Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Paaiškinimas kinų kalba. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Paaiškinimas kinų kalba.

Kam:

Tema: Kinijos reklamos agentūros.

Gerbiamos ponios / ponai.

2007 metais prisijungiau prie Izraelio neįgaliųjų kovos, kurioje dalyvauju iki šiol – ir nuo 2018 m. liepos 10 d. tai darau kaip įkurto ir šiuo metu vadovaujamo judėjimo „nitgaber“ – skaidrūs neįgalieji. pateikė ponia Tatjana Kaduchkin.Po daugelio ir įvairių bandymų pažangos kovą Izraelio valstybėje nepavyko, tuo pat metu pradėjau susisiekti su daugeliu tarptautinės bendruomenės veiksnių.

Šiais kreipimais siekiama dviejų tikslų: bandymas iš išorės daryti spaudimą Izraelio valstybės sprendimus priimantiems asmenims, kad jie imtų šiek tiek rimčiau spręsti neįgaliųjų visuomenės padėtį, taip pat siekis užmegzti ryšį ar vienokio ar kitokio pobūdžio neįgaliųjų organizacijų iš įvairių pasaulio šalių bendradarbiavimas.

Siekdamas šių pastangų, be kita ko, stengiuosi pasiekti įtakingas organizacijas ar žmones Kinijoje arba kiniškai kalbančius gyventojus visame pasaulyje. Kaip žinome, situacija yra sudėtinga: per pastaruosius 20–30 metų Kinijos vyriausybės politikoje yra dvi viena kitai prieštaraujančios tendencijos, kurios egzistuoja vienu metu, greta. Viena vertus, dėl Kinijos politikos vystytis ir pozicionuoti save kaip pasaulio galią, ji stengiasi „nusiųsti ginklus“ į kuo daugiau pasaulio vietų, o tai, žinoma, neaplenkia ir komunikacijos lauko. Kita vertus, žinoma, yra prieštaringa Kinijos režimo įvestos griežtos cenzūros tendencija daugeliui žiniasklaidos priemonių.

Esant tokiai realybei, labai sunku žinoti, kaip elgtis kiniškai kalbančių gyventojų atžvilgiu.Todėl ieškau reklamos agentūrų, kurios galėtų padėti viskuo, kas susiję su patarimu, nurodymais ir nurodymais.Ar žinote tokias reklamos agentūras?

Pagarbiai,

Assaf Benyamini.

post Scriptum. A) Terapinė aplinka, kurioje aš esu:

„Reut“ asociacija – Nakvynės namai „Avivit“,

6 HaAvivit St.,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

Izraelis, pašto kodas: 9650816.

Nakvynės namų biurų telefono numeriai: 972-2-6432551 .

ir: 972-2-6428351.Nakvynės namų vadovas: p. Jevgenijus Paikinas.

B) Šeimos gydytojas, pas kurį esu stebimas:

Dr. Brandon Stewart,

Clalit Health Services – „Hatayelet“ klinika,

6 Daniel Yanovsky St.,

Jeruzalė,

Izraelis, pašto kodas: 9338601.

Telefono numeris klinikos biuruose: 972-2-6738558.

Fakso numeris klinikos biuruose: 972-2-6738551.

C) Žemiau pateikiami keli paaiškinimai apie judėjimą, prie kurio prisijungiau 2018 m. liepos 10 d., kaip jie pasirodė spaudoje: Tatjana Kaduchkin, eilinė pilietė, nusprendė įkurti „nitgaber“ judėjimą, kad padėtų tiems, kuriuos ji vadina „skaidriais neįgaliaisiais“. “.Iki šiol prie jos judėjimo prisijungė apie 500 žmonių iš visos IZRAELIO šalies.Interviu su 7 kanalu Yoman ji pasakoja apie projektą ir tuos neįgaliuosius, kurie negauna tinkamos ir pakankamos pagalbos iš atitinkamų agentūrų vien dėl to, kad jos yra skaidrios.Anot jos, neįgaliuosius galima suskirstyti į dvi grupes: neįgaliuosius su vežimėliu ir neįgaliuosius be vežimėlio.

Antrąją grupę ji apibrėžia kaip „skaidrius neįgaliuosius“, nes, anot jos, jie negauna tokių paslaugų kaip neįgalieji su vežimėliais, nors jiems nustatytas 75–100 procentų neįgalumas.Šie žmonės, aiškina ji, negali pragyventi patys, jiems reikia papildomų paslaugų, į kurias priklauso neįgalieji su vežimėliais.Pavyzdžiui, skaidrūs neįgalieji gauna mažą invalidumo pašalpą iš Nacionalinio draudimo, jie negauna tam tikrų priedų, tokių kaip specialiųjų paslaugų pašalpa, pašalpa palydovams, pašalpa mobilumui, taip pat gauna mažesnę pašalpą iš Būsto ministerijos.Kaduchkino atlikto tyrimo duomenimis,šie skaidrūs neįgalieji yra alkani duonos, nepaisant bandymo teigti, kad 2016 m. Izraelyje nėra duonos alkanų žmonių.Jos atliktame tyrime taip pat teigiama, kad savižudybių skaičius tarp jų yra aukštas.

Jos įkurtame judėjime ji siekia, kad skaidriai neįgalieji būtų įtraukti į laukiančiųjų valstybinio būsto sąrašus.Taip yra todėl, kad, anot jos, jie paprastai nepatenka į šiuos sąrašus, nors ir turėtų būti tinkami.Ji rengia nemažai susitikimų su Kneseto nariais ir netgi dalyvauja atitinkamų Kneseto komitetų posėdžiuose ir diskusijose, tačiau, pasak jos, tie, kurie gali padėti, neklauso, o tie, kurie klauso, yra opozicijoje ir todėl negali. padėti.Dabar ji kviečia vis daugiau „skaidrių“ neįgaliųjų prisijungti prie jos, susisiekti, kad ji galėtų jiems padėti.Jos vertinimu, jei situacija ir toliau išliks tokia, kokia yra šiandien, nepabėgs nuo neįgaliųjų demonstracijos, kurios reikalaus savo teisių ir pagrindinių pragyvenimo sąlygų.

D) Kontakto su Tatjana Kadočkin užmezgimo būdas sekmadieniais–ketvirtadieniais 11:00–20:00 Izraelio laiku, išskyrus žydų šventes ir įvairias Izraelio šventes telefono numeriais: 972- 52-3708001.ir: 972-2-5346644.

E) Žemiau yra el. laiškas, kurį išsiunčiau daktarui Brachai Zisser iš „Ezer Mitzion“ asociacijos:

Mano laiškas dr. Brachai Zisser.

„Yahoo“ / „Nasvet Asaf Binyamini“.

Antradienį, 2022 m. rugpjūčio 9 d., klausiausi p. Yaakovo Eichlerio laidos („KAN HALAYLA“), kurioje jūs išėjote į eterį ir paaiškinote apie svarbų asociacijos „Ezer Mitzion“ organizuojamą kaulų čiulpų donorystės projektą ir apie gyventojus, gali būti tinkamas donorystei jaunuoliui, kuris neseniai susirgo sunkia kraujo liga ir kuriam reikia skubios donorystės.Savo žodžiais laidoje teigėte, kad donorystei tinkamos grupės yra žydai iš Sirijos, Turkijos, Bulgarijos ir Lenkijos.Aš esu žydas, gimęs Izraelyje – ir visi mano seneliai, tiek branduolinės šeimos, tiek kiek platesnės šeimos, buvo kilę iš Lenkijos prieš Antrąjį pasaulinį karą ir Holokaustą.Po to Google parašiau “kaulų čiulpai, ar aš duomenų bazėje”- ir suvedus ID numerį man tapo aišku, kad duomenų bazėje manęs nėra.Išaiškinimas mano atveju neįmanomas taikant asmeninį numerį tarnaujant IZRAELIO armijoje – taip yra todėl, kad aš netarnavau IZRAELIO armijoje, todėl mano atveju tokio numerio nėra.

Todėl nusprendžiau atvykti pas jus pasitikrinti savo tinkamumą – ir kai šiandien, trečiadienį, 2022 m. rugpjūčio 10 d., 3:38 po pietų atvykau į „Ezer Mitzion“ asociacijos skyrių Jeruzalėje, 11 Beit. Hadfus gatvėje, Givat Shaul kaimynystėje, man buvo pasakyta, kad negaliu prisijungti prie baseino.Priežastis (pagal sekretorę vietoje): prisijungti prie duomenų bazės galima tik iki 45 metų (esu 49 m. žmogus).

Todėl grįžau į savo namus, o ne tada, kai atvykau.Ar galite man paaiškinti, kodėl vyresni nei 45 metų žmonės negali prisijungti prie duomenų bazės?Taip pat paminėsiu, kad esu nesveikas žmogus, kenčiantis nuo daugybės pagrindinių ligų, taip pat reguliariai vartojantis kai kuriuos psichiką veikiančius vaistus kaip lėtinę ligą.Ar tai taip pat turi reikšmės galimybei prisijungti prie duomenų bazės?

Pagarbiai,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

Entrance 1-Apartment 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, Pašto kodas: 9662592. Telefono numeriai:

namuose – 972-2-6427757.Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum.1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Noriu atkreipti dėmesį, kad esu neįgalus ir nepasiturintis asmuo, todėl, deja, negalėsiu pervesti finansinių aukų labai svarbiam Jūsų vadovaujamam projektui.Ar galiu kaip nors padėti projektui?

3) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

F) Žemiau yra įvairių nuorodų, per kurias galite gauti daugiau informacijos apie mane:

https://www.nitgaber.com/ 

https://disability5.com 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA 

https://anchor.fm/assaf-benyamini 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE