Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Prisijungimo pasiūlymas. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Prisijungimo pasiūlymas.

2018-07-10 prisijungiau prie „nitgaber“ judėjimo – skaidrūs neįgalieji.

Stengiamės padėti propaguoti „skaidrių neįgaliųjų“ socialines teises, tai yra: tokių žmonių kaip aš, kurie kenčia nuo negalios ir sunkių ligų, kurios išoriškai nepastebimos – išorinio matomumo stoka, sukelianti didelę diskriminaciją net santykiuose. kitoms neįgaliųjų grupėms.

Prisijungti prie judėjimo gali visi norintys, dėl to galite susisiekti su direktore Tatjana Kaduchkin:

972-52-3708001. arba: 972-3-5346644.

Sekmadieniais–ketvirtadieniais nuo 11:00 iki 20:00 Izraelio laiku – išskyrus žydų šventes ir įvairias Izraelio šventes.

Assafas Benyamini – laiškų rašytojas.

Sužinokite daugiau:

https://www.nitgaber.com/

https://disability5.com

post Scriptum. 1) Žemiau yra laiškas, kurį išsiunčiau įmonei „Radet equipment and systems RDT Equipment & Systems“:

—– Pranešimą persiuntė —–: Asaf Binyamini < [email protected] >

adresu : [email protected] < [email protected] > Išsiųsta: antradienį, 2022 m. rugpjūčio 16 d., 20:57:34 GMT+3 Tema: Laiškai “RDT įranga ir sistemos” .

Įmonei „Redet Equipment and Systems“.

Sveikinimai:

Tema: įtartinas telefono skambutis.

Gerbiamos ponios / ponai.

Šiandien, antradienį, 2022 m. rugpjūčio 16 d., 14:00 sulaukiau moters, kuri prisistatė jūsų darbuotoja, kuri laisvai kalbėjo hebrajų kalba ir kategoriškai atsisakė identifikuoti save vardu, skambučio telefonu 972-2-6427757. Anot jos, socialinis judėjimas, kuriame aš esu aktyvus („nitgaber“ judėjimas – skaidrūs neįgalieji) esą užsakė pas jus vienokias ar kitokias matavimo paslaugas. Pastebėsiu, kad viso pokalbio metu, kai tik kalbėjau, girdėjau save dvigubai (ar gali būti, kad tai buvo padaryta tyčia, siekiant mane suklaidinti?). Pastebėsiu, kad visa istorija man skamba labai keistai dėl dviejų priežasčių:

a) „Nitgaber“ judėjimo veiklos sritys – skaidrūs neįgalieji niekaip nesusiję su jūsų įmonės veiklos sritimis.

b) Nitgaber judėjime mes niekada iš jūsų neužsakėme jokios paslaugos.

Ir atsižvelgiant į šias mįslingas, o kartu ir įtartinas aplinkybes, man neaišku, kodėl jūs net nusprendėte susisiekti su manimi telefonu.

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

Post scriptum. A) Mano ID numeris: 029547403. B) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: assaf [email protected] arba: [email protected] arba : [email protected] arba: [email protected]

2) Žemiau yra laiškas, kurį išsiunčiau „Tzeirim Boarim“ (hebrajiškas „deginančių jaunuolių“ judėjimo pavadinimas):

 [email protected]

Linkėjimai „Tzeirim Boarim“ judėjimui:

Toliau pateikiama žinutė ponios Tatjanos Kadočkin vardu iš „nitgaber“ judėjimo.

Tema: „nitgaber“ judėjimas („skaidrūs“ neįgalieji)

Maždaug prieš dešimtmetį aš, Kumpis, įkūriau judėjimą „nitgaber“, skirtą „skaidriems“ neįgaliesiems. Neįgalūs žmonės, turintys didelį neįgalumo procentą ir nedarbingi, tačiau neturintys judėjimo apribojimų.

Mano judėjimas skaičiuoja ir atstovauja apie 1300 žmonių iš visos IZRAELIO valstijos, kurių negalia svyruoja nuo 75% iki 100%, kurie nėra tinkami dirbti ir kurie neturi judėjimo negalios arba kuriems reikia padidinti neįgalumo procentą. . Judėjimas leidžia tiems žmonėms rasti visas savo teises iš visos IZRAELIO valstybės, o tam tikra finansinė parama taip pat suteikiama tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

Mūsų judėjimas kovoja už prieinamą valstybinį būstą ir tinkamas gyvenimo sąlygas minėtai gyventojų grupei. Nemažai nedarbingų neįgaliųjų, turinčių 75-100% neįgalumą, bet neribotų judėjimo, gyvena apgailėtinomis sąlygomis.

Jie negauna tų pačių išmokų, kuriomis naudojasi pensininkai, kurie taip pat gauna papildomų pajamų. Tai yra, jiems netaikomos nuolaidos perkant vaistus, nuolaidos elektros sąskaitai ir nekilnojamojo turto mokesčiui, nuolaidos važiuojant viešuoju transportu ir nuoma panašiai kaip pensininkams, jiems nepriklauso „šildymo/vėsinimo“ pašalpos ir kt. . Kitaip tariant, nepaisant sunkios padėties, jie beveik neturi teisės į išmokas. Be to, jie taip pat neturi teisės į valstybinį būstą, nepaisant sunkių sąlygų, kuriomis gyvena kiekvieną dieną.

Tarp skirtingų negalių yra esminis skirtumas, ir mes manome, kad taip neturėtų būti!

Neįgalus asmuo, turintis judėjimo negalią, turintis teisę į valstybinį būstą ir gaunantis nuomos pagalbą nuo 3000 iki 3900 NIS per mėnesį.

Taip pat neįgalieji su judėjimo negalia gauna didesnes pašalpas nei judėjimo atstovaujami neįgalieji dėl bazinės pašalpos priedų, į kuriuos, be kita ko, įeina specialios paslaugos, judumo ir palydovų pašalpa ir kt.

Esant tokiai situacijai, šių pašalpų dydis siekia 15 000–17 000 NIS per mėnesį. Tačiau judėjimo atstovaujami neįgalieji, neturintys judėjimo negalios, turintys 75–100% neįgalumą ir nedarbingi, gauna tik 3211 NIS per mėnesį grynąja verte!

Iš to išplaukia, kad ši grupė yra skurdžiausi ir pažeidžiamiausia IZRAELIO Valstybė!!!

Per savo veiklos metus susitikau su daugybe Kneseto (IZRAELIO parlamento) partijų ir įvairių vyriausybės ministerijų pareigūnų.

Bet, deja, jau dešimtmetį judėjimui nepasiseka išpopuliarinti siūlymo, kad neįgalieji, kurių judėjimas nėra ribotas, turintys 75-100 procentų negalią ir negalintys dirbti, gauti valstybinį būstą arba bent jau padidinti pagalbos, kurią jie gauna išsinuomojant butą, dydį ir bent kiek pagerinti savo gyvenimo sąlygas.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, aš, Tatjana Kaduchkin, judėjimo „nitgaber“ (skaidrių neįgaliųjų) pirmininkė,

Norėčiau su jumis susitikti, kad reklamuočiau šį projektą ir padėtų šiems žmonėms gyventi oriau ir teisingiau.

Su palaiminimais ir didele viltimi, judėjimo „nitgaber“ (skaidrių neįgaliųjų) pirmininkė Tatjana Kaduchkin.

Telefonas 1: 972-52-370-8001. Telefonas 2: 972-3-534-6644.    

Žemiau pateikiamas pranešimas, kurį palikau Kneseto (IZRAELIO parlamento) nariui Mossi Razui, kurį atvykau į susitikimą su juo Knesete. Į susitikimą atvykau 2021 m. balandžio 20 d., antradienį, 13.30 val.

2021-04-20

Sveikiname Kneseto narį Mossi Razą.

Tema: Neįgaliųjų būsto problema.

Mielas pone.

Žemiau yra keletas problemų, susijusių su neįgaliaisiais ir psichikos negalią turinčiais žmonėmis (populiacija, kuriai priklausau ir aš), kuriuos norėčiau iškelti jums.

Man būtų įdomu sužinoti, kiek Jūs galite skatinti šias problemas ir/ar imtis skubių įstatymų pataisų, kad pagerintume mūsų padėtį, gydymo sąlygas ir galimybes išgyventi bei integruotis į visuomenę.

Pažymėsiu, kad iš ankstesnės patirties sužinojau, kad tokio tipo susitikimuose man prieš atvykstant bus pasakyta, kad man bus suteiktas leidimas kalbėti, kad būtų iškeltas klausimas, apie kurį noriu kalbėti, tačiau pačiame susirinkime aš nebus suteiktas leidimas pasisakyti nei vienai sekundei – o jei pabandysiu kalbeti, neduok Dieve, bus svarstoma Automatiskai del labai rimto “sutrikdymo” ir todel apsaugos darbuotojai mane puls ir labai agresyviai isvarys – o tai net kai to nereikia ir kai visai nereikalinga, o taip pat kai visiškai aišku, kad niekam nekeliau jokio “pavojaus”.

Ir žinodamas šią realybę, įteikiu jums šį laišką – tik tuo atveju, jei ir šį kartą toks elgesys bus mano atžvilgiu. Matyt, pats faktas, kad išdrįstu iškelti neįgaliųjų bendruomenės bėdas, yra interpretuojamas kaip labai rimta grėsmė – nors man visiškai neaišku, kam ir kam ji gresia. Su šiuo laišku palieku Jus ir Jūsų biuro darbuotojus – į savo namus jo negrąžinsiu.

O dabar detaliau apie pačias temas:

1) Finansavimo/nuomos mokėjimo problema – prieš daugelį metų buvo nustatyta (ir neaišku kieno – bet tikriausiai vienas ar kitas valdžios pareigūnas), kad bendruomenėje gyvenantys neįgalieji turi teisę į tokio dydžio pagalbą 770 šekelių per mėnesį nuomos mokėjimui. Kaip žinome, pastaraisiais metais Izraelio valstybėje labai ženkliai pabrango butai – ir dėl to, žinoma, smarkiai pabrango ir nuoma. Tačiau visiškai savavališkai, be jokio paaiškinimo ir logikos prieš daugelį metų nustatyta pagalbos suma NIS 770 neatnaujinama. Deja, net ir po didelio susirašinėjimo (o mes kalbame apie bent kelis tūkstančius ar net keliasdešimt tūkstančių laiškų), ir, deja, šių žodžių autoriui, šie skaičiai nėra per dideli), kurie buvo išsiųsti visoms įmanomoms šalims: Statybos ir būsto ministerijai ir įvairiems jos padaliniams, kitoms vyriausybės ministerijoms, tokioms kaip Finansų ministerija ir Ministro Pirmininko Tarnyba, daug žurnalistų, su kuriais šio dokumento autorius kalbėjo asmeniškai, Daug teisininkų ir net užsienio šalių tardymo biurų bei ambasadų – niekas nepadeda – dėl to pagalbos suma neatnaujinama, daug neįgaliųjų išmetama į gatvę ir ten mirė nuo bado, troškulio ar šalčio žiemą, o vasarą – nuo ​​šilumos smūgio ar dehidratacijos. Pažymėtina, kad teisių išnaudojimo organizacijos, tokios kaip „Yadid“ asociacija (kuri, kaip žinome, buvo uždarytas prieš kelis mėnesius) arba teisinės pagalbos klinikos universitetuose ir kolegijose, su kuriomis taip pat bendrauja šio straipsnio rašytojas, niekada negali padėti, o to priežastis paprasta: NIS 770 pagalbos suma teikiama pagal įstatymą , o teisių išnaudojimo organizacijos gali padėti tik pagal galiojančius įstatymus, o vienintelis adresas tais atvejais, kai būtini teisės aktų pakeitimai yra, kaip žinote, Knesetas. Tačiau čia padėtis tik komplikuojasi: kaip žinome, labai ilgą laikotarpį, daugiau nei dvejus metus, nėra veikiančios vyriausybės, o Knesetas ir Izraelio valstybė iš tikrųjų yra nuolatinės pereinamojo laikotarpio vyriausybės būsenoje. Tiesioginis ir niokojantis šios situacijos rezultatas yra tai, kad nėra galimybės padaryti esminių įstatymo pataisų, kurių reikia skubiai – kai kuriuos iš jų čia aprašysiu. Pažymėtina, kad net tada, kai Knesetas ir vyriausybė veikė pagal šių eilučių rašytojo prašymus, taip pat neįgaliųjų organizacijų ir daugelio kitų partijų prašymus dėl pagalbos Kneseto nariams dydžio, buvo automatiškai nukreiptos į teisių naudojimo organizacijas – ir tai nors patys Kneseto nariai puikiai žino, kad šiuo atveju teisių išnaudojimo organizacijos negali būti adresas, o tik jie patys.

2) Bendravimas su nuomotojais – pasitaiko daug atvejų, kai neįgaliesiems sunku derėtis su nuomotoju dėl priežasčių, susijusių su jų liga ar negalia. Tokiose situacijose socialiniai darbuotojai turi veikti kaip tarpininkai – ir labai didelė socialinių darbuotojų dalis tikrai negali prisiimti šio vaidmens kiekvienu atveju. Ir dar daugiau: dideli socialinių darbuotojų darbo standartų mažinimai pastaraisiais metais, kartu su sunkiomis darbo sąlygomis, mažu atlyginimu, netinkamu gydymu pacientų šeimomis, kurios daugeliu atvejų juos laiko ir neteisingai,

3) Pacientų atsiskaitymo priemonės – būna situacijų, kai žmogus persikelia gyventi į bendruomenę po ilgo buvimo ligoninėse ir be normatyvinių gyvenimo įpročių, tokių kaip ėjimas į darbą, atsakomybės už savo gyvenimo tvarkymą. tt Labai dažnai reikalavimai, kurie yra iškeliami kaip sąlyga pasirašant nuomos sutartį, pvz., Garantijos čekio pasirašymas, šiuo gyvenimo etapu žmonėms yra nepasiekiami.Daugelis praeityje egzistavusių gydymo ir reabilitacijos sistemų (vienoje iš kurių šio dokumento autoriui buvo padedama maždaug prieš 26 metus, kai išėjo iš ligoninės gyventi pagalbiniam gyvenimui) uždarė arba gerokai sumažino jų veiklą pastaraisiais metais. užkirsti kelią reabilitacijai žmonėms, kurie šiuo savo gyvenimo etapu negalės judėti į priekį be šių esminių terapinių ir reabilitacijos vokų.

4) Reguliavimo problema – šiandien yra visiškas disbalansas, kai kalbama apie butų savininkų pareigas ir teises, viena vertus, ir butų nuomininkus, iš kitos pusės. Yra daug įstatymų, kurie apsaugo nuomotojus nuo vienokių ar kitokių piktnaudžiavimo nuomos laikotarpiais, kurie gali būti iš nuomininkų pusės. Kita vertus, nėra įstatymų, skirtų apsaugoti butuose gyvenančius žmones nuo šeimininkų išnaudojimo – dėl to daugelyje nuomos sutarčių galima rasti skandalingų, drakoniškų ir kartais net neteisėtų straipsnių – ir nėra įstatymų. siekiama apsaugoti šių butų nuomininkus, kurie yra priversti pasirašyti šias sutartis. Daugeliu atvejų,

Žinoma, ši problema yra gyventojų

Tačiau reikėtų atsižvelgti į tai, kad tokiose situacijose susidoroti su nuomotojais yra sunkiau nepalankioje padėtyje esantiems žmonėms, pavyzdžiui, neįgaliesiems ar ligoniams.

5) Informavimo sunkumai – kyla didelių sunkumų, kai reikia iškelti minėtus sunkumus ir juos atskleisti viešoje erdvėje, siekiant atlikti reikiamus reikiamus pataisymus. Įvairių šiuo klausimu beveik nesidominčių žiniasklaidos priemonių dabartiniai prioritetai, neįgaliųjų organizacijų susiskaldymas, daugelio visuomenės, kurioje gyvename, elementų nenoras aktyviai dalyvauti bandant taisyti ir gerinti situaciją visa ši našta ir labai apsunkina pastangas iškelti šias problemas visuomenei taip, kad Kneseto nariai būtų priversti daryti reikiamus teisės aktų pakeitimus, o ne toliau ignoruoti ir nieko nedaryti. Dar vienas sunkumas kyla, kai kalbama apie reklamos kampanijos kėlimą:

6) Gydymo laukimo laikas – yra daug atvejų, kai žmonėms, kuriems iki tam tikro gyvenimo etapo psichikos sveikatos paslaugų pagalbos visai neprireikė, o dėl sunkių gyvenimo aplinkybių arba trauminio ar sunkaus įvykio. vienokios ar kitokios rūšies reikia psichikos sveikatos srities profesionalo pagalbos – ir, žinoma, daugeliu atvejų Tai laikina arba vienkartinė pagalba, o ne lėtinė. Šiandien gydymo ar psichologinės pagalbos laukimo laikotarpiai yra labai ilgi – ir dėl savalaikės pagalbos stokos žmonių būklė gali be reikalo pablogėti. Papildomų išteklių investavimas į visuomenės psichikos sveikatos sistemą tikrai gali pakeisti situaciją. Reikia atsiminti, kad net ekonominiu ir biudžetiniu požiūriu tokiame elgesyje nėra logikos: kai žmonės

7) Dantų gydymas – Kaip žinote, Izraelio valstybėje asmuo, kuriam reikalingas dantų gydymas, beveik visada kreipsis į privačius gydytojus – ir taip yra todėl, kad šiuo metu visuomenės sveikatos sistema nepateikia atsakymo šioje srityje. Pažymėtina, kad psichikos negalią turintiems žmonėms ir apskritai neįgaliesiems, kurių finansinė padėtis yra labai sunki kasdieniame lygmenyje, net ir neturint ryšio su odontologinėmis paslaugomis, yra dar sunkiau gauti šį gydymą, jei ir kai reikia. Dėl rimtų psichikos problemų ir didelių ekonominių kančių derinys priverčia šiuos žmones susidurti su įlūžusiu duburiu ir visišku aklaviete, kai to reikia, o kartais ir skubią dantų priežiūrą. Reikia atsižvelgti į tai, kad šiandien iš tikrųjų nėra

8) Hospitalizacijos zonos – asmuo, kuriam šiuo metu reikalingas masinis psichiatrinis gydymas valstybinėje ligoninėje ar klinikoje, jį gali gauti tik klinikoje ar ligoninėje, kuri yra netoli jo gyvenamosios vietos. Pasitaiko atvejų, kai pacientai dėl vienokių ar kitokių priežasčių nori gydytis kitoje klinikoje – nebūtinai toje, kuri yra labai arti jų gyvenamosios vietos. Pacientams turėtų būti suteikta pasirinkimo laisvė, o pacientui, kuris nėra patenkintas gydymu konkrečioje klinikoje ar ligoninėje, turėtų būti suteikta galimybė persikelti į kliniką ar ligoninę kitur. Ši galimybė šiuo metu suteikiama visose kitose medicinos srityse – ir nėra pagrindo neigti pasirinkimo laisvę dėl gydymo vietos tik psichikos gydymo srityje. Dar daugiau: tokia pasirinkimo laisvė, jei suteikiama,

9) Gyventojų informuotumas – bendroji populiacija kartais labai priešinasi psichikos sveikatos gydymui, teikiamam vietovėje, kurioje žmonės gyvena – tai kyla dėl sąmoningumo stokos ir tos srities pripažinimo stokos – ir be jokio praktinis ar loginis pagrindimas. Gyventojų pasipriešinimo ir nenoro mažinimas per atitinkamą sisteminę informacinę sistemą tikrai gali palengvinti pacientų ir pacientų, kurių gyvenimas bet kuriuo atveju labai sunkus dėl pačios ligos ir negalios, gyvenimą. Visuomenės, kurioje gyvename, sąmoningumo stoka sukelia atvejus, kai gyventojai prieštarauja nakvynės namų ar gydymo įstaigų atidarymui šalia jų gyvenamosios vietos – dėl to šių įstaigų atidarymas gerokai vėluoja. o kartais net siekiant užkirsti kelią jų atidarymui po gyventojų pateiktų ieškinių. Dar daugiau: yra nemažai atvejų, kai yra tyčinis priekabiavimas prie šių globos įstaigų gyventojų, kai jie yra savo gyvenamojoje vietovėje – ir labai tikėtina, kad visuomenės informuotumo didinimas gali gerokai sumažinti šių atvejų skaičius.

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757.

Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

 

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected]

arba: [email protected]

arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

arba: [email protected]

3) Gydymo sistema, kurioje buvau iki 2021 m. kovo 16 d. (dėl nuolatinių sveikatos ir gerovės biudžetų mažinimo ir mažinimo bei to, kad šios problemos nesprendžiamos, nesant veikiančios vyriausybės ar Kneseto) esu paliktas chroniškai. serga labai rimtomis ligomis ir problemomis be tinkamo gydymo. Visi mano bandymai surasti jai tinkamą gydymo sistemą galiu pasikliauti moliniais puodais – ir nėra aišku, kiek ilgai truks ši katastrofiška situacija):

Asociacija „Reut“ – nakvynės namai „Avivit“,

Ha Avivit g. 6,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

Izraelis, pašto kodas: 9650816.

Nakvynės namų biuruose esantys telefono numeriai:

972-2-6432551. Arba: 972-2-6428351.

Nakvynės namų el. pašto adresas: [email protected]

Socialinė darbuotoja iš nakvynės namų komandos, su kuria buvau kartu

susisiekti: Oshrat-972-50-5857185.

4) Šeimos gydytojas, pas kurį esu stebimas:

Dr. Brandon Stewart,

“Klalit Health Services” – “tayelet” klinika,

6 Daniel Yanovsky g.

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9338601.

Klinikos biurų telefonai:

972-2-6738558. Klinikos kabinetas

fakso numeris: 972-2-6738551.

 

5) Informacija apie įprastus vaistus, kuriuos vartoju:

 1. Psichiatriniai vaistai:

A.Seroquel-

2 tabletes po 300 mg kiekvieną vakarą.

B.Tegretol CR-

400 mg – kiekvieną rytą. 400 mg – kiekvieną vakarą.

C .Effexor-

150 mg – kiekvieną rytą. 150 mg – kiekvieną vakarą.

 1. simvastatinas –

10 mg kiekvieną dieną vakare.

 

 

6) Toliau pateikiamas medicininių problemų, nuo kurių kenčiu, sąrašas:

 

 1. Psichikos ligos-kompulsinis sindromas OKS, taip pat liga, apibrėžiama kaip šizoafektinis sutrikimas
 2. Psoriazinis artritas.
 3. Neurologinė problema, kurios apibrėžimas nėra aiškus. Pagrindiniai problemos simptomai: man nepastebimai krentantys iš rankų daiktai, galvos svaigimas, jausmo praradimas kai kuriose delnų srityse ir tam tikra pusiausvyros bei laikysenos problema.
 4. Lėtinė disko išvarža nugaroje 4-5 slanksteliuose – kuri taip pat spinduliuoja į kojas ir apsunkina ėjimą.
 5. Dirgliosios žarnos sindromas.
 6. Praėjusio mėnesio kardiologinės problemos požymių pradžia (šiuos žodžius rašau 2018 m. kovo 22 d., ketvirtadienį). Šių eilučių rašymo metu dar neaiški problemos esmė, kuri pasireiškia krūtinės skausmais didžiąją dienos dalį, kvėpavimo ir kalbėjimo sunkumais.
 7. Žymus regėjimo susilpnėjimas, prasidėjęs maždaug prieš šešis mėnesius (šiuos žodžius rašau pirmadienį, 2021 m. balandžio 19 d.).

7) Papildomi asmens duomenys: Amžius: 48 m.

Šeiminė padėtis: Netekėjusi. Gimimo data: 1972 11 11.

                - Ar radote klaidą? Papasakok man apie tai -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE