Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Pilna pomoc medyczna - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Pilna pomoc medyczna

Do:

Temat: problem z leczeniem/kontynuacją.

Szanowni Państwo.

Jestem 50-letnim mężczyzną z okolic Jerozolimy, który od wielu lat cierpi na problemy psychiczne – leczony jest również lekami psychiatrycznymi.

Ale od kilku lat jestem pozostawiony bez monitorowania leków psychiatrycznych, które biorę. Powód: psychiatrzy w stacjach zdrowia psychicznego przestali świadczyć tę usługę. Wiem, że brzmi to naciąganie i zupełnie absurdalnie – ale niestety tak jest.

Z drugiej strony, w świetle moich trudności ekonomicznych jako kogoś, kto żyje z zasiłku inwalidzkiego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, prywatna obserwacja przez psychiatrę nie jest możliwa.

Co więcej: po wypadku w pracy, który miałem na początku 1998 roku i powolnym i konsekwentnym pogarszaniu się mojego zdrowia fizycznego od tego czasu aż do dziś, mam coraz większe trudności z fizycznym dotarciem do kliniki na badania lub leczenie – jeśli i kiedy jest to konieczne . Ministerstwo Zdrowia i NFZ, w którym jestem obecnie ubezpieczony, nie udzielają żadnej odpowiedzi na tę trudność.

Szukam rozwiązania – muszę pilnie kontrolować leki.

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. telefon komórkowy-972-58-6784040.

faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1. Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2. Moje adresy e-mail: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] lub: [email protected]

3. Ramy terapeutyczne, w których się znajduję:

Stowarzyszenie “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit 6,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9650816.

Numery telefonów w biurach hostelu:

972-2-6432551. lub: 972-2-6428351.

Adres e-mail hostelu: [email protected]

Pracownik socjalny z ekipy schroniska, który towarzyszy mi w drodze do mieszkania chronionego schroniska: p. Sara Stora-972-55-6693370.

4. Poniżej e-mail, który wysłałem do przewodnika w hostelu:

W piątek, 13 stycznia 2023 o 21:41:49 PMGMT+2, assaf benyamini [email protected]> Napisane przez:

Pozdrowienia dla pana Verdana La-Zouza:

Temat: Moja odpowiedź na Twoje słowa z dnia 12 stycznia 2023 r.:

Szanowny Panie.

W nawiązaniu do Państwa twierdzeń z 12.1.2023 załączam post, który napisałem na Facebooku na ten temat. Proszę was, w każdym języku prośby, abyście nie wywierali na mnie presji w tej sprawie. Psychiatrzy w ośrodkach zdrowia psychicznego i tak dziś nie przestrzegają leków – a ja unikam tam chodzenia z chęci ochrony siebie i swojego zdrowia – i dokładnie z tego samego powodu proszę was, w każdym języku prośby, przestań mnie w tej sprawie naciskać!!! Ty wybierasz widzieć rzeczywistość (a to nie jest „moja rzeczywistość”!!! To jest rzeczywistość, z którą spotyka się każdy, kto przychodzi do stacji zdrowia psychicznego).

A teraz sam cytat: 

http://antipsychiatry.org/

The

Antypsychiatria

Koalicja-

Międzynarodowa organizacja ofiar ataków psychiatrycznych, czyli: poważnych naruszeń praw człowieka popełnianych przez psychiatrów.

Czy w państwie Izrael też są takie przypadki? Jestem przekonany, że jest ich – i to wielu, ze względu na wyjątkowy status, jaki posiada zawód psychiatry, który odróżnia go od innych zawodów medycznych.

Zawód psychiatry jest jedynym zawodem wśród zawodów medycznych w Izraelu, w którym lekarz ma również uprawnienia wykonawcze. Psychiatra swoją decyzją może skierować pacjenta na przymusową hospitalizację – czego nie może zrobić żaden lekarz innej dziedziny medycyny, a nawet w przypadkach, które rzeczywiście mogą to uzasadniać (jak np. zdaniem są przypadki, w których dana osoba powinna zostać podjęta na leczenie, nawet jeśli w danym momencie jest temu przeciwna, a to z prostej przyczyny, że w danym momencie osoba ta nie jest kompetentna do podejmowania decyzji). Chociaż każda przymusowa hospitalizacja wymaga zgody psychiatry rejonowego, biorąc pod uwagę, że w zdecydowanej większości przypadków osobą, która zna pacjenta lub osobę w środowisku, jest psychiatra w środowisku, a nie psychiatra rejonowy. W takiej sytuacji, gdy z jednej strony występuje stanowisko pacjenta, który nie życzy sobie hospitalizacji w oddziale psychiatrycznym, a z drugiej strony stanowisko lekarza psychiatry okręgowego co do konieczności hospitalizacji, jest zupełnie jasne, że że psychiatra okręgowy automatycznie przyjmie pozycję swojego kolegi zawodowego, a nie pacjenta.

Ta rzeczywistość, która daje wielu psychiatrom nieograniczoną władzę i autorytet, powoduje, że wielu z nich gubi się, zapomina o tym, dla kogo lub dla kogo pracuje – a jako produkt uboczny ja, podobnie jak wielu innych pacjentów, spotykam się z agresywną i poniżającą postawą wobec część psychiatrów. Z tych powodów przestałem chodzić do poradni zdrowia psychicznego, aby po prostu zadbać o siebie i swoje zdrowie. Jest dla mnie absolutnie jasne, że sposób postępowania, który tutaj wyjaśniłem, w żadnym wypadku nie pozwoli na żadne dalsze działania ani żadne leczenie. Niestety, ramy terapeutyczne, w których przebywam w społeczności, wybierają interpretację tej rzeczywistości w sposób wypaczony i przedstawiają moje własne rzeczy, jakby wybierając niewspółpracę z „leczeniem” lub „pomocą”, która rzekomo jest mi tam oferowana. Oczywiście nie ma to sensu: Głupotą byłoby dla mnie ponowne pójście do poradni zdrowia psychicznego tylko po to, by jeszcze raz udowodnić to, co już wiem na podstawie wieloletniego doświadczenia, które niestety zdobyłem jako pacjent. Poza tym stan mojego zdrowia fizycznego sprawia, że ​​coraz trudniej mi fizycznie przychodzić na wizyty kontrolne do stacji – a na to w ramach medycyny publicznej w Izraelu nie ma obecnie odpowiedzi. Nie ma powodu, żebym się trudził i przyjeżdżał tylko po to, żeby zaabsorbować ból i pogardę, jakie czekają na mnie u nich. stan mojego zdrowia fizycznego sprawia, że ​​coraz trudniej jest mi fizycznie przychodzić na wizyty kontrolne do stacji – na co obecnie nie ma odpowiedzi w ramach medycyny publicznej w Izraelu. Nie ma powodu, żebym się trudził i przyjeżdżał tylko po to, żeby zaabsorbować ból i pogardę, jakie czekają na mnie u nich. stan mojego zdrowia fizycznego sprawia, że ​​coraz trudniej jest mi fizycznie przychodzić na wizyty kontrolne do stacji – na co obecnie nie ma odpowiedzi w ramach medycyny publicznej w Izraelu. Nie ma powodu, żebym się trudził i przyjeżdżał tylko po to, żeby zaabsorbować ból i pogardę, jakie czekają na mnie u nich.

Pragnę podkreślić, że powyższe wnioski nie są w żadnym wypadku pochopne czy pochopne – są to wnioski, do których musiałem dojść po bardzo dokładnym i dogłębnym zbadaniu sprawy oraz na przestrzeni wielu lat.

W środowisku terapeutycznym, w którym się znajduję, jest psychiatra, który czasami odrabia lekcje za pacjentów. Jej przybycie do mojego domu mogło w pewnym stopniu złagodzić cierpienie – ale stowarzyszenie, w którym się znajduję, stanowczo na to nie pozwala – i bez podania żadnego wyjaśnienia ani uzasadnienia ich odmowy.

Nadawcą jest pan Assaf Binyamini-Dier z mieszkania chronionego schroniska „Avivit”.

Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

5. Mój lekarz rodzinny:

dr Brandon Stewart,

„Służby Zdrowia Klalit” – przychodnia promenadowa,

Daniela Janowskiego 6,

Jerozolima, kod pocztowy: 9338601.

Numer telefonu w gabinetach kliniki: 972-2-5098282. Numer faksu w biurze kliniki: 972-2-6738551.

6. Leki, które biorę:

Leki psychiatryczne:

I. Seroquel –

2 tabletki po 300 mg każdego wieczoru.

II. Tegretol CR –

400 mg – codziennie rano. 400 mg – co wieczór.

III. Efeksor –

150 mg – codziennie rano. 150 mg – co wieczór.

7. Lista problemów zdrowotnych, na które cierpię:

I. Choroba psychiczna – zespół kompulsywny OCD – i choroba określana jako zaburzenie schizoafektywne.

II. Łuszczycowe zapalenie stawów. Choroba ta jest monitorowana przez poradnię reumatologiczną szpitala Hadassah Ein Kerem.

Jestem monitorowany przez kierownika działu, dr Hagit Peleg.

III. Problem neurologiczny, którego definicja nie jest jasna. Jej główne objawy to wypadanie przedmiotów z rąk bez mojej wiedzy, zawroty głowy, utrata czucia w niektórych obszarach dłoni oraz pewien problem z równowagą i postawą.

IV. Przewlekła przepuklina dysku w plecach w kręgach 4-5 – która promieniuje również do nóg i utrudnia chodzenie.

V. Zespół jelita drażliwego.

VI. Początek objawów problemu kardiologicznego od ostatniego miesiąca (piszę to w czwartek, 22 marca 2018 r.) – i w chwili pisania tych słów istota problemu jest nadal niejasna, co objawia się bóle przez większą część dnia, trudności w oddychaniu, a także w mówieniu.

VII. Znaczne osłabienie wzroku, które nastąpiło w ostatnich latach (piszę te słowa w czwartek, 3 czerwca 2021 r.).

Jestem zmuszony zaniedbywać ten problem i go nie leczyć, a to zarówno z powodu poważnych trudności finansowych jako kogoś, kto żyje z renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jak i z powodu bardzo uciążliwej biurokracji powszechnego funduszu ubezpieczeń zdrowotnych, z którego Jestem członkiem, który w wielu przypadkach nie pozwala mi na wykonanie badań lekarskich lub zabiegów, których potrzebuję.

A. Poniżej znajduje się wiadomość e-mail, którą wysyłam do różnych firm:

Do:

Czy Twoja firma posiada program partnerski?

Możesz to rozwinąć?

Assafa Benyaminiego.

*1) moje adresy e-mail: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] oraz: [email protected]

2) moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. komórkowy-972-58-6784040.

faks-972-77-2700076.

3) mój adres pocztowy:

assaf benyamini,

Kostaryka 115/4,

dzielnica qiriat menahem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

4) moim pierwszym językiem jest hebrajski (עברית).

5) moje strony internetowe: https://www.disability55.com/ I: https://assaf-permalinks.com I: https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io 

B. Poniżej znajduje się wiadomość, którą wysłałem do dyrektora generalnego Narodowego Instytutu Ubezpieczeń Państwa Izrael, Rosnąca Jarona Szalom We wtorek 24 stycznia 2023 o 13:35:

do pani Jarona Szalom Pozdrowienia:

Ja, assaf benyamini, 50-letni niepełnosprawny z Jerozolimy – żyjący z renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i członek ruchu „nitgaber” – jawni niepełnosprawni. W ruchu staramy się działać na rzecz przejrzystej społeczności osób niepełnosprawnych – wszystkich tych, którzy cierpią z powodu niepełnosprawności i poważnych problemów zdrowotnych, których nie widać na zewnątrz.

Dyrektor naszego ruchu, który jest jednocześnie jego założycielem, pani Tatiana Kaduchkin, chciałaby być z Państwem, jako dyrektor generalny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, aby zobaczyć, co można zrobić dla społeczności niepełnosprawnych, dla której jesteśmy próbując działać.

Czy możesz utrzymywać z nią kontakt?

Jej numery telefonów to:

972-52-3708001. i-:972-3-5346644.

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini – członek ruchu “nitgaber” – przezroczystych osób niepełnosprawnych.

Post Scriptum. 1) Moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

2) Strona internetowa naszego ruchu: https://www.nitgaber.com/news

C. Poniżej kilka postów, które opublikowałem na portalu społecznościowym Facebook:

1)Izraelska firma zajmująca się zaawansowanymi technologiami rozpoczyna nowe przedsięwzięcie – nosi nazwę „The Demonstration”.

To nowa sieć społecznościowa, w której można zamówić pokazy na różne tematy – za opłatą.

Podstawowy pakiet, który obejmuje podnoszenie tematów do demonstracji, posiada również płatne usługi:

Specjalna opłata za machanie szyldów (w aplikacji możesz zdefiniować parametry takie jak rozmiar szyldu, kolor w jakim drukowane będą litery, symbole, bajki czy rysunki, a także określić materiał, z jakiego szyld będzie wykonany wykonany i uchwyt potrzebny do jego przenoszenia (oczywiście każdy materiał ma inną cenę).

Jest też specjalna opłata za konfrontację z policją, specjalna opłata za korzystanie z głośników i wiele więcej.

Organizowana jest masowa demonstracja przed biurami firmy high-tech, która rozwija „demonstrację”: „Demonstracje nie mogą być tylko domeną bogatych!!! Nie można czegoś takiego robić!!! To jest niemoralne! Co zrobią biedni ludzie, którzy chcą demonstrować i protestować przeciwko niesprawiedliwościom społecznym?

Mimo wszystko projekt nabiera rozpędu i cieszy się dużym powodzeniem, a pracownicy firmy wychodzą, by zaprotestować i grozić im:

“Twoja demonstracja jest nielegalna!! Nie zapłaciłeś!! Przekazujemy sprawę do egzekucji!!”.

“A poza tym nie rozumiemy o co tyle zamieszania” – mówią w firmie.

Płacisz za samochód, za przejazd autobusem lub za jakikolwiek inny produkt – dlaczego więc nie płacisz też za pokazy? Czy nie wiesz, że pieniądze kręcą światem?”

Z projektu są zadowolone władze i urzędy państwowe na całym świecie: “Ależ my się bawimy. Demonstracji będzie mniej. A jeśli będą – to przynajmniej na tym zarobimy. Będziemy robić rzeczy, które będą denerwować opinię publiczną” , sprawimy, że wyjdą i zademonstrują – a potem pobierzemy opłatę. Co za piękność – mamy świetny interes!!”.

Lol…

2) Post z 23 stycznia 2023 r.:

W ostatnich miesiącach państwo Izrael zostało zaatakowane przez tajemniczego wirusa (i nie – nie mam na myśli Corony).

Symptomy: ludzie stają się bardziej nerwowi, nie słuchają nikogo, aw wielu przypadkach przeradza się to również w przemoc. Ale my mamy rację: obywatel jest klientem państwa – a klient, jak wiemy, ma zawsze rację. Widać to wszędzie: na drogach i ścieżkach, w placówkach oświatowych i szkołach, w szpitalach i przychodniach, w komunikacji miejskiej (coraz więcej przypadków przemocy wobec kierowców autobusów) oraz w innych urzędach i różnych instytucjach publicznych – także w parkach publicznych i w otwartym. Oczywiście epidemia nie omija też członków Knesetu, którzy nieustannie przeklinają się, krzyczą i niegrzecznie do siebie mówią.

I w skrócie: ludzie wszędzie mają „krótki lont” – z coraz mniejszą chęcią zatrzymania się lub wysłuchania kogoś innego. W tym kontekście warto wiedzieć, czy zostaną przeprowadzone badania, które zbadają, jaki jest średni czas rozmowy między dwoma obywatelami Izraela, który trwa od chwili, gdy osoba zaczyna mówić, do chwili, gdy jej rozmówca przerwie jej rozmowę i przestanie słuchać jego. Czy to będzie kilka sekund? A może nawet ułamek sekundy? I czy takie badania będą prowadzone w innych częściach świata? A jeśli tak, to czy nasza sytuacja w Izraelu jest pod tym względem lepsza czy gorsza w porównaniu z innymi krajami?

A nawet jeśli takie badanie nie jest lub zostanie wykonane na temat stopnia narodowej uwagi (a być może jest możliwe stworzenie „wskaźnika uwagi” – w celu monitorowania danych dotyczących uwagi populacji?) – czy możliwe jest zidentyfikowanie ten sam tajemniczy wirus, który powoduje, że tak wielu ludzi przestaje się słuchać, brutalnie przerywając sobie nawzajem słowa, przeklinając i stając się coraz bardziej brutalnymi?

Niewykluczone, że jeśli ten wirus zostanie zidentyfikowany, poznamy lepiej jego mechanizm działania lub skąd pochodzi – albo znajdziemy sposoby, by sobie z nim poradzić.

A może to przewlekła lub śmiertelna choroba, więc nic już nie pomoże?

Drodzy psychiatrzy: jaka jest tutaj diagnoza? Jak nazwałbyś to masowe i zbiorowe zaburzenie uwagi?

A może w międzyczasie przestałeś czytać lub słuchać?

Lol…

3) Post z 23 stycznia 2023 r.:

Na oddziale psychiatrycznym podejmuje się decyzję o zaprzestaniu leczenia farmakologicznego u wszystkich pacjentów bez wyjątku.

Powód: ma zostać wydane nowe rozporządzenie, które pozwoli nałożyć kary pieniężne na pacjentów atakujących personel medyczny.

Oddział decyduje się na nałożenie grzywny jako kary zbiorowej na wszystkich pacjentów, z powodu kilku przypadków pacjentów lub członków ich rodzin, którzy „nie odzywali się dobrze” do personelu. Pacjenci nie mają pieniędzy na zapłacenie kary – decydują się więc na swego rodzaju „rekompensatę” oszczędnościami w funduszu oddziału, które uzyskają nie kupując leków.

Czy to wyimaginowany scenariusz? A może zespoły medyczne naprawdę będą w stanie zrobić taki krok?

Więc gdzie jest granica? Jakich zdań nie wolno wypowiadać lekarzowi, pracownikowi socjalnemu czy innym terapeutom, za wypowiedzenie których ja jako pacjent będę musiał zapłacić karę?

W wiadomościach to pokrótce ogłosili – dlaczego nie sprecyzować? Przecież przemoc werbalna to też rodzaj przemocy według metody wielu psychiatrów – prawda?

Zastanawiam się, dlaczego nie jest to sprecyzowane – zanim pacjent trafi na arenę terapeutyczną, musi wiedzieć, jakie są reguły gry, czego nie wolno mówić, a co wolno – a także co się stanie, jeśli tacy a tacy lekarze zdecydują uciekania się do tych grzywien w sposób nieuzasadniony i bez istotnego lub merytorycznego powodu. Oczywiście mogą zdarzyć się również przypadki, w których zostanie to nadużyte wyłącznie w celu osobistej zemsty lub likwidacji kont – i to bez obiektywnego uzasadnienia lub sytuacji, w której personel medyczny został rzeczywiście zaatakowany lub znalazł się w niebezpieczeństwie.

Czy dojdzie do sytuacji, w której do każdego badania lekarskiego, zdjęcia, zabiegu tego czy innego rodzaju, oprócz personelu medycznego, wejdą także policjanci? A jakie będą instrukcje otwarcia ognia w tych przypadkach?

No i oczywiście, skoro istnieje niebezpieczeństwo, że policjanci czy lekarze będą nadużywać tych przepisów, mogą dojść do wniosku, że trzeba powołać inspektorów ze specjalnej rady społecznej, aby zapobiegać przypadkom nadużywania kar mechanizm, który zostanie ustanowiony, oprócz nich.

I w końcu co? Każde badanie lekarskie obejmie zespół całego sądu?

Szokujące i żenujące…

Proszę sporządzić dla mnie uporządkowaną listę/tabelę:

Jedna kolumna słów, które wolno wypowiadać lekarzom.

W drugiej kolumnie znajdują się słowa, których nie należy mówić lekarzom.

Naprawdę tego potrzebuję. Kartę będę zabierać na każdą wizytę u lekarza, pielęgniarki lub pracownika socjalnego – inaczej skąd będę wiedzieć?

Błagam – przyślij mi tabelę – nie mam pieniędzy na zapłacenie kar na służbę zdrowia.

Adres do wysłania tabeli:

Pacjent assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Zobowiązuję się do: 1. Dopilnowania, aby ta tabela słów zawisła w widocznym miejscu w każdym pokoju w moim domu.

2. Przynieś kopię tej tabeli do każdego ośrodka terapeutycznego, do którego się udam.

3. W rozmowie z pracownikiem medycznym będę używał tylko słów, które pojawiają się w tabeli i których użycie jest dozwolone.

4. Słowa, które nie pojawiają się w tabeli, lub które znajdują się w kolumnie słów zabronionych do użycia – wszak od teraz nie będą wypowiadane, nawet jeśli jest to niezbędne do opisania jednego lub inny zabieg medyczny.

5. W przypadku zapomnienia chrztu w domu przed przybyciem do lekarza – przecież jak już to będę wiedział, będę musiał unikać przychodzenia na miejsce badania czy zabiegu.

Więc czekam niecierpliwie – gdzie jest stół?

A więc, drodzy lekarze, nie ufacie firmie Israel Post Company (o tak – ja też im nie ufam)? Możesz również przesłać mi tabelę faksem

którego numer to: 972-77-2700076.

lub na adres e-mail: [email protected]

4) Poniżej post, który opublikowałem 30 stycznia 2023 r.:

Pacjent na oddziale psychiatrycznym do personelu pielęgniarskiego: „Boli mnie. Chcę, żebyście mnie zbadali”.

Personel pielęgniarski do pacjenta: „Zamknij się!!! To jest szpital psychiatryczny – nie twój dom. My i tylko my będziemy decydować o leczeniu i kiedy będziesz cierpieć, a kiedy nie – i w żaden sposób nie ty!!! Biedny pacjent psychiatryczny!!”.

Pacjent jęczy z bólu: „Ależ to naprawdę boli, proszę…”.

Zespół pielęgniarski: „Cóż, ten pacjent prawdopodobnie nie rozumie, co do niego mówią. Zamierzamy przywiązać cię do łóżka na tydzień – i nie waż się nam mówić, że cię boli !! Dyżur niedługo się skończy i idziemy do domu – a już nie mamy siły na wasze brednie!!!” . 

5) Dzisiaj, 30 stycznia 2023 r. – dokładnie 90 lat od strasznego i strasznego wydarzenia historycznego.

30 stycznia 1933 – Dojście nazistów do władzy w Niemczech(odniesienie do wpisu w Wikipedii napisanego po hebrajsku)

– A tego, co stało się później, nigdy nie zapomnimy…

 

6) Izraelski start-up opracowuje aplikację o nazwie „Professional and Real” – aplikację, której celem jest umożliwienie użytkownikom zgłaszania podszywających się pod profesjonalistów, a także współpraca z odpowiednimi organami państwowymi (Urząd ds. Policja, sądy itp.) – jeśli i kiedy okaże się to konieczne.

Ile osób zapisałoby się na taką aplikację? 

D. Poniżej znajduje się e-mail, na który wysłałem dr Hagit Peleg Ze szpitala Hadassah Ein Kerem:

Listy do dr Hagit Peleg.  

[email protected]

Czwartek, 26-go o 16:28

Do dr Hagit Peleg Pozdrowienia:

Temat: prośba o konsultację.

Droga Pani .

Kiedy ostatnio byłem badany w waszej klinice, powiedział mi pan, że są teraz nowe leki do leczenia łuszczycy i że możliwe jest, że nawet ludzie tacy jak ja, którzy cierpią z powodu poważnych trudności finansowych, mogą teraz otrzymać pomoc stowarzyszenie „haverim lerefuah”. Do niej kierujesz pacjentów w takiej sytuacji.

Potem odwiedziłem mojego lekarza rodzinnego – dr Brandona Stewarta – i zrozumiałem od niego, że z tobą o tym porozmawia.

Rozmawiałeś z nim?

Ponadto, o ile mi wiadomo, obecnie nie ma leczenia, które mogłoby wyleczyć łuszczycę – czy to prawda? A jeśli to nieprawda lub nieprawda, czy mógłbyś wyjaśnić, jakie są obecnie możliwości leczenia łuszczycy?

W przeszłości nie chciałem przyjmować leków na łuszczycę ze względu na inny czynnik: duże prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych – a jednocześnie bardzo krótkie okresy remisji, które można osiągnąć, jeśli w ogóle.

Z Twoich słów zrozumiałem, że taka sytuacja miała miejsce 10-15 lat temu (to jest czas, kiedy dermatolodzy, u których byłem badany, powiedzieli mi o sytuacji, o której wspomniałem wcześniej, i nie zalecali leczenia biologicznego z wymienionych powodów) – i nie jest już dzisiaj prawdą.

I w związku z tym chciałbym zapytać: Jaki okres remisji w łuszczycy mogę osiągnąć, jeśli zacznę leczyć się jednym z nowych leków? A które to leki?

Także i jeśli rzeczywiście nowe leki pozwolą mi na uzyskanie przedłużonego okresu remisji łuszczycy bez poważnych skutków ubocznych i rzeczywiście istnieje możliwość

za pomocą stowarzyszenie „haverim lerefuah”. O pomoc w sfinansowaniu leczenia – w takim przypadku byłbym zainteresowany wiedzą, jaki jest wymagany zabieg, aby otrzymać leczenie odwykowe.

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini – pacjent poradni reumatologicznej szpitala Hadassah Ein Kerem.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

E. Poniżej znajduje się wiadomość e-mail, którą wysłałem do „modest.app”:

mój list do „modest.app”.

Yahoo/wysłane

 Assaf Benyamini< [email protected] >

 Do:

 [email protected]

Niedziela, 29 stycznia 2023 o 15:49

Do: „skromna.aplikacja”.

Temat: Narzędzia technologiczne.

Szanowni Państwo.

Od 2007 roku biorę udział w walce o niepełnosprawnych w Izraelu – walce, o której wiadomo, że jest szeroko relacjonowana również w mediach.

Jednym ze sposobów, za pomocą których próbujemy przyspieszyć walkę, jest korzystanie z różnych narzędzi technologicznych: pisanie w sieciach społecznościowych, otwieranie stron internetowych i próba ich promowania i ulepszania, zarządzanie wirtualnymi społecznościami i tak dalej.

Moje pytanie w związku z tym brzmi: czy Twoja firma lub organizacja może zaoferować narzędzia technologiczne, które mogą nam pomóc w naszej walce? A jeśli tak – w jakich obszarach iw jaki sposób? Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-Apartament 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje strony internetowe: https://www.disability55.com/ I: https://assaf-permalinks.com

I: https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io

3) 10.07.2018 dołączyłam do ruchu społecznego “Pokonaj” – jawnie niepełnosprawnego. Staramy się promować prawa osób niepełnosprawnych jawnie, czyli: osób takich jak ja, które cierpią na problemy zdrowotne i bardzo poważne choroby, które nie są widoczne na zewnątrz – niewidzialność zewnętrzna, która powoduje bardzo dotkliwą dyskryminację nas.

Dyrektorem ruchu, który jest jednocześnie jego założycielem, jest pani Tatiana Kaduchkin, z którą można się skontaktować pod numerem 972-52-3708001.

Czas reakcji telefonicznej: od niedzieli do czwartku od 11:00 do 20:00. Izrael

czas – z wyjątkiem świąt żydowskich i różnych świąt izraelskich.

4) Oto kilka słów wyjaśniających nasz ruch, które pojawiły się w prasie: Tatiana Kaduchkin, zwykła obywatelka, postanowiła założyć ruch „Przezwyciężyć” z pomocą tego, co nazywa „Przejrzystymi Niepełnosprawnymi”.

Do tej pory zgromadziło się na nim około 500 osób z całego państwa Izrael

ruch. W rozmowie z Channel 7 Diary opowiada o projekcie io tych osobach niepełnosprawnych, które nie otrzymują odpowiedniej i wystarczającej pomocy od odpowiednich stron tylko dlatego, że są transparentne.

Według niej osoby niepełnosprawne można podzielić na dwie grupy: osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz osoby niepełnosprawne bez wózków inwalidzkich. Definiuje drugą grupę jako „przejrzystą niepełnosprawność”, ponieważ mówi, że nie otrzymują oni takich samych usług jak osoby niepełnosprawne na wózku inwalidzkim, mimo że określa się je jako niepełnosprawne w 75-100 procentach. Wyjaśnia, że ​​osoby te nie są w stanie utrzymać się samodzielnie i potrzebują dodatkowych usług, do których uprawnione są osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich. Na przykład jawni niepełnosprawni otrzymują niską rentę inwalidzką z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, nie otrzymują pewnych dodatków, takich jak zasiłek za usługi specjalne, zasiłek do towarzystwa, zasiłek na

przemieszczanie się, a także otrzymują niższy zasiłek z Ministerstwa Mieszkalnictwa.

Według badań przeprowadzonych przez Kaduchkina, te przezroczyste osoby niepełnosprawne są głodne chleba, pomimo próby twierdzenia, że ​​w Izraelu w 2016 roku nie ma ludzi głodnych chleba. Z przeprowadzonych przez nią badań wynika również, że wśród nich wskaźniki samobójstw są wysokie.

W założonym przez siebie ruchu działa na rzecz wpisywania osób z jawną niepełnosprawnością na listy oczekujących na mieszkania komunalne. Dzieje się tak, ponieważ mówi, że zwykle nie wpisują się na te listy, mimo że powinny się kwalifikować. Odbywa sporo spotkań z członkami Knesetu, a nawet uczestniczy w spotkaniach i dyskusjach odpowiednich komisji w Knesecie, ale mówi, że ci, którzy mogą pomóc, nie słuchają, a słuchacze są w opozycji i dlatego nie mogą pomóc.

Teraz wzywa coraz więcej „przejrzystych” osób niepełnosprawnych, aby się do niej przyłączyły, aby zwróciły się do niej, aby mogła im pomóc. W jej ocenie, jeśli sytuacja utrzyma się tak jak obecnie, nie będzie ucieczki przed demonstracją niepełnosprawnych, którzy będą dochodzić swoich praw i podstawowych warunków życia.

5) Moje adresy e-mail: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] oraz: [email protected] 

6) Oto kilka linków do moich profili na różnych portalach społecznościowych:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://assafcontent.ghost.io/

https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

7) Oto wiadomość napisana na Facebooku przez izraelskiego montażystę filmowego, Tali Ohaion:

18m

Tali Ohaion

6 dni

za dokument, nad którym pracowała w ostatnich latach „Kino Esther – od Białego Miasta do pokolenia Netflixa”,

Poszukuję archiwów osobistych, fotografii atmosfery Hamkina w latach 90. w piątki w południe i ogólnie, a także placu Dizengoffa na początku lat 80., dzieci placu, „dziwaków” gromadzących się na placu .

Proszę o kontakt priv lub telefoniczny 972-52-2846954

F. Poniżej znajduje się wiadomość e-mail, którą wysłałem do „amodat.com”:

listy do amodat.com”.

Yahoo/wysłane

assaf benyamini< [email protected] >

Do:

[email protected]

Poniedziałek, 30-go o godzinie 13:45  

To: „amodat.com”.

Temat: Wyszukiwanie pomysłów na pracę.

Szanowni Państwo.

Jestem 50-letnim mężczyzną z Jerozolimy – człowiekiem dotkniętym niepełnosprawnością i poważnymi chorobami. Od wielu lat nie mogę wrócić na rynek pracy – a ze względu na swoją sytuację i ograniczenia muszę szukać niekonwencjonalnych pomysłów, dzięki którym mógłbym to zrobić – a oto kilka przykładów:

1) Czytałem o projekcie o nazwie „The Honey Badger” – w ramach którego giganci technologiczni tacy jak Google czy Facebook prowadzą firmę wykonawczą z siedzibą w mieście Manila na Filipinach. Rolą pracowników tej firmy lub innych firm wykonawczych (nieznana jest liczba firm zajmujących się tą dziedziną) jest usuwanie problematycznych treści (narkotyki, prostytucja, pedofilia, transmisje egzekucji czy działalności terrorystycznej itp.) Internet. W 2018 roku, w poniedziałek maja, Niemcy Kina Hansa Blocka i Moritza Reiswicka wyprodukowali film dokumentalny „Czyściciele Internetu” o pracy pracowników tych firm.

Myślałem np. o pracy w takich ramach.

Zaznaczę, że jestem w pełni świadomy obraźliwego charakteru takiej pracy w stosunku do osób ją wykonujących: według różnych publikacji wiele osób wykonujących te prace zmarło lub zapadło na bardzo poważne choroby psychiczne i fizyczne, jak np. w wyniku stałego i codziennego kontaktu z trudnymi treściami. To mnie jednak nie odstrasza, a to dlatego, że i tak nie mam już w życiu nic do stracenia – a jak już od wielu lat wspominam, nie mogę wrócić na rynek pracy (wszystkie inne możliwości pomaganie organizacjom, tablicom ofert pracy lub bezpośredniemu kontaktowi z wieloma firmami zostały wyczerpane – i to przez wiele lat).

2) Jak wiecie, firmy produkcyjne i scenarzyści, którzy kręcą na ich zlecenie określone sceny do filmów, czasami kręcą fragmenty, w których kręcone są zwłoki lub pozornie martwe osoby. Zastanawiałem się nad takim zajęciem portretowania zwłok – zajęciem, które nie wymaga do tego żadnego wysiłku fizycznego, a do tego ciężka niepełnosprawność zdecydowanie nie powinna przeszkadzać. Zaznaczam, że nie jest to żart ani żaden żart – mówię to z całą powagą – a nawet jeśli jest to możliwe, to przynajmniej na pierwszy rzut oka będzie wyglądać śmiesznie lub głupio.

3) Słyszałem, że istnieje dziedzina szkoleń programistycznych, czyli: pracowników, których rolą jest wprowadzanie danych w systemy rozwoju sztucznej inteligencji lub uczenia maszynowego – praca, o której wiadomo, że jest niezbędna. Wprowadzając dane, programy są „uczone”, jak postępować lub reagować w określonych sytuacjach.

Myślę, że ten rodzaj pracy może być doskonałym rozwiązaniem w przypadkach, gdy z jednej strony nie ma możliwości wykonywania pracy fizycznej lub zbyt dużego wysiłku ze względu na niepełnosprawność fizyczną, ale jednocześnie nie ma wystarczającej znajomości obsługi komputera pracować w programowaniu.

Słyszałem, że w fińskich więzieniach więźniowie mogą wykonywać tę pracę. Pomyślałam, że nawet w takiej pracy jest to możliwe i dam radę.

Czy masz jakieś inne pomysły na nietypowe prace, w których zmieści się nawet osoba ze znacznym stopniem niepełnosprawności?

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A – Apartament 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] lub: [email protected]

3) życiorys – assaf benyamini:

Dane osobowe: assaf benyamini, ID. 029547403.

Data urodzenia: 11.11.1972. Adres: 115 Costa Rica St., Kiryat Menachem, Jerozolima, IZRAEL. 

Numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Wykształcenie: 10 lat nauki i częściowa immatrykulacja. Służba wojskowa: zwolniona ze względów medycznych.

Doświadczenie zawodowe:

1998-praca w RESHET Carpentry (Południowy Tel Awiw)

1998-2005-Praca w Bibliotece Narodowej, asystowanie profesjonalnemu zespołowi bibliotekarzy w różnorodnych zadaniach.

2009-2010-Praca w sieci “Avgad” przy sortowaniu wyrobów jubilerskich.

Luty-maj 2019-praca w firmie komputerowej HMSOFT.

Początek lutego 2020 – trzy dni robocze rozdawania gazet przechodniom na ulicy.

zgłaszanie się na ochotnika:

Aktywny w centrali walki inwalidów. Wolontariat w Centrum Eksploatacji Praw Gminy Miejskiej Jerozolima na rzecz potrzebującej ludności.

Informacje ogólne: Wysoka motywacja, wysokie umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, umiejętność improwizacji i rozwiązywania problemów. Mam wieloletnią znajomość z organizacjami społeczeństwa obywatelskiego.

Cierpię na niepełnosprawność fizyczną, która uniemożliwia mi podnoszenie ciężarów i długie stanie na nogach.

G. Poniżej znajduje się wiadomość, którą zamieściłem na 

stronie Facebooka „moj kasowy“:  

Do: „Mojo Box Office”.

Re: Filmy promocyjne.

Szanowni Państwo.

10 lipca 2018 roku dołączyłam do ruchu społecznego „Overcome” – Transparent Disabled (po hebrajsku: תנועת נכים שקופים).

 W naszym ruchu staramy się promować prawa osób niepełnosprawnych jawnie tj.:

ludzi takich jak ja, którzy cierpią z powodu poważnych chorób i niepełnosprawności, a jednocześnie cierpią z powodu odmowy praw socjalnych na bardzo dużą skalę z powodu tego, że ich niepełnosprawność lub choroba nie ma oczywistych zewnętrznych cech.

Chcielibyśmy wiedzieć, czy możesz nam pomóc, tworząc filmy o nas i umieszczając je w Internecie – próbując w ten sposób poprawić naszą widoczność w sieci i w ten sposób promować cele naszego ruchu.

Pozdrowienia,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-Apartament 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757.

Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected]  I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected]

3) Obecny dyrektor ruchu „Nitgaber”, który jest jednocześnie tzw

założycielką ruchu jest pani Tatiana Kaduchkin. Jej numer telefonu to 972-52-3708001 – pod tym numerem można się z nią kontaktować od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-20:00 – z wyjątkiem świąt żydowskich i różnych świąt izraelskich. Tatiana posługuje się oprócz hebrajskiego również rosyjskim na bardzo wysokim poziomie języka ojczystego. Nie znam poziomu jej znajomości innych języków.

4) Poniżej znajduje się link do strony internetowej naszego ruchu:

https://www.nitgaber.com/

5) Oto kilka słów wyjaśniających o naszym ruchu, które ukazały się w prasie:

Tatiana Kaduchkin, zwykła obywatelka, postanowiła utworzyć ruch „Przezwyciężyć” z pomocą osób, które nazywa „Przejrzystymi Niepełnosprawnymi”.

Do tej pory na jego ruch zebrało się około 500 osób z całego państwa Izrael.

 W rozmowie z Channel 7 Diary opowiada o projekcie io tych osobach niepełnosprawnych, które nie otrzymują odpowiedniej i wystarczającej pomocy od odpowiednich stron tylko dlatego, że są transparentne. Według niej osoby niepełnosprawne można podzielić na dwie grupy: osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz osoby niepełnosprawne bez wózków inwalidzkich. Definiuje drugą grupę jako „przezroczystą niepełnosprawność”, ponieważ mówi, że nie otrzymują oni takich samych usług, jakie otrzymują osoby niepełnosprawne na wózku inwalidzkim, mimo że określa się je jako niepełnosprawne w 75-100 procentach. Wyjaśnia, że ​​osoby te nie są w stanie utrzymać się samodzielnie i potrzebują dodatkowych usług, do których uprawnione są osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich. Na przykład jawni niepełnosprawni otrzymują niską rentę inwalidzką z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,

Według badań przeprowadzonych przez Kaduchkina, te przezroczyste osoby niepełnosprawne są głodne chleba, pomimo próby twierdzenia, że ​​w Izraelu w 2016 roku nie ma ludzi głodnych chleba.

Z przeprowadzonych przez nią badań wynika również, że wśród nich wskaźniki samobójstw są wysokie. W założonym przez siebie ruchu działa na rzecz wpisywania osób z jawną niepełnosprawnością na listy oczekujących na mieszkania komunalne. Dzieje się tak, ponieważ mówi, że zwykle nie wpisują się na te listy, mimo że powinny się kwalifikować. Odbywa sporo spotkań z członkami Knesetu, a nawet uczestniczy w spotkaniach i dyskusjach odpowiednich komisji w Knesecie, ale mówi, że ci, którzy mogą pomóc, nie słuchają, a słuchacze są w opozycji i dlatego nie mogą pomóc. Teraz wzywa coraz więcej „przejrzystych” osób niepełnosprawnych, aby do niej dołączyły, skontaktowały się z nią, aby mogła im pomóc.

Jej zdaniem, jeśli sytuacja się utrzyma, nie będzie ucieczki przed demonstracją niepełnosprawnych, którzy będą domagać się swoich praw i podstawowych warunków życia.

6) Oto kilka linków do moich profili na różnych portalach społecznościowych:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini  

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

 https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0  

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY  

https://assafcontent.ghost.io/

7) Ponieważ nasz ruch jest ruchem osób niepełnosprawnych, ciężko pracujących, które dość często są zmuszone wybierać między zakupem leków a zakupem podstawowych artykułów spożywczych – jasne jest, że taka sytuacja nie istnieje i nie będziemy mogli mieć żadnego budżetu reklamowego W najbliższej przyszłości. Należy to wziąć pod uwagę.

H. Moje linki:

1) użądlić turystów w Izraelu – co będzie? Kiedy władze w Izraelu zaczną działać przeciwko oszustom?

2) zabierz ze sobą śmieci-organizację Użyj środowiska

3)firma „Solothum Technologies” – zastępcze tworzywo sztuczne przyjazne dla środowiska

4)stowarzyszenie „Daj buzię” – program dla młodzieży chroniony ze względu na wrażliwość seksualną

5) skojarzenie „gwiżdżący uśmiech”-stowarzyszenie, które pomaga w dotowanych kuracjach psychologicznych i psychiatrycznych ku pamięci Ronit Wolf

6)społeczność „Subada Izrael”

- Znalazłeś błąd? Opowiedz mi o tym -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE