Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Platformy pozyskiwania funduszy - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Platformy pozyskiwania funduszy

MA:

Temat: szukaj platform rekrutacyjnych.

Drogie Panie/Panowie.

Na początku lipca 2023 założyłem stronę scammers-out.com. Celem witryny jest służenie jako platforma dla użytkowników Internetu, którzy chcą się konsultować ze sobą w kwestiach związanych z bezpieczeństwem informacji lub oszustwami internetowymi. Witryna scammers-out.com została zbudowana na systemie wordpress.org, a system forum na stronie jest oparty na wtyczce bbpress.org.

Poszukuję firmy hostingowej, u której mogę zamówić następujące usługi dla strony internetowej:

1) Będę potrzebował pomocy w podłączeniu serwisu do odpowiedniego systemu wynagrodzeń, za pośrednictwem którego będę mógł otrzymywać płatności od użytkowników, którzy zarejestrują się w serwisie.

2) Byłbym również zainteresowany firmą hostingową, do której zostanie przeniesiona strona, abym mógł świadczyć usługi wsparcia technicznego dla użytkowników strony.

3) Byłbym zainteresowany stałym kontaktem z firmą magazynującą w celu dokładnego monitorowania zarówno połączenia z systemem wynagrodzeń w serwisie, jak i wsparcia technicznego, które będzie oferowane internautom rejestrującym się w serwisie.

4) Ambicją jest, aby na stronie zarejestrowało się maksimum internautów, reklamuję ją na maksymalnej liczbie platform. Z tego powodu oraz w celu zapewnienia użytkownikom Internetu jak najlepszej i wygodnej usługi, ważne jest dla mnie, aby plan dyskowy uwzględniał jak największy ruch, a także jak najwięcej miejsca na stronie samo.

5) Ważne jest dla mnie posiadanie certyfikatu SSL, który aktualnie posiadam dla domeny serwisu.

6) Oczywiście chciałbym wiedzieć, jaka jest polityka firmy zajmującej się przechowywaniem danych w odniesieniu do każdego z punktów, o których tutaj wspomniałem.

 

I tu pojawia się kolejna trudność/problem: ze względu na moją trudną sytuację finansową (żyję z renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych) nie jestem w stanie opłacić firmy hostingowej strony za hostowanie u nich strony i podłączenie strony do system rozliczeniowy. Poza tym nie jestem w stanie płacić programistom za naprawianie błędów na stronie – jeśli takie są i kiedy się pojawią.

Zwrócę uwagę, że koszty wynoszą (około) kilkadziesiąt szekli miesięcznie w większości firm zajmujących się przechowywaniem danych i kilkaset szekli, które trzeba będzie zapłacić programistom, aby naprawili błędy na stronie – jeśli i kiedy takie wystąpią .

Moje pytanie brzmi: jaka waszym zdaniem jest najodpowiedniejsza platforma do próby pozyskania funduszy na taki projekt?

Z poważaniem,

assaf benyamini.

Post Scriptum. 1) Mój numer telefonu: 972-58-6784040.

2) Link do strony, o której mowa: https://scammers-out.com

3) Strona internetowa, na której można uzyskać więcej informacji o mnie:  https://www.disability55.com/

4) I jeszcze jedna trudność, którą trzeba wziąć pod uwagę: ze względu na stan zdrowia mam ograniczone możliwości poruszania się i nie mogę chodzić na spotkania w miejscach niedostępnych dla osób niepełnosprawnych i bardzo oddalonych od mojego miejsca zamieszkania (mieszkam w dzielnicy Kiryat Menachem w południowo-zachodniej Jerozolimie). Ponadto nie posiadam samochodu ani prawa jazdy i poruszam się wyłącznie komunikacją miejską.

 

A. Pomysł na stronę internetową/projekt, o którym myślałem – projekt o nazwie „Docenianie Pracowników”.

Jak wiemy, w wielu firmach budowlanych, które istniały na przestrzeni dziejów (król Dawid, postać biblijna, który według tradycji zbudował Jerozolimę, istniejący do dziś Wielki Mur Chiński, który według tradycji został zbudowany przez królowie z dynastii Ming w XV i XVI wieku, wieża Eiffla w Paryżu zbudowana przez inż. Gustaw Eiffel i nie tylko) wymienione są imiona królów lub członków szlachty lub osób o wysokim statusie społecznym, w czasie których powstały te projekty.

 

Ale jak wiemy, tymi, którzy budowali te budynki, nie byli ci królowie ani członkowie wyższych klas społecznych, ale prości robotnicy, którzy pracowali na polach, o których nigdy się nie mówi.

Dlatego celem projektu „Docenienie Pracowników” jest próba zebrania osobistych historii tych prostych pracowników z różnych fabryk budowlanych na przestrzeni dziejów, aby zamieścić je na stronie internetowej.

Myślę (jako pomysłodawca), że czasami osobiste historie tych prostych robotników nie mogą być mniej interesujące niż historie znanych nam wszystkim królów czy szlachciców).

 

B. Poniżej znajdują się wiadomości, które udostępniłem w sieci społecznościowej Facebook:

1) Osoba po traumie przybywa z grupą ochotników na wykopaliska archeologiczne. Ku swemu zdumieniu spotyka psychologa, który go leczy.

Poszkodowany zwraca się do psychologa i pyta go: „Co ty tu robisz? “.

Psycholog odpowiada: „Co ja tu robię? Przyszedłem pomóc w wykopaliskach, tak jak ty.

Traumatyzowany odpowiada: „Myślałem, że psycholodzy zagłębiali się w dusze swoich pacjentów. Nigdy bym nie pomyślał, że oni też zagłębiali się w ziemię”.

Psycholog odpowiada: „To prawda – grzebię w ludzkiej duszy. To moja praca – i tym się zajmuję przez całe życie. Przy okazji kopania znajduję wiele ciekawych rzeczy. w ziemi można znaleźć wiele ciekawych rzeczy”.

Poszkodowany waha się i nie wie, co odpowiedzieć, z przyzwyczajenia zaczyna dłubać w nosie.

Psycholog kontynuuje i mówi: „Masz rację. W tych wykopaliskach też można znaleźć wiele ciekawych rzeczy”.

Hahaha…

 

2) Do: „federacja do Izraela – autonomia do wspólnot“.

Temat: Platformy fundraisingowe.

Drogie Panie/Panowie.

Jestem obywatelem Izraela i mieszkam w Jerozolimie. Urodziłem się pod koniec 1972 roku i dziś, w 2023 roku, mam 50 lat.

Cierpię na różne niepełnosprawności oraz problemy zdrowotne, fizyczne i psychiczne, przez które od wielu lat nie potrafię odnaleźć się na rynku pracy. Moje CV zostało wysłane do kilkudziesięciu tysięcy prywatnych firm (i niestety nie przesadzam z tymi liczbami) – ale po prostu nie mogę znaleźć odpowiedniej pracy.

Podejmuję różne próby obejścia tej trudności.

Na początku lipca 2023 r. stworzyłem sitescammers-out.com. Celem serwisu jest pełnienie funkcji forum dyskusyjnego, na którym internauci mogą konsultować się ze sobą w kwestiach związanych z bezpieczeństwem informacji.

Ale teraz pojawia się kolejna trudność: ze względu na moją poważną sytuację finansową nie mam możliwości sfinansowania wydatków finansowych potrzebnych do założenia firmy.

Które platformy Twoim zdaniem najlepiej nadają się do pozyskiwania środków na taki cel?

Z poważaniem,

Asafa Benjamina.

Post Scriptum. 1. Link do danej strony internetowej: https://scammers-out.com

2. Mój numer telefonu (będący jednocześnie numerem korespondencyjnym w serwisie społecznościowym

WhatsApp): 972-58-6784040.

3. Strona internetowa, za pośrednictwem której można uzyskać coraz bardziej szczegółowe informacje o mnie:  https://disability55.com/

 

3) Potajemnie rozwija aplikację o nazwie „Serika Rabha”.

