Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Praca zdalna - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Praca zdalna

Do:

Temat: produkcja nauczania na odległość.

Szanowni Państwo.

Na te dni szukam pracy.

Jak wiemy, istnieje obecnie technologia wykorzystania drukarek 3D do produkcji różnych produktów.

Czy istnieje również technologia, która pozwala na wytwarzanie produktów tymi drukarkami bez konieczności obecności człowieka w pobliżu drukarki, ale poprzez wydawanie instrukcji zdalnie lub z komputera osobistego w domu?

A jeśli taka technologia istnieje dzisiaj – czy wiesz, które firmy oferują takie miejsca pracy? A jakie umiejętności osobiste są potrzebne do tego celu?

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

A. Poniżej znajduje się e-mail, który wysyłam w różne miejsca:

Do:

Temat: Organizacje pisarzy.

Szanowni Państwo.

Piszę na stronie site disability55.com, która zajmuje się problematyką osób niepełnosprawnych.

Strona została zbudowana w systemie wordpress.org – i jest to strona wielojęzyczna w 67 językach:Uzbecki, ukraiński, urdu, azerski, włoski, indonezyjski, islandzki, albański, amharski, angielski, estoński, ormiański, bułgarski, bośniacki, birmański, białoruski, bengalski, baskijski, gruziński, niemiecki, duński, holenderski, węgierski, hindi, wietnamski, tadżycki, turecki, turkmeński, telugu, tamilski, grecki, jidysz, japoński, łotewski, litewski, mongolski, malajski, maltański, macedoński, norweski, nepalski, suahili, syngaleski, chiński, słoweński, słowacki, hiszpański, serbski, hebrajski, arabski, Paszto, polski, portugalski, filipiński, fiński, perski, czeski, francuski, koreański, kazachski, kataloński, kirgiski, chorwacki, rumuński, rosyjski, szwedzki i tajski.

Poszukuję usługi pisania artykułów w tych językach na mojego bloga. Ale jest tu inna trudność/problem: jestem osobą, która utrzymuje się z bardzo niskich dochodów – renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Z tego powodu nie jestem w stanie płacić wysokich cen pobieranych przez profesjonalnych autorów artykułów.

Czy istnieją duże organizacje profesjonalnych autorów artykułów na blogi, od których można zamówić dużą ilość artykułów po obniżonej cenie?

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

Izrael, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] oraz: [email protected]

3) Link do strony: https://www.disability55.com/

B. Poniżej znajduje się wiadomość, którą wysłałem do kilku kolegiów na studia komputerowe:

Do:

Temat: Kurs dla testerów oprogramowania.

Szanowni Państwo.

Kilka lat temu (piszę te słowa 11 lutego 2023 r.) zrobiłem test zawodowy Kolegium Johna Bryce’a– i zostałem uznany za odpowiedniego do kursu testowania oprogramowania.

Ale mój udział w kursie nie doszedł do skutku. Powód: nie byłem w stanie jako osoba utrzymująca się z renty inwalidzkiej z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych opłacić koszt kursu, który wyniósł ponad 18 000 NIS.

poprosiłem theIzraelska Służba Zatrudnienia pomoc w sfinansowaniu kursu spotkała się z bardzo uciążliwą i nieefektywną biurokracją, co w połączeniu z pogardliwym podejściem z ich strony uniemożliwiło mi udział w kursie – i tym samym musiałem z niego zrezygnować. Należy wziąć pod uwagę pewne dodatkowe trudności : Nie mam samochodu ani prawa jazdy – a ze względu na moje choroby i leki które biorę nie jest to w żadnym wypadku możliwe. Z tego samego powodu mam też bardzo ograniczone możliwości poruszania się – dlatego jedyną opcją, która mi odpowiada, jest udział w kursie na odległość – za pośrednictwem komputera w domu.

Chciałbym wiedzieć, czy Twoja szkoła ma coś do zaoferowania w związku z takim kursem.

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL,Kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] oraz : [email protected]

3)Życiorys-Assaf Benyamini:

Dane osobowe: Assaf

Benyamini, ID. 029547403.

Data urodzenia: 11.11.1972.

Adres: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Jerozolima, Izrael.

Numery telefonów: w domu-972-2-6427757.

Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Edukacja:

10 lat studiów i częściowa immatrykulacja.

Służba wojskowa: zwolnienie ze względów medycznych.

Doświadczenie zawodowe:

1991-Praca w stolarni RESHET (Południowy Tel Awiw)

1998-2005-Praca w Bibliotece Narodowej, asystowanie profesjonalnemu zespołowi bibliotekarzy w różnorodnych zadaniach.

2009-2010-Praca w sieci “Avgad” przy sortowaniu wyrobów jubilerskich.

Luty-maj 2019-praca w firmie komputerowej HMSOFT

Początek lutego 2020 – trzy dni pracy przy roznoszeniu gazet dla przechodniów na ulicy.

zgłaszanie się na ochotnika:

Aktywny w sztabie walki inwalidów.

zgłaszanie się na ochotnika

W centrum wykorzystywania praw gminy Jerozolima w pomocy potrzebującej ludności.

Informacje ogólne:

Wysoka motywacja, wysoka elokwencja w mowie i piśmie, umiejętność improwizacji i rozwiązywania problemów.

Ma wieloletnią znajomość z organizacjami społeczeństwa obywatelskiego.

Cierpi na niepełnosprawność fizyczną, która uniemożliwia mi podnoszenie ciężarów i długie stanie na nogach.

C. Poniżej znajduje się e-mail, który wysyłam do różnych miejsc:

Do:

Temat: przetargi otwarte.

Szanowni Państwo.

Poszukuję oprogramowania lub systemów tego czy innego typu w Internecie, które są przeznaczone do publikowania „przetargów otwartych” na różne tematy.

Znasz takie systemy?

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. Poniżej przykład przetargu, który chcę opublikować w otwartym systemie publikowania przetargów online:

Oferuję mojego bloga disability55.com jako platformę do publikowania artykułów o osobach niepełnosprawnych w każdym z następujących 67 języków:Uzbecki, ukraiński, urdu, azerski, włoski, indonezyjski, islandzki, albański, amharski, angielski, estoński, ormiański, bułgarski, bośniacki, birmański, białoruski, bengalski, baskijski, gruziński, niemiecki, duński, holenderski, węgierski, hindi, wietnamski, tadżycki, turecki, turkmeński, telugu, tamilski, grecki, jidysz, japoński, łotewski, litewski, mongolski, malajski, maltański, macedoński, norweski, nepalski, suahili, syngaleski, chiński, słoweński, słowacki, hiszpański, serbski, hebrajski, arabski, Paszto, polski, portugalski, filipiński, fiński, perski, czeski, francuski, koreański, kazachski, kataloński, kirgiski, chorwacki, rumuński, rosyjski, szwedzki i tajski.

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

Post Scriptum. Moje adresy e-mail: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] oraz: [email protected]

D. Poniżej treść maila, który wysłałem do przewodnika z hostelu „Avivit”:

Asafa Benjamina< [email protected] >

Do:

[email protected]

[email protected]

Czwartek, 16 lutego o 17:01

Witaj Wardan:

Oto e-mail po naszym spotkaniu, który wysłałem do dr Hagit Peleg ze szpitala Hadassah Ein Kerem, gdzie jestem monitorowany z powodu łuszczycowego zapalenia stawów, na które cierpię (według statystyk, u około 16% pacjentów z łuszczycą rozwija się zapalenie stawów – i niestety , obecnie zaliczam się do tych 16%).

Ponadto, jeśli chodzi o samą łuszczycę, ważne jest, aby zrozumieć, że:

1) Przyczyna łuszczycy jest nieznana. Pierwsi badacze, którym faktycznie uda się znaleźć przyczynę łuszczycy i oczywiście po tym, jak odkrycie przejdzie odpowiednie testy akademickie, otrzymają Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny.

2) W przeszłości istniała hipoteza, że ​​przyczyna jest genetyczna – jednak nie udało się znaleźć ku temu podstaw. Hipoteza ta opierała się na fakcie, że w dwóch populacjach o udowodnionym pokrewieństwie genetycznym – Indianach i Eskimosach – nigdy nie zaobserwowano przypadku łuszczycy. Trzeba jednak pamiętać, że nie da się tego jednoznacznie ustalić, ponieważ jak wiadomo od bardzo długich okresów historii (w rzeczywistości aż do końca XVI wieku) ludy te nie miały nic wspólnego z białym człowiekiem – i nie możemy wiedzieć, czy rzeczywiście miały przypadki łuszczycy – i biorąc pod uwagę że najwyraźniej większość tych ludów nie miała pisma (a nawet tego nie da się jednoznacznie stwierdzić – bo zawsze istnieje możliwość, że były okresy, kiedy pisma pisano na materiałach nietrwałych i z tego powodu nie są one dzisiaj do naszej dyspozycji) – wtedy nie możemy tak naprawdę wiedzieć, czy nigdy nie było przypadków łuszczycy w tych grupach populacji. Najwcześniejsze dowody, jakie posiadamy, pochodzą od hiszpańskich zdobywców – ale oczywiście są to dowody stosunkowo późne, z których nie można wyciągnąć żadnych wniosków w tej sprawie.

3) Jeśli chodzi o łuszczycowe zapalenie stawów, istnieje wyraźna charakterystyka płci: około dwóch Jedna trzecia pacjentów to faktycznie pacjenci – a tylko jedna trzecia osób cierpiących na tę chorobę to mężczyźni. Nie znam przyczyny takiego stanu rzeczy – można oczywiście zapytać fachowców.

4) Budżety przeznaczane na badania w tej dziedzinie są najwyraźniej znacznie niższe niż na badania innych chorób, takich jak rak, choroby serca czy choroby neurologiczne, takie jak choroba Alzheimera czy Parkinsona. Powód tego jest prosty: w zdecydowanej większości przypadków łuszczyca nie jest chorobą zagrażającą życiu – a oczekiwana długość życia pacjentów z łuszczycą nie różni się od średniej długości życia w populacji ogólnej – i kiedy nie ma wpływu na życie oczekiwanej długości życia ani zagrażającego życiu charakteru samej choroby, a jedynie ciągłego cierpienia i znacznego pogorszenia jakości życia,

5) Łuszczyca pojawiła się u mnie w wieku około 15 lat – jednak przez wiele lat w ogóle nie wiedziałam, że to łuszczyca. Z tego powodu zawsze chodziłabym do dermatologa z konkretnym problemem, a ponieważ jak wiemy nie ma lekarstwa na łuszczycę (a nawet naukowcom, którzy takie leczenie dostaną Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny) nigdy by to nie pomogło . Taka sytuacja trwała do 2 stycznia 2007 roku, kiedy to udałem się do dermatologa dr Abrahama Złotogórskiego, od którego otrzymałem diagnozę łuszczycy – oraz wyjaśnienia dotyczące samej choroby i jej charakterystyki.

6) Nigdy nie udowodniono bezpośredniego związku między występowaniem choroby psychicznej a łuszczycą. Jest wiele osób upośledzonych umysłowo, które nie chorują na łuszczycę, i jest wielu pacjentów z łuszczycą (i to w znacznie poważniejszych sytuacjach niż moja), którzy nie mają żadnych chorób psychicznych i prowadzą normalny tryb życia, jak każda inna osoba w społeczeństwie. Z drugiej strony wiadomo, że sytuacje stresowe (stres psychiczny, depresja, lęk) z pewnością mogą prowadzić do nasilenia objawów łuszczycy u osób z tą chorobą – jednak tylko u niektórych pacjentów, a nie u wszystkich.

7) Zabiegi nad Morzem Martwym lub w innych podobnych miejscach na świecie (np. w znanym ośrodku leczniczym w Baden-Baden w Niemczech) mogą niektórym pacjentom pomóc znacznie bardziej niż jakiekolwiek leczenie farmakologiczne. Są nawet turyści z łuszczycą, którzy przyjeżdżają do Izraela z różnych stron świata głównie w tym celu. Znane są przypadki, w których te terapie prowadzą do remisji choroby. Wiadomo o istnieniu dużej grupy turystów (nie znam ich liczby – dane są podobno w rękach Ministerstwa Turystyki, za pośrednictwem którego te grupy są zorganizowane), chorych na łuszczycę, którzy przyjeżdżają do Izraela i od razu udają się do Morza Martwego na kuracje w celu uzyskania remisji choroby – oraz po zakończeniu lub zbliżaniu się końca okresu remisji,

8) Należy pamiętać, że zabiegi w Morzu Martwym również nie pomagają wszystkim pacjentom w sposób ogólny. Trudno lub niemożliwe jest wiedzieć z góry, w których przypadkach to pomoże, aw których nie – i prawie zawsze nie można wiedzieć, dopóki nie spróbujesz. Podróżowałem już kilka razy i prawie nie miało to wpływu na moją łuszczycę. Nie pamiętam, ile razy byłem nad Morzem Martwym – jednak było to więcej niż jeden raz i nigdy nie zrobiło to na mnie większego wrażenia. Poza tym dostęp do samych zabiegów jest dziś znacznie bardziej problematyczny ze względu na zmiany zachodzące w samym Morzu Martwym: nasilenie się zjawiska zapadliska w ostatnich latach spowodowało zamknięcie całych odcinków plaży – a nawet na odcinkach plaży, które nie zostały zamknięte, przebywanie na nich jest znacznie bardziej niebezpieczne niż w przeszłości. Również, zdarzały się już przypadki zapadlisk, które pojawiały się na drogach lub drogach, którymi jedzie się do hoteli – a w dzisiejszych czasach nawet sam przyjazd do hoteli, a potem powrót stamtąd jest dużo bardziej niebezpieczny niż był do 10 czy 15 lat temu – i oczywiście to również należy zawsze brać pod uwagę. Słyszałem, że niedawno izraelska firma opracowała technologię, która wie, jak z wyprzedzeniem przewidywać leje krasowe, abyś mógł z niej skorzystać i po otrzymaniu ostrzeżenia z wyprzedzeniem po prostu opuścić ten niebezpieczny obszar. Ta firma eksportuje technologię do wielu miejsc na świecie – i uważam, że to wielka szkoda, że ​​ta technologia nie jest stosowana również w rejonie Morza Martwego – czyli w regionie, gdzie taka technologia jest bardzo potrzebna. Nie pamiętam nazwy firmy – i nie

—– Przekazana wiadomość —–

Ukryj oryginalną wiadomość

  

Autor: assaf benyamini <[email protected]>

Do:[email protected] <[email protected]>

Wysłano: czwartek, 26 stycznia 2023 r. o 16:28:06 PMGMT+2

Temat: Listy do dr Hagita Pelega.  

Pokój niech będzie z dr Hagit Peleg:

Temat: prośba o konsultację.

Droga Pani.

Kiedy ostatnio byłem badany w Waszej klinice, powiedzieliście mi, że są teraz nowe leki do leczenia łuszczycy i że jest możliwe, że ludziom takim jak ja, którzy cierpią z powodu poważnych trudności finansowych, może teraz pomóc „Przyjaciół Medycyny „Stowarzyszeniu, do którego kieruje Pan pacjentów w takiej sytuacji.

Potem odwiedziłem mojego lekarza rodzinnego – dr Brandona Stewarta – i zrozumiałem od niego, że z tobą o tym porozmawia.

Rozmawiałeś z nim?

Ponadto, o ile mi wiadomo, obecnie nie ma leczenia, które mogłoby wyleczyć łuszczycę – czy to prawda? A jeśli to nieprawda lub nieprawda, czy mógłbyś wyjaśnić, jakie są obecnie możliwości leczenia łuszczycy?

W przeszłości nie chciałem przyjmować leków na łuszczycę ze względu na inny czynnik: duże prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych – a jednocześnie bardzo krótkie okresy remisji, które można osiągnąć, jeśli w ogóle.

Z Twoich słów zrozumiałem, że taka sytuacja miała miejsce 10-15 lat temu (to jest czas, kiedy dermatolodzy, u których byłem badany, powiedzieli mi o sytuacji, o której wspomniałem wcześniej, i nie zalecali leczenia biologicznego z wymienionych powodów) – i nie jest już dzisiaj prawdą.

I w związku z tym chciałbym zapytać: Jaki okres remisji w łuszczycy mogę osiągnąć, jeśli zacznę leczyć się jednym z nowych leków? A które to leki?

Także i jeśli rzeczywiście nowe leki pozwolą mi na osiągnięcie przedłużonego okresu remisji łuszczycy bez poważnych skutków ubocznych i rzeczywiście istnieje możliwość skorzystania z pomocy Stowarzyszenia „Przyjaciół Medycyny” w sfinansowaniu leczenia – w takim przypadku byłby zainteresowany wiedząc, jaka procedura jest wymagana, aby otrzymać leczenie farmakologiczne.

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini – pacjent poradni reumatologicznej szpitala Hadassah Ein Kerem.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

E. Poniżej moja korespondencja z „Forum Społeczeństwa Obywatelskiego”:

Adi Arbel< [email protected] >

Do:

Assaf Benyamini

Poniedziałek, 13 lutego o 10:23

jest.

W poniedziałek, 13 lutego 2023 o 10:13 przez assaf benyamini <‪[email protected]>:

Ukryj oryginalną wiadomość

Czy wasze biura w Jerozolimie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych?

W poniedziałek, 13 lutego 2023 o 09:59:12GMT+2, Adi Arbel<[email protected]> Napisane przez:

Nasze biura znajdują się w Jerozolimie, a ja mieszkam w Givatayim. Możesz spotkać się w naszych biurach lub w centrum handlowym Givatayim. Nie krępuj się wysłać e-maila do Tatiany, aby uniknąć zepsutego telefonu, jeśli chcesz, aby spotkanie odbyło się z wami obojgiem.

W poniedziałek, 6 lutego 2023 o 19:04 przez assaf benyamini <‪[email protected]>:

Zooma nie używam. Nie wiem, czy Tatiana używa tego oprogramowania. W każdym razie Tatiana jest kierownikiem ruchu i dlatego uważam, że związek powinien być z nią. Możesz się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem 972-52-3708001. Lub: 972-3-5346644. niedziela-czwartek w godzinach 11:00-20:00. Z pozdrowieniami, Asaf Binyamini. PS Zaznaczam, że jestem osobą niepełnosprawną i chorą, w związku z czym nie mam pewności, czy uda mi się dotrzeć do Państwa biura w Jerozolimie. Gdzie są twoje biura? Czy jest dostępność dla osób niepełnosprawnych? W każdym przypadku możesz o każdej porze skontaktować się ze mną telefonicznie. Moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

W poniedziałek, 6 lutego 2023 o 12:21:25GMT+2, Adi Arbel<[email protected]> Napisane przez:

Witaj Assaf i Tatiana, dzięki za zapytanie! Nazywam się Adi i jestem dyrektorem forum społeczeństwa obywatelskiego. Z przyjemnością umówię się z Tobą na spotkanie wprowadzające, na Zoomie lub w naszym biurze w Jerozolimie, zgodnie z Twoimi preferencjami. Pozdrawiam, Adi

W niedzielę, 5 lutego 2023 o 15:22, Assaf Binyamini <‪[email protected]>: Do: „Forum na rzecz społeczeństwa obywatelskiego”. Poniżej wiadomość w imieniu pani Tatiany Kaduczkin z ruchu „Nitgaber”.

Temat: ruch „Nitgaber” („przezroczyste” osoby niepełnosprawne)

Mniej więcej dziesięć lat temu ja, Ham, założyłem ruch „Nitgaber” dla „przejrzystych” niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne z wysokim odsetkiem niepełnosprawności i bez zdolności do pracy, ale bez ograniczeń w poruszaniu się. Mój ruch liczy i reprezentuje około 1300 osób z całego kraju, które mają niepełnosprawność ruchową w przedziale od 75% do 100%, które nie są zdolne do pracy i które nie mają niepełnosprawności ruchowej lub potrzebują zwiększenia odsetka niepełnosprawności.

Ruch pozwala tym osobom na wyczerpanie wszystkich ich praw wobec państwa, a także udzielane jest pewne wsparcie finansowe najbardziej potrzebującym.

Nasz ruch walczy o przystępne cenowo mieszkania komunalne i odpowiednie warunki życia dla wspomnianej grupy ludności.

W opłakanych warunkach żyje wiele osób niepełnosprawnych, które nie są zdolne do pracy i mają 75%-100% niepełnosprawności, ale nie są ograniczone w poruszaniu się.

Nie otrzymują takich samych świadczeń, jak emeryci otrzymujący dodatek do dochodów. Oznacza to, że nie mają zniżek na zakup leków, zniżek na rachunki za prąd i podatek od nieruchomości, zniżek na przejazdy komunikacją miejską i dopłat do czynszu podobnie jak emeryci, nie przysługują im dotacje „ogrzewanie/chłodzenie” i nie tylko.

Innymi słowy, pomimo swojej tragicznej sytuacji nie mają prawa do prawie żadnych świadczeń.

Co więcej, nie mają też prawa do mieszkania komunalnego, mimo trudnych warunków, w jakich żyją na co dzień.

Istnieje zasadnicza różnica między różnymi rodzajami niepełnosprawności i uważamy, że tak nie powinno być!

Osoba niepełnosprawna z niepełnosprawnością ruchową ma prawo do mieszkania komunalnego i otrzymuje pomoc w czynszu w wysokości od 3000 NIS do 3900 NIS miesięcznie. Również osoby niepełnosprawne z niepełnosprawnością ruchową otrzymują większe zasiłki niż niepełnosprawni reprezentowani przez ruch, dzięki dodatkom do zasiłku podstawowego, który obejmuje między innymi usługi specjalne, zasiłek na mobilność i osobę towarzyszącą i inne.

W takiej sytuacji wysokość tych zasiłków sięga 15 000-17 000 NIS miesięcznie.

Ale dla kontrastu, niepełnosprawni reprezentowani przez ruch, którzy nie mają niepełnosprawności ruchowej, mają 75%-100% niepełnosprawności i nie są zdolni do pracy, otrzymują tylko 3211 NIS miesięcznie netto! Stąd wynika, że ​​ta grupa jest najbiedniejszą i najbardziej bezbronną ludnością w państwie Izrael!!! Podczas mojej wieloletniej działalności spotykałem się z wieloma urzędnikami z różnych partii w Knesecie iw różnych ministerstwach. Ale, niestety, ruchowi nie udało się przez dekadę wysunąć propozycji, która umożliwiłaby osobom niepełnosprawnym, które nie mają ograniczeń w poruszaniu się, które są niepełnosprawne w 75%-100% i nie są zdolne do pracy, otrzymanie mieszkań komunalnych, lub przynajmniej zwiększyć pomoc w wynajmie mieszkania i choć trochę poprawić swoje warunki życia.

Chciałbym się z Państwem spotkać, aby wypromować ten projekt i pomóc tym ludziom żyć godniej i godniej.

Z błogosławieństwem i wielką nadzieją Tatyana Kaduchkin, przewodnicząca ruchu „Nitgaber” (przezroczysta niepełnosprawna).

 

Telefon 1: 972-52-370-8001

Telefon 2: 972-3-534-6644

Poniżej znajduje się wiadomość, którą zostawiłem członkowi Knesetu Mossi Raz-Asherowi na spotkanie z nim w Knesecie. Przyjechałem we wtorek, 20 kwietnia 2021 r. o 13:30.

20 kwietnia 2021 r

Pozdrowienia dla członka Knessetu („Knesetu” – izraelskiego parlamentu), Mossiego Raza

Temat: Problem mieszkań dla osób niepełnosprawnych.

Szanowny Panie.

Poniżej znajduje się szereg zagadnień związanych z populacją osób niepełnosprawnych i upośledzonych umysłowo (populacją, do której również należę), które chciałbym poruszyć. Chciałbym wiedzieć, w jakim stopniu są Państwo w stanie promować te zagadnienia i/lub dokonać pilnych zmian legislacyjnych, które poprawią naszą sytuację, warunki leczenia oraz nasze szanse na przeżycie i integrację ze społeczeństwem.

Zaznaczam, że z dotychczasowych doświadczeń nauczyłem się, że na tego typu spotkaniach przed przyjazdem powiedziano mi, że dostanę pozwolenie na zabranie głosu w celu poruszenia kwestii, o których chcę mówić – jednak w samym spotkaniu nie dostanę pozwolenia na rozmowę nawet przez sekundę – a jeśli spróbuję się odezwać, nie daj Boże, zostanie to automatycznie uznane za bardzo poważne “zakłócenie” i dlatego ochroniarze zaatakują mnie i wyrzucą bardzo agresywnie – i to nawet wtedy, gdy nie ma takiej potrzeby i gdy jest to zupełnie niepotrzebne, a także wtedy, gdy jest absolutnie jasne, że nie stwarzam nikomu żadnego „niebezpieczeństwa”.

I znając tę ​​rzeczywistość wręczam Ci ten list – na wszelki wypadek i tym razem tak będzie się zachowywać wobec mnie. Najwyraźniej sam fakt, że ośmielam się poruszyć los osób niepełnosprawnych, odbierany jest jako bardzo poważne zagrożenie – choć nie do końca jest dla mnie jasne, komu i czemu to grozi. Z tym listem zostawiam Ciebie i pracowników Twojego biura – nie wezmę go z powrotem do domu.

A teraz szczegóły dotyczące samych tematów:

1) Problem z finansowaniem/opłatą czynszu – wiele lat temu ustalono (i nie wiadomo przez kogo – ale prawdopodobnie jest to ten czy inny urzędnik państwowy), że osobom niepełnosprawnym mieszkającym w gminie przysługuje pomoc w wysokości 770 NIS miesięcznie na opłacenie czynszu. Jak wiemy, w ostatnich latach nastąpił bardzo znaczny wzrost cen mieszkań w Państwie Izrael – w efekcie oczywiście nastąpił również znaczny wzrost czynszu. Jednak kwota pomocy 770 NIS, która została ustalona wiele lat temu zupełnie arbitralnie, bez żadnego wyjaśnienia i logiki, nie jest aktualizowana. Niestety, nawet po obszernej korespondencji (a mówimy o co najmniej kilku, a nawet dziesiątkach tysięcy listów i niestety dla autora tych słów, te liczby wcale nie są przesadzone), które rozesłano do wszystkich możliwych stron: Ministerstwa Budownictwa i Mieszkalnictwa i jego różnych oddziałów, innych ministerstw, takich jak Ministerstwo Finansów i Kancelaria Premiera, wielu dziennikarzy, z którymi pisarz ten dokument mówił osobiście, Wielu prawników a nawet urzędy śledcze i ambasady innych krajów – nic nie pomaga – i w efekcie kwota pomocy nie jest aktualizowana, wiele osób niepełnosprawnych jest wyrzucanych na ulicę i znajduje tam śmierć z głodu, pragnienia lub zimno zimą i alternatywnie udar cieplny lub odwodnienie latem. Należy zauważyć, że organizacje eksploatujące prawa, takie jak stowarzyszenie „Yadid” (które, jak wiemy, została zamknięta kilka miesięcy temu) ani poradnie prawne na uniwersytetach i uczelniach, z którymi autor tego artykułu ma kontakt, nigdy nie mogą pomóc, a przyczyna jest prosta: kwota pomocy 770 NIS jest przyznawana zgodnie z prawem , a organizacje zajmujące się eksploatacją praw mogą pomóc tylko zgodnie z obowiązującym prawem, a jedynym adresatem w sprawach, w których konieczne są zmiany legislacyjne, jest, jak wiadomo, Kneset. Ale tutaj sytuacja tylko się komplikuje: jak wiemy, przez bardzo długi okres ponad dwóch lat nie ma funkcjonującego rządu, a Kneset i państwo Izrael są w rzeczywistości w stanie ciągłego rządu przejściowego. Bezpośrednim i druzgocącym skutkiem tej sytuacji jest brak możliwości dokonania istotnych zmian w prawie, które są pilnie potrzebne – niektóre z nich wyszczególniam tutaj. Należy zauważyć, że nawet wtedy, gdy Kneset i rząd działały zgodnie z prośbami autora tych wierszy, a także prośbami organizacji osób niepełnosprawnych i wielu innych stron dotyczących wysokości pomocy dla członków Knesetu, zostały automatycznie skierowane do organizacji na rzecz eksploatacji praw – i to pomimo tego, że sami posłowie do Knesetu doskonale wiedzą, że w tym przypadku adresatem nie mogą być organizacje na rzecz eksploatacji praw, a tylko oni sami.

2) Komunikacja z wynajmującymi – istnieje wiele przypadków, w których osoby niepełnosprawne mają trudności w negocjacjach z wynajmującym z przyczyn związanych z ich chorobą lub niepełnosprawnością. W takich sytuacjach pracownicy socjalni są zobowiązani do działania jako mediatorzy – a bardzo duża część pracowników socjalnych nie jest w stanie przyjąć tej roli w każdym przypadku. Co więcej: rozległe cięcia w ostatnich latach w standardach pracy pracowników socjalnych, połączone z trudnymi warunkami pracy, niskimi płacami, nieodpowiednim traktowaniem przez rodziny pacjentów, które w wielu przypadkach postrzegają ich jako i niesprawiedliwie,

3) Środki utrzymania pacjenta – zdarzają się sytuacje, w których osoba przenosi się do życia w społeczności po długim okresie pobytu w szpitalu, bez nawyków życiowych uznawanych za normę, takich jak chodzenie do pracy, branie odpowiedzialności za kierowanie swoim życiem itp. Bardzo często wymagania stawiane jako warunek podpisania umowy najmu, takie jak Podpisanie czeku gwarancyjnego, są nieosiągalne dla osób na tym etapie ich życia.Wiele istniejących w przeszłości ram leczenia i rehabilitacji (w jednym z nich autorowi tego dokumentu udzielono pomocy około 26 lat temu, opuszczając szpital w celu życia wspomaganego) zamknęło lub znacząco ograniczyło zakres Ich działalności w ostatnich latach – coś, co może uniemożliwić rehabilitację osobom, które na tym etapie życia nie będą mogły ruszyć do przodu bez tych niezbędnych kopert terapeutycznych i rehabilitacyjnych.

4) Problem regulacji – dziś panuje zupełna nierównowaga, jeśli chodzi o obowiązki i prawa właścicieli mieszkań z jednej strony i najemców mieszkań z drugiej. Istnieje wiele przepisów, które chronią właścicieli przed takim czy innym nadużyciem okresów najmu, które może mieć miejsce ze strony najemców. Z drugiej strony nie ma przepisów chroniących osoby mieszkające w mieszkaniach przed wykorzystywaniem przez wynajmujących – w efekcie w wielu umowach najmu można znaleźć klauzule skandaliczne, drakońskie, a czasem wręcz nielegalne – nie ma też przepisów mające na celu ochronę lokatorów tych mieszkań, którzy są zmuszeni do podpisania tych umów. W wielu przypadkach, najemcy mieszkań nie mają prawa sprzeciwić się obraźliwym klauzulom, które są podpisywane jako warunek najmu lokalu – i będą całkowicie narażeni na kaprysy właścicieli mieszkań, a czasem nawet w okresie najmu samo. Właściciele mieszkań w takich sytuacjach są oczywiście trudniejsi dla grup znajdujących się w niekorzystnej sytuacji, takich jak osoby niepełnosprawne lub chore.

5) Trudności w informowaniu – istnieją duże trudności, jeśli chodzi o podnoszenie wspomnianych trudności i nagłaśnianie ich na arenie publicznej w celu dokonania niezbędnych korekt. Aktualne priorytety różnych mało zainteresowanych tematem mediów, rozdrobnienie wśród organizacji osób niepełnosprawnych, niechęć wielu elementów społeczeństwa, w którym żyjemy, do aktywnego udziału w próbach naprawy i poprawy sytuacji – wszystko to obciążyć i bardzo utrudnić wysiłki zmierzające do podniesienia świadomości społecznej na te problemy w sposób, który zmusi członków Knesetu do wprowadzenia niezbędnych poprawek do ustawodawstwa, zamiast dalszego ignorowania i niepodejmowania żadnych działań. Kolejna trudność pojawia się, jeśli chodzi o prowadzenie kampanii reklamowej:

6) Czas oczekiwania na leczenie – istnieje wiele przypadków, w których osoby, które do pewnego etapu swojego życia w ogóle nie potrzebowały pomocy poradni zdrowia psychicznego – ale w wyniku trudnych okoliczności życiowych lub traumatycznego lub trudnego wydarzenia o charakterze tego czy innego rodzaju potrzebują pomocy specjalisty ds. zdrowia psychicznego – i oczywiście w wielu przypadkach jest to pomoc tymczasowa lub jednorazowa, a nie chroniczna. Obecnie okresy oczekiwania na leczenie czy pomoc psychologiczną są bardzo długie – aw wyniku braku terminowej pomocy stan ludzi może niepotrzebnie się pogorszyć. Inwestowanie dodatkowych środków w publiczny system ochrony zdrowia psychicznego z pewnością może zmienić sytuację. Trzeba pamiętać, że nawet z ekonomicznego i budżetowego punktu widzenia nie ma logiki w takim zachowaniu: kiedy ludzie ich stan pogarsza się w trakcie przedłużającego się okresu oczekiwania na leczenie, ich stan wciąż się komplikuje – i to, co mogło być jednorazową pomocą, która kosztuje państwo, zamienia się w jeszcze poważniejszą sytuację, która następnie kosztuje państwo wysokie koszty finansowe W nieskończoność . Z tych powodów należy zastanowić się nad ujednoliceniem i usprawnieniem publicznego systemu ochrony zdrowia psychicznego – należy pamiętać, że zdecydowana większość ludności Państwa Izrael nie jest w stanie sfinansować tych zabiegów prywatnie – które kosztują po kilkaset szekli dla każdego sesja indywidualna. ich stan nadal się komplikuje – i to, co mogło być jednorazową pomocą, która kosztuje państwo pieniądze, zamienia się w jeszcze poważniejszą sytuację, która następnie kosztuje państwo wysokie koszty finansowe w nieskończoność. Z tych powodów należy zastanowić się nad ujednoliceniem i usprawnieniem publicznego systemu ochrony zdrowia psychicznego – należy pamiętać, że zdecydowana większość ludności Państwa Izrael nie jest w stanie sfinansować tych zabiegów prywatnie – które kosztują po kilkaset szekli dla każdego sesja indywidualna. ich stan nadal się komplikuje – i to, co mogło być jednorazową pomocą, która kosztuje państwo pieniądze, zamienia się w jeszcze poważniejszą sytuację, która następnie kosztuje państwo wysokie koszty finansowe w nieskończoność. Z tych powodów należy zastanowić się nad ujednoliceniem i usprawnieniem publicznego systemu ochrony zdrowia psychicznego – należy pamiętać, że zdecydowana większość ludności Państwa Izrael nie jest w stanie sfinansować tych zabiegów prywatnie – które kosztują po kilkaset szekli dla każdego sesja indywidualna.

7) Leczenie stomatologiczne – jak wiadomo, w Państwie Izrael osoba potrzebująca leczenia stomatologicznego prawie zawsze trafia do prywatnych lekarzy – a to dlatego, że publiczny system opieki zdrowotnej nie udziela obecnie odpowiedzi w tym zakresie. Należy zauważyć, że osoby niepełnosprawne umysłowo, a także ogólnie osoby niepełnosprawne, których sytuacja ekonomiczna jest bardzo trudna na co dzień, nawet bez połączenia z leczeniem dentystycznym, mają jeszcze większe trudności z otrzymaniem tych zabiegów, jeśli i kiedy jest to konieczne. Połączenie poważnych problemów psychicznych i poważnych problemów ekonomicznych powoduje, że osoby te stają w obliczu zerwanej doliny i kompletnego ślepego zaułka, gdy jest to konieczne, a czasem pilnej opieki dentystycznej. Należy wziąć pod uwagę, że obecnie nie ma właściwie

8) Obszary hospitalizacji – osoba, która obecnie wymaga intensywnego leczenia psychiatrycznego w publicznym szpitalu lub poradni, może je otrzymać wyłącznie w przychodni lub szpitalu, które znajdują się blisko jego miejsca zamieszkania. Zdarzają się przypadki, w których pacjenci z różnych powodów wolą leczyć się w innej klinice – niekoniecznie tej położonej bardzo blisko ich miejsca zamieszkania. Pacjentom należy zapewnić swobodę wyboru, a pacjentowi niezadowolonemu z leczenia w danej przychodni lub szpitalu należy dać możliwość przeniesienia się do innej przychodni lub szpitala. Opcja ta jest obecnie dana we wszystkich innych dziedzinach medycyny – i nie ma powodu odmawiać wolności wyboru co do miejsca leczenia wyłącznie w zakresie leczenia psychiatrycznego. Co więcej: taka swoboda wyboru, jeśli jest dana,

i bez praktycznego lub logicznego uzasadnienia. Zmniejszenie oporów i niechęci społeczeństwa poprzez odpowiedni systemowy system informacji z pewnością może ułatwić życie pacjentów i pacjentów, których życie jest i tak bardzo trudne ze względu na chorobę i własną niepełnosprawność. Brak świadomości społeczeństwa, w którym żyjemy, powoduje przypadki sprzeciwu mieszkańców wobec otwierania hosteli lub placówek opiekuńczo-wychowawczych w pobliżu ich miejsca zamieszkania – co prowadzi do znacznych opóźnień w otwieraniu tych placówek, a czasem nawet do uniemożliwienia ich otwarcia po pozwach mieszkańców. Ponadto: jest sporo przypadków, w których dochodzi do celowego nękania ludności w stosunku do tych placówek opieki, gdy przebywa ona w ich miejscu zamieszkania – i bardzo możliwe, że podniesienie świadomości społecznej mogłoby doprowadzić do znacznego zmniejszenia liczby z tych przypadków. Pozdrawiam, Asaf Binyamini,

Kostaryka 115,

wejście A-apartament 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected]

3) Ramy leczenia, w których przebywałem do 16 marca 2021 r. (ze względu na ciągłe cięcia i redukcje w budżetach na zdrowie i opiekę społeczną oraz brak leczenia tych kwestii przy braku funkcjonującego rządu lub Knesetu) Jestem pozostawiony, chronicznie chorych na bardzo poważne choroby i problemy bez odpowiednich ram leczenia. We wszystkich moich próbach znalezienia dla niej odpowiednich ram leczenia mogę polegać na garncarzach – i nie wiadomo, jak długo potrwa ta katastrofalna sytuacja):

Stowarzyszenie “Reut” – Hostel “Avivit”,

Ha-Awivit 6,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9650816.

numery telefonów w biurach hostelu: 972-2-6432551. lub: 972-2-6428351.

Adres e-mail hostelu: [email protected]

Pracownik socjalny z zespołu schroniska, z którym miałam kontakt:

Oszrat-972-50-5857185.

4) Lekarz rodzinny, u którego jestem monitorowany:

dr Brandon Stewart,

„Usługi zdrowotne Klalit” – Klinika Hatayelet,

Daniela Janowskiego 6,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9338601.

Numer telefonu do gabinetów kliniki:

972-2-6738558. Numer faksu w biurach kliniki: 972-2-6738551.

5) Szczegóły regularnie przyjmowanych leków:

1. Leki psychiatryczne:

I. Seroquel-

2 tabletki po 300 mg każdego wieczoru.

II.Tegretol CR-

400 mg – codziennie rano. 400 mg – co wieczór.

III. Effexor-

150 mg – codziennie rano. 150 mg – co wieczór.

2. Symwastatyna-

10 mg codziennie wieczorem.

6) Poniżej znajduje się lista problemów zdrowotnych, na które cierpię:

I. Choroba psychiczna-kompulsywny zespół OCD oraz zdefiniowana choroba

jako zaburzenie schizoafektywne.

II. Łuszczycowe zapalenie stawów.

III. Problem neurologiczny, którego definicja nie jest jasna. Jej główne objawy to wypadanie przedmiotów z rąk bez mojej wiedzy, zawroty głowy, utrata czucia w niektórych obszarach dłoni oraz pewien problem z równowagą i postawą.

IV. Przewlekła przepuklina dysku w plecach w kręgach 4-5 – która promieniuje również do nóg i utrudnia chodzenie.

V. Zespół jelita drażliwego.

VI.. Początek objawów problemu kardiologicznego z ostatniego miesiąca (piszę te słowa w czwartek 22 marca 2018 r.). W chwili pisania tych słów istota problemu jest nadal niejasna, co objawia się bólami w klatce piersiowej przez większą część dnia, trudnościami w oddychaniu, a także w mówieniu.

VII. Znaczne osłabienie wzroku, które zaczęło się około pół roku temu (piszę te słowa w poniedziałek 19 kwietnia 2021).

7) Dodatkowe dane osobowe: Wiek: 48 lat. Stan cywilny: kawaler. Data urodzenia: 11.11.1972.

Protest w sprawie podwyższenia emerytury Jeden z inicjatorów protestu: Uri Flom – Tel. 972-54-4725676 E-mail:[email protected]

Yigal Grinstein – Tel. 972-50-7534271 E-mail:[email protected]

Giora Harlofsky – Tel. 972-52-3820050 E-mail:[email protected]

22 grudnia 2022 r

Okrzyk bojowy – młodsze pokolenie dołącza do walki.

My Wasi Rodzice, Wasze Babcie i Dziadkowie wzywamy Was do przyłączenia się i pomocy nam w walce o podwyższenie haniebnej emerytury, którą dziś otrzymujemy,

i która nie pozwala wielu z nas godnie żyć.

Przyłączenie się do naszych zmagań dzisiaj oszczędzi ci konieczności powrotu i walki

Kiedy osiągniesz nasz wiek.

Nasze dzieci i wnuki, nasz zasiłek był bliski do 2003 roku

Do przeciętnej płacy w gospodarce i do 2003 roku można było dalej kierować naszym życiem,

Na rozsądnym poziomie życia, nawet po przejściu na emeryturę.

Niektórym z nas (nie wszystkim) udało się również zaoszczędzić, niektórym więcej, innym mniej, w ramach wspierających planów emerytalnych.

Wielu z nas, którzy nie mieli przywileju pracy w służbie publicznej lub w dużych organizacjach, w ogóle nie ma emerytury i polega wyłącznie na zasiłku. Nie ulega wątpliwości, że dzisiejsza stawka zasiłku nie pozwala na minimalne życie z godnością.

Wielu zadaje sobie pytanie, jak w kraju, który określa się jako państwo opiekuńcze, doszliśmy do tak opłakanej sytuacji. Odpowiedzią jest, delikatnie mówiąc, chciwość i haniebne łamanie naszych praw.

Wszystko zaczęło się w 2003 roku, kiedy ówczesny Minister Finansów podjął decyzję o zerwaniu powiązania między środkami na emeryturę, która później stała się emeryturą, a powiązaniem z przeciętnym wynagrodzeniem w gospodarce i powiązaniem emerytura do „indeksu konsumenckiego”.

Z dnia na dzień ten ruch opróżnił emeryturę, która z biegiem lat całkowicie straciła wpływ na życie seniora.

W tym samym czasie w Funduszu Ubezpieczeń Społecznych stopniowo gromadziły się setki miliardów szekli.

Są to pieniądze zabierane nam przez dziesięciolecia pracy, aby zostały nam zwrócone, gdy osiągniemy starość, aby zapewnić nam rozsądne zabezpieczenie społeczne i pozwolić nam na dalsze życie na odpowiednim i godnym poziomie.

Odłączenie emerytury od powiązania ze wskaźnikiem „przeciętnej płacy w gospodarce” i powiązanie jej ze „wskaźnikiem konsumenta” sztucznie stworzyło „nadwyżki środków” w ZUS, sięgające setek miliardów szekli.

Ministerstwo Finansów bezczelnie uznało ogromne sumy zgromadzone w Funduszu Ubezpieczeń Społecznych za nadwyżki i przywłaszczyło sobie pieniądze przeznaczone od początku na zapewnienie podstawowych warunków życia ponad milionowi obywateli

i weterani (obecnie około 1 300 000).

Istnieje i nadal istnieje zmowa milczenia, której celem jest umożliwienie kontynuacji tego przestępczego rabunku.

Związek przecina strony!

O ile wynagrodzenie wyższych urzędników w gospodarce, począwszy od premiera, poprzez ministrów i członków Knesetu, szefów rad publicznych i burmistrzów, aż po prezesów spółek publicznych i innych wyższych urzędników w służbie publicznej, jest powiązane ze średnim wynagrodzeniem w gospodarki i jest automatycznie aktualizowana co roku

Emerytura została zepchnięta w otchłań kobiecości i po prostu zapomniana.

Już nie!

W ciągu ostatnich dwóch dekad setki miliardów szekli zostały przekazane z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych do Wydziału Budżetu Ministerstwa Finansów. Fundusze zostały przekazane jako „pożyczka”, a cała akcja odbyła się po cichu za kulisami i bez odpowiedniego rozgłosu. Pożyczka nigdy nie została zwrócona. Wręcz przeciwnie, rozrósł się do monstrualnych rozmiarów.

Wracamy i prosimy o wsparcie w naszej słusznej walce. Dziś to my, jutro to ty.

Linki do dołączenia:

Grupa otwarta do dyskusji (głośna grupa): https://chat.whatsapp.com/Juztm79HMFYAWsXETIcKkI

Grupa bez dyskusji, ale z regularnymi aktualizacjami (cicha grupa):

https://chat.whatsapp.com/F8j6n3d1HeX8BCmU2c3TIC

Link do grupy na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/1120435948847976

Zobacz, gdzie sięgnęła chciwość (podpis na wykresie jest w języku hebrajskim)

Kneset („kneset” – IZRAELSKI parlament) wykres wzrostu wynagrodzeń członków dzięki uprzejmości naszego przyjaciela inżyniera Yehudy Gassera

Giora Harlofsky – jeden z założycieli społeczności protestu adw.

Giora Harlofsky, Tel. 972-52-3820050 [email protected]

Yigal Grinstein, tel. 972-50-7534271 [email protected]

Uri Flom, tel. 972-54-4725676 [email protected]

Moje dane osobowe:

Imię – Assaf. Nazwisko – benyamini.

Numer identyfikacyjny – 029547403.

Pełny adres do doręczeń poczty –

Assaf Benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A – Apartament 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Moje adresy e-mail: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected]  I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] oraz: [email protected]

Moja strona internetowa: https://www.disability55.com/

Adi Arbel, kościelne forum społeczeństwa obywatelskiegoy

Co chciałbyś dzisiaj robić? Dowiedzieć się /forum do firmy cywilnej

otrzymywać aktualizacje wydarzeń Kanał forum dla społeczeństwa obywatelskiego

śledź nas uważnie nasza strona na facebooku znaleźć sposoby na zmianę nasz zestaw narzędzi obywatelskich

skorzystaj z naszego doświadczenia /konsultacje i eskorta strategiczna

ucz się na doświadczeniach innych /kod cywilny otwarty

Wiesz, co się dzieje, kiedy? /wszystkie wydarzenia bliskie

Zmień pomysł w rzeczywistość w jeden dzień /warsztat rozrusznika

zagłębić się w zawiłości budżetu państwa/Nurkowanie za darmo

wykorzystywać informacje publiczne na swoją korzyść /wyjąć w świetle

Zdobądź początkowe pieniądze na swoją nową inicjatywę /Granty kucyka

Zrozumieć, jak prawidłowo pracować z członkami Knesetu /przepis na efekt

Dowiedz się, jak pozyskiwać zasoby od ogółu społeczeństwa /Skok na linii

F. Poniżej znajdują się posty, które udostępniłem na swoim koncie na Facebooku:

1)Dobry wieczór. Nie napisałem następnego rozdziału. Autor nie podpisał się na dole. Rozdawałem z całych sił i proszę o to samo.

Mam wielką nadzieję, że politycy i prezydent na czele nie pomyślą, że wychodzimy na ulice z powodu ilości członków komisji do spraw wyboru sędziów…

Walczymy o zagubioną duszę kraju.

Nie śpimy po nocach ze zmartwień. Nasz kompas trzepocze i czujemy, jak niebo spada, a ziemia się trzęsie.

I rozumiemy, że nie ma zbawiciela i zostaliśmy sami, i nazwaliśmy się flagą.

Schodzimy sobie z drogi, bo zwariowałeś.

Umawiamy się dla naszych rodziców i dla naszych dzieci. Bo tak zostaliśmy wychowani i tak ich wychowujemy, aby kochali kraj i pracowali dla niego, ciężko pracowali i szanowali innych…

I odchodzimy, ponieważ jesteśmy źli, a nie z powodu klauzul.

Zły, że przywódcy polityczni stali się przewodnikami korupcji, nienawiści, chciwości i żądzy honoru i chciwości.

Wściekli ludzie, którzy unikają i rozdzielają się, wysysają pole i przyszłość kraju.

Zły, że nasze podatki są wyrzucane jak śmieci przez pozbawionych kręgosłupa, niekompetentnych narzekaczy.

Wściekli przestępcy w garniturach przejęli prawo, aby zalegalizować swoje kasy odradzania.

Są źli na premiera, który jest gotów spalić kraj i rozszarpać naród, jeśli tylko uratuje swoją skórę.

I odchodzimy, bo jesteśmy zmęczeni szaleństwem upokorzeń, a nie z powodu drobnych odstępstw w przepisach.

Mamy dość mchów na ścianach, które nazywają nas zdrajcami, a wy milczycie.

Jesteśmy zmęczeni biednymi pastorami, którzy nazywają nas rasistami i Aszkenazyjczykami, podczas gdy nasze dzieci nie mają pojęcia, skąd pochodzą.

Jesteśmy zmęczeni tkwieniem w zegarkach Rolex, których nie mamy i których nie będziemy mieć.

Jesteśmy zmęczeni wysłuchiwaniem, jak przestępcy się uchylają, i ministrów udających, że jesteśmy anarchistami.

Chcemy powiedzieć, Panie Prezydencie, zapracowani politycy i płytcy dziennikarze – tracicie dużo czasu.

Obudźcie się, bo żyjemy w horrorze i nie mamy zamiaru siedzieć i patrzeć z boku, jak zakończą się kłótnie między wami.

Obudziliśmy się, ponieważ byliśmy zmęczeni milczeniem. Ponieważ wzięliśmy na siebie odpowiedzialność.

Nie szukaj lidera, którego możesz u nas kupić, i nie wciskaj nam wyimaginowanych kompromisów. Nie jesteśmy tacy jak ty.

Rozpoczęliśmy walkę i będziemy walczyć, dopóki nie zdejmiecie rąk z Sądu Najwyższego, dopóki nie nauczycie się szanować innych (albo przynajmniej się zamkniecie) i dopóki nie weźmiecie do serca Deklaracji Niepodległości.

Ani przed chwilą.

Czy Wy też tak się czujecie? Podaj dalej, żeby dotarło do prawego ucha.

2)Rotem Peer

Dyrektor

Ekspert grupowy w zakresie konsultantów zdrowia psychicznego

1 dzień ·

Edycja postu w celu wyjaśnienia:

Należy zauważyć, że możliwe jest, że zabójca rzeczywiście doznał traumy. nie wykluczam.

Po prostu myślę, że jest wiele przypadków, w których tak nie jest, a próba przypisania prawie każdego morderstwa walce psychicznej jest krzywdą dla całej populacji.

Ponadto jest statystycznie jasne, że jeśli weźmiesz próbę 10 000 biegających osób w porównaniu z 10 000 osób niebiegających, prawdopodobieństwo, że ktoś jest mordercą, jest wyższe wśród populacji niebiegającej.

Zgodnie z prawem każdy morderca jest potencjalnie chory psychicznie. Nawet jeśli nie ma zaplecza umysłowego, kierowany jest na badania psychiatryczne.

A ktoś, kto był już raz hospitalizowany wiele lat temu, nie jest uznawany za krzywdzącego duszę, a próba usprawiedliwienia morderstwa walką psychiczną jest po prostu niesprawiedliwością.

Każdy chce uciec z więzienia i co się wtedy dzieje?

że wszystkie gazety są pełne okropnych stygmatyzujących zdań, które nazywają prawie każdego mordercę psychicznie niezrównoważonym.

To wystarczy, aby zaszkodzić całej populacji.

Powinno być prawo, które temu zabrania.

Jeśli Etiopczyk morduje, czy mówimy, że zamordował, bo jest Etiopczykiem?

Jeśli Marokańczyk zamordował, powiemy, że zamordował, bo jest Marokańczykiem?

Oczywiście nie!

Człowiek zabija, bo zabija, bo jest złym człowiekiem.

Schizofrenicy nie są mordercami.

Osoby z depresją nie zabijają.

Ludzie z lękiem nie są mordercami.

Potępić to zjawisko, zależy tylko od nas, bo nikt się nami nie przejmuje, a przez te publikacje ludzie boją się ludzi upośledzonych umysłowo i piętnują ich ze społeczeństwa, z pracy, z polityki.

Nie podawaj ręki.

————————————————– —–

Mam dość automatycznego łączenia każdego mordercy z krzywdzeniem dusz!

Osoba chora psychicznie nie jest mordercą!!!!

Morderca jest mordercą, ponieważ jest złym człowiekiem.

Chce być mordercą, bo nie ma nic do stracenia.

Przestępca, gwałciciel, morderca, napastnik są przestępcami i nie mają uszkodzeń emocjonalnych.

Nic dziwnego, że w kraju ludzie z upośledzeniem umysłowym są piętnowani, skoro każdy, kto popełnia morderstwo, jest opisywany jako upośledzony umysłowo.

Kraj ignorantów

3) jakbezpieczny BenyaminI

10 lutego B-20:11

Kilka minut temu w wiadomościach powiedzieli, że terrorysta, który dokonał dziś przerażającego zamachu w Jerozolimie, jest chory psychicznie. W studiu padło też pytanie, na ile fakt, że przeklęty terrorysta (który zginął w zamachu – i dobrze) jest chory psychicznie, jest czynnikiem lub ryzykiem działalności terrorystycznej.

Trzeba pamiętać, że nie wszyscy chorzy psychicznie to terroryści, mordercy czy przestępcy.

Na przykład określa się mnie jako upośledzoną umysłowo, nie przeprowadzam ataków terrorystycznych i nie jestem członkiem żadnej organizacji przestępczej ani terrorystycznej.

To piętno, w którym wszyscy chorzy psychicznie są określani jako mordercy lub przestępcy, jest bardzo problematyczne – i czasami bardzo utrudnia zapewnienie odpowiedniej opieki medycznej.

4)saf benyaminI

7 lutego 2023 B-23:25

Kilka minut temu w wiadomościach ogłoszono trzęsienie ziemi w rejonie Jerozolimy.

Mieszkam w Jerozolimie, w dzielnicy Kiryat Menachem – i nic nie czułem.

Chyba powinienem iść i się przebadać.

Kto leczy takie zaburzenie? Do jakiego lekarza mam się udać?

A jak nazywa się takie zaburzenie?

Hahaha…

5)7 lutego B- 23:15

I tym razem pytanie poważne (w żadnym wypadku nie humorystyczne):

Około dwa, trzy lata temu w państwie Izrael uruchomiono nową platformę transportu publicznego: linię, która obsługuje pasażerów z Hajfy do Akki iz powrotem drogą morską, łodzią. Czy można korzystać z tej trasy korzystając z biletów wieloliniowych lub bezpłatnych biletów miesięcznych (podobnie jak autobusy)?

Czy ten szlak komunikacyjny istniał już w historii? A jeśli tak, to kto dysponuje szczegółami na ten temat (w jakim okresie, do czego służyła trasa, jakie było tło polityczno-polityczne itp.?)?

Kto ma szczegółowe informacje na ten temat?

G. Poniżej e-mail, który wysyłam do różnych miejsc:

Do:

Temat: przetargi otwarte.

Szanowni Państwo.

Poszukuję oprogramowania lub systemów tego czy innego typu w Internecie, które są przeznaczone do publikowania „przetargów otwartych” na różne tematy.

Znasz takie systemy?

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. Poniżej przykład przetargu, który chcę opublikować w otwartym systemie publikowania przetargów online:

Oferuję mojego bloga niepełnosprawność55.com jako platformę do publikowania artykułów o osobach niepełnosprawnych w każdym z następujących 67 języków:Uzbecki, ukraiński, urdu, azerski, włoski, indonezyjski, islandzki, albański, amharski, angielski, estoński, ormiański, bułgarski, bośniacki, birmański, białoruski, bengalski, baskijski, gruziński, niemiecki, duński, holenderski, węgierski, hindi, wietnamski, tadżycki, turecki, turkmeński, telugu, tamilski, grecki, jidysz, japoński, łotewski, litewski, mongolski, malajski, maltański, macedoński, norweski, nepalski, suahili, syngaleski, chiński, słoweński, słowacki, hiszpański, serbski, hebrajski, arabski, Paszto, polski, portugalski, filipiński, fiński, perski, czeski, francuski, koreański, kazachski, kataloński, kirgiski, chorwacki, rumuński, rosyjski, szwedzki i tajski.

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini.

Post Scriptum. Mójadresy e-mail: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] Lub: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] oraz: [email protected]

H. Poniżej znajduje się e-mail, który wysłałem do różnych miejsc:

Do:

Temat: Uprawnienia do publikowania.

Szanowni Państwo.

Mam 2 kanały na YouTubie https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

I: https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

Chcę umożliwić innym użytkownikom YouTube dodawanie filmów do moich kanałów. Moje kanały dotyczą kwestii osób niepełnosprawnych – dlatego jestem zainteresowany dodawaniem treści wyłącznie na ten temat – i to w dowolnym języku.

Czy jest na to sposób? A jeśli tak – jak?

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] oraz: [email protected]

I. Poniżej znajduje się wiadomość e-mail, którą wysyłam w różne miejsca:

Do:

Temat: artykuły na bloga.

Szanowni Państwo.

Prowadzę bloga disability55.com – zbudowanego na systemie wordpress.org.

To blog poruszający problematykę osób niepełnosprawnych – wielojęzyczny blog w 67 językach: uzbecki, ukraiński, urdu, azerski, włoski, indonezyjski, islandzki, albański, amharski, angielski, estoński, ormiański, bułgarski, bośniacki, birmański , białoruski, bengalski, baskijski, gruziński, niemiecki, duński, holenderski, węgierski, hindi, wietnamski, tadżycki, turecki, turkmeński, telugu, tamilski, grecki, jidysz, japoński, łotewski, litewski, mongolski, malajski, maltański, macedoński, norweski , nepalski, suahili, syngaleski, chiński, słoweński, słowacki, hiszpański, serbski, hebrajski, arabski, paszto, polski, portugalski, filipiński, fiński, perski, czeski, francuski, koreański, kazachski, kataloński, kirgiski, chorwacki, rumuński, rosyjski , szwedzkim i tajskim.

Chciałbym umożliwić użytkownikom sieci przesyłanie artykułów na moją stronę – artykułów o osobach niepełnosprawnych, które mogą być w dowolnym z 67 wymienionych języków.

Czy jest na to sposób? A jeśli tak – jak?

Z wyrazami szacunku,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-mieszkanie 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] I: [email protected] oraz: [email protected]

3) Link do mojej strony: https://www.disability55.com/

J. Moje linki:

1)świat i pełne centrum zdrowia duszy i kobiety

2)push.house-reklama sieciowa

3)stowarzyszenie „żeglarstwo Hajfa”

4)ochrony Idana Darka

5)adres organizacji Rodzina w Izraelu-Terapeutyczne Zęby do potrzebujących

6)submenow.com-kanał promocyjny YouTube

7)świat jeden-Ruch na rzecz demokracji globalny

8)stowarzyszenie oddychające siatką-drzewa kominkowe-niebezpieczeństwo zdrowe

9)program partnerów serwisu clickcease.com

               - Znalazłeś błąd? Opowiedz mi o tym -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE