Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Platformy na získavanie finančných prostriedkov - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Preskočiť na obsah
Home » Platformy na získavanie finančných prostriedkov

Platformy na získavanie finančných prostriedkov

MÁ:

Predmet: vyhľadávanie náborových platforiem.

Vážené dámy/páni.

Začiatkom júla 2023 som založil stránku scammers-out.com. Účelom stránky je slúžiť ako platforma pre používateľov internetu, ktorí chcú navzájom konzultovať otázky týkajúce sa informačnej bezpečnosti alebo online podvodov. Stránka scammers-out.com bola postavená na systéme wordpress.org a systém fóra na stránke je založený na doplnku bbpress.org.

Hľadám webhostingovú spoločnosť, u ktorej si môžem objednať nasledujúce služby pre web:

1) Budem potrebovať pomoc s pripojením stránky k vhodnému kompenzačnému systému, prostredníctvom ktorého môžem prijímať platby od používateľov, ktorí sa na stránke zaregistrujú.

2) Tiež by ma zaujímala hostingová spoločnosť, na ktorú bude stránka prevedená, aby som mohol používateľom stránky poskytovať služby technickej podpory.

3) Mal by som záujem byť v neustálom kontakte so skladovou spoločnosťou, aby som mohol pozorne sledovať prepojenie s kompenzačným systémom na stránke, ako aj technickú podporu, ktorá bude ponúkaná používateľom internetu, ktorí sa na stránke zaregistrujú.

4) Ambíciou je, aby sa na stránku zaregistrovalo maximálne množstvo používateľov internetu, ja ju inzerujem na maximálne platformách. Z tohto dôvodu a s cieľom poskytnúť používateľom internetu čo najlepšiu a najpohodlnejšiu službu je pre mňa dôležité, aby plán úložiska zahŕňal čo najväčší objem prevádzky, ako aj čo najviac úložného priestoru pre stránku. sám.

5) Je pre mňa dôležité vlastniť SSL certifikát, ktorý momentálne mám k doméne webu.

6) Samozrejme by ma zaujímalo, aká je politika skladovacej spoločnosti v súvislosti s každým z bodov, ktoré som tu spomenul.

 

A je tu ďalší problém/problém: kvôli mojej ťažkej finančnej situácii (žijem z invalidného príspevku od Národného poistného ústavu) nie som schopný zaplatiť hostingovej spoločnosti webovej stránky, aby u nej web hostila a pripojila web zúčtovací systém. Tiež nemôžem zaplatiť programátorom za opravu chýb na stránke – ak nejaké sú a keď nejaké sú.

Poukážem na to, že náklady sú (približne) niekoľko desiatok šekelov mesačne vo väčšine skladovacích spoločností a niekoľko stoviek šekelov, ktoré bude potrebné zaplatiť programátorom, aby opravili chyby na webe – ak a keď nejaké budú .

Moja otázka znie: aká je podľa vás najvhodnejšia platforma na získanie finančných prostriedkov na takýto projekt?

s pozdravom

assaf benyamini.

post Scriptum. 1) Moje telefónne číslo: 972-58-6784040.

2) Odkaz na príslušnú stránku: https://scammers-out.com

3) Web, kde o mne môžete získať viac informácií: https://www.disability55.com/

4) A ešte jedna ťažkosť, ktorú treba vziať do úvahy: Som obmedzená v pohybe kvôli svojmu zdravotnému stavu a nemôžem chodiť na stretnutia na miesta, ktoré nie sú prístupné pre ľudí so zdravotným postihnutím a sú veľmi ďaleko od môjho bydliska (bývam v Kiryat Menachem v juhozápadnom Jeruzaleme). Navyše nemám auto ani vodičák a cestujem len MHD.

 

A. Nápad na webovú stránku/projekt, o ktorom som premýšľal – projekt s názvom „Oceňovanie zamestnancov“.

Ako vieme, v mnohých stavebných firmách, ktoré existovali počas histórie (kráľ Dávid, biblická postava, ktorá podľa tradície postavila Jeruzalem, dodnes existuje Veľký čínsky múr, ktorý podľa tradície postavili kráľov z dynastie Ming v 15. a 16. storočí, Eiffelova veža v Paríži postavená inž. Gustav Eiffel a ďalšie) sú uvedené mená kráľov alebo príslušníkov šľachty alebo vysokého spoločenského postavenia, počas ktorého boli tieto projekty postavené.

 

Ale ako vieme, tí, ktorí postavili tieto budovy, neboli títo králi alebo príslušníci vyššej spoločenskej triedy – ale jednoduchí robotníci, ktorí pracovali na poli a o ktorých sa nikdy nehovorí.

Cieľom projektu „Ocenenie zamestnancov“ je preto pokúsiť sa zozbierať osobné príbehy týchto jednoduchých robotníkov z rôznych stavebných fabrík v priebehu histórie, aby sa tieto príbehy nahrali na webovú stránku.

Myslím si (ako ten, kto s týmto nápadom prišiel), že niekedy osobné príbehy týchto jednoduchých robotníkov nemôžu byť menej zaujímavé ako príbehy kráľov alebo členov šľachty, ktoré všetci poznáme).

 

B. Nižšie sú uvedené správy, ktoré som zdieľal na sociálnej sieti Facebook:

1) Traumatizovaná osoba prichádza so skupinou dobrovoľníkov, aby sa zúčastnili na archeologickom vykopávke. Na svoje počudovanie stretne psychológa, ktorý ho namiesto toho lieči.

Poškodený sa obráti na psychológa a pýta sa ho: „Čo tu robíš? “.

Psychológ odpovedá: „Čo tu robím? Prišiel som pomôcť s výkopmi, rovnako ako ty.

Traumatizovaný odpovedá: “Myslel som si, že psychológovia sa zahĺbili do duší svojich pacientov. Nikdy by ma nenapadlo, že aj oni sa ponorili do zeme.”

Psychologička odpovedá: “Je to tak – ryjem sa do ľudskej duše. Je to moja práca – a to je to, čo robím celý život. Na mojom kopaní nachádzam veľa zaujímavých vecí. Ale myslím si, že aj keď rýpeš v zemi môžete nájsť veľa zaujímavých vecí.“

Poškodený váha a nevie, čo má odpovedať, a zo zvyku si začne vyberať nos.

Psychológ pokračuje a hovorí: “Máte pravdu. Aj v tomto vykopávke môžete nájsť veľa zaujímavých vecí.”

Hahaha…

 

2) Komu: “federácia k Izraelu-autonómia spoločenstvám“.

Predmet: Platformy na získavanie finančných prostriedkov.

Vážené dámy/páni.

Som izraelský občan a žijem v Jeruzaleme. Narodil som sa koncom roka 1972 a dnes, v roku 2023, mám 50 rokov.

Trpím rôznymi postihnutiami a zdravotnými, fyzickými a psychickými problémami, pre ktoré sa už dlhé roky neviem uplatniť na trhu práce. Môj životopis bol rozposlaný niekoľkým desiatkam tisíc súkromných spoločností (a bohužiaľ tie čísla nepreháňam) – no proste neviem nájsť vhodnú prácu.

Robím rôzne pokusy obísť túto ťažkosť.

Začiatkom júla 2023 som vytvoril stránky sitescammers-out.com. Účelom stránky je slúžiť ako fórum, na ktorom môžu používatelia internetu navzájom konzultovať otázky súvisiace s bezpečnosťou informácií.

Teraz je tu však ďalšia ťažkosť: pre akútnu finančnú tieseň nemám kapacity na financovanie finančných nákladov, ktoré potrebujem na založenie spoločnosti.

Ktoré platformy sú podľa vás najvhodnejšie na získavanie financií na takýto účel?

s pozdravom

Asaf Benjamin.

post Scriptum. 1. Odkaz na príslušnú webovú stránku:  https://scammers-out.com

2. Moje telefónne číslo (ktoré je zároveň korešpondenčným číslom na sociálnej sieti WhatsApp): 972-58-6784040.

3. Webstránka, prostredníctvom ktorej môžete o mne získať čoraz podrobnejšie informácie:  https://disability55.com/

 

3) Tajne vyvíja aplikáciu s názvom „Serika Rabha“.

Pomocou tejto aplikácie sú neustále skenované mestá či aglomerácie s cieľom identifikovať problematické správanie občanov: ohrozenie života volených predstaviteľov počas demonštrácií, zobrazovanie značiek na zakázaných miestach a pod. Okrem toho môže systém pomôcť pri riešení závažných trestných činov, ako sú vraždy, znásilnenia, krádeže atď.

Operačný mechanizmus systému nebude zverejnený.

Veľké zadosťučinenie od vlády: “Máme účinný nástroj na monitorovanie oponentov alebo potenciálnych oponentov, ktorí ohrozujú poriadok, pokoj a pokoj na verejnosti. Nebudeme tolerovať zbytočné obštrukcie – prekáža nám to v práci.”

No a keď pôjdem nabudúce po ulici, pokúsim sa nerobiť veci, ktoré by mohli, nedajbože, uraziť úradníkov, ktorí majú k dispozícii systém „rozšíreného zametania“. Existuje zákon, ktorý zakazuje urážať úradníkov.

Ale počkajte – čo uráža našich úradníkov?

Ako budem vedieť, ako sa vyhnúť tomu, aby som ich urazil?

Nezverejňujú predpisy, ktoré sú verejnosti v tomto dostatočne jasné – veľmi vážne!!!

lol…

 

4) V správach bolo oznámené, že v rámci protestov proti legislatíve za zmeny v súdnictve dôjde aj k „daňovej revolte“.

Ale nevysvetlili: kto bude platiť dane a kto nie? A za akých podmienok?

Prosím o vysvetlenia…

 

5) Ako viete, v Spojených štátoch narastá vplyv skupín obyvateľstva, ktoré nikdy nemali významné vplyvné pozície, ako sú napríklad Hispánci.

Čo však majú tieto skupiny obyvateľstva spoločné, je nepriateľský postoj voči Izraelu – čo znamená, že o niekoľko desaťročí, ak a keď tieto skupiny obyvateľstva dosiahnu kľúčové pozície vo vláde – je veľmi možné a za týchto okolností tlak na americkú spoločnosť znížiť pomoc Izraelu alebo ju dokonca úplne zastaviť, sa v priebehu rokov zvýši

Je možné, že nedávne opatrenia vlády začnú brať tieto tendencie do úvahy a prinútia Izrael stať sa dlhodobo závislým od inej veľmoci, ako je napríklad Čína alebo Rusko.

Samozrejme, je to pomalý proces, ktorý trvá a bude trvať ešte mnoho rokov.

Je tiež možné, že súčasťou tohto procesu je právna legislatíva, v ktorej, aby sa Izrael spojil s Čínou alebo Ruskom, bude čoraz viac preberať charakteristiky týchto režimov – čo by mohlo viesť k pokračujúcej škode a ešte oveľa dôležitejšie ako to, čo pozri dnes v izraelských občianskych a ľudských právach.

To by mohlo ukončiť všetky procesy amerikanizácie, ktorými izraelská spoločnosť za posledné desaťročia prešla.

Trend je v mnohých smeroch veľmi problematický – vzhľadom na to, čo sa deje v americkej spoločnosti, je však možné, že politika izraelskej vlády je dnes veľmi inteligentná a naozaj nie promiskuitná či hlúpa, ako niektorí tvrdia.

Je veľmi možné, že nie je na výber a ignorovať tieto dlhodobé procesy je jednoducho nemožné.

6) V správach počúvame o obrovských ekonomických škodách pre izraelskú ekonomiku v dôsledku zníženia investícií do izraelskej ekonomiky v dôsledku novej právnej legislatívy.

Na druhej strane tie isté spravodajské kanály hlásia čoraz viac zmlúv o spolupráci izraelských spoločností s rôznymi spoločnosťami po celom svete, ich expanziu a prosperitu.

Tak prečo veriť? Zhoršuje sa alebo zlepšuje sa stav izraelskej ekonomiky?

Som zmätený…

 

7) Kapitán lode sa zblázni a prikáže námorníkom vyvŕtať diery na dne lode.

Pasažieri lode sú vystrašení a kričia na námorníkov: “Čo to robíte? Voda vnikne do lode a my sa utopíme v mori!!!”.

Námorníci odpovedajú: “Toto je pokyn, ktorý sme dostali od kapitána. Nezasahujte do nášho profesionálneho úsudku!!!”.

 

8) V správach oznámili, že veľká skupina rezervistov prestala dobrovoľníčiť. Existuje reálne nebezpečenstvo pre ďalšiu existenciu štátu Izrael?

Nájde sa cudzia armáda, ktorá využije situáciu na to, aby dobyla Izrael a prevzala ho? Znepokojujúce a desivé…

Či to bude sýrska armáda, vojaci teroristickej organizácie Hizballáh, vojaci egyptskej armády (Izrael má síce s Egyptom mierovú dohodu, ale je možné, že v takejto situácii sa prejaví ich veľká nenávisť k Izraelu – a možno rovnaké nebezpečenstvo príde od jordánskej armády?). Alebo to budú vojaci Hamasu z pásma Gazy?

V každom prípade je jasné, že ak sa armáde z arabskej krajiny alebo teroristickej organizácii podarí vstúpiť do štátu Izrael, dôjde medzi nami – židovským obyvateľstvom k veľmi rozsiahlemu masakru.

Okupační vojaci naozaj neprejavia záujem o to, kto podporuje alebo je proti zmenám v justičnom systéme. Nebudú tiež robiť rozdiely medzi mužmi a ženami, mladými alebo starými, pravicou alebo ľavicou a bude im naozaj jedno, či Židia, ktorých sa pokúsia zabiť a pravdepodobne sa im podarí zabiť čo najväčší počet, sú náboženskí, sekulárni alebo ultra – Pravoslávny. Ani sektárske rozdiely alebo krajiny pôvodu nebudú hrať žiadnu rolu – sefardskí Židia a aškenázski Židia budú obeťami presne rovnakým spôsobom.

Predsa len jedno ich bude zaujímať: zabíjanie Židov.

Samozrejme, oveľa ťažšie je vedieť, ako sa okupačné vojská budú správať k izraelským Arabom či Palestínčanom – pridajú ich do svojich radov a umožnia im takpovediac zúčastniť sa „oslavy“ alebo sa sami stanú obeťami?

Takže možno by sa tu mal niekto zastaviť a spomenúť si, že skutoční nepriatelia sú za hranicami a nie v nás?

Toto šialenstvo musí prestať!!!

Keď sú nepriateľské armády v krajine, vrátia sa a pripomenú nám, kto sme (ako sa to už v židovskej histórii stalo mnohokrát). Tak prečo to nezistiť teraz? Prečo čakať, kým bude sekera na krku – bude neskoro. Veď v našich zdrojoch sa píše, že „koniec činu je prvá myšlienka“.

Takže možno sa zastavíme a rozdelíme moc?

A koniec koncov, večer Tisha B’Av – musíme nájsť zdravý rozum, rozum a úsudok – inak by sme tu jednoducho neboli – a mnohí z nás by tu vôbec neboli.

Raz som čítal knihu, v ktorej je opísaná takáto situácia, knihu, v ktorej je opísaná realita, v ktorej Izrael prehráva šesťdňovú vojnu a je okupovaný arabskými krajinami. Opisy boli jednoducho strašidelné.

Názov knihy je „Keby Izrael bol porazený“.

O knihe nemám žiadne ďalšie podrobnosti – nepamätám si, kto boli jej autori, ani v akom vydavateľstve vyšla.

9) Ak ešte pred chvíľou napísali slovo „dog“ 19-krát do Google Translate v angličtine, jeho preklad do maorčiny a potom späť do angličtiny by viedol ku kresťansko-mesiášskemu výroku a tiež k antisemitskému výroku.

Po zverejnení prípadu v médiách bol problém vyriešený (preveril som to).

Znamená to teda, že antisemitizmus v spoločnosti Google existoval alebo stále existuje?

Mám podozrenie, že nešlo o omyl, ale o zlomyseľný čin zo strany jedného zo zamestnancov spoločnosti, ktorý sa zverejnením veci zľakol a následne sa ponáhľal problém takpovediac „opraviť“.

Antisemitizmus, ako vieme, v minulosti neustále menil svoje formy a metódy – a to je veľmi zvláštny, ale aj znepokojujúci spôsob, akým sa zamestnanci veľkej technologickej spoločnosti rozhodnú vyjadrovať svoje názory.antisemitský.

Neviem, či zamestnanci, ktorí to urobili, stále pracujú v Google On, že boli po zverejnení správy prepustení – a je veľmi pochybné, že je možné získať o tom nejaké informácie.

Rovnako nie sú zverejnené mená osôb, ktoré mali byť za čin údajne zodpovedné – a je veľmi pochybné, že sa dajú získať relevantné informácie.

10)Asaf Yasuorganizácia práv zdravotne postihnutých ľudí so zdravotným postihnutím

28 v novembri 2021

 

Ľudia sa dostávajú do skupín pomoci, darcov a akejkoľvek inej skupiny, ktorá môže pomôcť ľuďom so zdravotným postihnutím a požiadať o pomoc zdravých ľudí! Píšte príspevky okolo Facebooku do skupín, ktoré nesúvisia s ľuďmi so zdravotným postihnutím a píšte tam o situácii ľudí so zdravotným postihnutím a o tom, že štát ignoruje trápenie ľudí so zdravotným postihnutím, začnite ľudí žiadať o pomoc, robte ich pochopenie pre situáciu ľudí so zdravotným postihnutím a že potrebujeme naliehavú pomoc.

11)Benjamin Asaf

18. júla B-15:43 hod.

Už niekoľko rokov sa hovorí (najmä o vesmírnych podnikateľoch) o ambícii založiť na Marse ľudské kolónie.

Ale vyjadril niekto svoj názor na kompatibilitu života príslušníkov rôznych náboženstiev, či a kedy tam skutočne budú ľudia? Napríklad:

1. V islame existuje micvot hadždž, v ktorom je každý moslim povinný aspoň raz v živote vykonať púť do Mekky. Čo teda urobí moslim žijúci na Marse? Mekka tam predsa nie je… Dá sa na to nájsť odpoveď v Khadifovi?

2. A čo sa týka Židov: časy sviatkov sa určujú podľa kalendára, ktorý poznáme tu na Zemi, teda: 365 dní – čo je, ako viete, časový úsek, počas ktorého Zem dokončí revolúciu okolo Slnka. Ale na Marse je dĺžka roka 686 dní a pozemský kalendár bude irelevantný a ďalší problém: je známe, že dĺžku mesiaca na Zemi určuje Mesiac: koniec koncov, mesiac je časový úsek v r. ktorým Mesiac urobí jednu otáčku okolo Zeme. Ale Mars má viac ako jeden mesiac – ako teda určia dĺžku mesiaca? A ako budú vedieť, kedy sú prázdniny? Alebo sa možno budú spoliehať na halakhu, ktorá existuje v jednom zo židovských zdrojov (neviem presne kde – samozrejme, môžete skontrolovať toto) – čo hovorí, že Žid, ktorý išiel po ceste a zabudol, kedy bol šabat, potom začne počítať dni, odkedy si uvedomí, že zabudol počet dní v týždni – a to všetko, kým nedosiahnu židovskú komunitu, kde mu pomôžu „narovnať sa“ podľa správneho počtu dní. Ale Žid, ktorý sa dostane na Mars, sa tam nedostane k žiadnej židovskej komunite, ani žiadne spoločenstvo – ako teda začne počítať dni v týždni a roky? potom začne počítať dni od momentu, keď si uvedomí, že zabudol počet dní v týždni – a to všetko dovtedy, kým sa nedostanú do židovskej komunity, kde mu pomôžu „vyzdravieť“ podľa správneho počtu dní. Ale Žid, ktorý sa dostane na Mars, sa tam nedostane k žiadnej židovskej komunite, ani žiadne spoločenstvo – ako teda začne počítať dni v týždni a roky? potom začne počítať dni od momentu, keď si uvedomí, že zabudol počet dní v týždni – a to všetko dovtedy, kým sa nedostanú do židovskej komunity, kde mu pomôžu „vyzdravieť“ podľa správneho počtu dní. Ale Žid, ktorý sa dostane na Mars, sa tam nedostane k žiadnej židovskej komunite, ani k žiadnej komunite – ako teda začne počítať dni v týždni a roky?

A je tiež jasné, že sviatky, ktoré pozostávajú z púte na určité fyzické miesto (ako 3. Omer, počas ktorého sa vydávajú na púť na horu Meron, alebo k hrobkám spravodlivých na Ukrajine, kam chodia chasidi pred Roš ha-šana). ) bude tiež nedosiahnuteľný – na Marse nie je ani Mount Miron, ani Ukrajina. Ako sa teda budú správať? Oznámia Židia, ktorí tam žijú, zrušenie týchto sviatkov pre nedostatok technickej možnosti ich pozorovania? Alebo nájdu spôsob, ako zmeniť zmysel festivalu a jeho zvyky tak, aby ich bolo naozaj možné pozorovať aj na Marse? A ak áno, ako to urobia? Navyše: ako je známe v judaizme, existujú „mitzvos, ktoré závisia od zeme“, to znamená:

A, samozrejme, takéto otázky vyvstávajú aj pri príslušníkoch iných náboženstiev: Čo sa týka kresťanstva, na Marse nie je ani Chrám hrobu, Golgota, ani Hoya Dolorosa.

Zdá sa mi, že v súčasnosti by sa na tieto otázky nemalo odpovedať z dvoch dôvodov:

1. V čase písania tohto článku neexistuje na Marse žiadne ľudské osídlenie (a je veľmi pochybné, že niekedy bude).

2. Autora týchto riadkov bolí, že jeho hovory aj tak nie sú zodpovedané a nemajú nič spoločné s tým, čo sa očakávalo.

LOL…

 

12)Benjamin Asaf

9

 

Zdieľané s verejnosťou

aktívny

Benjamin Asaf  WordPress

9

 

MÁ: “WordPress“.

Vlastním stránku Webassaf-permalinks.com postavenú na systéme wordpress.org a uloženú na serveroch hostgator.com.

Používam plugin pre pekné odkazy.

Teraz nastal problém: odkazy, ktoré sa pokúšam pridať do zoznamu, sa neaktualizujú a nezobrazujú sa.

Hostgator skladovej spoločnosti tvrdí, že takýto problém nerieši.

Čo sa teda dá robiť? Ako sa dá takýto problém vyriešiť?

Upresňujem, že nie som ani profesionál, ani počítačový programátor a neviem si takýto problém sám vyriešiť.

Tiež kvôli nízkemu príjmu nemôžem zaplatiť programátorom, aby problém vyriešili.

Čo teda urobíme?

Tu pripájam snímku obrazovky chyby – 177 odkazov v pekných odkazoch – ale iba 174 z nich sa zobrazuje v zozname.

s pozdravom

assaf benyamini.

 

13)

Benjamin Asaf

23 hodín

 

Zdieľané s verejnosťou

https://pen.org/…/banned-usa-growing-movement-to…/

Článok z amerického sitepenu na odmietnutie kníh.

Ukazuje sa, že v posledných rokoch v údajne demokratických, otvorených a pluralitných Spojených štátoch amerických rastie trend diskvalifikácie a cenzúry kníh.

Veci sa dostali do takého bodu, že v niektorých štátoch v Spojených štátoch je nezákonné predávať alebo obchodovať s časťami Biblie!!

Samozrejme, dnes je tento zákaz dosť hlúpy – keďže si môžete objednať, a ak je to zakázané objednať si určitú knihu, môžete si ju nájsť online a stiahnuť si ju doma do osobného počítača a potom si prečítať toľko, koľko chcete.

Myslím si, že najpoburujúcejšou vecou v celej histórii je obrovská energia a úsilie, ktoré sa v súčasnosti vynakladá v americkej spoločnosti na cenzúru kníh (naproti tomu my v štáte Izrael sme oveľa otvorenejší a demokratickejší ako oni). sú v tomto smere – veď aj knihy ako hebrejský preklad „Mein Kampf“ alebo hebrejský preklad „Protokolov sionských mudrcov“ sú knihy, ktoré možno nájsť v Izraeli a ich nákup nie je porušením akýkoľvek zákon – a Američania stále hlásajú morálku demokracie…).

Myslím si, že všetko úsilie a všetky prostriedky, ktoré sa teraz v USA investujú do tohto smiešneho a márneho boja, mohli byť zamerané na riešenie zložitých a oveľa vážnejších problémov, ktoré dnes v americkej spoločnosti existujú: masmédiá a neznesiteľné jednoduchosť získavania zbraní, ktorá pravidelne vyvoláva streľbu a masakry na rôznych miestach. Všetku tú energiu bolo tiež možné nasmerovať na konfrontáciu s extrémnou chudobou v Spojených štátoch – krajine tak bohatej, ale s miliónmi bezdomovcov na uliciach…

Keby to nebolo smutné a tragické, dalo by sa aj zasmiať…

14) A tentoraz vážna otázka (hoci obsahuje aj humor):

V mnohých židovských komunitách v stredoveku existovala úloha človeka, ktorý bol nazývaný „badhan“.

Úlohou žolíka bolo objavovať sa na oslavách ako svadby, bar/bat micva ceremónie atď. – a do vtipov, ktoré povedal, zahrnul mená ľudí, ktorí boli na udalosti šťastní.

Dnes už po tejto praxi nezostala takmer žiadna stopa – a dokonca aj v ultraortodoxnej spoločnosti je veľmi ťažké nájsť niečo také, čo sa stalo veľmi vzácnym aj u tohto publika.

Tu vyvstávajú zaujímavé otázky:

1. Máme nejaké dôkazy alebo príbehy o týchto komikoch – príbehy o ich živote, vystúpeniach na akciách atď. ?

2. Sú na akadémii nejakí učenci, ktorí vyučujú oblasti izraelského myslenia alebo židovských štúdií, ktorí na to robili výskum? A ak áno, o čom boli tieto štúdie?

3. Existujú v súčasnosti nejaké súkromné ​​organizácie alebo združenia, ktoré sa pokúsili zopakovať tento zvyk a vrátiť ho späť do podujatí a osláv, ktoré sa dnes konajú? A ak áno, prečo sú tieto pokusy neúspešné?

Poznám veľa združení a organizácií, hoci som organizačné poradenstvo nikdy usporiadane neštudoval – a nikde som takú organizáciu či združenie nenašiel.

4. Existovali rozdiely týkajúce sa tohto zvyku medzi židovskými komunitami v Európe (alebo pod iným názvom: aškenázske komunity) a komunitami, ktoré existovali v islamských krajinách od druhej polovice 7. storočia – s expanziou moslimskej ríše v tých rokov?

5. Aké boli reakcie nežidovského prostredia na týchto vtipkárov? Bol rozdiel v postoji úradov k nim v porovnaní s ostatnými členmi komunít – alebo trpeli oni a ich rodiny perzekúciami (krvavé úklady, nepokoje počas križiackych výprav a pod.) ako všetci ostatní členovia židovských obcí?

15) V správach bolo oznámené, že v dôsledku odchodu mnohých záložníkov zo svojich postov v rámci boja proti legislatíve, ktorá sa zaoberá vládou navrhovanými zmenami v justícii do mesiaca alebo skôr, dôjde k výraznému poklesu vo vojenských zručnostiach.

znepokojujúce…

Treba predpokladať, že ak sa armáde niektorej z arabských krajín podarí vstúpiť do štátu Izrael a obsadiť ho celý alebo čiastočne, dôjde k všeobecnému masakru židovského obyvateľstva – k masakru, ktorého obeťami by sme sa mohli stať všetci .

Samozrejme, je oveľa menej jasné a veľmi ťažké vedieť, čo v takom prípade urobia izraelskí Arabi – či sa pridajú k „oslave“ z ich pohľadu alebo z dôvodu konfliktu záujmov a v mnohých mnohých prípadoch aj otvoreného nepriateľstva medzi palestínskymi utečencami z celého Blízkeho východu a úradmi arabských krajín sa rozhodnú nepodniknúť nič, alebo sa dokonca pokúsia zakročiť proti inváznym armádam aktívnym a mätúcim spôsobom.

Alebo keď sa nad tým zamyslíte, môže existovať tretia možnosť a nie je jasné, aká môže byť rozumná: aktívna intervencia jednej zo západných mocností (Spojené štáty americké alebo jeden z posledných členov, ktorí unikli z NATO), ktorá by zabránila takéto masakry konaním proti inváznym armádam – Vždy hovoria o tom, že Spojené štáty a ich spojenci sú oddaní bezpečnosti Izraela…

Samozrejme, je nepravdepodobné, že by do takejto vojny zasiahli ostatné veľmoci, t. j. Rusko alebo Čína – a ak aj zasiahnu, bude to intervencia pre arabské krajiny a nie pre Izrael.

16) Teraz bolo v správach oznámené, že sa chystajú veľké úľavy vo všetkom, čo súvisí s užívaním liečebného kanabisu (čo je, ako viete, droga marihuana).

Navyše, na protest proti zákonnej legislatíve mnohí zdravotníci opúšťajú Izrael.

Záver: neexistuje žiadne lekárske ošetrenie. Možnosť prijatia lekárskej odpovede bude v blízkej budúcnosti čoraz problematickejšia. A nie každý môže využívať súkromné ​​lekárske služby. Ja napríklad žijem z invalidného dôchodku a pravdepodobne sa v blízkej budúcnosti nebudem môcť liečiť.

čo je možné? Vezmite si liečebné konope, zabudnite na všetky trápenia a verte, že vraj „bude dobre“ – aj keď je jasné, že tu nič nie je v poriadku.

Premena pacientov na drogovo závislých samozrejme nič nevyrieši, len zhorší už aj tak veľmi zložitú situáciu. Spomínam si na jeden z posledných prípadov, keď som bol na psychiatrickej klinike (bolo to asi pred tromi rokmi), keď psychiater, s ktorým som sa stretol, z vlastnej iniciatívy vytiahol tému kanabisu – aj keď to nemalo nič spoločné s problémami Priniesol som ho.

Je teda psychiater, ktorý sa snaží pacientov presviedčať, aby užívali drogy (a áno, ja to tak volám), naozaj lekárom, ktorý sa snaží pomôcť?

Nemyslím si to – a veľmi skoro potom, čo som opustil kliniku a už som sa tam nevrátil.

Užívanie drog typu kanabis nie je spôsob, ako liečiť duševný problém – a okrem extrémnych a zriedkavých prípadov som nemal nič, čo by to nejakým spôsobom spomínalo. Je to vlastne útek pred problémom a neochota pozrieť sa pravde do očí – a som si istý, že psychiater, ktorý sa ma snažil nahovoriť, to veľmi dobre vedel.

Ustúpil teda nátlaku konopných spoločností a stal sa ich obchodným zástupcom, alebo je to urážlivé odporúčanie psychiatra (a je možné, že psychiatri v mnohých iných prípadoch aj robia) zo zlovoľnosti?

Tak či onak, takto sa k ľuďom nelieči – a je pravda, že nie som lekár ani psychiater, ale nemusíte byť odborníkom na psychiatriu, aby ste na to prišli.

Takže na záver milí terapeuti: nebude tam žiadny zdravotnícky personál a nebude sa dať vyliečiť – povedzte mi to úprimne a neponúkajte mi lieky!!!

Proste nehorázne!!!

 

17)Romana Volkovského

20. júla B- 12:50 hod.·

Všetkým mojim rusky hovoriacim priateľom tu so starými rodičmi a starými rodičmi

Došlo k pokusu o telefonovanie na číslo 972-53-889-2350 (je ich viac, doplním neskôr)

Starším volajú na telefón a WhatsApp (!!!) v ruštine a tvrdia, že na účte bol zistený abnormálny pohyb.

Požadujú osobné údaje a bankové údaje, aby polícii pomohli vyriešiť tento problém, a upresňujú, že je zakázané o tom s kýmkoľvek hovoriť, pretože ide o „tajnú policajnú činnosť“.

Tieto spoločnosti volajú z izraelského čísla, ale zo zahraničia, takže vy#Izraelská políciaNie je to také zaujímavé

 

18)Článok o “elektrickej ceste” od spoločnosti “Electreon” – ceste, po ktorej jazdí elektromobil, ktorý vozidlo nabíja počas jazdy – a takto môžete cestovať bez obmedzení bez potreby dobíjania batérií napr. vozidlo – a samozrejme s obrovskou úsporou finančných nákladov.

Kedy budú cesty v Izraeli takéto?

https://www.google.co.il/search…

C. Tu je správa, ktorú som poslal na kliniku HMO, kde ma sledujú:

 

2.8.2023

Komu: Klalit Health Services – Tayelet Clinic.

Predmet: Schválenie choroby.

Vážené dámy/páni.

Na vašej klinike ma lieči rodinný lekár menom Dr. Brandon Stewart.

Nedávno som narazil na právny problém týkajúci sa určitej záležitosti. Ako človek, ktorý žije z invalidných dávok od Národného poistného ústavu, si nemôžem dovoliť platiť súkromného právnika.

V tejto situácii som požiadal o pomoc Úrad verejného ochrancu práv v Jeruzaleme.

Počas môjho telefonického rozhovoru s ich servisným zástupcom menom Merav dnes, v stredu 2. augusta 2023 so začiatkom o 9:05, mi bolo povedané, že ak chcem od nich obslúžiť, musím im ukázať potvrdenie o chorobe, ktorou trpím. .

Preto by som Vám bola vďačná, keby ste mohli poslať žiadosť lekárovi, pretože lekár mi pošle potvrdenie o duševnej chorobe, ktorou trpím.

s pozdravom

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Moje telefónne čísla:

V tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskej polícii, ktorá sa nezaoberala.

Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Moje identifikačné číslo: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a : [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: assafben[email protected] a: [email protected] a: [email protected]

D. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som poslal Oddeleniu verejného vyšetrovania ministerstva spravodlivosti v Izraeli:

Asaf Benjamin < [email protected] >

má:

 [email protected]

Streda 2. augusta o 23:18 hod.

Komu: Ozvučovacia služba ministerstva spravodlivosti.

Problém: problém klerikálneho správania.

Vážené dámy/páni.

Nedávno (tieto slová píšem v stredu 2. augusta 2023) som narazil na právnu otázku týkajúcu sa istej veci – vznesenia obvinenia na moju osobu.

Musím podotknúť, že žijem z veľmi nízkeho príjmu – invalidného dôchodku od NOZ. Z tohto dôvodu si nemôžem zaplatiť súkromného právnika, aby ma zastupoval. Z tohto dôvodu som sa obrátil so žiadosťou o pomoc na Úrad verejného ochrancu práv. Úradník z úradu verejného ochrancu v Jeruzaleme menom Merav im však s rôznymi výhovorkami odmieta postúpiť môj list na ďalšie spracovanie. Domnievam sa, že jeho správanie je nehorázne: ako vieme, úradníci zo zákona nemôžu sami súdiť a rozhodovať o nepostúpení žiadosti na odbornej úrovni len zo svojvoľných dôvodov. Je to prehnaná urážka, ktorá je tu použitá bez akéhokoľvek vysvetlenia alebo logiky. Chcem vedieť, čo je možné urobiť, aby úrad verejného ochrancu práv začal vybavovať moju pohľadávku. Prosím, považujte moje odvolanie za sťažnosť na Úrad verejného ochrancu práv. S pozdravom 

assaf beyamini.. 

post Scriptum. 1) Moje identifikačné číslo: 029547403. 

2) Moje telefónne číslo: 972-58-6784040

3) Nižšie uvádzam správu, ktorú som v tejto veci poslal na ministerstvo spravodlivosti cez sociálnu sieť Facebook: Ozvala sa mi zástupkyňa z kancelárie verejného ochrancu práv Meriv dnes ráno späť – a podľa nej nemôžu pokračovať vo vybavovaní mojej reklamácie, kým im nepredložím potvrdenie o duševnej chorobe, ktorou trpím, alebo v jazyku Merav: “Prineste mi potvrdenie, že ste duševne chorý.” Poukážem na to, že je to mätúce a nepochopiteľné, pretože ako môžete vidieť z mojej korešpondencie s nimi, predmet mojej výzvy na nich nemá nič spoločné s oblasťou duševného zdravia. O niekoľko hodín neskôr sa ku mne vrátil obhajca a vysvetlil mi, že tento súhlas potrebujú, aby ma mohli zbaviť obvinenia. Prečo teda potvrdenie o mojom príjme zo Sociálnej poisťovne, ktoré som im už poslal, na tento účel nestačí? Odkedy je potrebné na zaplatenie poplatkov klientovi podrobne rozpísať všetky duševné choroby, ktorými trpí? Aká je súvislosť medzi týmito dvoma vecami? Prečo ma stále zbytočne obťažujú? Čo sa teda stane? Čo robiť? Asaf Benjamin. post Scriptum. E-mailová adresa obhajcu, s ktorým som hovoril niekoľko hodín po rozhovore s Merav: Obhajca sa mi vrátil a vysvetlil mi, že potrebujú tento súhlas, aby som mohol byť zbavený obvinenia. Prečo teda potvrdenie o mojom príjme zo Sociálnej poisťovne, ktoré som im už poslal, na tento účel nestačí? Odkedy je potrebné na zaplatenie poplatkov klientovi podrobne rozpísať všetky duševné choroby, ktorými trpí? Aká je súvislosť medzi týmito dvoma vecami? Prečo ma stále zbytočne obťažujú? Čo sa teda stane? Čo robiť? Asaf Benjamin. post Scriptum. E-mailová adresa obhajcu, s ktorým som hovoril niekoľko hodín po rozhovore s Merav: vrátil sa za mnou obhajca a vysvetlil mi, že potrebujú tento súhlas, aby som mohol byť zbavený obvinenia. Prečo teda potvrdenie o mojom príjme zo Sociálnej poisťovne, ktoré som im už poslal, na tento účel nestačí? Odkedy je potrebné na zaplatenie poplatkov klientovi podrobne rozpísať všetky duševné choroby, ktorými trpí? Aká je súvislosť medzi týmito dvoma vecami? Prečo ma stále zbytočne obťažujú? Čo sa teda stane? Čo robiť? Asaf Benjamin. post Scriptum. E-mailová adresa obhajcu, s ktorým som hovoril niekoľko hodín po rozhovore s Merav: na úhradu odmeny pre klienta, je potrebné podrobne rozpisovať všetky duševné choroby, ktorými trpí? Aká je súvislosť medzi týmito dvoma vecami? Prečo ma stále zbytočne obťažujú? Čo sa teda stane? Čo robiť? Asaf Benjamin. post Scriptum. E-mailová adresa obhajcu, s ktorým som hovoril niekoľko hodín po rozhovore s Meravom: na zaplatenie poplatkov klientovi je potrebné podrobne uviesť všetky duševné choroby, ktorými trpí? Aká je súvislosť medzi týmito dvoma vecami? Prečo ma stále zbytočne obťažujú? Čo sa teda stane? Čo robiť? Asaf Benjamin. post Scriptum. E-mailová adresa obhajcu, s ktorým som hovoril niekoľko hodín po rozhovore s Merav:[email protected] 

4) K tejto žiadosti pripájam záznam o mojej korešpondencii s Kancelárií verejného ochrancu práv.


E. Nižšie je moja korešpondencia s kanceláriou mojej poslankyne Knessetu Shelly tal-Meironovej:

assaf benyamini < [email protected] >

má:

Shelly Tal Meiron

štvrtok 3. augusta o 23:40 hod.

V kancelárii Knesetu (“knesset” – IZRAELSKÝ parlament) poslanec Knesetu Tal

Meiron, pozdravujem:

V prvom rade by som vám chcel poďakovať za vaše požiadavky a za snahu pomôcť s touto záležitosťou.

V tejto súvislosti som podal žiadosť na Všeobecnú zdravotnú pokladňu, ktorej som členom, aj na Ministerstvo zdravotníctva, no pomôcku mi neschválili.

Upozorňujem, že existujú súkromné ​​spoločnosti, ako napríklad “”mydoktor” cez ktoré si službu môžete objednať.Službu týchto spoločností momentálne nemôžem využívať z dôvodu vysokých poplatkov, ktoré účtujú za možnosť objednať sa k lekárovi na môj dom v prípade potreby – platby v stovkách a niekedy aj tisíckach šekelov mesačne, ktoré nedokážem financovať z dôvodu nízkeho príjmu, ktorý je podporený invalidným príspevkom Národného inštitútu poistenia.Dúfam, že návrh zákona poslankyne Tatiany Mazarskej pôjde napredovať a vedieť pomáhať ľuďom v situáciách, ktoré túto pomoc potrebujú. S pozdravom

assaf benyamini. Skryť pôvodný príspevok

 

štvrtok 3. augusta 2023 o 3:11:48 GMT+3, Shelly Tal Meiron [email protected] >

Ahoj Assaf

Podľa nami realizovaných prieskumov existuje zdravotná poisťovňa, že tí, ktorí majú podľa svojich podmienok nárok, môžu využiť službu externej spoločnosti, ktorá im príde zabezpečiť domácu starostlivosť (vrátane vyšetrenia krvi, obväzov atď.). ) alebo službu lekára z fondu, ktorý je určený pre domácnosti / domovy dôchodcov / ohrozené obyvateľstvo.

Táto služba je však podmienená odporúčaním rodinného lekára na jeho ponuku.

Dnes nie je možné využívať takéto súkromné ​​služby, pretože zdravotná dokumentácia pacienta nie je vystavená.

Ak chce človek domácu službu, mal by sa obrátiť na svoju zdravotnú poisťovňu a informovať sa, na čo má nárok a akú službu môže poskytnúť vzhľadom na svoj zdravotný stav.

Člen Knesetu Tatiana Mazarsky našej strany pracuje na návrhu zákona, ktorý takéto prípady v budúcnosti umožní vytvorením jednotného zdravotného spisu, no dovtedy, žiaľ, každú zdravotnú službu zabezpečuje fond a doplnkové poistenia tohto fondu.

VĎAKA.

Itzik Selma

Poradkyňa členky Knessetu Shelly Tal Meiron.

972-58-5656777

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Odoslané: pondelok 31. júla 2023 13:47

Komu: Shelly Tal Meiron < [email protected] >

Vec: Môj list do kancelárie môjho člena Knessetu Tala Meirona.

F. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som poslal rôznym spoločnostiam:

MÁ:

Predmet: obranné opatrenia.

Vážené dámy/páni.

Ako vieme, počas tohto obdobia musíme riešiť bezpečnostné incidenty alebo teroristické útoky, ktoré sa, žiaľ, z času na čas vyskytnú.

Keď je osoba napadnutá na verejnom mieste, existujú, ako viete, 2 možnosti reakcie: jednou z možností je oplatiť sa a brániť sa rovnakou hrozbou a druhou možnosťou je pokúsiť sa utiecť z miesta, kým zlosť prechádza.

Ale pokiaľ ide o zdravotne postihnutého človeka (a o to viac to platí v prípade človeka odkázaného na invalidný vozík), ani jedna z týchto dvoch ciest nie je možná.

Moja otázka znie, uvažovalo sa o vývoji dostupných zbraní alebo zbraní, ktoré by mohli pomôcť človeku so zdravotným postihnutím, ak a keď sa ocitne v takejto situácii?

A pokiaľ sú takéto zbrane skutočne technicky možné, zamysleli sa nad tým, ako stanoviť kritériá a testy, ktorých účelom bude určiť, ktoré osoby so zdravotným postihnutím budú mať prístup k takýmto zbraniam z dôvodu možného zneužitia takéhoto práva? na sebaobranu?

Alebo je to klamná a bláznivá (alebo eticky či morálne neprijateľná) myšlienka, ktorá si nezaslúži žiadnu pozornosť?

co si myslis?

Upresním, že nemám žiadne znalosti – ani v oblasti otvorených zbraní, ani v oblasti dostupnosti, ktorú poznám len ako zdravotne postihnutá osoba, ktorá pravidelne vyhľadáva produkty, ktoré by mi podľa potreby pomohli v každodennom živote.

s pozdravom

Assaf Binyamini.

post Scriptum. 1) Moje telefónne číslo: 972-58-6784040.

2) Moja stránka: https://www.disability55.com

G. Nižšie je moja korešpondencia so spoločnosťou pána Neva Roziho:

písmená tonevorozi.co.il”

Yahoo/Inbox

Piatok 4. augusta o 21:53 hod.

Ahoj Asaf, veľmi pekné!

V tomto bode vám odporúčam začať s mojimi návodmi na písanie. Na kanáli YouTube nájdete 32 epizód podcastov (každá epizóda na inú tému) a desiatky krátkych sfilmovaných návodov na písanie:

https://www.youtube.com/channel/UCWnmSbaecp0AgamBTo4GFgQ

S úspechom!

 

Piatok 4. augusta 2023 o 13:53 od assaf benyamini < [email protected] >:

Skryť pôvodný príspevok

má: “nevorozi.co.il“.

Téma: Dokumentácia životného príbehu.

Vážené dámy/páni.

Približne od roku 2007 som zapojený do boja zdravotne postihnutých v štáte Izrael – boja, ktorý, ako viete, je tiež široko pokrytý médiami. Rozmýšľal som nad pokusom a propagáciou wrestlingu spôsobom, ktorý som doteraz neskúšal: zdokumentovať svoj životný príbeh a zverejniť ho na internete. Upresňujem, že v tejto oblasti nemám žiadne skúsenosti ani znalosti, a teda aspoň v tejto fáze (tieto slová píšem denne.

Nedeľa 12. septembra 2021 – pár dní po Roš ha-šana) Nemám jasný akčný plán a som otvorený návrhom – a rád prijmem akékoľvek návrhy, ktoré ma napadnú.

S pozdravom

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome z dôvodu obťažovania a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Moje identifikačné číslo: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: assaf[email protected] a: [email protected] a: [email protected]

3) Nižšie je niekoľko odkazov, kde môžete nájsť viac informácií o mne a boji za ľudí so zdravotným postihnutím, do ktorého sa zapájam:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0

https://www.nitgaber.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://assafcontent.ghost.io

https://docs.google.com/document/d/1MMRR3Djnk8dBUglAH6AZgidhy-zOgO7K4CUKEhJxX18/edit

  

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

 

7) Keďže som osoba žijúca s veľmi nízkym príjmom – invalidný dôchodok od Národného inštitútu poistenia – nie je možné platiť za službu dokumentácie o mojom živote. A viac: vzhľadom na vážnosť mojej situácie mi jednoducho nepomôžu ani veľmi vysoké zľavy.

s pozdravom

Nebo Rosi, spisovateľ a literárny spoločník

♫ na počúvanie programu podcast – hodina písania♫

H. Nižšie je príspevok, ktorý som zdieľal v skupine na Facebooku “verejné bývanie“:

 

má: “verejné bývanie“.

Predmet: MAGAAR. spoločnosť – žiadna odpoveď.

Vážené dámy/páni.

Vyššie uvedený e-mail som poslal do spoločnosti MGR v Jeruzaleme – cez ňu dostávam pomoc pri platení nájomného.

Na túto žiadosť však nereagujú.

Myslím si, že štátni zamestnanci na úrade vlády, ktorí svoj plat dostávajú z daní, ktoré im platíme my, občania krajiny, určite vedia poskytnúť rozumné a lepšie služby.

Ich znevažujúci postoj nie je na mieste.

Čo sa teda stane? Čo robiť?

s pozdravom

Asaf Benjamin.

—– Preposlaná správa —–

Autor: assaf benyamini < [email protected] >

Komu: Prenájom Jeruzalema < [email protected] >

Odoslané: utorok 8. augusta 2023 o 11:45:43 AMGMT+3

Predmet: Moje listy pre MAGAAR.

MAGAAR. pozdravujem:

Predmet: Kontaktoval som vás z polície.

Vážené dámy/páni.

Pred pár dňami som ti poslal telefonát na políciu.

Chcel by som vedieť, prečo neodpovedáte na túto žiadosť.

s pozdravom

assaf benyamini.

Moje listy pre MAGAAR 4

yahoo

/

odoslaná

assaf benyamini < [email protected] >

má:

[email protected]

V nedeľu 6. augusta o 13:08 hod.

MAGAAR. pozdravujem:

Predmet: sociálne bývanie.

Vážené dámy/páni.

Som jedným z vašich klientov z oblasti Jeruzalema a prostredníctvom vás dostávam pomoc pri platení nájomného vo výške 770 NIS mesačne.

Chcel by som si overiť svoju spôsobilosť na byt s nízkym nájomným.

Chcem na moju žiadosť dostať riadnu referenciu v písomnej forme v mene Ministerstva výstavby a bývania.

s pozdravom

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome z dôvodu obťažovania a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Moje identifikačné číslo: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

I. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som odoslal na adresu „Miestny vplyv – orgány, podniky a komunita spolupracujúce pre klímu“:

 

yahoo/odoslané

assaf benyamini

[email protected] >

má:

[email protected]

štvrtok 10. augusta o 14:00 hod.

Komu: „Miestny vplyv – orgány, podniky a komunita pracujú spoločne pre klímu“.

Predmet: hľadanie pomocných prostriedkov.

Vážené dámy/páni.

Mám telesné postihnutie, ktoré sa rokmi zhoršuje – od pracovného úrazu, ktorý som mal na začiatku roku 1998. V dôsledku ďalšieho zhoršenia v posledných týždňoch je stále fyzicky náročnejšie umývať riad v kuchyni po jedenie.

Chcem zdôrazniť, že otázka kvality životného prostredia je pre mňa veľmi dôležitá – a preto nemám záujem používať jednorazové nástroje.

Okrem toho je tu ešte jeden problém: Som človek, ktorý žije z veľmi nízkeho príjmu – invalidného dôchodku od Národného inštitútu poistenia. Z tohto dôvodu nie je v žiadnom prípade možný nákup drahých pomôcok.

Myslel som si, že v takejto situácii môže byť riešením kúpa jednorazových alebo jednorazových príborov za rozumné ceny.

 

Poznáte nejaké firmy, od ktorých sa dajú takéto príbory kúpiť?

s pozdravom

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome z dôvodu obťažovania a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená.

Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. Som zdravotne postihnutá osoba so zníženou pohyblivosťou a nemám vodičský preukaz ani auto. Preto hľadám spoločnosti, u ktorých si môžem objednať produkty na doručenie domov.

J. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som poslal členom finančného výboru Knesetu:

Komu: Členom finančného výboru Knesetu.

Predmet: riešenia trvalého bývania.

Vážené dámy/páni.

Ja, Assaf Benyamini, 50, žijem v prenajatom byte v jeruzalemskej štvrti Kiryat Menachem.

Žijem z invalidného dôchodku z NOZ. Tiež dostávam približne 770 NIS mesačne ako pomoc na prenájom od ministerstva výstavby a bývania prostredníctvom MGR

Ako je známe, ceny bytov v Izraelskom štáte v posledných rokoch výrazne vzrástli – čo viedlo aj k výraznému zvýšeniu cien prenájmov.

Napriek mnohým žiadostiam však už dlhé roky nebola aktualizovaná výška pomoci pri prenájme – a táto trasa v súčasnosti nemôže byť adekvátnym riešením bývania pre zdravotne postihnutých obyvateľov. Okrem toho: pokiaľ ide o riešenie ubytovania pre osobu so zdravotným postihnutím, niekedy vznikajú dodatočné výdavky z dôvodu potreby rôznych opatrení bezbariérovosti.

Moja otázka znie, má súčasná vláda nejaké plány, ako umožniť ľuďom so zdravotným postihnutím prístup k trvalému bývaniu?

s pozdravom

Asaf Benjamin.

post Scriptum. Nižšie je moja korešpondencia s MAGAAR. :

Nedeľa 13. augusta o 10:51

Dokumenty, ktoré som vám poslal v posledných rokoch, sú celkom relevantné – odvtedy nenastala žiadna zmena.

Moju požiadavku určite môžete preposlať na určené miesta.

Vaše naliehanie na neposlanie mojej žiadosti a skutočnosť, že ma naďalej zbytočne obťažujete, je skutočným zneužívaním vašich klientov – s takým správaním, s ktorým som sa, žiaľ, nestretol prvýkrát.

Skryť pôvodný príspevok

V nedeľu 13. augusta 2023 o 10:30:18 GMT+3, Jerusalem rent< [email protected] > Napísal:

Tak ti ešte raz odpoviem.

Jediné dokumenty, ktoré sa ku mne dostali, sú lekárske dokumenty. (Niektoré z nich sú veľmi staré a nepodstatné

Pošlite nám, o čo som vás žiadal, inak nebudeme môcť pokračovať v spracovaní.

Všimnite si, že to, čo ste posielali v posledných rokoch nie je relevantné, potrebujete aktuálne doklady!!!

Ďakujem a pekný deň.

 

—–Pôvodný príspevok—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Odoslané: nedeľa 13. augusta 2023 10:17

Komu: Prenájom Jeruzalema < [email protected] >

Predmet: Re: Moje listy MGER

Preto (znova) upozorňujem, že všetky tieto dokumenty vám boli v posledných rokoch zaslané pri mnohých príležitostiach.

V nedeľu 13. augusta 2023 o 9:38:28 GMT+3, Jerusalem rent< [email protected] > Napísal:

Dobré ráno,

Dostal som lekárske dokumenty.

Relevantných je len posledných šesť mesiacov.

Sociálna správa za rok 2011 irelevantná

Okrem toho sú potrebné ďalšie ďalšie dokumenty, ktoré nesúvisia s lekárskymi dokumentmi.

Tu píšem, čo si treba priniesť:

2023 Potvrdenie o spôsobilosti pre zdravotné postihnutie

2023 podrobnosti o platbe

Protokol Národnej komisie pre zdravotnú starostlivosť (ktorá uznala vaše postihnutie) potvrdenie o nečinnosti alebo bločky 2-7/23 (ak sú aktívne) 4 mesiace po 4 mesiacoch podrobná prihláška počítačová lekárska správa Sociálna správa (ak existuje) aktuálna!!!

dlhové certifikáty (ak existujú)

Daňové priznanie (možno vyplniť prostredníctvom webovej stránky)

 

Kým nedostaneme dokumenty, nebudeme môcť pokračovať v spracovaní.

s úspechom,

—–Pôvodný príspevok—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Odoslané: streda 9. augusta 2023 11:21

Komu: Prenájom Jeruzalema < [email protected] >

Predmet: Moje listy pre MAGAAR.

Tak som nepochopil – aké doklady teraz potrebujete?

Všetky moje zdravotné doklady Vám už boli zaslané mnohokrát!!!

V čom je teda problém dať usporiadanú odpoveď v mene ministerstva pôdy a bývania???

Preto sem (opäť) pripájam súbor s mojimi lekárskymi dokumentmi.

assaf benyamini.

V stredu, 9. augusta 2023 o 10:53:45 GMT+3, Jerusalem rent< [email protected] > Napísal:

Žiadosti o poskytnutie aktuálnych podkladov, inak výbor nebude môcť žiadosť prerokovať

—–Pôvodný príspevok—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Odoslané: streda 9. augusta 2023 10:52

Komu: Prenájom Jeruzalema < [email protected] >

Predmet: Re: Moje listy pre MAGAAR

MAGAAR s pozdravom:

Všetky dokumenty, ktoré tu požadujete, vám už boli niekoľkokrát zaslané.

Tak opäť žiadam o riadnu reakciu odboru výstavby a bývania ohľadom sociálneho bývania – odpoveď, ktorú ste mi poslali, je jednoducho k veci irelevantná!! S Pozdravom,

assaf benyamini.

 

V stredu, 9. augusta 2023 o 09:45:20 GMT+3, Jerusalem rent< [email protected] > Napísal:

—–Pôvodný príspevok—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Odoslané: pondelok 7. augusta 2023 22:58

Komu: Prenájom Jeruzalema < [email protected] >

Predmet: Fw: Moje listy pre MAGAAR

 

—– Preposlaná správa —–

Autor: assaf benyamini < [email protected] >

Komu: [email protected] <[email protected]> Odoslané: nedeľa 6. augusta 2023 o 13:08:58 GMT+3

Predmet: Moje listy pre MAGAAR.

MAGAAR s pozdravom:

 

Predmet: sociálne bývanie.

Vážené dámy/páni.

Som jedným z vašich klientov z oblasti Jeruzalema a prostredníctvom vás dostávam pomoc pri platení nájomného vo výške 770 NIS mesačne.

Chcel by som si overiť svoju spôsobilosť na byt s nízkym nájomným.

Chcem na moju žiadosť dostať riadnu referenciu v písomnej forme v mene Ministerstva výstavby a bývania.

s pozdravom

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome z dôvodu obťažovania a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Moje identifikačné číslo: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

K. Tu je moja korešpondencia s americkou herečkou menom Charlize Theron:

Zadajte

jackson

Rád ťa spoznávam a odkiaľ si môj drahý

Zadajte

אתה שלחת

Bývam v Jeruzaleme – IZRAEL.

Zadajte

jackson

Dobre

Zadajte

jackson

Takže si ženatý alebo slobodný s deťmi drahý

Zadajte

אתה שלחת

Všetky tieto informácie nájdete v správe, ktorú som vám tu poslal. assaf benyamini.

Zadajte

אתה שלחת

Ale, kto ste ? Prečo je pre teba také zaujímavé, či som ženatý alebo nie? Vysvetli mi to prosím!! assaf benyamini.

Zadajte

jackson

Som Charlize Theron z Južnej Afriky, ale žijem v Los Angeles v Kalifornii v USA a som slobodná, vyzerám a som americká herečka

Zadajte

jackson

Takže si ženatý alebo slobodný s deťmi drahý

Zadajte

אתה שלחת

Som slobodný. Som 50-ročný židovský postihnutý muž z Jeruzalema, IZRAEL. Nemôžem ísť do Los Angeles, aby som sa s tebou stretol, len to ber do úvahy. assaf benyamini.

Zadajte

אתה שלחת

A vo vašom profile vidím meno „Jackson August“. Tiež vidím, že herečka Charlize Theron má inú facebookovú stránku – možno klasický podvod a falošný profil. assaf benyamini.

Zadajte

19:57

jackson

Nie, použil som meno svojich detí na vytvorenie tajného súkromného účtu na posielanie SMS priateľom

Zadajte

קיבלת תשובה מאתJackson

ההודעה המקורית:

Som slobodný. Som 50-ročný židovský postihnutý muž z Jeruzalema, ISRAE…

Ale ak ma miluješ, stále môžem prísť do Izraela

Zadajte

jackson

Takže môžeme byť dobrí, blízki, nápomocní, spoľahliví a dôveryhodní priatelia, drahí

Zadajte

אתה שלחת

Takže príbeh, ktorý mi tu rozprávate, nedáva zmysel: ste celebrita a máte milióny (ak nie viac) obdivovateľov po celom svete – a používate svoj tajný profil, aby ste mi napísali – súkromnej osobe v IZRAELI, z ktorej nikto vie niečo? Prečo si nenapísal napríklad niekomu do USA, niekomu do Európy atď. ? prečo mne? To je veľmi zvláštne, na niečo také neexistuje rozumné vysvetlenie!! Mám 50 – nie som dieťa a mám životné skúsenosti – prečo by som mal veriť takémuto zvláštnemu príbehu? assaf benyamini.

Zadajte

21:24

jackson

Dobre, časom, miláčik, budeme sa lepšie poznať.

 

L. Moje odkazy:

1) spoločné zdieľanie materstva

 

2) Facebook skupina “ženy👩zdieľajte,poradte a odporučte🌷“.

 

3) Facebook stránka “defenzívne vypnúť“.

 

4) Klinika pre zdravie ženskej duše “HAVA”.

 

5) organizácia “matky vpredu

 

6) webová stránka novakid.com– lekcie angličtiny pre deti

 

7) „precízny“ projekt – na propagáciu žien v exaktných vedách

 

8) Odborové združenia oslovujú starého muža v Izraeli

 

9) združenie “pre ich dobro” – Lekárky a adresa lekárov, ktorí prežili holokaust v Izraeli”

 

Print Friendly, PDF & Email