" /> Seletus hiina keeles. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » הפוסטים באתר » Seletus hiina keeles.

Seletus hiina keeles.

Saaja:

 

Teema: Hiina reklaamiagentuurid.

Lugupeetud prouad/ härrad.

aastal liitusin Iisraeli invaliidide võitlusega, millest võtan osa siiani – ja alates 10. juulist 2018 teen seda osana liikumisest „nitgaber“ – läbipaistvad puuetega inimesed, asutatud ja praegu juhitav liikumine. autor Tatiana Kaduchkin.Pärast seda, kui paljud ja mitmesugused katsed Iisraeli riigi võitlust edendada olid ebaõnnestunud, hakkasin samal ajal ühendust võtma paljude rahvusvahelise üldsuse teguritega.

Nendel pöördumistel on kaks eesmärki: katse avaldada väljastpoolt survet Iisraeli riigi otsustajatele, et nad hakkaksid puuetega inimeste rasket olukorda veidi tõsisemalt käsitlema, samuti püüdlus luua kontakt või maailma eri riikide puuetega organisatsioonide üht- või teist laadi koostöö.

Osana nendest jõupingutustest püüan muu hulgas jõuda mõjukate organisatsioonide või inimesteni Hiinas või hiina keelt kõnelevates elanikes üle maailma.Teadupärast on olukord keeruline: viimase 20-30 aasta jooksul on Hiina valitsuse poliitikas kaks vastandlikku suundumust, mis eksisteerivad üheaegselt, kõrvuti.Ühest küljest püüab Hiina arenemispoliitika ja maailmajõuna positsioneerimise poliitika tõttu “relvi saata” võimalikult paljudesse kohtadesse üle maailma, millest loomulikult ei jää mööda ka suhtlusvaldkond.Teisest küljest on loomulikult Hiina režiimi poolt paljudele meediaväljaannetele kehtestatud karmi tsensuuri vastuoluline suundumus.

Sellises tegelikkuses on äärmiselt raske teada, kuidas hiina keelt kõnelevate elanikega suhtlemisel edasi minna.Seetõttu otsin reklaamiagentuure, kes suudavad aidata kõiges, mis puudutab nõustamise, juhendamise ja suunamist.Kas teate selliseid reklaamiagentuure?

Parimate soovidega,

assaf benyamini.

post Scriptum. A) Terapeutiline keskkond, kus ma olen:

Ühendus “Reut” – Hostel “Avivit”,

6 HaAvivit St.,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

Iisrael, sihtnumber: 9650816.

Hosteli kontorite telefoninumbrid: 972-2-6432551 .

ja: 972-2-6428351.Hosteli juhataja: hr Jevgeni Paikin.

B) Perearst, kelle juures mind jälgitakse:

Dr Brandon Stewart,

Clalit Health Services – Hatayeleti kliinik,

6 Daniel Yanovsky St.,

Jeruusalemm,

Iisrael, postiindeks: 9338601.

Telefoninumber kliiniku kontorites: 972-2-6738558.

Faksinumber kliiniku kontorites: 972-2-6738551.

C) Allpool on mõned seletussõnad liikumise kohta, millega liitusin 10. juulil 2018, nagu need ajakirjanduses ilmusid: Tatiana Kaduchkin, tavakodanik, otsustas luua nitgaberi liikumise, et aidata neid, keda ta nimetab läbipaistvateks puuetega inimesteks. ‘.Seni on tema liikumisega liitunud umbes 500 inimest üle Iisraeli riigi.Kanal 7 saatele Yomani antud intervjuus räägib ta projektist ja nendest puuetega inimestest, kes ei saa asjaomastelt ametkondadelt korralikku ja piisavat abi lihtsalt sellepärast, et nad on läbipaistvad.Tema sõnul võib puudega elanikkonna jagada kahte rühma: ratastooliga invaliidid ja ratastoolita invaliidid.

Ta määratleb teise rühma kui “läbipaistvad invaliidid”, kuna tema sõnul ei saa nad samu teenuseid, mis ratastooliga puuetega inimesed, kuigi nad on määratletud 75-100-protsendilise puudega.Ta selgitab, et need inimesed ei saa üksi ära elada ja nad vajavad lisateenuste abi, millele ratastooliga invaliidid on õigustatud.Näiteks läbipaistvad puuetega inimesed saavad riigikindlustusest madalat puudetoetust, teatud lisatasusid nagu eriteenuste toetus, kaaslase toetus, liikumistoetus ja nad saavad ka eluasemeministeeriumilt väiksemat toetust.Kaduchkini läbiviidud uuringu kohaselt.need läbipaistvad puuetega inimesed on leivanäljas hoolimata püüdest väita, et 2016. aasta Iisraelis pole leivanälga inimesi.Ka tema läbiviidud uuringus märgitakse, et enesetappude määr on nende seas kõrge.

Tema asutatud liikumises töötab ta selle nimel, et panna läbipaistvalt puuetega inimesed avalike elamispindade ootenimekirjadesse.Seda seetõttu, et tema sõnul nad tavaliselt nendesse nimekirjadesse ei sisene, kuigi need peaksid olema abikõlblikud.Ta peab üsna palju kohtumisi Knesseti liikmetega ja osaleb isegi Knesseti asjaomaste komisjonide koosolekutel ja aruteludel, kuid tema sõnul ei kuula need, kes saavad aidata, ja need, kes kuulavad, on opositsioonis ega saa seetõttu. abi.Nüüd kutsub ta üha rohkem “läbipaistvaid” puuetega inimesi endaga liituma, temaga ühendust võtma, et ta saaks neid aidata.Tema hinnangul pole praeguse olukorra jätkumisel pääsu puuetega inimeste meeleavaldusest, kes nõuavad oma õigusi ja elatise põhitingimusi.

D) Tatjana Kadochkiniga kontakti loomise vahendid Iisraeli aja järgi pühapäevast neljapäevani kell 11.00-20.00 – välja arvatud juudi pühad ja erinevad Iisraeli pühad telefoninumbritel: 972- 52-3708001.ja: 972-2-5346644.

E) Allpool on meil, mille ma saatsin dr Bracha Zisserile ühendusest “Ezer Mitzion”:

 

Minu kiri dr Bracha Zisserile.

Yahoo / Nasvet Asaf Binyamini

Teisipäeval, 9. augustil 2022 kuulasin hr Yaakov Eichleri ​​saadet (“KAN HALAYLA”), milles te eetris käisite ja selgitasite ühenduse “Ezer Mitzion” korraldatud olulisest luuüdi annetamise projektist ja elanikkonnast, võib sobida annetamiseks hiljuti raskesse verehaigusesse haigestunud noormehele, kes vajab kiiret annetamist.Saates ütlesite, et annetamiseks sobivad grupid on juudid Süüriast, Türgist, Bulgaariast ja Poolast.Olen Iisraelis sündinud juut – ja kõik mu vanavanemad, nii tuumaperekonnast kui ka veidi laiemast perekonnast, olid pärit Poolast enne Teist maailmasõda ja holokausti.Peale seda kirjutasin Google’isse “luuüdi, kas ma olen andmebaasis”- ja pärast ID numbri sisestamist sai mulle selgeks, et ma pole andmebaasis.Selgitamine ei ole minu puhul võimalik Iisraeli sõjaväes teenimise ajal isikunumbri kasutamise kaudu – ja seda seetõttu, et ma ei teeninud Iisraeli sõjaväes ja seetõttu minu puhul sellist numbrit ei ole.

Seetõttu otsustasin tulla teie juurde, et kontrollida oma sobivust – ja kui jõudsin täna, kolmapäeval, 10. augustil 2022 kell 3:38 pärastlõunal Jeruusalemma ühingu “Ezer Mitzion” filiaali aadressil 11 Beit. Hadfusi tänaval Givat Shauli naabruses Mulle öeldi, et ma ei saa basseiniga liituda.Põhjus (sekretäri sõnul kohapeal): andmebaasiga liitumine on võimalik ainult kuni 45. eluaastani (olen 49 aastane inimene).

Seetõttu naasin oma koju, mitte siis, kui tulin.Kas saate mulle selgitada, miks üle 45-aastased inimesed ei saa andmebaasiga liituda?Mainin ka ära, et olen ebatervislik inimene, kes põeb mitmeid põhihaigusi – ja lisaks võtab kroonilise haigusena regulaarselt mõnda psühhiaatrilist ravimit.Kas sellel on tähendus ka andmebaasiga liitumise võimaluse osas?

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

Entrance 1-Apartment 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

Iisrael, sihtnumber: 9662592. Telefoninumbrid:

kodus – 972-2-6427757.Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post Scriptum.1) Minu isikukood: 029547403.

2) Juhin tähelepanu, et olen puudega ja abivajaja ning seetõttu ei saa ma kahjuks teie juhitavale väga olulisele projektile rahalisi annetusi üle kanda.Kas ma saan kuidagi projekti aidata?

3) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: assaffff @protonmail.com või: [email protected] või: [email protected]

F) Allpool on erinevad lingid, mille kaudu saate minu kohta rohkem teavet:

 

https://www.nitgaber.com/ 

 

https://disability5.com 

 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA 

 

https://anchor.fm/assaf-benyamini 

 

Print Friendly, PDF & Email