Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Populácia so zdravotným postihnutím vo svete - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Populácia so zdravotným postihnutím vo svete

Ľudstvo zahŕňa širokú škálu populácií a skupín ľudí na celom svete. Medzi špeciálne a najstaršie skupiny patria populácie ľudí so zdravotným postihnutím. Znamená to potrebu zaujať jedinečný prístup k týmto ľuďom, ktorí čelia rôznym každodenným výzvam vo fyzickej, emocionálnej a sociálnej oblasti. Sociálna a politická novela, ktorá rozširuje práva a ochranu ľudí so zdravotným postihnutím na celom svete, je dôležitá a spravodlivá, no stále je tu veľa výziev, ktorým treba denne čeliť.

Kultúra a jazyk sú mimoriadne dôležitou súčasťou rozmanitosti populácií na celom svete a medzi ľuďmi so zdravotným postihnutím nič menej a nič viac. Miestami je to kultúra so spoločným jazykom, ktorá tejto skupine umožňuje prejavovať sa a zapájať sa do spoločenského života prirodzeným spôsobom. A inde môže zdravotné postihnutie ľudí túto integráciu skutočne sťažiť, alebo niekedy dokonca úplne znemožniť.

Jednou z najväčších a najrozmanitejších populácií postihnutých telesným postihnutím je verejnosť trpiaca slepotou alebo zrakovým postihnutím. Ľudia s vážnymi problémami so zrakom nezvládajú svoj život a svoje každodenné činnosti, ako je pohyb po uliciach mesta, nakupovanie, vyhľadávanie na internete a ďalšie bez primeranej pomoci a vedenia. Digitálne technológie dnes ponúkajú mnoho spôsobov, ako pomôcť nevidomej alebo slabozrakej populácii – a treba vynaložiť maximálne úsilie, aby boli tieto technológie prístupné a použiteľné čo najširšie.

Aj v emocionálnej a mentálnej oblasti je potrebné sa odvolávať na populácie ľudí so zdravotným postihnutím. Pokiaľ ide o emocionálne alebo psychologické problémy, môže to mať tiež emocionálny vplyv na rôzne sociálne kruhy postihnutej osoby, preto je dôležité poskytnúť primeranú psychologickú podporu a pochopiť jedinečné potreby týchto ľudí, ktorí sú v kontakte s postihnutou osobou. vypnuté s jednou alebo druhou frekvenciou.

 

Aby sme ľuďom so zdravotným postihnutím priniesli potrebné podmienky a zlepšili kvalitu života, je veľmi dôležité investovať do vzdelania. Napriek problémom môže väčšina ľudí so zdravotným postihnutím získať dostatočné vzdelanie a zúčastniť sa na trhu práce. Je dôležité vytvárať príležitosti pre každého, aby si našiel prácu a absolvoval primerané školenie, aby mal v živote rovnaké šance.

Ďalšou z hlavných výziev je dopravná dostupnosť a prístup k zdravotníckym službám zlučiteľným s jedinečnými potrebami ľudí so zdravotným postihnutím. Verejná doprava, ako aj súkromné ​​vozidlá prístupné pre zdravotne postihnutých môžu byť pre zdravotne postihnutých výborným nástrojom pri ich integrácii do spoločnosti – rovnako ako nedostatočná dopravná dostupnosť môže spôsobiť vážnejšie sociálne vylúčenie zdravotne postihnutých a zdravotne postihnutých obyvateľov.

Odpoveď: 16. septembra 2023 som si otvoril účet na webovej stránke justpaste.it. Na túto stránku nahrávam príspevky v 88 jazykoch:

Uzbečtina, ukrajinčina, urdčina, azerčina, taliančina, indonézčina, islandčina, írčina, albánčina, amharčina, angličtina, estónčina, esperanto, afrikánčina, arménčina, bulharčina, bosniančina, barmčina, bieloruština, bengálčina, baskičtina, gudžarátčina, gruzínčina, galícijčina, nemčina, dánčina, holandčina, maďarčina, hindčina, waleština, vietnamčina, zuluština, khmérčina, tadžčina, turečtina, turkménčina, telugčina, tamilčina, jávčina, gréčtina, jidiš, japončina, kurdčina súran, laoština, lotyština, litovčina, maori, mongolčina, malajčina, malgaština , maltčina, malajálamčina, macedónčina, maráthčina, nórčina, nepálčina, svahilčina, somálčina, sundánčina, sinhálčina, čínština, slovinčina, slovenčina, španielčina, srbčina, hebrejčina, arabčina, paštčina, poľština, portugalčina, filipínčina, fínčina, pandžábčina, perzština, čeština , francúzsky, kórejský, kazašský, katalánsky, kirgizský, kannadský, chorvátsky, kreolský, rumunský, ruský, švédsky, thajský, tigrínsky.

Odkaz na môj účet: https://justpaste.it/u/assaf_benyamin2

B. Tu je niekoľko nápadov na softvér a/alebo internetové systémy, o ktorých som uvažoval:

 

1) Hľadajte podľa chýbajúcich slov alebo fráz – ako vieme, internetové vyhľadávače poskytujú surferom všetky výsledky, v ktorých sa objaví hľadané slovo alebo fráza, ktorú surfer zadal.

Výzvou je implementovať softvér vo veľkých vyhľadávačoch (ako je Google, Microsoft Bing atď.), ktorý umožní surferom, ktorí sa o to zaujímajú, možnosť „vyhľadávať chýbajúce“ – hľadať všetky informácie na internete. ktorý nezahŕňa hľadaný výraz, ktorý bol spevnený.

Napríklad: keď surfer zadá frázu „reštaurácie v New Yorku“, dostane iba informácie, ktoré neobsahujú tieto hľadané slová.

2) Založenie spravodajského webu s názvom „Občianske vojny v našej dobe“ – spravodajského webu, ktorý sa bude zaoberať správami z občianskych vojen, ktoré sa z času na čas vyskytujú v rôznych častiach sveta.

3) Plugin na pridávanie obsahu do WordPress – Ako viete, existujú WordPress stránky, ktoré majú veľké množstvo príspevkov. Keď používateľ chce napríklad pridať frázu „Úplný bibliografický zoznam je na stránke „Bibliografický zoznam“ na tejto webovej lokalite, táto úloha môže byť frustrujúca a únavná, keď veľký počet príspevkov, ku ktorým chcú pridať frázu.

Myšlienkou je preto vývoj doplnku, ktorý umožní pridanie

fráza (v hebrejčine) “הרשימה הביבליוגראפית המלאה נמצאת בעמוד ‘רשימה ביבליוגראפית’ באתר זה“, alebo akákoľvek iná fráza, ktorú si používateľ vyberie k veľkému počtu príspevkov jedným kliknutím a bez potreby pridávať frázu ku každému príspevku samostatne- A to jednoduchým a jednoduchým spôsobom, ktorý je možné prispôsobiť aj používateľom, ktorí nie sú programátormi alebo odborníkmi na kód.

Je tiež žiaduce povoliť synchronizáciu pluginu s PolyLanguage alebo inými WordPress pluginmi, pomocou ktorých sa budujú viacjazyčné webové stránky, aby bolo možné napríklad pridať frázu v tomto jazyku ku všetkým príspevkom napísaným v určitom jazyku. jazyk – tiež jedným kliknutím.

napríklad:

Pridajte do všetkých príspevkov v angličtine jedným kliknutím frázu:

“The full bibliographic list is on the ‘Bibliographic list’ page on this website”

2. Pridajte do všetkých príspevkov v čínštine jedným kliknutím frázu:

 “完整的書目列表位於本網站的‘書目列表’頁面”

 

(Neviem po čínsky – použil som Google Translate, odkiaľ som skopíroval túto frázu)

atď’.

 

C. Nižšie je niekoľko príspevkov, ktoré som zdieľal na sociálnej sieti Facebook:

1)

Asaf Benjamin

13 v septembri B-9:46

 

Zdieľané s verejnosťou

 

Zvláštna otázka:

Posledné roky sa hovorí o tom, že je to možné a v budúcnosti dôjde na planéte Mars k osídleniu ľudí.

Aký je postoj židovského Halacha k tejto veci? Je opustenie Zeme a presun na Mars podľa Halacha povolené alebo zakázané? A je v tejto veci rozdiel medzi tým, čo prikazuje Žid a čo pohan?

zaujímavé…

 

2)Asaf Benjamin

15 v septembri B-22:44

 

Zdieľané s verejnosťou

Charlie Aufleger

7. júla 2018

 

Ide muž po ulici a kričí country shit, country shit… policajt ho na mieste zastaví a predvedie na rýchly súd.