Za pomocą tej aplikacji miasta lub aglomeracje są na bieżąco skanowane w celu identyfikacji problematycznych zachowań obywateli: gróźb pozbawienia życia wybranych urzędników podczas demonstracji, wywieszania znaków w miejscach zabronionych itp. Ponadto system może pomóc w rozwiązywaniu poważnych przestępstw, takich jak morderstwo, gwałt, kradzież itp.

Mechanizm działania systemu nie zostanie opublikowany.

Ogromna satysfakcja ze strony rządu: “Mamy skuteczne narzędzie do monitorowania przeciwników lub potencjalnych przeciwników, którzy zagrażają porządkowi, spokojowi i pokojowi w społeczeństwie. Nie będziemy tolerować niepotrzebnych utrudnień – przeszkadzają nam w pracy”.

Cóż, następnym razem, gdy będę szedł ulicą, postaram się nie robić rzeczy, które mogłyby, nie daj Boże, obrazić urzędników, którzy mają do dyspozycji system „rozszerzonego zamiatania”. Istnieje prawo, które zabrania obrażania urzędników.

Ale chwila – co obraża naszych urzędników?

Skąd mam wiedzieć, jak ich nie urazić?

Nie publikują przepisów, które są wystarczająco jasne dla opinii publicznej w tej sprawie – bardzo poważnie!!!

Lol…

 

4) W wiadomościach ogłoszono, że w ramach protestów przeciwko ustawie o zmianach w sądownictwie odbędzie się również „rewolta podatkowa”.

Ale nie wyjaśnili: kto zapłaci podatki, a kto nie? I w jakich warunkach?

Wyjaśnienia proszę…

 

5) Jak wiecie, w Stanach Zjednoczonych wzrasta wpływ grup ludności, które nigdy nie zajmowały znaczących wpływów, takich jak na przykład Latynosi.

Jednak tym, co łączy te grupy ludności, jest wrogi stosunek do Izraela – co oznacza, że ​​za kilka dziesięcioleci, jeśli i kiedy te grupy ludności osiągną kluczowe stanowiska w rządzie – jest bardzo możliwe, że w tych okolicznościach presja wywierana na społeczeństwo amerykańskie ograniczenia pomocy dla Izraela, a nawet całkowitego jej zaprzestania, będzie rosła z biegiem lat

Niewykluczone, że ostatnie działania rządu zaczną uwzględniać te tendencje, zmuszając Izrael do długoterminowego uzależnienia się od innego mocarstwa, np. Chin czy Rosji.

Oczywiście jest to powolny proces, który trwa i potrwa jeszcze wiele lat.

Możliwe jest również, że legislacja prawna jest częścią tego procesu, w którym, aby połączyć się z Chinami lub Rosją, Izrael będzie w coraz większym stopniu przejmował cechy charakterystyczne tych reżimów – co może prowadzić do dalszych szkód, a nawet o wiele ważniejszych niż to, co my patrz dzisiaj w izraelskich prawach obywatelskich i prawach człowieka.

Mogłoby to położyć kres wszystkim procesom amerykanizacji, przez które przeszło społeczeństwo izraelskie w ciągu ostatnich dziesięcioleci.

Trend jest bardzo problematyczny pod wieloma względami – jednak biorąc pod uwagę to, co dzieje się w społeczeństwie amerykańskim, możliwe, że polityka rządu izraelskiego jest dziś bardzo mądra i naprawdę nie jest rozwiązła ani głupia, jak twierdzą niektórzy.

Bardzo możliwe, że nie ma wyboru i po prostu nie da się zignorować tych długotrwałych procesów.

6) Słyszymy w wiadomościach o ogromnych stratach ekonomicznych dla izraelskiej gospodarki w wyniku zmniejszonych inwestycji w izraelską gospodarkę, wynikających z nowego ustawodawstwa.

Z drugiej strony te same kanały informacyjne donoszą o coraz większej liczbie porozumień o współpracy izraelskich firm z różnymi firmami na całym świecie, ich ekspansji i rozkwicie.

Dlaczego więc wierzyć? Czy stan gospodarki Izraela pogarsza się czy poprawia?

Jestem zmieszany…

 

7) Kapitan statku szaleje i każe marynarzom wywiercić dziury w dnie statku.

Pasażerowie statku są przerażeni i krzyczą do marynarzy: “Co wy robicie? Woda dostanie się do statku i utoniemy w morzu!!!”.

Marynarze statku odpowiadają: „Taką instrukcję otrzymaliśmy od kapitana. Nie ingerujcie w nasz profesjonalny osąd!!!”.

 

8) W wiadomościach ogłoszono, że duża grupa rezerwistów zaprzestała wolontariatu. Czy istnieje realne zagrożenie dla dalszego istnienia państwa Izrael?

Czy pojawi się obca armia, która wykorzysta sytuację do podboju Izraela i przejęcia go? Niepokojące i przerażające…

Czy będzie to armia syryjska, żołnierze organizacji terrorystycznej Hezbollah, żołnierze armii egipskiej (co prawda Izrael ma układ pokojowy z Egiptem, ale możliwe, że w takiej sytuacji wyrazi się ich wielka nienawiść do Izraela – i być może to samo niebezpieczeństwo ze strony armii jordańskiej?). A może będą to żołnierze Hamasu ze Strefy Gazy?

W każdym razie jest jasne, że jeśli armii z kraju arabskiego lub organizacji terrorystycznej uda się wkroczyć do państwa Izrael, nastąpi masakra na bardzo dużą skalę wśród nas – ludności żydowskiej.

Żołnierze okupacji naprawdę nie będą interesować się tym, kto popiera, a kto sprzeciwia się zmianom w wymiarze sprawiedliwości. Ponadto, nie będą dyskryminować mężczyzn i kobiet, młodych i starych, prawicowych lub lewicowych, i naprawdę nie będzie ich obchodzić, czy Żydzi, których spróbują i prawdopodobnie uda im się zabić tak dużą liczbę, jak to możliwe, są religijni, świeccy czy ultra -Prawosławny. Różnice wyznaniowe czy kraje pochodzenia również nie będą odgrywać żadnej roli – Żydzi sefardyjscy i Żydzi aszkenazyjscy będą prześladowani dokładnie w ten sam sposób.

Przecież tylko jedno ich będzie interesować: zabijanie Żydów.

Oczywiście znacznie trudniej jest przewidzieć, jak okupant potraktuje izraelskich Arabów lub Palestyńczyków – czy włączą ich w swoje szeregi i pozwolą im uczestniczyć w „święcie”, że tak powiem – czy też będą sobą ofiary?

Więc może ktoś tutaj powinien się zatrzymać i przypomnieć sobie, że prawdziwi wrogowie są po drugiej stronie granicy, a nie w nas?

To szaleństwo musi się skończyć!!!

Kiedy wrogie armie znajdą się na ziemi, wrócą i przypomną nam, kim jesteśmy (jak to już wielokrotnie miało miejsce w historii Żydów). Dlaczego więc nie dowiedzieć się tego teraz? Po co czekać, aż siekiera znajdzie się na naszych karkach – będzie za późno. Przecież w naszych źródłach jest napisane, że “koniec aktu to pierwsza myśl”.

Może więc zatrzymajmy się i dokonajmy trójpodziału władzy?

A przecież w wieczór Tisza be-Aw – musimy znaleźć zdrowy rozsądek, rozsądek i rozsądek – inaczej po prostu by nas tu nie było – a wielu z nas w ogóle by tu nie było.

Czytałem kiedyś książkę, w której opisana jest taka sytuacja, w której opisana jest rzeczywistość, w której Izrael przegrywa wojnę sześciodniową i jest okupowany przez kraje arabskie. Opisy były po prostu przerażające.

Książka nosi tytuł „Gdyby Izrael został pokonany”.

Więcej informacji o książce nie posiadam – nie pamiętam, kim byli jej autorzy ani jakie wydawnictwo ją wydało.

9) Jeszcze jakiś czas temu, gdyby napisali słowo „dog” 19 razy w Tłumaczu Google po angielsku, przetłumaczenie go na język maoryski, a następnie z powrotem na angielski, skutkowałoby oświadczeniem chrześcijańsko-mesjanistycznym, a także antysemickim.

Po nagłośnieniu sprawy w mediach problem został rozwiązany (sprawdziłem).

Czy to oznacza, że ​​antysemityzm istniał lub nadal istnieje w Google?

Podejrzewam, że nie była to pomyłka, a złośliwe działanie jednego z pracowników firmy, który wystraszył się nagłośnieniem sprawy, a następnie rzucił się, by tak rzec, „naprawić” problem.

W przeszłości antysemityzm, jak wiemy, nieustannie zmieniał swoje formy i metody – i jest to bardzo dziwny, ale i niepokojący sposób, w jaki pracownicy dużej firmy technologicznej decydują się na wyrażanie swoich opinii.

Nie wiem, czy pracownicy, którzy to zrobili, nadal pracują w Google On, że zostali zwolnieni po opublikowaniu wiadomości – i jest bardzo wątpliwe, czy uda się uzyskać jakiekolwiek informacje na ten temat.

Nie opublikowano również nazwisk osób rzekomo odpowiedzialnych za czyn – a uzyskanie stosownych informacji jest bardzo wątpliwe.

10)Asaf Yasu organizacja praw osób niepełnosprawnych z niepełnosprawnościami

28 listopada 2021 r

 

Ludzie dostają się do grup pomocy, darowizn i innych grup, które mogą pomóc osobom niepełnosprawnym i proszą o pomoc zdrowych ludzi! Piszcie posty na facebooku w grupach niezwiązanych z osobami niepełnosprawnymi i piszcie tam o sytuacji osób niepełnosprawnych i o tym, że państwo ignoruje los osób niepełnosprawnych, zacznijcie prosić ludzi o pomoc, czy – rozumieją sytuację osób niepełnosprawnych osób niepełnosprawnych i że potrzebujemy pilnej pomocy.

 

11)Benjamina Asafa

18 lipca B-15:43

 

Od kilku lat mówi się (głównie przedsiębiorców kosmicznych) o ambicjach zakładania ludzkich kolonii na Marsie.

Ale czy ktoś wyraził swoją opinię na temat zgodności życia członków różnych religii, czy i kiedy faktycznie będą tam ludzie? Na przykład:

1. W islamie istnieją micwoty hadżdż, podczas których każdy muzułmanin jest zobowiązany przynajmniej raz w życiu odbyć pielgrzymkę do Mekki. Co więc zrobi muzułmanin mieszkający na Marsie? Przecież Mekki tam nie ma… Czy w Khadif można znaleźć na to odpowiedź?

2. A co do Żydów: czasy świąt ustalane są według kalendarza, który znamy tu na Ziemi, to jest: 365 dni – czyli, jak wiecie, okres czasu, w którym Ziemia dokonuje obrotu wokół Słońca. Ale na Marsie długość roku wynosi 686 dni, a ziemski kalendarz będzie nieistotny i kolejny problem: wiadomo, że długość miesiąca na Ziemi jest określana przez księżyc: w końcu miesiąc to okres czasu w w którym Księżyc wykonuje jeden obrót wokół Ziemi. Ale Mars ma więcej niż jeden księżyc – jak więc określą długość miesiąca? A skąd będą wiedzieć, kiedy są wakacje? A może posłużą się halachą istniejącą w jednym ze źródeł żydowskich (nie wiem dokładnie gdzie – oczywiście możesz to sprawdzić) – co mówi, że Żyd, który szedł drogą i zapomniał, kiedy był Szabat, to zacznie liczyć dni od momentu, gdy uświadomi sobie, że zapomniał liczby dni tygodnia – i to wszystko, aż dojdą społeczności żydowskiej, gdzie pomogą mu „wyprostować się” zgodnie z odpowiednią liczbą dni. Ale Żyd, który dotrze na Marsa, nie dotrze tam do żadnej społeczności żydowskiej, ani żadnej społeczności w ogóle – jak więc zacznie liczyć dni tygodnia i lata? potem zacznie liczyć dni od chwili, gdy zorientuje się, że zapomniał liczby dni tygodnia – a wszystko to do momentu, aż dotrą do gminy żydowskiej, gdzie pomogą mu „wyzdrowieć” według właściwej liczby dni. Ale Żyd, który dotrze na Marsa, nie dotrze tam do żadnej społeczności żydowskiej, ani żadnej społeczności w ogóle – jak więc zacznie liczyć dni tygodnia i lata? potem zacznie liczyć dni od chwili, gdy zorientuje się, że zapomniał liczby dni tygodnia – a wszystko to do momentu, aż dotrą do gminy żydowskiej, gdzie pomogą mu „wyzdrowieć” według właściwej liczby dni. Ale Żyd, który dotrze na Marsa, nie dotrze tam do żadnej społeczności żydowskiej, ani do żadnej społeczności w ogóle – jak więc zacznie liczyć dni tygodnia i lata?

I jasne jest też, że święta, które polegają na pielgrzymce do określonego fizycznego miejsca (jak 3 Omer, podczas którego pielgrzymują na górę Meron, czy do grobów sprawiedliwych na Ukrainie, gdzie chasydzi udają się przed Rosz ha-Szana ) również będzie nieosiągalny – na Marsie nie ma ani Góry Miron, ani Ukrainy. Jak więc będą się zachowywać? Czy mieszkający tam Żydzi ogłoszą odwołanie tych świąt z powodu braku technicznej możliwości ich obchodzenia? A może znajdą sposób na zmianę znaczenia święta i jego zwyczajów, tak aby rzeczywiście można je było obserwować również na Marsie? A jeśli tak, to jak to zrobią? Ponadto: jak wiadomo w judaizmie są „micwy zależne od ziemi”, to znaczy:

I oczywiście takie pytania pojawiają się także w przypadku wyznawców innych religii: jeśli chodzi o chrześcijaństwo, na Marsie nie ma ani Bazyliki Grobu, ani Golgoty, ani Hoya Dolorosa.

Wydaje mi się, że obecnie na te pytania nie należy odpowiadać z dwóch powodów:

1. W chwili pisania tego tekstu na Marsie nie ma żadnych osad ludzkich (i jest wysoce wątpliwe, czy kiedykolwiek będą).

2. Autor tych zdań jest urażony, że jego apele i tak nie są rozpatrywane i nie mają nic wspólnego z tym, czego oczekiwano.

KUPA ŚMIECHU…

 

12)Benjamina Asafa

9

 

Udostępnione publicznie

aktywny

Benjamina Asafa  WordPressa

9

 

MA: “WordPressa“.

Jestem właścicielem strony Webassaf-permalinks.com zbudowanej na systemie wordpress.org i przechowywanej na serwerach hostgator.com.

Używam ładnej wtyczki linków.

Teraz jest problem: linki, które próbuję dodać do listy, nie aktualizują się i nie są wyświetlane.

Hostgator firmy pamięci masowej twierdzi, że nie radzi sobie z takim problemem.

Co więc można zrobić? Jak można rozwiązać taki problem?

Zaznaczam, że nie jestem ani profesjonalistą, ani programistą komputerowym i nie wiem jak samodzielnie rozwiązać taki problem.

Ponadto, ze względu na moje niskie dochody, nie mogę zapłacić programistom za rozwiązanie problemu.

Więc co robimy?

Załączam zrzut ekranu błędu tutaj – 177 linków w ładnych linkach – ale tylko 174 z nich pokazuje się na liście.

Z poważaniem,

assaf benyamini.

 

13)

Benjamina Asafa

23 godziny

 

Udostępnione publicznie

https://pen.org/…/banned-usa-growing-movement-to…/

Artykuł z amerykańskiego sitepen o odrzucaniu książek.

Okazuje się, że w ostatnich latach w rzekomo demokratycznych, otwartych i pluralistycznych Stanach Zjednoczonych nasila się tendencja do dyskwalifikacji i cenzurowania książek.

Sytuacja doszła do takiego punktu, że w niektórych stanach USA sprzedawanie lub handel fragmentami Biblii jest nielegalne!!

Oczywiście dzisiaj ten zakaz jest dość głupi – skoro można zamówić, a jeśli zamówienie określonej książki jest zabronione, można ją znaleźć w Internecie i pobrać na komputer osobisty w domu, a następnie przeczytać tyle, ile chcesz.

Myślę, że najbardziej oburzającą rzeczą w całej historii jest ogromna energia i wysiłek wkładany obecnie w społeczeństwo amerykańskie w kwestię cenzury książek (w przeciwieństwie do tego, my w Państwie Izrael jesteśmy o wiele bardziej otwarci i demokratyczni niż oni są pod tym względem – wszak nawet książki takie jak hebrajskie tłumaczenie „Mein Kampf” czy hebrajskie tłumaczenie „Protokołów mędrców Syjonu” są książkami, które można znaleźć w Izraelu i ich zakup nie jest naruszeniem żadnego prawa – a Amerykanie nadal głoszą moralność demokracji…).

Myślę, że cały wysiłek i wszystkie środki, które są obecnie inwestowane w Stanach Zjednoczonych w tę absurdalną i daremną walkę, mogły zostać skierowane na rozwiązanie trudnych i znacznie poważniejszych problemów, które istnieją w dzisiejszym społeczeństwie amerykańskim: środków masowego przekazu i nie do zniesienia łatwość zdobycia broni, co okresowo prowokuje strzelaniny i masakry w różnych miejscach. Można było też skierować całą tę energię na walkę ze skrajnym ubóstwem w Stanach Zjednoczonych – kraju tak bogatym, ale z milionami bezdomnych na ulicach…

Gdyby to nie było smutne i tragiczne, można by się śmiać…

14) I tym razem pytanie poważne (choć humor też jest w cenie):

W wielu gminach żydowskich w średniowieczu istniała rola osoby, którą nazywano „badhanem”.

Rolą jokera było pojawianie się na uroczystościach takich jak wesela, ceremonie bar/bat micwa itp. – aw opowiadanych przez siebie dowcipach umieszczał nazwiska osób, które cieszyły się z imprezy.

Dziś po tej praktyce prawie nie ma śladu – i nawet w ultra-ortodoksyjnym społeczeństwie bardzo trudno jest znaleźć coś takiego, co stało się bardzo rzadkie nawet wśród tej publiczności.

Rodzi się tutaj kilka interesujących pytań:

1. Czy mamy jakieś dowody lub historie o tych komikach – historie o ich życiu, występach na imprezach itp. ?

2. Czy w akademii są jacyś uczeni, którzy wykładają dziedziny myśli izraelskiej lub studiów żydowskich, którzy prowadzili badania na ten temat? A jeśli tak, to na czym polegały te badania?

3. Czy są obecnie jakieś prywatne organizacje lub stowarzyszenia, które próbowały powielić ten zwyczaj i przywrócić go do wydarzeń i uroczystości, które odbywają się dzisiaj? A jeśli tak, to dlaczego próby te kończą się niepowodzeniem?

Znam wiele stowarzyszeń i organizacji, chociaż nigdy nie studiowałam doradztwa organizacyjnego w uporządkowany sposób – i nigdzie nie znalazłam takiej organizacji czy stowarzyszenia.

4. Czy istniały różnice co do tego zwyczaju między społecznościami żydowskimi w Europie (lub pod inną nazwą: społeczności aszkenazyjskie) a społecznościami, które istniały w krajach islamskich od drugiej połowy VII wieku – wraz z ekspansją imperium muzułmańskiego w tych krajach? lata?

5. Jakie były reakcje środowiska nieżydowskiego na tych żartownisiów? Czy stosunek władz do nich był inny niż do pozostałych członków gmin – czy też oni i ich rodziny cierpieli prześladowania (krwawe spiski, zamieszki w czasie wypraw krzyżowych itp.) jak wszyscy inni członkowie gmin żydowskich?

15) W wiadomościach ogłoszono, że w związku z odejściem wielu rezerwistów ze stanowisk w ramach walki z ustawą dotyczącą rządowych zmian w wymiarze sprawiedliwości w ciągu miesiąca lub mniej, nastąpi znaczny spadek w umiejętnościach wojskowych.

niepokojący…

Należy założyć, że jeśli armii jednego z krajów arabskich uda się wkroczyć do państwa Izrael, okupując je w całości lub w części, nastąpi powszechna masakra ludności żydowskiej – masakra, której wszyscy możemy być ofiarami .

Oczywiście dużo mniej jasne i bardzo trudne jest wiedzieć, co w takim przypadku zrobią izraelscy Arabowie – czy wezmą udział w „święcie” ze swojego punktu widzenia, czy z powodu konfliktu interesów, a w wielu wielu przypadkach także otwartej wrogości między uchodźcami palestyńskimi z całego Bliskiego Wschodu a władzami krajów arabskich, postanowią nie robić nic, a nawet próbować działać aktywnie i dezorientująco przeciwko najeźdźcom.

A kiedy się nad tym zastanowić, może istnieć trzecia możliwość i nie jest jasne, na ile jest ona rozsądna: aktywna interwencja jednego z mocarstw zachodnich (Stany Zjednoczone lub jeden z ostatnich członków uciekających z NATO), która uniemożliwiłaby takie masakry, działając przeciwko armiom najeźdźców – Zawsze mówią o fakcie, że Stany Zjednoczone i ich sojusznicy są oddani bezpieczeństwu Izraela…

Oczywiście inne mocarstwa, czyli Rosja czy Chiny raczej nie będą interweniować w takiej wojnie – a nawet jeśli to zrobią, to będzie to interwencja dla krajów arabskich, a nie dla Izraela.

16) W wiadomościach ogłoszono teraz, że będą duże ulgi we wszystkim, co jest związane z używaniem medycznej marihuany (która, jak wiecie, jest narkotykiem marihuany).

Co więcej, w proteście przeciwko legislacji, wielu pracowników medycznych opuszcza Izrael.

Wniosek: nie ma leczenia. Możliwość otrzymania odpowiedzi medycznej będzie w najbliższym czasie coraz bardziej problematyczna. A nie każdy może korzystać z prywatnych usług medycznych. Ja na przykład żyję z renty inwalidzkiej i prawdopodobnie w najbliższym czasie nie będę mógł się leczyć.

Co jest możliwe? Weź medyczną marihuanę, zapomnij o wszystkich kłopotach i uwierz, że podobno „będzie dobrze” – nawet jeśli jest jasne, że nic tu nie jest nie tak.

Przekształcanie pacjentów w narkomanów oczywiście niczego nie rozwiąże, a jedynie pogorszy i tak już bardzo trudną sytuację. Pamiętam, jak jeden z ostatnich razy, kiedy byłem w klinice psychiatrycznej (było to jakieś trzy lata temu), poznany przeze mnie psychiatra poruszył z własnej inicjatywy kwestię marihuany – mimo że nie miało to nic wspólnego z problemami Przyniosłem go.

Czy zatem psychiatra, który próbuje nakłonić pacjentów do zażywania narkotyków (tak, tak to nazywam) jest naprawdę lekarzem, który stara się pomóc?

Nie sądzę – i bardzo szybko po tym opuściłem klinikę i nigdy nie wróciłem.

Używanie narkotyków typu konopi indyjskich nie jest sposobem leczenia problemu psychicznego – i poza skrajnymi i rzadkimi przypadkami nie miałem nic, co by o tym w jakikolwiek sposób wspominało. To właściwie ucieczka od problemu i niechęć do zmierzenia się z prawdą – i jestem pewien, że psychiatra, który próbował mnie namówić, doskonale o tym wiedział.

Czy więc uległ naciskom firm konopnych i został ich przedstawicielem handlowym, czy też jest to obraźliwa rekomendacja wydana przez psychiatrę (a możliwe, że psychiatrzy robią to w wielu innych przypadkach) przez złośliwość?

Tak czy inaczej, to nie jest sposób leczenia ludzi – i to prawda, nie jestem lekarzem ani psychiatrą, ale nie trzeba być ekspertem psychiatrą, aby to zrozumieć.

A więc podsumowując drodzy terapeuci: nie będzie personelu medycznego i nie będzie możliwości wyleczenia – powiedzcie mi szczerze i nie proponujcie mi lekarstw!!!

Po prostu skandaliczne!!!

 

17)Roman Wołkowski

20 lipca B- 12:50·

Do wszystkich moich rosyjskojęzycznych przyjaciół tutaj ze starszymi rodzicami i dziadkami

Jest próba podbicia numeru 972-53-889-2350 (jest ich więcej, dodam później)

Dzwonią do osób starszych na telefon i na WhatsApp (!!!) mówiąc po rosyjsku i twierdzą, że na koncie wykryto nienormalny ruch.

Proszą o podanie danych osobowych i danych bankowych, aby pomóc policji rozwiązać ten problem, i zaznaczają, że rozmawianie na ten temat z kimkolwiek jest zabronione, ponieważ jest to „tajna działalność policyjna”.

Te firmy dzwonią z izraelskiego numeru, ale z zagranicy tak ty#izraelska policjaTo nie jest takie interesujące

 

18)Artykuł o „drodze elektrycznej” firmy „Electreon” – drodze, po której porusza się pojazd elektryczny, który podczas jazdy ładuje pojazd – i w ten sposób można podróżować bez ograniczeń bez konieczności ładowania akumulatorów pojazdu – i oczywiście z ogromnymi oszczędnościami finansowymi.

Kiedy tak będą wyglądać drogi w Izraelu?

https://www.google.co.il/search…

C. Oto wiadomość, którą wysłałem do kliniki HMO, gdzie jestem śledzony:

 

2.8.2023

Do: Klalit Health Services – Klinika Tayelet.

Temat: Zatwierdzenie choroby.

Drogie Panie/Panowie.

Jestem leczony w waszej klinice przez lekarza rodzinnego, dr Brandona Stewarta.

Ostatnio napotkałem problem prawny dotyczący pewnej sprawy. Jako osoba utrzymująca się z renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nie stać mnie na opłacenie prywatnego prawnika.

W tej sytuacji zwróciłem się o pomoc do Rzecznika Praw Obywatelskich w Jerozolimie.

Podczas mojej rozmowy telefonicznej z przedstawicielem ich serwisu o imieniu Merav dzisiaj, w środę, 2 sierpnia 2023 r., Zaczynając o godzinie 9:05, powiedziano mi, że aby otrzymać od nich usługę, muszę pokazać im zaświadczenie o mentalności choroby, na którą cierpię .

Dlatego byłbym wdzięczny za przesłanie prośby do lekarza, ponieważ lekarz prześle mi potwierdzenie choroby psychicznej, na którą cierpię.

Z poważaniem,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Moje numery telefonów:

W tajnym domu z powodu nękania i skargi na policję izraelską, która nie została rozpatrzona.

Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected]

i: [email protected] i: [email protected] i : [email protected] i: [email protected] i: [email protected] i: [email protected] i: [email protected] i: [email protected] i: [email protected]

D. Poniżej znajduje się wiadomość e-mail, którą wysłałem do Departamentu Dochodzeń Publicznych Ministerstwa Sprawiedliwości w Izraelu:

Asaf Benjamin < [email protected] >

ma:

 [email protected]

Środa, 2 sierpnia o 23:18

Do: Służba nagłośnieniowa Departamentu Sprawiedliwości.

Temat: problem zachowania duchownego.

Drogie Panie/Panowie.

Ostatnio (piszę te słowa w środę, 2 sierpnia 2023 r.) natknąłem się na problem prawny w pewnej sprawie – wniesiony przeciwko mnie akt oskarżenia.

Muszę zaznaczyć, że żyję z bardzo niskich dochodów – renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Z tego powodu nie mogę zapłacić prywatnemu prawnikowi za reprezentowanie mnie. Z tego powodu zwróciłem się do Rzecznika Praw Obywatelskich z prośbą o pomoc. Jednak urzędnik z biura obrońcy publicznego w Jerozolimie nazwiskiem Merav odmawia przekazania im mojego listu do dalszego rozpatrzenia, podając różne wymówki. Uważam, że jego zachowanie jest oburzające: jak wiemy, prawo nie zezwala urzędnikom na samodzielne osądzanie i decydują się na nieprzekazanie wniosku na poziomie zawodowym tylko z arbitralnych powodów. To nonszalancka zniewaga, której użyto tutaj bez żadnego wyjaśnienia ani logiki. Chcę wiedzieć, co można zrobić, aby biuro obrońcy z urzędu zaczęło rozpatrywać moje roszczenie. Proszę potraktować moje odwołanie jako skargę na Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich. Z poważaniem, 

assaf beyamini.. 

post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403. 

2) Mój numer telefonu: 972-58-6784040

3) Poniżej wiadomość, którą wysłałem w tej sprawie do Ministerstwa Sprawiedliwości za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook: Zadzwonił do mnie pełnomocnik z kancelarii obrońcy publicznego Meriv z powrotem dziś rano – i według niej nie mogą kontynuować rozpatrywania mojego wniosku, dopóki nie przedstawię im potwierdzenia choroby psychicznej, na którą cierpię, lub w języku Merav: „Przynieś mi potwierdzenie, że jesteś chory psychicznie”. Zwrócę uwagę, że jest to mylące i niezrozumiałe – ponieważ, jak widać z mojej korespondencji z nimi, temat mojego apelu do nich nie ma nic wspólnego z dziedziną zdrowia psychicznego. Kilka godzin później obrońca wrócił do mnie i wyjaśnił, że potrzebują tej zgody, zanim będę mógł zostać oczyszczony z zarzutów. Dlaczego więc potwierdzenie moich dochodów z ZUS, które już im wysłałem, nie jest wystarczające do tego celu? Od kiedy, aby opłacić honoraria klienta, konieczne jest wyszczególnienie wszystkich chorób psychicznych, na które cierpi? Jaki jest związek między tymi dwiema rzeczami? Dlaczego nękają mnie bez powodu? Więc co się stanie? Co robić? Asafa Benjamina. Post Scriptum. Adres e-mail obrońcy, z którym rozmawiałem kilka godzin po rozmowie z Merav: Adwokat wrócił do mnie i wyjaśnił, że potrzebuje tej zgody, abym mógł zostać oczyszczony z zarzutów. Dlaczego więc potwierdzenie moich dochodów z ZUS, które już im wysłałem, nie jest wystarczające do tego celu? Od kiedy, aby opłacić honoraria klienta, konieczne jest wyszczególnienie wszystkich chorób psychicznych, na które cierpi? Jaki jest związek między tymi dwiema rzeczami? Dlaczego nękają mnie bez powodu? Więc co się stanie? Co robić? Asafa Benjamina. Post Scriptum. Adres e-mail obrońcy, z którym rozmawiałem kilka godzin po rozmowie z Meravem: wrócił do mnie obrońca i wyjaśnił, że potrzebują tej zgody, abym mógł zostać oczyszczony z zarzutów. Dlaczego więc potwierdzenie moich dochodów z ZUS, które już im wysłałem, nie jest wystarczające do tego celu? Od kiedy, aby opłacić honoraria klienta, konieczne jest wyszczególnienie wszystkich chorób psychicznych, na które cierpi? Jaki jest związek między tymi dwiema rzeczami? Dlaczego nękają mnie bez powodu? Więc co się stanie? Co robić? Asafa Benjamina. Post Scriptum. Adres e-mail obrońcy, z którym rozmawiałem kilka godzin po rozmowie z Meravem: w celu uregulowania honorarium klienta, czy konieczne jest wyszczególnienie wszystkich chorób psychicznych, na które cierpi? Jaki jest związek między tymi dwiema rzeczami? Dlaczego nękają mnie bez powodu? Więc co się stanie? Co robić? Asafa Benjamina. Post Scriptum. Adres e-mail obrońcy, z którym rozmawiałem kilka godzin po rozmowie z Meravem: czy aby opłacić honoraria klienta, trzeba wyszczególniać wszystkie choroby psychiczne, na które cierpi? Jaki jest związek między tymi dwiema rzeczami? Dlaczego nękają mnie bez powodu? Więc co się stanie? Co robić? Asafa Benjamina. Post Scriptum. Adres e-mail obrońcy, z którym rozmawiałem kilka godzin po rozmowie z Meravem:[email protected] 

4) Do wniosku dołączam zapis mojej korespondencji z Urzędem Rzecznika Praw Obywatelskich.


E. Poniżej znajduje się moja korespondencja z biurem mojej posłanki do Knesetu, Shelly tal-Meiron:

assaf benyamini < [email protected] >

ma:

Shelly Tal Meiron

Czwartek, 3 sierpnia o 23:40

W biurze Knesetu (“Knesset” – IZRAELSKI parlament) członek Knesetu, Tal

Miron, pozdrawiam:

Przede wszystkim chciałbym podziękować za złożone prośby i próbę pomocy w tej sprawie.

Złożyłem w tej sprawie wniosek do NFZ, którego jestem członkiem oraz do Ministerstwa Zdrowia, ale nie wyrazili zgody na pomoc.

Zaznaczam, że istnieją firmy prywatne typu „mójlekarz” przez które można zamówić usługę. Obecnie nie mogę skorzystać z usług tych firm ze względu na wysokie opłaty jakie pobierają za możliwość zamówienia lekarza na mój dom w razie potrzeby – wypłaty setek, a czasem nawet tysięcy szekli miesięcznie, których nie jestem w stanie sfinansować ze względu na moje niskie dochody, które są wspierane przez rentę inwalidzką z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.Mam nadzieję, że rachunek kongresmenki Tatiany Mazarsky pójdzie naprzód i być w stanie pomóc ludziom w sytuacjach, którzy tej pomocy potrzebują. Z poważaniem,

assaf benyamini. Ukryj oryginalny post


Czwartek, 3 sierpnia 2023 o 3:11:48 GMT+3, Shelly Tal Meiron [email protected] >

Witaj Assaf

Zgodnie z przeprowadzonymi przez nas ankietami istnieje usługa ubezpieczenia zdrowotnego, dzięki której osoby, które są uprawnione zgodnie z ich warunkami, mogą otrzymać usługę firmy zewnętrznej, która zapewnia im opiekę w domu (w tym badanie krwi, opatrunki itp.). ) lub usługi lekarza z funduszu przeznaczonego dla gospodarstw domowych / domów pomocy społecznej / ludności zagrożonej.

Ale ta usługa jest uwarunkowana skierowaniem przez lekarza rodzinnego swojej oferty.

Nie ma dziś możliwości skorzystania z takich prywatnych usług, ponieważ nie jest eksponowana dokumentacja medyczna pacjenta.

Jeśli dana osoba chce skorzystać z usług domowych, powinna skontaktować się ze swoją kasą chorych i dowiedzieć się, do czego jest uprawniona i jakie usługi może świadczyć ze względu na swój stan zdrowia.

Członek Knesetu Tatiany Mazarskiej Nasza partia pracuje nad projektem ustawy, która pozwoli w przyszłości na takie przypadki poprzez utworzenie jednolitej kartoteki medycznej, ale do tego czasu niestety każda usługa medyczna jest świadczona przez fundusz i ubezpieczenia komplementarne tego funduszu.

DZIĘKI.

Itzik Selma

Doradca członka Knesetu Shelly Tal Meiron.

972-58-5656777

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Wysłano: poniedziałek, 31 lipca 2023 r., 13:47

Do: Shelly Tal Meiron < [email protected] >

Temat: Mój list do biura członka Knesetu, Tala Meirona.

F. Poniżej znajduje się e-mail, który wysłałem do różnych firm:

MA:

Temat: środki obronne.

Drogie Panie/Panowie.

Jak wiemy, w tym okresie mamy do czynienia z incydentami bezpieczeństwa lub atakami terrorystycznymi, które niestety zdarzają się od czasu do czasu.

Kiedy osoba zostaje zaatakowana w miejscu publicznym, istnieją, jak wiesz, 2 opcje reakcji: jedna opcja to odwet i walka z tym samym zagrożeniem, a druga opcja to próba ucieczki z miejsca, aż do wściekłość mija.

Ale w przypadku osoby niepełnosprawnej (a tym bardziej w przypadku osoby przykutej do wózka inwalidzkiego) żadna z tych dwóch dróg nie jest możliwa.

Moje pytanie brzmi: czy zastanawiano się nad opracowaniem dostępnej broni lub broni, która mogłaby pomóc osobie niepełnosprawnej, jeśli i kiedy znajdzie się w takiej sytuacji?

A o ile taka broń rzeczywiście jest technicznie możliwa, czy zastanowili się, jak ustalić kryteria i testy, których celem będzie ustalenie, które osoby niepełnosprawne będą miały dostęp do takiej broni, ze względu na potencjalne nadużycie takiego prawa do samoobrony?

A może jest to urojeniowy i szalony (lub etycznie lub moralnie niedopuszczalny) pomysł, który nie zasługuje na uwagę?

co myślisz?

Zaznaczę, że nie posiadam wiedzy – ani w zakresie broni otwartej, ani w zakresie dostępności, którą znam jedynie jako osoba niepełnosprawna, która okresowo poszukuje produktów, które w razie potrzeby pomogą mi w życiu codziennym.

Z poważaniem,

Assaf Binyamini.

Post Scriptum. 1) Mój numer telefonu: 972-58-6784040.

2) Moja strona internetowa: https://www.disability55.com

G. Poniżej moja korespondencja z firmą pana Nevo Rozi:

listy tonevorozi.co.il”

Yahoo/Skrzynka odbiorcza

piątek, 4 sierpnia o 21:53

Cześć Asaf, bardzo miły!

W tym momencie polecam zacząć od moich tutoriali pisania. Na kanale YouTube można znaleźć 32 odcinki podcastów (każdy odcinek na inny temat), a także dziesiątki krótkich filmów instruktażowych dotyczących pisania:

https://www.youtube.com/channel/UCWnmSbaecp0AgamBTo4GFgQ

Z sukcesem!

 

piątek, 4 sierpnia 2023 r. o 13:53, autor: assaf benyamini < [email protected] >:

Ukryj oryginalny post

ma: “nevorozi.co.il“.

Temat: Dokumentowanie historii życia.

Drogie Panie/Panowie.

Od około 2007 roku jestem zaangażowany w walkę osób niepełnosprawnych w Państwie Izrael – walkę, która jak wiecie jest również szeroko relacjonowana w mediach. Myślałem o spróbowaniu i promowaniu wrestlingu w sposób, którego nie próbowałem do dzisiaj: udokumentowaniu historii mojego życia i opublikowaniu jej w Internecie. Zaznaczam, że nie mam żadnego doświadczenia ani wiedzy na ten temat, a więc przynajmniej na tym etapie (piszę te słowa codziennie.

Niedziela 12 września 2021 – kilka dni po Rosz ha-Szana) Nie mam jasnego planu działania i jestem otwarty na propozycje – i chętnie przyjmę każdą propozycję, która przyjdzie mi do głowy.

Z poważaniem

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w tajnym domu z powodu nękania i skargi do izraelskiej policji, która nie została rozpatrzona.

Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] i: [email protected] i: [email protected] i: [email protected] i: [email protected] i: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected] oraz: [email protected]

3) Poniżej kilka linków, w których można znaleźć więcej informacji o mnie i walce o osoby niepełnosprawne, w którą jestem zaangażowany:

 https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0

https://www.nitgaber.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://assafcontent.ghost.io

https://docs.google.com/document/d/1MMRR3Djnk8dBUglAH6AZgidhy-zOgO7K4CUKEhJxX18/edit

 

 

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

 

7) Ponieważ jestem osobą utrzymującą się z bardzo niskich dochodów – renta inwalidzka z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – nie ma możliwości opłacenia usługi dokumentacji mojego życia. I więcej: ze względu na powagę mojej sytuacji nawet bardzo wysokie rabaty po prostu mi nie pomogą.

Z poważaniem,

Nebo Rosi, pisarz i towarzysz literacki

♫słuchać programu podcast – godzina pisania♫

H. Poniżej znajduje się post, który udostępniłem w grupie na Facebooku”mieszkania komunalne“:

 

ma: “mieszkania komunalne“.

Temat: MAGARA. firma – brak odpowiedzi.

Drogie Panie/Panowie.

Powyższy e-mail został wysłany przeze mnie do firmy MGR w Jerozolimie – za ich pośrednictwem otrzymuję pomoc w opłaceniu czynszu.

Ale oni nie odpowiadają na tę prośbę.

Myślę, że urzędnicy państwowi, którzy otrzymują pensję z podatków, które my, obywatele kraju, im płacimy, z pewnością mogą świadczyć rozsądne i lepsze usługi.

Ich lekceważąca postawa jest nie na miejscu.

Więc co się stanie? Co robić?

Z poważaniem,

Asafa Benjamina.

—– Przekazana wiadomość —–

Autor: assaf benyamini < [email protected] >

Do: wynajem Jerozolimy < [email protected] >

Wysłane: wtorek, 8 sierpnia 2023 o 11:45:43 AMGMT+3

Temat: Moje listy do MAGAAR.

MAGAAR. Pozdrowienia:

Temat: Skontaktowałem się z tobą z policji.

Drogie Panie/Panowie.

Wysłałem ci wezwanie na policję kilka dni temu.

Chciałbym wiedzieć, dlaczego nie odpowiadasz na tę prośbę.

Z poważaniem,

assaf benyamini.

Moje listy do MAGAAR 4

wieśniak

/

wysłano

assaf benyamini < [email protected] >

ma:

[email protected]

niedziela, 6 sierpnia o 13:08

MAGAAR. Pozdrowienia:

Temat: mieszkania socjalne.

Drogie Panie/Panowie.

Jestem jednym z Państwa klientów z okolic Jerozolimy i za Państwa pośrednictwem otrzymuję pomoc w opłaceniu czynszu w wysokości 770 NIS miesięcznie.

Chciałbym sprawdzić, czy kwalifikuję się do mieszkania o niskim czynszu.

Chcę otrzymać uporządkowane referencje na piśmie w imieniu Departamentu Budownictwa i Mieszkalnictwa na moją prośbę.

Z poważaniem,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w tajnym domu z powodu nękania i skargi do izraelskiej policji, która nie została rozpatrzona.

Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected]

I. Poniżej znajduje się wiadomość e-mail, którą wysłałem do „Lokalny wpływ – władze, biznes i społeczność współpracująca na rzecz klimatu”:

 

yahoo/wysłane

assaf benyamini

[email protected] >

ma:

[email protected]

Czwartek 10 sierpnia o godz.

Do: „Lokalny wpływ – władze, biznes i społeczność razem dla klimatu”.

Temat: poszukiwanie środków pomocniczych.

Drogie Panie/Panowie.

Mam niepełnosprawność fizyczną, która z biegiem lat się pogarszała – od wypadku przy pracy, który miałem na początku 1998 roku. W związku z dalszym pogorszeniem w ostatnich tygodniach, coraz trudniej jest mi zmywać naczynia w kuchni po jedzenie.

Pragnę podkreślić, że kwestia jakości środowiska jest dla mnie bardzo ważna – w związku z tym nie jestem zainteresowany używaniem narzędzi jednorazowych.

 

Tu też pojawia się inna trudność: jestem osobą utrzymującą się z bardzo niskich dochodów – renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Z tego powodu zakup drogich pomocy jest w żaden sposób niemożliwy.

Pomyślałam, że kupowanie sztućców jednorazowych lub jednorazowych w rozsądnej cenie może być rozwiązaniem w takiej sytuacji.

 

Czy znacie jakieś firmy, w których można kupić takie sztućce?

Z poważaniem,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w tajnym domu z powodu nękania i skargi do izraelskiej policji, która nie została rozpatrzona.

Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. Jestem osobą niepełnosprawną o ograniczonej sprawności ruchowej i nie posiadam prawa jazdy ani samochodu. W związku z tym poszukuję firm, w których mogę zamówić produkty z dostawą do domu.

J. Poniżej znajduje się e-mail, który wysłałem do członków Komisji Finansów Knesetu:

Do: Członkowie Komisji Finansów Knesetu.

Temat: stałe rozwiązania mieszkaniowe.

Drogie Panie/Panowie.

Ja, Assaf Benyamini, lat 50, mieszkam w wynajętym mieszkaniu w dzielnicy Kiryat Menachem w Jerozolimie.

Utrzymuję się z renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ponadto otrzymuję około 770 NIS miesięcznie jako pomoc w czynszu od Ministerstwa Budownictwa i Mieszkalnictwa za pośrednictwem MGR

Jak wiadomo ceny mieszkań w Państwie Izrael znacznie wzrosły w ostatnich latach – co również doprowadziło do znacznego wzrostu cen wynajmu.

Jednak mimo wielu próśb wysokość dopłat do czynszu nie była aktualizowana od wielu lat – a trasa ta nie może obecnie stanowić odpowiedniego rozwiązania mieszkaniowego dla osób niepełnosprawnych. Ponadto: jeśli chodzi o rozwiązanie zakwaterowania dla osoby niepełnosprawnej, czasami pojawiają się dodatkowe wydatki wynikające z konieczności różnych uzgodnień dotyczących dostępności.

Moje pytanie brzmi, czy obecny rząd ma jakieś plany, aby umożliwić osobom niepełnosprawnym dostęp do stałych rozwiązań mieszkaniowych?

Z poważaniem,

Asafa Benjamina.

Post Scriptum. Poniżej moja korespondencja z MAGAAR. :

Niedziela 13 sierpnia o 10:51

Dokumenty, które przesłałem do Pana w ostatnich latach, są dość istotne – od tego czasu nic się nie zmieniło.

Z pewnością możesz przekazać moją prośbę w wyznaczone miejsca.

Wasze naleganie na nieprzekazywanie mojej aplikacji i to, że nadal bez powodu mnie nękacie, jest prawdziwym znęcaniem się nad Waszymi klientami – z takim zachowaniem spotkałam się niestety nie pierwszy raz.

Ukryj oryginalny post

W niedzielę 13 sierpnia 2023 r. o 10:30:18 GMT+3, wynajem w Jerozolimie< [email protected] > Autor:

Więc odpowiem ci jeszcze raz.

Jedyne dokumenty, jakie do mnie dotarły, to dokumenty medyczne. (Niektóre z nich są bardzo stare i nieistotne

Prześlij to, o co cię prosiłem, w przeciwnym razie nie będziemy mogli kontynuować przetwarzania.

Pamiętaj, że to co przesłałeś w ostatnich latach nie ma znaczenia, potrzebujesz aktualnych dokumentów!!!

Dziękuję i życzę miłego dnia.

 

—–Oryginalny post—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Wysłano: niedziela, 13 sierpnia 2023 r., 10:17

Do: wynajem Jerozolimy < [email protected] >

Temat: Re: Moje listy do MGER

W związku z tym (ponownie) zwracam uwagę, że wszystkie te dokumenty były już Państwu wielokrotnie przesyłane w ostatnich latach.

W niedzielę 13 sierpnia 2023 r. o 09:38:28 GMT+3, wynajem w Jerozolimie< [email protected] > Autor:

Dzień dobry,

Otrzymałem dokumentację medyczną.

Istotne jest tylko ostatnie sześć miesięcy.

Raport społeczny za 2011 r. bez znaczenia

Poza tym potrzebne są inne dodatkowe dokumenty, które nie są związane z dokumentami medycznymi.

Napiszę tutaj, co trzeba ze sobą zabrać:

Potwierdzenie uprawnienia do niepełnosprawności w 2023 r

Szczegóły płatności w 2023 r

Protokół National Provident Commission (która uznała Twoją niepełnosprawność) zaświadczenie o niezdolności do pracy lub odcinki 2-7/23 (jeśli jest aktywne) 4 miesiące po szczegółowym podaniu listu skomputeryzowane zaświadczenie lekarskie zaświadczenie socjalne (jeśli dotyczy) aktualne!!!

Świadectwa dłużne (jeśli dotyczy)

Zeznanie podatkowe (można wypełnić przez stronę internetową)

 

Do czasu otrzymania dokumentów nie będziemy mogli kontynuować przetwarzania.

Z sukcesem,

—–Oryginalny post—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Wysłano: środa, 9 sierpnia 2023 r., 11:21

Do: wynajem Jerozolimy < [email protected] >

Temat: Moje listy do MAGAAR.

Więc nie zrozumiałem – jakich dokumentów potrzebujesz teraz?

Wszystkie moje dokumenty medyczne były już do Ciebie wysyłane wiele razy!!!

Więc w czym problem z udzieleniem uporządkowanej odpowiedzi w imieniu Ministerstwa Gruntów i Mieszkań???

Załączam więc tutaj (ponownie) teczkę z moimi dokumentami medycznymi.

assaf benyamini.

W środę, 9 sierpnia 2023 r. o 10:53:45 GMT+3, wynajem w Jerozolimie< [email protected] > Napisał:

Prosi o dostarczenie aktualnych dokumentów, w przeciwnym razie komisja nie będzie mogła rozpatrzyć wniosku

—–Oryginalny post—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Wysłano: środa, 9 sierpnia 2023, 10:52

Do: wynajem Jerozolimy < [email protected] >

Temat: Re: Moje listy do MAGAAR

MAGAAR Pozdrowienia:

Wszystkie dokumenty, o które tutaj prosisz, zostały już wysłane do Ciebie kilka razy.

Więc ponownie proszę o uporządkowaną odpowiedź z Wydziału Budownictwa i Mieszkalnictwa w sprawie mieszkań socjalnych – odpowiedź, którą mi przesłałeś jest po prostu nieistotna w tej sprawie!! Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini.

 

W środę, 9 sierpnia 2023 r. o 09:45:20 GMT+3, wynajem w Jerozolimie< [email protected] > Autor:

—–Oryginalny post—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Wysłano: poniedziałek, 7 sierpnia 2023 r., 22:58

Do: wynajem Jerozolimy < [email protected] >

Temat: Fw: Moje listy do MAGAAR

 

—– Przekazana wiadomość —–

Autor: assaf benyamini < [email protected] >

Do: [email protected] <[email protected]> Wysłano: niedziela, 6 sierpnia 2023 r. o 13:08:58 GMT+3

Temat: Moje listy do MAGAAR.

MAGAAR Pozdrowienia:

 

Temat: mieszkania socjalne.

Drogie Panie/Panowie.

Jestem jednym z Państwa klientów z okolic Jerozolimy i za Państwa pośrednictwem otrzymuję pomoc w opłaceniu czynszu w wysokości 770 NIS miesięcznie.

Chciałbym sprawdzić, czy kwalifikuję się do mieszkania o niskim czynszu.

Chcę otrzymać uporządkowane referencje na piśmie w imieniu Departamentu Budownictwa i Mieszkalnictwa na moją prośbę.

Z poważaniem,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w tajnym domu z powodu nękania i skargi do izraelskiej policji, która nie została rozpatrzona.

Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected]

K. Oto moja korespondencja z amerykańską aktorką Charlize Theron:

Wchodzić

Jacksona

Miło cię poznać i skąd jesteś moja droga

Wchodzić

אתה שלחת

Mieszkam w Jerozolimie-IZRAEL.

Wchodzić

Jacksona

W porządku

Wchodzić

Jacksona

Więc jesteś żonaty czy samotny z dziećmi, kochanie

Wchodzić

אתה שלחת

Wszystkie te informacje znajdziesz w wiadomości, którą do Ciebie wysłałem tutaj. assaf benyamini.

Wchodzić

אתה שלחת

Ale kim jesteś ? Dlaczego tak cię to interesuje, czy jestem żonaty, czy nie? Proszę wytłumacz mi!! assaf benyamini.

Wchodzić

Jacksona

Nazywam się Charlize Theron z Południowej Afryki, ale mieszkam w Los Angeles w Kalifornii w USA i jestem singlem, szukam i jestem amerykańską aktorką

Wchodzić

Jacksona

Więc jesteś żonaty czy samotny z dziećmi, kochanie

Wchodzić

אתה שלחת

Jestem singlem. Jestem 50-letnim żydowskim niepełnosprawnym mężczyzną z Jerozolimy, IZRAEL. Nie mogę jechać do Los Angeles, żeby się z tobą spotkać, po prostu weź to pod uwagę. assaf benyamini.

Wchodzić

אתה שלחת

I widzę w twoim profilu nazwisko “Jackson August”. Widzę też, że aktorka Charlize Theron ma kolejną stronę na Facebooku – może klasyczne oszustwo i fałszywy profil. assaf benyamini.

Wchodzić

19:57

Jacksona

Nie, użyłem imion moich dzieci, aby utworzyć tajne prywatne konto, aby wysyłać SMS-y do znajomych

Wchodzić

קיבלת תשובה מאת Jacksona

ההודעה המקורית:

Jestem singlem. Jestem 50-letnim żydowskim niepełnosprawnym mężczyzną z Jerozolimy, ISRAE…

Ale jeśli mnie kochasz, nadal mogę przyjechać do Izraela

Wchodzić

Jacksona

Więc czy możemy być dobrymi, bliskimi, pomocnymi, niezawodnymi i godnymi zaufania przyjaciółmi, kochanie

Wchodzić

אתה שלחת

Więc historia, którą mi tu opowiadasz, nie ma sensu: jesteś celebrytą i masz miliony (jeśli nie więcej) wielbicieli na całym świecie – i używasz swojego tajnego profilu, aby pisać do mnie – osoby prywatnej w IZRAELU, o której nikt wie coś? Dlaczego nie napisałeś, na przykład, do kogoś w Stanach Zjednoczonych, do kogoś w Europie itp. ? dlaczego do mnie? To bardzo dziwne, nie ma rozsądnego wyjaśnienia czegoś takiego!! Mam 50 lat – nie jestem dzieckiem i mam doświadczenie życiowe – dlaczego miałbym wierzyć w tak dziwną historię? assaf benyamini.

Wchodzić

21:24

Jacksona

Ok z czasem kochanie poznamy się lepiej.

 

L. Moje linki:

1) wspólne macierzyństwo

 

2) Grupa na Facebooku ”kobiety👩udostępniają, konsultują i polecają🌷“.

 

3) strona na Facebooku ”defensywny“.

 

4) Klinika Zdrowia Duszy Kobiet “HAVA”.

 

5) organizacja “matki z przodu

 

6) strona internetowa nowakid.com– Lekcje języka angielskiego dla dzieci

 

7) projekt „precyzyjny” – na rzecz promocji kobiet w naukach ścisłych

 

8) Stowarzyszenia związkowe zwracają się do starca w Izraelu

 

9) stowarzyszenie “dla ich dobra” – Lekarki i adres lekarzy ocalałych z Zagłady w Izraelu”

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE