" /> Põhiõigusaktid. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » הפוסטים באתר » Põhiõigusaktid.

Põhiõigusaktid.

Saaja:

Teema: seadusandluse küsimus.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Nagu Iisraeli osariigis, nagu ka paljudes teistes kohtades, on hästi teada, on palju elanikkonda, kellel on raske ellu jääda ja kes on suures rahalises kitsikuses, näiteks vanurid või puuetega inimesed.

Mul on küsimus, kas asja lahendamine tervikliku alusseaduse raames võib viia olukorra paranemiseni. Pean silmas “Sotsiaalsete õiguste põhiseaduse” kehtestamist – mida teatavasti on aastate jooksul mainitud ka erinevates meediakanalites.

Ma tõstatan küsimuse selle seaduse kohta kui inimene, kes on osalenud puuetega inimeste võitluses Iisraelis alates 2007. aastast – ja mul oleks huvi teada, milline on teie arvamus selles küsimuses.

Lugupidamisega

Asaf Benjamin.

A. Allpool on meil, mille saatsin Keren Neubachi ajakirjanikule. Viimane kahjuks minu palvele ei vastanud.

 

—– Edastatud sõnum —–

Kõrval:Assaf Benjamin < [email protected] >

kellele: [email protected] < [email protected] >

Saadetud:Kolmapäeval, 7. septembril 2022 kell 11:21:07 PMGMT+3

Teema:Minu kirjad proua Karen Neubachile.

 

Tervitused proua Keren Neubachile:

Teema: Uimastiseire probleem.

Kallis proua.

Mina, 49-aastane Asaf Binyamini, elan Jeruusalemma ühingu “Reot” vaimse puudega inimeste varjualuses eluaseme raames vaimse puudega inimeste eluaseme raames kogukonnas, mis haldab tervishoiuministeeriumi nimel rehabilitatsioonikorvi. .

Ma võtan psühhiaatrilisi ravimeid ja viimastel aastatel on ilmnenud väljakannatamatu reaalsus, kus vaimse tervise keskuste psühhiaatrid on lõpetanud psühhiaatriliste ravimite jälgimise (ma tean, et see kõlab absurdselt – kuid kahjuks on see reaalsus, millega ma ikka ja jälle kokku puutun) . Aga kuna ma elan väga väikese sissetulekuga – riigikindlustusinstituudi invaliidsustoetus – on minu jaoks võimatu eraviisiliselt arstide juures käia.

Kuid täna pole muud alternatiivi, sest isegi vaimse tervise keskuste psühhiaatrid ei ole enam minu jaoks mõeldud kahel põhjusel:

1) Probleemne lähenemine ravile – iga kord, kui jõuad jaama, koheldakse vaimselt vigastatuid automaatselt kui inimesi, kes on ka vaimselt nõrgad – see toob kaasa arstide täieliku kuulamise puudumise. Alates hetkest, kui ma jaama jõudsin, lähtusid arstid eeldusest, et nad teavad täpselt, milliste probleemidega ma kannatan, ilma et oleks mind pealiskaudse või minimaalse tutvusega tundma õppinud. Selle tagajärjeks oli ikka ja jälle minu suhtes rakendatud ebaõige ravivõte ja ka minu suutmatus teha koostööd sellega kaasnenud halvustava suhtumisega. Ja mis veel: isegi juhtudel, kui kliiniku töötajad või arstid mind tundsid, ei muutunud ravi ikkagi – mis välistas igasuguse ravi või abistamise võimaluse ja lõputud kokkupõrked personaliga, kes väidetavalt ” Jätaksin sama “jälgi” Väidetavalt selleks, et “abi” või “ravi” sildi all ära hoida end edasiste kahjude ja tarbetute vaimsete piinade eest. Ma tean, et see on üldistus – aga mis teha, see on reaalsus. Jätaksin sama “jälgi” Väidetavalt selleks, et “abi” või “ravi” sildi all ära hoida end edasiste kahjude ja tarbetute vaimsete piinade eest. Ma tean, et see on üldistus – aga mis teha, see on reaalsus.

2) Füüsiline tervislik seisund – 1998. aasta alguses juhtus mulle tööõnnetus Jeruusalemma hotellis “Larom”, kus töötasin sel ajal umbes kolm kuud organisatsiooni “Alvin Israel” projekti raames – ja sellest ajast alates olen arendas välja rea ​​füüsilisi probleeme, millest riiklik kindlustusinstituut ei tunnista ühtegi. Samuti ei ole praegu ühtegi teist üksust või valitsusasutust, kes seda kahju tunnistaks.

Pärast seda õnnetust on mu seisund aeglaselt, kuid pidevalt ja järjekindlalt halvenenud – ja tänaseks olen jõudnud seisu, kus isegi füüsiliselt vaimse tervise jaamadesse jõudmine on minu jaoks üha raskem ja problemaatilisem.

Üldine haigekassa, mille liige ma olen, ja ka tervishoiuministeerium väitsid, et neil pole sellele olukorrale lahendust ja neil pole ka kodus töötavat psühhiaatriteenust.

 

Viimastel kuudel püüdsin leida lahendust veidi teistmoodi: farmakoloogi juures käies. Kuid selgus, et farmakoloog, kelle juures ma käisin, sai aidata vaid osaliselt ja kuna ta ei ole psühhiaater, ei saanud ta mul aidata psühhiaatrilisi ravimeid, mida ma võtan.

Veelgi enam: mulle sai selgeks, et selle alaga tegelevate arstide vähesuse tõttu (illustratsiooni huvides: kogu suurlinnas Jeruusalemmas ja selle lähiümbruses on sellel alal ainult 2 arsti – tema kliiniku arst I. külastanud riiklikku meditsiini ja teist arsti, kellega saab eraviisiliselt ühendust võtta, kui iga visiit maksab mitusada seeklit, mis ei ole mul on kõik võimalused neid maksta ja ma ei tea, kas ta teeb seda ka kodus – ja arusaadavatel põhjustel ma ma ei kirjuta siia nende arstide nimesid ega nende raviasutuste nimesid, kus nad töötavad) – seega ei ole farmakoloogiline monitooring tänapäeva reaalsuses võimalik. Nagu teate, on farmakoloogias ka alamvaldkond, mida nimetatakse psühhiaatriliseks farmakoloogiaks,

 

Ja kokkuvõtteks: need asjaolud viivad minu olukorras inimese, kes vajab kodus töötava psühhiaatri teenuseid, täielikku tupikusse – ja hoolimata tungivast vajadusest jälgida võetavaid ravimeid, ei pakuta mulle praegu ühtegi mõistlik lahendus.

Peaksin tähelepanu juhtima, et kogukonna vaimse tervise hooldusasutuses on tõepoolest psühhiaater – aga nad keelduvad kangekaelselt lubamast tal minu majja jääda – miski, mis oleks võinud probleemi vähemalt ajutiselt lahendada. See keeldumine anti just nii ja ilma igasuguse põhjuseta – ja väljendades täielikku ükskõiksust minu seisundi ja selle suhtes, et ravimite mittejärgimine võib isegi minu elu ohtu seada.

Igatahes, ma otsin lahendust. Kas teil on idee lahenduseks, mis selles olukorras siiski leitakse?

Juhin tähelepanu sellele, et ma tean, et olete ajakirjanik, mitte arst – seega ma ei küsi teilt meditsiinilisi soovitusi. See on bürokraatlik raskus, mis ei võimalda mul saada vajalikku ravi – ja võib-olla on teil võimalus selles küsimuses aidata. Olen valmis ka eetrisse minema, kui seda vaja läheb.

Tahaksin märkida, et kirjutan neid asju inimesena, kes kuulab paljusid teie esitletavaid saateid ning hindab kõrgelt teie avalikku ja meediaalast tegevust vaimse tervisega seotud küsimustes. Kuulasin paljusid artikleid, mille te sel teemal koostasite – ja kuna kõik ministeeriumid ei paku mulle lahendust ega tee muud, kui mind ühest edasi-tagasi teisaldada, siis kes teab – võib-olla aitab teie sekkumine selles küsimuses. asi, mis on mitu kuud toppama jäänud.

Lugupidamisega

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

3) Terapeutiline seade, milles ma olen:

Ühing “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit 6,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9650816.

Telefoninumbrid hosteli kontorites: 972-2-6432551. ja: 972-2-6428351.

Hosteli e-posti aadress:

[email protected]

Hosteli sotsiaaltöötaja, kes töötab minu korteris kojamehena: pr.

Sara Stora-972-55-6693370.

4) Perearst, kelle juures olen jälgimisel:

Dr Brandon Stewart,

“Clalit Health Services” – kliinik “HATAYELET”,

Tänav Daniel Yanovsky 6,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9338601.

Telefoninumber kliiniku kontorites: 972-2-6738558.

Faksinumber kliiniku kontorites: 972-2-6738551.

B. Allpool on minu kirjavahetus Facebooki grupiga:

hellebardid, assistentide ja minu inimeste elukutse töötubade, retriitide, festivalide ja ürituste jaoks“.

Administraatorimeeskond lükkas teie postituse tagasi töötubade, retriitide, festivalide ja ürituste abistajad, assistendid ja spetsialistid.

3 tundi tagasi

assaf benyamini kogus abilisi, abilisi ja professionaale töötubade, retriitide, festivalide ja ürituste jaoks

  1. september kell 22:43 ·

To: “Aitajad, assistendid ja spetsialistid töötubade, retriitide, festivalide ja ürituste jaoks”.

Teema: salvestatud loengud.

Lugupeetud prouad/ härrad..

Mul on mitmekeelne ajaveeb https://disability5.commis käsitleb haiguse ja puude küsimusi.

Blogi ehitati WordPress.org süsteemis ja salvestati servers24.co.il serverites

Otsin veebilehte, kust leiaks loengute salvestisi, mida saaks kasutada ilma autoriõiguse probleemita (sarnane näiteks Google Scholari artiklite alale).

Kas teate sellist teenust?

Lugupidamisega

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

tagasisidet

Pole grupi jaoks asjakohane

C. Allpool on 2 sõnumit, mille jätsin ajakirjanik Esti Perez Ben-Ami Facebooki lehele:

1)Asaf Benjamin

Proua Esti Perez Ben-Amile, tervitused: kuulan iga päev raadio jutusaadet

בחצי היוםEdith kukkus kokku ja sai oma reiside ajal insuldi Wilsonile. Kuigi ta Nagu mainitud, ei valitud teda aastatel 1919–1920 ühegi demokraatliku protsessi käigus – oli ju sel perioodil kõigi kavatsuste ja eesmärkidega president – ​​seni ainus naispresident Ameerika ajaloos. Parimate soovidega, Asaf Binyamini.

2)Asaf Benjamin

Lisan vastava sissekande Vikipeediast:https://he.wikipedia.org/…/%D7%90%D7%93%D7%99%D7%AA_%D7…

(kirje on heebrea keeles (עברית – minu esimene keel), kuid olen kindel, et seda võib leida peaaegu igas keeles)

D. Allpool on kiri, mille saatsin “bipolaarne – mis huvitab meeleoluhäiretega inimesi – depressioon, ärevus ja maniakaalne depressioon”.

 

Asaf Benjamin< [email protected] >

kellele:

[email protected]

Esmaspäeval, 12. septembril kell 16.18

To: “Bipolaarne – mis huvitab neid, kellel on meeleoluhäired – depressioon, ärevus ja maniakaalne depressioon.”

Teema: Uimastiseire probleem.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Mina, 49-aastane Asaf Binyamini, elan Jeruusalemma ühingu “Reot” vaimse puudega inimeste varjualuses eluaseme raames vaimse puudega inimeste eluaseme raames kogukonnas, mis haldab tervishoiuministeeriumi nimel rehabilitatsioonikorvi. .

Ma võtan psühhiaatrilisi ravimeid ja viimastel aastatel on ilmnenud väljakannatamatu reaalsus, kus vaimse tervise keskuste psühhiaatrid on lõpetanud psühhiaatriliste ravimite jälgimise (ma tean, et see kõlab absurdselt – kuid kahjuks on see reaalsus, millega ma ikka ja jälle kokku puutun) . Aga kuna ma elan väga väikese sissetulekuga – riigikindlustusinstituudi invaliidsustoetus – on minu jaoks võimatu eraviisiliselt arstide juures käia.

Kuid täna pole muud alternatiivi, sest isegi vaimse tervise keskuste psühhiaatrid ei ole enam minu jaoks mõeldud kahel põhjusel:

1) Probleemne lähenemine ravile – iga kord, kui jõuad jaama, koheldakse vaimselt vigastatuid automaatselt kui inimesi, kes on ka vaimselt nõrgad – see toob kaasa arstide täieliku kuulamise puudumise. Alates hetkest, kui ma jaama jõudsin, lähtusid arstid eeldusest, et nad teavad täpselt, milliste probleemidega ma kannatan, ilma et oleks mind pealiskaudse või minimaalse tutvusega tundma õppinud. Selle tagajärjeks oli ikka ja jälle minu suhtes rakendatud ebaõige ravivõte ja ka minu suutmatus teha koostööd sellega kaasnenud halvustava suhtumisega. Ja mis veel: isegi juhtudel, kui kliiniku töötajad või arstid mind tundsid, ei muutunud ravi ikkagi – mis välistas igasuguse ravi või abistamise võimaluse ja lõputud kokkupõrked personaliga, kes väidetavalt ” Jätaksin sama “jälgi” Väidetavalt selleks, et “abi” või “ravi” sildi all ära hoida end edasiste kahjude ja tarbetute vaimsete piinade eest. Ma tean, et see on üldistus – aga mis teha, see on reaalsus. Jätaksin sama “jälgi” Väidetavalt selleks, et “abi” või “ravi” sildi all ära hoida end edasiste kahjude ja tarbetute vaimsete piinade eest. Ma tean, et see on üldistus – aga mis teha, see on reaalsus.

2) Füüsiline tervislik seisund – 1998. aasta alguses juhtus mulle tööõnnetus Jeruusalemma hotellis “Larom”, kus töötasin sel ajal umbes kolm kuud organisatsiooni “Alvin Israel” projekti raames – ja sellest ajast alates olen arendas välja rea ​​füüsilisi probleeme, millest riiklik kindlustusinstituut ei tunnista ühtegi. Samuti ei ole praegu ühtegi teist üksust või valitsusasutust, kes seda kahju tunnistaks.

Pärast seda õnnetust on mu seisund aeglaselt, kuid pidevalt ja järjekindlalt halvenenud – ja tänaseks olen jõudnud olukorrani, kus isegi füüsiline jõudmine vaimse tervise jaamadesse on minu jaoks raske ja üha problemaatilisem teema.

Üldine haigekassa, mille liige ma olen, ja ka tervishoiuministeerium väitsid, et neil pole sellele olukorrale lahendust ja neil pole ka kodus töötavat psühhiaatriteenust.

 

Viimastel kuudel püüdsin leida lahendust veidi teistmoodi: farmakoloogi juures käies. Kuid selgus, et farmakoloog, kelle juures ma käisin, sai aidata vaid osaliselt ja kuna ta ei ole psühhiaater, ei saanud ta mul aidata psühhiaatrilisi ravimeid, mida ma võtan.

Veelgi enam: mulle sai selgeks, et selle alaga tegelevate arstide vähesuse tõttu (illustratsiooni huvides: kogu suurlinnas Jeruusalemmas ja selle lähiümbruses on sellel alal ainult 2 arsti – tema kliiniku arst I. külastanud riiklikku meditsiini ja teist arsti, kellega saab eraviisiliselt ühendust võtta, kui iga visiit maksab mitusada seeklit, mis ei ole mul on kõik võimalused neid maksta ja ma ei tea, kas ta teeb seda ka kodus – ja arusaadavatel põhjustel ma ma ei kirjuta siia nende arstide nimesid ega nende raviasutuste nimesid, kus nad töötavad) – seega ei ole farmakoloogiline monitooring tänapäeva reaalsuses võimalik. Nagu teate, on farmakoloogias ka alamvaldkond, mida nimetatakse psühhiaatriliseks farmakoloogiaks,

Ja kokkuvõtteks: need asjaolud viivad minu olukorras inimese, kes vajab kodus töötava psühhiaatri teenuseid, täielikku tupikusse – ja hoolimata tungivast vajadusest jälgida võetavaid ravimeid, ei pakuta mulle praegu ühtegi mõistlik lahendus.

Peaksin tähelepanu juhtima, et kogukonna vaimse tervise hooldusasutuses on tõepoolest psühhiaater – aga nad keelduvad kangekaelselt lubamast tal minu majja jääda – miski, mis oleks võinud probleemi vähemalt ajutiselt lahendada. See keeldumine anti just nii ja ilma igasuguse põhjuseta – ja väljendades täielikku ükskõiksust minu seisundi ja selle suhtes, et ravimite mittejärgimine võib isegi minu elu ohtu seada.

Igatahes, ma otsin lahendust. Kas teil on idee lahenduseks, mis selles olukorras siiski leitakse?

Lugupidamisega

Asaf Binyamin,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

3) Terapeutiline seade, milles ma olen:

Ühing “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit 6,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9650816.

Telefoninumbrid hosteli kontorites: 972-2-6432551. ja: 972-2-6428351.

Hosteli e-posti aadress:

[email protected]

Hosteli sotsiaaltöötaja, kes töötab minu korteris kojamehena: pr

Sara Stora-972-55-6693370.

Hosteli meeskonna psühhiaater: dr Katia Levin.

4) Perearst, kelle juures olen jälgimisel:

Dr Brandon Stewart,

“Klalit Health Services” – promenaadi kliinik,

Tänav

Daniel Yanovsky 6,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9338601.

Telefoninumber kliiniku kontorites: 972-2-6738558.

Faksinumber kliiniku kontorites: 972-2-6738551.

E. Allpool on kirja algus, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: ajakirjanduslikud nõuanded.

Lugupeetud prouad/ härrad.

  1. aastal liitusin Iisraeli invaliidide võitlusega ja alates 10. juulist 2018 olen seda teinud “Natagveri” liikumise raames, millega liitusin. „Nategberi“ liikumisega püüame edendada „läbipaistvate puuetega inimeste“ – minusuguste inimeste, kes kannatavad puude ja raskete terviseprobleemide all, mis väljapoole ei paista – õigusi, mis põhjustab diskrimineerimist ka teiste puuetega inimeste suhtes. .

Juhin tähelepanu, et edu võitluse edendamisel oli äärmiselt piiratud ja isegi täna (kirjutan neid sõnu neljapäeval, 16. juunil 2022) ei tee Iisraeli Riigi erinevad võimud meiega koostööd – ega tee midagi peale suunab meid edasi-tagasi ühelt teisele.

Pärast seda, kui paljud pöördumised Iisraeli meedia poole ja selles avaldatud artiklid (milles mõnes ka käesoleva kirja kirjutaja osales) ei aidanud, mõtlesin proovida teistsugust tegevust: pöördumist välismeedia poole väljaspool Iisraeli riiki, püüdes leida ajakirjanikke maailma eri paigust, kes selle teema vastu huvi tunneksid.

Seetõttu tahaksin teilt küsida: kas teil on ideid selle kohta, kuidas seda teha?

Lugupidamisega

Asaf Benjamin.

 

F. Allpool on mõned selgitavad sõnad selle ühiskondliku liikumise kohta, millega liitusin 10. juulil 2018, nagu need ajakirjanduses ilmusid:

Tatiana Kaduchkin, tavakodanik, otsustas asutada liikumise „Natgver”, et aidata neid, keda ta nimetab „läbipaistvateks puuetega inimesteks”. Seni on tema liikumisega liitunud umbes 500 inimest üle riigi. Kanal 7 saates Yomani antud intervjuus räägib ta projektist ja nendest puuetega inimestest, kes ei saa asjaomastelt ametkondadelt korralikku ja piisavat abi lihtsalt sellepärast, et nad on läbipaistvad.

Tema sõnul võib puudega elanikkonna jagada kahte rühma: ratastooliga invaliidid ja ratastoolita invaliidid. Ta määratleb teise rühma kui “läbipaistvad invaliidid”, kuna tema sõnul ei saa nad samu teenuseid, mis ratastooliga puuetega inimesed, kuigi nad on määratletud 75-100-protsendilise puudega.

Ta selgitab, et need inimesed ei saa üksi ära elada ja nad vajavad lisateenuste abi, mis on ratastooliga puuetega inimestel õigus. Näiteks saavad läbipaistvad puuetega inimesed riigikindlustuselt madalat puudetoetust, teatud lisatasusid nagu eriteenuste toetus, kaaslase toetus, liikumistoetus ja ka eluasemeministeeriumilt väiksemat toetust.

Kadutškini läbiviidud uuringu kohaselt on need läbipaistvad puuetega inimesed leivanäljas hoolimata püüdest väita, et 2016. aasta Iisraelis pole leivanälga inimesi. Ka tema läbiviidud uuringus märgitakse, et enesetappude määr on nende seas kõrge. Tema asutatud liikumises töötab ta selle nimel, et panna läbipaistvalt puuetega inimesed avalike elamispindade ootenimekirjadesse. Seda seetõttu, et tema sõnul nad tavaliselt nendesse nimekirjadesse ei sisene, kuigi need peaksid olema abikõlblikud. Ta peab üsna palju kohtumisi Knesseti liikmetega ja osaleb isegi Knesseti asjaomaste komisjonide koosolekutel ja aruteludel, kuid tema sõnul ei kuula need, kes saavad aidata, ja need, kes kuulavad, on opositsioonis ega saa seetõttu. abi.

Nüüd kutsub ta üha rohkem “läbipaistvaid” puuetega inimesi endaga liituma, temaga ühendust võtma, et ta saaks neid aidata. Tema hinnangul ei ole praeguse olukorra jätkumisel pääsu puuetega inimeste meeleavaldusest, kes nõuavad oma õigusi ja elatise põhitingimusi.

G. Saate ühendust võtta Nitgaberi liikumise juhi pr Tatiana Kaduchkiniga pühapäevast neljapäevani kella 11.00-20.00 Iisraeli aja järgi, välja arvatud juutide pühad ja erinevad Iisraeli pühad.

Telefoninumbrid, millega saate ühendust võtta

tema: 972-52-3708001. ja: 972-3-5346644.

H. Allpool on kirja algus, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: ideid skriptide jaoks.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Kirjutasin siia kirjutatud 9 väljamõeldud lugu – ja otsin veebisaite, mis korraldavad omamoodi “konkurentsi” kasutajate vahel, kes pakuvad ideid filmi- või teletööstuse jaoks, kuhu selliseid lugusid esitada.

Kas teate selliseid veebisaite?

Lugupidamisega

Asaf Benjamin.

 

Lugu number 1 – surmavad temperatuurid:

 

Aasta on 2070. Kliimakriis Iisraeli osariigis ja kogu maailmas süveneb – inimkonnal on aga õnnestunud tehnoloogiliste vahenditega ületada sellised probleemid nagu veepuudus ja leida viis, kuidas nendes tingimustes isegi põllumajandust alal hoida. Aastaringselt tõuseb temperatuur Iisraeli osariigis (kogu riigis) pärastlõunal 90 kraadini ja öösel umbes 70 kraadini Celsiuse järgi. Sellises reaalsuses ei saa inimesed eksisteerida ilma spetsiaalsete kaitsevahenditeta – ilma selleta on inimene tegelikult surma mõistetud. Kuid see on keerukas ja kallis teadusaparatuur – ja Iisraeli riigis areneb avalik arutelu, mis käsitleb küsimust, millistele rühmadele peaks võimaldama või mitte lubada juurdepääsu sellele seadmele: kas inimesed, kes on toime pannud kuritegusid ja kahjustanud ühiskonda , kas teil on ka õigus seda kasutada? Kas riik peaks rahastama kalli ja kõigi jaoks elupäästva varustuse – või peaks seadusega määratlema, kes selle saab ja kes mitte (ja selleks pole alternatiivset varustust – vaatamata teadlaste lõpututele katsetele seda välja töötada)? Ja kuidas suhtub õigussüsteem neisse, kes takistavad teisel isikul kaitsevahenditele ligi pääsemast – tahtmatult või pahatahtlikult? Ja kui Iisraeli riik peaks selles küsimuses abistama kolmanda maailma riike, kus seadmed puuduvad või ei tööta – mis põhjustab massilist suremust – või selle kõrge hinna tõttu, on Iisraeli riik kohustatud pakkuma seda kaitset eelkõige oma kodanikele. – olenemata nende poliitilisest või ideoloogilisest kuuluvusest? Ja kuidas meedia: raadio, televisioon,

Ja samade kaitsevahenditega on seotud teisigi dilemmasid: osades seda tootvates vabrikutes kasutatakse mittekoššerloomadest toodetud õli, mis on tootmisprotsessi oluline osa, ilma milleta ei saa lõpptoodet kätte. Pearabid ei luba seda varustust kasutada halahhilistel põhjustel – ja seetõttu leidis religioosne ja ultraortodoksne avalikkus võimaluse toota samu kaitsevahendeid, kasutades ainult koššerloomadest toodetud õli –, mis muudab kogu tootmisprotsessi oluliselt kallimaks. . Sellises olukorras tekivad pinged ilmaliku avalikkuse vahel, kes väidavad, et nad ei ole valmis rahastama liigseid tootmiskulusid, ja ultraortodoksse avalikkuse vahel, kes väidavad, et kuna Iisraeli riik on juudi rahva riik, ja riigi juudi iseloomu säilitamiseks peab kogu avalikkus neis liigsetes kuludes osalema. Vajadus neid eriettevõtmisi rahastada kerkib esile ka erinevates valimissüsteemides – keset kibedaid, väga kirglikke ja lõputuid vaidlusi eri erakondade vahel. Muidugi, ka maailma moslemite seas,

Ja sellel on ka geopoliitilised tagajärjed: arvestatav osa Euroopa moslemitest, kellest on vahepeal saanud mandri enamus, toetab kõigi üleliigsete kuludega oma tehaseid. Kristlikud elanikud keelduvad kuuletumast – ja selle tulemusena oleme tunnistajaks lakkamatutele konfliktidele, mis libisevad tegelikeks ususõdadeks. Olukord mandril saavutab täieliku kaose ja võimude sekkumine ainult süvendab olukorda, kuna huvid on vastandlikud, kui iga võim sekkub, et aidata teist poolt võitluses. Iisraeli riik ei sekku toimuvasse, kuid Iisraeli riigi julgeolekuteenistused on selle pärast väga mures, kuna mõned lahingud toimuvad piirkonnad on suhteliselt lähedal samas Euroopa Liidus, mis on lakanud tsiviiltasandil mingilgi määral toimimast – ja muutunud. lõputute võitluste areen, kus langeb palju ohvreid. Iisraelis tehakse palju jõupingutusi, et päästa juudi elanikkond lahingutsoonidest ja aidata neil Iisraeli immigreerida, kuid suurte ressursside tõttu, mida Iisraeli riik ise on sunnitud kaitsevarustuse tootmise eest maksma, on endiselt jõupingutusi. väga väike eelarve nende tegevustega tegelevatele turvateenistustele. Kaitsetööstuse töötajad käivad suurtel meeleavaldustel, korraldasid suure avaliku meeleavalduse, mis kestab aastaid ja nad ei usu Iisraeli riiki, sest päästeoperatsioonideks pole piisavalt eelarveid. Need protestid ei ole edukad ja protestijate sõnul näitavad erinevad Iisraeli valitsused nende suhtes üles täielikku ükskõiksust. Neil on kahju ja arvestades seda väljakannatamatut olukorda, kus päästeoperatsioone ei saa rahastada, püüavad Iisraeli julgeolekuteenistused pidevalt leida uuenduslikke ja loomingulisi viise verise Euroopa lahingutsoonidesse sattunud juutide päästmiseks: katse koguda vahendeid spetsiaalsete ühenduste kaudu, aga ka üleskutse noortele, kes on kursis tehnoloogiavaldkonnas, jälgides uuenduslikke ja loovaid ideid nende päästeoperatsioonide jaoks. Need protestid ei ole edukad ja protestijate sõnul näitavad erinevad Iisraeli valitsused nende suhtes üles täielikku ükskõiksust. Neil on kahju ja arvestades seda väljakannatamatut olukorda, kus päästeoperatsioone ei saa rahastada, püüavad Iisraeli julgeolekuteenistused pidevalt leida uuenduslikke ja loomingulisi viise verise Euroopa lahingutsoonidesse sattunud juutide päästmiseks: katse koguda vahendeid spetsiaalsete ühenduste kaudu, aga ka üleskutse noortele, kes on kursis tehnoloogiavaldkonnas, jälgides uuenduslikke ja loovaid ideid nende päästeoperatsioonide jaoks. Need protestid ei ole edukad ja protestijate sõnul näitavad erinevad Iisraeli valitsused nende suhtes üles täielikku ükskõiksust. Neil on kahju ja arvestades seda väljakannatamatut olukorda, kus päästeoperatsioone ei saa rahastada, püüavad Iisraeli julgeolekuteenistused pidevalt leida uuenduslikke ja loomingulisi viise verise Euroopa lahingutsoonidesse sattunud juutide päästmiseks: katse koguda vahendeid spetsiaalsete ühenduste kaudu, aga ka üleskutse noortele, kes on kursis tehnoloogiavaldkonnas, jälgides uuenduslikke ja loovaid ideid nende päästeoperatsioonide jaoks.

 

Lugu number 2 – Putukafarm:

 

Sõjatööstuses üle maailma arendatakse uut tüüpi relvi: lendavaid elektroonilisi putukaid, mida kaugjuhitakse arvutite abil. Sellesse pisikesse putukasse paigaldatud kiibid on programmeeritud “istuma” kindlale sihtmärgile (st vaenlase armee sõduritele) ja süstima neile surmavat mürki, mis põhjustab nende surma mõne sekundiga. Kohe pärast seda töötab enesehävitusmehhanism, milles elektrooniline putukas tegelikult “hävib ennast” läbi kontrollitud plahvatuse.

Mitmed riigid arendavad seda relva salaja – kui putuka tegutsemiskiirus muudab selle tuvastamise väga keeruliseks – kui kõik tema tegevused – ohvri kallal “selgitamine”, automaatne mürgisüst ja ka kontrollitud plahvatus kestavad ainult mõni kümnendik sekundist.

Kuid mõnel maailma riigi salateenistusel õnnestub avastada nende süsteemide olemasolu vaenlase riikides – midagi, mida hoitakse samuti absoluutses saladuses.

Iisraeli osariigi julgeolekuteenistused otsustavad selle “moega” ühineda, kuid nad teevad midagi, mis on ainulaadne Iisraelile – mida ei eksisteeri üheski teises riigis. Üle maailma on rajatised, kus neid elektroonilisi putukaid toodetakse, väga väikesed – ja suurimad neist ulatuvad kõige rohkem mõne kuupmeetrini rajatise kohta – ja illustratsiooniks: tavalise maja elutoas on vähemalt mitusada sellist rajatist. Kuid Iisraeli riigis toimub teistsugune ja palju ennekuulmatum reaalsus: suurtele aladele ehitatakse tohutuid rajatisi – mille salastatuse tõttu ei tea muidugi keegi, mida nendega tegelikult tehakse. . Iisraeli kodanikud jäävad abituks: kõikidele nendele tootmisrajatistele eraldatud ulatuslike alade tõttu (mis muidugi pole vajalikud: neid elektroonilisi putukaid on kindlasti võimalik toota null ja lõpmatult väikestel aladel) ei jää ruumi oluliste tsiviilvajaduste jaoks, nagu haiglad, lasteaiad, koolid – ja tegelikult kõik Iisraeli majandus on nende saladuste hüvanguks orjastatud. rajatised. See toob kaasa laialdased avalikud protestid – need surutakse aga maha karmi käega, kasutades politseipoolset karmi vägivalda.

Selles reaalsuses eskaleeruvad ka avalikud protestid ning muutuvad üha raskemaks ja vägivaldsemaks – ja nende hulka kuuluvad järjest enam ka julgeolekujõudude otsetulistamise juhtumeid.

Selle tulemusel satub Iisraeli riik tõelisse kodusõtta, mis tõmbab endasse ka kõik teised piirkonna riigid – mis toob kaasa laiaulatusliku hävingu, hävingu ja hävitamise. Suurte kinnisvarafirmade omanikud, kellele läheb kogu objektide ekspluateerimisest saadav rahaline kasum, kellest osa on saanud lausa omamoodi salapartneriks ja teavad hästi neis toimuvat liigset aktiivsust, jätkavad teha valitsusega koostööd isegi kodusõja praeguses staadiumis – ja eelistada alati oma tohutut rahalist kasumit oma varale ja ka paljude tuhandete selles sõjas hukkunute elusid.

 

Lugu number 3 – Põhja-Korea agendid:

Teatavasti tegutseb Põhja-Korea sõjaväes skandaalse tegevusega “sõjaväeline” üksus nn.singulaarsus nauding. Põhja-Korea valitseja otsustab maailma riikides tegutsema hakkavate Põhja-Korea agentide pahatahtliku tegevuse üle, kes üritavad erinevatest riikidest noori naisi smugeldada ja neid petlikul teel Põhja-Koreasse tuua. Enamik neist “agentidest” tegutseb keerukate meetoditega ja neid ei tabata, kuid maailma ajakirjanduses hakatakse avaldama lugusid nendest agentidest ja nende tegutsemismeetoditest. Esialgu ei usu avalikkus erinevates riikides avaldatavaid õuduslugusid – ja iga meediaväljaanne, mis avaldab selleteemalisi artikleid, kahtlustatakse automaatselt, et ta teeb seda eesmärgiga saada lisareitinguid ja mitte midagi muud. Kuid juhtumite arvu suurenemisega ja Põhja-Korea agente tabatakse erinevates maailma paikades ja mõistetakse pikaks ajaks vangi ning mõnel juhul isegi hukatakse – ja samal ajal avaldatakse õõvastavaid lugusid, et maailma valitsused on sunnitud, ka pärast erinevate riikide naisorganisatsioonide laialdasi proteste tunnistada probleemi olemasolu ja hakata sellega võitlema. Samal ajal ei tabata agente kõigil juhtudel ja paljudes maailma piirkondades ei õnnestu neil inimrööve ära hoida. Avalik atmosfäär on kogu maailmas raske ja hägune, Põhja-Koreale on kehtestatud karmid ja üsna agressiivsed majandussanktsioonid – aga tuumarelvade tõttu, mida ühelgi riigil ei ole,

Pärast mitut aastat saabuvad Iisraeli kaks Põhja-Korea agenti, kelle tegevuse mingil etapil tabab Shin Bet – ja kohe toimub laialdane avalik protest nende hukkamist nõudes – nagu seda tehakse paljudes teistes riikides. Seda aga ei juhtu: need kaks agenti on tõepoolest kohtu all ja mõisteti süüdi rasketes kuritegudes inimkaubanduse toimepanemise eest – ja neile määratakse eluaegne vanglakaristus –, kuid Iisraeli osariigi ülemkohus keeldub neid surma mõistmast. Seejuures ei kohku tagasi Iisrael Põhja-Korea ähvarduste eest, sest kui Iisrael kaht süüdimõistetut kohe vabaks ei lase, alustab ta tuumasõda, mis hävitab kogu maailma. Seda tehes saavutab Iisraeli riigi positsiooni märkimisväärse paranemise rahvusvahelises avalikus arvamuses.

Samal ajal põhjustab nähtuse jätkuv eksisteerimine ja maailma võimatus selle välja juurida suure ärevuse ja väljakannatamatu reaalsuseni, kus naised üle kogu maailma kardavad igal hetkel, et neid röövitakse. Luureorganisatsioonid üle kogu maailma avaldavad omamoodi rahvusvahelise “hanke”, mille raames pakutakse kõrgeid rahalisi auhindu kõigile, kel õnnestub leida loomingulisi viise inimröövide fenomeni väljajuurimiseks. Arenevad omamoodi “võistlused”, kus osalevad luuretöötajad üle kogu maailma – ja igal aastal korraldatakse salatseremoonia, kus auhindu jagatakse. Võitjad kirjutavad alla väga kõrge salastatusega konfidentsiaalsusvormidele – ja seda kogu maailmas areneva “agentide sõja” keskel:

 

 

Lugu number 4 – Vähi lained:

Väike rühm teadlasi erinevatest maailma riikidest töötab välja uuenduslikku ravi, mis ravib kõiki vähiliike. Ravi tehakse esimeses etapis patsiendi keha verevoolu pisikese helijälje (mida inimkõrv ei erista) tuvastamisel – tuvastamine, mis on võimalik isegi tuhandete kilomeetrite kauguselt, ja seadmetega, mis teavad, kuidas neid heliväiteid tuvastada, ignoreerides samal ajal helilaineid, mis pärinevad paljudest muudest allikatest, nagu automüra, raadio- või telesaadete müra, tavaline inimestevaheline vestlus jne. Pärast seda, kui seade tuvastab heliprindi patsiendi verd, oskab ta vastavalt oma ainulaadsetele omadustele kindlaks teha, millist vähitüüpi patsient põeb, ja mõne sekundi jooksul

Kuid see on salatehnoloogia, mis pole kättesaadav laiemale avalikkusele, kes selle olemasolust üldse ei tea. See tehnoloogia on kättesaadav väga piiratud arvule maailma liidritele, nagu miljardärid ja suurimad kapitalistid, Ameerika Ühendriikide president või Venemaa president.

Iisraeli Mossadi agent on lõplikult haige vähki – ja kui arstid teatavad talle, et tal on jäänud elada vaid kuus kuud, aktiveerib ta oma ainulaadsed oskused ja õnnestub avastada ainulaadse ravimeetodi olemasolu – ja mees jagab seda oma omaga. arstid, kes teda alguses ei usu, suhtuvad temasse põlglikult ja diagnoosivad tal haigushing ja sideme kaotamine reaalsusega. Kuid mees ei ole keskkonnakahjulik ega ole ohtlik – seetõttu ei võeta teda sunniviisiliselt psühhiaatriahaiglasse – ning otsustatakse jätta ta omapäi, arvestades, et tal on nagunii veel kaua elada. . Salajasest ravist ületav Mossadi mees on ka tema luurekogukonna sõprade poolt räigelt põlgama – ja nad ütlevad talle lihtsalt, et “lõpetage lollide rääkimine”. Mees otsustab, püüdes päästa oma elu, võtta otse ühendust uuendusliku ravi väljatöötajatega ning tal õnnestub raske kuriteo toimepanemisel neile altkäemaksu anda, et ta saaks neilt vajalikku ravi. Tema seisund paraneb kiiresti – see on kõigi teda ümbritsevate inimeste seas täieliku üllatusega vastu võetud – ja see juhtub samal ajal, kui ilmneb toimunud tõsine altkäemaksuakt. Kui Iisraeli politsei hakkab juhtumit uurima, hakkab üha rohkem inimesi süsteemis väitma, et see ei saa siin olla pelgalt kokkusattumus ja nende kahe vahel peab olema seos. Mossadist pärit mees, kes põdes vähki ja taastus uuenduslikust ravist, viidi paljudele uuringutele – ja teda ajendas tema tervise märkimisväärne paranemine, nad otsustasid teda üha intensiivsemalt uurida – ja ühel või teisel hetkel ta uurimise käigus katki läks, viies uurijad nende meetodite juurde, mida ta kasutas saadud ravi saamiseks. Uurijad on praeguses staadiumis veendunud, et nendel asjaoludel pole põhjust uurimist jätkata ja uuritav viivitamatult vabastada. Samal ajal otsustavad nad ideoloogilistel põhjustel uudse ravimeetodi avalikustada ja ajakirjandusse lekitada. Vähki põdenud ja uuenduslikust ravist taastunud Mossadi mees viidi paljudele uuringutele – ja tema tervise olulisest paranemisest ajendatuna otsustati teda üha intensiivsemalt uurida – ja ühel või teisel hetkel ta murdus uurimine, juhatades uurijad meetodite juurde, mida ta kasutas ravi saamiseks. Uurijad on praeguses staadiumis veendunud, et nendel asjaoludel pole põhjust uurimist jätkata ja uuritav viivitamatult vabastada. Samal ajal otsustavad nad ideoloogilistel põhjustel uudse ravimeetodi avalikustada ja ajakirjandusse lekitada. Vähki põdenud ja uuenduslikust ravist taastunud Mossadi mees viidi paljudele uuringutele – ja tema tervise olulisest paranemisest ajendatuna otsustati teda üha intensiivsemalt uurida – ja ühel või teisel hetkel ta murdus uurimist, juhatades uurijad meetodite juurde, mida ta kasutas ravi saamiseks. Uurijad on praeguses staadiumis veendunud, et nendel asjaoludel pole põhjust uurimist jätkata ja uuritav viivitamatult vabastada. Samal ajal otsustavad nad ideoloogilistel põhjustel uudse ravimeetodi avalikustada ja ajakirjandusse lekitada.

Esialgu ei usu seda juttu keegi, kuid üha uute ja uute tõendite esitamisega uuendusliku ravitehnoloogia olemasolu kohta muutub selle avalik kuvand mõne aastaga ja saab õiguspärasuse. Hoolimata laiaulatuslikust avalikust legitiimsusest vahistatakse endine Mossadi mees ja ka tema uurijad aga kohtu alla mitmete süüdistuste alusel, nagu pettusega raskendavatel asjaoludel omandamine, ametikandjate konfidentsiaalsuskohustuse rikkumine ja palju muud. . Avalikkus nõuab süüdistatavate vabastamist ja nende toetuseks korraldatakse palju meeleavaldusi. Kuid miski ei aita – ja Iisraeli osariigi ülemkohus saadab süüdistatavad pikkadeks vanglateks, jättes samas täielikult tähelepanuta paljusid kergendavaid asjaolusid, sealhulgas vajadust paljastada elude päästmiseks eriline tervendamistehnoloogia.

Lõppkokkuvõttes on tulemus sünge: ainulaadne tervendamistehnoloogia pole enam saladus, kuid tänu oma astronoomilisele hinnale – 80 miljonit dollarit jääb see kättesaadavaks väga vähestele inimestele. Samuti jäävad samad inimesed, kes selle lekitasid, endine Mossadi agent ja tema ülekuulajad elu lõpuni vangi – ja kohus nõuab siin kuiva seaduse järgimist ja nõuab, et süüdistatavad jääksid toimepandud kuritegude tõttu vangi. – ja loomulikult ei oma elu päästmist nii olulised kergendavad asjaolud Iisraeli osariigi kohtunike silmis väärtust.

 

Lugu number 5 – Professori surm:

Rühm Iisraeli ja Ameerika ajuuurijaid teeb koostööd – loengutel, ühistel teaduskonverentsidel ja isegi Iisraeli ja USA haiglates osakondades, kus ravitakse neuroloogiliste haigustega patsiente: Parkinsoni tõbi, Alzheimeri tõbi, hulgiskleroos jne. Iisraeli teadlased saavutavad oma uurimistöös enneolematuid teadussaavutusi – mis tekitab ühes tema Ameerika kolleegis tugevat armukadedustunnet – ja Iisraeli arst ei tea sellest üldse ning kuigi Ameerika arsti armukadedus muutub kiiresti tõeliseks vihkamiseks tema iisraellase vastu. kolleeg, viimane ei saa sellest teada Nii et praeguses staadiumis, kui tegelikkuses sellest märki pole ja asjad käivad, pealtnäha nagu tavaliselt.

Ameerika professor otsustab oma Iisraeli kolleegile šokeerival viisil kätte maksta: ta tuleb Iisraeli, et külastada väidetavalt üht Iisraeli arsti patsienti – rasket neuroloogilist haigust põdevat meest – noormeest, kellel pole sugulasi. Haigla töötajad Iisraelis on liigutatud nn humanitaaržest – ja keegi ei kujuta ette tegu, mida Ameerika arst üksikasjalikult kavandas. Arvestades vanemarsti suurt usaldust, on tal lubatud viibida Iisraeli arsti patsiendiga kahekesi ühes ruumis. Ameerika arst kasutab ära talle antud suurt usaldust ja tõmbab haigla turvameetmetel tuvastamata väikesed käärid, millega ta “lõikab” toru, mille kaudu Iisraeli arsti patsient saab hapnikku – mis põhjustab tema surm mõne sekundi pärast. Iisraeli haiglate suure koormuse tõttu ja ka seetõttu, et keegi ei kujutanud ette, et see oli Ameerika arsti tõeline kavatsus, selgub juhtum alles paar tundi hiljem – ja õdede meeskond, kes avastavad õudus haarab kohe politsei – kes alustab uurimist alles kaks päeva hiljem – töökoormuse tõttu, mis muudab juhtunu tõsidusest hoolimata võimatuks koheselt tegeleda. Iisraeli politsei jõudis oma uurimises järeldusele, et teo toimepanija on tõepoolest Ameerika arst – ajavahemikku, mis kulus Iisraeli politsei tegutsema hakkamiseni, kasutas aga hästi ära Ameerika arst, kes vahepeal. õnnestub Iisraelist põgeneda ja naasta oma koju USA-s. Ja ka tänu sellele, et keegi ei kujutanud ette, et see oli Ameerika arsti tõeline kavatsus, selgub juhtum alles paar tundi hiljem – ja õuduse avastanud õdede meeskond kaasab kohe ka politsei –, kes alles alustavad uurimist. kaks päeva hiljem – töökoormuse tagajärjel, mis muudab juhtumiga kohese toimetuleku vaatamata selle tõsidusele võimatuks. Iisraeli politsei jõudis oma uurimises järeldusele, et teo toimepanija on tõepoolest Ameerika arst – ajavahemikku, mis kulus Iisraeli politsei tegutsema hakkamiseni, kasutas aga hästi ära Ameerika arst, kes vahepeal. õnnestub Iisraelist põgeneda ja naasta oma koju USA-s. Ja ka tänu sellele, et keegi ei kujutanud ette, et see oli Ameerika arsti tõeline kavatsus, selgub juhtum alles paar tundi hiljem – ja õuduse avastanud õdede meeskond kaasab kohe ka politsei –, kes alles alustavad uurimist. kaks päeva hiljem – töökoormuse tagajärjel, mis muudab juhtumiga kohese toimetuleku vaatamata selle tõsidusele võimatuks. Iisraeli politsei jõudis oma uurimises järeldusele, et teo toimepanija on tõepoolest Ameerika arst – ajavahemikku, mis kulus Iisraeli politsei tegutsema hakkamiseni, kasutas aga hästi ära Ameerika arst, kes vahepeal. õnnestub Iisraelist põgeneda ja naasta oma koju USA-s. juhtum selgub alles paar tundi hiljem – ja õuduse avastanud õdede meeskond kaasab kohe politsei – kes alustab uurimist alles kaks päeva hiljem – töökoormuse tõttu, mis ei võimalda juhtunuga kohe tegeleda, hoolimata selle tõsidus. Iisraeli politsei jõudis oma uurimises järeldusele, et teo toimepanija on tõepoolest Ameerika arst – ajavahemikku, mis kulus Iisraeli politsei tegutsema hakkamiseni, kasutas aga hästi ära Ameerika arst, kes vahepeal. õnnestub Iisraelist põgeneda ja naasta oma koju USA-s. juhtum selgub alles paar tundi hiljem – ja õuduse avastanud õdede meeskond kaasab kohe politsei – kes alustab uurimist alles kaks päeva hiljem – töökoormuse tõttu, mis ei võimalda juhtunuga kohe tegeleda, hoolimata selle tõsidus. Iisraeli politsei jõudis oma uurimises järeldusele, et teo toimepanija on tõepoolest Ameerika arst – ajavahemikku, mis kulus Iisraeli politsei tegutsema hakkamiseni, kasutas aga hästi ära Ameerika arst, kes vahepeal. õnnestub Iisraelist põgeneda ja naasta oma koju USA-s.

Iisraeli osariigi võimud pöörduvad oma Ameerika kolleegide poole ja nõuavad mehe väljaandmist, et anda talle Iisraelis tema raske teo eest kohtu alla. Kuid Ameerika Ühendriikide võimud keelduvad kindlalt teda välja andmast ja nõuavad kindlalt, et tema kohtuprotsess toimuks USA-s, mitte Iisraelis. USA-s on käimas korrumpeerunud ja ebaõiglane kohtuprotsess – selle lõpus mõistetakse professor kõigis tõsistes süüdistustes õigeks ning ei kaota isegi tegevusluba ning jätkab patsientide ravi USA-s. Tema kohtuprotsessi ajal kostis ka räigeid antisemiitlikke väiteid ameerika arsti “õigustatud kättemaksust”, nii-öelda juutidele. Tema kolleegid Iisraelis on väga vihased ja katkestavad temaga kontakti – ja samal ajal peavad nad avalikku võitlust, mille eesmärk on viia kriminaalne Ameerika professor Iisraelile välja. Kuid Iisraeli riik sõltub, nagu me teame, Ameerika abist, nii et tema käed on seotud ja võimalused tegutseda väga piiratud – kui üldse.

Mõni kuu pärast kohtumenetluse lõppu USA-s leiab noore ameeriklasest professori abikaasa ühel päeval nende kodu hoovist tema surnukeha – laibal on rasked vägivallatunnused. Loomulikult võtab ta kohe ühendust kohaliku politseiga – käimas on uurimine, mis jõuab ummikusse ja kellelgi pole mõrvari isiku kohta aimugi. Ka Ameerika luureteenistuste, CIA ja FBI juurdlused jõuavad samuti ummikusse ja ei suuda leida vähimatki vihjet tapja identiteedi kohta.

Paljud küsimused on jäänud vastuseta: too professori elukoht oli hästi kaitstud elektriväravate, nutika identifitseerimissüsteemiga (mille tõttu oli isegi lähedastel väga raske nende majja siseneda) – kuidas siis mõrtsukatel õnnestus õue pääseda, lohistada professor seal ja mõrvab ta – ja veel siis, kui keegi ei märganud seda tegu reaalajas? Kuidas saab selline olukord üldse eksisteerida? ja miks CIA ja FBI üldse algatasid uurimise või sekkusid, arvestades, et tegemist on eraõigusliku kriminaalasjaga, mitte aga Iisraeli või USA riikliku julgeolekuga? Kas tema endised Iisraeli kaasosalised põhjustasid tema surma – arvestades nende suurt viha tema reetmise ja kuriteo pärast, antisemiitlikud avaldused tema hilisemal kohtuprotsessil ja ka korruptiivse kohtuprotsessi tulemusena, mille käigus ta õigeks mõisteti? Ja kui see tõesti nii on, siis miks keegi Iisraeli riigis neid ei kahtlusta ja nende suhtes ei algatata politseijuurdlust? Kas on võimalik, et CIA ja FBI niinimetatud “uurimine” ei olnud tõeline uurimine, vaid lavastatud samm? Ja kui see tõesti nii oli – miks olid CIA-l ja FBI-l üldse huvi sellise valeandmete esitamise vastu? Või on veel üks võimalus: nartsissistlik patsient, kelle Ameerika professor mõrvas, polnud tegelikult üks, ja tal olid sidemed, millest keegi haiglas ei teadnud? Ja kas need inimesed (keda keegi ei tea, kes nad on) on need, kes otsustasid Ameerika professorile kätte maksta ja ta mõrvata? Kas selline olukord võib eksisteerida?

 

Lugu number 6 – süsteem:

Üle maailma juhtub ootamatult palju surmajuhtumeid, mille päritolu või põhjust keegi ei mõista. Pärast mitu kuud kestnud juhtumite uurimist kõigis maailma politseijõududes õnnestub neil lõpuks välja selgitada, et tegelikult tapeti kõik surnud tulistusega – ja käimas on juurdlused, mille käigus mõistetakse süüdi need, kes on kindlasti kõik mõrvad toime pannud. Kuid keegi ei oska seletada, kuidas võis kuritegevuse tase ilma loogilise seletuse ja põhjuseta nii järsult tõusta. Sellise olukorra tulemusena on sunnitud ehitama üha rohkem vanglaid – ja vanglate ehitustööstus muutub peamiseks tööstusharuks kogu globaalses majanduses, mida hakkavad juhtima maailma rikkad.

Pärast mitut aastat, mil ohvrite arv ulatub miljoniteni, teeb maailma politsei juhtumite uurimisel koostööd, et püüda välja selgitada, mis on kuritegevuse järsu tõusu tegelik põhjus – ja avastada hämmastav reaalsus oma veidruses: kõik tulistamised ja ilma eranditeta ei pannud toime lihast ja luust kurjategijad, vaid arvutipõhise näotuvastussüsteemi poolt, mis tarkvara tõrke tõttu hakkas automaatselt surnuks tulistama iga inimest, kes paneb naeratus nende näol. Parimate ekspertide korduvad katsed tarkvaraviga parandada ebaõnnestuvad haledalt – kuni lõpuks on maailm sunnitud leppima kohutava süsteemi olemasoluga, mis nõuab üha rohkem ohvreid.

Üle maailma korraldatakse töötubasid, mille käigus püütakse kodanikke õpetada mitte naeratama – ja sel viisil oma elusid päästa. Neid töötubasid defineeritakse kui ellujäämistöötubasid, mis jõuavad kõikjale: töökohtadesse, koolidesse ja ka meediasse edastavad neid pidevalt – ja igasugune meedia, mis julgeb asju esitada, igal teemal, mis on humoorikas, suletakse võimude korraldusel koheselt. Luuakse sünge sotsiaalne reaalsus, milles on seadusega keelatud rääkida või avaldada mingeid nalju või küünilisi avaldusi – ja nendest juhistest kõrvale kaldujaid hukatakse massiliselt. Ja sellel on tagajärjed paljudes muudes eluvaldkondades:

Teisest küljest keelduvad need kapitalistid kindlalt igasugusest ettepanekust vähendada tohutut vanglarajatiste arvu ja vabastada kõik vangid, kes mõisteti mõrvades süüdi juba enne, kui maailm teadis, et neid sooritas arvutisüsteem, mitte mõrvarid, kes tulevad. inimühiskonnast ja kuigi neid endid tulistatakse massiliselt surnuks. Ja veelgi enam: isegi kui on selge, et need kapitalistid on järgmised ohvrid, ei ole nad ikka veel valmis vange vabastama, et nende rahaline kasum ei saaks kahju. Avaldatakse palju lugusid kapitalistidest, kes polnud sellega nõus isegi oma viimastel eluhetkedel.

See reaalsus toob kaasa radikaalsed muutused ka paljudes teistes eluvaldkondades: luuleetenduste, teatri- või filmiseansside olemasolu kinodes on rangelt ja täielikult keelatud. Samuti suletakse maailma valitsuste korraldusel kohe kõik ettevõtted, mis tegelevad arvutimängude või igasuguste loominguliste mängude arendamisega. Suletud on ka kõik poed, kus müüakse lastele raamatuid või mänguasju. Tänavatele paigutatud politseinikud rakendavad rangelt igasuguste rõõmude keelustamist – kõik, kes seda keeldu rikuvad, vahistatakse kohe. Päästetööde osana on vaja iga hinna eest inimeste rõõmu ära hoida – ja kogu meediale antakse korraldus edastada ainult õudussaateid.

Luuakse kaootiline sotsiaalne reaalsus, milles kogu maailm seisab abituna surmava süsteemi ees. Kas inimkond leiab ikkagi kriisist väljapääsu – või põhjustab see surmav näotuvastussüsteem kogu inimkonna väljasuremise? Kas leidub keegi, kellel õnnestub leida patent, mis päästab inimesed nende endi väljatöötatud süsteemist ja tehnoloogiast?

Lugu number 7 – masin:

Kuskil leiutatakse kummaline masin, mille ainsaks tegevuseks on raskelt vigastada kõiki, kes sellest läbi sõidavad. Rühm vaimuhaigeid leiab kummalise masina, siseneb sellesse – ja pärast seda, kui nad väljuvad sealt tõsiste vigastustega (ja keegi ei saa aru, miks, sest see väike grupp inimesi on ainsad kogu maailmas, kes teavad selle olemasolust ) nad saavad viimaste jõuga hakkama abi otsimisega ja on paljudeks kuudeks haiglaravil, kellel on Cast üle keha – kui nad räägivad neid ravivatele meditsiinimeeskondadele, et vigastasid end ennetavalt – kuid masina olemasolu hoiavad nad saladuses – ja isegi pärast paljusid vestlusi nendega ei suuda meditsiinimeeskonnad aru saada, mis nende rasked vigastused põhjustas. Haiglaravi ajal kohtlevad meditsiinitöötajad inimesi suure pühendumusega,

Lõpuks see rühm inimesi paraneb – ja vaatamata kõigile neile osaks olnud kannatustele naasevad nad samasse masinasse ning läbivad selle uuesti ja saavad raskelt vigastada –, kuid seekord ei ela nad raskeid vigastusi üle ja surevad. Grupi puudumist on tunda nende elukohas, politsei saab selle kohta teate – ja asub neid otsima. Pärast pikki kuid kestnud otsimist leiab politsei lõpuks inimeste surnukehad – ja märkab ka selle kummalise masina olemasolu, mis viiakse ekspertiisi. Kummaline lugu avaldatakse – ja siis avastatakse ka surmava masina kummaline töö ning seda hakatakse uurima, püüdes mõista, kes selle leiutamise eest vastutab, eesmärgiga nad kohtu ette tuua.

Kuid uurimine jõuab ummikusse – ja keegi ei suuda vastata küsimusele, kes kummalise masina leiutas ja miks see üldse ehitati. Küsimärgid suurenevad ainult asjaolu tõttu, et ükski osapool ei saanud selle tegevusest kasu – ja seda ei kasutatud muuks otstarbeks, välja arvatud läbikäijate vigastamiseks. Asjad jäävad saladuseks. Ohvreid on – aga mitte ühtegi süüdlast, keda saaks kohtu ette tuua – ja kuna keegi ei saa aru, kuidas see masin ehitati, miks see ehitati ja kes on selle ehitamises süüdi, otsustavad nad selle hävitada – ja sellega seonduv mõistatus jääb alles jääda lahendamata igavesti.

 

Lugu number 8 – Hooned:

Teadupärast on kliimasoojenemise tõttu õõnestamas paljude elumajade stabiilsus: hoonete karkassis olev raud paisub, lõhenedes betooni ja mis tehniliselt viib kogu hoone kokkuvarisemiseni. Olukorra märgatava halvenemise tagajärjel ei kõlba paljud elamud kogu maailmas enam elamiseks – üha suuremad elanikkonnad on sunnitud leppima olulise elatustaseme langusega – üleminek mudas elamisele. majad või isegi koopad – ja kuna mõnel juhul pole isegi need elamulahendused võimalikud ja suured elanikkonnad on sunnitud majandama kogu oma elu taeva all.

Sellises olukorras saavad maailma rikkad salaja kokku ja maksavad suuri summasid arhitektuuribüroodele, et nad leiutaksid neile alternatiivseid ehitusviise, mille kaudu oleks võimalik ehitada uutes tingimustes kestvaid maju. Arhitektid üle kogu maailma leiavad lõpuks neile kapitalistidele sobiva tehnoloogia – ja uut tehnoloogiat, aga ka arhitektibüroode ja kapitalistide vahelisi seoseid hoitakse saladuses ning see teave ei ole kättesaadav üha kasvavale elanikkonnale, kes ei tea. on enam elukohti. Nende eriliste hoonete ehitamisel on loodud terve maailmamajanduse haru.

Laiem avalikkus märkab, et kapitalistidel on majad, mis kestavad ega kuku kokku – aga sellele paljudele väga kummalisena tunduvale nähtusele pole kellelgi seletust. Laiema avalikkuse kahtlused, aga ka suur uudishimu, mis seda mõistatust saadab, sunnib laiemat avalikkust uurima ja püüdma mõista, miks neil rikastel inimestel nii stabiilsed majad on. Lõpuks selgub tõde – mis toob kaasa suure nördimuse ja kapitalistide ühemõttelise nõudmise, et tehnoloogia, mis võimaldab neil stabiilsetes majades elada, oleks nüüdsest kättesaadav laiemale avalikkusele – ja mitte ainult neile.

Kapitali omanikud aga, hoolimata korduvatest lubadustest, et need asjad tehakse ära – praktikas ju seda ei juhtu ja ainulaadne ehitustehnoloogia jääb kättesaadavaks vaid sellele piiratud elanikkonnarühmale –, mis tekitab avalikkuse viha. ja vägivaldsete sissetungikatsete algus spetsiaalsetesse elamukompleksidesse. Enda kaitsmise huvides kasutavad kapitalistid oma raha omamoodi erapolitseivägede värbamiseks – ja seda pärast seda, kui nende riigi politsei või sõjaväe poole pöördumisele ei vastata politseinike või sõdurite soovide tõttu. kellest valdaval enamusel pole ka pärast maja kokkuvarisemist elamist, ei vasta . Selliste eraarmeede sõdurid saavad oma tegude eest vastutasuks

Kuid üllataval kombel ei suuda tavalised sõjaväe- ja politseijõud võita kapitalistide eraarmeed – ja need “elamusõjad” jäävad otsustamata ja nõuavad kümneid miljoneid ohvreid. Maailma rikkad ei ole ikka veel valmis kompromissideks – ja hoolimata ulatuslikust ja kohutavast veresaunast hoiavad nad kogu oma jõuga kontrolli all ehitustehnoloogiat, mis võimaldab neile eluasemelahendust, mis on röövitud sadadelt miljonitelt inimestelt üle kogu maailma. maailmas.

Kas me näeme üheski neist inimlikkuse sädet? Kas mõni maailma rikkaim inimene on tõesti valmis unikaalset ehitustehnoloogiat kogu avalikkusele ja mõistlike hindadega välja laskma – mis võiks lõpetada otsustamata kurnamissõjad nende ja maailma eri riikide armeede vahel? Või isegi nii äärmuslikus reaalsuses on kasumijoon ainus, mis määrab?

 

Lugu number 9 – Arheoloogia tulevikust:

Kas kõik on klassis kohal? Hästi. Eelmistes tundides rääkisime põhjalikult Jordaania kuningriigi piirkonnas tehtud väljakaevamistest, mis valgustavad ja laiendavad oluliselt meie teadmisi kuningriigis 21. sajandi alguses ja selle keskel toimunust. Samuti saime olulist teavet nende kultuuri, keele ja keeruliste suhete kohta, mis valitsesid nende ja naaberriigi Iisraeli Kuningriigi vahel nii Benjamin Netanyahu valitsusajal kui ka sellele järgnenud aastatel. Kes soovib asjaga lähemalt rääkida, võib lugeda õpetlikku ja õpetlikku artiklit professor Mashera Tukadolt, kes teatavasti on juba aastaid meie ülikoolis õpetanud. Soovitan lugeda ka 23. sajandi kirjaniku Shatutu Croato tähtsat raamatut “

Nagu me mainisime, oli robotite ja arvutite revolutsioon alguses – aastal 2540 kasutasid autod, veoautod, lennukid ja isegi suur osa rongidest inimestest juhte, mitte neid masinaid, mida me täna tunneme. palju tõendeid selle kohta, et mitmesuguseid muid tegevusi, nagu majade ja hoonete puhastamine, pakkide või posti laiali jagamine ning liikluseeskirjade rakendamine, tegid inimesed, mitte masinad. Samal ajal on 3D-printerite rolli kohta vastuolulisi tõendeid – ja meile pole täiesti selge, miks või mis asjaoludel need leiutati ning isegi eluvaldkonnad, kus neid kasutati, pole selged. meie.

Meil on tõendeid liiklusõnnetuste kohta – mida sel perioodil oli osa kogu maailma elanikkonnast – ja tuleb meeles pidada, et süsteem, mis teab, kuidas neid täielikult ära hoida, mida me täna tunneme kui “superautode luuresüsteemi” selle leiutasid alles 1940. aastatel autoinsenerid, kes leiutasid tänapäevani kasutusel olevad superautod. Näitan teile siin fotosid nendel päevadel toimunud õnnetuste kohutavatest tagajärgedest – ja ülikooli kodulehelt leiate ka videoid, mis illustreerivad nende toimumise viise.

Loengu viimases osas mainin väljakaevamisi, mida tehakse Jeruusalemma linna lõunaosas asuvas kohas – kus leidsime huvitavaid leide. Mitmel pool kaeveala kohtasime nii pealdisi “Kiryat Menachem”, Kiryat Moshe, “Hostel Avivit”, “Beit Hakarem naabruskond” kui ka silti “Yad Sarah Association”. Me ei tea siiani, mida see tähendab. Nendest pealdistest on: kas need olid suured avalikud hooned? Kogukondade nimed? Suurte organisatsioonide nimed – võib-olla nagu teised suured organisatsioonid, nagu “Likudi partei” mida me teame sellest perioodist aastatel 2010–2020? Tänaseks on meil vaid oletused – aga me pole veel suutnud mõista nende pealdiste tegelikku tähendust –, mis on kirjutatud täiesti erinevate tähtedega Alates tänaseni kasutusel olevast uuest digitaalsest heebrea kirjast, mis leiutati juba 2080. aastal.

Märgime, et mõnede teiste pealiskirjade, nagu “Uhkusparaad”, “Knesseti valimiste keskkomitee” ja pealdis “Palestiina rahvas” tähendus ei ole meile tänapäeval selge – ja me ei tea siiani, mida need tähendavad. need mõisted olid neil päevil 21. sajandi alguses. Vahepeal jätkame väljakaevamistega – kaevamisala, mida haldab arheoloogiaõppejõud Shotio Crotti, kellega saab nõu pidada või talle küsimusi esitada.

Seega kuni järgmise tunnini saate üle vaadata materjalid, milles püüdsin teie uudishimu äratada – ja kohtume juba järgmisel nädalal toimuvas tunnis.

 

I. Allpool on kiri, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: toimingud saidil.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Mul on mitmekeelne sait https://disability5.com

mis käsitleb puuetega inimeste teemat.

Minu sait on üles ehitatud süsteemile ofwordpress.org – ja seda salvestati serverites24.co.il

Olen huvitatud veebisaidile artiklite edastamise teenusest – vastavalt veebisaidi omaniku valitud teemadele. Näiteks (mis pole minu ajaveebi jaoks asjakohane ja on antud ainult asja selgitamise eesmärgil: kui ajaveebi käsitleb autotööstust, saab veebisait samal ajal automaatselt oma ajaveebi artikleid samalt veebisaidilt, kus avaldatakse artikleid).

Kas teate Internetis mõnda saiti või süsteeme, mis sellist teenust pakuvad?

Lugupidamisega

Asaf Binyamin,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

Iisrael, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: Kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

ja: [email protected]

3) Minu blogi sisaldab 67 keelt:Usbeki, ukraina, urdu, aseri, itaalia, indoneesia, islandi, albaania, amhari, inglise, eesti, armeenia, bulgaaria, bosnia, birma, valgevene, bengali, baski, gruusia, saksa, taani, hollandi, ungari, hindi, vietnami, tadžiki, türgi, türkmeeni, telugu, tamili, kreeka, jidiši, jaapani, läti, leedu, mongoli, malai, malta, makedoonia, norra, nepali, suahiili, singali, hiina, sloveeni, slovaki, hispaania, serbia, heebrea, araabia, puštu, poola, portugali, filipino, soome, pärsia, tšehhi, prantsuse, korea, kasahhi, katalaani, kirgiisi, horvaadi, rumeenia, vene, rootsi ja tai keel.

 Otsin Internetist veebisaiti või süsteemi, mis võimaldaks nendes keeltes artiklite automaatset lisamist.

4) Ma teatan, et ostsin lisandmooduli “” ühekordse hinnaga NIS 25 Enhanced media library” ja lisan siia lingi veebilehele, kust saate tarkvara alla laadida ja seejärel üles laadida WordPressi pistikprogramm.

 https://wordpress.org/plugins/tinymce-advanced/

Milliseid toiminguid saab selle pistikprogrammiga teha? Milleks seda kasutada saab?

J. Allpool on minu kirjavahetus hosteli “Avivit” giidiga :

972-54-2604842.

Viimati nähtud täna kell 17:24

Kolmapäeval, 14. septembril 2022

Sõnumid on otsast lõpuni krüptitud. kellelegi väljaspool seda vestlust, isegi mitte WhatsAppile, pole võimalik neid lugeda ega kuulata. Lisateabe saamiseks klõpsake.

Tere Vardan: Homme umbes kella 10 ajal hommikul peaks korterisse saabuma pediküürija, kellega ma ravi saamiseks ühendust võtsin (tänase päevani tulin aeg-ajalt “Shol” instituuti sellistele hooldustele – aga terviseseisundi edasise halvenemise tõttu pean edaspidi Jeruusalemma kesklinnas asuvasse instituuti füüsiliselt tuleku asemel vajadusel koju kutsuma pediküürija). Seetõttu ei saa nendel tundidel Koris maja pidada. Koduse külmetuse korral on see võimalik alates hilishommikust või pärastlõunal (see on ravi, mida olen juba korduvalt läbinud – ja see kestab umbes 20 minutit kuni pool tundi). Ja üldiseks teabeks: see ravi ei kuulu haigekassa kindlustatute tervisekorvi – välja arvatud diabeetikud, kes saavad ravi haigekassa raames. Kõigil teistel seda ravi vajavatel kindlustatutel on ainuke võimalus saada ravi privaatselt – nagu mina täna. Juhin tähelepanu, et ma ei tea, millist toetusmäära diabeetikutel selle ravi puhul haigekassalt on õigus saada. Tervitused, Asaf Binyamini-Dair hosteli “Avivit” kaitstud eluasemest. Juhin tähelepanu, et ma ei tea, millist toetusmäära diabeetikutel selle ravi puhul haigekassalt on õigus saada. Tervitused, Asaf Binyamini-Dair hosteli “Avivit” kaitstud eluasemest. Juhin tähelepanu, et ma ei tea, millist toetusmäära diabeetikutel selle ravi puhul haigekassalt on õigus saada. Tervitused, Asaf Binyamini-Dair hosteli “Avivit” kaitstud eluasemest.

19:45

neljapäeval

OK, lepime hiljem kokku

7:02

Vahepeal Tana (Tana köök Etioopia) saabus täna hommikul – umbes pool tundi pärast ravi lõppu. Parimate soovidega, assaf benyamini.

 

K. Hadasa Ein Kerem haigla reumatoloog, kelle juures olen jälgimisel: dr Hagit Peleg.

Tema meiliaadress: [email protected]

L. Allpool on 2 sõnumit, mille kirjutasin oma Interneti-teenuse pakkuja Bezeqi Facebooki lehele:

Asaf Benjamin

Tere Bezeqile: mis saab? Miks on (taas) korduvad Interneti-ühenduse katkestused, täiesti legitiimsed saidid, mis on (taas) põhjuseta blokeeritud, ja väga aeglane sirvimine – ja seda pärast seda, kui olen teiega mitu korda nende probleemidega ühendust võtnud, iga kord, rääkida, “hoolitseda” – Ja need probleemid korduvad alati pärast lühikest aega!! Lihtsalt tüdinenud!!!! Nii et ma ei saa aru: ma maksan sulle fiiberoptilise teenuse eest, mille raames peaksin saama stabiilse internetiteenuse – ja kui klient maksab toote eest, siis ta peaks selle kindlasti saama!!! Ja ilma kõigi nende tarbetute trikkideta!! Mis kuradi probleem siis on, et see asi korda saada ja probleem lõplikult lahendada??? Pea oma sõna ja ära valeta: ma kas ma maksan teile optiliste kiudude ja stabiilse Interneti-teenuse eest? Nii et see on täpselt see, mida ma peaksin saama – ja kõik!!! Ja lõpetage tark olemine – ma peaksin saama selle, mille eest maksan – ja te ei tee kellelegi head – seda sa lubasid!!! Asaf Benjamin.

 meeldib

  

 vastama

  13 tundi

  aktiivne

  Asaf Benjamin

 Ja ma ootan teid, et saaksite selle probleemi lõplikult lahendada!!! Minu telefoninumbrid: Beit-02-6427757. Mobiil-058-6784040.

M. Allpool on mitu linki, mille kaudu leiate rohkem teavet minu ja Iisraeli invaliidide võitluse kohta, milles ma osalen:

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA

https://sites.google.com/view/raayonotonline/%D7%91%D7%99%D7%AA

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=ABXTP51Crzs

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://www.nitgaber.com/

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email