Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Psichiškai sužeistųjų gydymas padedant gyvūnams - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » Psichiškai sužeistųjų gydymas padedant gyvūnams

Psichiškai sužeistųjų gydymas padedant gyvūnams

Gyvūnų panaudojimas psichikos terapijoje yra alternatyvus ir efektyvus metodas, kurio metu naudojamas ypatingas žmogaus ir gyvūno ryšys, padedantis žmonėms, turintiems psichikos ir emocinių problemų. Gydymas su gyvūnų pagalba yra plačiai naudojamas ir žinomas daugiausia psichoterapijos, psichologinio gydymo ir grupinės terapijos srityse.

Žmogaus-gyvybinis ryšys tarp žmogaus ir gyvūno egzistuoja nuo seniausių laikų ir yra skirtingų kultūrų centre. Gyvūnai suteikia žmonėms emocinę paramą, besąlygišką meilę ir saugumo jausmą. Dėl šio ypatingo ryšio gyvūnai gali suteikti emocinį, fizinį ir dvasinį atsaką žmonėms, ištiktiems nelaimės ar traumos.

Viena iš pagrindinių gyvūnų funkcijų psichikos terapijoje – sužaloto žmogaus psichinių ir fizinių gijimo procesų skatinimas. Jie gali padėti sumažinti nerimo, depresijos ir savęs žalojimo jausmus. Be to, gyvūnų svarba psichinėje terapijoje.

Be to, gyvūnų svarba psichikos sveikatos priežiūroje grindžiama unikaliu jų gebėjimu sukurti tikrą, ištikimą ir besąlygišką ryšį su žmonėmis. Tokios savybės, kaip nesmerkiantis klausymas, gilus emocinis ryšys ir gebėjimas būti idealiu dabartinės meilės modeliu, gyvūnai yra puikus atsakymas tiems, kurie kenčia nuo širdies skausmo ar psichinių traumų.

Terapijos su gyvūnų pagalba metu žmogus natūraliai ir autentiškai bendrauja ir užmezga ryšį su gyvūnu. Unikalus savininko gebėjimas suprasti ir veikti pagal savo emocijas ir nuotaiką gali sukelti teigiamas emocijas ir sumažinti streso bei depresijos lygį. Gydomasis ryšys, sukurtas tarp žmogaus ir gyvūno, leidžia aukoms susikoncentruoti į dabartinę vietą, nustoti galvoti apie praeitį ar ateitį ir pradėti pozityviai bei galingai išgyventi akimirką.

Be to, terapija su gyvūnų pagalba gali pagerinti aukų fizinę būklę. Remiantis daugeliu tyrimų, paaiškėjo, kad gyvūnai gali sumažinti kraujospūdį, pagerinti imuninę sistemą ir sumažinti streso lygį. Šiuolaikinių pažangių technologijų kontrastas, ryšys ir ryšys su gyvūnais suteikia fizinį ir dvasinį komfortą sudėtingame ir finansuojamame pasaulyje, kuriame gyvename.

Be gyvo ir emocinio indėlio, gyvūnai taip pat gali būti naudojami kaip žmogaus socialinių ir bendravimo gebėjimų ugdymo ir tobulinimo įrankiai. Gyvūnas gali būti tiltas tarp žmonių terapijos grupėse ir skatinti dalyvių bendravimą bei ryšį. Tai išplaukia iš natūralių gyvūnų gebėjimo priversti žmogų jaustis patogiai ir saugiai jam artimoje aplinkoje, o tai gali skatinti komandos aktyvumą, diskursą ir aktyvų dalyvavimą gydyme.

Be to, gyvūnų, kaip gydymo priemonių psichikos terapijos grupėse, svarba yra jų gebėjimas suteikti vilties ir atsipalaidavimo jausmą. Gyvūnai sukuria laisvės ir komforto akimirkas, kurios padeda žmonėms, kenčiantiems nuo depresijos, nerimo ar traumų, įgauti naują kvėpavimą ir išsigelbėti nuo sunkių akimirkų.

Norint efektyviai atlikti psichinę terapiją su gyvūnų pagalba, svarbu laikytis gydymo procese nustatytų gairių ir apribojimų. Nuo tinkamo gyvūno parinkimo momento turi būti užtikrinta, kad gyvūnas būtų tinkamai apmokytas ir galėtų atitikti keliamus reikalavimus. Taip pat reikia atsižvelgti į gydomo asmens poreikius ir įsitikinti, kad gyvūnas bus tinkamas gydyti pagal jo apribojimus ir norus.

Apibendrinant galima teigti, kad psichiškai sužalotų asmenų gydymas padedant gyvūnams yra unikalus ir efektyvus metodas, kuris pasitelkia ypatingus žmogaus ir gyvūno santykius, padedančius spręsti psichines ir emocines problemas. Gyvūnai suteikia emocinę paramą ir saugumo jausmą, taip pat gali būti naudojami kaip socialinių ir bendravimo įgūdžių ugdymo ir tobulinimo priemonė. Jų pagalba aukos gauna patogią, draugišką ir saugią erdvę, kuri padeda atrasti kvėpavimo ir ramybės akimirkas. Gyvūnų panaudojimas psichikos terapijoje gydomiems žmonėms suteikia reikiamų priemonių gijimo procese tobulėti ir patirti geresnę gyvenimo kokybę.

A. Žemiau yra mano išsiųstas pranešimas „Pieno tarybai Izraelyje“:

Mano laiškas „Pieno tarybai Izraelyje“.

Yahoo / išsiųstas

assafas benyaminis< [email protected] >

Kam:

[email protected]

Birželio 4 d., sekmadienį, 12:20 val

Sveikinimai „Pieno tarybai Izraelyje“:

Tema: Konsultacijos prašymas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Esu 50 metų vyras, gyvenantis Jeruzalėje, perku ir vartoju jogurtą „Activia“ dėl medikų rekomendacijų.

Tačiau neseniai (šiuos žodžius rašau 2023 m. birželio 4 d., sekmadienį) pastebėjau, kad vis sunkiau rasti šį produktą didžiuosiuose rinkodaros tinkluose. To priežasčių nežinau. Mano klausimas jums yra toks: ar Izraelyje yra privačių mažmenininkų, iš kurių galėčiau užsisakyti gaminį pristatydamas tiesiai į namus? Noriu atkreipti dėmesį, kad dėl savo fizinės negalios fiziškai negaliu pasiekti įvairių prekybos vietų, o visi mano pirkiniai atliekami pristatymo būdu. Tinklai, iš kurių šiuo metu užsakau siuntas, yra Shufersell ir Kwik. Ir jei adresas nėra privatūs pardavėjai, iš kurių vietų šiuo metu galiu užsisakyti prekę?

Būčiau dėkingas, jei paaiškintumėte ir paaiškintumėte kiek įmanoma daugiau.

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Kosta Rika g.

įėjimas A-apartamentai 4, Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptuose namuose dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

Post Scriptum. Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]  arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

B. Žemiau pateikiami įrašai, kuriais pasidalinau socialiniame tinkle Facebook:

1)

assafas benyaminis

18 gegužės B- 23:48

 

Bendrinama su visuomene

rožių pagyrimas

9 gegužę B-14:17

Kas kaip aš, žino… mano tėvas serga demencija, liūdna

Kažkas kažkada sakė, kad kai myli demencija sergantį žmogų, jį prarandi du kartus, vieną kartą, kai jam diagnozuojama, o tada, kai jis miršta, tai vadinama „dviprasmišku praradimu“.

„Sparčiai mažėjančios smegenys“ – taip tai apibūdino gydytojai. Demencijos niekam nelinkėčiau, nes ligonio smegenys pamažu miršta, jos keičiasi fiziškai ir ilgainiui pamiršta, kas yra jų artimieji. Pacientai gali būti uždaromi, negali judėti ir valgyti ar gerti.

Bus žmonių, kurie peržiūrės šį pranešimą, nes demencija jų nepalietė. Galbūt jie nežino, ką reiškia, kai mylimas žmogus kovoja arba kovoja su demencija

Stengdamasis didinti informuotumą apie šią žiaurią ligą, būčiau dėkingas, jei mano draugai tą dieną paskelbtų tai jūsų puslapyje.

Laikykite pirštą bet kurioje pranešimo vietoje, kad nukopijuotumėte ir įklijuotumėte į laiko juostą.

Ačiū

Visiems tiems, kurie turėjo draugų ar šeimos narių, kurie kentėjo

2) assafas benyaminis

Gegužės 20 d. B-0:00

Bendrinama su visuomene

Tarptautinis olimpinis komitetas priima sprendimą dėl naujos sporto šakos, kurioje vyks varžybos, steigimo:

Vairuotojų keiksmų vairuojant čempionatas.

Kas nori atstovauti Izraeliui?

Ar yra kandidatų?

daug juoko…

3) assafas benyaminis

20 gegužės B-17:19

Bendrinama su visuomene

Mano sukurta grupė:

„Malonios kenkėjų kontrolės“ grupė – grupė, skirta užmegzti ryšį tarp žmonių, kurių namuose atliekami kenkėjų kontrolės darbai ir kurie neturi alternatyvios vietos, kur galėtų būti, kol pesticidai veikia, ir žmonių, kurie norės juos priimti per savo namus. šį laikotarpį.

https://assaf-permalinks.com/5vlp

4)grupės mėgėjų istorija

Almogas Levis

2 kovo mėn

 

Pats baisiausias darbas pasaulyje

Vienas geidžiamiausių XVI amžiaus Anglijos darbų buvo vadinamas taburetės jaunikis („boy of the kėdė“) arba, kitaip tariant, karaliaus užpakalio valytojas. Šias pareigas ėjo karaliaus tarnas, rūpinosi jo patogumu ir prireikus būdavo kėdės (tualeto) namelyje bei rūpinosi užpakalio išsivalymu po tuštinimosi.

Kodėl karaliui prireikė užpakalio valiklio? Anglijoje buvo manoma, kad karalius priešais jus yra iš Dievo malonės, o karališkasis užpakalis tikrai šventas, todėl karalius, kuris yra prieš jus iš Dievo malonės, tikrai negali nusišluostyti…

Šias pareigas eidavo tik bajorai ar aukštesniosios klasės atstovai, kai į šias pareigas galėjo būti priimtas ne kiekvienas, o tie, kuriems buvo paskirta, tikrai negalėjo prieštarauti. Užpakalio valytoja buvo karaliaus patikėtinė ir tiesiogine prasme buvo arti visų jo intymių reikalų. Karalius pasidalintų politinės reikšmės detalėmis su savo artimu valytoju, ir, žinoma, žinios yra galia.

Valdant Henrikui VIII, ši padėtis buvo tikrai pavojinga, nes jis buvo paranojiškas, ypač pažengusiame gyvenimo etape, ir visada manė, kad yra užpultas. Jis įvykdė mirties bausmę kelioms savo žmonoms, taip pat Norrisui, savo užpakaliukui.

Ši pareigybė buvo panaikinta 1901 m., į sostą įžengus Edvardui VII.

Taigi kitą kartą, kai manote, kad jūsų darbas yra smirdantis arba pavojingas, pagalvokite apie Henriko VIII valiklį.

istorija masėms

šaltinis:

https://he.m.wikipedia.org/…/%D7%A0%D7%A2%D7%A8_%D7%91…

 

5) assafas benyaminis

1 diena

Bendrinama su visuomene

Pora, nuotaka ir jaunikis, pradeda savo kelionę iš vestuvių vietos mieste į savo namus kaime, jodinėdami asilu.

Po kelių minučių jie sutinka grupę žmonių, kurie jiems sako: “Koks vargšas asilas. Jis turi neštis du žmones ant nugaros. Jam taip sunku.”

Nuotaka ir jaunikis tai išgirsta, nulipa nuo asilo ir toliau eina, kol asilas eina šalia jų.

Po kelių minučių nuotaka ir jaunikis sutinka kitą grupę žmonių, kurie jiems sako: “Koks vargšas tas asilas. Jam taip sunku vaikščioti – ir niekas jam nepadeda.”

Nuotaka ir jaunikis tai išgirsta, paima asilą ir toliau vaikšto, nešdami asilą rankose.

Praeina dar kelios minutės, ir jaunieji sutinka kitą grupę žmonių, kurie ima iš jų tyčiotis: „Pažiūrėkite į šiuos du kvailus žmones. Užuot jodinėję asilu, kaip visi, jie neša asilą rankose. Haha. …”.

Nuotaka ir jaunikis tai išgirsta, švelniai nuleiskite asilą ant žemės ir vėl užlipkite ant jo.

Išvada: Tas, kuris pasirenka gyventi savo gyvenimą tik pagal tai, ką jam sako kiti žmonės, ir be jokio svarstymo ar savęs mąstymo, yra…

Jūs galite užpildyti atsakymą net be mano pagalbos…

Arba, kaip parašyta viename iš žydų šaltinių (nežinau, kur tiksliai – jūs, žinoma, galite tai patikrinti):

Yra skirtumas tarp žmonių, kurie gyvena savo gyvenimus, ir tų, kurie gyvena taip.

6) assafas benyaminis

6 dienos

Bendrinama su visuomene

Vienoje žydų bendruomenėje gyveno magnatas (arba kaip anksčiau vadino šiuos žmones: „Gvir“), kurio visi bendruomenės žmonės nekentė. Visi buvo tikri, kad jis nedovanoja labdaros pasauliui – net tada, kai aplink jį yra žmonių, patekusių į sunkią padėtį ir skurde.

Daugybę dienų, kai tas ponas mirė, nė vienas bendruomenės narys nesutiko sakyti už jį panegirikos – tokia stipri buvo neapykanta jam.

Tačiau per kelis mėnesius po vyro mirties bendruomenės nariai pastebėjo keistą dalyką: visi labdaros fondai, kurie iki to pono mirties buvo pildomi kasdien, juk vyrui mirus, jie liko tušti. ir niekas jų nepildė.

Tik šiuo metu bendruomenės žmonės suprato klaidos mastą ir baisią neteisybę, kurią jie padarė tam džentelmenui, kuris iš tikrųjų slapta aukoja daug, o tai, kaip žinoma, yra didžiausia labdaros dorybė.

Bendruomenės žmonės labai norėjo jo atsiprašyti už neteisybės mastą – bet, žinoma, jau buvo per vėlu.

Išvada: kai darome tvirtą nuomonę visais klausimais, visada turėtume prisiminti, kad gali būti dalykų, kurių nežinome.

7) Istorija iš vieno iš šaltinių, susijusių su Shavuot (nežinau, kur tiksliai – žinoma, galite tai patikrinti):

Sakoma, kad Šventasis, tebūnie palaimintas, aukoja Torą pasaulio tautoms.

Pirmiausia jis siūlo Torą italams.

Italai klausia: „Ką mes turime laikytis Toros rėmuose?

Šventasis, tebūnie palaimintas, jiems atsako: „Nežudyk“.

Italai tai išgirsta, atsisako priimti Torą ir atsako: „Ne ačiū, ne ačiū“.

Tada Šventasis, tebūnie palaimintas, aukoja Torą prancūzams.

Prancūzai klausia: „Ką turėtume išlaikyti?

Šventasis, tebūnie palaimintas, jiems atsako: „Nesvetimauk“.

Prancūzai tai išgirsta ir jie taip pat atsisako priimti Torą ir atsako: „Ne, ačiū, jokio pasigailėjimo“.

Taip pasaulio Viešpats prašo visų tautų – ir kiekviena tauta atsisako priimti Torą, suvokdama, kurią mitzvotą ji turi įvykdyti.

Galiausiai Šventasis, tebūnie palaimintas, ateina pas žydus ir siūlo jiems Torą.

Žydai užduoda klausimą, kurio jokia kita tauta prieš juos neuždavė: „Kiek tai kainuoja?

Šventasis, tebūnie palaimintas, atsako žydams: „Nieko nekainuoja. Nemokamai“.

Žydai tai išgirsta ir iš karto priima Torą…

daug juoko…

8) assafas benyaminis

24 gegužės B-19:36

Bendrinama su visuomene

Senolio ramybę drumsčia būrys vaikų, kurie kasdien po daugybę valandų žaidžia prie jo namų ir kelia didelį triukšmą.

Senis nusprendžia jų neleisti, bet tai daro sudėtingu metodu.

Senolis išeina prie vaikų ir sako jiems: “Jūs čia labai gražiai žaidžiate. Man labai patinka žiūrėti, kaip čia žaidžiate – nuo ​​šiandien mokėsiu kiekvienam po 15 centų už kiekvieną dieną, kai vaikas čia ateina ir žaidžia. “

Taip ir buvo – senolis kiekvienam iš vaikų mokėjo po 15 centų už kiekvieną dieną, kai vaikas ateidavo žaisti prie jo namų.

Po savaitės senolis vėl išeina pas vaikus ir jiems sako: “Klausykite, mano finansinė padėtis sunki. Atsiprašau, bet nuo šiandien galiu mokėti kiekvienam iš jūsų tik po 8 centus už kiekvieną žaidimo dieną, o ne 15 “.

Šioje situacijoje dalis vaikų liko žaisti vietoje – tačiau dalis išėjo.

Praeina dar savaitė, o senolis vėl išeina pas vaikus ir sako: „Klausykite, mano padėtis tikrai sunki – nuo ​​šiandien kiekvienam iš jūsų galėsiu mokėti tik po centą už kiekvieną žaidimo dieną“.

Vaikai tai išgirdę, visa grupė supykę paliko vietą, o senoliui pasakė: “Už vieną centą mes nesame pasiruošę čia žaisti toliau!!”

daug juoko…

9) assafas benyaminis

24 gegužės B-19:13

Bendrinama su visuomene

Istorija paimta iš vieno iš žydų šaltinių (nepamenu, kur ši istorija atsirado – žinoma, galite patikrinti):

Viename mieste gyveno turtuolis ir vargšas. Vieną dieną vargšas norėjo pasikviesti svečių į savo namus. Prieina prie turtuolio namų ir prašo pasiskolinti jam vazą – kad pas jį svečiams būtų patogu ir malonu. Vargšas patikino turtuolį, kad kitą dieną grąžins jam vazą ir jam nėra dėl ko jaudintis. Galiausiai turtuolis įsitikina ir paskolina vargšui vazą.

Kitą dieną, svečiams išėjus iš vargšo namų, jis atvyksta į turtuolio namus ir vietoj vienos jam grąžina dvi vazas. Turtuolis nesupranta ir klausia: iš kur kita vaza? Vargšas jam atsakė: Neklausk, naktį įvyko stebuklas – vaza pagimdė kitą vazą.“ Turtuolis nesuprato – kaip vaza gali pagimdyti? Bet labai greitai pasakė sau: Aš ne. Nesuprantu – bet kas man rūpi – užsidirbau vazą.

Praeina dar kelios savaitės, ir vargšas vėl ateina į turtuolio namus ir prašo paskolinti stalo įrankių rinkinį svečiams, kurie ateina pas jį. Turtuolis sutinka paskolinti vargšui stalo įrankių rinkinį – ir vėl pasikartoja tas pats įvykis: kitą dieną vargšas grąžina turtuoliui du stalo įrankių komplektus ir praneša, kad gimė kitas stalo įrankių rinkinys. nakties – ir šį kartą turtuolis nesupranta to logikos – bet sutinka priimti – nes kas jam trukdo gauti nemokamų dovanų.

Praeina dar kelios savaitės, ir vargšas vėl ateina į turtuolio namus ir šį kartą prašo paskolinti savo auksinę lempą svečiams, kurie ateina pas jį.

Turtuolis, išgirdęs pasiūlymą, susimąsto: “Aš čia turiu gerą sandorį. Paskolinsiu vargšui savo auksinę lempą – o rytoj gausiu dvi auksines lempas – koks grožis!!”.

Taigi turtuolis paskolina vargšui savo auksinę lempą, išskyrus tai, kad šį kartą praeina diena, dvi dienos, savaitė ir dar viena savaitė, o vargšas negrąžina lempos.

Turtuolis ateina į vargšų namus pilnas pykčio: Kodėl tu man negrąžini lempos? Kas yra??”.

Vargšas atsako turtuoliui: “Neklausk, kas atsitiko. Atsiprašau pasakyti karčią žinią, bet auksinė lempa, kurią pasiskolinau iš tavęs… ji mirė!!!”.

Turtuolis dar labiau supyko: “Pasakyk, ar tu iš manęs šaiposi? Kaip gali mirti lempa?”.

Vargšas jam atsako: „O kaip vaza gali pagimdyti?“.

Išvada: tie, kurie nori priimti absurdus savo gyvenime tam tikroje srityje – neturėtų stebėtis, jei absurdus iš savo aplinkos priims ir kitose srityse…

Visos emocijos:

1

Mali Benjian

10) assafas benyaminis

24 gegužės B- 18:23

Bendrinama su visuomene

Naujasis judėjimas, skatinantis ekonomines bausmes Izraelyje, įsteigtas naujosios visagalės kapitalistinės vyriausybės, ieško:

1. patruliai, siekiant surasti neturtingus žmones, siekiant juos patraukti atsakomybėn.

2. Teritorijos koordinatoriai, kad nuolat rastų naujus patrulius.

3. Priimti į skautų darbą galės tik tie, kurių nuosavas kapitalas yra bent 2 mlrd. NIS.

4. Skautui, kuris nepaisys neturtingų žmonių vietos, bus nedelsiant konfiskuotas visas jo turtas ir pinigai.

5. Baudžiamosios privilegijos ir ilgas įkalinimas kandidato praeityje.

Moralių ar etiškų žmonių kreipimaisi jūsų nedomins.

daug juoko…

11) Patarimai, kaip nepavykti darbo pokalbyje:

1. atvykti dvokiantis ir su purvinais drabužiais.

2. Užduokite pašnekovams atvirus klausimus apie jų asmeninį gyvenimą (ar jie vedę/nesusituokę, kiek turi vaikų ir pan.).

3. šaukti ant pašnekovų.

4. Į pokalbį atsineškite radiją ir retkarčiais įjunkite jį dideliu garsu – be nieko bendro su pačiu interviu.

5. Į pokalbį atsineškite purškiamą oro gaiviklį ir papurkškite pašnekovams į veidą – nieko bendra su pačiu interviu.

6. Pasakykite pašnekovams, kad mes visada ateiname į darbą su noru kurstyti riaušes ir sutrikdyti kasdienę verslo ar darbovietės veiklą.

7. Papasakokite pašnekovams apie turtingą kriminalinę ar psichiatrinę istoriją. Rekomenduojama kuo detaliau.

Ar yra daugiau idėjų?

daug juoko…

12) assafas benyaminis

Pirma minutė·

Bendrinama su visuomene

Jie pasakoja apie vieną žydų miestelį, kuriame gyveno daug neturtingų žmonių – tiek, kad žiemos mėnesiais jie negalėjo pasirūpinti savo namų šildymu labai šalto klimato vietovėje.

Netoli miestelio gyveno žinomas pagonių filantropas, kuris niekada nesutiktų aukoti miestelio žmonėms, kad jo gyventojai galėtų šildyti savo namus.

Vieną iš atšiaurių žiemos dienų miestelio rabinas išeina į sniegą ir eina į geradario namus, kad paprašytų jo paaukoti ten gyvenantiems vargšams.

Į geradario namus atvyksta rabinas, kuris atidaro duris ir pasiūlo rabinui užeiti – juk viduje vyro rezidencijoje šilta ir jauku.

Tačiau rabinas atsisako įeiti į vyro namus – ir jiedu tęsia pokalbį, o geradaris nuolat bando įtikinti rabiną įeiti į jo namus, tačiau rabinas primygtinai reikalauja tęsti pokalbį ant geradario slenksčio, neįeinant.

Pokalbio metu nuolat savo šildomuose namuose esantis ir šalčio nejaučiantis geradarys ima jausti šaltį prie slenksčio – tiek, kad pagaliau įsitikina ir sutinka paaukoti miestelio žmonėms už šildyti savo namus.

Išvada: mūsų gyvenime kartais pasitaiko situacijų, kurių iš tikrųjų neįmanoma suprasti be asmeninės patirties, kuri mums jas iliustruoja.

13)

https://rentafriend.com/

išsinuomoti draugą

Svetainė, kurioje galite užsidirbti pinigų, kai asmuo pasiūlo save kaip asmenį, kuris pagal poreikį nori bendrauti su įvairiais žmonėmis iš viso pasaulio (toks laisvai samdomo vertėjo darbas).

Arba pagal tai, ką jie reklamuoja, galima rasti žmonių buvimo vietą, kad su jais būtų galima pasikalbėti, siekiant palengvinti vienatvę – ir sumokėti tam „laisvai samdomam darbuotojui“ už tą pokalbį.

Aš asmeniškai nebandžiau nei svetainės, nei paslaugos, todėl negaliu apie juos pareikšti jokios nuomonės.

Bet kokiu atveju – tai internetinė paslauga vienatvei numalšinti….

14)knygos-Rekomendacijos,Recenzijos,interviu

Pesija Sara Zelmanovič

balandžio 20 d

Prašau platinti!

Esu 91 metų Holokaustą išgyvenusi. Neseniai naujoje knygoje rašiau apie savo vaikystę Holokausto metu. Knygą „Vaikystė“ išleido „Galilean Publishing House“, remiant Yad Vashem.

Knyga praėjo Yad Vashem komitetą ir jų parama patvirtina jos istorinę svarbą. Kalbant apie istorinio fono aprašymą, pasakojama apie 13-mečio berniuko kovą už būvį koncentracijos ir darbo stovyklose Austrijoje, kur buvau deportuotas iš Vengrijos. Istorija kupina stebuklų, kuriems nėra logiško paaiškinimo.

(Nors aš eisiu per mirties slėnį, aš nebijau blogio, nes tu stovi)

Nereikia aiškinti apie tautinį švietėjišką poreikį plačiai platinti tokią knygą. Knyga parduodama Stimatsky knygynuose ir Zumat knygose, tačiau nepaskelbus jos egzistavimo ji nebus platinama ir nepasieks visuomenės bei ateities kartų.

Prašiau daugumos žiniasklaidos žmonių, kad padėtų man publikuoti straipsnius, interviu ir pan., bet jie atsisakė, nes nesu pakankamai žinomas žmogus, kad gaučiau įvertinimus pagal jų nuomonę.

Todėl ir prašau jūsų pagalbos. Iš anksto dėkoju

Geriausi linkėjimai

Yitzhak Walster namų telefonas: 972-4-6940586 Mobilus: 972-52-8695778

15)

assafas benyaminis

Bendrinama su visuomene

Autobuse susitinka 3 jaunos moterys.

Viena iš jų sako dviem savo draugams: žinote, mano vyras bėgant metams vis mažiau manimi domisi.

Du moters draugai jos klausia: O kokia tavo vyro profesija?

Ji atsako: Mano vyras pardavėjas daržovių parduotuvėje.

Dvi draugės jai atsako: ko tu nori – tavo vyras vis ieško naujų ir šviežių prekių…

Kita moteris tarp 3 taip pat teigia, kad vyras bėgant metams vis mažiau ja domisi.

Jos dvi draugės klausia: „O kokia tavo vyro profesija?“.

Ji atsako: „Turime daug mašinų“.

Dvi draugės jai atsako: ko tu nori – tavo vyras vis ieško naujausių modelių…

Trečioji moteris dviem draugėms sako: „Žinote, vyras bėgant metams vis labiau manimi domisi“.

Ir jos dvi draugės klausia: „O kokia tavo vyro profesija?

Ji atsako: „Mano vyras archeologas“….

16) Upės krante susitinka varlė ir skorpionas.

Skorpionas atsisuka į varlę: “Prašau, padėk man perplaukti upę. Pats negaliu perplaukti – nemoku plaukti.”

Varlė atsako: „Bet tu mane įgelsi – ir mes abu nuskęsim“.

Skorpionas: “Aš tau įgelsiu – kad mes abu nuskęstume – kodėl!! Pažadu – aš tavęs neįgelsiu.”

Varlė įsitikinusi, neša skorpioną ant nugaros ir pradeda plaukti per upę.

Upės viduryje ateina geluonis. Varlė ir skorpionas nuskęsta ir miršta.

Išvada: Skorpionas visada lieka skorpionu. Kai kurių dalykų negalima pakeisti ar pataisyti.

17) Teismas nuteisia kaltinamąjį, elektriką pagal profesiją, mirties bausme – egzekucija nuo elektros kėdės.

Jie jėga paima elektriką ir pririša prie elektros kėdės ir ruošiasi ją aktyvuoti, kad galėtų įvykdyti teismo sprendimą.

Tačiau likus kelioms minutėms iki egzekucijos sugenda elektrinė kėdė.

Kreipkitės į elektriką ir paprašykite sutaisyti kėdę.

Elektrikas: “Ką aš tau galiu pasakyti – galiu pataisyti kėdę, bet nepadarysiu. Neturiu motyvacijos.”

Hahaha…

18) Įžangoje pasakysiu įspėjimą: čia yra šiurkščių ir šokiruojančių grafiškų aprašymų – tie, kurie to negali pakęsti, prašomi judėti toliau ir neskaityti įrašo (ir ne – tai jokiu būdu nėra pokštas ar pokštas ):

Yra pasakojimas iš Holokausto laikų apie stovyklą, kurioje žiauriai buvo atliekami nepaprasti medicininiai eksperimentai – ir net lyginant su kitomis nacių koncentracijos ar naikinimo stovyklomis, jų pavadinimas bus pamirštas:

Pavyzdžiui: atverti visą žmogaus kūną – nuo ​​kaklo srities iki juosmens, nenaudojant jokių anestetikų. Siaubą kelia tai, kad sakoma, kad nacių gydytojai šiuos eksperimentus atliko su plačia šypsena veiduose. Taip pat yra pasakojimų apie savotišką savo žiaurumu neįprastą „operaciją“, kuri apėmė tris etapus: pirmajame etape – aukos skrandžio atvėrimą, žinoma, nenaudojant jokių anestetikų. Antrame etape jie paimtų gyvas kates ir patalpintų jas į sukurtą terpę. Trečiajame etape jie susiudavo aukos skrandį su gyva kate viduje – tada tą kalinį įmesdavo į stovyklos kiemą ir leisdavo mirti lėta mirtimi, kol jis iškvėpdavo.

Matyt, didžioji dauguma šių eksperimentų aukų buvo žydai.

Bet vis dar yra keletas klausimų:

Ar šie eksperimentai buvo vadinamųjų „medicininių tyrimų“, kuriuos atliko daktaras Yosef Mangala, dalis?

Kuriais metais jos vyko ir kurioje stovykloje? Ar tarp vokiečių karininkų buvo kokių nors bandymų prieštarauti eksperimentų vykdymui – ar jų palaikymas buvo didžiulis?

O ar buvo atvejų, kai kaliniai ketino atlikti šiuos eksperimentus, bet vienaip ar kitaip pavyko juos išgelbėti nuo žiauraus likimo? Ar yra tokių istorijų?

19) assafas benyaminis

viena minutė

į: “Socialinis parlamentas.“.

Tema: Platformos paieška.

Gerbiamos ponios / ponai.

Pagalvojau apie tokią idėją, kaip sukurti programą žmonėms, kenčiantiems nuo ligų, kurias lydi pažinimo nuosmukis ir demencijos sąlygos, pavyzdžiui, Alzheimerio liga:

Kaip žinome, pacientai, sergantys ligomis, kurių pagrindinė ypatybė yra kognityvinis susilpnėjimas (pvz., Alzheimerio liga ar kitomis ligomis, kurioms būdinga demencija), palaipsniui praranda daugybę gebėjimų, tokių kaip trumpalaikė atmintis ar kasdienė veikla. palaipsniui blogėja. Idėja yra sukurti programinę įrangą arba sistemą, kuri būtų skirta žmonėms, patekusiems į tokią situaciją. Iššūkis yra surinkti į tokią sistemą visas programas ar sistemas, kuriomis žmogus naudojasi – ir per dirbtinio intelekto sistemą veikimo mechanizmas ligai progresuojant taps vis paprastesnis ir paprastesnis. Žinoma, norint sukurti sistemą taip, kad ji kuo tiksliau prisitaikytų prie ją besinaudojančio žmogaus situacijos, kuriant reikės konsultuotis ir bendradarbiauti su smegenų tyrinėtojais,

Žinoma, sistemos tikslas yra leisti žmonėms, kurie yra įpratę naudoti kompiuterį įvairiais tikslais ir kurie yra ant demencijos slenksčio, visiškai neprarasti prieigos prie sistemų, prie kurių buvo įpratę naudoti daugelį savo gyvenimo metų. – ir taip tam tikru mastu pagerina jų gyvenimo kokybę, kuri ir taip yra gerokai pakenkta dėl pačios ligos simptomų.

Tiek apie pačią idėją.

Nors tai yra mintis, apie kurią galvojau, asmeniniame gyvenime neturiu nieko bendra su demencijos priežiūra.

Norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad viskas, kas susiję su manimi asmeniškai, yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti:

1. Nesu nei programavimo, nei smegenų tyrimų, pažinimo ar neurologijos sričių profesionalas – ir dėl šios priežasties tokio projekto žingsnis po žingsnio palydėti negalėsiu.

Tai mintis, apie kurią galvojau – ir, be pirminės idėjos, negalėsiu padėti jokiame kitame projekto etape.

2. Gyvenu iš labai mažų pajamų – invalidumo pašalpos iš Nacionalinio draudimo instituto. Todėl neturiu galimybių investuoti jokių biudžetų į idėjos įgyvendinimą. Ir dar daugiau: dėl mano padėties rimtumo net labai didelės nuolaidos tiesiog nepadės.

3. Gyvenu Kiryat Menachem rajone Jeruzalėje ir neturiu nei automobilio, nei vairuotojo pažymėjimo. Dėl sveikatos ir finansinės padėties taip pat nėra šansų, kad ateityje pavyks gauti vairuotojo pažymėjimą ar nusipirkti automobilį.

Todėl mano galimybės atvykti į konsultacinius susitikimus įmonių, kurios yra gerokai toli nuo mano gyvenamosios vietos, biuruose, neegzistuoja.

Mano klausimas jums toks: kokia, Jūsų nuomone, yra tinkamiausia interneto platforma, norint įkelti tokį projektą, jį valdyti ir bandyti reklamuoti?

Mano asmeniniai duomenys:

Vardas – assaf. Pavardė – benyamini.

Asmens kodas-029547403.

Visas pašto adresas –

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptuose namuose dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba : [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] 

arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

Mano svetainė:  https://www.disability55.com/

C. Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį išsiunčiau Klalito sveikatos paslaugų Jeruzalės rajonui:

Laiškai Jeruzalės rajono bendrosios sveikatos priežiūros tarnyboms.

Yahoo / išsiųstas

assafas benyaminis< [email protected] >

Kam:

[email protected]

Birželio 5 d., pirmadienį, 23.09 val

Kam: Klalit Health Services – Jeruzalės rajonas.

Tema: Mano paraiška pridedama čia.

Gerbiamos ponios / ponai.

Prieš kurį laiką Klalit sveikatos paslaugų svetainėje palikau tokią žinutę.

Norėčiau gauti naujausią informaciją apie šios programos apdorojimą. Noriu atkreipti dėmesį, kad mano apsilankymo pas šeimos gydytoją santrauka nuo 2023 m. birželio 1 d. nėra asmeninėje svetainės sferoje.

Sveikinimai, Assafas Benyamini.

2023 05 14 apsilankiau pas savo seimos gydytoja – ir po keliu minuciu iseju is gydytojo kabineto pasidariau EKG testą klinikoje. Išskyrus vizito pas šeimos gydytoją suvestinę, taip pat EKG tyrimo rezultatą. kad aš nepasirodžiau savo asmeninėje srityje „Klalit Online“ svetainėje. Todėl man įdomu sužinoti, kaip įveikti šią problemą ir leisti peržiūrėti šiuos dokumentus iš savo medicininės bylos ir atsisiųsti juos į savo asmeninį kompiuterį namuose.

Geriausi linkėjimai,

assafas benyaminis.


Mano asmeniniai duomenys:


Vardas – assaf. Pavardė – benyamini.

Asmens kodas – 029547403.

Visas pašto pristatymo adresas –

Assaf Benyamini,

115 Kosta Rika g.

A įėjimas – apartamentai 4, Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptuose namuose dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]  arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

Terapinė aplinka, kurioje esu:

„Reut“ asociacija – „Avivit“ nakvynės namai,

6 Ha-Avivit gatvė, Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9650816.

Telefono numeriai nakvynės namų biuruose: 972-2-6432551. ir: 972-2-6428351.

Šeimos gydytoja, pas kurią esu stebima:

Dr. Brandon Stewart,

6 Daniel Yanovsky g.

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9338601.

Telefono numeris klinikos biuruose: 972-2-5098282.

Fakso numeris klinikos biuruose: 972-2-6738551.

Amžius: 50. Šeiminė padėtis: Netekėjusi.

D. Štai programinės įrangos idėja, apie kurią galvojau:

Deja, pastaraisiais metais (šiuos žodžius rašau 2023 m. birželio 6 d., antradienį) IZRAELIO Valstybėje pasitaiko atvejų, kai vaikų darželiuose yra piktnaudžiaujama mažamečiais vaikais, kurie išaiškinami vaikų tėvams įrengus kameras, jei ir kai yra darželio auklėtojas ar darželio auklėtojos įtarimas dėl nusikalstamų veikų.

Byloms pasiekus policijos tyrimą, tyrimas kartais užtrunka ilgus mėnesius ar net ilgiau, nes sunku įdarbinti personalą, reikalingą žiūrėti ilgas valandas trunkančius įrašus.

Iššūkis yra sukurti dirbtiniu intelektu pagrįstą programinę įrangą, kuri nuskaitys vaizdo įrašus ir pateiks tyrėjams problemines dalis, kuriose yra prievartos, pavyzdžiui: vaikas maitinamas priverstinai, apleistas vaikas, kuris negauna dėmesio. jam reikia per dieną, darželio auklėtojos sumušto vaiko ir kt.

Tokiu būdu tyrimai gali būti efektyvesni, sutaupyti darbo jėgos – ir susidaryti situacija, kai bus galima greičiau pajudėti į priekį kaltinamojo atžvilgiu.

E. Žemiau yra el. laiškas, kurį siunčiau į įvairias vietas, bandydamas padėti Nigerijos piliečiui, su kuriuo susirašinėjau:

Kam:

Tema: Kreipiausi.

Gerbiamos ponios / ponai.

Pastarosiomis dienomis (šiuos žodžius rašau 2121 m. gruodžio 1 d., trečiadienį) socialiniame tinkle „Facebook“ vedžiau prisegtą susirašinėjimą su Nigerijos gyventoju – ir, anot jo, minėtajam reikia skubios medikų pagalbos. Deja, jam reikalingos medicininės pagalbos jo šalies sveikatos sistemoje nėra.

Mano klausimas jums yra toks: ar žinote kokias nors Izraelio ar kitas pagalbos organizacijas, veikiančias vietovėje, kurioje jis gyvena (žemiau nurodyta jo gyvenamoji vieta ir būdai, kaip su juo susisiekti), kurios galėtų ten patekti ir jam padėti?

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-Apartamentai 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, Pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: namuose-972-2-6427757.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) El. pašto adresai [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

pilis

Norėčiau, kad vieną dieną aš antradienį 20:59

pilis

Pone labas vakaras iš čia

Įeikite

pilis

Pone, man reikia jūsų pagalbos. aš labai sergu

Įeikite

Trečias 21:40

tu nusiuntei

kuo galiu padėti? Aš nesu gydytojas ir neturiu medicininio išsilavinimo. Taigi negaliu patarti, ką daryti – manau, geriau klausk gydytojų – ne manęs. Assafas Benyamini.

Įeikite

pilis

Pone, kadangi šią savaitę negaliu net pakilti iš lovos, labai sergu maliarija ir vidurių šiltine, nėra pinigų vykti į ligoninę, pone

Įeikite

Trečias 22:00

tu nusiuntei

Taigi tai tikrai labai sudėtinga problema – nežinau, ką tau parašyti. Žinoma, stebuklingų sprendimų nėra. Aš taip pat nieko nežinau apie vietovę, kurioje gyvenate. Bet galbūt yra ką nors, ką galite patikrinti: kaip žinome, kai kuriuose pasaulio regionuose, ir tai gali įvykti dėl įvairių priežasčių, dėl kurių vietiniai gyventojai negali gauti medicininės pagalbos gydymas kaip ligoninėse. Kai kuriose iš šių vietų yra tarptautinių labdaros organizacijų biurai, bandantys padėti vietos gyventojams iškilus tokioms problemoms. Ar žinote apie tokius biurus vietovėje, kurioje gyvenate? o jei yra tokie biurai gal pabandyk jiems paskambinti ir paaiskinti situacija?

assafas benyaminis.

Įeikite

Trečias 22:42

pilis

Hmm, ne Nigerijoje

Įeikite

pilis

Manau, kad savo likimą skirsiu į tai, kas išeis

Įeikite

Trečias 23:33

tu nusiuntei

Kokiame Nigerijos mieste gyveni? o kokioje gatveje/kaimynystėje? Ar gali parašyti savo telefono numerį? Dalinuosi mūsų susirašinėjimu su Nigerijos ministerijomis – galbūt kuri nors iš jų gali padėti. Galbūt jūsų tiksli informacija gali padėti šioms organizacijoms atvykti ir jums padėti greičiau. Assafas Benyamini.

Įeikite

tu nusiuntei

Skaičiau apie tai, kad daugelis Nigerijos gydytojų ketina dirbti į užsienį dėl didesnių atlyginimų, kuriuos jie gauna iš Nigerijos – ar tai tiesa? Ar dėl šios priežasties Nigerijoje tiek mažai gydytojų ir medicininės pagalbos? O gal tai ne problema, o yra kitų priežasčių? Assafas Benyamini.

Įeikite

9:59

Gavote atsakymą iš Pilies

Originalus pranešimas:

Skaičiau, kad daug Nigerijos gydytojų ketina dirbti į užsienį, nes…

Nigerijoje yra protingų medikų (gydytojų), tačiau vyriausybė jais nesirūpina, nesirūpinkite, kad dauguma mūsų gydytojų yra už šalies ribų, kaip jūs minėjote, tokiose šalyse kaip Saudo Arabija, JAV, Kanada, JK ir t.t. Ankstesniais metais mūsų gydytojai streikavo, streikas reiškia darbo stabdymą dėl valdžios nenori pasiduoti jų reikalavimams, tokiems kaip atlyginimų didinimas gydytojai ir kitos medicinos įstaigos streikavo, dėl ko niekam neteko daug kantrybės Norėdami ištirti jų sveikatos būklę, morgas kasdien prisipildydavo lavonų

Įeikite

pilis

Kodėl mūsų vyriausybės pareigūnai jais rūpinsis ten, kur visi vyriausybės pareigūnai keliauja gydytis, o nesigydo savęs čia, Nigerijoje, labai gėda ir gaila, kad mes, piliečiai, labiausiai kenčiame nuo to

Jei nusprendžiau vykti į ligoninę, jie manęs neapžiūrės, neįnešę didelės pinigų sumos, kad pradėčiau gydymą, o po gydymo sumokėsiu didžiulę pinigų sumą, o aš tokių pinigų neturiu.

Įeikite

10:23

pilis

Jei žinau, kaip galiu palikti šią šalį visam laikui, man reikia rėmėjo, jei jį gausite, būsiu laimingas

Įeikite

11:30

tu nusiuntei

Nežinau apie jokį rėmėją. vienintelis būdas, kuriuo galiu padėti, yra paskelbti mūsų korespondenciją Nigerijos valdžios institucijoms – aš neturiu kitų galimybių. Esu tik paprastas pilietis ir negaliu pakeisti šių faktų ar pataisyti pasaulio.

Assafas Benyamini.

Įeikite

Gavote atsakymą iš Pilies

Originalus pranešimas:

Nežinau apie jokį rėmėją. vienintelis būdas, kuriuo galiu padėti, yra pabandyti jį paskelbti.

Pone nėra problemų

Įeikite

pilis

Leisk man tavęs ko nors paklausti?

Įeikite

tu nusiuntei

tikrai gali klausti ko tik nori.

Įeikite

pilis

Gerai, ačiū pone už publiką

Įeikite

pilis

Jūs gyvenate Izraelyje, tiesa?

Tai buvo mano svajonė palikti šią kančių šalį ir išvykti ir ieškoti žalesnės ganyklos. Turiu omenyje darbą Noriu sužinoti, ar tai įmanoma, jei ten yra žmonių, kuriems reikia darbininkų, su kuriais galėčiau dirbti?

Įeikite

pilis

Nemėgstu priklausyti nuo žmonių

Įeikite

12:35

tu nusiuntei

Aš neturiu ryšių ir neturiu jokio asmeninio pripažinimo su jokiomis organizacijomis ar privačiais žmonėmis, kuriems reikia darbininkų. Šiame pasaulyje visi esame priklausomi nuo kitų žmonių – nėra žmogaus, kuris galėtų gyventi be jo. Su giliu liūdesiu ir gėda galiu jums pasakyti, kad čia, IZRAELE, valdžios institucijos labai blogai elgiasi su imigrantais iš Afrikos. mes taip pat labai maža šalis ir mūsų vyriausybė negali turėti jokios kitos politikos, išskyrus užkirsti kelią jų atvykimui. Per pastaruosius 3-4 metus mūsų pietinėje sienoje su Egiptu tam buvo pastatyta labai aukšta siena. Mūsų šalyje galioja „חוק השבות“ – įstatymas, leidžiantis atvykti žydams, bet ne kitoms grupėms. Ne žydų tautybės žmonės karts nuo karto ateina dirbti – ir jie turi gyventi po kelerių metų. tokia yra mūsų valdžios politika. Tuo pat metu kai kurios IZRAELIO organizacijos bando padėti kitose šalyse – taip pat ir Afrikos valstybėse. Jei pateiksite man papildomos informacijos, pvz., savo telefono numerį, kuriame Nigerijos mieste gyvenate ir kurioje kaimynystėje bei gatvėje, galiu pabandyti nukreipti jus į juos – žinoma, tik jei jus tai domina. Assafas Benyaminis.

1

Įeikite

12:54

Gavote atsakymą iš

Turiu šiek tiek papasakoti apie save, prieš pateikdamas savo duomenis, aš tiek daug kentėjau šiame pasaulyje nuo vaikystės iki gimimo 1995 m. gegužės 5 d. 1995 m. gegužės 5 d. praradau tėtį būdamas 5 metų, nes mirė mano tėtis. Nebuvo taip, kaip turėjo būti, vidurinę mokyklą baigiau 2014 m., bet laukiau iki 2019 m., nes nebuvo pinigų toliau, 2019 m. nusprendžiau surizikuoti ir stoti į universitetą, išlaikiau stojamąjį egzaminą ir buvau priimtas į universitetas studijuoti svajonių kursą aš troškau studijuoti KRIMINOLOGIJĄ IR Pilį

Originalus pranešimas:

Aš neturiu ryšių ir neturiu jokio asmeninio pripažinimo su…

SAUGOS STUDIJOS Aš ištekėjau tais pačiais metais, nes pagal afrikietišką tradiciją kaip vienintelis mano tėvų ir tėčio vaikas vėluoja, turiu tuoktis laiku, todėl šių metų pradžioje ištekėjau už savo žmonos, ji turėjo rimtų problemų dėl vaiko gimimo. per anksti gimęs kūdikis per Cs ir mes netekome kūdikio, dėl to aš sunkiai susikaupiau šių metų viduryje aš mečiau mokyklą, nes dabar kalbu su jumis, mes neturime nieko daryti, kad išlaikytume savo gyvenimą, mes esame darbai, pone

Įeikite

pilis

Šalis: Nigerija

Gyvenamoji valstybė: Ebonyi valstija

Gyvenamasis miestas: Abakaliki

Telefono numeris: +2348138412994

Įeikite

13:37

tu nusiuntei

Gerai – bandysiu padėti organizacijai ar asociacijai, kuri gali padėti – bet nieko negaliu pažadėti. Bet kokiu atveju pabandysiu.

assafas benyaminis.

F. Žemiau pateikiamas sistemos, kurios, matyt, nėra ir kurios neįmanoma sukurti naudojant šiandien egzistuojančias technologijas, aprašymas (ir bet kuriuo atveju tai tik įsivaizdavimas, o ne bet koks praktinis pasiūlymas):

Kaip žinome, kiekviename pasaulio regione yra gamtos reiškinių ar kenksmingų vabzdžių, kurie trikdo žmones ar kelia jiems pavojų, o kartais net užkerta kelią bet kokiai galimybei apsigyventi (ekstremalios Antarktidos klimato sąlygos, neleidžiančios egzistuoti jokioms gyvenvietėms, termitai Prancūzijos ir Ispanijos pasienio zonose, kurios kelia pavojų daugeliui medinių namų, kad šiose srityse yra skėrių būriai, kurie kartais pasirodo Izraelyje ir kitose Artimųjų Rytų šalyse ir kelia grėsmę žemės ūkio pasėliams ir tt) ir idėja, kurią galvojau. apie šiame kontekste yra:

Atvira dirbtiniu intelektu paremta ginklų sistema, kuri „mokės“ paleisti spiečių robotų vabzdžių, kurie apsimes kenkėjais, egzistuojančiais toje pačioje teritorijoje, taip suklaidindama priešą, kuris suaktyvins kenkėjų kontrolės sistemas, kurios nepadės, žinoma nuo robotų vabzdžių. Idėja yra ta, kad sistema visada žinos, kurie vabzdžiai apsimeta paleidžiami pagal operatoriaus įvestus duomenis. Be to, šaudymo sistemų montavimas ant tų robotų vabzdžių gali sukelti daug daugiau painiavos ir anarchijos. Šioje situacijoje priešas gali klaidingai manyti, kad priežastis, kodėl kenkėjų problema neišspręsta, yra nepakankamas pesticidų naudojimas, todėl jis naudoja daug didesnę pesticidų dozę ir tokiu būdu padaro dvigubą žalą – ir visa tai tiesa. ,

Pagal tą patį įsivaizduojamą scenarijų šalys pradės kurti apsaugos, aptikimo ar perėmimo priemones nuo tokio tipo ginklų, kurios gali pradėti kampaniją, kurios niekada nebuvo per visą žmonijos istoriją (ir, kaip žinote, bet kokias priemones, vystosi žmogus ar žmonių grupė – visada bus žmogus ar žmonių grupė iš kitos vietos arba Kitą kartą jie žinos kaip sukurti sistemą, kuri sugriaus ankstesnę ar labai trukdys jos veikimui.Ir šis principas visada yra tiesa: pasaulyje, kuriame mes gyvename, nuolatos egzistuoja statybos ir naikinimo sistemos, taip elgiasi ne tik žmonės, bet ir pati gamta – visą laiką kurianti ir griauna pakaitomis) .

Žinoma, kibernetinėje srityje gali atsirasti ir kankintojų, kurie bandys sutrukdyti priešui suaktyvinti šias sistemas, arba kariuomenė, kuri naudos šias ginklų sistemas, bandys panaudoti tuos pačius kibernetinius įrankius, kad sabotuotų priešo perėmimo sistemas. .

G. Toliau pateikiamas programinės įrangos, kurios ieškau, paaiškinimas:

Ieškau programinės įrangos arba sistemos, kurios pagalba būtų galima automatiškai kurti vaizdo įrašus naudojant dirbtinį intelektą, pagal modelį filki.ai Naudojau iki šiandien, kol staiga nustojo veikti (visi video, kuriuos bandau kurti per juos, tyli, ir nežinau kaip išspręsti šią problemą).

Noriu atkreipti dėmesį, kad esu žmogus, gyvenantis iš labai mažų pajamų – Nacionalinio draudimo instituto invalidumo pašalpos, todėl ieškau programinės įrangos ar tokios sistemos, kuria būtų galima naudotis nemokamai.

Ar žinote tokio tipo sistemą?

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

Izraelis, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptuose namuose dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

H. Štai programinės įrangos idėja, apie kurią galvojau:

Sistema, kurioje bus galima įvesti tam tikrus vartotojo duomenis, tokius kaip vardas, el. pašto adresas ar telefonų numeriai – ir nuskenavus internetą bus galima gauti nuorodas į visas paskyras, su kuriomis susieta rekvizitai.

Tai gali padėti vartotojams, kurie turi paskyrų daugelyje svetainių ir negali jų visų prisiminti – tokia paieška tikrai gali padėti tokiais atvejais.

I. Toliau pateikiamas mano susirašinėjimas su įmone „Kupel Ram Produktion Sahramet“:

assafas benyaminis< [email protected] >

Kam:

Koppelis, Zejevas

Birželio 14 d., trečiadienį, 15.30 val

Visi šie dalykai man žinomi.

Kaip žinia, norint apsaugoti idėją visada reikia tvarkingai dirbti su patentinių patikėtinių biuru.

Mano atveju tai jokiu būdu neįmanoma dėl mano mažų pajamų ir negalėjimo susimokėti už šių biurų paslaugas.

Bet kokiu atveju, užsidirbti iš to neketinama – čia taip ir nebus.

Siekiama, kad tokia sistema tikrai būtų sukurta Alzheimerio liga sergančių pacientų gerovei.

Tai vienintelis mano užklausų šia tema tikslas.

Geriausi linkėjimai,

assafas benyaminis.

Slėpti pradinį pranešimą

2023 m. birželio 14 d., trečiadienį, 12:32:15 GMT+3, Koppel, Zeev < [email protected] > rašė:

Sveiki, pone Benjaminai

Ačiū, kad parašėte

Jūsų iškelta idėja tikrai labai įdomi

Mūsų įmonė negali priimti tokio sprendimo dėl visų jo pasekmių

Neleiskite, kad mano atsakymas jus nuliūdintų, yra daug didelių programinės įrangos namų, galinčių pasiimti šią užduotį – „Matrix“, „Emet Maschut“, „Chilan“, „Melam“ ir t. t. arba medicinos srities startuoliai (galima rasti „Google“)

Atkreipkite dėmesį, kad jie gali perimti idėją ir sukurti tokią sistemą visiškai be jūsų ir jūsų nepranešę….jei norite šiek tiek apsaugoti idėją, neatskleiskite viso dalyko

Patarimas – pašalinkite asmens tapatybės kortelės numerį iš savo asmeninių duomenų. Patartina jo nesiųsti, tikrai pradinių santykių užmezgimo stadijoje

Geriausi linkėjimai

Zeevas Kopelis

generalinis direktorius

Copal Ram Software Production (1989) Ltd

Žydų valstybė 60

PO 12260

Herzlija

IZRAELAS 4676652

Telefonas 972-77-2060606

Faksas 972-77-2060039

‪Trečiadienį, 2023 m. birželio 14 d., 9.46 val‫„assaf benyamini“ per pardavimą < [email protected] > rašė:

Kam: “kopelreem.com”.

Tema: programinė įranga/sistema sergantiems demencija.

Gerbiamos ponios / ponai.

Pagalvojau apie tokią idėją, kaip sukurti programą žmonėms, kenčiantiems nuo ligų, kurias lydi pažinimo nuosmukis ir demencijos sąlygos, pavyzdžiui, Alzheimerio liga:

Kaip žinome, pacientai, sergantys ligomis, kurių pagrindinė ypatybė yra kognityvinis susilpnėjimas (pvz., Alzheimerio liga ar kitomis ligomis, kurioms būdinga demencija), palaipsniui praranda daugybę gebėjimų, tokių kaip trumpalaikė atmintis ar kasdienė veikla. palaipsniui blogėja. Idėja yra sukurti programinę įrangą arba sistemą, kuri būtų skirta žmonėms, patekusiems į tokią situaciją. Iššūkis yra surinkti į tokią sistemą visas programas ar sistemas, kuriomis žmogus naudojasi – ir per dirbtinio intelekto sistemą veikimo mechanizmas ligai progresuojant taps vis paprastesnis ir paprastesnis. Žinoma, norint sukurti sistemą taip, kad ji kuo tiksliau prisitaikytų prie ją besinaudojančio žmogaus situacijos, kuriant reikės konsultuotis ir bendradarbiauti su smegenų tyrinėtojais,

Žinoma, sistemos tikslas yra leisti žmonėms, kurie yra įpratę naudoti kompiuterį įvairiais tikslais ir kurie yra ant demencijos slenksčio, visiškai neprarasti prieigos prie sistemų, prie kurių buvo įpratę naudoti daugelį savo gyvenimo metų. – ir taip tam tikru mastu pagerina jų gyvenimo kokybę, kuri ir taip yra gerokai pakenkta dėl pačios ligos simptomų.

Tiek apie pačią idėją.

Nors tai yra mintis, apie kurią galvojau, asmeniniame gyvenime neturiu nieko bendra su demencijos priežiūra.

Norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad viskas, kas susiję su manimi asmeniškai, yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti:

1) Nesu nei programavimo, nei smegenų tyrimų, pažinimo ar neurologijos profesionalas – ir dėl šios priežasties negaliu palydėti tokio projekto žingsnis po žingsnio.

Tai mintis, apie kurią galvojau – ir, be pirminės idėjos, negalėsiu padėti jokiame kitame projekto etape.

2) Gyvenu iš labai mažų pajamų – invalidumo pašalpos iš Nacionalinio draudimo instituto. Todėl neturiu galimybių investuoti jokių biudžetų į idėjos įgyvendinimą. Ir dar daugiau: dėl mano padėties rimtumo net labai didelės nuolaidos tiesiog nepadės.

3) Gyvenu Kiryat Menachem rajone Jeruzalėje ir neturiu nei automobilio, nei vairuotojo pažymėjimo. Dėl sveikatos ir finansinės padėties taip pat nėra šansų, kad ateityje pavyks gauti vairuotojo pažymėjimą ar nusipirkti automobilį.

Todėl mano galimybės atvykti į konsultacinius susitikimus įmonių, kurios yra gerokai toli nuo mano gyvenamosios vietos, biuruose, neegzistuoja.

Kaip manote, ar čia gali būti koks nors adresas, kuriuo būtų bandoma reklamuoti tokį projektą, ar turėčiau jo atsisakyti ir pamiršti visą reikalą?

Mano asmeniniai duomenys:

Vardas – assaf. Pavardė – benyamini.

Asmens kodas-029547403.

Visas pašto adresas –

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptuose namuose dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba : [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

Mano svetainė:  https://www.disability55.com/

J. Štai klausimas/problema, apie kurią galvojau:

Kaip žino visi šachmatų žaidėjai, 8 eilučių ir 8 stulpelių šachmatų lentoje damų, kurias galima pastatyti ant lentos, net jei nė viena iš jų nėra kitos smūgio diapazone, skaičius yra 8.

Kita vertus, mažesnėje 3 eilučių ir 3 stulpelių lentoje damų skaičius, kurias galima pastatyti nė vienai iš jų nepatenkant į kitos smūgio diapazoną, yra 2.

Bet kas nutinka daug didesnėse plokštėse? Pvz.: įsivaizduojamoje 1000 eilučių ir 1000 stulpelių lentoje – kiek karalienių galima pastatyti ant jos, jei nė viena iš jų nėra kitoje stulbinančioje srityje? Arba, pavyzdžiui, lentoje, kurioje yra 10 milijonų stulpelių ir 100 milijonų eilučių – kiek karalienių galima sudėti, jei nė viena iš jų nepatenka į kitą?

Ir bendra taisyklė: darant prielaidą, kad turime lentelę iš x eilučių ir y stulpelių, ar galima rasti formulę, kurią būtų galima naudoti norint apskaičiuoti damų skaičių, kuris gali būti dedamas, kai nė viena iš jų nėra kitas? O ar, pavyzdžiui, teoriškai yra kokia nors kompiuterinė programa, galinti nupiešti tą pačią didelę lentą, pvz., milijardą eilučių per milijardą stulpelių, kuri, be to, gali apskaičiuoti joje galimų dėti karalienių skaičių Jei nė vienas iš jų nebus kito ryškaus diapazone, programinė įranga taip pat galės žinoti, kuriuose kvadratuose juos tiksliai įdėti?

Ar matematikai ar kompiuterių specialistai kada nors bandė išspręsti šią problemą? Ir jei taip, kokios buvo jų išvados?

K. Žemiau pateikiamas pranešimas, kurį išsiunčiau per socialinį tinklą „Facebook“ IZRAELIO statybos ir būsto ministrui Yitzhak Wasserlauf:

tu nusiuntei

Ramybė ministrui Yitzhakui Wasserlaufui:

Tema: nuolatinė neįgaliųjų gyvenamoji vieta.

Mielas pone.

Esu 50 metų neįgalus žmogus iš Jeruzalės, kuris jau daug metų negali grįžti į darbo rinką. Šiuo metu gyvenu iš Nacionalinio draudimo instituto išmokėtos invalidumo pašalpos ir gaunu apie 770 NIS per mėnesį kaip pagalbą nuomos mokėjimui (o dabar kyla problemų dėl šios būtinosios pagalbos gavimo – o daugiau informacijos apie tai vėliau mano straipsnyje). laiškas). Akivaizdu, kad tokioje situacijoje neįgalus asmuo neturi jokių galimybių įsigyti butą ar rasti nuolatinės gyvenamosios vietos sprendimą. Ir dar daugiau: prastėjanti valstybinio būsto būklė Izraelio valstybėje neįgaliesiems taip pat nesuteikia jokių šansų. Šiuo klausimu jums, Statybos ir būsto ministerijai, norėčiau kreiptis: Ar išsakote savo nuomonę šiuo probleminiu klausimu? Ar Statybos ir būsto ministerija turi kokių nors planų, kurie leistų mano situacijoje esantiems neįgaliesiems gauti nuolatinę gyvenamąją vietą?

Geriausi linkėjimai,

assafas benyaminis.

post Scriptum. Žemiau pateikiamas el. laiškas, kurį siunčiau į įvairias vietas, dėl to, kad iš Statybos ir būsto ministerijos nebuvo gautas atsakymas:

Kam:

Tema: Statybos ir būsto ministerija – nereaguojama.

Gerbiamos ponios / ponai.

Aukščiau minėtą el. laišką bandau siųsti Statybos ir būsto ministerijos Visuomenės paklausimų skyriui – dėl sprendimo nutraukti pagalbą nuomos mokėjimui, kurią gaunu iš jų per įmonę MAGAAR – ir tai pagrįsta neteisinga informacija, išskyrus tai, kad el. laiškas, kurį bandau jiems išsiųsti, yra [email protected] , man grįžta ir nebuvo pristatytas į paskirties vietą. Ką daryti? Manau, kad sprendimas nutraukti paramos nuomai mokėjimus vien dėl netinkamo biurokratinio Statybos ir būsto ministerijos rangos įmonės elgesio yra skandalingas sprendimas. Taip pat niekas su manimi negrįžta ir nepaaiškina, kas vyksta su šiuo reikalu. Tai tiesiog netinkamas elgesys!! Kodėl taip elgiatės su silpniausiomis gyventojų grupėmis? Kodėl???

Geriausi linkėjimai,

assafas benyaminis.

2023-06-28 a

Kam: Statybos ir būsto ministerija – Visuomenės užklausų skyrius.

Tema: Pagalba nuomai.

Gerbiamos ponios / ponai.

Aš esu Assafas Benyaminas iš Jeruzalės ir daug metų gaunu pagalbą mokėti nuomą iš Statybos ir būsto ministerijos per įmonę MAGGAR, kuri staiga nusprendė nutraukti pagalbą nuomai, ir tai buvo pagrįsta neteisinga informacija. Noriu atkreipti dėmesį, kad el. laiškas, kurį bandau jiems šiuo klausimu išsiųsti, grįžta man ir nėra pristatytas į paskirties vietą. Dar daugiau: kai bandau juos pasiekti telefono numeriu 8583*, skambučiai patenka į išorinę karštąją liniją, o ne į MAGAAR darbuotojus. Turiu tau paprastą klausimą: kodėl neįgalų žmogų reikia taip kankinti už dyką? Kodėl dėl neteisingos informacijos stabdoma pagalba mokėti nuomą? Ir kodėl po velnių nepavyksta susisiekti su MAGAAR kompanija telefonu ar elektroniniu paštu, kad su jais būtų susitarta? Laukiu atsakymo siuo klausimu!! Žiūrėkite mano prašymą kaip skundą prieš MAGAAR įmonę.

Geriausi linkėjimai,

Assafas Benyaminis.

post Scriptum. 1) Terapinė aplinka, kurioje esu:

Asociacija „Reut“ – nakvynės namai „Avivit“,

Ha Avivit g. 6,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

Izraelis, pašto kodas: 9650816.

Telefono numeriai nakvynės namų biuruose: 972-2-6432551. Arba: 972-2-6428351.

Nakvynės namų el. pašto adresas: [email protected]

Socialinė darbuotoja iš nakvynės namų komandos, kuri dirba mano bute: ponia Sara Stora-972-55-6693370.

2) El. pašto adresas, kuriuo bandžiau išsiųsti aukščiau nurodytą žinutę MAGAAR kompanijai: [email protected]

Kam: MAGGAR Company – Jeruzalės filialas.

Tema: Jūsų pranešimas iš policijos.

Gerbiamos ponios / ponai.

Pirmadienį, 2023 m. birželio 26 d., 19:32 gavau iš jūsų tokią žinutę:

Sveiki, pasibaigus Jūsų nuomos sutarčiai, pagalbos mokėjimai sustos 2023-07-07. Statybos ir būsto ministerija kviečia pranešti apie naują nuomą internetu per nacionalinę identifikavimo sistemą https://go.gov.il/contract-update  nereikia atvykti į įmonės filialą. Žinoma, galite susisiekti su Megeriu. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis telefonu +8583. Sveiki, Statybos ir būsto ministerija

Noriu atkreipti dėmesį, kad Jūsų žinutė yra mįslinga ir nesuprantama, kadangi sutartis, kurią pasirašiau su buto savininku (kurios kopiją taip pat gavote), baigiasi 2024 m. liepos 14 d. Nuomos sutartis, kurią pasirašau, yra dveji metai, o ne vieneri – todėl baigiasi kiek daugiau nei po metų, o ne šiomis dienomis. Dėl šių priežasčių man neaišku, kodėl nusprendėte nutraukti mano gaunamą pagalbą nuomos mokėjimo tikslais – ir tai buvo pagrįsta neteisinga informacija. Laukiu paaiškinimų.

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptuose namuose dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: assafff[email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

3) Norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad pastaraisiais metais mano fizinė sveikata labai pablogėjo. Dėl šios priežasties man bus labai sunku fiziškai atvykti į jūsų biurus sutvarkyti reikalo – todėl paprašysiu apsvarstyti šį klausimą ir leisti man išspręsti klausimą nuotoliniu būdu per kompiuterį namuose be priversdamas mane atvykti pas jus, kad išspręsčiau reikalą.

4) Prie prašymo jums pridedu nuomos sutarties, kurią šiuo metu pasirašau, kopiją – kopiją, kuri, kaip minėta, jums buvo įteikta maždaug prieš metus, kai pasirašiau nuomos sutartį.

5) Dabar siunčiu jums šią žinutę faksu, nes el. laiškas, kurį bandžiau jums išsiųsti adresu 

[email protected] , man sugrįžo ir nepasiekė savo tikslo.

L. Toliau aprašoma praleidimų grandinė, su kuria šiuo metu susiduriu (šiuos žodžius rašau antradienį, 2023 m. liepos 4 d.), dėl kurių neįmanoma susisiekti su Statybos ir būsto ministerija, jei ir kada tam yra poreikis:

1) Mano nuomos sutartis baigiasi maždaug po metų – tai MGR taip pat puikiai žino. Per ją aš gaunu pagalbą. Ir nepaisant to, ir nepaisant to, kad nuomos sutarties kopija buvo perduota maždaug prieš metus MJR. Jie nusprendė man atsiųsti žinutę, kurioje buvo pasakyta, kad kadangi sutartis mano bute baigiasi, neva 7 mėn. /2023 Turiu pas juos atvykti su nauja sutartimi, kitaip mano gaunama pagalba bus sustabdyta. Ir trumpai: pagalbos nutraukimas remiantis neteisinga informacija.

2) Į kreipimąsi įmonei MAGAAR šiuo klausimu neatsakyta. Iš jų atsakymų: „Perdavėme“, „bus pasirūpinta“ – aišku, iš šito nieko suprasti negalima. Manau, kad kaip pilietis, susidūręs su tokio pobūdžio neveikimu, tikrai turiu teisę gauti atsakymą.

3) Esant tokiai situacijai, aš bandžiau rašyti Statybos ir būsto ministerijai el. išskyrus tai, kad el. laiškai, kuriuos siunčiu [email protected] , grįžta man po vieną ir nepristato į paskirties vietą. Todėl norėčiau sužinoti, ar buvau Jūsų užblokuotas ir kodėl negaliu susisiekti su Statybos ir būsto ministerija el.

4) Prieš dvi dienas (rašau tai antradienį, 2023 m. liepos 4 d.) gavau MGR žinutę, kuri informuoja, kad į mano sąskaitą bus pervesta 100 NIS pagalbos suma nuomos mokesčiui.

Norėčiau pažymėti, kad aš jau daug metų gaunu šią pagalbą, kuri šiuo metu siekia 770 NIS per mėnesį – ir nesuprantu, kodėl ji buvo sumažinta iki 100 NIS per mėnesį. Toks žingsnis nėra pateisinamas.

5) Klaidos pranešimas, su kuriuo susiduriu nesėkmingai bandydamas susisiekti su Statybos ir būsto ministerija el. paštu:

 

[email protected]

mokesčių žinutė

10:50

,Ne Pristatymui galite: Mano laiškai klausia visuomenėsStatybos ir būsto ministerija

Nepristatoma: laiškai į Būsto ir būsto ministerijos viešuosius paklausimus

„Yahoo“ / „Inbox“.

[email protected]

į:

[email protected]

Liepos 4 d., antradienį, 10.50 val

Nepavyko pristatyti šiems gavėjams arba grupėms:

[email protected] ( [email protected] ) Jūsų pranešimo pristatyti nepavyko, nes neturite leidimo siųsti šiam gavėjui. Paprašykite gavėjo el. pašto administratoriaus suteikti jums leidimą, tada bandykite dar kartą.

Diagnostinė informacija administratoriams:
Kūrėjo serveris: SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il

[email protected] Server grąžino ‘550 5.7.129 RESOLVER.RST.RestrictedToRecipientsPermission; neturi teisės siųsti gavėjui, nes siuntėjo nėra gavėjo siuntėjų, iš kurių galima priimti laiškus, sąraše

Originalūs pavadinimai: Gauta: iš SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117)

SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.116) su Microsoft SMTP serveriu

(versija = TLS1_2, šifras = TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) id

15.1.2507.6; Antradienis, 2023 m. liepos 4 d., 10:50:09 +0300

Gauta: iš mail-int20.gov.il (192.168.174.2)

SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117) su Microsoft SMTP serveriu

(versija = TLS1_2, šifras = TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) id 15.1.2507.6

per Frontend Transport; Antradienis, 2023 m. liepos 4 d., 10:50:09 +0300

Gauta: iš blue-av10.tehila.gov.il (nežinoma [147.237.70.51])

paštu-int20.gov.il (Postfix) su ESMTP ID C933120095250

skirtas < [email protected] >; Antradienis, 2023 m. liepos 4 d., 10:47:55 +0300 (IDT)

Gauta: iš blue-av10.tehila.gov.il (nežinoma [127.0.0.1])

pateikė IMSVA (Postfix) su ESMTP ID 86D41DE050

skirtas < [email protected] >; Antradienis, 2023 m. liepos 4 d., 10:50:09 +0300 (IDT)

Gauta: iš fe-vex-1.insight.gov (nežinoma [147.237.71.81])

pateikė blue-av10.tehila.gov.il (Postfix) su SMTP ID 7B13BDE04E

skirtas < [email protected] >; Antradienis, 2023 m. liepos 4 d., 10:50:09 +0300 (IDT)

Gauta: iš localhost.localdomain (localhost [127.0.0.1])

pateikė fe-vex-1.insight.gov (Postfix) su SMTP ID 4QwFM53TKYz3x6d

skirtas < [email protected] >; Antradienis, 2023 m. liepos 4 d., 10:50:09 +0300 (IDT)

Gauta: iš mx2.tehila.gov.il (nežinoma [147.237.71.4])

pateikė fe-vex-1.insight.gov (Postfix) su ESMTP ID 4QwFM43L9Fz3x6G

skirtas < [email protected] >; Antradienis, 2023 m. liepos 4 d., 10:50:08 +0300 (IDT)

Gautas SPF: leidimas (mx2.tehila.gov.il: domenas

[email protected] nurodo 74.6.128.31 kaip leistiną

siuntėjas) Identity=mailfrom; kliento ip=74.6.128.31;

imtuvas=mx2.tehila.gov.il;

envelope-from=” [email protected] “;

x-sender=” [email protected] “; x-conformance=spf_only;

x-record-type=”v=spf1″; x-record-text=”v=spf1 ptr:yahoo.com

ptr:yahoo.net ?visi”

Autentifikavimo rezultatai: mx2.tehila.gov.il; dkim=permerror (pasirašymo laikas yra ateityje) header.i=none; spf=Perduoti smtp.mailfrom=assaf 1 9[email protected] ; dmarc=pass (p=atmesti dis=nėra) d=yahoo.co.il

IronPort-SDR: 64a3cc04_EIZf14anoutOMAcikn5kCFXbCOlDmLDJCtqXmQIOWovm5Ng

CMTowFLm/25TShKOEUlXVrMoIiwaULsmCDTYCQw==

X-IPAS-Result: =?us-ascii?q?A0FbAADizqNkhx+ABkpaHQEBAQEJARIBBQUBgXsIAQsBg?=

=?us-ascii?q?jKBSjEHCBQzhFKGdYEopzGBfhMBAQxEBAEBAwEDOIRHGCqFSwIkATQJDgECA?=

=?us-ascii?q?wEBAQEBAwIDAQEBAQEBAwEBAQQBAQECAQECBAIBAQEBAhABAQEjFwcOECeFa?=

=?us-ascii?q?AEMCIIvIn1WAQEBLSsCRz8GIxEMAQE4DwkcAiYCAgJKCwYTgn4pgX8BAzEDj?=

=?us-ascii?q?SSQeIs5gRoCFoEBggkBAQYEAwIDr2uBX4EfCR14LQGESAqILTeBP4J4gg1Cg?=

=?us-ascii?q?UuFU4I5AoNEgmcHCY4ShV8HMoxwgSdvgR43Z3oCCQIRZ4EICF4mgUk+Ag1VC?=

=?us-ascii?q?wtjHIEACUyBeQICEToUU18ZGwMHAwh9EC8HBC8mBgkYCCclBlEHFxYkCRMVQ?=

=?us-ascii?q?QSCMYEnCoENPwMSDhGCV2E8G06CagkXCwM4U4EGElIDCQMHBSwdQAMLGA1LE?=

=?us-ascii?q?Sw1FBtHAYEHF2OBVyJIql4BAQGOFQm0OWYJAQYCXoIvORssmxaGBTMulxuSD?=

=?us-ascii?q?5gkIJEzkhOEWDWBLjqBXIJegUlPAxcCD44gGTiFc40pRDFFCw6CBAGJQgEB?=

IronPort-PHdr: A9a23:KRhAJhT2qD47+8/zA5lfNDlaQNpsoumaAWYlg6HPa5pwe6iut67vI

FbYra00ygOTA8OCsLkd0bOe8/i5HzBavNDZ6DFKWacPfiFGoP1epxYnDs+BBB+zB9/RRAt+I

v5 / UkR49WqwK0lfFZW2TVTTpnqv8WxaQU2nZkJ6KevvB4Hdkdm82fys9J3PeQVIgye2ba9vI

BmsogjdqMgbjZF/Jqs/xRfFv2VEd/lLzm9sOV6fggzw68iu8JNj6Shcp+4t+8tdWqjmYqo0S

qBVAzshP20p/sPgqAPNTRGI5nsSU2UWlgRHDg3Y5xzkXZn/rzX3uPNl1CaVIcP5Q7Y0WS+/7

6hwUx/nlD0HNz8i/27JjMF7kb9Wrwigpxx7xI7UfZ2VOf9jda7TYd8WWWxMVdtXWidcAI2zc

pEPAvIPM+hYsYfzpEYAohSiCgejCuPhzSRFhmPt0qIhz+gsCx3K0Q4mEtkTsHrUttL1NKIKX

OKwy6nKyCjIbfZT2zv+7YrEcRUjrfKRVr93a8XR0lIvGBnLjlmNrYHoPS2Z2+QCvmWA7+tvT

+Kvi2kgqw1rvjevwd0giojNho8MzF3P6Cp2zpovK9KiVE57fcCrEIFWtyyCKod4Td8vT31pt

SokyrAIuZC2cDYXxZk6wxPSb+KKfomG7x79V+ucISt1iXx7db+ihRu//1atx/H8W8e631hGs

ixImcTPuHAVzxHe6MeKRuF880u7xDqDyQPe5vtKLEwpk6fQNoQvzaQqlpUJtETOBi/2l1vyj

K+Rbkgk4e+o6+LmYrr6qJKQK4B5hhj+P6kvgMCwHeM4Mg4VX2ie4+Swzrjj8lf4QLVOlPE5i

afZvI7AKcUbvKG5AwhV0oE55xmjCDem1cwUnXgBLF1bZBKKl4rkNl7ULP35F/uznkqgnTRxy

/3II7HtGpDNIWLCkLflc7Z98UlcyA8rwN9F/JJUEasOIPzuVkL1ttHUEB80PgOvzufnEtp91

oQeWWWVDqCFN6Peq16I5uY3L+mKf4AaoCz9JOQ95/7ykX85nkcQcbSx0ZsNdH+4BuhmI1meY

Xf0mtcBF2YKvg0iTOHxjV2CViJcZ3aoU6Iz4TE7FpiqDYbHRtPlvLvUlj+9H5pKTmVBAVDKH

nD2MYSAEb9YcCSTJdNJlzsPVf6uTJFn1BX45yHgzL8yye0zssr/+nWsM5c9s+TIjhg8rG0rV

ZnB+3CET2Zz2GgPAT4yivMs6Xdhw0uOhPARy8dTEsZesqshunQSbdryuVgAOr/UQXbcoXBU

AO8T9erCi11Bso634pXOx45U86621SL1iapArpAjfjDDYcs/PfGmzDrOs8o+DaJ2IE7klBgS

8RGL2zgjal6uEybXtaVwxjGyf7rQOAa2yjAnI/i5W+e5gdEXQ5xVayDUncBIErS/pz15ULHG

qejE7EqKBFG04bCMapFbNzvgh1aRfLucNXFK2O303uwCF6G26+RdoerM2UQ1SnQEg4FxgYU+

3vVfRMmCHKZqnnFRCdrCUqpZkrt9edkr3buR1Qvxg/TPhI7iuad6xcVgvvaQPRV37ZX8Csko

i9/SU60xMmeS8LVvQdjca5AKd88+wJB0mTU9kRxa42pL6dlwFUZNQVz16/3/y1+EZ4I0c069

jU2wQpzLave31RfMTKcj9j8PbjeK2+6+x7KCeae00rF2djPq/hVtagQulzjuwbvHU1k8nEv3

9RO0nSa74nHF0JNDdSvFB9tp14h/vnTeWEl6pnR1GFwPKXR0HeKwN8vCOY/i16hc9pZLKKYB

Vr3GsweCdKpLb9ikFyoYxQYeeFKofFoeZ3gLqHWnvXyb4MC1Hq8gG9K4Z5wyBeJ53A6VuPI3

pIMhf6fwE2GU2SZ7h/pv8bplIRDfTxXEHC4zH2uDZVKb6MrLNlRVDuGMsS3wdI4jJmrWnoSp

zvBTxsWndSkfxafdQm31BZL3EpO8CP9xHeQ3jV0lDZvpa3Z3SiEkKzyMREAPGBMXmxri1zhd

JOsgecdWky5PG1L3FO1oFz3zK9BqOFjPnHeFA1WKjPuITgoAeOg86CPaMlV5NY0vDVLBa6iN

EuCROe1uwcAgTLqH2xZgjs8clTI8t3hgwYomWudK3E1qnfFMZZ5wROVjDQzbe9Y3j0BAiJ/z

zjTVAHUAg==

„IronPort-Data“: A9a23:by23fKs+Mm3TZ9VrLrV57EKOSOfnVORaMUV32f8akzHdYApBsoF/q

tZmKWrVMvvZamHxKdklYYvl/RsG6p6DnIM2Sgtkq38xRXgS9ZOVVN+UB3mrAy7DdceroGCLT

Sk9QoKZcJ1rFC+0SjOFaOWJQaxUjPnQLlbaILCaYngZqShMEX9+10oLd9YR29Iu257ha++0k

Yuai9XFP1O40CJDPGsR6qaSwDtip/2aVAkw5zTSXtgV+geH/5UpJMhHf/rpcCOkGtM88tOSH

o4v8pnmpgs1wD92V7tJop6jGmUWT7jbOxS5i3Y+c8BOVTAb+0Teeo5iXBYtQR8 / Zwehxrid+

/0U3XCEcjrFC4WX8Agrv7u0JAklVUFO0OevzXGX6JbLnhOeKxMAyd02ZK09FdRwFupfWzEer

aRwxJngoXlvisrvqI9XRNWAiex7a8/iPaYj+UtMlx7lI/0NApHcXbnzsIowMDcY3qiiHN7FY

MwYYmE3MFGdPVtEPVEMDYh4me6pgj/1fWceuVuVoq1x6G/WpOBz+OexdoSTI4baA54M9qqbj

jquE2DRCwoBPdLGmGXfry6El+bPmiS9U4VUFbnQGvtC3gTCmjdPWUx+uV2TuMnhpnCPQNhjF

GtJ6hgWlYIjzEOkQYyoN/G/iCXY4UZFBII4//cBwBmLy63IywOeDWhCQTlfLt0i3PLaXhQx0

VmIlIixWXky7vueTnSG863SqDqzPW4fIzVEdCYESgxD6N7myG0usv7RZo4kFqe0q+G2Ix2q7

AykpwN9hqoNkfdegs1X4mv7qz6ro5HISCs86QPWQn+p42tFiGiNONHABb/zsqgoEWqJcrWSl

CRfwpfEtYjiGbnIy3zTEbxXdF28z6zdWAAwl2KDCHXIG96F33mofphX+i0WyKxBa5pcKGKBj

KP7nw5OrK5UJnjCUEOaS5m2DcUhlvC8UIm7EPvTaMFLeN50fQ6DuitgPwiB1mDqlw4nlqRX1

XannSSEUidy5UdPlmPeqwIhPVkDm3hWKYT7GMiT8vhf+eDCDEN5sJ9cWLd0Usg37bmfvCLe+

MtFOs2Bxn13CbOuMnWPoNZJfAlUdhDX4KwaTeQJJ4ZvxSI5QAkc5wP5mNvNhqQ8w/gOxrugE

o+VBBAEoLYAuZE3AV7WNSg6N+uHsWdXvHs7OitpN1jxs0XPkq7whJrzg6AfJOF9nMQ6laAcZ

6BcJ62oXK8VIhyZoGt1UHUIhNc/HPhdrVnSZHXNjflWV8IIejElDfe/IVu3qHBWUXbs3Sb8y

pX5vj7mrVM4b1gK4AvrhDiHlgzZUaE1wboqBRn7MZNIdV/y8YNnDSX0g7Vla4sPMBjPjH/Sn

QqfHR5S96GHrp4X4ev5o/mOj76oNO9iQWtcPW3QtoitOQfgo2GM/I5nUcSzRw77al/awquZS

N9u / 6nOC8FfxFdumKhgIolv1pM7tofOpacF7wFKH0frTlWMC5FgKSKg3ftNm / Br1J4AnyacB

3Ow+sdQKOiLMtK4CFQ6BREEa96b3qo+gQji7vUSIWSr3HZJwYCGCRlqZzjLrRBjAYRaYYAX/

v8DhMso0CmDuDcVHY+FvB9p50Kzc00KC/gjiZNKUa7t0hEKzHMba7PiKybG2rO9QPQSDRByO

R6Spq7Jp4oE93r4a3BpSET8h7tMt6oBqDVh7QEkJW3QvvHnm/Vu/hla0QpvfzRv1h8djt5CY

Dl6BXZUe5eL0Sxj3vVYfmaWHApEOh2V12rxx3YNl0zbV0OYbXPMHkJsJdey+F0lzEwEcgh55

L24zEPXYQTuduz13QowXhdrkOy8bNpT8gaZpturMf7YFLYHYB3koJSUW0w2lzXdD/gcumj7t

Mhx3eMpaaTEJS8a+KI6LI+B1IUvchOPJU0cYPdH4qkMGWP5ahjq/QSzcWS0XN1HIdrW+k7lF

/1RItlrUja78SfT8wEkBbAGMuJ2lqRx5f4pWLDiFUgZuZSx8xtrt5Px8HDlpWkJGt9Br+c0G

rnzRRmjTFOCpCJzsHDfieV5IU+qSIEgSCyg+fGq4cMLOokmsuoxQXot07CxgWqZADFn8z2Qo

gnHQa3clM5m9qhBgKruFbdlFSyvCNauStmNzh+/g+5OYfzLL83KkQEf8XvjHgZOOIouS8ZFr

quMvPH3zXH6ku4PCU6BoKa4Fo5N+cmWd8hUOJiuLHBlwA2zaPW16B4Ho22FOZhFle1G3faeR

iy6VpqUVcUUUNJj1nFqe3BgMxICOZ / WMIbkhw2A9sqpNDZM / zDDHt2d8V3RUVp6bQ4NYp33N

R/1sa2h5/det4V9OyUHDPBHXb59Dk3oA4UjUuHy7hyaMzGRoleCs5Sziz4lzy/vD32fMcfl4

KDqQgr1WwSytZrpkvBYkd1WlT8GAElthdIfehomxOd3rDSmAEotD/UvAb9fBr56yiXNhYzFP

hfTZ24cOADBdDVjcySkxu/8Xw2aV9c8Cv2gKhMHp0qrOjqLXqWeC75c9wBl0Xd8Wh3n6MqFc

dg+2HnBDiKd86FTZ9Q4x6KE2L985/bg2Hg311j3kJXyDzYgELw67iFdMzQXZxPXMfPmtRvtF

TE5S1kRFQv/AQT0HN17cnFYJAABsXm9h380ZCOI25DEt5/d0OREz+blNvru1qEYKv4HP6MKW

Wi9Ul7lD7p6AZDPkfBBVxMVbW1cUZpn3fRW6IfyTA0VmOe77SImO6vuWAIRGdo69lc3/0z1z

1GR3pT1OKhJxI29FlFbJcXlNq+dik4xMgw=

IronPort-HdrOrdr: A9a23:vz6n2Kwj6jfTp+kM139dKrPw1b1zdoMgy1knxilNYDZSddGVkN

3rufgd2wL04QxhI03I/urwXpVoIEmskqKdhLN7AV7MZmjbUQeTTL2KjrGSpwEIeReOlNK1vJ

0IG8ZD4Z/LfCFHZK3BkWyF+rgbsbq6GdiT9J/j5kYodydMS4slwiVYLkKgMmNQLTMtObMJUK

Cb4cpM4xqMEE55Uu2LQkMCWOjI4/nl/aiLXfZTbyRL1DWz

X-Talos-CUID: 9a23:rqAY72E1Mo+LjdRNqmI/s0gdG+UZMUfxlljsDUSTSmd2VqGsHAo=

X-Talos-MUID: 9a23:IWJDDAmJ02k30Wu6eqwDdnp7BJ9E3ZW1AnwytsgWifG8Hz1INDiS2WE=

X-IronPort-Anti-Spam-Filtered: tiesa

X-IronPort-AV: E=McAfee;i=”6600,9927,10760″; a=”61943499″

X-IronPort-AV: E=Sophos;i=”6.01,180,1684789200″;

d=”scan’208″;a=”61943499″

X-persiųsta-už: 74.6.128.31

X-IronPort-Outbreak-Status: Ne, 0 lygis, Nežinomas – Nežinomas

Gauta: iš sonic304-56.consmr.mail.bf2.yahoo.com ([74.6.128.31])

mx2.tehila.gov.il su ESMTP/TLS/ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256; 2023 m. liepos 4 d. 10:36:35 +0300

DKIM parašas: v=1; a=rsa-sha256; c=atsipalaidavęs/atsipalaidavęs; d=yahoo.co.il; s=s2048; t=1688457002; bh=nl0lpRw8UHFthcZYXVKVMSCXZMTK+EFLtM/FRiT8w1M=; h=Data:Nuo:Kam:Tema:Nuorodos:Nuo:Tema:Atsakyti-Kam; b=Y1z+462oETDRimloEQ2SW6Pa0HynKprhdr1Yu2QRAF7fEHIvjHWPC7iECNXcrx+0iyCRr9BcPSUV50et0wfDBGye3C5Vsog0fjnoroIeWoYopxDBjzHAlKRUXy6rm6 p i9ZaeX5PCpJQQAz97eb3EZpT4toh1Joef9I9Koin3qm FufXYKeOD+Eg==

X-SONIC-DKIM-SIGN: v=1; a=rsa-sha256; c=atsipalaidavęs/atsipalaidavęs; d=yahoo.com; s=s2048; t=1688457003; bh=enm17tWKyZzzhUMDiMofnlmeope3AnMQtfJO1XcxGKE=; h=X-Sonic-MF:Data:Nuo:Iki:Tema:Nuo:Tema; b=s46Y2bzp94lfUGuDtc9RZu0mO0Hsv1LdB1VwAZr24SLd3CWY/ptSjo84F4qg59UsW/zOnuhq+rHLZ2mgsFJAkyOh0CK4y60Dj5xHTXdRDzm 4+FWCr/q87LVcHUkL lADzTDWBbHvnEBOWT1oTdAcRwfc4Fwp0ALECN2TIANXefmSLd8IdjOa2gS/CNnDFVXSDppBuZ5rwfqR34PROtETLZoKE/vihi5cGFZGV7+ hgug2Aecj5oW1F6Zs+AE/L4Q6SSMcecO/F4oxvkgtx CUcVmupo0ICRyr+/g==

X-YMail-OSG: nsMvjPYVM1npv2CKl_wuThvmoCtPIeFpVvezsXST0tfXjL6t2eTN5K0gYV9TBZX

lMRu0ADQDf8BZ2PfkWB63KmJH318JDrSKtFo_y4WA2myn6HhHQk7xSRKQpKGCu.KTUhZmXJr8h86

DMPgjnvgkv9kBxx9XVr_ZRVG_rUIDjwmOZmswXMO7M4po66zaJWmrxttke3jQjxw1gzplQO_uzTm

7_WeYYl.eRfRLZmXzfGlgRenJtdupMNDCpYdkCy.iKMtR7Im5RIl5fpGLaCEZAkGu1cF8boqHPKI

aU7BqY49B.OuYZtN1dPv057lhNAU8UXiaL36.Y3tgCGk5u2dPryDI0OkbhYoZqesEkhiTAroPbfb

kbHXQVgHLj0lIf_fME_jEEbIGdvrp36euWv2mIJgK_z77OMVFr9SKmDYwYo3EXsitQj0Knj8VAWc

qJ6SESAirUYrc4Qk1Um64y5IrOjktXXnddvRA6cyCt6IXkFdDISMYTbmQ7mWgIj9rnzQhtSLkaVb

pMQlC0U3jDrZwxKPVVYLfejnqfYuzL3cI91JL.MJEWq1l8ZhiDVMHwpknC5Hx2J0S6fAetHpSgLu

bWu8fxkjXu8TOdHVcloLCQMr45wjVUAIwXHekdXWOXff6BKtjqEWUf5RkPvlaUFBEwgraZ_nW5t0

oJMn6W1iOljh2uUGODRqvNfz2k_id_2g2rW5ui2GgIAcAhTURMfbPLmevAyr793KyS2qSf_Ybe2H

NaidTfaBu8lygDg5Oi8vmdcx05oW4F0sQ2vc5hbhPwkJ5LUz6vXNY_PtKfcb.KJ8nNO7sMFByp_1

DMQYnNrgWMa5IP.nj2uP4SWcPjwo.uEAapUhwnV8DhuswVspus_eWk7H8YQg_eGVrtvWlTgTV4Hs

Luxmf7a8wBrJ_03l_qPw5sH2_GYJCMgDkYtZy_4w2ANIkcDf4_ZRJxjve9IZqVcPsdU3uWMLDLVI

hmXyWegKo3Km18kFsm3guhgoMwN_4UzqMrgngeVRRLILSKTcG3E.T.9N31Ljhy2gyExI07gIRbkC

0pOtHGSPP2e.oKJBoAIT7eDRXF.WE4szFdM2KPoeydm.9ulBIVGh4qkzwJZ0RSoyNoclk.nTxCym

gpuum.LWsaScF7LjFmDoiz24VNorbTCk2XNFoj.kJaHX5iC_ORjtGOnsOO0RwzPOoNigVMPiy4Zs

a0.GcX0KQKjloU9CBwrxP7pe9V5wCpCTzTIupTlMaoMyxcv91HsZS78dwOJTPb_S_zOMYkDonnDu

rSWF.E7gn8kFqMyz26Qu0Uoy86gyAH_tdduZX5shUrTZ0NzOOgX1VFuq2Ixd1ug6F76.SVILRk9m

8VQ2FqpEesGsx3IfCKa1A4aTdIYj2.aI42KhvMPfSX2NjI4Smnp_D189or_aZxO9wpD1IeFwF9rr

QExV9BBsJVPIaqeNb154NSbbtnYpbX8Hz.VsfILPUoDaJwodLlkQoJGHcZ4YORE078DXD646FoZM

M_I9.iQe47cIGL10mxuiGTD2dHW7Z3MK_4VWAeso_Ty27HzVynP_0jd3xbQixyRUj8ULJx_pn9Ta

meVrqtsiwwbLGeQ6to2nyykBs7KHMJEWU96KEjz9zdM.vrlWuGqokSgyF2.33wdqQVhVwIzBhK5w

O46ayCBp0tBpf_f0qWb6Y7P.qNX1yWqx0RXKdQ3ZVvqjFGxSK17rcM6UduPbAQSE4AnUS6LrMXF5

6odb51pA0kolTg_hbrGECUEModVA9LZqZ_wCV_EfdFV28gcxzFuvnHxtkrcWaCkNJjKh0hOOhNsn

0Zar7zQaRH1jdEer0mrfkDt63aMXc7cyqsjOnbUDfKNMbp4HV5mkFknpuCWzI76wAr05lTc5rI3Y

sEkxaUnoj4ahmnELxhxgKJgTu3XY_Dp3RusWLAv_B1w5id8c8kyEix4ebrWR6FEpGkECdeNQGB2X

iwAupuuFs0k.o_865zNFgbny5foSVlQgMtbv8OQbKmaJn.PgWKmAgK5qBq7.7G3ESYowVhod7Qof

ZdWKq5l5IWSjrdLGsccYvEYzBe9YWFQOTEEA4ct.BggICBxaGbxYr_NdEX5jYEIevZ3_PbCWIDQo

k7p2W3iWWU5iGk3F1Q6CvD0.YhofSpqT276u53VGgI5nsfi5YXCcjUkolkQL4kZh5URARuKzb4t2

zuevKT7G7Xyn1MUP99G98MIVYGpXHNT5jyRCxsmtC3F6AZCkgpyYA1bB4ugnKTdMkPidBI5jVXKp

Urcxb2uBtTdzuE8wdwQukNMue0O4NxKVr

X-Sonic-MF: < [email protected] >

X-Sonic-ID: af7799b6-11f0-40dd-83a2-bd7a2380c81e

Gauta: iš sonic.gate.mail.ne1.yahoo.com per sonic304.consmr.mail.bf2.yahoo.com su HTTP; Antradienis, 2023 m. liepos 4 d., 07:50:02 +0000

Data: antradienis, 2023 m. liepos 4 d., 07:49:58 +0000

X-FireEye: švarus

Iš: =?UTF-8?B?15DXodejINeR16DXmdee15nXoNeZ?= < [email protected] >

Kam: ” [email protected] ” < [email protected] >

Pranešimo ID: < [email protected] >

Tema: =?UTF-8?B?157Xm9eq15HXmSDXnNek16DXmdeV16og15TXpteZ15HXldeoINep?=

=?UTF-8?B?15wg157Xqdeo15Mg15TXkdeZ15XXoNeZINeV15TXqdeZ15vXldef?=

MIME versija: 1.0

Turinio tipas: tekstas/paprastas; charset=”UTF-8″

Turinio perdavimas-kodavimas: base64

Nuorodos: < [email protected] >

X-Mailer: WebService/1.1.21612 YMailNorrin

X-TM-AS-GCONF: 00

X-TM-AS-Produkto versija: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.0.1002-27730.006

X-TM-AS-Naudotojo patvirtintas siuntėjas: Ne

X-TMASE versija: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.1002-27730.006

X-TMASE-Rezultatas: 10–1.617500-10.000000

X-TMASE-MatchedRID: Rpvkh2AwXOWz6cuM28lPHapLARk+zpBZtH69phJ53CUaGIQDC5wF+++5

f0cB5RxO4vM1YF6AJbaYRPlDELJ5/NLvsKjhs0ldGZ01ekRz+6TEQdG7H66TyHEqm8QYBtMO3ft

RIGpY0Rrj1UB+xZEHgKJQa03QxmtWIi4bQZGSnIUZ+XtYnA/XBHYvaRV+KhtG9D/BTIrPG/VCxK

4D+6GnlMmpcJmRLO19peVR1sJRFU+MGswxhm3ug9wVp0dG4pR9Mcp09utvdsU=

X-TMASE-SNAP-Rezultatas: 1.821001.0001-0-2-1:0,12:0,22:0,33:0,34:0-0

Grįžimo kelias: [email protected]

Žiūrėti pradinį pranešimą

 

M. Žemiau yra el. laiškas, kurį išsiunčiau „Avivit“ nakvynės namų darbuotojams:

Paskutiniame name.

Yahoo / išsiųstas

  

assaf benyamini < [email protected] >

Norėdami: [email protected]  [email protected]

 

Liepos 6 d., ketvirtadienis, 15:49 val

 

Sveiki Vardhan:

Tema: tavo elgesys.

Mielas pone.

Dėl man neaiškių priežasčių apsilankymo namuose metu, kuris buvo šiandien, 2023 m. liepos 6 d., ketvirtadienį, 14.50 val., Jūs atvykote labai agresyviai ir pradėjote nemandagiai ir vulgariai pulti mane – kaip tik kad ir be jokios priežasties.

Kaip žinote, tai įvyko be jokios mano provokacijos.

Paaiškinsiu, kad jei ketinate tai tęsti, paprašysiu daugiau nesilankyti namuose bute, adresu Kosta Rikos g. 115.

Ar būsite pasirengęs elgtis kaip žmogus? Taigi jums nebus jokių problemų dėl tolesnio atvykimo. Ar norite ir toliau elgtis kaip laukinis? Taigi geriau, jei tu neateini ir tiek.

Kai kurie dalykai tiesiog nėra padaryti.

Geriausi linkėjimai,

assaf benyamini-gyventojas iš saugomo „Avivit“ nakvynės namų būsto.

post Scriptum. Mano ID numeris: 029547403

 

N. Mano nuorodos:

1) svetainė “visos paslaugos”

2) grupė Facebook “išeina iš vienatvės”

3)grupės „WhatsApp“ adresų įkėlimo pašalpos senutė Izraelyje

4)Jungtinių Valstijų vertimo paslaugos

5) Asociacija “Begin Re” – gelbėti ir gelbėti su Haimu, praėjo piktnaudžiavimą

6) rumble.com vaizdo įrašų bendrinimas

7) finzmo įmonė

8)Draugijos „draugai“ – pagalba pakeliui

9) įmonės duomenų langelis

10) trauma visam laikui – asociacija traumos aukoms

11)linija gimdymo adresas moterys patyrė Nuoroda smurtinis ar žeminantis Gimimo laiku

12) projektas “saulė visiems” – pagalba namams, dalijamasi saulės energijos stogams įrengti

13)Asociacijos veiksmas, atveriantis akis ir širdį mano poreikiams akliesiems

14) disability match – tarptautinė pažinčių svetainė žmonėms su negalia

15)koordinatorius “bokšto šviesa” – kreipiasi į žmones, turinčius regėjimo trūkumų ar aklumo

 

             - Ar radote klaidą? Papasakok man apie tai -
Print Friendly, PDF & Email