Sudca sa pýta, uvedomujúc si, že muž hovorí áno. Sudca sa pýta, čo musíte povedať, kým vynesiem váš rozsudok? Muž odpovedá, nepovedal som, ktorá krajina. Sudca dá policajtovi pokutu za vyrušovanie súdu.

Tí dvaja opustia súd, policajný filter, vidiecke sračky. Muž mu hovorí, že som ti to povedal!

A teraz v štýle Mikea, ktorý prestal písať.

Dnes som bol svedkom vzrušujúceho a šokujúceho prípadu v Izraeli. Turistka z Ruska, uznávaná lekárka, lektorka lekárskej fakulty a jej najstaršia dcéra prišli na dovolenku do Izraela. Na hraničnej kontrole sa ich pýtali, kde budú? Predniesli pozvánku z hotela v Aškelone. Zamietli im vstup do krajiny a boli deportovaní s odôvodnením, že Aškelon nie je turistická destinácia a oni im neveria.

Posraná krajina.

3)Asaf Benjamin

24 v septembri B-10:22

 

Zdieľané s verejnosťou

Vojak, ktorý vypadne z leteckého kurzu, sa rozhodne pridať k jednej z jednotiek protivzdušnej obrany, ktorá je zodpovedná za obsluhu protilietadlových rakiet.

Keď sa vojaka pýtajú, prečo sa zo všetkých armádnych jednotiek rozhodol vstúpiť práve do tejto jednotky, odpovedá

“Samozrejme, že som sa rozhodol vstúpiť do jednotky, ktorá prevádzkuje protilietadlové rakety. Ak nepoletím ja, nepoletí nikto.”:

4)Asaf Benjamin

23 v septembri B-13:41

 

Zdieľané s verejnosťou

https://www.israelhayom.co.il/…/hashavua/article/13002739

Článok (v hebrejčine) o histórii vzdelávacích systémov vo svete.

Ukazuje sa, že školy vo formáte, aký poznáme dnes v západnom svete, začali v Prusku, začiatkom 18. storočia.

Čo vieme o Enochových systémoch alebo školách v skorších obdobiach histórie (napríklad v stredoveku alebo v staroveku)?

A čo Enochove systémy v kráľovstvách alebo krajinách, ktoré vôbec neboli súčasťou západného sveta (ako Enochov systém na starovekom Blízkom východe – Sumer, Akkad či Asýria, ako aj Enochove systémy – ak také v r. Indické kultúry ako kráľovstvá Inkov, Aztékovia alebo kráľovstvo Quito – samozrejme pred dobytím Španielmi V rukách Franciscovej armády sa rozišli na konci 16. storočia) – čo o tom vieme dnes?

 

5)Asaf Benjamin

26 v septembri B-12:33

 

Zdieľané s verejnosťou

Od ženskej organizácie prichádza požiadavka na začatie trestného vyšetrovania:

“Kráľ Šalamún mal 1000 manželiek – vážny prípad polygamie!!! Žiadame, aby sa proti nemu okamžite začalo vyšetrovanie!! A všetci, ktorí sú do aféry zapojení, boli postavení pred súd!!”.

lol…

6) Podrobnosti

Administrátorský tím odmietol váš príspevok v sekcii Opýtajte sa lekára | skupina Zdravotnícky personál Múdrosť davu.

pred 12 hodinami

Asaf Benjamin Opýtajte sa lekárov lekárskej múdrosti masy

14 hodín ·

komu: “Opýtajte sa lekárov lekárskej múdrosti masy“.

Predmet: Vyhľadávanie kliniky.

Vážené dámy/páni.

V pondelok 2. októbra 2023 o 11:30 som dostal odporúčanie na kolorektálnu kliniku od môjho rodinného lekára na klinike „Ha-Teilat“ Všeobecného zdravotného fondu v Jeruzaleme.

Keď som sa však obrátila na kliniku, referentka na klinike mi rázne odmietla povedať, kde takéto ambulancie sú. Poprosil som ju, že skúsi skontrolovať počítač v ambulancii, kde sú takéto ambulancie, odpovedala opovrhnutím a úplným ignorovaním.

Telefónne číslo ambulancie je 972-2-5098282.

Samozrejme, samotná udalosť nie je vôbec prekvapujúca – takéto náhodné a nezmyselné zneužívanie poistencov fondu sa opakuje už dlhé roky.

A na praktickej úrovni: rád by som vedel, ako môžem získať informácie o klinikách, ktoré majú kolorektálny dohľad v oblasti Jeruzalema (mesto, kde žijem).

Nebudem môcť začať terapeutické sledovanie bez toho, aby som vedel, kde takéto ambulancie sú a ako ich kontaktovať.

S Pozdravom,

Asaf Benjamin.

post Scriptum. 1. Moje telefónne číslo: 972-58-6784040.

2. Moje IČO: 029547403.

spätná väzba

Dobrý deň, nemôžem na túto záležitosť upozorniť zo strachu z ohovárania

 

7) Príspevok od zmätenej osoby (upozornenie na čítanie: žiadame zdravých a normálnych ľudí, aby príspevok nečítali):

Ľavičiari v mojej situácii nie sú schopní konať za zdravotne postihnutých.

Dôvod: ľavicová ideológia síce podporuje udeľovanie práv znevýhodnenému obyvateľstvu – keď sa však veci podrobia skúške, je jasne vidieť, že táto ideológia neexistuje alebo sa v praxi uplatňuje vo svete – a ľavica -krídlové strany, ak a keď dosiahnu mocenské alebo mocenské pozície, obávajú sa diskriminácie zdravotne postihnutého a núdzneho obyvateľstva – a v praktickej rovine nedávajú svetu svoju socialistickú a údajne “sociálnu” ideológiu.

Na druhej strane, ani pravicoví ľudia v mojej situácii nikdy nebudú môcť konať pre postihnutých a núdznych ľudí, a tentoraz pre pravicovú ideológiu, ktorá sa skutočne realizuje, ak a keď tieto strany dosiahnu mocenské pozície resp. moc:

Veď kapitalistický svetonázor tvrdí, že najtalentovanejší a najmúdrejší ľudia v spoločnosti sú ľudia, ktorí vedia uspieť v biznise – alebo ľudovo povedané „zarábať“.

Ak sa teda človek dostane do stavu chudoby, je pravdepodobne hlúpy – a ak je hlúpy, tak si rozhodne zaslúži zomrieť od hladu na ulici (a zdôrazním, že si to nemyslím – ide však o svetový pohľad na kapitalizmus hovorí).

Samozrejme, tento svetonázor je ostro proti potrebe pomáhať ľuďom v núdzi: veď podľa kapitalistického svetonázoru sú neoddeliteľnou súčasťou populácie hlúpych ľudí v spoločnosti – a zaslúžia si žiť v núdzi a chudobe. ich životy.

Preto nikdy neuverím ľavičiarovi, ktorý povie, že mi „chce pomôcť“ – a rovnako plne uverím aj pravičiarovi, ktorý toto sľúbi.

A v skratke: žiadna vláda ani režim – ani sprava, ani zľava – nikdy nebude mať záujem pomáhať postihnutým alebo núdznym – a každému z nich z iných dôvodov – a u každého z nich bude diskriminácia vyjadrená v iným spôsobom – ale stále to bude presne tá istá diskriminácia.

Záver pre mňa je, že neexistuje žiadna nádej.

Čítal si môj príspevok? Škoda – predostrel som svoje slová výslovným upozornením na čítanie a nemôžem niesť zodpovednosť za tých, ktorí trvajú na tom, aby si prečítali, čo napíše komplikovaný človek…

 

8) Vo svete sa objavuje nový zvyk: štvrte a obytné štvrte určené len pre akademikov – tých, ktorí majú magisterský alebo vyšší stupeň. Všetok zvyšok obyvateľstva žije v iných a oveľa menších oblastiach. Pri vchode do akademických štvrtí je prísna stráž, ktorej účelom je presadzovať nové segregačné zákony.

Nie som akademik. Nemám ani úplný imatrikulačný list – čo znamená, že do mnohých oblastí sa odteraz nebudem môcť dostať navždy.

Ale počkajte – vlastne, čo ma to zaujíma? Aj tak nevychádzam z domu.

Ak to chcú akademici nazvať nejako ako „Obydlia bláznov“ alebo Bývanie barbarov (takto sa označujú všetky tie obytné štvrte mimo rezidencií akademikov) – je mi to naozaj jedno.

Z mojej strany nech tam zostanú a hotovo.

9)

https://smsbomber.co.in/

Indický web – podľa nich sa dajú posielať správy cez itSMS je úplne zadarmo (neskúšal som ich systém – neviem, či naozaj funguje).

Ale pšššt…

Prosím, nehovorte bunkovým spoločnostiam…

lol…

 

10)Spoločnosť s názvom „The New Alphabets“ vyvíja aplikáciu s rovnakým názvom.

Toto je aplikácia, pomocou ktorej môžu používatelia internetu vytvoriť sadu symbolov, ktoré budú tvoriť písmená – a potom na základe nich vyvinúť nový jazyk s novou slovnou zásobou – bez spojenia s ktorýmkoľvek z jazykov, ktorými sa hovorí vo svete. dnes.

Aplikácia svojim mechanizmom blokuje vytváranie fontov alebo slovnej zásoby, ktorá je príliš podobná akémukoľvek jazyku, ktorý sa momentálne používa v našom svete.

Mnohé krajiny sa rozhodnú postaviť spoločnosť mimo zákon a nedovolia, aby sa systém používal: “Nechceme ľudí, ktorí sú príliš múdri – je to nebezpečné. Sme proti nebezpečným myšlienkam. Nech sa nikto neodváži zmeniť našu tvár a sabotovať našu jazykovú hegemóniu !!!Múdrosť sa vždy, ale vždy nachádza len u nás – u vlád a u obchodníkov, ktorí pre nás pracujú (alebo vlastne sme s nimi – nenechajte sa zmiasť – tu nepriznávame chybu – na ktorú by sa nikto neodvážil takto uvažovať!!).Je veľmi dôležité zachovať ideologickú jednotu – a všetci, ktorí sa od nej odchyľujú, pôsobia proti jednote a celistvosti spoločnosti.A za zachovanie verejného pokoja a ako neoddeliteľnú súčasť nášho úsilia predchádzať nebezpečným myšlienky, zabezpečíme úplnú ideologickú jednotnosť v rôznych komunikačných prostriedkoch – rozhlase, televízii a tlači.“

Keď sa tieto rozhodnutia vlád, ktoré sa vláda snažila utajiť, dozvedia verejnosť, začne sa protest, ktorý je potláčaný s veľkou krutosťou.

Vo vládach sveta vládne veľké zadosťučinenie: “Podarilo sa nám dosiahnuť svetový mier – spolupráca v záujme presadzovania našej ideologickej jednoty. Nikto už nebude môcť ohrozovať náš status – akí sme srandovní!!”.

 

11) Riaditeľ psychiatrického oddelenia sa zblázni a rozhodne sa amputovať nohy každému, kto bude prepustený z oddelenia – len tak a bez dôvodu.

Rodiny pacientov predkladajú ministerstvu zdravotníctva a iným orgánom sťažnosti, ktoré sa stretávajú s pohŕdavým prístupom a úplnou neprehľadnosťou.

Vo svojej núdzi sa rodiny rozhodnú obrátiť na médiá, ktoré rozhodne odmietajú zverejnenie problému:

“Chvejeme sa od strachu. Podajú na nás žaloby za ohováranie – je lepšie, ak pacientom amputujú nohy, ako že by sme prišli o peniaze, ktoré musíme rozhadzovať.”

 

12) Štát Izrael sa definuje, aspoň zjavne, ako demokratický štát.

To sa však v praxi nedeje, pretože každé vyjadrenie niekoho, ktoré sa nepáči inej osobe, vedie k situácii, že tomu, kto povedal, čo povedal, okamžite hrozí žaloba na urážku na cti – a samozrejme drvivej väčšine občanov Štát Izrael (vrátane mňa) sa nemôže zaoberať žalobami za urážku na cti a žalobami za umlčanie kvôli finančným nákladom.

Mám teda návrh: keď občan príde na verejné miesto, ako je televízne štúdio, rozhlas alebo akékoľvek iné miesto, kde sa diskutuje na určitú tému, uvidí pred sebou tabuľku, na ktorej organizátori podujatie vytvorí usporiadaný zoznam všetkých slov, v hebrejčine alebo v iných jazykoch, ktoré môžu byť na danom podujatí vyslovené.

Samozrejme, po každej otázke, ktorú občan dostane, bude nútený prejsť zoznam povolených slov – a použiť ich len na účely odpovedí – keďže použitie akéhokoľvek iného slova bude mať za následok žalobu na urážku na cti, nebude môcť riešiť – a samozrejme aj veľké bolesti srdca.

Budem za tieto slová žalovaný za urážku na cti? Aké zakázané slová som tu použil?

kto je urazený?

Aká katastrofa…

Hahaha…

 

13) Podľa štúdií vykonaných v oblasti kriminológie zistili, že existuje spolupráca medzi zločincami alebo zločineckými organizáciami zo židovského sektora a ich „kolegami“ z arabskej spoločnosti v Izraeli.

Kto teda povedal, že v Izraeli neexistuje spolužitie medzi Židmi a Arabmi?

skutočnosť, že existuje.

Na základe tejto spolupráce je možné a možné začať rokovania o mieri – faktom je, že je to možné…

lol…

 

14) Vo svete sa objavuje nový zvyk: štvrte a obytné štvrte určené len pre akademických pracovníkov – s magisterským alebo vyšším vzdelaním. Všetok zvyšok obyvateľstva žije v iných a oveľa menších oblastiach. Pri vchode do akademických štvrtí je prísna stráž, ktorej účelom je presadzovať nové segregačné zákony.

Nie som akademik. Nemám ani úplný imatrikulačný list – čo znamená, že do mnohých oblastí sa odteraz nebudem môcť dostať navždy.

Ale počkajte – vlastne, čo ma to zaujíma? Aj tak nevychádzam z domu.

Ak to chcú akademici nazvať nejako ako „Obydlia bláznov“ alebo Bývanie barbarov (takto sa označujú všetky tie obytné štvrte mimo rezidencií akademikov) – je mi to naozaj jedno.

Z mojej strany nech tam zostanú a hotovo.

Páči sa mi to

Komentujte

zdieľanie

D. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som poslal profesorke Shikme Breslerovej:

 

Autor: Assaf Binyamini < [email protected] >

do:[email protected] < [email protected] >

Odoslané: sobota, 9. septembra 2023 o 12:12:35 GMT+3

Predmet: Moje listy profesorke Shikme Breslerovej.

 

Komu: Profesor Shikma Bresler, pozdravujem:

Predmet: Pomoc od influencerov.

Drahá pani.

V roku 2007 som sa zapojil do boja zdravotne postihnutých v Izraeli. Od 10. júla 2018 to robím v rámci „Natgver“-transparentného hnutia invalidov, ku ktorému som sa pridal.

Ako iste viete, ľuďom, ktorí sa snažia na internete propagovať rôzne veci ako sú produkty, webové stránky, ktoré vlastnia a v mnohých prípadoch aj sociálne boje rôzneho druhu, niekedy pomáhajú sieťoví influenceri – známi ľudia (tzv. „celebrity“), ktorí propagujú ich nápady za mimoriadne vysoký poplatok.

Moja otázka na vás znie: Poznáte ekonomický model, pomocou ktorého sa dokážu do takéhoto formátu začleniť aj ľudia ako ja, ktorí žijú s nízkym príjmom?

Podotýkam, že medzi nami nie je žiadna osobná známosť – počul som o vás z médií.

S Pozdravom,

assaf Binyamin,

Kostarická ulica 115,

Vchod A-byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

 

Telefónne čísla: v tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola

spracované. Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moja webová stránka: https://www.disability55.com

3) Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

4) Terapeutické prostredie, v ktorom sa nachádzam:

Združenie “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit St. 6,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9650816.

Telefónne čísla v kanceláriách hostela: 972-2-6432551. Alebo: 972-2-6428351.

Sociálna pracovníčka z hostela, ktorá pracuje v mojom byte: pani Sara

Stora-972-55-6693370.

5) 10. júla 2018 som sa pridal k hnutiu „Natagver“ – transparentní invalidi. V hnutí sa snažíme vystupovať v mene transparentných zdravotne postihnutých, teda ľudí ako ja, ktorí trpia vážnymi zdravotnými problémami, ktoré nie sú navonok viditeľne viditeľné, a preto sú diskriminovaní aj vo vzťahu k ostatným zdravotne postihnutým. .

Riaditeľkou hnutia, ktorá je aj jeho zakladateľkou, je pani Tatiana Kaduchkin a jej telefónne čísla sú:

972-52-3708001. Alebo: 972-3-5346644.

Náš web:  https://www.nitgaber.com/

 

E. Nižšie je správa, ktorú som poslal na oddelenie pre verejné otázky nemocnice Hadassah Ein Kerem v Jeruzaleme:

 

Moje listy na oddelenie pre verejné otázky nemocnice Hadassah Ein Kerem.

Asaf Benjamin< [email protected] >

Komu:

[email protected]

Štvrtok, 28. september-13:08

Komu: Nemocnica Hadassah Ein Kerem – oddelenie verejného dopytu.

 

Predmet: Problém s radom na testovanie.

Vážené dámy/páni.

Objednala som sa na echokardiografické vyšetrenie, ktoré musím urgentne urobiť – podľa odporúčania lekárov, u ktorých som bola na vyšetrení.

Test bol naplánovaný na nedeľu 8. októbra 2023 o 11:30 hod.

Pracovníci ústavu sa však sami rozhodli termín zrušiť a presunúť na 22.10.2023 – a nečakane ma o tom informovali telefonicky z čísla 972-2-6777901 – vo štvrtok 28.9.2023 o hod. 12:14. Všetky moje pokusy vysvetliť zamestnancom ústavu, že ide o test, ktorý musím urgentne urobiť a že ho nemožno odložiť do 22.10.2023, narazili na stenu v podobe ignorovania. Keď som ich požiadal, aby mi ponúkli nejaké riešenie situácie, odpovedal som negatívne.

Čo teda urobíme? Čo presne od pacienta v takejto situácii očakávate? Ich správanie je jednoducho škandalózne. Nepochybujem o tom, že na rozdiel od slov úradníčky v ústave, s ktorou som hovoril (neviem ako sa volá), podľa nich nemajú možnosť urobiť test do 10.22. 2023 Táto možnosť existuje – jednoducho ležia s odhodlaným čelom.

S pozdravom,

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A – Apartmán 4,
Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola riešená.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

3) Rodinný lekár, u ktorého som sledovaný:

Dr. Brandon Stewart,

Zdravotné služby “Clalit” – klinika “HATAYELET”,

6 Daniel Yanovsky St.,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9338601.

Telefónne číslo v kanceláriách kliniky: 972-2-5098282. Faxové číslo v kanceláriách kliniky: 972-2-6738551.

F. Nižšie je uvedený popis problému, ktorý som mal s klinikou, kde sa liečim:

Komu:

Predmet: Ambulancia zdravotnej poisťovne – nedostatočná odpoveď.

Vážené dámy/páni.

Pohotovostnú správu som poslal do všeobecného zdravotného fondu, kde som sledovaný, na faxové číslo:972-2-6738551.

Toto je klinika „Hatayelet“ Všeobecnej zdravotnej poisťovne v Jeruzaleme.

Na túto žiadosť však nereagujú.

Taktiež pri pokuse kontaktovať kliniku telefonicky na č

Telefón 972-2-5098282 Nikto neberie telefón – a po krátkom čase sa hovor preruší.

Keď som sa pokúsil kontaktovať zdravotnícke služby Kalalit prostredníctvom sociálnej siete WhatsApp, dostal som nasledujúcu správu:

Podľa mojich údajov nie je možné pokračovať v procese na WhatsApp.

Pre bližšie objasnenie môžete kontaktovať tajomníka vašej kliniky.

Ešte si nenastúpil na vysokú školu?

Môžete to urobiť jednoducho a rýchlo tu:

https://r.clalit.co.il/yj6hlzp

 

A keď vstúpim do tohto odkazu, som nasmerovaný (opäť) do osobnej oblasti webovej stránky „Klelit Online“, kde nie je možné posielať žiadosti na kliniku.

tak čo robíme?

S Pozdravom,

assaf benyamini.

9.2023

 

Pozdravujem na promenádnej klinike:

Predmet: požiadavky na kliniku.

Vážené dámy/páni.

Na vašej klinike ma lieči rodinný lekár Dr. Brandon Stewart.

Chcel by som požiadať kliniku:

1) Chcel by som obnoviť recepty na moje pravidelné lieky:

TEGRETOL ČR

SEROQUEL

EFFEXOR

V tejto veci nepotrebujem vysvetlenia – sú to lieky, ktoré pravidelne beriem už mnoho rokov.

Túto žiadosť Vám posielam faxom, nakoľko systém webovej stránky “Klelit Online” mi neumožňuje podať žiadosť prostredníctvom nej.

2) A otázka pre lekára:

Mal by som sa dať zaočkovať proti chrípke alebo sa mi to odporúča? A počul som, že existuje aj vakcína proti novému kmeňu korona vírusu. Mám dostať aj túto vakcínu?

V každom prípade, ak sa mi skutočne odporúča dostať tieto vakcíny, zaujímalo by ma, aký je na to potrebný postup.

S Pozdravom,

assaf benyamini je pacient na klinike.

post Scriptum. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje telefónne číslo: 972-58-6784040.

3) Certifikáty a/alebo odporúčania mi môžete posielať na moju e-mailovú adresu:

[email protected]

alebo na moje faxové číslo: 972-77-2700076.

G. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som poslal na rôzne miesta:

 

Komu:

Predmet: Objednávanie lieku/prípravku.

Vážené dámy/páni.

Nedávno som dostal odporúčanie od môjho rodinného lekára, aby som používal masť s názvom Rectosurin.

Teraz však nastal problém: táto masť nie je na sklade vo všeobecných zdravotníckych zariadeniach, ktorých som členom, a nedá sa u nich objednať.

Chcela by som vediet od koho si mozem objednat tuto mast s ktorou by som mala zacat liecbu.

S Pozdravom,

Asaf Binyamin,

Kostarická ulica 115,

Vchod A-byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

Izrael, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

H. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som si myslel, že pošlem na rôzne miesta:

Komu:

Predmet: Vyhľadajte centrum tiesne.

Vážené dámy/páni.

Som 51-ročný zdravotne postihnutý (moje slová sú napísané 4.10.2023) – a kvôli svojim rôznym chorobám som nútený z času na čas ísť do nemocníc – a za týmto účelom mi v súčasnosti pomáha napr. núdzové centrum Asociácie Yad Sarah.

Kvôli nešťastnej udalosti a bolesti srdca, ktorá ju sprevádzala, ich však chcem opustiť a hľadať si iné centrum núdze.

Poznáte nejaké spoločnosti, kde môžete túto službu získať? A ak áno – za akú cenu?

S Pozdravom,

Asaf Binyamin,

Kostarická ulica 115,

Vchod A-byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

PSČ v Izraeli: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

 

post Scriptum. 1) Nižšie je uvedený popis podrobností o prípade, ktorý som nedávno mal so združením „Yad Sarah“:

 

Komu:

Predmet: problém s formulárom.

Vážené dámy/páni.

V piatok 29. septembra 2023 o 17:17 som prišiel na pohotovosť do nemocnice Hadassah Ein Kerem – a bolo to kvôli intenzívnej bolesti, ktorú som pociťoval. Odvolanie bolo cez krízové ​​centrum združenia „Yad Sarah“.

Aby som mohol vyrovnať vec finančného dlhu voči organizácii Magen David Adom, potrebujem, aby mi združenie „Yad Sara“ zaslalo písomný formulár odporúčania (moje odporúčanie do centra tiesne cez zariadenie u mňa doma bol verbálny).

Pri mojich rozhovoroch so zamestnancami Združenia Yad Sara z nedele 1. októbra 2023 však vysvitlo, že nie sú pripravení mi potvrdenie zaslať, a to s podivným tvrdením, že „osoba, ktorá vec vybavuje, sa vráti pracovať až po Sukot“.

Samozrejme tu nie je čo “liečiť” – jediné, čo som od nich žiadala, bolo poslať mi odporúčanie – potvrdenie o odporúčaní, ktoré som mala na pohotovosť.

Len nechápem, prečo by odoslanie formulára, ktoré trvá maximálne pol minúty, malo byť také komplikované.

tak čo robíme?

Už mi je len zle z týchto zbytočných a hlúpych hier – nechápem, aký majú dopekla problém s odoslaním formulára!!!

S Pozdravom,

assaf benyamini.

2) Moje IČO: 029547403.

3) Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: 1972assa [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

 

I. Moje odkazy:

 

1) ISRAGEM – Izraelská spoločnosť pre medicínu zameranú na sexuálne a rodové povedomie

2)Združenie „Oči na ceste“.

3) femlinks.co.il-portál stránok feministických organizácií v Izraeli

4) Spojenie-konzultácia židovská ženská-osobná

5)  izba Lekárky – skupina žien, ktoré liečia v Izraeli

6)Centrum zdravia srdca žien – nemocnica Hadassah Ein Kerem

7)Pokyny “Zachráňte si oči” – pomoc pri rehabilitácii Od pornografie

8)undetectable.ai – nezistiteľný nástroj na písanie umelej inteligencie

9)SMM qqtube.com- Kúpte alebo vyskúšajte sledovateľov, zobrazenia, lajky a ďalšie zadarmo

- Našli ste chybu? Povedz mi o tom -

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE