Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Paskaidrojums ķīniešu valodā. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Paskaidrojums ķīniešu valodā.

Līdz:

 Temats: Ķīnas reklāmas aģentūras.

Mīļās kundzes/ kungi!

gadā es pievienojos invalīdu cīņai Izraēlā, kurā es joprojām piedalos – un no 2018. gada 10. jūlija es to daru kā daļa no kustības “nitgaber” – pārredzami invalīdi, kustība, kuru dibināja un pašlaik vada Tatiana Kaduchkin kundze. Pēc tam, kad daudzi un dažādi mēģinājumi virzīt cīņu Izraēlas valstī bija neveiksmīgi, es vienlaikus sāku saskarties ar daudziem starptautiskās sabiedrības faktoriem.

Šīm apelācijām ir divi mērķi: mēģinājums no ārpuses izdarīt spiedienu uz lēmumu pieņēmējiem Izraēlas Valstī, lai viņi sāktu nedaudz nopietnāk pievērsties invalīdu nožēlojamajam stāvoklim, kā arī centieni izveidot viena vai otra veida kontaktus vai sadarbību starp invalīdu organizācijām no dažādām pasaules valstīm.

Šo centienu ietvaros es, cita starpā, cenšos sasniegt ietekmīgas organizācijas vai cilvēkus Ķīnā vai ķīniešu valodā runājošos iedzīvotājus visā pasaulē. Kā zināms, situācija ir sarežģīta: pēdējos 20-30 gados Ķīnas valdības politikā ir vērojamas divas pretrunīgas tendences, kas pastāv vienlaikus, līdzās. No vienas puses, Ķīnas politikas attīstības un pozicionēšanas kā pasaules lielvaras dēļ tā cenšas “sūtīt ieročus” uz pēc iespējas vairāk vietām visā pasaulē, kas, protams, neizpaliek arī komunikācijas joma. No otras puses, daudzos plašsaziņas līdzekļos, protams, ir vērojama pretrunīgā tendence, ka Ķīnas režīms ir ieviesis bargo cenzūru.

Šādā realitātē ir ārkārtīgi grūti zināt, kā rīkoties, lai sasniegtu ķīniešu valodā runājošos iedzīvotājus. Tāpēc meklēju reklāmas aģentūras, kas spēj palīdzēt visā, kas attiecas uz konsultāciju, norādījumu un virzienu sniegšanu. Vai jūs zināt šādas reklāmas aģentūras?

Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini.

post Scriptum. A) terapeitiskais iestatījums, kurā es esmu:

Biedrība “Reut” – Hostelis “Avivit”,

6 HaAvivit Sv.,

Kirjats Menahems,

Jeruzāleme,

Izraēla, Pasta Indekss: 9650816.

Hosteļa biroju tālruņa numuri: 972-2-6432551.

un: 972-2-6428351. Hosteļa vadītājs: Jevgeņijs Paikins.

B) ģimenes ārsts, ar kuru mani uzrauga:

Dr. Brendons Stjuarts,

Clalit Health Services – “Hatayelet” Klīnika,

6 Daniels Janovskis Sv.,

 Jeruzāleme,

Izraēla, Pasta Indekss: 9338601.

 Tālruņa numurs klīnikas birojos: 972-2-6738558.

Faksa numurs klīnikas birojos: 972-2-6738551.

C) zemāk ir daži paskaidrojuma vārdi par kustību, kurai pievienojos 2018.gada 10. jūlijā, kā tie parādījās presē: parasta pilsone Tatjana Kadučkina nolēma izveidot kustību “nitgaber”, lai palīdzētu tiem, kurus viņa sauc par “caurspīdīgiem invalīdiem”. Līdz šim viņas kustībai ir pievienojušies apmēram 500 cilvēku no visas Izraēlas valsts. Intervijā 7. kanāla Yoman viņa runā par projektu un tiem cilvēkiem ar invaliditāti, kuri nesaņem pienācīgu un pietiekamu palīdzību no attiecīgajām aģentūrām tikai tāpēc, ka tās ir pārredzamas. Pēc viņas domām, invalīdus var iedalīt divās grupās: invalīdi ar ratiņkrēslu un invalīdi bez ratiņkrēsla.

Viņas dibinātajā kustībā viņa strādā, lai pārredzami invalīdus iekļautu valsts mājokļu gaidīšanas sarakstos. Tas ir tāpēc, ka, pēc viņas teiktā, viņi parasti neiekļūst šajos sarakstos, kaut arī viņiem vajadzētu būt tiesīgiem. Viņai ir diezgan daudz tikšanos ar Kneseta locekļiem un pat piedalās attiecīgo Kneseta komiteju sanāksmēs un diskusijās, taču, pēc viņas domām, tie, kas spēj palīdzēt, neklausās, un tie, kas klausās, atrodas opozīcijā un tāpēc nevar palīdzēt. Tagad viņa aicina arvien vairāk “pārredzamu” Invalīdu pievienoties viņai, sazināties ar viņu, lai viņa varētu viņiem palīdzēt. Viņasprāt, ja situācija turpināsies tāda, kāda tā ir šodien, nebūs iespējams izvairīties no demonstrācijas, ko demonstrēs cilvēki ar invaliditāti, kuri pieprasīs viņu tiesības un iztikas pamatnosacījumus.

D) līdzekļi nodibināt kontaktus ar Tatiana Kadochkin, svētdien-ceturtdien starp stundām 11:00-20:00 Pēc Izraēlas laika – un tas ir, izņemot ebreju svētkiem un dažādu Izraēlas brīvdienas uz tālruņa numuriem: 972-52-3708001. un: 972-2-5346644.

E) Zemāk ir e-pasta ziņojums, ko es nosūtīju Dr. Bracha Zisser no asociācijas “Ezer Mitzion”:

 

Mana vēstule Dr. Bracha Zisser.

Yahoo/Nasvet Asaf Binjamini

Otrdien, 2022. gada 9. augustā, es klausījos Jākova Eihlera kunga raidījumu (“KAN HALAYLA”), kurā jūs devāties ēterā un skaidrojāt par nozīmīgo kaulu smadzeņu ziedošanas projektu, ko organizē biedrība “Ezer Mitzion” un par iedzīvotājiem, var būt piemērots ziedošanai jaunietim, kurš nesen saslimis ar smagu asins slimību un kuram nepieciešams steidzams ziedojums.Savos vārdos raidījumā jūs norādījāt, ka ziedošanai piemērotas grupas ir ebreji no Sīrijas, Turcijas, Bulgārijas un Polijas.Es esmu Izraēlā dzimis ebrejs, un visi mani vecvecāki, gan no kodolģimenes, gan no nedaudz plašākas ģimenes, nāca no Polijas pirms Otrā pasaules kara un holokausta.Pēc tam Google ierakstīju “kaulu smadzenes, vai esmu datubāzē”- un pēc ID numura ievadīšanas man kļuva skaidrs, ka neesmu datu bāzē.Manā gadījumā skaidrība nav iespējama, izmantojot personas numuru, dienējot IZRAĒLAS armijā – un tas ir tāpēc, ka es neesmu dienējis IZRAĒLAS armijā un tāpēc manā gadījumā šāda numura nav.

Tāpēc es nolēmu ierasties pie jums, lai pārbaudītu savu piemērotību – un kad šodien, trešdien, 2022. gada 10. augustā, pulksten 3:38 pēcpusdienā ierados biedrības “Ezer Mitzion” filiālē Jeruzalemē plkst. 11 Beit. Hadfus ielā Givat Shaul apkārtnē Man teica, ka es nevaru pievienoties baseinam.Iemesls (pēc sekretāres uz vietas): pievienoties datubāzei iespējams tikai līdz 45 gadu vecumam (esmu 49 gadus vecs cilvēks).

Tāpēc es atgriezos savās mājās, nevis tad, kad atnācu.Vai varat man paskaidrot, kāpēc cilvēki, kas vecāki par 45 gadiem, nevar pievienoties datubāzei?Pieminēšu arī to, ka esmu neveselīgs cilvēks, kurš cieš no vairākām pamatslimībām, kā arī regulāri lieto kādu psihiatrisku medikamentu kā hronisku slimību.Vai tam ir nozīme arī attiecībā uz iespēju pievienoties datubāzei?

Ar cieņu,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

Entrance 1-Apartment 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzaleme,

ISRAEL, Pasta indekss: 9662592. Tālruņa numuri:

mājās-972-2-6427757.Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts.1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Vēlos norādīt, ka esmu invalīds un trūcīgs cilvēks un tāpēc diemžēl nevarēšu pārskaitīt finanšu ziedojumus ļoti svarīgajam projektam, kuru jūs vadāt.Vai ir kāds veids, kā es varu palīdzēt projektam?

3) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

F) Zemāk ir dažādas saites, caur kurām varat iegūt vairāk informācijas par mani:

https://www.nitgaber.com/ 

 

https://disability5.com 

 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA 

 

https://anchor.fm/assaf-benyamini 

 

- Vai atradāt kļūdu? Pastāsti man par to -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE