2W3iWWU5iGk3F1Q6CvD0.YhofSpqT276u53VGgI5nsfi5YXCcjUkolkQL4kZh5URARuKzb4t2

zuevKT7G7Xyn1MUP99G98MIVYGpXHNT5jyRCxsmtC3F6AZCkgpyYA1bB4ugnKTdMkPidBI5jVXKp

Urcxb2uBtTdzuE8wdwQukNMue0O4NxKVr

X-Sonic-MF: < [email protected] >

X-Sonic-ID: af7799b6-11f0-40dd-83a2-bd7a2380c81e

Přijato: od sonic.gate.mail.ne1.yahoo.com od sonic304.consmr.mail.bf2.yahoo.com s HTTP; Út, 4. července 2023 07:50:02 +0000

Datum: út, 4. července 2023 07:49:58 +0000

X-FireEye: Čistý

From: =?UTF-8?B?15DXodejINeR16DXmdee15nXoNeZ?= < [email protected] >

Komu: ” [email protected] ” < [email protected] >

ID zprávy: < [email protected] >

Předmět: =?UTF-8?B?157Xm9eq15HXmSDXnNek16DXmdeV16og15TXpteZ15HXldeoINep?=

=?UTF-8?B?15wg157Xqdeo15Mg15TXkdeZ15XXoNeZIneV15TXqdeZ15vXldef?=

MIME verze: 1.0

Content-Type: text/plain; charset=”UTF-8″

Content-Transfer-Encoding: base64

Reference: < [email protected] >

X-Mailer: WebService/1.1.21612 YMailNorrin

X-TM-AS-GCONF: 00

X-TM-AS-Product-Ver: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.0.1002-27730.006

X-TM-AS-User-Approved-Sender: Ne

Verze X-TMASE: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.1002-27730.006

X-TMASE-Výsledek: 10–1,617500-10,000000

X-TMASE-MatchedRID: Rpvkh2AwXOWz6cuM28lPHapLARk+zpBZtH69phJ53CUaGIQDC5wF+++5

f0cB5RxO4vM1YF6AJbaYRPlDELJ5/NLvsKjhs0ldGZ01ekRz+6TEQdG7H66TyHEqm8QYBtMO3ft

RIGpY0Rrj1UB+xZEHgKJQa03QxmtWIi4bQZGSnIUZ+XtYnA/XBHYvaRV+KhtG9D/BTIrPG/VCxK

4D+6GnlMmpcJmRLO19peVR1sJRFU+MGswxhm3ug9wVp0dG4pR9Mcp09utvdsU=

X-TMASE-SNAP-Result: 1.821001.0001-0-2-1:0,12:0,22:0,33:0,34:0-0

Návratová cesta: [email protected]

Zobrazit původní zprávu

 

M. Níže je e-mail, který jsem zaslal personálu hostelu “Avivit”:

V posledním domě.

Yahoo/odesláno

 

 

assaf benyamini < [email protected] >

Komu: [email protected]  [email protected]

 

Čtvrtek 6. července v 15:49

 

Ahoj Vardhane:

Předmět: Vaše chování.

Vážený pane.

Z důvodů, které mi nejsou jasné, jste při domácí návštěvě, která byla dnes, ve čtvrtek 6.7.2023 ve 14:50, dorazil s velmi agresivním přístupem a začal jste mě hrubě a vulgárně napadat – jen tak a bez důvodu.

Jak víte, stalo se to bez jakékoli mé provokace.

Dám jasně najevo, že pokud v tom máte v úmyslu pokračovat, požádám vás, abyste již nenavštěvovali byt na ulici Costa Rica 115.

Budete ochoten jednat jako člověk? Takže ve vašem dalším příjezdu nebude žádný problém. Chcete se i nadále chovat jako divoch? Takže je lepší, když prostě nepřijdete a je to.

Některé věci se prostě nedělají.

S pozdravem,

assaf benyamini-obyvatel z chráněného bydlení hostelu “Avivit”.

dodatek. Moje IČO: 029547403

 

N. Moje odkazy:

1) stránky “všechny služby”

2) skupinový Facebook “vyjít z osamělosti”

3)skupina WhatsApp adresa upload povolenky stará žena v Izraeli

4)překladatelské služby ve Spojených státech

5) Asociace “Begin re” – k záchraně a záchraně With Haim prošlo zneužívání

6) sdílení videa rumble.com

7) společnost finzmo

8)Sdružení “přátelé” – pomoc na cestě

9) firemní datová schránka

10) trauma for good – sdružení pro oběti traumatu

11)linka k porodu-adresa žen zažila Reference násilné nebo ponižující Na čas porodu

12) projekt “slunce pro každého” – pomoc domům sdílená při zakládání solárních střech

13)Sdružení akce otevírající oči a srdce pro mé potřeby nevidomých

14) handicap match – mezinárodní seznamka pro lidi s postižením

15)koordinátor “věžové světlo” – oslovuje lidi s nedostatkem zraku nebo slepotou

 

- Našli jste chybu? Řekni mi o tom -

Print Friendly, PDF & Email