" /> Pievienošanās piedāvājums. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » הפוסטים באתר » Pievienošanās piedāvājums.

Pievienošanās piedāvājums.

  1. gada 10. jūlijā pievienojos kustībai “nitgaber” – caurspīdīgie invalīdi.

Mēs cenšamies palīdzēt veicināt “caurspīdīgo invalīdu” sociālās tiesības, tas ir: tādi cilvēki kā es, kuri cieš no invaliditātes un nopietnām slimībām, kas nav skaidri redzamas no ārpuses – ārējās redzamības trūkums, kas izraisa smagu diskrimināciju pat attiecībās. citām invalīdu grupām.

Pievienoties kustībai var ikviens, un par to var sazināties ar direktori Tatjanu Kadučkinu:

972-52-3708001. vai: 972-3-5346644.

No svētdienas līdz ceturtdienai no 11:00 līdz 20:00 pēc Izraēlas laika – un tas neattiecas uz ebreju brīvdienām un dažādām Izraēlas brīvdienām.

assafs benyamini – vēstuļu rakstītājs.

Uzzināt vairāk:

https://www.nitgaber.com/

https://disability5.com

pēcraksts. 1) Zemāk ir vēstule, ko nosūtīju uzņēmumam “Radet equipment and systems RDT Equipment & Systems”:

—– Ziņojumu pārsūtīja —–: Asafs Binyamini < [email protected] >

uz: [email protected] < [email protected] > Nosūtīts: otrdien, 2022. gada 16. augustā, plkst. 20:57:34 GMT+3 Temats: Vēstules adresātam “RDT Equipment & Systems” .

Uzņēmumam “Redet Equipment and Systems”.

Sveicieni:

Priekšmets: aizdomīgs tālruņa zvans.

Cienījamās kundzes/kungi!

Šodien, otrdien, 2022. gada 16. augustā, plkst. 14:00 es saņēmu tālruņa zvanu uz manu tālruņa numuru 972-2-6427757 no sievietes, kura iepazīstināja ar sevi kā jūsu darbinieci, kura brīvi runāja ebreju valodā un kategoriski atteicās identificēt sevi pēc vārda. Pēc viņas teiktā, sabiedriskā kustība, kurā es darbojos (kustība “nitgaber” – caurspīdīgi invalīdi), it kā pasūtīja jums vienu vai citu mērīšanas pakalpojumu. Atzīmēšu, ka visas sarunas laikā es dzirdēju sevi dubultā ikreiz, kad runāju (vai iespējams, ka tas tika darīts ar nolūku, lai mēģinātu mani mulsināt?). Atzīmēšu, ka viss stāsts man izklausās ļoti dīvaini divu iemeslu dēļ:

a) Kustības “nitgaber” darbības virzieni – caurspīdīgi invalīdi nekādā veidā nav saistīti ar jūsu uzņēmuma darbības jomām.

b) Nitgaber kustībā mēs nekad neesam pasūtījuši jums nekādus pakalpojumus.

Un, ņemot vērā šos mulsinošos un arī aizdomīgos apstākļus, man nav skaidrs, kāpēc jūs vispār pieņēmāt lēmumu sazināties ar mani pa tālruni.

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

Pēcraksts. A) Mans ID numurs: 029547403. B) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: assaf [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

2) Zemāk ir vēstule, ko es nosūtīju “Tzeirim Boarim” (kustības “degošie jaunieši” ebreju nosaukums):

 [email protected]

Sveiciens “Tzeirim Boarim” kustībai:

Tālāk ir Tatjanas Kadočkinas kundzes vēstījums no “nitgaber” kustības.

Tēma: “nitgaber” kustība (“caurspīdīgi” invalīdi)

Apmēram pirms desmit gadiem es, Šķiņķis, nodibināju kustību “nitgaber” “caurspīdīgajiem” invalīdiem. Invalīdi ar augstu invaliditātes procentu un bez darba spējām, bet kuriem nav ierobežotas kustības.

Mana kustība aptver un pārstāv aptuveni 1300 cilvēkus no visas IZRAĒLAS štata, kuriem ir invaliditāte no 75% līdz 100%, kuri nav piemēroti darbam un kuriem nav pārvietošanās invaliditātes vai kuriem ir jāpalielina invaliditātes procenti. . Kustība ļauj šiem cilvēkiem atrast visas savas tiesības no visas IZRAĒLAS valsts, un tiek sniegts arī zināms finansiāls atbalsts tiem, kam tas visvairāk nepieciešams.

Mūsu kustība cīnās par pieejamu valsts mājokli un atbilstošiem dzīves apstākļiem iepriekšminētajai iedzīvotāju grupai. Nožēlojamos apstākļos dzīvo daudzi darbnespējīgi invalīdi, kuriem ir 75%-100% invaliditāte, bet kuriem nav ierobežotas kustības.

Viņi nesaņem tos pašus pabalstus, kurus bauda pensionāri, kuri saņem arī ienākumu piemaksu. Tas ir, viņiem nav atlaides medikamentu iegādei, atlaides elektrības rēķinam un īpašuma nodoklim, atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā un īres palīdzība līdzīgi kā pensionāriem, viņiem nepienākas “apkures/dzesēšanas” pabalsti u.c. . Citiem vārdiem sakot, viņiem nav tiesību uz gandrīz nekādiem pabalstiem, neskatoties uz viņu grūto situāciju. Turklāt viņiem nav tiesību uz valsts mājokli, neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, kādos viņi dzīvo katru dienu.

Starp dažādām invaliditātēm ir būtiska atšķirība, un mēs uzskatām, ka tā tam nevajadzētu būt!

Invalīds ar kustību traucējumiem, kam ir tiesības uz valsts mājokli un kas saņem īres palīdzību no 3000 līdz 3900 NIS mēnesī.

Tāpat invalīdi ar kustību traucējumiem saņem lielākus pabalstus nekā kustībā pārstāvētie invalīdi, pateicoties papildinājumiem pamatpabalstam, kas cita starpā ietver speciālos pakalpojumus, pārvietošanās un pavadoņu pabalstu u.c.

šādā situācijā šo pabalstu apjoms sasniedz 15 000–17 000 NIS mēnesī. Bet turpretim kustības pārstāvētie invalīdi, kuriem nav pārvietošanās invaliditātes, kuriem ir 75%-100% invaliditāte un kuri nav piemēroti darbam, saņem tikai NIS 3211 mēnesī neto!

No tā izriet, ka šī grupa ir visnabadzīgākā un visneaizsargātākā IZRAĒLAS valsts iedzīvotāji!!!

Savu darbības gadu laikā es tikos ar daudzām amatpersonām no dažādām partijām Knesetā (IZRAĒLAS parlamentā) un dažādās valdības ministrijās.

Bet diemžēl jau gadu desmitu kustībai nav izdevies virzīt ierosinājumu, kas ļautu cilvēkiem ar pārvietošanās ierobežojumiem, kuriem ir 75-100% invaliditāte un kuri nav spējīgi strādāt, saņemt valsts mājokli vai vismaz palielināt palīdzības apjomu, ko viņi saņem dzīvokļa īrēšanai, un vismaz kaut nedaudz uzlabot viņu dzīves apstākļus.

Ņemot vērā iepriekš minēto, es, Tatjana Kadučkina, kustības “nitgaber” (caurspīdīgi invalīdi) priekšsēdētāja,

Vēlos tikties ar jums, lai popularizētu šo projektu un palīdzētu šiem cilvēkiem dzīvot cienīgāku un pareizāku dzīvi.

Ar svētību un lielu cerību, Tatjana Kadučkina, kustības “nitgaber” (caurspīdīgs invalīds) priekšsēdētāja.

Tālrunis 1: 972-52-370-8001. Tālrunis 2: 972-3-534-6644.  

Tālāk ir sniegta vēstule, ko es atstāju Kneseta (IZRAĒLAS parlamenta) loceklim Mosi Razam, kuru es ierados, lai tiktos ar viņu Knesetā. Es ierados uz tikšanos otrdien, 2021. gada 20. aprīlī, plkst. 13:30.

20.4.2021

Sveicieni Kneseta loceklim Mosi Razu.

Priekšmets: Mājokļa problēma invalīdiem.

Dārgais Kungs.

Tālāk ir norādīti vairāki jautājumi, kas saistīti ar invalīdiem un cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem (populācija, kurā esmu iekļauts arī es), ko es vēlētos apspriest jūsu priekšā.

Man būtu interesanti uzzināt, cik lielā mērā Jūs spējat virzīt šos jautājumus un/vai veikt steidzamus grozījumus likumdošanā, lai uzlabotu mūsu situāciju, ārstniecības apstākļus un iespējas izdzīvot un iekļauties sabiedrībā.

Norādīšu, ka no pagātnes pieredzes esmu iemācījies, ka šāda veida sanāksmēs pirms ierašanās man paziņos, ka man tiks dota atļauja runāt, lai izvirzītu jautājumus, par kuriem vēlos runāt, taču pašā sanāksmē es netiks dota atļauja runāt pat vienu sekundi – un ja es mēģināšu runāt, nedod Dievs, tas tiks automātiski izskatīts par ļoti nopietnu “traucējumu” un tāpēc apsardze man uzbruks un ļoti agresīvi izraidīs – un tas pat kad nav vajadzības un kad pilnīgi lieki, un arī tad, kad ir pilnīgi skaidrs, ka es nevienam nekādas “bīstamības” neradu.

Un, zinot šo realitāti, es jums nododu šo vēstuli – katram gadījumam arī šoreiz tā būs pret mani. Acīmredzot pats fakts, ka es uzdrošinos aktualizēt invalīdu kopienas nožēlojamo stāvokli, tiek interpretēts kā ļoti nopietns apdraudējums – lai gan man nemaz nav skaidrs, kam un ko tieši tas apdraud. Es atstāju jūs un jūsu biroja darbiniekus ar šo vēstuli – es to neņemšu atpakaļ uz mājām.

Un tagad sīkāka informācija par pašām tēmām:

1) Finansēšanas/īres maksas problēma – pirms daudziem gadiem tika noteikts (un nav skaidrs, kurš – tomēr, iespējams, tas ir viens vai otrs valsts ierēdnis), ka invalīdiem, kuri dzīvo sabiedrībā, ir tiesības saņemt palīdzību tādā apmērā 770 šekeļi mēnesī īres maksāšanai. Kā zināms, Izraēlas štatā pēdējos gados ir vērojams ļoti būtisks dzīvokļu cenu kāpums – un rezultātā, protams, ir bijis arī ievērojams īres maksas pieaugums. Taču atbalsta summa NIS 770, kas pirms daudziem gadiem tika noteikta pilnīgi patvaļīgi, bez jebkāda paskaidrojuma un loģikas, netiek aktualizēta. Diemžēl pat pēc lielas sarakstes (un mēs runājam par vismaz vairākiem tūkstošiem vai pat desmitiem tūkstošu vēstuļu), un diemžēl šo vārdu rakstītājam šie skaitļi nebūt nav pārmērīgi), kas tika nosūtīti visām iespējamām pusēm: Būvniecības un mājokļu ministrijai un dažādām tās filiālēm, citām valdības ministrijām, piemēram, Finanšu ministrijai un Ministru prezidenta ministrijām. Birojs, daudzi žurnālisti, ar kuriem šī dokumenta autors runāja personīgi, Daudzi juristi un pat ārvalstu izmeklēšanas biroji un vēstniecības – nekas nepalīdz – un rezultātā palīdzības summa netiek aktualizēta, daudzi invalīdi tiek iemesti ārzemēs. ielā un tur mirst no bada, slāpēm vai aukstuma ziemā un alternatīvi no karstuma dūriena vai dehidratācijas vasarā. Jāatzīmē, ka tādas tiesību izmantošanas organizācijas kā “Yadid” asociācija (kas, kā mēs zinām, pirms dažiem mēnešiem tika slēgta) vai juridiskās palīdzības klīnikas universitātēs un koledžās, ar kurām sazinās arī šī raksta autors, nekad nevar palīdzēt, un iemesls tam ir vienkāršs: palīdzības summa NIS 770 tiek sniegta saskaņā ar likumu , un tiesību izmantošanas organizācijas var palīdzēt tikai saskaņā ar spēkā esošajiem likumiem, un vienīgā adrese gadījumos, kad nepieciešamas izmaiņas likumdošanā, ir, kā zināms, Knesets. Bet šeit situācija tikai turpina kļūt sarežģīta: kā mēs zinām, ļoti ilgu laiku, vairāk nekā divus gadus, nav funkcionējošas valdības, un Knesets un Izraēlas Valsts faktiski atrodas nepārtrauktas pārejas valdības stāvoklī. Šīs situācijas tiešais un graujošais rezultāts ir iespēju trūkums veikt būtiskus grozījumus likumā, kas ir steidzami nepieciešami – dažus no tiem es šeit izklāstīšu. Jāpiebilst, ka arī tad, kad Knesets un valdība rīkojās pēc šo rindu autora lūgumiem, kā arī invalīdu organizāciju un daudzu citu partiju lūgumiem par palīdzības apmēru Kneseta biedriem, viņi automātiski tika novirzītas uz tiesību izmantošanas organizācijām – un tas, lai gan paši Kneseta locekļi ļoti labi zina, ka šajā gadījumā tiesību izmantošanas organizācijas nevar būt adrese, bet tikai viņi paši.

2) Komunikācija ar saimniekiem – ir daudz gadījumu, kad invalīdiem ir grūtības sarunāties ar saimnieku slimības vai invaliditātes dēļ. Šajās situācijās sociālajiem darbiniekiem ir jādarbojas kā starpniekiem, un ļoti liela daļa sociālo darbinieku nevar uzņemties šo lomu katrā gadījumā. Un vēl vairāk: pēdējos gados plašie sociālo darbinieku darba standartu samazinājumi apvienojumā ar sarežģītajiem darba apstākļiem, zemo atalgojumu, neatbilstošo attieksmi pret pacientu ģimenēm, kuras daudzos gadījumos uzskata par tādiem un netaisnīgiem,

3) Pacientu maksāšanas līdzekļi – ir situācijas, kad cilvēks pārceļas uz dzīvi sabiedrībā pēc ilgstošas ​​uzturēšanās slimnīcās, bez tādiem dzīves paradumiem, kas tiek uzskatīti par normatīviem, piemēram, iet uz darbu, uzņemoties atbildību par savas dzīves kārtošanu. uc Ļoti bieži prasības, kas tiek izvirzītas kā nosacījums īres līguma parakstīšanai, piemēram, garantijas čeka parakstīšana, cilvēkiem šajā dzīves posmā ir nesasniedzamas.Daudzas agrāk pastāvošās ārstēšanas un rehabilitācijas sistēmas (vienā no kurām šī dokumenta autoram palīdzēja apmēram pirms 26 gadiem, atstājot slimnīcu, lai saņemtu palīdzību dzīvesvietā) ir slēgušas vai ievērojami samazinājušas darbības jomu. Viņu darbība pēdējos gados – kaut kas, kas var novērst rehabilitāciju no cilvēkiem, kuri šajā dzīves posmā nespēs virzīties uz priekšu bez šiem svarīgajiem terapeitiskajiem un rehabilitācijas līdzekļiem.

4) Regulēšanas problēma – šodien ir pilnīga nesabalansētība attiecībā uz dzīvokļu īpašnieku pienākumiem un tiesībām no vienas puses un dzīvokļu īrnieku pienākumiem un tiesībām no otras puses. Ir daudz likumu, kas pasargā namīpašniekus no viena vai otra īres termiņa ļaunprātīgas izmantošanas, kas var būt no īrnieku puses. No otras puses, nav likumu, kas aizsargātu dzīvokļos dzīvojošos cilvēkus no saimnieku izsaimniekošanas, un tāpēc daudzos īres līgumos var atrast skandalozus, drakoniskus un dažkārt pat nelikumīgus punktus, un nav arī likumu. kuru mērķis ir aizsargāt šo dzīvokļu īrniekus, kuri ir spiesti parakstīt šos līgumus. Daudzos gadījumos

Protams, šī problēma ir iedzīvotāju problēma

Tomēr jāņem vērā, ka šādās situācijās saskarsme ar saimniekiem, protams, ir grūtāka nelabvēlīgā situācijā esošiem iedzīvotājiem, piemēram, invalīdiem vai slimniekiem.

5) Grūtības informēt – pastāv ievērojamas grūtības, ja runa ir par minēto grūtību izvirzīšanu un izpaušanu publiskajā telpā, lai veiktu nepieciešamos labojumus. Dažādo plašsaziņas līdzekļu, kurus šis jautājums gandrīz neinteresē, pašreizējās prioritātes, sadrumstalotība starp invalīdu organizācijām, daudzu sabiedrības, kurā mēs dzīvojam, elementu nevēlēšanās aktīvi piedalīties mēģinājumos labot un uzlabot situāciju – viss šis slogs un ļoti apgrūtina centienus aktualizēt šīs problēmas sabiedrībā tādā veidā, ka Kneseta locekļi būs spiesti veikt nepieciešamos grozījumus likumdošanā, nevis turpināt ignorēt un neko nedarīt. Reklāmas kampaņas izveidē ir vēl viena grūtība:

6) Gaidīšanas laiks uz ārstēšanu – ir daudz gadījumu, kad cilvēkiem, kuriem līdz noteiktam dzīves posmam garīgās veselības aprūpes pakalpojumu palīdzība vispār nebija nepieciešama, bet gan sarežģītu dzīves apstākļu vai traumatiska vai smaga notikuma rezultātā. Vienam vai citam ir nepieciešama profesionāļa palīdzība garīgās veselības jomā – un, protams, daudzos gadījumos Tā ir īslaicīga vai vienreizēja palīdzība, nevis hroniska. Mūsdienās ārstēšanās vai psiholoģiskās palīdzības gaidīšanas periodi ir ļoti gari – un savlaicīgas palīdzības trūkuma dēļ cilvēku stāvoklis var nevajadzīgi pasliktināties. Papildu resursu ieguldīšana valsts garīgās veselības sistēmā noteikti var mainīt situāciju. Jāatceras, ka pat no ekonomikas un budžeta viedokļa šādā uzvedībā nav loģikas: kad cilvēki

7) Zobu ārstēšana — Kā zināms, Izraēlas štatā persona, kurai nepieciešama zobu ārstēšana, gandrīz vienmēr vērsīsies pie privātiem ārstiem — un tas ir tāpēc, ka valsts veselības sistēma pašlaik nesniedz atbildi šajā jomā. Jāpiebilst, ka cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem un arī invalīdiem kopumā, kuru finansiālais stāvoklis ikdienā ir ļoti grūts, pat bez saiknes ar zobārstniecību, ir vēl grūtāk saņemt šo ārstēšanu, ja un kad tas ir nepieciešams. Nopietnu psihisku problēmu un smagu ekonomisku grūtību kombinācija liek šiem cilvēkiem saskarties ar salauztu siles un pilnīga strupceļa situāciju, kad tas ir nepieciešams, un dažreiz steidzami nepieciešama zobārstniecības aprūpe. Jāņem vērā, ka šodien faktiski nav

8) Hospitalizācijas zonas – persona, kurai šobrīd nepieciešama masveida psihiatriskā ārstēšana valsts slimnīcā vai klīnikā, to var saņemt tikai klīnikā vai slimnīcā, kas atrodas tuvu viņa dzīvesvietai. Ir gadījumi, kad pacienti viena vai otra iemesla dēļ izvēlas ārstēties citā klīnikā – ne vienmēr tajā, kas atrodas ļoti tuvu viņu dzīvesvietai. Pacientiem ir jādod izvēles brīvība – un pacientam, kurš nav apmierināts ar ārstēšanu konkrētā klīnikā vai slimnīcā, jādod iespēja pārcelties uz citu klīniku vai slimnīcu. Šāda iespēja šobrīd ir paredzēta visās pārējās medicīnas jomās – un nav pamata liegt izvēles brīvību attiecībā uz ārstniecības vietu tikai garīgās ārstēšanas jomā. Vēl vairāk: šāda izvēles brīvība, ja tāda tiek dota,

9) Iedzīvotāju informētība — iedzīvotāji dažkārt izrāda ļoti lielu pretestību, kad runa ir par garīgās veselības ārstēšanu, kas tiek sniegta apgabalā, kurā cilvēki dzīvo — kaut kas izriet no izpratnes trūkuma un jomas atpazīstamības trūkuma — un bez jebkādas praktisks vai loģisks pamatojums. Iedzīvotāju pretestības un nevēlēšanās mazināšana, izmantojot atbilstošu sistēmisku informācijas sistēmu, noteikti var atvieglot dzīvi pacientiem un pacientiem, kuru dzīve jebkurā gadījumā ir ļoti sarežģīta pašu slimības un invaliditātes dēļ. Apziņas trūkums sabiedrībā, kurā dzīvojam, izraisa gadījumus, kad iedzīvotāji iebilst pret kopmītņu vai ārstniecības iestāžu atvēršanu viņu dzīvesvietas tuvumā, kas izraisa ievērojamu kavēšanos šo iestāžu atvēršanā, un dažreiz pat lai novērstu to atvēršanu pēc iedzīvotāju iesniegtajām tiesas prāvām. Vēl vairāk: ir diezgan daudz gadījumu, kad tiek veikta tīša iedzīvotāju vajāšana pret šīm aprūpes iestādēm, kad viņi atrodas to dzīvesvietas rajonā – un ļoti iespējams, ka sabiedrības informētības palielināšana varētu novest pie ievērojamas aprūpes samazināšanās. šo gadījumu skaitu.

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757.

Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

 

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected]

vai: [email protected]

vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

vai: [email protected]

3) Ārstēšanas sistēma, kurā es biju līdz 2021. gada 16. martam (sakarā ar nepārtrauktiem samazinājumiem un samazinājumiem veselības un labklājības budžetos, kā arī to, ka šie jautājumi netiek risināti, ja nav funkcionējošas valdības vai Kneseta), esmu hroniski atstāts. slims ar ļoti nopietnām slimībām un problēmām bez atbilstošas ​​ārstēšanas sistēmas. Visi mani mēģinājumi atrast viņai atbilstošu ārstēšanas sistēmu, es varu paļauties uz māla podiem – un nav zināms, cik ilgi šī katastrofālā situācija turpināsies):

Biedrība “Reut” – hostelis “Avivit”,

Ha Avivit St. 6,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

Izraēla, pasta indekss: 9650816.

Tālruņa numuri hosteļa birojos:

972-2-6432551. Vai arī: 972-2-6428351.

Hosteļa e-pasta adrese: [email protected]

Sociālais darbinieks no hosteļa komandas, ar kuru es biju kopā

sazinieties: Oshrat-972-50-5857185.

4) Ģimenes ārsts, pie kura esmu uzraudzībā:

Dr. Brendons Stjuarts,

“Klalit Health Services” – klīnika “tayelet”,

Daniela Janovska ielā 6,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9338601.

Klīnikas biroju tālruņi:

972-2-6738558. Klīnikas birojs

faksa numurs: 972-2-6738551.

 

5) Sīkāka informācija par parastajiem medikamentiem, ko lietoju:

  1. Psihiatriskās zāles:

A.Seroquel-

2 tabletes pa 300 mg katru vakaru.

B.Tegretol CR-

400 mg katru rītu. 400 mg – katru vakaru.

C .Effexor-

150 mg – katru rītu. 150 mg – katru vakaru.

  1. simvastatīns –

10 mg katru dienu vakarā.

 

 

6) Tālāk ir sniegts to medicīnisko problēmu saraksts, no kurām es ciešu:

 

  1. Garīgās slimības-kompulsīvs sindroms OCD, kā arī slimība, kas definēta kā šizoafektīvi traucējumi
  2. Psoriātiskais artrīts.
  3. Neiroloģiska problēma, kuras definīcija nav skaidra. Problēmas galvenie simptomi: priekšmeti, kas man nemanot krīt no rokām, reibonis, sajūtas zudums dažās plaukstu zonās un zināmas problēmas ar līdzsvaru un stāju.
  4. Hroniska diska trūce mugurā 4-5 skriemeļos – kas arī izstaro uz kājām un apgrūtina staigāšanu.
  5. Kairinātu zarnu sindroms.
  6. Kardioloģiskas problēmas pazīmju sākums no pēdējā mēneša (šo vārdus rakstu ceturtdien, 22.03.2018.). Šo rindu rakstīšanas laikā problēmas būtība joprojām ir neskaidra, kas izpaužas kā sāpes krūtīs dienas lielāko daļu, apgrūtināta elpošana un arī runa.
  7. Būtiska redzes pavājināšanās, kas sākās apmēram pirms pusgada (es rakstu šos vārdus pirmdien, 19.04.2021.).

7) Papildu personas dati: Vecums: 48 gadi.

Ģimenes stāvoklis: Neprecējies. Dzimšanas datums: 11.11.1972.

 

Print Friendly, PDF & Email