Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Pagrindiniai teisės aktai. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Pagrindiniai teisės aktai.

Kam:

Tema: teisės aktų klausimas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Kaip gerai žinoma Izraelio valstybėje, kaip ir daugelyje kitų vietų, yra daug gyventojų, kuriems sunku išgyventi ir kurie patiria didelių finansinių sunkumų, pavyzdžiui, pagyvenę žmonės ar neįgalieji.

Man kyla klausimas, ar klausimo išsprendimas pagal visapusį pagrindinį įstatymą gali padėti pagerinti situaciją. Turiu omenyje „Pagrindinio socialinių teisių įstatymo“ priėmimą – apie kurį, kaip žinote, daugelį metų buvo kalbama ir įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Keliu klausimą dėl šio įstatymo kaip žmogus, kuris dalyvavo Izraelio neįgaliųjų kovoje nuo 2007 m. – ir man būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę šiuo klausimu.

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

A. Žemiau yra el. laiškas, kurį nusiunčiau Keren Neubach žurnalistui. Deja, pastarasis į mano prašymą nereagavo.

 

—– Persiųstas pranešimas —–

Autorius:Assafas Benjaminas < [email protected] >

į: [email protected] < [email protected] >

Išsiųsta:2022 m. rugsėjo 7 d., trečiadienis, 11:21:07 PMGMT+3

Tema:Mano laiškai poniai Karen Neubach.

 

Sveikinimai poniai Keren Neubach:

Tema: Narkotikų stebėjimo problema.

Brangi ponia .

Aš, 49 metų Asafas Binyaminis, gyvenu globojamame būste psichikos negalią turintiems žmonėms iš „Reot“ asociacijos Jeruzalėje – būsto psichikos negalią turintiems asmenims bendruomenėje, kuri Sveikatos apsaugos ministerijos vardu valdo reabilitacijos krepšelį. .

Vartoju psichiatrinius vaistus – ir pastaraisiais metais atsirado nepakeliama realybė, kai psichikos sveikatos centrų psichiatrai nustojo stebėti psichiatrinius vaistus (žinau, kad tai skambės absurdiškai, bet, deja, su tokia realybe susiduriu ne kartą) . Bet kadangi gyvenu iš labai mažų pajamų – invalidumo pašalpos iš Nacionalinio draudimo instituto – privačiai eiti pas gydytojus man neįmanoma.

Tačiau šiandien kitos alternatyvos nėra, nes net psichiatrai psichikos sveikatos stotyse man nebėra adresas dėl dviejų priežasčių:

1) Probleminis požiūris į gydymą – kai tik atvykstate į stotį, psichikos sužeistieji automatiškai traktuojami kaip žmonės, kurie taip pat turi psichikos negalią – tai lemia visišką gydytojų klausymosi nebuvimą. Nuo to momento, kai atvykau į stotį, gydytojai pradėdavo nuo prielaidos, kad jie tiksliai žinos, nuo kokių problemų kenčiu, nepažindami manęs net paviršutiniškai ar minimaliai. Tai vėl ir vėl lėmė neteisingą man taikomą gydymo praktiką ir nesugebėjimą bendradarbiauti su niekinančiu požiūriu. Ir dar daugiau: net ir tais atvejais, kai klinikos personalas ar gydytojai mane pažinojo, gydymas vis tiek nepasikeitė – tai užkirto kelią bet kokiai galimybei gydytis ar padėti ir nesibaigiantiems susirėmimams su personalu, kuris tariamai ” Tą patį „sekimą“ palikčiau neva tam, kad apsisaugotų nuo tolesnės žalos ir bereikalingos psichinės kančios prisidengiant „pagalba“ ar „gydymu“. Žinau, kad tai apibendrinimas, bet ką tu gali padaryti, tokia yra realybė. Tą patį „sekimą“ palikčiau neva tam, kad apsisaugotų nuo tolesnės žalos ir bereikalingos psichinės kančios prisidengiant „pagalba“ ar „gydymu“. Žinau, kad tai apibendrinimas, bet ką tu gali padaryti, tokia yra realybė.

2) Fizinė sveikatos būklė – 1998 m. pradžioje patyriau nelaimingą atsitikimą darbe „Larom“ viešbutyje Jeruzalėje, kur tuo metu dirbau apie tris mėnesius pagal organizacijos „Alvin Israel“ projektą – ir nuo tada sukūrė daugybę fizinių problemų, kurių Nacionalinis draudimo institutas nepripažįsta. Be to, šiuo metu nėra jokio kito subjekto ar vyriausybės įstaigos, kuri pripažintų šią žalą.

Nuo tos avarijos mano būklė pamažu, bet nuolat ir nuosekliai blogėjo – ir šiandien aš pasiekiau tokią būseną, kai net fiziškai patekti į psichikos sveikatos stotis man tampa vis sunkesnis ir problemiškesnis dalykas.

Bendroji ligonių kasa, kurios narys aš esu, taip pat Sveikatos apsaugos ministerija teigė, kad jie neturi sprendimo šiai situacijai ir neturi namuose veikiančios psichiatro tarnybos.

 

Pastaruosius mėnesius bandžiau rasti sprendimą kiek kitaip: eidama pas farmakologą. Tačiau paaiškėjo, kad farmakologas, pas kurį lankiausi, galėjo padėti tik iš dalies, o kadangi jis nėra psichiatras, jis negalėjo man padėti sutvarkyti psichiatrinių vaistų, kuriuos vartojau.

Be to: man tapo aišku, kad dėl mažo gydytojų, užsiimančių šia sritimi, skaičiaus (pavyzdžiui: visame Jeruzalės metropolyje ir jos apylinkėse yra tik 2 šios srities gydytojai – gydytojas savo klinikoje I. lankiausi valstybinėje medicinoje ir pas kitą gydytoją, su kuria galima susisiekti privačiai, kai kiekvienas apsilankymas kainuoja kelis šimtus šekelių, kurių ne aš turiu visas galimybes juos susimokėti, o nežinau ar ji tai daro ir namuose – ir dėl akivaizdžių priežasčių aš Nerašau čia nei šių gydytojų pavardžių, nei gydymo įstaigų, kuriose jie dirba) – taigi šiandieninėje realybėje farmakologinis stebėjimas neįmanomas. Kaip žinote, taip pat yra farmakologijos poskyris, vadinamas psichiatrine farmakologija,

 

Ir apibendrinant: šios aplinkybės mano situacijoje esantį asmenį, kuriam reikalingos namuose dirbančio psichiatro paslaugos, veda į visišką aklavietę – ir nepaisant būtinybės skubiai stebėti vartojamus vaistus, man šiuo metu nesiūloma. protingas sprendimas.

Norėčiau pabrėžti, kad bendruomenės psichikos sveikatos priežiūros įstaigoje iš tiesų yra psichiatras – tačiau jie atkakliai atsisako leisti jai likti mano namuose – tai galėjo bent laikinai išspręsti problemą. Šis atsisakymas buvo duotas būtent taip ir be jokios priežasties – ir demonstruojant visišką abejingumą mano būklei ir tam, kad tolesnio vaisto vartojimo trūkumas gali net kelti pavojų mano gyvybei.

Šiaip ar taip, ieškau sprendimo. Ar turite idėją, kaip išspręsti šią situaciją?

Pažymėsiu, kad žinau, kad esate žurnalistas, o ne gydytojas – todėl neprašau jūsų medicininių rekomendacijų. Tai biurokratinis sunkumas, kuris neleidžia man gauti reikiamo gydymo – ir galbūt jūs turėsite galimybę padėti šiuo klausimu. Taip pat būsiu pasiruošęs pradėti eterį, jei to prireiks.

Norėčiau atkreipti dėmesį, kad rašau šiuos dalykus kaip žmogus, kuris klausosi daugelio jūsų pristatomų laidų, taip pat labai vertinu jūsų viešąją ir žiniasklaidos veiklą psichikos sveikatos klausimais. Išklausiau daug straipsnių, kuriuos parengėte šia tema – o kadangi visos vyriausybės ministerijos man nesiūlo sprendimo ir nieko nedaro, tik perkelia mane pirmyn ir atgal iš vienos į kitą, kas žino – galbūt jūsų įsikišimas gali padėti šiuo klausimu. daug mėnesių strigęs reikalas.

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

3) Terapinė aplinka, kurioje esu:

Asociacija „Reut“ – nakvynės namai „Avivit“,

Ha Avivit g. 6,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9650816.

Telefono numeriai nakvynės namų biuruose: 972-2-6432551. ir: 972-2-6428351.

Nakvynės namų el. pašto adresas:

[email protected]

Nakvynės namų socialinė darbuotoja, mano bute dirbanti namų tvarkytoja: Mrs.

Sara Stora-972-55-6693370.

4) Šeimos gydytojas, pas kurį esu stebimas:

Dr. Brandon Stewart,

“Clalit Health Services” – “HATAYELET” klinika,

Daniel Yanovsky g. 6,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9338601.

Telefonas klinikos biuruose: 972-2-6738558.

Fakso numeris klinikos biuruose: 972-2-6738551.

B. Žemiau yra mano susirašinėjimas su Facebook grupe:

alebardos, asistentų ir mano žmonių profesija dirbtuvėms, rekolekcijoms, festivaliams ir renginiams“.

Administratorių komanda atmetė jūsų įrašą seminarų, rekolekcijų, festivalių ir renginių pagalbininkų, padėjėjų ir profesionalų grupėje.

prieš 3 valandas

assaf benyamini surinko pagalbininkus, asistentus ir profesionalus seminarams, rekolekcijoms, festivaliams ir renginiams

rugsėjo 7 d., 22:43

Kam: „Pagalbininkai, asistentai ir profesionalai seminarams, rekolekcijoms, festivaliams ir renginiams“.

Tema: įrašytos paskaitos.

Gerbiamos ponios / ponai..

Man priklauso daugiakalbis tinklaraštis https://disability5.comkuriame sprendžiami ligos ir negalios klausimai.

Tinklaraštis buvo sukurtas wordpress.org sistemoje ir saugomas servers24.co.il serveriuose

Ieškau svetainės, kurioje būtų galima rasti paskaitų įrašus, kuriuos būtų galima panaudoti be problemų dėl autorių teisių (panašiai kaip, pavyzdžiui, Google Scholar svetainėje straipsnių srityje).

Ar žinote tokią paslaugą?

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

Atsiliepimas

Neaktualu grupei

C. Žemiau pateikiamos 2 žinutės, kurias palikau žurnalisto Esti Perez Ben-Ami Facebook puslapyje:

1)Asafas Benjaminas

Poniai Esti Perez Ben-Ami, sveikinimai: aš kasdien klausausi radijo pokalbių laidos

בחצי היוםKelionių metu Edith pargriuvo ir patyrė insultą, jo vietą užėmė Wilsonas. Nors ji Kaip minėta, 1919–1920 m. ji nebuvo išrinkta jokiame demokratiniame procese – juk šiuo laikotarpiu ji buvo prezidentė visais tikslais – kol kas vienintelė moteris prezidentė Amerikos istorijoje. Pagarbiai, Asaf Binyamini.

2)Asafas Benjaminas

Pridedu atitinkamą įrašą iš Vikipedijos:https://he.wikipedia.org/…/%D7%90%D7%93%D7%99%D7%AA_%D7…

(įrašas hebrajų kalba (עברית – mano gimtoji kalba), bet esu tikras, kad jį galima rasti beveik bet kuria kalba)

D. Žemiau yra laiškas, kurį išsiunčiau „dvipoliai – kas domina turinčius nuotaikos sutrikimų – depresiją, nerimą ir maniakinę depresiją“.

Asafas Benjaminas< [email protected] >

į:

[email protected]

Rugsėjo 12 d., pirmadienis, 16.18 val

Kam: „Dvipolis – kas domina turinčius nuotaikos sutrikimų – depresiją, nerimą ir maniakinę depresiją“.

Tema: Narkotikų stebėjimo problema.

Gerbiamos ponios / ponai.

Aš, 49 metų Asafas Binyaminis, gyvenu globojamame būste psichikos negalią turintiems žmonėms iš „Reot“ asociacijos Jeruzalėje – būsto psichikos negalią turintiems asmenims bendruomenėje, kuri Sveikatos apsaugos ministerijos vardu valdo reabilitacijos krepšelį. .

Vartoju psichiatrinius vaistus – ir pastaraisiais metais atsirado nepakeliama realybė, kai psichikos sveikatos centrų psichiatrai nustojo stebėti psichiatrinius vaistus (žinau, kad tai skambės absurdiškai, bet, deja, su tokia realybe susiduriu ne kartą) . Bet kadangi gyvenu iš labai mažų pajamų – invalidumo pašalpos iš Nacionalinio draudimo instituto – privačiai eiti pas gydytojus man neįmanoma.

Tačiau šiandien kitos alternatyvos nėra, nes net psichiatrai psichikos sveikatos stotyse man nebėra adresas dėl dviejų priežasčių:

1) Probleminis požiūris į gydymą – kai tik atvykstate į stotį, psichikos sužeistieji automatiškai traktuojami kaip žmonės, kurie taip pat turi psichikos negalią – tai lemia visišką gydytojų klausymosi nebuvimą. Nuo to momento, kai atvykau į stotį, gydytojai pradėdavo nuo prielaidos, kad jie tiksliai žinos, nuo kokių problemų kenčiu, nepažindami manęs net paviršutiniškai ar minimaliai. Tai vėl ir vėl lėmė neteisingą man taikomą gydymo praktiką ir nesugebėjimą bendradarbiauti su niekinančiu požiūriu. Ir dar daugiau: net ir tais atvejais, kai klinikos personalas ar gydytojai mane pažinojo, gydymas vis tiek nepasikeitė – tai užkirto kelią bet kokiai galimybei gydytis ar padėti ir nesibaigiantiems susirėmimams su personalu, kuris tariamai ” Tą patį „sekimą“ palikčiau neva tam, kad apsisaugotų nuo tolesnės žalos ir bereikalingos psichinės kančios prisidengiant „pagalba“ ar „gydymu“. Žinau, kad tai apibendrinimas, bet ką tu gali padaryti, tokia yra realybė. Tą patį „sekimą“ palikčiau neva tam, kad apsisaugotų nuo tolesnės žalos ir bereikalingos psichinės kančios prisidengiant „pagalba“ ar „gydymu“. Žinau, kad tai apibendrinimas, bet ką tu gali padaryti, tokia yra realybė.

2) Fizinė sveikatos būklė – 1998 m. pradžioje patyriau nelaimingą atsitikimą darbe „Larom“ viešbutyje Jeruzalėje, kur tuo metu dirbau apie tris mėnesius pagal organizacijos „Alvin Israel“ projektą – ir nuo tada sukūrė daugybę fizinių problemų, kurių Nacionalinis draudimo institutas nepripažįsta. Be to, šiuo metu nėra jokio kito subjekto ar vyriausybės įstaigos, kuri pripažintų šią žalą.

Nuo tos avarijos mano būklė pamažu, bet nuolat ir nuosekliai blogėjo – ir šiandien aš pasiekiau situaciją, kai net fizinis atvykimas į psichikos sveikatos stotis man yra sunkus ir vis problemiškesnis dalykas.

Bendroji ligonių kasa, kurios narys aš esu, taip pat Sveikatos apsaugos ministerija teigė, kad jie neturi sprendimo šiai situacijai ir neturi namuose veikiančios psichiatro tarnybos.

 

Pastaruosius mėnesius bandžiau rasti sprendimą kiek kitaip: eidama pas farmakologą. Tačiau paaiškėjo, kad farmakologas, pas kurį lankiausi, galėjo padėti tik iš dalies, o kadangi jis nėra psichiatras, jis negalėjo man padėti sutvarkyti psichiatrinių vaistų, kuriuos vartojau.

Be to: man tapo aišku, kad dėl mažo gydytojų, užsiimančių šia sritimi, skaičiaus (pavyzdžiui: visame Jeruzalės metropolyje ir jos apylinkėse yra tik 2 šios srities gydytojai – gydytojas savo klinikoje I. lankiausi valstybinėje medicinoje ir pas kitą gydytoją, su kuria galima susisiekti privačiai, kai kiekvienas apsilankymas kainuoja kelis šimtus šekelių, kurių ne aš turiu visas galimybes juos susimokėti, o nežinau ar ji tai daro ir namuose – ir dėl akivaizdžių priežasčių aš Nerašau čia nei šių gydytojų pavardžių, nei gydymo įstaigų, kuriose jie dirba) – taigi šiandieninėje realybėje farmakologinis stebėjimas neįmanomas. Kaip žinote, taip pat yra farmakologijos poskyris, vadinamas psichiatrine farmakologija,

Ir apibendrinant: šios aplinkybės mano situacijoje esantį asmenį, kuriam reikalingos namuose dirbančio psichiatro paslaugos, veda į visišką aklavietę – ir nepaisant būtinybės skubiai stebėti vartojamus vaistus, man šiuo metu nesiūloma. protingas sprendimas.

Norėčiau pabrėžti, kad bendruomenės psichikos sveikatos priežiūros įstaigoje iš tiesų yra psichiatras – tačiau jie atkakliai atsisako leisti jai likti mano namuose – tai galėjo bent laikinai išspręsti problemą. Šis atsisakymas buvo duotas būtent taip ir be jokios priežasties – ir demonstruojant visišką abejingumą mano būklei ir tam, kad tolesnio vaisto vartojimo trūkumas gali net kelti pavojų mano gyvybei.

Šiaip ar taip, ieškau sprendimo. Ar turite idėją, kaip išspręsti šią situaciją?

Pagarbiai

Asafas Binyaminas,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

3) Terapinė aplinka, kurioje esu:

Asociacija „Reut“ – nakvynės namai „Avivit“,

Ha Avivit g. 6,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9650816.

Telefono numeriai nakvynės namų biuruose: 972-2-6432551. ir: 972-2-6428351.

Nakvynės namų el. pašto adresas:

[email protected]

Nakvynės namų socialinė darbuotoja, mano bute dirbanti namų tvarkytoja: Mrs

Sara Stora-972-55-6693370.

Psichiatras iš nakvynės namų komandos: dr. Katia Levin.

4) Šeimos gydytojas, pas kurį esu stebimas:

Dr. Brandon Stewart,

“Klalit Health Services” – promenados klinika,

Gatvė

Danielis Janovskis 6,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9338601.

Telefonas klinikos biuruose: 972-2-6738558.

Fakso numeris klinikos biuruose: 972-2-6738551.

E. Žemiau yra laiško, kurį siunčiu į įvairias vietas, pradžia:

Kam:

Tema: žurnalistų patarimai.

Gerbiamos ponios / ponai.

2007 metais prisijungiau prie neįgaliųjų kovos Izraelyje, o nuo 2018 metų liepos 10 dienos tai darau kaip judėjimo „Natagver“, prie kurio prisijungiau, dalis. „Nategber“ judėjime stengiamės propaguoti „skaidriųjų neįgaliųjų“ – žmonių, tokių kaip aš, kenčiančių nuo negalios ir rimtų, išoriškai nematomų sveikatos problemų – teises, o tai sukelia diskriminaciją ir kitų neįgaliųjų atžvilgiu. .

Pažymėsiu, kad sėkmė kovojant į priekį buvo itin ribota, ir net šiandien (šiuos žodžius rašau ketvirtadienį, 2022 m. birželio 16 d.) įvairios Izraelio valstybės valdžios institucijos su mumis nebendradarbiauja – ir nedaro nieko, išskyrus nukreipia mus pirmyn ir atgal iš vieno į kitą.

Daugybei kreipimųsi į Izraelio žiniasklaidą ir joje publikuotiems straipsniams (kai kuriuose dalyvavo ir šio laiško rašytojas) nepadėjus, sugalvojau išbandyti kitą veiksmą: kreipimąsi į užsienio žiniasklaidą už Izraelio valstybės ribų, bandant rasti žurnalistų iš įvairių pasaulio šalių, kurie domisi šia tema.

Todėl norėčiau jūsų paklausti: ar turite kokių nors minčių, kaip tai būtų galima padaryti?

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

 

F. Žemiau pateikiame keletą aiškinamųjų žodžių apie socialinį judėjimą, prie kurio prisijungiau 2018 m. liepos 10 d., kaip jie pasirodė spaudoje:

Eilinė pilietė Tatjana Kaduchkin nusprendė įkurti „Natgver“ judėjimą, kad padėtų tiems, kuriuos ji vadina „skaidriais neįgaliaisiais“. Iki šiol prie jos judėjimo prisijungė apie 500 žmonių iš visos šalies. Interviu su 7 kanalu Yoman ji pasakoja apie projektą ir tuos neįgaliuosius, kurie negauna tinkamos ir pakankamos pagalbos iš atitinkamų agentūrų vien dėl to, kad jos yra skaidrios.

Anot jos, neįgaliuosius galima suskirstyti į dvi grupes: neįgaliuosius su vežimėliu ir neįgaliuosius be vežimėlio. Antrąją grupę ji apibrėžia kaip „skaidrius neįgaliuosius“, nes, anot jos, jie negauna tokių paslaugų kaip neįgalieji su vežimėliais, nors jiems nustatytas 75–100 procentų neįgalumas.

Šie žmonės, aiškina ji, negali pragyventi patys, jiems reikia papildomų paslaugų, kurias turi neįgalieji su vežimėliais. Pavyzdžiui, skaidrūs neįgalieji gauna mažą invalidumo pašalpą iš Nacionalinio draudimo, jie negauna tam tikrų priedų, tokių kaip specialiųjų paslaugų pašalpa, pašalpa palydovams, pašalpa mobilumui, taip pat gauna mažesnę pašalpą iš Būsto ministerijos.

Kaduchkino atlikto tyrimo duomenimis, šie skaidrūs neįgalieji yra alkani duonos, nepaisant bandymo teigti, kad 2016-ųjų Izraelyje duonos alkanų žmonių nėra. Jos atliktame tyrime taip pat teigiama, kad savižudybių skaičius tarp jų yra didelis. Jos įkurtame judėjime ji siekia, kad skaidriai neįgalieji būtų įtraukti į laukiančiųjų valstybinio būsto sąrašus. Taip yra todėl, kad, anot jos, jie paprastai nepatenka į šiuos sąrašus, nors ir turėtų būti tinkami. Ji rengia nemažai susitikimų su Kneseto nariais ir netgi dalyvauja atitinkamų Kneseto komitetų posėdžiuose ir diskusijose, tačiau, pasak jos, tie, kurie gali padėti, neklauso, o tie, kurie klauso, yra opozicijoje ir todėl negali. padėti.

Dabar ji kviečia vis daugiau „skaidrių“ neįgaliųjų prisijungti prie jos, susisiekti, kad ji galėtų jiems padėti. Jos vertinimu, jei situacija ir toliau išliks tokia, kokia yra šiandien, nepabėgs nuo neįgaliųjų demonstracijos, kurios reikalaus savo teisių ir pagrindinių pragyvenimo sąlygų.

G. Galite susisiekti su „Nitgaberio“ judėjimo direktore ponia Tatjana Kaduchkin nuo sekmadienio iki ketvirtadienio nuo 11:00 iki 20:00 IZRAELIO laiku, išskyrus žydų šventes ir įvairias IZRAELIO šventes.

Telefono numeriai, kuriais galite susisiekti

ji: 972-52-3708001. ir: 972-3-5346644.

H. Žemiau yra laiško, kurį siunčiu į įvairias vietas, pradžia:

Kam:

Tema: scenarijų idėjos.

Gerbiamos ponios / ponai.

Parašiau čia parašytas 9 išgalvotas istorijas – ir ieškau svetainių, kuriose vyksta savotiškas „konkursas“ tarp vartotojų, siūlančių idėjas kino ar televizijos pramonei, kurioms galima pateikti tokias istorijas.

Ar žinote tokių svetainių?

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

 

1 istorija – mirtina temperatūra:

 

Metai yra 2070. Klimato krizė Izraelio valstybėje ir visame pasaulyje stiprėja – tačiau žmonija technologinėmis priemonėmis sugebėjo įveikti tokias problemas kaip vandens trūkumas ir rasti būdą, kaip tokiomis sąlygomis net išlaikyti žemės ūkį. Ištisus metus temperatūra Izraelio valstybėje (visoje šalyje) po pietų pakyla iki 90 laipsnių šilumos, o naktį – apie 70 laipsnių šilumos. Tokioje realybėje žmonės negali egzistuoti be specialių apsaugos priemonių – be jų žmogus iš tikrųjų pasmerktas mirčiai. Tačiau tai yra sudėtinga ir brangi mokslinė įranga – Izraelio valstybėje vyksta viešos diskusijos, kuriose sprendžiamas klausimas, kurioms grupėms turėtų būti leista arba neleistina prieiga prie šios įrangos: ar nusikaltimus padarę ir visuomenei žalą padarę žmonės , taip pat turi teisę juo naudotis? Ar valstybė turėtų finansuoti brangią ir visiems gelbstinčią įrangą – ar įstatymais apibrėžti, kas ją gaus, o kas ne (o alternatyvios įrangos šiam tikslui nėra – nepaisant nesibaigiančių mokslininkų bandymų ją sukurti)? O koks teisinės sistemos požiūris į tuos, kurie neleidžia kitam asmeniui – netyčia ar piktybiškai – prieiti prie apsaugos priemonių? Ir jei Izraelio Valstybė padėtų šiuo klausimu trečiojo pasaulio šalims, kuriose trūksta įrangos arba jos netinkamai veikia, o tai sukelia masinį mirtingumą, arba dėl didelės kainos, Izraelio valstybė yra įpareigota suteikti šią apsaugą pirmiausia savo piliečiams. – nepriklausomai nuo jų politinės ar ideologinės priklausomybės? O kaip žiniasklaida: radijas, televizija,

Ir yra kitų dilemų, susijusių su tomis pačiomis apsauginėmis priemonėmis: kai kuriose jas gaminančiose gamyklose naudojamas aliejus, pagamintas iš nekošerinių gyvūnų, o tai yra esminė gamybos proceso dalis, be kurios galutinio produkto negalima gauti. Vyresnieji rabinai neleidžia naudoti šios įrangos dėl halachinių priežasčių – todėl religinė ir ultraortodoksų visuomenė rado būdą gaminti tokias pačias apsaugos priemones naudojant tik iš košerinių gyvūnų pagamintą aliejų – todėl visas gamybos procesas gerokai pabrangsta. . Šioje situacijoje kyla įtampa tarp pasaulietinės visuomenės, kuri teigia, kad nėra pasiruošusi finansuoti perteklinių gamybos išlaidų, ir ultraortodoksų visuomenės, teigiančios, kad kadangi Izraelio valstybė yra žydų tautos valstybė, o siekiant išsaugoti žydišką valstybės charakterį, visa visuomenė turi dalyvauti šiuose pertekliniuose kaštuose. Poreikis finansuoti tas ypatingas įmones taip pat iškyla įvairiose rinkimų sistemose – tarp karčių, labai aistringų ir nesibaigiančių diskusijų tarp įvairių partijų. Žinoma, ir tarp pasaulio musulmonų,

Ir dar yra geopolitinių padarinių: nemaža dalis musulmonų Europoje, kurie tuo tarpu tapo žemyno dauguma, visomis perteklinėmis sąnaudomis remia savo gamyklas. Krikščionių populiacija atsisako paklusti – ir dėl to esame nepaliaujamų konfliktų, kurie perauga į tikrus religinius karus, liudininkai. Padėtis žemyne ​​pasiekia visišką chaosą, o jėgų įsikišimas tik pablogina situaciją dėl prieštaringų interesų, kai kiekviena valdžia įsikiša padėti kitai pusei kovose. Izraelio valstybė nesikiša į tai, kas vyksta, tačiau Izraelio Valstybės saugumo tarnybos yra labai susirūpinusios dėl to, kad kai kurios teritorijos, kuriose vyksta mūšiai, yra gana arti toje pačioje Europos Sąjungoje, kuri bet kokiu požiūriu nustojo veikti civiliniu lygmeniu ir tapo nesibaigiančių kovų arena, kurioje krenta daug aukų. Izraelyje dedama daug pastangų siekiant išgelbėti žydų populiacijas iš mūšio zonų ir padėti jiems imigruoti į Izraelį – tačiau dėl didelių išteklių, kuriuos pati Izraelio valstybė yra priversta mokėti už apsaugos priemonių gamybą, išlieka labai mažas biudžetas saugos tarnyboms, kurios užsiima šia veikla. Gynybos pramonės darbuotojai vyksta į dideles demonstracijas, surengė didelį viešą protestą, kuris tęsiasi daugelį metų, ir jie netiki Izraelio valstybe, nes nėra pakankamai lėšų gelbėjimo operacijoms. Šie protestai nėra sėkmingi ir, pasak protestuotojų, įvairios Izraelio vyriausybės rodo jiems visišką abejingumą. Jie apgailestauja, o dėl šios nepakeliamos padėties, kai gelbėjimo operacijos negali būti finansuojamos, Izraelio saugumo tarnybos nuolatos ieško naujoviškų ir kūrybiškų būdų gelbėti žydus, kurie buvo sugauti mūšio zonose kruvinoje Europoje. rinkti lėšas per specialias asociacijas, taip pat kreipimasis į technologijų sritis išmanančius jaunus žmones, stebinčius novatoriškas ir kūrybingas idėjas šioms gelbėjimo operacijoms. Šie protestai nėra sėkmingi ir, pasak protestuotojų, įvairios Izraelio vyriausybės rodo jiems visišką abejingumą. Jie apgailestauja, o dėl šios nepakeliamos padėties, kai gelbėjimo operacijos negali būti finansuojamos, Izraelio saugumo tarnybos nuolatos ieško naujoviškų ir kūrybiškų būdų gelbėti žydus, kurie buvo sugauti mūšio zonose kruvinoje Europoje. rinkti lėšas per specialias asociacijas, taip pat kreipimasis į technologijų sritis išmanančius jaunus žmones, stebinčius novatoriškas ir kūrybingas idėjas šioms gelbėjimo operacijoms. Šie protestai nėra sėkmingi ir, pasak protestuotojų, įvairios Izraelio vyriausybės rodo jiems visišką abejingumą. Jie apgailestauja, o dėl šios nepakeliamos padėties, kai gelbėjimo operacijos negali būti finansuojamos, Izraelio saugumo tarnybos nuolatos ieško naujoviškų ir kūrybiškų būdų gelbėti žydus, kurie buvo sugauti mūšio zonose kruvinoje Europoje. rinkti lėšas per specialias asociacijas, taip pat kreipimasis į technologijų sritis išmanančius jaunus žmones, stebinčius novatoriškas ir kūrybingas idėjas šioms gelbėjimo operacijoms.

 

2 istorija – vabzdžių ferma:

 

Karinėje pramonėje visame pasaulyje kuriama naujo tipo ginklai – skraidantys elektroniniai vabzdžiai, kurie nuotoliniu būdu valdomi kompiuteriais. Šiame mažame vabzdžiuje sumontuoti lustai yra užprogramuoti „sėdėti“ ant konkretaus taikinio (ty: priešo armijos kareivių) ir suleisti jiems mirtinų nuodų, kurie per kelias sekundes sukels jų mirtį. Iš karto po to įsijungia savęs naikinimo mechanizmas, kuriame elektroninis vabzdys iš tikrųjų „sunaikina save“ per valdomą sprogimą.

Įvairios šalys šį ginklą kuria slapta – kai dėl vabzdžio veikimo greičio jį aptikti labai sunku – kai visi jo veiksmai – „nusėdimas“ ant aukos, automatinis nuodų įpurškimas ir kontroliuojamas sprogimas trunka tik kelias dešimtąsias sekundės.

Tačiau kai kurioms kai kurių pasaulio šalių slaptosioms tarnyboms pavyksta atrasti šių sistemų egzistavimą priešiškose šalyse – tai taip pat laikoma visiškoje paslaptyje.

Izraelio valstybės saugumo tarnybos nusprendžia prisijungti prie šios „mados“, tačiau daro tai, kas būdinga tik Izraeliui – ko nėra jokioje kitoje šalyje. Visame pasaulyje patalpos, kuriose gaminami šie elektroniniai vabzdžiai, yra labai mažos – didžiausios iš jų siekia daugiausiai kelis kubinius metrus viename objekte – ir iliustracijos dėlei: įprasto namo svetainėje yra bent keli šimtai tokių įrenginių. Tačiau Izraelio valstybėje vyksta kitokia realybė, ir daug piktesnė: didžiuliuose plotuose statomi didžiuliai objektai – tai, žinoma, dėl jų slaptumo niekas nežino, kas iš tikrųjų su jais daroma. . Izraelio piliečiai lieka bejėgiai: dėl didelių plotų, skirtų visoms gamybinėms patalpoms (kurios, žinoma, nėra būtinos: tikrai įmanoma gaminti šiuos elektroninius vabzdžius nuliniuose ir be galo mažuose plotuose) nelieka vietos esminiams civiliniams poreikiams, tokiems kaip ligoninės, vaikų darželiai, mokyklos – ir iš tikrųjų visa Izraelio ekonomika yra pavergta šių paslapčių labui. įrenginius. Tai veda prie plačiai paplitusių visuomenės protestų – tačiau jie yra tramdomi sunkia ranka, naudojant stiprų policijos smurtą.

Tokioje tikrovėje viešieji protestai taip pat paaštrėja, tampa vis sunkesni ir žiauresni – apima vis daugiau saugumo pajėgų tiesioginio šaudymo atvejų.

Dėl to Izraelio valstybė yra įtraukta į tikrą pilietinį karą, kuris į jį tempia ir visas kitas regiono šalis – tai veda į naikinimą, naikinimą ir naikinimą dideliu mastu. Didžiųjų nekilnojamojo turto įmonių savininkai, kuriems atitenka visas finansinis pelnas iš objektų eksploatavimo, kai kurie net tapo savotiškais slaptais partneriais ir puikiai suvokia jose vykstančią perdėtą veiklą, ir toliau bendradarbiauti su vyriausybe net šiame pilietinio karo etape ir visada teikti pirmenybę didžiuliam finansiniam pelnui, o ne nuosavybei, taip pat daugelio tūkstančių šiame kare žuvusių žmonių gyvybėms.

 

Istorija numeris 3 – Šiaurės Korėjos agentai:

Kaip žinia, Šiaurės Korėjos kariuomenėje yra skandalinga veikla užsiimantis „karinis“ dalinys, vadinamasišskirtinumas malonumas. Šiaurės Korėjos valdovas sprendžia dėl piktavališkos Šiaurės Korėjos agentų veiklos, kurios veiks pasaulio šalyse ir apgaulingomis priemonėmis bandys iš įvairių šalių nelegaliai gabenti jaunas moteris ir jas atgabenti į Šiaurės Korėją. Dauguma šių „agentų“ veikia sudėtingais metodais ir nėra sugauti – tačiau pasakojimai apie šiuos agentus ir jų veikimo būdus pradedami skelbti pasaulio spaudoje. Iš pradžių įvairių šalių visuomenė netiki skelbiamomis siaubo istorijomis – bet kuri žiniasklaida, publikuojanti straipsnius šia tema, automatiškai įtariama, kad tai daro, siekdama gauti papildomų reitingų ir nieko daugiau. Tačiau didėjant atvejų skaičiui, ir Šiaurės Korėjos agentai, sugauti įvairiose pasaulio vietose ir nuteisti ilgai kalėti, o kai kuriais atvejais netgi įvykdyti mirties bausmę – ir tai kartu su siaubingomis istorijomis, kurios ir toliau skelbiamos, pasaulio vyriausybės yra priverstos, taip pat po plačiai paplitusių moterų organizacijų protestų įvairiose šalyse pripažinti problemos egzistavimą ir pradėti su ja kovoti. Tuo pačiu metu agentai ne visais atvejais pagaunami – ir daugelyje pasaulio regionų jiems nepavyksta užkirsti kelio pagrobimams. Visame pasaulyje vieša atmosfera sudėtinga ir drumsta, Šiaurės Korėjai taikomos griežtos ir gana agresyvios ekonominės sankcijos, tačiau dėl branduolinių ginklų, kurių neturi nė viena šalis,

Po kelerių metų du Šiaurės Korėjos agentai atvyksta į Izraelį ir tam tikru jų veiklos etapu pakliūva į Shin Bet – ir iš karto kyla platus visuomenės protestas, reikalaujantis jiems įvykdyti mirties bausmę – kaip tai daroma daugelyje kitų šalių. Tačiau taip neįvyksta: abu agentai iš tiesų yra teisiami ir nuteisti už sunkius nusikaltimus už prekybą žmonėmis – ir jiems gresia įkalinimas iki gyvos galvos, tačiau Izraelio Valstybės Aukščiausiasis Teismas atsisako juos skirti mirties bausme. Tai darydamas Izraelis nevengia Šiaurės Korėjos grasinimų, nes jei Izraelis iš karto nepaleis dviejų nuteistųjų, jis pradės branduolinį karą, kuris sunaikins visą pasaulį. Taip Izraelio Valstybė žymiai pagerina savo poziciją tarptautinėje visuomenės nuomonėje.

Tuo pačiu metu nuolatinis reiškinio egzistavimas ir pasaulio neįmanomybė jį išnaikinti sukelia didelį nerimą ir nepakeliamą tikrovę, kurioje moterys visame pasaulyje bet kuriuo momentu bijo, kad bus pagrobtos. Žvalgybos organizacijos visame pasaulyje skelbia savotišką tarptautinį „konkursą“, kuriame dideli finansiniai prizai siūlomi kiekvienam, kas sugeba rasti kūrybiškų būdų, kaip išnaikinti pagrobimų fenomeną. Vystosi savotiški „konkursai“, kuriuose dalyvauja žvalgybos darbuotojai iš viso pasaulio – kasmet vyksta slapta ceremonija, kurioje įteikiami prizai. Laimėtojai pasirašo konfidencialumo formas su labai aukšta slaptumo žyma – ir tai vykstant visame pasaulyje besivystančiam „agentų karui“:

 

 

Istorija numeris 4 – Vėžio bangos:

Nedidelė mokslininkų grupė iš įvairių pasaulio šalių kuria naujovišką gydymą, gydantį visų rūšių vėžį. Gydymas atliekamas pirmuoju etapu, identifikuojant mažytį garso atspaudą (kurio žmogaus ausis neatskiria) kraujotakos paciento kūne – identifikavimas, kuris įmanomas net iš tūkstančių kilometrų atstumo, ir su įrenginiais, kurie žino, kaip atpažinti šiuos garso teiginius, nepaisydami garso bangų, sklindančių iš daugelio kitų šaltinių, pvz., automobilių triukšmo, radijo ar televizijos transliacijos triukšmo, įprasto žmonių pokalbio ir kt. Įrenginiui atpažinus garso spaudinį iš paciento kraują, pagal savo unikalias savybes jis žino, kokio tipo vėžiu serga pacientas, ir per kelias sekundes „

Tačiau tai yra slapta technologija, kuri neprieinama plačiajai visuomenei, kuri apie jos egzistavimą visai nežino. Ši technologija prieinama labai ribotam skaičiui pasaulio lyderių, tokių kaip milijardieriai ir didžiausi kapitalistai, JAV prezidentas ar Rusijos prezidentas.

Izraelio „Mossad“ agentas nepagydomai serga vėžiu – ir kai gydytojai praneša, kad jam liko gyventi tik šeši mėnesiai, jis suaktyvina savo unikalius įgūdžius ir jam pavyksta atrasti unikalaus gydymo metodo egzistavimą – ir vyras tuo dalijasi su savo gydytojai, kurie iš pradžių juo netiki, elgiasi su juo paniekinamai ir diagnozuoja sielos ligą bei ryšio su realybe praradimą. Bet vyras nekenksmingas aplinkai ir nepavojingas – todėl priverstinai jo neguldo į psichiatrinę ligoninę – nusprendžia palikti savieigai, atsižvelgiant į tai, kad šiaip jam dar daug laiko gyventi. . Slaptą gydymą pranokstantį „Mossad“ vyrą taip pat akivaizdžiai niekina jo draugai žvalgybos bendruomenėje – jie tiesiog liepia „liautis kalbėti nesąmones“. Vyras nusprendžia, bandydamas išgelbėti savo gyvybę, tiesiogiai susisiekti su inovatyvaus gydymo kūrėjais, o darydamas sunkią nusikalstamą veiką pavyksta juos papirkti, kad iš jų gautų jam reikalingą gydymą. Jo būklė sparčiai gerėja – tai visi aplinkiniai sutinka su visišku nustebimu – ir tai atsitinka tuo pačiu metu, kai atskleidžiamas rimtas įvykęs kyšininkavimo aktas. Kai Izraelio policija pradeda tirti atvejį, vis daugiau žmonių sistemoje pradeda tvirtinti, kad čia negali būti tik sutapimas, o tarp jų turi būti ryšys. Žmogus iš Mossad, kuris sirgo vėžiu ir pasveiko po naujoviško gydymo, buvo paimtas daugybei tyrimų – ir jį paskatino gerokai pagerėjusi sveikata, jie nusprendė jį tirti vis intensyviau – ir vienu ar kitu momentu jis tyrime palūžo, atvesdamas tyrėjus prie metodų, kuriais naudojosi, kad gautų gautą gydymą. Tyrėjai šiuo metu yra įsitikinę, kad šiomis aplinkybėmis nėra pagrindo tęsti tyrimą ir nedelsiant paleisti tiriamąjį. Kartu jie dėl ideologinių priežasčių nusprendžia atskleisti naujovišką gydymo metodą ir nutekinti jį į spaudą. Vėžiu susirgęs ir po naujoviško gydymo pasveikęs vyras iš „Mossad“ buvo paimtas daugybei tyrimų – gerokai pagerėjusios sveikatos paskatinti jie nusprendė jį tirti vis intensyviau – ir vienu ar kitu momentu jis palūžo. tyrimas, tyrėjams vadovaudamasis metodais, kuriuos naudojo siekdamas gauti gydymą. Tyrėjai šiuo metu yra įsitikinę, kad šiomis aplinkybėmis nėra pagrindo tęsti tyrimą ir nedelsiant paleisti tiriamąjį. Kartu jie dėl ideologinių priežasčių nusprendžia atskleisti naujovišką gydymo metodą ir nutekinti jį į spaudą. Vėžiu susirgęs ir po naujoviško gydymo pasveikęs vyras iš „Mossad“ buvo paimtas daugybei tyrimų – gerokai pagerėjusios sveikatos paskatinti jie nusprendė jį tirti vis intensyviau – ir vienu ar kitu momentu jis palūžo. tyrimą, nukreipdamas tyrėjus prie metodų, kuriuos naudojo siekdamas gauti gydymą. Tyrėjai šiuo metu yra įsitikinę, kad šiomis aplinkybėmis nėra pagrindo tęsti tyrimą ir nedelsiant paleisti tiriamąjį. Kartu jie dėl ideologinių priežasčių nusprendžia atskleisti naujovišką gydymo metodą ir nutekinti jį į spaudą.

Iš pradžių niekas netiki šia istorija, tačiau pateikiant vis daugiau naujoviškos gydymo technologijos egzistavimo įrodymų, jos įvaizdis viešumoje per kelerius metus pasikeičia ir įgauna teisėtumą. Tačiau, nepaisant plataus viešo teisėtumo, buvęs „Mossad“ žmogus ir jo tyrėjai yra suimti ir teisiami dėl daugybės kaltinimų, pavyzdžiui, kažko gavimas apgaulės būdu sunkinančiomis aplinkybėmis, pareigūnų konfidencialumo pareigos pažeidimas ir kt. . Visuomenė reikalauja paleisti kaltinamuosius, jiems paremti rengiama daug demonstracijų. Tačiau niekas nepadeda – ir Izraelio Valstybės Aukščiausiasis Teismas siunčia kaltinamąjį į ilgus kalėjimo terminus, visiškai nekreipdamas dėmesio į daugelį lengvinančių aplinkybių, įskaitant būtinybę atskleisti specialią gydymo technologiją, siekiant išgelbėti gyvybes.

Galiausiai rezultatas kraupus: unikali gydymo technologija nebėra paslaptis, tačiau dėl astronominės kainos – 80 mln. Be to, tie patys žmonės, kurie ją nutekino, buvęs „Mossad“ agentas ir jo tardytojai lieka kalėjime iki gyvenimo pabaigos – o teismas čia primygtinai reikalauja laikytis sauso įstatymo ir reikalauja, kad kaltinamieji liktų kalėjime dėl jų padarytų nusikaltimų. – ir, žinoma, lengvinančios aplinkybės, tokios reikšmingos išgelbėti gyvybę, Izraelio valstybės teisėjų akyse neturi jokios vertės.

 

Istorija numeris 5 – Profesoriaus mirtis:

Grupė IZRAELIO ir Amerikos smegenų tyrinėtojų bendradarbiauja – veda paskaitas, organizuoja bendras mokslines konferencijas ir net dirba Izraelio ir JAV ligoninėse skyriuose, kuriuose gydomi pacientai, sergantys neurologinėmis ligomis: Parkinsono, Alzheimerio, išsėtine skleroze ir kt. Izraelio mokslininkai savo tyrimuose pasiekia precedento neturinčių mokslo laimėjimų – tai vienam jo kolegai amerikiečiui sukelia stiprų pavydo jausmą – o Izraelio gydytojas apie tai visiškai nežino, ir nors amerikiečio gydytojo pavydas greitai virsta tikra neapykanta jo izraeliečiui. kolega, pastarasis negali žinoti apie Taigi šiuo etapu, kai realybėje to nematyti ir viskas vyksta, iš pirmo žvilgsnio, kaip įprasta.

Amerikietis profesorius nusprendžia šokiruojančiu būdu atkeršyti savo kolegai iš Izraelio: atvyksta į Izraelį, neva aplankyti vieno iš Izraelio gydytojo pacientų – sunkia neurologine liga sergančio vyro – artimųjų neturinčio jaunuolio. Ligoninės personalą Izraelyje sujaudina vadinamasis humanitarinis gestas – ir niekas neįsivaizduoja veiksmo, kurį detaliai suplanavo amerikiečių gydytojas. Atsižvelgiant į didelį vyresniojo gydytojo pasitikėjimą, jam leidžiama likti vienam kambaryje su Izraelio gydytojo pacientu. Amerikietis gydytojas pasinaudoja jam suteiktu didžiuliu pasitikėjimu ir išsitraukia mažas žirkles, kurių ligoninės saugumo priemonėms nepavyko aptikti, kuriomis „perpjauna“ vamzdelį, per kurį Izraelio gydytojo pacientas gauna deguonies – tai sukelia jo. mirtis per kelias sekundes. Dėl didelio krūvio Izraelio ligoninėse, taip pat dėl ​​to, kad niekas neįsivaizdavo, kad tai buvo tikrasis Amerikos gydytojo ketinimas, atvejis atskleidžiamas tik po kelių valandų – ir slaugytojų komanda, kuri atranda siaubas iš karto apima policiją, kuri pradeda tyrimą tik po dviejų dienų, dėl darbo krūvio, dėl kurio neįmanoma nedelsiant suvaldyti incidento, nepaisant jo sunkumo. Atlikdama tyrimą Izraelio policija priėjo prie išvados, kad amerikietis gydytojas iš tiesų yra šio poelgio kaltininkas – tačiau laikotarpį, praėjusį iki tol, kol Izraelyje pradėjo veikti policija, puikiai išnaudojo amerikiečių gydytojas, kuris tuo tarpu pavyksta pabėgti iš Izraelio ir grįžti į savo namus JAV. Taip pat dėl ​​to, kad niekas neįsivaizdavo, kad tai buvo tikrasis amerikiečio gydytojo ketinimas, atvejis atskleidžiamas tik po kelių valandų – o siaubą atradusi slaugytojų komanda tuoj pat įtraukia policiją – kuri tik pradeda tyrimą. po dviejų dienų – dėl darbo krūvio, dėl kurio neįmanoma nedelsiant susidoroti su incidentu, nepaisant jo sunkumo. Atlikdama tyrimą Izraelio policija priėjo prie išvados, kad amerikietis gydytojas iš tiesų yra šio poelgio kaltininkas – tačiau laikotarpį, praėjusį iki tol, kol Izraelyje pradėjo veikti policija, puikiai išnaudojo amerikiečių gydytojas, kuris tuo tarpu pavyksta pabėgti iš Izraelio ir grįžti į savo namus JAV. Taip pat dėl ​​to, kad niekas neįsivaizdavo, kad tai buvo tikrasis amerikiečio gydytojo ketinimas, atvejis atskleidžiamas tik po kelių valandų – o siaubą atradusi slaugytojų komanda tuoj pat įtraukia policiją – kuri tik pradeda tyrimą. po dviejų dienų – dėl darbo krūvio, dėl kurio neįmanoma nedelsiant susidoroti su incidentu, nepaisant jo sunkumo. Atlikdama tyrimą Izraelio policija priėjo prie išvados, kad amerikietis gydytojas iš tiesų yra šio poelgio kaltininkas – tačiau laikotarpį, praėjusį iki tol, kol Izraelyje pradėjo veikti policija, puikiai išnaudojo amerikiečių gydytojas, kuris tuo tarpu pavyksta pabėgti iš Izraelio ir grįžti į savo namus JAV. atvejis atskleidžiamas tik po kelių valandų – slaugytojų komanda, atskleidusi siaubą, iš karto įtraukia policiją – kuri tik po dviejų dienų pradeda tyrimą – dėl darbo krūvio, dėl kurio neįmanoma iš karto susidoroti su incidentu, nepaisant jo sunkumas. Atlikdama tyrimą Izraelio policija priėjo prie išvados, kad amerikietis gydytojas iš tiesų yra šio poelgio kaltininkas – tačiau laikotarpį, praėjusį iki tol, kol Izraelyje pradėjo veikti policija, puikiai išnaudojo amerikiečių gydytojas, kuris tuo tarpu pavyksta pabėgti iš Izraelio ir grįžti į savo namus JAV. atvejis atskleidžiamas tik po kelių valandų – slaugytojų komanda, atskleidusi siaubą, iš karto įtraukia policiją – kuri tik po dviejų dienų pradeda tyrimą – dėl darbo krūvio, dėl kurio neįmanoma iš karto susidoroti su incidentu, nepaisant jo sunkumas. Atlikdama tyrimą Izraelio policija priėjo prie išvados, kad amerikietis gydytojas iš tiesų yra šio poelgio kaltininkas – tačiau laikotarpį, praėjusį iki tol, kol Izraelyje pradėjo veikti policija, puikiai išnaudojo amerikiečių gydytojas, kuris tuo tarpu pavyksta pabėgti iš Izraelio ir grįžti į savo namus JAV.

Izraelio valstybės valdžia kreipiasi į savo kolegas Amerikoje ir reikalauja išduoti vyrą, kad Izraelyje būtų iškelta baudžiamoji byla dėl jo rimto poelgio. Tačiau JAV valdžia griežtai atsisako jį išduoti ir tvirtai reikalauja, kad jo teismas būtų vykdomas JAV, o ne Izraelyje. JAV vyksta korumpuotas ir nesąžiningas teisminis procesas – jo pabaigoje profesorius išteisintas dėl visų rimtų kaltinimų, o net nepraranda licencijos ir toliau gydo pacientus JAV. Jo teismo metu taip pat pasigirdo akivaizdžių antisemitinių kaltinimų apie amerikiečių gydytojo „pagrįstą kerštą“, taip sakant, žydams. Jo kolegos Izraelyje yra labai pikti ir nutraukia su juo ryšius – ir tuo pat metu vykdo viešą kovą, kuria siekiama įvykdyti nusikaltėlio amerikiečių profesoriaus ekstradiciją Izraeliui. Tačiau Izraelio valstybė, kaip žinome, priklauso nuo Amerikos pagalbos, todėl jos rankos yra surištos, o galimybės veikti labai ribotos – jei išvis.

Praėjus keliems mėnesiams po teisminių procesų Jungtinėse Valstijose, jauno amerikiečio profesoriaus žmona vieną dieną jų namų kieme randa jo kūną – ant kūno yra rimtų smurto žymių. Ji, žinoma, nedelsdama kreipiasi į vietos policiją – vyksta tyrimas, kuris patenka į aklavietę ir niekas neturi supratimo apie žudiko tapatybę. Taip pat Amerikos žvalgybos tarnybų, CŽV ir FTB tyrimai taip pat patenka į aklavietę ir nesugeba sugalvoti net menkiausių užuominų apie žudiko tapatybę.

Daug klausimų lieka neatsakytų: ta profesoriaus rezidencija buvo gerai apsaugota elektriniais vartais, išmaniąja identifikavimo sistema (dėl kurios net artimiesiems buvo labai sunku patekti į jų namus) – tai kaip žudikai sugebėjo patekti į kiemą, vilkti. profesorius ir jį nužudyti – ir dar daugiau, kai niekas nepastebėjo veiksmo realiu laiku? Kaip tokia situacija gali egzistuoti? ir kodėl CŽV ir FTB net pradėjo tyrimą ar įsitraukė, atsižvelgiant į tai, kad tai yra privati ​​baudžiamoji byla, o ne su Izraelio ar JAV nacionaliniu saugumu? Ar buvę jo bendrininkai iš Izraelio buvo tie, kurie sukėlė jo mirtį, atsižvelgiant į didelį jų pyktį dėl jo išdavystės jiems, jo nusikalstamos veikos, antisemitinių pareiškimų per vėlesnį teismą, taip pat dėl ​​korupcinio teisinio proceso, kurio metu jis buvo išteisintas? Ir jei taip yra, kodėl Izraelio valstybėje niekas jų neįtaria ir prieš juos nepradedamas policijos tyrimas? Ar gali būti, kad vadinamasis CŽV ir FTB „tyrimas“ buvo ne tikras tyrimas, o inscenizuotas žingsnis? Ir jei taip iš tikrųjų buvo, kodėl CŽV ir FTB net buvo suinteresuoti pateikti tokį klaidingą informaciją? Ar yra kita galimybė: narciziškas pacientas, kurį nužudė amerikiečių profesorius, iš tikrųjų buvo ne vienas, ir jis turėjo ryšių, apie kuriuos ligoninėje niekas nežinojo? O ar tie žmonės (kurių niekas nežino, kas jie) yra tie, kurie nusprendė atkeršyti amerikiečių profesoriui ir jį nužudyti? Ar gali egzistuoti tokia situacija?

 

Istorija numeris 6 – sistema:

Visame pasaulyje daug mirčių įvyksta staiga, kurių kilmės ar priežasties niekas nesupranta. Keletą mėnesių, kai bylas tiria visos pasaulio policijos pajėgos, pagaliau pavyksta išsiaiškinti, kad visi velioniai iš tikrųjų buvo nužudyti nuo šūvių – ir vyksta tyrimai, kurių metu nuteisiami tie, kurie tikrai įvykdė visas žmogžudystes. Tačiau niekas nežino, kaip paaiškinti, kaip nusikalstamumas galėjo staiga taip smarkiai išaugti be jokio logiško paaiškinimo ar priežasties. Dėl tokios situacijos kalėjimų yra priversti statyti vis daugiau – ir kalėjimų statybos pramonė tampa pagrindine pramonės šaka visoje pasaulio ekonomikoje, kurią pradeda valdyti pasaulio turtingieji.

Po kelerių metų, kai aukų skaičius siekia milijonus, pasaulio policija bendradarbiauja tiriant bylas, vis labiau stengdamasi išsiaiškinti tikrąją staigiai išaugusio nusikalstamumo priežastį – ir atrasti nuostabų. tikrovė savo keistumu: visus šaudymus, be išimties, įvykdė ne kūno ir kraujo nusikaltėliai, o kompiuterizuota veido atpažinimo sistema, kuri dėl programinės įrangos gedimo automatiškai ėmė šaudyti į kiekvieną asmenį, padėjusį šypsena jų veide. Pasikartojantys geriausių ekspertų bandymai ištaisyti programinės įrangos klaidą žlunga – kol galiausiai pasaulis yra priverstas taikstytis su baisios sistemos, reikalaujančios vis daugiau aukų, egzistavimu.

Visame pasaulyje vyksta seminarai, kuriuose bandoma mokyti piliečius nesišypsoti – ir tokiu būdu išgelbėti savo gyvybes. Šios dirbtuvės apibrėžiamos kaip išgyvenimo dirbtuvės, kurios pasiekia visur: darbo vietas, mokyklas, taip pat žiniasklaida nuolat juos transliuoja – o bet kokia žiniasklaida, kuri išdrįsta pateikti dalykus, bet kokia humoristine tema, valdžios įsakymu tuoj pat uždaroma. Kuriama niūri socialinė realybė, kurioje įstatymai draudžia sakyti ar skelbti bet kokius pokštus ar ciniškus pareiškimus – o nukrypstantiems nuo šių nurodymų masiškai vykdoma mirties bausmė. Ir pasekmių yra daugelyje kitų gyvenimo sričių:

Kita vertus, šie kapitalistai griežtai atmeta bet kokį pasiūlymą sumažinti didžiulį kalėjimų skaičių ir paleisti visus kalinius, kurie buvo nuteisti už žmogžudystes dar pasauliui nesužinojus, kad jas įvykdė kompiuterizuota sistema, o ne atvykę žudikai. iš žmonių visuomenės, ir nors jie patys masiškai šaudomi į mirtį. Ir dar daugiau: net kai aišku, kad šie kapitalistai taps kitos aukos, jie vis tiek nėra pasirengę paleisti kalinių, kad nebūtų pakenkta jų finansiniam pelnui. Skelbiama daug istorijų apie kapitalistus, kurie su tuo nesutiko net paskutinėmis gyvenimo akimirkomis.

Ši realybė lemia radikalius pokyčius ir daugelyje kitų gyvenimo sričių: poezijos spektakliai, teatro ar kino seansai kino teatruose yra griežtai ir visiškai draudžiami. Taip pat pasaulio vyriausybių įsakymu nedelsiant uždaromos visos įmonės, užsiimančios kompiuterinių žaidimų ar bet kokių kūrybinių žaidimų kūrimu. Taip pat nedirba visos parduotuvės, prekiaujančios knygomis ar žaislais vaikams. Gatvėse dislokuoti policininkai griežtai laikosi bet kokio džiaugsmo draudimų – kiekvienas, pažeidęs šį draudimą, nedelsiant suimamas. Vykdant gelbėjimo darbus būtina bet kokia kaina užkirsti kelią žmonių džiaugsmui – ir visai žiniasklaidai nurodyta transliuoti tik siaubo laidas.

Kuriama chaotiška socialinė tikrovė, kurioje visas pasaulis bejėgis stovi prieš mirtiną sistemą. Ar žmonija vis tiek ras išeitį iš krizės – ar ta mirtina veido atpažinimo sistema sukels visos žmonijos išnykimą? Ar atsiras kas nors, kuriam pavyks rasti patentą, kuris išgelbės žmones nuo jų pačių sukurtos sistemos ir technologijos?

Istorijos numeris 7 – mašina:

Kažkur išrandama keista mašina, kurios vienintelis veiksmas yra rimtai sužaloti kiekvieną, kuris praeina pro ją. Grupė psichikos ligonių suranda keistą mašiną, įeina į ją – o po to išlipa iš jos su sunkiais sužalojimais (ir niekas nesupranta kodėl, nes ši maža žmonių grupė vieninteliai visame pasaulyje žino apie jos egzistavimą ) iš paskutinių jėgų jiems pavyksta ieškoti pagalbos ir daug mėnesių guli ligoninėje su Cast visame kūne – kai juos gydančioms medikų komandoms praneša, kad susižalojo aktyviai – tačiau mašinos egzistavimą jie laiko paslaptyje – ir net po daugelio pokalbių su jais medikų komandos negali suprasti, kas sukėlė jų sunkius sužalojimus. Ligoninėje medicinos personalas su žmonėmis elgiasi su dideliu atsidavimu,

Galiausiai ši žmonių grupė pasveiksta – ir nepaisant visų kančių, kurios buvo jų dalis, jie grįžta prie tos pačios mašinos ir vėl pereina per ją ir yra sunkiai sužaloti – tačiau šį kartą jie neišgyvena dėl rimtų sužalojimų ir miršta. Grupės nebuvimas jaučiamas jų gyvenamojoje vietoje, policija gauna apie tai pranešimą – ir pradeda jų ieškoti. Po ilgų mėnesių paieškų policija pagaliau randa žmonių kūnus – taip pat pastebi, kad egzistuoja tas keistas aparatas, kuris vežamas apžiūrai. Paskelbiama keista istorija – tada atrandamas ir keistas mirtinos mašinos veikimas bei pradedamas tirti, bandant suprasti, kas atsakingas už jos išradimą, siekiant patraukti juos atsakomybėn.

Tačiau tyrimas patenka į aklavietę – ir niekas nesugeba atsakyti į klausimą, kas išrado keistą mašiną ir kodėl ji net buvo pastatyta. Klaustukų tik didėja, atsižvelgiant į tai, kad jokia šalis iš jos veiklos negavo naudos – ir ji nebuvo naudojama jokiems tikslams, išskyrus per ją einantiems sužaloti. Daiktai lieka paslaptimi. Yra aukų, bet nėra kaltų, kuriuos būtų galima patraukti baudžiamojon atsakomybėn, ir kadangi niekas negali suprasti, kaip ši mašina buvo pastatyta, kodėl ji buvo pastatyta ir kas kaltas dėl jos pastatymo, jie nusprendžia ją sunaikinti – ir paslaptis amžinai lieka neišspręstas.

 

Istorija numeris 8 – pastatai:

Kaip žinome, dėl klimato atšilimo kenkia daugelio gyvenamųjų pastatų stabilumas: plečiasi geležis pastatų karkase, trūkinėdama betonas ir kas techniškai veda prie viso pastato griūties. Dėl labai pablogėjusios situacijos daugelis gyvenamųjų pastatų visame pasaulyje nebetinka gyventi – vis daugiau gyventojų yra priversti taikstytis su ženkliu gyvenimo lygio sumažėjimu – pereiti prie gyvenimo purve. namai ar net urvai – o kadangi kai kuriais atvejais net šie gyvenamieji sprendimai neįmanomi ir didelės populiacijos yra priverstos tvarkytis Visą savo gyvenimą po dangumi.

Esant tokiai situacijai, pasaulio turtuoliai slapta buriasi, sumoka nemažus pinigus architektų firmoms, kad jos sugalvotų jiems alternatyvius statybos būdus, per kuriuos būtų galima statyti naujomis sąlygomis tarnaujančius namus. Architektai visame pasaulyje pagaliau suranda tiems kapitalistams tinkamą technologiją – o naujosios technologijos, taip pat architektų biurų ir kapitalistų ryšiai yra laikomi paslaptyje ir ši informacija nepasiekiama nuolat augantiems gyventojams, ilgiau turi kur gyventi. Remiantis šių ypatingų pastatų statyba, sukurta ištisa pasaulinės ekonomikos šaka.

Plačioji visuomenė pastebi, kad kapitalistai turi namus, kurie išlieka ir nesugriūva, tačiau niekas negali paaiškinti šio daugeliui labai keisto reiškinio. Plačios visuomenės įtarinėjimai, taip pat didelis smalsumas, lydintis šią paslaptį, verčia plačiąją visuomenę tirti ir bandyti suprasti, kodėl tie turtingi žmonės turi tokius stabilius namus. Galiausiai atskleidžiama tiesa, kuri sukelia didžiulį pasipiktinimą ir nedviprasmišką tų kapitalistų reikalavimą, kad technologija, leidžianti jiems gyventi stabiliuose namuose, nuo šiol būtų prieinama plačiajai visuomenei – ir ne tik jiems.

Tačiau kapitalo savininkai, nepaisant daugkartinių pažadų, kad šie dalykai bus padaryti – juk praktikoje taip nebūna, o unikali statybų technologija lieka prieinama tik šiai ribotai gyventojų grupei – tai sukelia visuomenės pyktį. ir smurtinių bandymų įsiveržti į specialius gyvenamuosius kompleksus pradžia. Kapitalistai, siekdami apsisaugoti, naudoja savo pinigus tam, kad verbuotų savotiškas privačias policijos pajėgas – ir tai po jų kreipimųsi į policiją ar karines pajėgas savo šalyse neatsakoma dėl policininkų ar kareivių pageidavimų. didžioji dauguma jų taip pat neturi kur gyventi po to, kai jų namai taip pat sugriuvo, neatsakoma. Tokių privačių armijų kariai mainais už savo veiksmus gauna

Tačiau stebėtina, kad reguliariosios karinės ir policijos pajėgos nesugeba nugalėti privačių kapitalistų armijų – ir šie „gyvenamieji karai“ lieka neapsisprendę ir nusineša dešimtis milijonų aukų. Pasaulio turtingieji vis dar nepasirengę kompromisams – ir nepaisant didelio ir siaubingo kraujo praliejimo, jie iš visų jėgų kontroliuoja statybos technologiją, kuri leidžia jiems sukurti būsto sprendimą, kuris buvo apiplėštas iš šimtų milijonų žmonių visame pasaulyje. pasaulis.

Ar kuriame nors iš jų matome žmogiškumo kibirkštėlę? Ar tikrai kuris nors turtingiausias pasaulio žmogus norės išleisti unikalią statybų technologiją visai visuomenei ir už priimtiną kainą – tai galėtų užbaigti neapsisprendusius išsekimo karus tarp jų armijų ir įvairių pasaulio šalių armijų? Ar net tokioje ekstremalioje realybėje pelno linija yra vienintelis dalykas, kuris lemia?

 

Istorija numeris 9 – archeologija iš ateities:

Ar visi dalyvauja klasėje? gerai. Ankstesnėse pamokose daug kalbėjome apie Jordano karalystės teritorijoje vykdytus kasinėjimus, kurie atskleidė ir labai praplečia mūsų žinias apie tai, kas vyko karalystėje XXI amžiaus pradžioje ir jos viduryje. Taip pat gavome svarbios informacijos apie jų kultūrą, kalbą ir sudėtingus santykius, vyravusius tarp jų ir kaimyninės Izraelio Karalystės tiek valdant Benjaminui Netanyahu, tiek ir vėlesniais metais. Tie, kurie nori išplėsti šį klausimą, gali perskaityti pamokantį ir pamokantį profesorės Masheros Tukado, kuri, kaip žinote, daugelį metų dėsto mūsų universitete, straipsnį. Taip pat rekomenduoju perskaityti svarbią XIII amžiaus rašytojo Shatutu Croato knygą „

Kaip minėjome, robotų ir kompiuterių revoliucija buvo pačioje pradžioje – automobiliai, sunkvežimiai, lėktuvai ir net didelė dalis traukinių savo kelionėms ir varymui naudojo žmones, o ne mašinas, kurias šiandien žinome 2540 m. daug įrodymų, kad įvairią kitą veiklą, pvz., namų ir pastatų valymą, paketų ar pašto platinimą, taip pat eismo įstatymų vykdymą, atliko žmonės, o ne mašinos. Tuo pačiu metu yra prieštaringų įrodymų dėl 3D spausdintuvų vaidmens – ir mums nėra visiškai aišku, kodėl ir kokiomis aplinkybėmis jie buvo išrasti, ir net neaiškios gyvenimo sritys, kuriose jie buvo naudojami. mus.

Turime įrodymų apie nelaimingus atsitikimus keliuose, kurių tuo laikotarpiu buvo dalis viso pasaulio gyventojų, ir reikia atsiminti, kad sistema, kuri žino, kaip jų visiškai išvengti, kurią šiandien žinome kaip „superautomobilių žvalgybos sistemą“, buvo 1940-aisiais išrado tik automobilių inžinieriai, kurie išrado iki šiol naudojamus superautomobilius. Čia rodau nuotraukas, kuriose užfiksuotos siaubingos tų dienų avarijų pasekmės, o universiteto svetainėje taip pat galite rasti vaizdo įrašų, iliustruojančių, kaip jos įvyko.

Paskutinėje mūsų paskaitos dalyje paminėsiu kasinėjimus, kurie atliekami vietoje Jeruzalės miesto pietuose – kur aptikome įdomių radinių. Daugelyje kasinėjimų zonos vietų aptikome užrašus „Kiryat Menachem“, „Kiryat Moshe“, „Hostel Avivit“, „Beit Hakarem kaimynystėje“, taip pat užrašą „Yad Sarah Association“. Kol kas nežinome, ką reiškia. iš šių užrašų yra: ar tai buvo dideli visuomeniniai pastatai? Bendruomenių pavadinimai? Didelių organizacijų pavadinimai – galbūt kaip ir kitų didelių organizacijų, tokių kaip „Likud partija“. kuriuos žinome iš šio laikotarpio nuo 2010 iki 2020 m.? Šiandien turime tik spėliones – bet dar nesugebėjome suprasti tikrosios šių užrašų reikšmės – kurie parašyti visiškai skirtingomis raidėmis Nuo iki šių dienų vartojamo naujojo skaitmeninio hebrajų rašto, kuris buvo išrastas jau 2080 m.

Atkreipiame dėmesį, kad kai kurių kitų užrašų, tokių kaip „Pride Parade“, „Centrinis Kneseto rinkimų komitetas“, taip pat užrašas „Palestiniečių tauta“, reikšmė mums šiandien nėra aiški – ir mes vis dar nežinome, ką reiškia. tų sąvokų buvo tais XXI amžiaus pradžios laikais. Tuo tarpu tęsiame kasinėjimus – kasinėjimų vietą, kurią tvarko archeologijos dėstytojas Shotio Crotti, su kuriuo galite pasikonsultuoti ar užduoti jam klausimų.

Taigi iki kitos pamokos galite peržiūrėti medžiagą, kurioje bandžiau sužadinti jūsų smalsumą – ir susitiksime pamokoje, kuri vyks kitą savaitę.

 

I. Žemiau yra laiškas, kurį siunčiu į įvairias vietas:

Kam:

Tema: veiksmai svetainėje.

Gerbiamos ponios / ponai.

Man priklauso daugiakalbė svetainė https://disability5.com kuriame sprendžiama žmonių su negalia problema.

Mano svetainė buvo sukurta naudojant ofwordpress.org sistemą ir saugoma servers24.co.il serveriuose

Mane domina straipsnių pateikimo į svetainę paslauga – pagal svetainės savininko pasirinktas temas. Pavyzdžiui (kuris nesusijęs su mano tinklaraščiu ir pateikiamas tik paaiškinimo tikslais: kai tinklaraštis susijęs su automobilių pramone, tuo pat metu svetainė automatiškai gauna savo tinklaraščio straipsnius iš tos pačios svetainės, kurioje publikuojami straipsniai).

Ar žinote kokias nors svetaines ar sistemas internete, kurios teikia tokią paslaugą?

Pagarbiai

Asafas Binyaminas,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

Izraelis, Pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: Namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

ir: [email protected]

3) Mano tinklaraštyje yra 67 kalbos:Uzbekų, ukrainiečių, urdu, azerų, italų, indoneziečių, islandų, albanų, amharų, anglų, estų, armėnų, bulgarų, bosnių, birmiečių, baltarusių, bengalų, baskų, gruzinų, vokiečių, danų, olandų, vengrų, hindi, vietnamiečių, tadžikų, turkų, turkmėnų, telugų, tamilų, graikų, jidiš, japonų, latvių, lietuvių, mongolų, malajų, maltiečių, makedonų, norvegų, nepaliečių, suahilių, sinhalų, kinų, slovėnų, slovakų, ispanų, serbų, hebrajų, arabų, Puštu, lenkų, portugalų, filipiniečių, suomių, persų, čekų, prancūzų, korėjiečių, kazachų, katalonų, kirgizų, kroatų, rumunų, rusų, švedų ir tajų kalbomis.

 Aš ieškau svetainės ar sistemos internete, kuri galėtų automatiškai pridėti straipsnių šiomis kalbomis.

4) Pareikšiu, kad įsigijau priedą „“ už vienkartinę NIS 25Enhanced media library“ kainą ir pridedu čia nuorodą į tinklalapį, kuriame galite atsisiųsti programinę įrangą ir įkelti ją kaip „WordPress“ papildinys.

 https://wordpress.org/plugins/tinymce-advanced/

Kokius veiksmus galima atlikti naudojant šį papildinį? Kam jis gali būti naudojamas?

J. Žemiau yra mano susirašinėjimas su nakvynės namų „Avivit“

vadovu :972-54-2604842.

Paskutinį kartą matytas šiandien 17:24

2022 m. rugsėjo 14 d., trečiadienis

Pranešimai yra šifruojami nuo galo iki galo. niekam, nepriklausančiam šiam pokalbiui, net ne WhatsApp, neįmanoma jų skaityti ar klausytis. Spustelėkite norėdami gauti daugiau informacijos.

Sveiki, Vardanai: Rytoj apie 10 val ryto į butą, su kuriuo susisiekiau dėl gydymo, turėtų atvykti pedikiūrininkė (iki šiandien karts nuo karto atvykdavau į „Shol“ institutą dėl tokių procedūrų – tačiau dėl tolimesnio sveikatos būklės pablogėjimo nuo šiol prireikus turėsiu pasikviesti pedikiūrininką į savo namus, o ne fiziškai atvykti į institutą Jeruzalės centre). Todėl šiomis valandomis Kore nebus galima turėti namo. Esant namų peršalimui, tai bus galima pradėti nuo vėlyvo ryto arba po pietų (tai gydymas, kurį jau esu atlikęs ne kartą – ir trunka maždaug nuo 20 minučių iki pusvalandžio). Ir bendrai informacijai: šis gydymas nėra įtrauktas į ligonių kasų apdraustųjų sveikatos krepšelį – išskyrus diabetikams, kurie gali gydytis ligonių kasų lėšomis. Vienintelė galimybė visiems kitiems apdraustiesiems, kuriems reikia šio gydymo, yra gydytis privačiai – kaip aš darau šiandien. Noriu atkreipti dėmesį į tai, kad aš nežinau, kokio dydžio subsidijos diabetikams priklauso iš ligonių kasų už šį gydymą. Sveiki, Asaf Binyamini-Dair iš apsaugoto „Avivit“ nakvynės namų būsto. Noriu atkreipti dėmesį į tai, kad aš nežinau, kokio dydžio subsidijos diabetikams priklauso iš ligonių kasų už šį gydymą. Sveiki, Asaf Binyamini-Dair iš apsaugoto „Avivit“ nakvynės namų būsto. Noriu atkreipti dėmesį į tai, kad aš nežinau, kokio dydžio subsidijos diabetikams priklauso iš ligonių kasų už šį gydymą. Sveiki, Asaf Binyamini-Dair iš apsaugoto „Avivit“ nakvynės namų būsto.

19:45

ketvirtadienis

Gerai, susitarsime vėliau

7:02

Tuo tarpu Tana (Tana virtuvė etiopiška) atvyko šiandien ryte – praėjus maždaug pusvalandžiui po gydymo pabaigos. Pagarbiai, Assaf Benyamini.

 

K. „Hadasa Ein Kerem“ ligoninės reumatologė, pas kurią esu stebima: daktarė Hagit Peleg.

Jos el. pašto adresas:[email protected]

L. Žemiau yra 2 pranešimai, kuriuos parašiau savo interneto tiekėjo Bezeq Facebook puslapyje:

Asafas Benjaminas

Sveiki Bezeq: kas bus? Kodėl (vėl) pasikartojantys atsijungimai nuo interneto, visiškai teisėtos svetainės, kurios (vėl) blokuojamos be jokios priežasties, ir labai lėtas naršymas – ir tai po to, kai kelis kartus susisiekiau su jumis dėl šių problemų, kiekvieną kartą, kai buvote, todėl kalbėti, “rūpestinga” – Ir šios problemos vis kartojasi po trumpo laiko!! Tiesiog pavargau!!!! Taigi aš nesuprantu: aš jums moku už šviesolaidinę paslaugą, kurios metu turėčiau gauti stabilią interneto paslaugą – o kai klientas moka už prekę, jis tikrai turi ją gauti!!! Ir be visų šių nereikalingų triukų!! Tai kokia tavo problema, kad sutvarkytum ir išspręstum problemą kartą ir visiems laikams??? Laikykis žodžio ir nemeluoja: aš moku jums už šviesolaidį ir stabilų interneto paslaugą? Taigi kaip tik tai turiu gauti – ir viskas!!! Ir nustok būti gudrus – aš turėčiau gauti tai, už ką moku – ir tu niekam nedarai paslaugos – štai ką tu pažadėjai!!! Asafas Benjaminas.

 Kaip

  

 atsakyti

  13 valandų

  aktyvus

  Asafas Benjaminas

 Ir aš laukiu, kol kartą ir visiems laikams susitvarkysite problemą!!! Mano telefono numeriai: Beit-02-6427757. Mob.-058-6784040.

M. Žemiau yra keletas nuorodų, per kurias galite rasti daugiau informacijos apie mane ir apie neįgaliųjų kovą Izraelyje, kurioje dalyvauju:

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA

https://sites.google.com/view/raayonotonline/%D7%91%D7%99%D7%AA

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=ABXTP51Crzs

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://www.nitgaber.com/

 

              - Ar radote klaidą? Papasakok man apie tai -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE