Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Rakendused puuetega inimestele - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » Rakendused puuetega inimestele

Rakendused puuetega inimestele

Puuetega inimestele mõeldud rakendused on rakendused, mis on loodud ja arendatud eesmärgiga aidata ja toetada puuetega inimeste elu, lahendada probleeme, millega nad kokku puutuvad, ning pakkuda neile head ja ligipääsetavat kasutuskogemust. Viimasel ajal on rakendused muutunud oluliseks vahendiks puuetega inimeste vajadustega kohanemisel, samuti ligipääsetavuse ja võrdõiguslikkuse seaduste juhendite ja teadaannete täitmise toetamisel.

Levinumad puude liigid on liikumis-, nägemis- ja kuulmispuue. Nende puuetega inimeste abistamiseks on välja töötatud rakendused, mis sisaldavad selliseid funktsioone nagu juurdepääsetavad kaardid, hääljuhtimine, integreerimine abiseadmetega ja palju muud. Need funktsioonid võimaldavad puuetega inimestel lahendada juurdepääsetavuse probleeme ning teha toiminguid lihtsamalt ja mugavamalt.

Näiteks on olemas rakendused, mis võimaldavad liikumispuudega inimestel oma telefoni näo nurkade abil juhtida, et nad saaksid näiteks sõnumeid saata ja hallata. Helistab, ilma et oleks vaja otsest kontakti ekraaniga. Samuti on olemas äpid, mis võimaldavad vaegnägijatel kohandada fondi suurust ja suurendada ekraani suurust, et hõlbustada lugemist ja vältida silmade väsitamist. Lisaks on olemas rakendused, mis võimaldavad kuulmispuudega inimestel tõsta telefoni helitugevust ja suunata numbrit, et pakkuda mugavamat kõnekogemust.

Puuetega inimestele mõeldud rakendused võivad aidata ka puuetega inimestel oma igapäevaelu mugavamalt korraldada. Näiteks on äppe, mis võimaldavad liikumispuudega inimestel ravimite võtmise ajastust hallata ja tuletavad regulaarselt meelde, et nad võtaksid ravimeid õigel ajal. Lisaks on olemas rakendused, mis võimaldavad liikumispuudega inimestel välja töötada igapäevaseid ülesandeid, määrata koosolekute aegu ja meelde tuletada erinevaid tegevusi, kui neid on vaja sooritada.

A. Allpool on minu kirjad Jeruusalemma Heebrea Ülikooli personaliosakonnale:

Kirjad Heebrea ülikooli personaliosakonnale.

[email protected]

Laupäeval, 13. mail kell 21.09

Laupäeval, 13. mail kell 21.09

Saaja: Heebrea Ülikool – Personaliosakond.

Teema: Teadusassistendid.

Kallid prouad/härrad.

Tänasel päeval otsin tööd. Teatavasti on erinevates ülikoolides ja akadeemilistes asutustes erinevate valdkondade õppejõude – keda mõnikord aitab mis

nimega “Teadurassistendid”. Minu küsimus teile on järgmine: kuidas saate selles valdkonnas tööd leida? 

Parimate soovidega,
assaf benyamini, 

115 Costa Rica Street, 

A-korteri 4 sissepääs,
Kiryat Menachem, 

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus – salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, millega ei tegeletud. 

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

post Scriptum.

1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: assafff[email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

3)Allpool on minu CV:

                                                               Elulookirjeldus – Asaf Binyamini:


Isikuandmed: assaf benyamini, IDl. 029547403.

Telefoninumbrid: kodus – salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud.

mobiil-972-58-6784040.

Haridus: 10 aastat kooliharidust ja osaline immatrikuleerimine.

Sõjaväeteenistus: vabastus meditsiinilistel põhjustel.

Töökogemus:

1991 – Töötamine RESHETi puusepatööstuses (Tel Avivi lõunaosa)

1998-2005 – Töötanud Rahvusraamatukogus, abistades professionaalset raamatukoguhoidjate meeskonda mitmesuguste ülesannete täitmisel.

2009-2010 – Töötab ehete sorteerimise ketis “Avgad”.

Veebruar-mai 2019-töö arvutifirmas HMSOFT

Töötage 2020. aasta veebruari alguses mitu päeva möödakäijatele tänaval ajalehtede jagamisega.

vabatahtlik tegevus:

Aktiivne puuetega inimeste võitluse peakorteris.

 

Vabatahtlik Jeruusalemma omavalitsuse õiguste kasutamise keskuses abivajava elanikkonna abistamiseks.

Üldinfo: kõrgelt motiveeritud, suuliselt ja kirjalikult hea sõnaoskusega, improviseerimis- ja probleemide lahendamise oskus.

Tal on pikaajaline tutvus kodanikuühiskonna organisatsioonidega.

Kannatab füüsilist puuet, mis ei lase mul raskeid koormusi tõsta ja pikka aega jalgadel seista.

B. Allpool on meil, mille saatsin Iisraeli statistikaühingule:

assaf benyamini< [email protected] >

Saaja:

[email protected]

Laupäeval, 13. mail kell 22.32

Saaja: Iisraeli statistikaliit.

Teema: andmed keelatud.

Kallid prouad/ härrad.

2007. aastal liitusin Iisraeli puuetega inimeste võitlusega – ja alates 10. juulist 2018 teen seda osana liikumisest “Nitgaber” – läbipaistvad puuetega inimesed, millega liitusin – liikumine, mis esindab puudega inimesi, kelle puue ei ole väljastpoolt nähtavalt nähtav – mis toob kaasa meie tõsise diskrimineerimise isegi teiste puuetega inimeste suhtes.

Arv, mida me praegu otsime, on läbipaistvate puuetega inimeste arv Iisraeli riigis, kelle probleem nad kannatavad, ei olevaimne või psühhiaatriline.

Kuidas see arv teie arvates teada saab?

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus – salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud.

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

3) Liikumist “Nitgaber” – läbipaistvad puuetega inimesed, mille liige ma praegu olen – juhib proua Tatiana Kaduchkin – kes on ka selle asutaja. Tema telefoninumbrid on: 972-52-3708001. Või: 972-3-5346644.

Tema telefonile vastamise ajad on pühapäevast neljapäevani kella 11.00-20.00 Iisraeli aja järgi – välja arvatud juutide pühad ja erinevad Iisraeli pühad. Ta räägib soravalt vene keelt Väga kõrgel tasemel emakeel – aga ka heebrea keel.

Meie liikumise veebisait:   https://www.nitgaber.com/

C. Allpool on meil, mille saatsin Iisraeli Keemiaühingule:

assaf benyamini< [email protected] >

Saaja:

[email protected]

Laupäeval, 13. mail kell 22:52

Saaja: Iisraeli Keemia Selts.

 

Teema: kodulabor.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Tänasel päeval otsin tööd. Teatavasti on erinevates ülikoolides ja uurimisinstituutides laboreid, kus tehakse katseid erinevates valdkondades. Minu küsimus teile on järgmine: kas tööturul on tänapäeval valdkonda, kus töötajad viivad katseid läbi kodus olevas laboris – vastavalt tööandja nõudmistele (ehk teisisõnu: teha sama tööd mis laboris). töötaja Laboris endas – aga ainult kodust)?
Ja kui selline valdkond on olemas – kuidas sellistel ametikohtadel tööd leida?

Lugupidamisega

assaf benyamini, 115 Costa Rica St.,

sissepääs A-korter 4,
Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus – salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud. Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: assafff[email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

3) Allpool on minu CV:

                                          Elulookirjeldus-assaf benyamini:

Isikuandmed: assaf benyamini, ID. 029547403.

minu telefoninumbrid: kodus – salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud. Mobiil-972-58-6784040.

Haridus:

10 aastat kooliõpinguid ja osaline immatrikuleerimine.

Sõjaväeteenistus: meditsiinilistel põhjustel vabastatud. Töökogemus:

1991 – Töötamine RESHETi puusepatööstuses (Tel Avivi lõunaosa)

1998-2005 – Töötanud Rahvusraamatukogus, abistades professionaalset raamatukoguhoidjate meeskonda mitmesuguste ülesannete täitmisel.

2009-2010 – Töötab ehete sorteerimise ketis “Avgad”.

Veebruar-mai 2019-töö arvutifirmas HMSOFT

Töötage 2020. aasta veebruari alguses mitu päeva möödakäijatele tänaval ajalehtede jagamisega.

Vabatahtlik tegevus:

Aktiivne puuetega inimeste võitluse peakorteris. Vabatahtlik Jeruusalemma omavalitsuse õiguste kasutamise keskuses abivajava elanikkonna abistamiseks.

Üldine informatsioon:

Väga motiveeritud, suuline ja kirjalik sõnaoskus, improviseerimis- ja probleemide lahendamise oskus. Tal on pikaajaline tutvus kodanikuühiskonna organisatsioonidega.

Füüsiliselt, mis ei lase mul raskeid koormusi tõsta ja pikka aega jalgadel seista.

D. Allpool on e-kiri, millele ma saatsinSophie ja Abraham Stochinsky nime saanud Iisraeli Alzheimeri meditsiinikeskus Ramat Ganis:

Asaf Benjamin< [email protected] .

kellele:

[email protected]

Laupäeval, 13. mail kell 23.08

Saaja: Sophie ja Abraham Stochinsky nimeline Iisraeli Alzheimeri meditsiinikeskus Ramat Ganis.

Teema: tarkvara/süsteem dementsusega inimestele.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Mõtlesin järgmisele ideele töötada välja rakendus inimestele, kes põevad haigusi, millega kaasneb kognitiivne langus ja dementsusseisundid, nagu Alzheimeri tõbi:

Nagu me teame, kaotavad patsiendid, kes põevad haigusi, mille peamiseks tunnuseks on kognitiivne langus (nagu Alzheimeri tõbi või muud dementsusseisundiga haigused), järk-järgult paljusid võimeid, nagu lühiajaline mälu või igapäevane toimimine. järk-järgult halveneb. Idee on luua tarkvara või süsteem, mis on mõeldud inimestele, kes on selles olukorras. Väljakutse on koondada sellisesse süsteemi kõik programmid või süsteemid, mida inimene kasutab – ja tehisintellekti süsteemi kaudu muutub töömehhanism haiguse edenedes järjest lihtsamaks. Muidugi selleks, et süsteem üles ehitada võimalikult täpselt seda kasutava inimese olukorraga kohandub, on arenduse käigus vaja konsulteerida ja teha koostööd aju-uurijatega,

Süsteemi eesmärk on loomulikult võimaldada inimestel, kes on harjunud arvutit erinevatel eesmärkidel kasutama ja kes on dementsuse äärel, mitte täielikult kaotada juurdepääsu süsteemidele, mida nad olid harjunud kasutama mitu aastat oma elust. – ja seeläbi mingil määral parandada nende elukvaliteeti, mis on juba haiguse enda sümptomite tagajärjel oluliselt kahjustatud.

Nii palju siis ideest endast.

Kuigi see on idee, mille peale ma mõtlesin, pole mul isiklikus elus dementsuse raviga mingit pistmist.

Tahaksin märkida, et kõiges, mis mind isiklikult puudutab, on mitmeid asju, mida tuleks arvesse võtta:

1) Ma ei ole programmeerimise alal professionaal ega ka aju-uuringute, tunnetuse ega neuroloogia valdkonna professionaal – ja sel põhjusel ei saa ma sellise projektiga samm-sammult kaasa minna. Teine osa projektist. 2) Elan väga väikese sissetulekuga – puudetoetust riiklikust kindlustusinstituudist. Seetõttu ei ole mul võimalust idee realiseerimiseks mingeid eelarveid investeerida. Ja mis veel: minu olukorra tõsiduse tõttu ei aita isegi väga suured allahindlused. 3) Ma elan Jeruusalemmas Kiryat Menachemi naabruses ja mul ei ole autot ega juhiluba. Tervise ja majandusliku olukorra tõttu pole ka võimalust, et mul õnnestub tulevikus juhiluba saada või autot soetada. Seetõttu

Minu isikuandmed: eesnimi – Asaf. Perekonnanimi – Benimini. Isikukood – 029547403. Täielik postiaadress –

Assaf Binyamini,

115 Costa Rica St.,

sissepääs A-korter 4,
Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus – salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud. 

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

Minu veebisait: https://www.disability55.com/

E. Allpool on meil, millele saatsin“Iisraeli kogukonna meditsiini kvaliteedimeetmete riiklik programm”:

Yahoo / saadetud

assaf benyamini< [email protected] >

Saaja:

[email protected]

Esmaspäeval, 15. mail kell 10:06

Saaja: “Iisraeli kogukonna meditsiini kvaliteedimeetmete riiklik programm”.

Teema: meditsiiniõpingud.Lugupeetud prouad/ härrad.

Pakun end potentsiaalseks osalejaks arstiõppes, kuhu kaitseministeeriumi isikuandmete järgi saan kvalifitseeruda.

Lugupidamisega

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

Sissepääs A-Korter 4,
Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus – salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud. 

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] 

3) Terapeutiline seade, milles ma olen:
Ühing “Reut” – Hostel “Avivit”,

HaAvivit tänav 6,
Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9650816.

Hosteli kontorite telefoninumbrid:

972-2-6432551. Või: 972-2-6428351.

Hosteli e-posti aadress: [email protected]

Hosteli sotsiaaltöötaja, kes teeb majapidamist minu korteris: proua Sarah Stora-972-55-6693370.

4) Perearst, kelle juures mind jälgib:

Dr Brandon Stewart,

“Klalit Health Services” – “Hatayeleti” kliinik,

St. Daniel Yanovsky 6,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9338601.

Telefoninumber kliiniku kontorites: 972-2-5098282.

Faksinumber kliiniku kontorites: 972-2-6738551.

5) Täiendavad isikuandmed: Vanus: 50. Perekonnaseis: Vallaline. Sünniaeg: 11.11.1972.

6) Üksikasjad tavapäraste ravimite kohta, mida ma võtan: Psühhiaatrilised ravimid:

1. Seroquel-

2 tabletti 300 mg igal õhtul.

2. Tegretol CR-

400 mg – igal hommikul. 400 mg – igal õhtul.

3. Effexor-

150 mg – igal hommikul. 150 mg – igal õhtul.

 

7) Allpool on mõned selgitused “ärritatud soole sündroomi” kohta, mille all ma kannatan:

Saaja:
Teema: ravi-peglax.
Lugupeetud prouad/ härrad.

Olen aastaid kannatanud erinevate meditsiiniliste probleemide käes – nii füüsilised kui ka vaimsed. Ühte füüsilist haigust, mida põen, nimetatakse “ärritatud soole sündroomiks” – haigus, mille peamisteks tunnusteks on minu jaoks äärmuslikud söögiisu muutused, iiveldus, mis mõnikord raskendab piisava koguse vee joomist (ja selle seisundi tagajärjel). Olen viimastel aastatel põdenud mitmeid dehüdratsiooni juhtumeid, mis sundisid mind isegi haigla kiirabisse minema), soolte tühjenemist ja valu pärast roojamist. Pärast konsulteerimist valdkonna arstidega, kus mind uuriti, sai mulle selgeks, et tegemist on kroonilise haigusega, mida ei saa välja ravida. Küll aga on olemas preparaat nimega peglax – mille tarbimine koos õige toitumisega võib mind kindlasti oluliselt leevendada.

Kas teie arvates on seda tüüpi probleemile lahendus? Lugupidamisega Asaf Binyamini. PS Mul on arvamus, mille sain Liron Ladenheimi-nimeliselt dietoloogilt, kellega koos käisin 27. märtsil 2007 Klaliti haigekassas (Jeruusalemmas Kiryat Moshe naabruses asuvas filiaalis, kus mind jälgis perekond) 27. märtsil 2007. arst nimega dr Yehudit Saadon).

8) Allpool on loetelu meditsiinilistest probleemidest, mille all ma kannatan: 1. Vaimuhaigus-kompulsiivne sündroom OKD, samuti haigus, mida määratletakse kui skisoafektiivset häiret 2. Psoriaatiline artriit. 3. Neuroloogiline probleem, mille definitsioon pole selge. Tema peamised sümptomid: esemed, mis kukuvad minu käest märkamatult, pearinglus, tundekaotus mõnes peopesa piirkonnas ning teatud probleem tasakaalu ja kehahoiakuga. 4. Krooniline diski väljaheide seljas selgroolülidel 4-5 – mis kiirgub ka jalgadesse ja raskendab kõndimist. 5. Ärritatud soole sündroom. 6. Kardioloogilise probleemi tunnuste algus viimasest kuust (kirjutan neid sõnu neljapäeval, 22. märtsil 2018). Nende ridade kirjutamise seisuga on probleemi olemus veel ebaselge, mis väljendub valudes rinnus suurema osa päevast,

9) Allpool on kirja algus, mille saatsin mitu aastat tagasi erinevatesse kohtadesse (kirjutasin need sõnad teisipäeval, 6. augustil 2019): aadressile:

Teema: meditsiiniteenus.
Lugupeetud prouad/ härrad.

Mina, 46-aastane assaf benyamini, elan Jeruusalemmas Kiryat Menachemi naabruskonnas üürikorteris ja olen inimene, kes kannatab erinevate meditsiiniliste probleemide – nii füüsiliste kui ka vaimsete – käes.

Krooniline sinine Olen sunnitud aeg-ajalt perearsti juurde minema, kui ja millal üks või teine ​​probleem tekib. Kahjuks eksisteerib regulaarselt üüratu reaalsus: minu kohtumistel perearstiga ei ole võimalik välja tuua meditsiinilisi probleeme, kui ja millal see on vajalik, kuna arst kulutab palju aega telefonikõnedele, millel pole midagi pistmist. minuga – ja isegi siis, kui arst annab meditsiinilisi soovitusi, ei ole ta keskendunud, andes soovitusi, mis võivad olla mõistlikud. Väga palju on ebaõigeid soovitusi ja need põhinevad ainult osalisel või väga pealiskaudsel teabel. Olen krooniliselt sinisilmne, see reaalsus on minu jaoks väljakannatamatu – ja minu pika kogemuse põhjal haigekassaga, kus mind väidetavalt ravitakse, Sain teada, et olukord läheb hullemaks ja tõenäoliselt ma enam arstiabi ei saa – olukord on tõsine Või nii ohtlik, kui see ka ei ole. Minu küsimus teile on järgmine: mida saaks teie arvates sellega teha? Lugupidamisega Asaf Binyamini. PS Ma ei kaalu üleminekut teise arsti või teise haigekassa juurde – varasemast kogemusest olen õppinud, et isegi teiste arstide puhul ei erine olukord sellest, mida siin kirjeldan ja teisele haigekassale üleminek ei anna tulemusi välja arvatud,

F. Allpool on meil, millele saatsin“michsaf.com”:

minu kiri aadressile “michsaf.com”.

[email protected]

Esmaspäeval, 15. mail kell 10:36

Saaja: “michsaf.com”.

Teema: abivahendite otsimine.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Mul on aastatega süvenev füüsiline puue – alates 1998. aasta alguses juhtunud tööõnnetusest. Viimastel nädalatel toimunud edasise süvenemise tõttu on mul pärast seda köögis nõusid pesta järjest raskem. söömine. Tahaksin märkida, et keskkonnakvaliteedi teema on minu jaoks väga oluline, sest ma ei ole huvitatud ühekordsete tööriistade kasutamisest. Siin on ka teine ​​raskus: ma olen inimene, kes elab väga väikese sissetulekuga – riigikindlustusinstituudi töövõimetuspensionist. Sel põhjusel ei ole palju raha maksvate abivahendite ostmine igal juhul võimalik. Arvasin, et sellises olukorras võib lahendus olla ühe- või ühekordsete söögiriistade ostmine mõistliku hinnaga. Kas teate mõnda firmat, kust selliseid söögiriistu saaks osta?

Lugupidamisega

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

sissepääs A-korter 4,
Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus – konfidentsiaalses kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, millega ei tegeletud.
Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post scriptum. Olen liikumispuudega inimene ja mul ei ole juhilube ega autot. Seetõttu otsin ettevõtteid, kellelt saaksin tooteid koju kätte tellida.

G. Allpool on meil, millele saatsin“jkmonitor.org”

kirjad to “jkmonitor.org”.

Yahoo / saadetud

assaf benyamini< [email protected] >

Saaja:

[email protected]

Teisipäeval, 16. mail kell 7:07

aadressile: “jkmonitor.org”.

Teema: Menetluse jätkamine.

Lugupeetud prouad/ härrad.

12. aprillil 2021 saabusin koos isaga Beit Hakeremi naabruses asuvasse Bank Leumi filiaali aadressil 106 Herzl BoulevardJeruusalemmas isiklike tööde tegemiseks. Enne kui kontorisse sisenesime, parkis isa auto kohta, mis liiklust üldse ei seganud ja vaid mõneks minutiks parklasse, mis oli mõeldud pangaklientidele. Sellele vaatamata sai mu isa trahvi – ja pärast seda, kui kaebus, mille ma Jeruusalemma omavalitsuse parkimisteenuste osakonnale esitasin, lükati tagasi –, palus isa selles asjas esineda kohalike asjade kohtus, et see vaidlustada. Kuid Jeruusalemma kohalike asjade kohus, kus kohtuasja käsitleti, keeldus pikka aega istungi kuupäeva määramast – ja seda hoolimata neile esitatud korduvatest palvetest ja seda mitmesuguste vabandustega. Tahaksin juhtida tähelepanu sellele, et Jeruusalemma Kohaliku Kohtu sellist käitumist silmas pidades

Esmaspäeval, 8. mail 2023 kell 11.18 helistas mulle kohtute amet minu mobiiltelefoni numbrile 972-58-6784040. Selles telefonikõnes, mis tuli numbrilt 972-74-7482101, esitas nende esindaja, kellega ma rääkisin, kummalise ja mõistatusliku väite (ma ei tea midagi nende töötaja isiku kohta, kellelt selle telefonikõne sain): ta väitis, et Kohalik kohus ei saanud istungit kavandada seni, kuni Jeruusalemma omavalitsus ei ole minu vastu süüdistust esitanud. See väide oli kummaline ja mõistatuslik kahel põhjusel:

1. See pole üldse süüdistus, vaid edasikaebamine parkimisprotokolli peale – hoopis teine ​​asi.

2. Pühapäeval, 7. mail 2023 kell 15.35 sain kohtute administratsioonilt järgmise teate:

Teie taotlus saada kohut parkimisaruande nr 8918884-1 saamiseks võeti vastu ja edastati kohalikule kohtule. Kohtukutse saadab kohtusekretär. Parkimisteenuste osakond, Jeruusalemma omavalitsus. Pean siinkohal nentima, et ma ei teadnud, millist kohtuameti kahest vastuolulisest sõnumist peaksin uskuma. Lõpuks määrati istung 5. märtsiks 2025 – ehk siis umbes kahe aasta pärast (minu sõnad kirjutatakse teisipäeval, 16. mail 2023). Nii paljastab Jeruusalemma kohalike asjade kohus juhtumi asjaolude täieliku ja ka pahatahtliku läbipaistmatuse: mina olen puudega ja haige 50-aastane mees ning mu isa Ta on 82-aastane mees. – ja on väga kaheldav, kas mu isa ka reaalselt umbes kahe aasta pärast istungile ilmub.

Samuti ja arvestades järgmisi asjaolusid:

1) Isa parkis auto kohta, mis üldse liiklust ei seganud ja seda vaid mõneks minutiks.

2) Parkimiskoht, kuhu mu isa auto parkis, oli algselt mõeldud panga klientidele.

3) Ilmselt oli raporti koostamise ainsaks põhjuseks Jeruusalemma omavalitsuse inspektorite nõudmine linna kõige ebasoodsamas olukorras olevatelt elanikelt kerget rahalist kasumit kätte saada – just nii ja ilma tegeliku põhjuse või vajaduseta.

4) Olen puudega ja haige 50-aastane mees. Minu isa on 82-aastane mees. Jeruusalemma omavalitsuse parkimisosakond, Jeruusalemma kohalike asjade kohus ja ka kohtute administratsioon keeldusid kindlalt seda arvesse võtmast ning näitamast elementaarset ja nõutumat inimlikkuse mõõtu. See on loomulikult iga inimese põhiline ja elementaarne kohustus, olenemata sellest, kes ta on.

Ja neid asjaolusid silmas pidades tahaksin teada, mida saab teha, et viia Jeruusalemma kohalike asjade kohtu istung mõistlikumale kuupäevale või tühistada trahv (mis praegu on NIS 375) siinse äärmise ebatõenäolisuse tõttu. .

Austusega,
assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

sissepääs A-korter 4,
Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus – salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud. 

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]
3) Jeruusalemma kohalike asjade kohtu telefoninumber, kus kohtuasi on pooleli: 972-2-6297971.

4) Minu isa e-posti aadress:  [email protected]

H. Olen psoriaatilise artriidiga inimene. Hiljuti (kirjutan neid sõnu teisipäeval, 16. mail 2023) sain palju soovitusi psoriaasi ravi alustamiseks bioloogiliste ravimitega. Ilmselt soovitus, mis tuleb arstidelt, kes hoolivad minu tervisest ja tahavad lihtsalt aidata. See on siis kõik – mitte täpselt.

Nagu me teame, ei ole praegu ühtegi ravi, mis suudaks psoriaasi ravida. Minu psoriaas on madala raskusastmega. Tänapäeval psoriaasi raviks manustatavatel bioloogilistel ravimitel ei ole enam neid väga raskeid kõrvaltoimeid, mis neil oli umbes 10–15 aastat tagasi (tollal manustatud ravimite kõrvaltoimed ulatusid gastroenteroloogiliste haiguste arenguni. haigused) – aga ka tänapäeval manustatavatel bioloogilistel ravimitel on kerged kõrvaltoimed – Nii palju, et enne nende ravimitega ravi alustamist suunatakse patsiendid latentse tuberkuloosi testimisele ja seda seetõttu, et nende ravimite võtmine võib mõnel juhul esile kutsuda sümptomeid. tuberkuloosist isegi vaktsineeritud inimestel.

Muidugi, kui tegemist on inimestega, kellel on kõrge raskusastmega psoriaas, mis võib olla eluohtlik, siis pole valikut ja nad peavad seda ravi kasutama. Teisest küljest on minu psoriaas madala raskusastmega ja mul ei ole nende ravimitega ravi alustamiseks meditsiinilist õigustust. Kuna psoriaasi puhul ei ole tänase seisuga ühtegi ravi, mis saaks seda haigust ravida, võib bioloogiliste ravimite võtmine tuua mulle ainult väga lühikesi haiguse remissioone ja mitte midagi peale selle – ja selle ajutise tulemuse saavutamine meditsiinilisest seisukohast ei ole tegelikult see on minu jaoks väärt – arvestades tervishoiuhindu, mida ma ravi enda eest maksan (ja mitte ainult raskete kõrvalmõjude, vaid ka sellega kaasneva bürokraatiaga tegelemist).

Ma ei ole arst ega professionaal ja rõhutan, et kõike, mida ma siin kirjutan, rääkisid mulle arstid ja spetsialistid, kellega ma konsulteerisin – miski siin pole minu väljamõeldis.

Ilmselge järeldus on, et tegelik põhjus, miks seda ravi mulle pakutakse, on arstide ja haigekassade alistumine ravimifirmade survele, kes soovivad neid ravimeid võimalikult suures koguses müüa. Seetõttu pakutakse neid ravimeid ka minusugustele, kellel puudub vajadus ega meditsiiniline põhjendus nende võtmiseks.

Ma tõesti ei ole huvitatud uimastiravi alustamisest, millest saavad kasu ainult ärimehed, kes on nende ravimifirmade aktsionärid. Arvan, et sellistel juhtudel, kus patsientidele pakutakse ravimit majanduslikest huvidest, mitte meditsiinilisest vajadusest lähtuvalt, on need juhtumid, kus arstid patustavad oma kohustuse ja ameti vastu. Asjaolu, et Iisraeli riigi haigekassad ja nende töötajad sellele survele alluvad, on väga tõsine asi.

Arstid ise ja ka kassapidajad muidugi eitavad neid väiteid ja jätkavad valetamist patsientidele, kellele pakutakse parimal juhul tarbetuid – halvimal juhul kahjulikke – ravimeid.

Loomulikult kordub selline käitumine ka paljudel muudel juhtudel Iisraeli tervishoiusüsteemis – mis tähendab, et meie patsientidena peaksime olema valvel ja kontrollima nii palju kui võimalik meile, kodanikele, antud meditsiinilist või muud teavet. , nendel teemadel.

I. Allpool on mitu postitust, mida jagasin sotsiaalvõrgustikus Facebook:

1)Paljud põnevad päringud pankadelt meile:

Tähelepanelik rida = rida, kus te ei kuula.

Aus pank = petturlik varaste pank.

Inimlik pank – pank, mis kohtleb oma kliente julmalt ja ebainimlikult.

lol…

2)Spordivägivalla vallas tehtud uuringute kohaselt on väljakul või võitlusareenil esineva vägivalla taseme ja publikust lähtuva vägivalla taseme vahel pöördvõrdeline seos.

Ja tähendus: spordialadel, kus areenil endal on kõrge vägivalla tase, nagu judo, poks, maadlus või jäähoki, tuleb publikult harva vägivalda.

Seevastu spordialadel, kus vägivalla tase areenil endal on palju madalam, nagu jalgpall, korvpall või käsipall, on publikust lähtuvaid vägivallajuhtumeid suhteliselt palju rohkem.

Ja seetõttu on ettepanek, et enne iga jalgpalli-, korvpalli- või käsipallimängu oleks veerand tundi kuni 20 minutit, millest võtavad osa mõlema meeskonna mängijad, kes lähevad seejärel väljakul vastamisi: teatud ajavahemik. kus mängijad võistlevad maadluses, poksis või mõnes muus võitluskunstis – ja loomulikult millal iga Kohal on ka publik, kes siis mängu ennast jälgib.

Ehk aitab see võidelda vägivalla fenomeniga spordis?

Hahaha…

3) Nad räägivad teatud piirkonnast, kus bussiga sõitmiseks tuleb juhile iga kord anda kõvaks keedetud muna – ja seda sõidupileti või raha maksmise asemel.

Ühel päeval istub ühel liinil sõitva juhi ja kõigi reisijate hämmastuseks bussi mees elusa kanaga.

Juht on hämmingus ja küsib kaasreisijalt: “Mis see on? Räägi – kas sa oled täna hulluks läinud?”.

Reisija vastab: “Ei, ma pole hull. Rabas reisimise eest maksate – nii et ehk saan kaasavõetud kana eest tasuta kuupileti.”

Hahaha…

4) Hotelli saabub beduiinide perekond, kes ei tea, kuidas segisteid kasutada.

Beduiininaine tuleb iga päev tuppa kannitäie vett igapäevaseks kasutamiseks.

Ühel päeval tuleb ta tuppa tühja kannuga – vett pole.

Naise mees küsib: “Miks kann tühi on? Miks sa täna vett ei toonud?”.

Naine vastab talle: “Vabandust, ma ei saanud täna vett tuua. Keegi istub kaevu peal.”

Hahaha…

5) Psühhiaatriaosakonna patsient pöördub personali poole:

“Ma vajan julgustust. Julgusta mind.”

Palati töötajad: “Lõpetage aju segamine. See on psühhiaatriaosakond – mitte ergutuspalat!!”.

Patsient: “Palun. Julgusta mind. Mul on tõesti julgustust vaja.”

Osakonna õendustöötajad saavad vihaseks: “Te olete psühhiaatriaosakonnas – ja psühhiaatriline ravi ei hakka kunagi, aga mitte kunagi julgustama inimesi.” “Ja nüüd näitame teile, kuidas psühhiaatrilist jõustamist teha.”

Töötajad võtavad patsiendi jõuga ja seovad voodi külge. Selle käigus kutsutakse kohale valvepsühhiaater.

Personal patsiendile: “Noh-mida te meist arvate? Meie oleme maailmameistrid ja kõiketeadjad- ja sina oled psühhiaatriahaige, kes ei tea ega saagi kunagi teada!!”.

Tuppa siseneb valves olev psühhiaater ja ütleb õendustöötajatele: “Tehke sellele tormakale patsiendile korralik süst, et ta ei saaks terve kuu voodist tõusta – ja eks me näe, kui julgustav ta on. “

Osakonna töötajad täidavad tema palve.

Arst teeb järelduse: “Tubli teile. Me ei pea enam kuulma selle haisva, unise vaimuhaige sagimist. Milline ebaviisakas patsient.”

6) Rahvusvaheline Olümpiakomitee otsustab uue võistluse asutamise: ebatavalise, metsiku ja piire rikkuva sõidu MM.

Kes on Iisraeli esindajad konkursil? Soovitusi?

lol…

7) Iisraeli poliitikuid on vaja, et esindada riiki Rahvusvahelise Olümpiakomitee asutatud rahvusvahelisel poliitikute vandeolümpiaadil.

Taotlemise lävitingimused:

1. Osalemine ja mitmesuguste needuste lausumine vähemalt 4 demonstratsioonil või provokatsioonil (lisatud peavad olema vastavad videod).

2. Poliitikud, keda politsei on varem kinni pidanud – eelis.

3. Vähemalt 10 korda, kui poliitik Knesseti koosolekutelt kõrvaldati. Hulkuvate jumalate evakueerimine korrapidajate poolt – eelis.

4. Süüdimõistmine korruptsioonijuhtumites suurendab oluliselt kandidaadi võimalusi.

5. Juhtis laimuprotsessi, mis kestis vähemalt kaks aastat.

Viisakate või kultuursete poliitikute üleskutsed ei paku teile huvi.

Kes on Iisraeli esindajad sellel olümpial? Kas medaliteks on võimalus?

lol…

8) Ja seekord täiesti väljamõeldud lugu – aga üldse mitte naljakas:

55-aastane mees, kes on rasketes majanduslikes ja sotsiaalsetes raskustes, saab 10 miljoni seekli suuruse hüvitise pakkumise inimestelt, kes kuritarvitasid teda aastaid tagasi raske füüsilise ja vaimse vägivallaga – kui ta oli noor poiss. 13. Tuleb märkida, et nende inimeste võime raha üle kanda on selge ja tõestatud.

Kuid meie ees olev mees teeb mõistatusliku ja arusaamatu otsuse keelduda hüvitist vastu võtmast – ja samal ajal kindlalt keelduda dialoogi pidamisest ettepaneku tegijatega ning samuti keeldub kindlalt neile selgitusi andmast – ja katkestab kõik. telefonikõned, mille nad algatavad, et temaga nii palju rääkida.

Tõepoolest, pealtnäha mõistatuslik – ja isegi rumal – otsus.

Kui aga järele mõelda, siis pole kindel, et asjad tõesti nii on. Sest mis on hüvitise pakkujate eesmärk (ja antud juhul üsna läbipaistev)? Eesmärk on jõuda seisundisse, kus inimene saab oma südametunnistust puhastada ilma õppetunde õppimata – samal ajal kui inimene kohandab endaga mõtteviisi, mis ütleb: “Noh, ma maksin oma hüvitised ja tegin kõik, mis suutsin, et asjad korda saada. kõige rohkem, mida ma asja asjaolusid arvestades suutsin.” Just neid vigastatu lohutavaid ja tervendavaid mõtteid püüab hüvitise võtmisest keeldumine ära hoida. Lisaks aitab dialoogi pidamisest keeldumine kaasa sõnumi edastamisele, et rahaline hüvitis üksi ei suuda selliseid probleeme lahendada.

Ainult täielik ja kompromissitu keeldumine sellise “moraalse altkäemaksu” vastuvõtmisest võib edastada sõnumi neile, kes said rängast väärkohtlemisest kahju, ja võib põhjustada tõelise arvete tegemise võimaluse. Tõeline hingeotsimine – ja mitte ainult suust ja väljastpoolt. Sel eesmärgil on väga olulised ebaõigluse eest vastutajate unetus, närvilisus ja rasked mälestused (loodetavasti ärkavad need üles) – ja seda ei saa kunagi asendada ükski raha.

Muidugi jääb selline otsus ebainimliku piirimaile ja ka praktilisel tasandil väga raskesti teostatav – aga sellisel juhul on see kindlasti vigastatu viimane võimalus seda ülitähtsat sõnumit edasi anda.

Nii ma asju näen.

9) Juht läbib ristmikku punase tulega.

Pärast veel paarimeetrist sõitu kohtab ta politseiautot ja peab teeservas peatuma. Politseinik läheneb tema autole ja teeb talle protokolli koos trahviga rikkumise eest.

Politseinik: “Sa oled nüüd punase tulega sõitnud – see on trahv, mida sa väärid.”

Juht: “Miks? Ma ei sõitnud punase tulega.”

Vestluse hetkel sekkub autos tema kõrval istunud juhi naine ja ütleb: “Kuidas sa saad väita, et sa ei sõitnud punase tulega – ma just nägin sind seda tegemas!!”.

Politseinik kuuleb tema sõnu ja ütleb juhile: “Tead mis? Seekord ma loobun sinust. Sina-hetkel oled juba oma karistuse saanud…”.

lol…

10),Rotem Peer pettunud tunne

23 mais 2022

 

Osalesin täna Knesseti tervisekomisjonis, kus arutati hullumeelseid ooteaegu psühholoogilise või psühhiaatrilise ravi saamiseks.

Inimesed teevad enesetapu, kuna nad ei saa õigeaegselt ravi!!

Avaliku teenistuse psühholoog saab NIS-i 45 tunnis. Miks nad pärast nii palju aastaid õppimist tahaksid selles süsteemis töötada?

Tulemuseks on kuudepikkune ravi ootamine ja mõnikord isegi poolteist aastat.

Täna on avalikus teenistuses 5000 psühholoogi, kes peaksid ravima 400 000 vaimse puudega inimest (ja võib-olla rohkemgi).

Üks psühholoog iga 1000 õpilase kohta.

Psühhiaatria on sügavas kriisis. Psühhiaatreid pole.

Inimesed on sunnitud maksma erapsühhiaatritele tuhandeid seekeleid tunnis või halvimal juhul sooritama enesetapu.

Renoveerimine…

Suured palgad…

Ja kõik kukub kokku.

Täna on see selle inimese laps, homme on see teie laps.

Idit Sillman

Konteiner Miriam Waldiger

kantselei tervis

assotsiatsioon Nepiga “That-Warriorsi hing töötab muutuste nimel

puuetega inimeste õiguste organisatsioon

Tal Bergman Levy

Tsvi Fischel

11) (ilmselt tõsi) lugu, mida hiljuti kuulsin:

Mõni päev pärast kuuepäevase sõja lõppu sisenes rühm Iisraeli sõdureid mingil missioonil Jeeriko linna (pole teada, mis missioon see oli – see on väga võimalik ja see on salastatud teave, mille avaldamine on keelatud isegi täna).

See oli üks kuumadest suvepäevadest – ja sel päeval sadas palju vihma. Kui sõdurid ühel linnatänaval kõndisid, nägid nad enda ees noort palestiinlasest poissi, kes müüs möödujatele jääd.

Üks sõduritest pöördus selle Palestiina poisi poole ja küsis temalt, kui palju ta peab jääkuubiku ostmiseks maksma. Kuid juba enne selle müügi jõustumist saabus sündmuskohale nende sõdurite komandör. Komandör lõi seda Palestiina poissi jalaga ja viis ta sunniviisiliselt kohast minema – ja võttis ka kõik jääkuubikud, mida ta tahtis maksmata müüa – ilma põhjuseta ja ilma Palestiina poisi eelneva provokatsioonita.

Sama komandör (kelle isik on teadmata) noomis hiljem isegi oma sõdureid, et nad kavatsesid sellele Palestiina poisile maksta – ja tema argument oli, et äsja sõja võitnud Iisraeli sõdurid ei peaks maksma Jeeriko linna elanikele, kes varem elanud vaenlase maal, ükskõik missuguse kauba eest.

milline häbi…

Ma juhin tähelepanu sellele, et ma ei tea, kas juhtumist teatati mõnele võimule ja kas see komandör või mõni tema sõdur, kes ei protesteerinud tema ebaviisakas ja kallakas käitumises, andis mingil etapil kohtuotsuse oma metsalise käitumise pärast.

Lihtsalt kahju…

12) Teatud maa põllumajandustalus jõuti järeldusele, et sõja ajal on talu lehmade väljalüps palju suurem kui rahuajal.

Seetõttu püüavad meiereijuhid alati, kui soovivad oma müüki ja rahalist kasumit suurendada, piiritaguse vaenlasega ühendust võtta ja selgitada neile, et rakettide tulistamine on ärile kasulik…

Hahaha…

13) Läbiviidud uuringute kohaselt kulub keskmine aeg hetkest, mil patsient või patsient saabub kliinikusse ja hakkab arstile kirjeldama, mis tema arvates on probleem, mille tõttu ta kannatab, kuni arst katkestab tema sõnad ebaviisakalt või kannatamatult. on 18 sekundit.

Seetõttu pean kliinikusse saabudes ja sellest olukorrast teadlikuna asju planeerima nii, et räägin arstiga maksimaalselt 18 sekundit.

See ülesanne on väga raske minusugustele inimestele, kes oma haiguse või seisundi tõttu mõnikord räägivad aeglasemalt kui tavaliselt – aga ma pean sellega harjutama ja harjuma. Valikut ei jää. Arstide tähelepanu tase on problemaatiline – ja minu mulje on, et nad on otsustanud jätta olukorra nii nagu see on ja hoidku jumal, et see ei tooks paranemist.

Oih… ma olen siia kirjutanud tublisti üle 18 sekundi… Kaalun selle pärast muretsemist….

lol…

 

J. Idee projektiks, millele mõtlesin:

Teatavasti leidub inimeste elumajades vahel erinevaid putukaid ja/või kahjureid, kelle hävitamiseks on vaja kasutada taimekaitsevahendeid, mis võivad vahel olla ohtlikud ka inimesele.

Seetõttu juhtub vahel, et mitu tundi ja seni, kuni taimekaitsevahendid toimivad, ei ole võimalik füüsiliselt korteris või majas viibida.

Kuid mõnikord on inimesi, kes erinevatel põhjustel ei saa oma korterist lahkuda, kuna puudub alternatiivne koht, kus neil aegadel viibida.

Seetõttu on idee luua omamoodi sotsiaalne võrgustik, mille eesmärk oleks “sobitada” inimesi, kes peavad mõneks tunniks oma korterist lahkuma seni, kuni pestitsiidid on aktiivsed ja neil pole muud kohta või korterit, ja teisi inimesi, kes olla valmis neid selle aja jooksul võõrustama.

 

K. Minu lingid:

1)organisatsioon “emaduse pöördumine elu”

2)”Teadmiste-koordinaatori teave teemal naised ja sugu(heebrea, inglise ja araabia keeles).

3)youtube auto tellijad

4)YouTube’i tellijate automaatne vastuvõtmine

5)bigspy.com-jälgimise rakendus

6)Liikumise naised pöörduvad naiste õiguste poole. Isik internatsionalism

7)Kasutage otsingut duckduckgo.com

8)failide salvestamiseks ja jagamiseks veebisaiti Internet pcloud.com

9)sait Internet, kes avaldab uudiseid, soosib

10)Võrk gymboree.com

11)psychobunny.com – meeste- ja lasterõivaste müügivõrgustik

12)sait veinide otse tellimiseks

13)ashops.co.il-teenus virtuaalsete kaupluste seadistamiseks

14)“Meeldiv kahjuritõrje” rühm

 

- Kas leidsite vea? Räägi mulle sellest -
Print Friendly, PDF & Email