Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Ustawodawstwo podstawowe. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Ustawodawstwo podstawowe.

Do:

Temat: kwestia ustawodawstwa.

Szanowni Państwo.

Jak dobrze wiadomo w Państwie Izrael, podobnie jak w wielu innych miejscach, istnieje wiele populacji, które mają trudności z przetrwaniem i znajdują się w poważnych tarapatach finansowych, takich jak osoby starsze lub niepełnosprawne.

Mam pytanie, czy rozstrzygnięcie sprawy w ramach kompleksowej ustawy zasadniczej może doprowadzić do poprawy sytuacji. Mam na myśli uchwalenie „Podstawowej Ustawy o Prawach Społecznych” – o której, jak wiadomo, przez lata wspominano także w różnych mediach.

Podnoszę pytanie dotyczące tej ustawy jako osoba, która od 2007 roku uczestniczyła w walce osób niepełnosprawnych w Izraelu – i chciałbym poznać Pana opinię w tej sprawie.

Pozdrowienia,

Asaf Benjamin.

A. Poniżej znajduje się e-mail, który wysłałem do dziennikarza Kerena Neubacha. Niestety ten ostatni nie odpowiedział na moją prośbę.

 

—– Przekazana wiadomość —–

Za pomocą:Assaf Benjamin < [email protected] >

do: [email protected] < [email protected] >

Wysłano dnia:Środa, 7 września 2022 o 11:21:07 PMGMT+3

Temat:Moje listy do pani Karen Neubach.

 

Pozdrowienia dla Pani Keren Neubach:

Temat: Problem monitorowania narkotyków.

Droga Pani .

Ja, Asaf Binyamini, 49 lat, mieszkam w domach chronionych dla niepełnosprawnych umysłowo stowarzyszenia „Reot” w Jerozolimie – w ramach mieszkań dla niepełnosprawnych umysłowo we wspólnocie prowadzącej koszyk rehabilitacyjny na zlecenie Ministerstwa Zdrowia .

Biorę leki psychiatryczne – a w ostatnich latach pojawiła się nieznośna rzeczywistość, w której psychiatrzy z ośrodków zdrowia psychicznego przestali monitorować leki psychiatryczne (wiem, że to zabrzmi trochę absurdalnie – ale niestety jest to rzeczywistość, z którą spotykam się od czasu do czasu) . Ale ponieważ żyję z bardzo niskich dochodów – renty inwalidzkiej z National Insurance Institute – prywatne chodzenie do lekarzy jest dla mnie niemożliwe.

Ale dziś nie ma innej alternatywy, ponieważ nawet psychiatrzy w poradniach zdrowia psychicznego nie są już dla mnie adresem z dwóch powodów:

1) Problematyczne podejście do leczenia – po przybyciu na stację osoby poszkodowane psychicznie są automatycznie traktowane jako osoby, które również są upośledzone umysłowo – co prowadzi do całkowitego braku słuchania ze strony lekarzy. Od momentu przybycia na stację lekarze wychodzili z założenia, że ​​będą dokładnie wiedzieć, na jakie problemy cierpię, nie poznając mnie nawet z powierzchowną lub minimalną znajomością. Skutkowało to raz za razem niewłaściwymi praktykami leczniczymi stosowanymi wobec mnie, a także moją niezdolnością do współpracy z pogardliwym nastawieniem, które się z tym wiązało. A co więcej: nawet w przypadkach, gdy personel kliniki lub lekarze mnie znali, leczenie nadal się nie zmieniało – co uniemożliwiało jakąkolwiek możliwość leczenia lub pomocy i niekończące się starcia z personelem, który podobno ” Zostawiłbym to samo „śledzenie” Podobno po to, aby uchronić się przed dalszymi szkodami i niepotrzebną udręką psychiczną pod przykrywką „pomocy” lub „leczenia”. Wiem, że to uogólnienie – ale co możesz zrobić, taka jest rzeczywistość. Zostawiłbym to samo „śledzenie” Podobno po to, aby uchronić się przed dalszymi szkodami i niepotrzebną udręką psychiczną pod przykrywką „pomocy” lub „leczenia”. Wiem, że to uogólnienie – ale co możesz zrobić, taka jest rzeczywistość.

2) Stan zdrowia fizycznego – na początku 1998 roku uległem wypadkowi przy pracy w hotelu “Larom” w Jerozolimie, gdzie pracowałem wówczas przez około trzy miesiące w ramach projektu organizacji “Alvin Israel” – i od tego czasu mam opracował szereg problemów fizycznych, których Narodowy Instytut Ubezpieczeń nie rozpoznaje żadnego z nich. Ponadto obecnie nie ma innego podmiotu ani urzędu, który dostrzegłby tę szkodę.

Od tamtego wypadku mój stan powoli, ale stale i konsekwentnie się pogarszał – i dzisiaj osiągnąłem stan, w którym nawet fizyczne dotarcie do poradni zdrowia psychicznego jest dla mnie coraz trudniejszą i problematyczną sprawą.

Powszechna Kasa Ubezpieczeń Zdrowotnych, której jestem członkiem, a także Ministerstwo Zdrowia twierdziły, że nie mają rozwiązania tej sytuacji i nie mają psychiatry pracującego w domu.

 

W ostatnich miesiącach próbowałem znaleźć rozwiązanie w nieco inny sposób: idąc do farmakologa. Okazało się jednak, że odwiedzony przeze mnie farmakolog mógł tylko częściowo pomóc, a ponieważ nie jest psychiatrą, nie jest w stanie pomóc mi w uporządkowaniu przyjmowanych przeze mnie leków psychiatrycznych.

Co więcej: stało się dla mnie jasne, że ze względu na małą liczbę lekarzy zajmujących się tą dziedziną (dla ilustracji: w całej metropolii Jerozolima i jej okolicach jest tylko 2 lekarzy w tej dziedzinie – lekarz w jego klinice ja odwiedzany w medycynie publicznej i inny lekarz, do którego można dotrzeć prywatnie, gdy każda wizyta kosztuje kilkaset szekli to nie mam wszelkich możliwości ich opłacenia, a nie wiem czy robi to również w domu – a z oczywistych względów ja nie piszę tu nazwisk tych lekarzy ani nazw placówek medycznych, w których pracują) – więc monitoring farmakologiczny nie jest możliwy w dzisiejszej rzeczywistości. Jak wiecie, istnieje również poddziedzina farmakologii zwana farmakologią psychiatryczną,

 

Reasumując: okoliczności te prowadzą osobę w mojej sytuacji, która potrzebuje pomocy psychiatry pracującego w domu, w kompletny ślepy zaułek – i pomimo pilnej potrzeby monitorowania przyjmowanych przeze mnie leków, obecnie nie są mi oferowane żadne rozsądne rozwiązanie.

Powinienem zaznaczyć, że w środowisku opieki psychiatrycznej jest rzeczywiście psychiatra – jednak uparcie odmawiają jej pozostania w moim domu – coś, co mogło przynajmniej tymczasowo rozwiązać problem. Ta odmowa została udzielona w ten sposób i bez żadnego powodu – i to w przejawie całkowitej obojętności na mój stan i na fakt, że brak kontroli nad lekiem może nawet zagrozić mojemu życiu.

W każdym razie szukam rozwiązania. Masz pomysł na rozwiązanie, które nadal można znaleźć w tej sytuacji?

Zaznaczę, że wiem, że jesteś dziennikarzem, a nie lekarzem – więc nie proszę o zalecenia lekarskie. To biurokratyczne utrudnienie, które nie pozwala mi na leczenie, którego potrzebuję – i być może będziesz miał okazję pomóc w tej sprawie. Będę też gotowy do nadawania, jeśli będzie to wymagane.

Chciałbym zaznaczyć, że piszę te rzeczy jako ktoś, kto słucha wielu prezentowanych przez was programów, a także bardzo docenia waszą publiczną i medialną aktywność w kwestiach związanych ze zdrowiem psychicznym. Wysłuchałem wielu artykułów, które przygotowałeś na ten temat – a ponieważ wszystkie ministerstwa nie proponują mi rozwiązania i nie robią nic poza przenoszeniem mnie tam iz powrotem, to kto wie – może twoja interwencja może w tym pomóc sprawa, która utknęła od wielu miesięcy.

Pozdrowienia,

assaf benyamini,

 1. Kostaryka 115,

Wejście A-płaskie 4,

Kiryat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected]

oraz: [email protected]

i: [email protected]

i: [email protected]

oraz: [email protected]

oraz: [email protected]

i: [email protected]

i: [email protected]

3) Otoczenie terapeutyczne, w którym się znajduję:

Stowarzyszenie “Reut”-Schronisko “Awivit”,

ul.Ha Avivit 6,

Kiryat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9650816.

Numery telefonów w biurach hostelu: 972-2-6432551. oraz: 972-2-6428351.

Adres e-mail hostelu:

[email protected]

Opiekunka socjalna hostelu, która pracuje jako gospodyni w moim mieszkaniu: Pani.

Sara Stora-972-55-6693370.

4) Lekarz rodzinny, u którego jestem monitorowany:

dr Brandon Stewart,

“Clalit Health Services” – klinika “HATAYELET”,

Daniela Janowskiego 6,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9338601.

Numer telefonu w gabinetach przychodni: 972-2-6738558.

Numer faksu w gabinetach przychodni: 972-2-6738551.

B. Poniżej moja korespondencja z grupą na Facebooku:

zawód halabardów, asystentów i moich ludzi na warsztaty, rekolekcje, festiwale i imprezy”.

Zespół administracyjny odrzucił Twój post w grupie Pomocnicy, Asystenci i Profesjonaliści na Warsztaty, Rekolekcje, Festiwale i Wydarzenia.

3 godziny temu

assaf benyamini zgromadził pomocników, asystentów i profesjonalistów na warsztaty, rekolekcje, festiwale i imprezy

7 września o 22:43 ·

Do: „Pomocnicy, asystenci i profesjonaliści na warsztaty, rekolekcje, festiwale i imprezy”.

Temat: nagrane wykłady.

Szanowni Państwo / Szanowni Państwo…

Jestem właścicielem wielojęzycznego bloga https://disability5.com  która zajmuje się problematyką choroby i niepełnosprawności.

Blog został zbudowany w systemie wordpress.org – i przechowywany na serwerach server24.co.il

Szukam strony internetowej, na której można znaleźć nagrania wykładów, które można wykorzystać bez problemu z prawami autorskimi (podobne np. do strony Google Scholar w zakresie artykułów).

Znasz taką usługę?

Pozdrowienia,

assaf benyamini,

Kostaryka 115,

Wejście A-płaskie 4,

Kiryat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

informacja zwrotna

Nie dotyczy grupy

C. Poniżej 2 wiadomości, które zostawiłem na Facebooku dziennikarza Esti Perez Ben-Ami:

1)Asaf Benjamin

Pani Esti Perez Ben-Ami, pozdrowienia: Codziennie słucham talk show radiowego

בחצי היוםEdith upadła i doznała udaru mózgu podczas swoich podróży, a Wilson zajął jego miejsce. Chociaż, jak wspomniano, nie została wybrana w żadnym demokratycznym procesie w latach 1919-1920 – wszak w tym okresie była praktycznie prezydentem – jak dotąd jedyna kobieta-prezydent w historii Ameryki. Z pozdrowieniami, Asaf Binyamini.

2)Asaf Benjamin

Załączam odpowiedni wpis z Wikipedii:https://he.wikipedia.org/…/%D7%90%D7%93%D7%99%D7%AA_%D7…

(wpis jest w języku hebrajskim (עברית-mój pierwszy język)-ale jestem pewien, że można go znaleźć prawie w każdym języku)

D. Poniżej list, który wysłałam do „dwubiegunowego – co interesuje osoby z zaburzeniami nastroju – depresja, lęk i depresja maniakalna”.

 

Asaf Benjamin< [email protected] >

do:

[email protected]

poniedziałek, 12 września o 16:18

Do: „Dwubiegunowy – co interesuje osoby z zaburzeniami nastroju – depresja, lęk i depresja maniakalna”.

Temat: Problem monitorowania narkotyków.

Szanowni Państwo.

Ja, Asaf Binyamini, 49 lat, mieszkam w domach chronionych dla niepełnosprawnych umysłowo stowarzyszenia „Reot” w Jerozolimie – w ramach mieszkań dla niepełnosprawnych umysłowo we wspólnocie prowadzącej koszyk rehabilitacyjny na zlecenie Ministerstwa Zdrowia .

Biorę leki psychiatryczne – a w ostatnich latach pojawiła się nieznośna rzeczywistość, w której psychiatrzy z ośrodków zdrowia psychicznego przestali monitorować leki psychiatryczne (wiem, że to zabrzmi trochę absurdalnie – ale niestety jest to rzeczywistość, z którą spotykam się od czasu do czasu) . Ale ponieważ żyję z bardzo niskich dochodów – renty inwalidzkiej z National Insurance Institute – prywatne chodzenie do lekarzy jest dla mnie niemożliwe.

Ale dziś nie ma innej alternatywy, ponieważ nawet psychiatrzy w poradniach zdrowia psychicznego nie są już dla mnie adresem z dwóch powodów:

1) Problematyczne podejście do leczenia – po przybyciu na stację osoby poszkodowane psychicznie są automatycznie traktowane jako osoby, które również są upośledzone umysłowo – co prowadzi do całkowitego braku słuchania ze strony lekarzy. Od momentu przybycia na stację lekarze wychodzili z założenia, że ​​będą dokładnie wiedzieć, na jakie problemy cierpię, nie poznając mnie nawet z powierzchowną lub minimalną znajomością. Skutkowało to raz za razem niewłaściwymi praktykami leczniczymi stosowanymi wobec mnie, a także moją niezdolnością do współpracy z pogardliwym nastawieniem, które się z tym wiązało. A co więcej: nawet w przypadkach, gdy personel kliniki lub lekarze mnie znali, leczenie nadal się nie zmieniało – co uniemożliwiało jakąkolwiek możliwość leczenia lub pomocy i niekończące się starcia z personelem, który podobno ” Zostawiłbym to samo „śledzenie” Podobno po to, aby uchronić się przed dalszymi szkodami i niepotrzebną udręką psychiczną pod przykrywką „pomocy” lub „leczenia”. Wiem, że to uogólnienie – ale co możesz zrobić, taka jest rzeczywistość. Zostawiłbym to samo „śledzenie” Podobno po to, aby uchronić się przed dalszymi szkodami i niepotrzebną udręką psychiczną pod przykrywką „pomocy” lub „leczenia”. Wiem, że to uogólnienie – ale co możesz zrobić, taka jest rzeczywistość.

2) Stan zdrowia fizycznego – na początku 1998 roku uległem wypadkowi przy pracy w hotelu “Larom” w Jerozolimie, gdzie pracowałem wówczas przez około trzy miesiące w ramach projektu organizacji “Alvin Israel” – i od tego czasu mam opracował szereg problemów fizycznych, których Narodowy Instytut Ubezpieczeń nie rozpoznaje żadnego z nich. Ponadto obecnie nie ma innego podmiotu ani urzędu, który dostrzegłby tę szkodę.

Od tamtego wypadku mój stan powoli, ale stale i konsekwentnie się pogarszał – i dziś doszedłem do sytuacji, w której nawet fizyczne przybycie do poradni zdrowia psychicznego jest dla mnie trudną i coraz bardziej problematyczną sprawą.

Powszechna Kasa Ubezpieczeń Zdrowotnych, której jestem członkiem, a także Ministerstwo Zdrowia twierdziły, że nie mają rozwiązania tej sytuacji i nie mają psychiatry pracującego w domu.

 

W ostatnich miesiącach próbowałem znaleźć rozwiązanie w nieco inny sposób: idąc do farmakologa. Okazało się jednak, że odwiedzony przeze mnie farmakolog mógł tylko częściowo pomóc, a ponieważ nie jest psychiatrą, nie jest w stanie pomóc mi w uporządkowaniu przyjmowanych przeze mnie leków psychiatrycznych.

Co więcej: stało się dla mnie jasne, że ze względu na małą liczbę lekarzy zajmujących się tą dziedziną (dla ilustracji: w całej metropolii Jerozolima i jej okolicach jest tylko 2 lekarzy w tej dziedzinie – lekarz w jego klinice ja odwiedzany w medycynie publicznej i inny lekarz, do którego można dotrzeć prywatnie, gdy każda wizyta kosztuje kilkaset szekli to nie mam wszelkich możliwości ich opłacenia, a nie wiem czy robi to również w domu – a z oczywistych względów ja nie piszę tu nazwisk tych lekarzy ani nazw placówek medycznych, w których pracują) – więc monitoring farmakologiczny nie jest możliwy w dzisiejszej rzeczywistości. Jak wiecie, istnieje również poddziedzina farmakologii zwana farmakologią psychiatryczną,

Reasumując: okoliczności te prowadzą osobę w mojej sytuacji, która potrzebuje pomocy psychiatry pracującego w domu, w kompletny ślepy zaułek – i pomimo pilnej potrzeby monitorowania przyjmowanych przeze mnie leków, obecnie nie są mi oferowane żadne rozsądne rozwiązanie.

Powinienem zaznaczyć, że w środowisku opieki psychiatrycznej jest rzeczywiście psychiatra – jednak uparcie odmawiają jej pozostania w moim domu – coś, co mogło przynajmniej tymczasowo rozwiązać problem. Ta odmowa została udzielona w ten sposób i bez żadnego powodu – i to w przejawie całkowitej obojętności na mój stan i na fakt, że brak kontroli nad lekiem może nawet zagrozić mojemu życiu.

W każdym razie szukam rozwiązania. Masz pomysł na rozwiązanie, które nadal można znaleźć w tej sytuacji?

Pozdrowienia,

Asaf Binjamin,

Kostaryka 115,

Wejście A-płaskie 4,

Kiryat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: w domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected]

oraz: [email protected]

i: [email protected]

i: [email protected]

oraz: [email protected]

oraz: [email protected]

i: [email protected]

i: [email protected]

3) Otoczenie terapeutyczne, w którym się znajduję:

Stowarzyszenie “Reut”-Schronisko “Awivit”,

ul.Ha Avivit 6,

Kiryat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9650816.

Numery telefonów w biurach hostelu: 972-2-6432551. oraz: 972-2-6428351.

Adres e-mail hostelu:

[email protected]

Opiekunka socjalna hostelu, która pracuje jako gospodyni w moim mieszkaniu: Pani

Sara Stora-972-55-6693370.

Psychiatra z zespołu hostelu: dr Katia Levin.

4) Lekarz rodzinny, u którego jestem monitorowany:

dr Brandon Stewart,

„Klalit Health Services” – przychodnia przy promenadzie,

Ulica

Daniela Janowskiego 6,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9338601.

Numer telefonu w gabinetach przychodni: 972-2-6738558.

Numer faksu w gabinetach przychodni: 972-2-6738551.

E. Poniżej początek listu, który wysyłam w różne miejsca:

Do:

Temat: porady dziennikarskie.

Szanowni Państwo.

W 2007 roku przyłączyłem się do walki osób niepełnosprawnych w Izraelu, a od 10 lipca 2018 roku robię to w ramach ruchu „Natagver”, do którego się przyłączyłem. W ruchu „Nategber” staramy się promować prawa „przejrzystych niepełnosprawnych” – osób takich jak ja, które cierpią na niepełnosprawność i poważne problemy zdrowotne niewidoczne z zewnątrz – co powoduje dyskryminację również w stosunku do innych osób niepełnosprawnych .

Zaznaczę, że sukcesy w posuwaniu naprzód walki były niezwykle ograniczone i nawet dzisiaj (piszę te słowa w czwartek, 16 czerwca 2022 r.) różne władze w państwie Izrael nie współpracują z nami – i nie robią nic poza kieruj nas tam iz powrotem od jednego do drugiego.

Po wielu apelach do izraelskich mediów i opublikowanych w nich artykułach (w niektórych z nich uczestniczył także autor tego listu) pomyślałem o spróbowaniu innego sposobu działania: apelu do zagranicznych mediów poza granicami państwa Izrael, w celu znalezienia dziennikarzy z różnych części świata, którzy okazaliby zainteresowanie tematem.

Dlatego chciałbym Cię zapytać: Czy masz jakieś pomysły, w jaki sposób można to zrobić?

Pozdrowienia,

Asaf Benjamin.

 

F. Poniżej kilka słów wyjaśniających o ruchu społecznym, do którego dołączyłem 10 lipca 2018 r., tak jak pojawiły się w prasie:

Tatiana Kaduczkin, zwykła obywatelka, postanowiła założyć ruch „Natgver”, aby pomóc tym, których nazywa „przejrzystymi niepełnosprawnymi”. Do tej pory do jej ruchu dołączyło około 500 osób z całego kraju. W rozmowie z Yomanem z Channel 7 opowiada o projekcie i tych osobach niepełnosprawnych, które nie otrzymują odpowiedniej i wystarczającej pomocy od odpowiednich agencji, po prostu dlatego, że są transparentne.

Według niej populację niepełnosprawną można podzielić na dwie grupy: niepełnosprawną z wózkiem inwalidzkim i niepełnosprawną bez wózka inwalidzkiego. Drugą grupę definiuje jako „przejrzystą niepełnosprawność”, ponieważ jej zdaniem nie otrzymują oni takich samych usług, jak osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich, mimo że określa się je jako niepełnosprawne w 75-100 procentach.

Jak wyjaśnia, osoby te nie są w stanie same się utrzymać i potrzebują pomocy w postaci dodatkowych usług, do których mają prawo osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich. Na przykład przejrzyste osoby niepełnosprawne otrzymują niski zasiłek inwalidzki z ubezpieczenia społecznego, nie otrzymują pewnych dodatków, takich jak zasiłek na usługi specjalne, zasiłek towarzyszący, zasiłek z tytułu mobilności, a także otrzymują niższy zasiłek z Ministerstwa Mieszkalnictwa.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Kaduchkina, ci transparentni niepełnosprawni są głodni chleba pomimo próby twierdzenia, że ​​w Izraelu 2016 roku nie ma ludzi głodnych chleba. Z przeprowadzonych przez nią badań wynika również, że wśród nich odsetek samobójstw jest wysoki. W ruchu, który założyła, pracuje nad umieszczeniem wyraźnie niepełnosprawnych na listach oczekujących na mieszkania komunalne. Dzieje się tak dlatego, że według niej zwykle nie wpisują się na te listy, mimo że mają się kwalifikować. Ma sporo spotkań z członkami Knesetu, a nawet uczestniczy w spotkaniach i dyskusjach odpowiednich komisji w Knesecie, ale według niej ci, którzy są w stanie pomóc, nie słuchają, a ci, którzy słuchają, są w opozycji i dlatego nie mogą Wsparcie.

Teraz wzywa coraz więcej „przejrzystych” osób niepełnosprawnych do przyłączenia się do niej, do skontaktowania się z nią, aby mogła im pomóc. Jej zdaniem, jeśli sytuacja będzie trwać tak, jak jest dzisiaj, nie będzie ucieczki przed demonstracją osób niepełnosprawnych, które będą domagać się swoich praw i podstawowych warunków do życia.

G. Możesz skontaktować się z dyrektorem ruchu „Nitgaber”, panią Tatianą Kaduchkin, od niedzieli do czwartku między 11:00 a 20:00 czasu izraelskiego, z wyjątkiem świąt żydowskich i różnych świąt izraelskich.

Numery telefonów, z których możesz się skontaktować

jej: 972-52-3708001. oraz: 972-3-5346644.

H. Poniżej początek listu, który wysyłam w różne miejsca:

Do:

Temat: pomysły na scenariusze.

Szanowni Państwo.

Napisałem 9 fikcyjnych opowiadań napisanych tutaj – i szukam stron internetowych, które prowadzą swego rodzaju „konkurencję” pomiędzy użytkownikami, którzy oferują pomysły dla branży filmowej lub telewizyjnej, na które takie historie można zgłaszać.

Znasz takie strony internetowe?

Pozdrowienia,

Asaf Benjamin.

 

Historia numer 1 – Zabójcze temperatury:

 

Jest rok 2070. Kryzys klimatyczny w Izraelu i na całym świecie nasila się – jednak ludzkości udało się przezwyciężyć problemy, takie jak niedobór wody, za pomocą środków technologicznych i znaleźć sposób na utrzymanie rolnictwa w tych warunkach. Przez cały rok temperatura w Państwie Izrael (w całym kraju) wzrasta do 90 stopni Celsjusza po południu i około 70 stopni Celsjusza w nocy. W takiej rzeczywistości ludzie nie mogą istnieć bez specjalnego wyposażenia ochronnego – bez niego człowiek jest faktycznie skazany na śmierć. Ale to jest wyrafinowany i kosztowny sprzęt naukowy – a w Państwie Izrael rozwija się publiczna debata, która zajmuje się kwestią, którym grupom należy zezwolić, a którym nie, dostęp do tego sprzętu: Czy ludzie, którzy popełnili przestępstwa i skrzywdzili społeczeństwo , też masz prawo z niego korzystać? Czy państwo powinno finansować kosztowny i ratujący życie sprzęt dla wszystkich – czy też powinno określać prawem, kto go otrzyma, a kto nie (a nie ma alternatywy do tego celu – pomimo niekończących się prób jego opracowania przez naukowców)? A jaki jest stosunek systemu prawnego do tych, którzy nieumyślnie lub złośliwie uniemożliwiają innej osobie dostęp do sprzętu ochronnego? A gdyby państwo Izrael udzieliło pomocy w tej sprawie krajom trzeciego świata, w których sprzętu brakuje lub działa nieprawidłowo – co powoduje masową śmiertelność – lub ze względu na jego wysoką cenę, państwo Izrael jest zobowiązane do zapewnienia tej ochrony przede wszystkim swoim obywatelom – niezależnie od ich przynależności politycznej czy ideologicznej? A jak media: radio, telewizja,

Z tym samym sprzętem ochronnym wiążą się też inne dylematy: w niektórych fabrykach, które go produkują, stosuje się olej wyprodukowany z niekoszernych zwierząt, który jest niezbędnym elementem procesu produkcyjnego, bez którego nie można uzyskać produktu końcowego. Naczelni rabini nie zezwalają na używanie tego sprzętu z powodów halachicznych – i dlatego religijna i ultraortodoksyjna opinia publiczna znalazła sposób na wyprodukowanie tego samego sprzętu ochronnego przy użyciu tylko oleju wyprodukowanego z koszernych zwierząt – co sprawia, że ​​cały proces produkcyjny jest znacznie droższy . W tej sytuacji dochodzi do napięć między świecką opinią publiczną, która twierdzi, że nie jest gotowa na finansowanie nadmiernych kosztów produkcji, a ultraortodoksyjną opinią publiczną, która twierdzi, że skoro państwo Izrael jest państwem narodu żydowskiego, a żeby zachować żydowski charakter państwa, cała opinia publiczna musi partycypować w tych nadmiernych kosztach. Potrzeba finansowania tych specjalnych przedsięwzięć pojawia się również w różnych systemach wyborczych – pośród gorzkich, bardzo namiętnych i niekończących się debat między różnymi partiami. Oczywiście także wśród muzułmanów na świecie,

Są też konsekwencje geopolityczne: znaczna część muzułmanów w Europie, którzy w międzyczasie stali się większością na kontynencie, wspiera swoje fabryki wszystkimi nadmiernymi kosztami. Populacje chrześcijańskie odmawiają posłuszeństwa – iw rezultacie jesteśmy świadkami nieustannych konfliktów, które przeradzają się w rzeczywiste wojny religijne. Sytuacja na kontynencie pogrąża się w całkowitym chaosie – a interwencja mocarstw tylko pogarsza sytuację z powodu sprzecznych interesów, gdy każde mocarstwo interweniuje, aby pomóc drugiej stronie w walce. Państwo Izrael nie ingeruje w to, co się dzieje – jednak służby bezpieczeństwa w Państwie Izrael są tym bardzo zaniepokojone ze względu na względną bliskość niektórych obszarów, na których toczą się bitwy w tej samej Unii Europejskiej, która przestała funkcjonować na poziomie cywilnym pod jakimkolwiek względem – i stała się arena niekończących się walk, w których pada wiele ofiar. W Izraelu podejmuje się wiele wysiłków, aby ratować ludność żydowską ze stref walk i pomóc im w emigracji do Izraela – jednak ze względu na duże zasoby, jakie państwo Izrael jest zmuszone płacić za produkcję sprzętu ochronnego, pozostaje bardzo mały budżet na służby bezpieczeństwa zajmujące się tymi działaniami. Robotnicy przemysłu obronnego chodzą na wielkie demonstracje, zorganizowali wielki publiczny protest, który trwa wiele lat i nie wierzą Państwu Izrael, ponieważ nie ma wystarczających budżetów na akcje ratunkowe. Protesty te nie kończą się sukcesem, a według protestujących różne rządy izraelskie wykazują wobec nich całkowitą obojętność. Jest im przykro, a w związku z tą nieznośną sytuacją, w której nie można sfinansować akcji ratunkowych, izraelskie służby bezpieczeństwa nieustannie próbują znaleźć innowacyjne i kreatywne sposoby ratowania Żydów, którzy zostali złapani w strefach walk w krwawej Europie: próba pozyskiwać fundusze za pośrednictwem specjalnych stowarzyszeń, a także apel do młodych ludzi, którzy znają się na technologii w obserwowaniu innowacyjnych i kreatywnych pomysłów na te akcje ratownicze. Protesty te nie kończą się sukcesem, a według protestujących różne rządy izraelskie wykazują wobec nich całkowitą obojętność. Jest im przykro, a w związku z tą nieznośną sytuacją, w której nie można sfinansować akcji ratunkowych, izraelskie służby bezpieczeństwa nieustannie próbują znaleźć innowacyjne i kreatywne sposoby ratowania Żydów, którzy zostali złapani w strefach walk w krwawej Europie: próba pozyskiwać fundusze za pośrednictwem specjalnych stowarzyszeń, a także apel do młodych ludzi, którzy znają się na technologii w obserwowaniu innowacyjnych i kreatywnych pomysłów na te akcje ratownicze. Protesty te nie kończą się sukcesem, a według protestujących różne rządy izraelskie wykazują wobec nich całkowitą obojętność. Jest im przykro, a w związku z tą nieznośną sytuacją, w której nie można sfinansować akcji ratunkowych, izraelskie służby bezpieczeństwa nieustannie próbują znaleźć innowacyjne i kreatywne sposoby ratowania Żydów, którzy zostali złapani w strefach walk w krwawej Europie: próba pozyskiwać fundusze za pośrednictwem specjalnych stowarzyszeń, a także apel do młodych ludzi, którzy znają się na technologii w obserwowaniu innowacyjnych i kreatywnych pomysłów na te akcje ratownicze.

 

Historia numer 2 – Farma owadów:

 

W przemyśle wojskowym na całym świecie opracowywany jest nowy rodzaj broni: latające owady elektroniczne, które są zdalnie sterowane przez komputery. Chipy zainstalowane w tym malutkim insekcie są zaprogramowane tak, aby „usiadać” na konkretnym celu (np. żołnierze z armii wroga) i wstrzykiwać im śmiertelną truciznę, która w ciągu kilku sekund spowoduje ich śmierć. Zaraz potem działa mechanizm samozniszczenia, w którym elektroniczny owad faktycznie “niszczy się” poprzez kontrolowaną eksplozję.

Różne kraje potajemnie rozwijają tę broń – kiedy szybkość z jaką operuje owad bardzo utrudnia jej wykrycie – kiedy wszystkie jego działania – “osiedlenie się” na ofierze, automatyczny zastrzyk trucizny oraz kontrolowana eksplozja trwają tylko kilka dziesiątych sekundy.

Ale niektórym tajnym służbom niektórych krajów świata udaje się odkryć istnienie tych systemów w krajach wroga – coś, co również jest utrzymywane w absolutnej tajemnicy.

Służby bezpieczeństwa państwa Izrael decydują się dołączyć do tej „mody”, ale robią coś, co jest unikalne dla Izraela – co nie istnieje w żadnym innym kraju. Na całym świecie obiekty, w których produkowane są te owady elektroniczne, są bardzo małe – a największe z nich osiągają najwyżej kilka metrów sześciennych na obiekt – i dla ilustracji: w salonie normalnego domu znajdują się co najmniej kilkaset takich obiektów. Ale w państwie Izrael ma miejsce inna rzeczywistość, znacznie bardziej oburzająca: na dużych obszarach budowane są ogromne obiekty – które oczywiście ze względu na ich tajemnicę nikt nie wie, co tak naprawdę się z nimi robi . Obywatele Izraela pozostają bezradni: ze względu na rozległe tereny przeznaczone na wszystkie te zakłady produkcyjne (które oczywiście nie są konieczne: z pewnością można produkować te elektroniczne owady na zerowych i nieskończenie małych powierzchniach) nie ma miejsca na podstawowe potrzeby cywilne, takie jak szpitale, przedszkola, szkoły – a właściwie cała izraelska gospodarka jest zniewolona na rzecz tych tajemnic udogodnienia. Prowadzi to do zakrojonych na szeroką skalę protestów społecznych – jednak są one tłumione ciężką ręką za pomocą ostrej przemocy ze strony policji.

W tej rzeczywistości publiczne protesty również nasilają się i stają się coraz trudniejsze i bardziej brutalne – i obejmują coraz więcej przypadków strzelania na żywo przez siły bezpieczeństwa.

W rezultacie państwo Izrael zostaje wciągnięte w prawdziwą wojnę domową, która wciąga w nią również wszystkie inne kraje regionu – co prowadzi do zniszczenia, zniszczenia i eksterminacji na dużą skalę. Właściciele dużych firm z branży nieruchomości, do których trafiają wszystkie korzyści finansowe z eksploatacji obiektów, a niektórzy z nich stali się nawet swego rodzaju tajnymi wspólnikami i doskonale zdają sobie sprawę z nadmiernej aktywności, jaka w nich zachodzi, nadal współpracują z rządem nawet na tym etapie wojny domowej – i zawsze przedkładają ogromny zysk finansowy nad swoją własność, a także życie wielu tysięcy, którzy giną w tej wojnie.

 

Historia numer 3 – agenci z Korei Północnej:

Jak wiecie, w armii północnokoreańskiej działa jednostka „wojskowa” prowadząca skandaliczne działania o nazwieosobliwość przyjemność. Władca Korei Północnej decyduje o złośliwej działalności północnokoreańskich agentów, którzy będą działać w krajach świata i próbować przemycać młode kobiety z różnych krajów i podstępnie sprowadzać je do Korei Północnej. Większość z tych “agentów” działa wyrafinowanymi metodami i nie daje się złapać – jednak historie o tych agentach i ich metodach działania zaczynają być publikowane w prasie światowej. Na początku opinia publiczna w różnych krajach nie wierzy w publikowane historie grozy – a każdy ośrodek medialny, który publikuje artykuły na ten temat, jest automatycznie podejrzewany o robienie tego w celu zdobycia dodatkowych ocen i niczego więcej. Jednak wraz ze wzrostem liczby spraw i północnokoreańscy agenci złapani w różnych częściach świata i skazani na długie wyroki więzienia, a w niektórych przypadkach nawet na egzekucji – i to w tym samym czasie, co przerażające historie, które nadal są publikowane, rządy świata są zmuszane, również po powszechnych protestach organizacji kobiecych w różnych krajach, aby przyznać się do istnienia problemu i zacząć z nim walczyć. Jednocześnie nie we wszystkich przypadkach agenci zostają złapani – aw wielu regionach świata nie udaje im się zapobiec porwaniom. Atmosfera publiczna na całym świecie jest trudna i pochmurna, na Koreę Północną nakładane są surowe i dość agresywne sankcje gospodarcze – jednak ze względu na broń nuklearną, której żaden kraj nie posiada,

Po kilku latach do Izraela przybywa dwóch północnokoreańskich agentów i na pewnym etapie ich działalności zostaje złapany przez Shin Bet – i natychmiast następuje powszechny publiczny protest domagający się ich egzekucji – tak jak ma to miejsce w wielu innych krajach. Jednak tak się nie dzieje: ci dwaj agenci rzeczywiście są przed sądem i są skazani za poważne przestępstwa handlu ludźmi – i otrzymują karę dożywotniego więzienia – jednak Sąd Najwyższy w państwie Izrael odmawia skazania ich na śmierć. Czyniąc to, Izrael nie cofa się przed groźbami Korei Północnej, ponieważ jeśli Izrael natychmiast nie uwolni dwóch skazanych, rozpocznie wojnę nuklearną, która zniszczy cały świat. W ten sposób państwo Izrael zyskuje znaczną poprawę swojej pozycji w międzynarodowej opinii publicznej.

Jednocześnie ciągłe istnienie zjawiska i niemożność wykorzenienia go przez świat prowadzi do wielkiego niepokoju i nieznośnej rzeczywistości, w której kobiety na całym świecie w każdej chwili boją się, że zostaną porwane. Organizacje wywiadowcze na całym świecie publikują rodzaj międzynarodowego „przetargu”, w którym każdemu, komu uda się znaleźć kreatywne sposoby na wykorzenienie zjawiska porwań, oferowane są wysokie nagrody finansowe. Rozwijają się swoiste „konkursy”, w których biorą udział pracownicy wywiadu z całego świata – a co roku odbywa się tajna ceremonia wręczenia nagród. Zwycięzcy podpisują formularze poufności z bardzo wysoką klasyfikacją – a to w środku “wojny agentów”, która rozwija się na całym świecie:

 

 

Historia numer 4 – Fale raka:

Niewielka grupa naukowców z różnych krajów świata opracowuje innowacyjną terapię, która leczy wszystkie rodzaje raka. Zabieg polega w pierwszym etapie na identyfikacji drobnego odcisku dźwiękowego (nierozróżnialnego przez ucho ludzkie) przepływu krwi w ciele pacjenta – identyfikacja możliwa nawet z odległości tysięcy kilometrów, oraz z urządzeniami, które wiedzą, jak rozpoznać te roszczenia dźwiękowe, ignorując fale dźwiękowe pochodzące z wielu innych źródeł, takich jak hałas samochodów, hałas radia lub telewizji, normalna rozmowa między ludźmi itp. Po rozpoznaniu przez urządzenie wydruku dźwiękowego z krwi pacjenta, wie, zgodnie ze swoimi unikalnymi cechami, rozpoznać rodzaj nowotworu, na który cierpi pacjent, i w ciągu kilku sekund „

Ale jest to tajna technologia, która nie jest dostępna dla ogółu społeczeństwa, która w ogóle nie wie o jej istnieniu. Ta technologia jest dostępna dla bardzo ograniczonej liczby światowych liderów, takich jak miliarderzy i najwięksi kapitaliści, prezydent Stanów Zjednoczonych czy prezydent Rosji.

Izraelski agent Mossadu jest śmiertelnie chory na raka – a kiedy lekarze informują go, że zostało mu tylko sześć miesięcy życia, aktywuje swoje wyjątkowe umiejętności i udaje mu się odkryć istnienie unikalnej metody leczenia – a mężczyzna dzieli się tym ze swoim lekarze, którzy z początku mu nie wierzą, traktują go z pogardą i diagnozują chorą duszę i utratę kontaktu z rzeczywistością. Ale mężczyzna nie jest szkodliwy dla środowiska i nie jest groźny – dlatego nie wpuszczają go siłą do szpitala psychiatrycznego – i postanawiają zostawić go samemu sobie, bo i tak ma jeszcze dużo czasu na życie . Człowiek z Mossadu, który wykracza poza tajne traktowanie, jest również rażąco pogardzany przez swoich przyjaciół ze społeczności wywiadowczej – i po prostu każą mu „przestać gadać bzdury”. Mężczyzna decyduje, próbując ratować swoje życie, kontaktuje się bezpośrednio z twórcami innowacyjnego leczenia i udaje mu się, popełniając poważne przestępstwo, przekupić ich, aby otrzymać od nich potrzebną mu opiekę medyczną. Jego stan szybko się poprawia – co jest odbierane z całkowitym zaskoczeniem wśród wszystkich otaczających go ludzi – i dzieje się to jednocześnie z ujawnieniem poważnego aktu przekupstwa, który miał miejsce. Kiedy policja izraelska zaczyna badać sprawę, coraz więcej osób w systemie zaczyna twierdzić, że to nie może być zwykły zbieg okoliczności i że musi istnieć związek między nimi. Mężczyzna z Mosadu, który miał raka i wyzdrowiał po nowatorskim leczeniu, został zabrany na wiele badań – i zachęcony znaczną poprawą jego zdrowia, postanowili badać go coraz intensywniej – i w pewnym momencie załamał się w śledztwie, prowadząc śledczych do metod, których użył, aby uzyskać leczenie, które otrzymał. Na tym etapie śledczy są przekonani, że w tych okolicznościach nie ma powodu do kontynuowania śledztwa i natychmiastowego zwolnienia podmiotu. Jednocześnie postanawiają, ze względów ideologicznych, ujawnić nowatorską metodę leczenia i ujawnić ją prasie. Mężczyzna z Mosadu, który miał raka i wyzdrowiał po nowatorskim leczeniu, został zabrany na wiele badań – i zachęceni znaczną poprawą jego zdrowia, postanowili badać go coraz bardziej intensywnie – i w pewnym momencie się załamał. dochodzenie, prowadząc śledczych do metod, których użył, aby uzyskać leczenie, które otrzymał. Na tym etapie śledczy są przekonani, że w tych okolicznościach nie ma powodu do kontynuowania śledztwa i natychmiastowego zwolnienia podmiotu. Jednocześnie postanawiają, ze względów ideologicznych, ujawnić nowatorską metodę leczenia i ujawnić ją prasie. Mężczyzna z Mosadu, który miał raka i wyzdrowiał po nowatorskim leczeniu, został zabrany na wiele badań – i zachęceni znaczną poprawą jego zdrowia, postanowili badać go coraz bardziej intensywnie – i w pewnym momencie się załamał. śledztwo, które doprowadziło śledczych do metod, których użył, aby uzyskać leczenie, które otrzymał. Na tym etapie śledczy są przekonani, że w tych okolicznościach nie ma powodu do kontynuowania śledztwa i natychmiastowego zwolnienia podmiotu. Jednocześnie postanawiają, ze względów ideologicznych, ujawnić nowatorską metodę leczenia i ujawnić ją prasie.

Początkowo nikt nie wierzy w tę historię, ale wraz z prezentowaniem coraz większej liczby dowodów na istnienie innowacyjnej technologii leczniczej jej publiczny wizerunek zmienia się w ciągu kilku lat i zyskuje legitymizację. Jednak pomimo szerokiej legitymacji publicznej były człowiek z Mossadu, a także jego śledczy, zostają aresztowani i postawieni przed sądem pod szeregiem zarzutów, takich jak uzyskanie czegoś oszukańczego w okolicznościach obciążających, naruszenie obowiązku poufności osób sprawujących urząd i wiele innych. . Społeczeństwo domaga się uwolnienia oskarżonych, a na ich poparcie odbywa się wiele demonstracji. Ale nic nie pomaga – a Sąd Najwyższy w państwie Izrael skazuje oskarżonych na długoletnie więzienie, całkowicie ignorując wiele okoliczności łagodzących, w tym konieczność ujawnienia specjalnej technologii leczniczej w celu ratowania życia.

W końcu wynik jest ponury: unikalna technologia uzdrawiania nie jest już tajemnicą, ale pozostaje dostępna dla bardzo niewielu osób ze względu na astronomiczną cenę – 80 milionów dolarów. Ponadto ci sami ludzie, którzy go ujawnili, były agent Mossadu i jego śledczy, pozostają w więzieniu do końca życia – a sąd nalega na przestrzeganie tutaj suchego prawa i nalega, aby oskarżeni pozostali w więzieniu z powodu popełnionych przez nich przestępstw – i oczywiście okoliczności łagodzące tak istotne dla uratowania życia nie mają żadnej wartości w oczach sędziów w państwie Izrael.

 

Historia numer 5 – Śmierć Profesora:

Grupa izraelskich i amerykańskich badaczy mózgu współpracuje – na wykładach, wspólnych konferencjach naukowych, a nawet pracuje w szpitalach w Izraelu i Stanach Zjednoczonych na oddziałach, gdzie leczą pacjentów z chorobami neurologicznymi: Parkinsona, Alzheimera, stwardnieniem rozsianym itp. izraelscy badacze osiągają w swoich badaniach bezprecedensowe osiągnięcia naukowe – co budzi silne uczucie zazdrości u jednego z jego amerykańskich kolegów – a izraelski lekarz w ogóle o tym nie wie i choć zazdrość amerykańskiego lekarza szybko przeradza się w prawdziwą nienawiść do jego izraelskiego Kolega, ten ostatni nie może o tym wiedzieć Więc na tym etapie, kiedy nie ma na to żadnego śladu w rzeczywistości i rzeczy się dzieją, na pierwszy rzut oka, jak zwykle.

Amerykański profesor postanawia w szokujący sposób zemścić się na izraelskim koledze: przyjeżdża do Izraela, podobno odwiedzić jednego z pacjentów izraelskiego lekarza – mężczyznę cierpiącego na poważną chorobę neurologiczną – młodego człowieka bez krewnych. Personel szpitalny w Izraelu jest poruszony tzw. gestem humanitarnym – i nikt nie wyobraża sobie czynu, który szczegółowo zaplanował amerykański lekarz. Ze względu na ogromne zaufanie, jakim cieszy się starszy lekarz, wolno mu przebywać sam na sam z pacjentem izraelskiego lekarza. Amerykański lekarz korzysta z ogromnego zaufania, jakim go obdarzył i wyciąga parę małych nożyczek, których nie wykryły szpitalne środki bezpieczeństwa, którymi „przecina” rurkę, przez którą pacjent izraelskiego lekarza otrzymuje tlen – co powoduje jego śmierć w kilka sekund. Ze względu na duże obciążenie szpitali w Izraelu, a także ze względu na to, że nikt nie wyobrażał sobie, że taki był prawdziwy zamiar amerykańskiego lekarza, sprawa zostaje ujawniona dopiero kilka godzin później – i zespół pielęgniarek, którzy odkrywają horror natychmiast wiąże się z policją – która dopiero dwa dni później wszczyna dochodzenie – w wyniku obciążenia pracą, które uniemożliwia natychmiastowe zajęcie się incydentem pomimo jego powagi. W swoim śledztwie policja izraelska doszła do wniosku, że rzeczywiście sprawcą czynu jest amerykański lekarz – jednak okres czasu, jaki upłynął do rozpoczęcia działań przez policję w Izraelu, został dobrze wykorzystany przez amerykańskiego lekarza, który w międzyczasie udaje mu się uciec z Izraela i wrócić do swojego domu w Stanach Zjednoczonych. A także ze względu na to, że nikt nie wyobrażał sobie, że taki był prawdziwy zamiar amerykańskiego lekarza, sprawa zostaje ujawniona dopiero kilka godzin później – a zespół pielęgniarek, które odkrywają horror, natychmiast angażuje policję – która dopiero wszczyna śledztwo dwa dni później – w wyniku obciążenia pracą, które uniemożliwia natychmiastowe zajęcie się incydentem pomimo jego powagi. W swoim śledztwie policja izraelska doszła do wniosku, że rzeczywiście sprawcą czynu jest amerykański lekarz – jednak okres czasu, jaki upłynął do rozpoczęcia działań przez policję w Izraelu, został dobrze wykorzystany przez amerykańskiego lekarza, który w międzyczasie udaje mu się uciec z Izraela i wrócić do swojego domu w Stanach Zjednoczonych. A także ze względu na to, że nikt nie wyobrażał sobie, że taki był prawdziwy zamiar amerykańskiego lekarza, sprawa zostaje ujawniona dopiero kilka godzin później – a zespół pielęgniarek, które odkrywają horror, natychmiast angażuje policję – która dopiero wszczyna śledztwo dwa dni później – w wyniku obciążenia pracą, które uniemożliwia natychmiastowe zajęcie się incydentem pomimo jego powagi. W swoim śledztwie policja izraelska doszła do wniosku, że rzeczywiście sprawcą czynu jest amerykański lekarz – jednak okres czasu, jaki upłynął do rozpoczęcia działań przez policję w Izraelu, został dobrze wykorzystany przez amerykańskiego lekarza, który w międzyczasie udaje mu się uciec z Izraela i wrócić do swojego domu w Stanach Zjednoczonych. sprawa zostaje ujawniona dopiero kilka godzin później – a zespół pielęgniarek, które odkrywają horror, natychmiast angażuje policję – która wszczyna śledztwo dopiero dwa dni później – w wyniku obciążenia pracą, które uniemożliwia natychmiastowe zajęcie się incydentem, jego surowość. W swoim śledztwie policja izraelska doszła do wniosku, że rzeczywiście sprawcą czynu jest amerykański lekarz – jednak okres czasu, jaki upłynął do rozpoczęcia działań przez policję w Izraelu, został dobrze wykorzystany przez amerykańskiego lekarza, który w międzyczasie udaje mu się uciec z Izraela i wrócić do swojego domu w Stanach Zjednoczonych. sprawa zostaje ujawniona dopiero kilka godzin później – a zespół pielęgniarek, które odkrywają horror, natychmiast angażuje policję – która wszczyna śledztwo dopiero dwa dni później – w wyniku obciążenia pracą, które uniemożliwia natychmiastowe zajęcie się incydentem, jego surowość. W swoim śledztwie policja izraelska doszła do wniosku, że rzeczywiście sprawcą czynu jest amerykański lekarz – jednak okres czasu, jaki upłynął do rozpoczęcia działań przez policję w Izraelu, został dobrze wykorzystany przez amerykańskiego lekarza, który w międzyczasie udaje mu się uciec z Izraela i wrócić do swojego domu w Stanach Zjednoczonych.

Władze państwa Izrael zwracają się do swoich amerykańskich odpowiedników i domagają się ekstradycji mężczyzny w celu osądzenia go w Izraelu za jego poważny czyn. Ale władze w Stanach Zjednoczonych stanowczo odmawiają jego ekstradycji i stanowczo nalegają, aby jego proces odbył się w Stanach Zjednoczonych, a nie w Izraelu. W Stanach Zjednoczonych toczy się skorumpowany i niesprawiedliwy proces prawny, w wyniku którego profesor zostaje uniewinniony ze wszystkich poważnych zarzutów, nie traci nawet licencji i nadal leczy pacjentów w Stanach Zjednoczonych. Podczas jego procesu słyszano także rażące antysemickie zarzuty o „uzasadnionej zemście” amerykańskiego lekarza na Żydach. Jego koledzy w Izraelu są bardzo rozgniewani i zrywają z nim kontakt – a jednocześnie prowadzą publiczną walkę o doprowadzenie do ekstradycji przestępcy amerykańskiego profesora do Izraela. Ale państwo Izrael zależy, jak wiemy, od pomocy amerykańskiej, więc ma związane ręce, a możliwości działania są bardzo ograniczone – jeśli w ogóle.

Kilka miesięcy po zakończeniu postępowania sądowego w Stanach Zjednoczonych żona młodego amerykańskiego profesora odnajduje pewnego dnia jego ciało na podwórku ich domu – z poważnymi oznakami przemocy na ciele. Ona oczywiście natychmiast kontaktuje się z lokalną policją – i toczy się śledztwo, które kończy się ślepym zaułkiem i nikt nie ma pojęcia co do tożsamości zabójcy. Również śledztwa prowadzone przez amerykańskie służby wywiadowcze, CIA i FBI również trafiają w ślepy zaułek i nie znajdują nawet najmniejszej wskazówki co do tożsamości zabójcy.

Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi: mieszkanie tego profesora było dobrze chronione bramami elektrycznymi, inteligentnym systemem identyfikacji (z powodu którego bardzo trudno było wejść do domu nawet jego bliskim) – jak więc mordercom udało się dostać na podwórko, przeciągnąć profesora tam i zamordować go – i więcej, gdy nikt nie zauważył tego aktu w czasie rzeczywistym? Jak taka sytuacja może w ogóle istnieć? i dlaczego CIA i FBI w ogóle wszczęły śledztwo lub się w nie zaangażowały, biorąc pod uwagę, że jest to prywatna sprawa karna, a nie sprawa dotycząca bezpieczeństwa narodowego Izraela czy Stanów Zjednoczonych? Czy jego dawni Izraelczycy byli wspólnikami tych, którzy doprowadzili do jego śmierci – wobec ich wielkiego gniewu z powodu jego zdrady, jego zbrodniczego czynu, antysemickich wypowiedzi podczas jego późniejszego procesu, a także w wyniku skorumpowanego procesu sądowego, w którym został uniewinniony? A jeśli rzeczywiście tak jest, dlaczego nikt w państwie Izrael ich nie podejrzewa i nie wszczyna się przeciwko nim śledztwa policyjnego? Czy to możliwe, że tak zwane „śledztwo” CIA i FBI nie było prawdziwym śledztwem, ale zainscenizowanym posunięciem? A jeśli rzeczywiście tak było – dlaczego CIA i FBI w ogóle miały interes w przedstawieniu takiego fałszywego oświadczenia? A może jest inna możliwość: narcystyczny pacjent, którego zamordował amerykański profesor, w rzeczywistości nie był jednym, i miał powiązania, o których nikt w szpitalu nie wiedział? A czy to ci ludzie (o których nikt nie wie) są tymi, którzy postanowili zemścić się na amerykańskim profesorze i go zamordować? Czy taka sytuacja może istnieć?

 

Historia numer 6 – system:

Na całym świecie wiele zgonów zdarza się nagle, których pochodzenia lub przyczyny nikt nie rozumie. Po kilku miesiącach śledztwa prowadzonego przez wszystkie siły policyjne świata, w końcu udaje im się dowiedzieć, że wszyscy zmarli w rzeczywistości zostali zabici strzałami z broni palnej – i trwają śledztwa, w których ci, którzy na pewno popełnili wszystkie morderstwa, zostają skazani. Ale nikt nie wie, jak wytłumaczyć, w jaki sposób wskaźnik przestępczości mógł nagle tak gwałtownie wzrosnąć bez żadnego logicznego wyjaśnienia ani powodu. W wyniku tej sytuacji coraz więcej więzień zmuszonych jest do budowy – a budownictwo więzienne staje się głównym przemysłem w całej światowej gospodarce, którym zaczynają zarządzać bogaci świata.

Po kilku latach, w których liczba ofiar sięga wielu milionów, światowa policja współpracuje w śledztwie w sprawie, wzmożone wysiłki, aby dowiedzieć się, co jest prawdziwym powodem gwałtownego wzrostu wskaźników przestępczości – i odkryć niesamowity rzeczywistość w jej dziwności: wszystkie strzelaniny, bez wyjątku, nie zostały popełnione przez przestępców z krwi i kości, ale przez – komputerowy system rozpoznawania twarzy – który z powodu usterki oprogramowania zaczął automatycznie zabijać każdą osobę, która postawi uśmiech na ich twarzach. Wielokrotne próby naprawy błędu w oprogramowaniu przez najlepszych ekspertów spełzły na niczym – aż w końcu świat jest zmuszony pogodzić się z istnieniem straszliwego systemu, który pochłania coraz więcej ofiar.

Na całym świecie odbywają się warsztaty, na których starają się nauczyć obywateli, by się nie uśmiechali – iw ten sposób ratowali im życie. Warsztaty te określane są jako warsztaty survivalowe, które docierają wszędzie: do zakładów pracy, szkół, a także stale je transmitują media – a wszelkie media, które odważą się przedstawić rzeczy, na każdy humorystyczny temat, są natychmiast zamykane na polecenie władz. Tworzy się ponura rzeczywistość społeczna, w której prawo zabrania opowiadania lub publikowania jakichkolwiek żartów czy cynicznych wypowiedzi – a ci, którzy odbiegają od tych instrukcji, są masowo mordowani. I są konsekwencje w wielu innych dziedzinach życia:

Z drugiej strony, ci kapitaliści stanowczo odrzucają jakąkolwiek propozycję zmniejszenia ogromnej liczby obiektów więziennych i uwolnienia wszystkich więźniów skazanych za morderstwa, jeszcze zanim świat dowiedział się, że zostały one dokonane przez system komputerowy, a nie przez morderców, którzy przychodzą. ze społeczeństwa ludzkiego, a nawet jeśli sami są masowo zastrzeleni. Co więcej: nawet jeśli jest jasne, że ci kapitaliści będą kolejnymi ofiarami, nadal nie są gotowi na uwolnienie więźniów, aby nie zaszkodzić ich zyskom finansowym. Ukazuje się wiele historii o kapitalistach, którzy nie zgadzali się na to nawet w ostatnich chwilach życia.

Ta rzeczywistość prowadzi do radykalnych zmian także w wielu innych dziedzinach życia: istnienie w kinach spektakli poetyckich, pokazów teatralnych czy filmowych jest surowo i całkowicie zakazane. Ponadto wszystkie firmy, które zajmują się rozwojem wszelkiego rodzaju gier komputerowych lub gier kreatywnych, są natychmiast zamykane na polecenie rządów światowych. Wszystkie sklepy sprzedające książki czy zabawki dla dzieci również są zamknięte. Policjanci stacjonujący na ulicach bezwzględnie egzekwują wszelkie zakazy dotyczące radości – każdy, kto złamie ten zakaz, zostaje natychmiast aresztowany. W ramach akcji ratunkowej istnieje konieczność, aby za wszelką cenę uniemożliwić ludziom radość – a wszystkie media są poinstruowane, aby transmitować tylko horrory.

Tworzy się chaotyczna rzeczywistość społeczna, w której cały świat stoi bezradnie wobec śmiercionośnego systemu. Czy ludzkość nadal znajdzie wyjście z kryzysu – czy też ten śmiertelny system rozpoznawania twarzy spowoduje zagładę całej ludzkości? Czy znajdzie się ktoś, komu uda się znaleźć patent, który uratuje ludzi przed systemem i technologią, którą sami opracowali?

Historia numer 7 – maszyna:

Gdzieś wynaleziono dziwną maszynę, której jedynym działaniem jest poważne zranienie każdego, kto przez nią przejdzie. Grupa chorych psychicznie odnajduje dziwną maszynę, wchodzi do niej – a po tym jak wyjdzie z niej z poważnymi obrażeniami (i nikt nie rozumie dlaczego, skoro ta niewielka grupa ludzi jest jedynymi na całym świecie, którzy wiedzą o jej istnieniu ) udaje im się z ostatnią siłą szukać pomocy i są hospitalizowani przez wiele miesięcy z Obsadzonym na całym ciele – kiedy mówią leczącym ich zespołom medycznym, że zranili się proaktywnie – jednak istnienie maszyny jest przez nich utrzymywane w tajemnicy – i nawet po wielu rozmowach z nimi zespoły medyczne nie są w stanie zrozumieć, co spowodowało ich poważne obrażenia. Podczas hospitalizacji personel medyczny traktuje osoby z ogromnym oddaniem,

W końcu ta grupa ludzi dochodzi do siebie – i pomimo całego cierpienia, jakie było ich losem, wracają do tej samej maszyny i ponownie przez nią przechodzą i są ciężko ranni – ale tym razem nie przeżywają poważnych obrażeń i umierają. Nieobecność grupy jest wyczuwalna w ich miejscu zamieszkania, policja otrzymuje zgłoszenie o tym – i zaczyna ich szukać. Po długich miesiącach poszukiwań policja w końcu znajduje ciała ludzi – a także zauważa istnienie tej dziwnej maszyny, która została zabrana do badania. Dziwna historia zostaje opublikowana – a potem odkrywa się również dziwne działanie śmiercionośnej maszyny i zaczyna być badana, próbując zrozumieć, kto jest odpowiedzialny za jej wynalezienie, z zamiarem postawienia ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Ale śledztwo trafia w ślepy zaułek – i nikomu nie udaje się odpowiedzieć na pytanie, kto wynalazł dziwną maszynę i dlaczego ją w ogóle zbudowano. Znaki zapytania narastają tylko ze względu na to, że żadna ze stron nie czerpała korzyści z jej działalności – i nie była ona wykorzystywana w żadnym celu poza zranieniem przechodzących przez nią osób. Rzeczy pozostają tajemnicą. Są ofiary – ale nie ma winowajców, których można postawić przed wymiarem sprawiedliwości – a ponieważ nikt nie może zrozumieć, jak ta maszyna została zbudowana, dlaczego została zbudowana i kto jest winny jej budowy, postanawiają ją zniszczyć – a tajemnica o tym będzie pozostają nierozwiązane na wieki wieków.

 

Kondygnacja numer 8 – Budynki:

Jak wiemy, w związku z globalnym ociepleniem stabilność wielu budynków mieszkalnych jest podważana: żelazo w szkielecie budynków rozszerza się, pękając beton i co technicznie prowadzi do zawalenia się całego budynku. W wyniku znacznego pogorszenia się sytuacji wiele budynków mieszkalnych na całym świecie nie nadaje się już do zamieszkania – a coraz większe populacje zmuszone są pogodzić się ze znacznym obniżeniem standardu życia – przejście na życie w błocie domy czy nawet jaskinie – a ponieważ w niektórych przypadkach nawet te rozwiązania mieszkalne nie są możliwe i duże populacje zmuszone są do zarządzania całym swoim życiem pod niebem.

W tej sytuacji bogaci świata zbierają się potajemnie i płacą duże sumy firmom architektonicznym, aby wymyślili dla nich alternatywne metody budowy, dzięki którym będzie można budować domy, które przetrwają w nowych warunkach. Architekci na całym świecie w końcu znajdują odpowiednią technologię dla tych kapitalistów – a nowa technologia, a także powiązania między biurami architektów a kapitalistami są utrzymywane w tajemnicy, a informacje te nie są dostępne dla stale rosnącej populacji, która nie już mieć gdzie mieszkać. W oparciu o budowę tych specjalnych budowli powstała cała gałąź światowej gospodarki.

Opinia publiczna zauważa, że ​​kapitaliści mają domy, które są trwałe i nie zawalają się – jednak nikt nie ma wytłumaczenia tego zjawiska, które wielu wydaje się bardzo dziwne. Podejrzenia ogółu społeczeństwa, a także wielka ciekawość, która towarzyszy tej tajemnicy, powoduje, że społeczeństwo bada i próbuje zrozumieć, dlaczego ci bogaci ludzie mają tak stabilne domy. W końcu ujawnia się prawda – co prowadzi do wielkiego oburzenia i jednoznacznego żądania ze strony tych kapitalistów, że technologia, która pozwala im żyć w stabilnych domach, będzie odtąd dostępna dla ogółu społeczeństwa – i nie tylko dla nich.

Jednak właściciele kapitału, mimo wielokrotnych obietnic, że te rzeczy zostaną zrobione – wszak w praktyce tak się nie dzieje, a unikalna technologia budowlana pozostaje dostępna tylko dla tej ograniczonej grupy w populacji – co powoduje, że dominuje gniew społeczny oraz początek gwałtownych prób inwazji na specjalne kompleksy mieszkalne. Kapitaliści, w interesie własnej ochrony, wykorzystują swoje pieniądze na rekrutację swego rodzaju prywatnych sił policyjnych – a to po ich apelach do policji lub sił zbrojnych w ich krajach nie otrzymuje odpowiedzi z powodu woli policjantów lub żołnierzy, zdecydowana większość z nich również nie ma gdzie mieszkać po tym, jak ich domy również się zawaliły, nie otrzymuje odpowiedzi . Żołnierze w tego rodzaju prywatnych armiach otrzymują w zamian za swoje czyny:

Ale, co zaskakujące, regularne siły militarne i policyjne nie są w stanie pokonać prywatnych armii kapitalistów – a te „wojny osiedleńcze” pozostają niezdecydowane i pochłaniają dziesiątki milionów ofiar. Bogaci na świecie wciąż nie są gotowi na kompromis – i pomimo rozległej i straszliwej krwawej łaźni, z całych sił trzymają kontrolę nad technologią budowlaną, która pozwala im na rozwiązanie mieszkaniowe, które zostało zrabowane setkom milionów ludzi na całym świecie. świat.

Czy dostrzegamy w którymś z nich iskrę człowieczeństwa? Czy ktokolwiek z najbogatszych ludzi na świecie naprawdę będzie chciał udostępnić społeczeństwu unikalną technologię budowlaną po rozsądnych cenach – co może położyć kres nierozstrzygniętym wojnom na wyniszczenie między ich armiami a armiami różnych krajów świata? A może nawet w tak ekstremalnej rzeczywistości, linia zysku jest jedyną rzeczą, która determinuje?

 

Historia numer 9 – Archeologia z przyszłości:

Czy wszyscy są obecni w klasie? Cienki. Na poprzednich lekcjach dużo mówiliśmy o wykopaliskach prowadzonych na terenie Królestwa Jordanii, które rzucają światło i znacznie poszerzają naszą wiedzę o tym, co działo się w Królestwie na początku XXI wieku iw jego środku. Otrzymaliśmy również ważne informacje o ich kulturze, języku i skomplikowanych relacjach, jakie panowały między nimi a sąsiednim Królestwem Izraela, zarówno za rządów Benjamina Netanjahu, jak iw następnych latach. Ci, którzy chcą poszerzyć tę sprawę, mogą zapoznać się z pouczającym i pouczającym artykułem autorstwa prof. Mashery Tukado, która, jak wiadomo, od wielu lat wykłada na naszej uczelni. Polecam również przeczytanie ważnej książki pisarza z 23 wieku Shatutu Croato zatytułowanej „

Jak wspomnieliśmy, rewolucja robotyczna i komputerowa była na początku – a samochody, ciężarówki, samoloty, a nawet duża część pociągów używała ludzkich kierowców do podróży i napędu, a nie maszyn, które znamy dzisiaj w 2540 roku. wiele dowodów na to, że wiele innych czynności, takich jak sprzątanie domów i budynków, dystrybucja paczek lub poczty, a także egzekwowanie prawa ruchu drogowego były wykonywane przez ludzi, a nie maszyny. Jednocześnie istnieją sprzeczne dowody co do roli, jaką odgrywają drukarki 3D – i nie jest dla nas do końca jasne, dlaczego i w jakich okolicznościach zostały wynalezione, a nawet dziedziny życia, w których były używane, nie są dla nas jasne. nas.

Mamy dowody na wypadki drogowe – które w tym okresie stanowiły część populacji na całym świecie – i trzeba pamiętać, że system, który wie, jak im całkowicie zapobiec, który znamy dzisiaj jako „system wywiadu supersamochodów” był wynaleziony dopiero w latach 40. XX wieku przez inżynierów motoryzacyjnych, którzy wynaleźli supersamochody, które są w użyciu do dziś. Pokazuję Wam tutaj zdjęcia z tragicznych następstw wypadków w tamtych czasach – a na stronie uczelni można też znaleźć filmy ilustrujące sposób, w jaki do nich doszło.

W ostatniej części naszego wykładu wspomnę o wykopaliskach prowadzonych na terenie na południu Jerozolimy – gdzie natknęliśmy się na kilka ciekawych znalezisk. W wielu miejscach na terenie wykopalisk natrafiliśmy na napisy „Kiryat Menachem”, Kiryat Mosze, „Hostel Avivit”, „Okolica Beit Hakarem” oraz napis „Stowarzyszenie Yad Sarah”. Nadal nie wiemy, co oznaczają z tych napisów brzmi: czy to były duże budynki użyteczności publicznej? Nazwy gmin? Nazwy dużych organizacji – być może podobnych do innych dużych organizacji, jak np. „Partia Likud” które znamy z tego okresu między 2010 a 2020? Dziś mamy tylko domysły – ale nie byliśmy jeszcze w stanie zrozumieć prawdziwego znaczenia tych napisów – które są napisane zupełnie innymi literami z nowego cyfrowego pisma hebrajskiego, używanego do dziś, które zostało wynalezione już w 2080 roku.

Zwracamy uwagę, że znaczenie niektórych innych napisów, takich jak „parada dumy”, „Centralny Komitet Wyborczy Knesetu”, a także napis „Naród palestyński” nie jest dla nas dzisiaj jasne – i nadal nie wiemy, co to znaczy tych koncepcji były w tamtych czasach na początku XXI wieku. W międzyczasie kontynuujemy wykopaliska – wykopaliska zarządzane przez wykładowcę archeologii Shotio Crotti, z którym można się skonsultować lub zadać mu pytania.

Tak więc do następnych zajęć możecie przejrzeć materiały, w których starałem się wzbudzić Waszą ciekawość – i spotkamy się na zajęciach, które odbędą się w przyszłym tygodniu.

 

I. Poniżej list, który wysyłam w różne miejsca:

Do:

Temat: działania na stronie.

Szanowni Państwo.

Jestem właścicielem strony wielojęzycznejhttps://disability5.com która zajmuje się problematyką osób niepełnosprawnych.

Moja strona została zbudowana na systemie ofwordpress.org – i przechowywana na serwerach server24.co.il

Jestem zainteresowany usługą dostarczania artykułów do serwisu – według tematów wybranych przez właściciela serwisu. Na przykład (co nie dotyczy mojego bloga, a zostało podane tylko w celu wyjaśnienia sprawy: gdy blog dotyczy branży motoryzacyjnej, jednocześnie strona automatycznie otrzymuje artykuły na swój blog z tej samej strony, na której artykuły są publikowane).

Czy znasz jakieś witryny lub systemy w Internecie, które świadczą taką usługę?

Pozdrowienia,

Asaf Binjamin,

Kostaryka 115,

Wejście A-płaskie 4,

Kiryat Menachem,

Jerozolima,

Izrael, kod pocztowy: 9662592.

moje numery telefonów: W domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected]

oraz: [email protected]

i: [email protected]

i: [email protected]

oraz: [email protected]

oraz: [email protected]

i: [email protected]

3) Mój blog zawiera 67 języków:uzbecki, ukraiński, urdu, azerski, włoski, indonezyjski, islandzki, albański, amharski, angielski, estoński, ormiański, bułgarski, bośniacki, birmański, białoruski, bengalski, baskijski, gruziński, niemiecki, duński, holenderski, węgierski, hindi, wietnamski, tadżycki, turecki, turkmeński, telugu, tamilski, grecki, jidysz, japoński, łotewski, litewski, mongolski, malajski, maltański, macedoński, norweski, nepalski, suahili, syngaleski, chiński, słoweński, słowacki, hiszpański, serbski, hebrajski, arabski, paszto, polski, portugalski, filipiński, fiński, perski, czeski, francuski, koreański, kazachski, kataloński, kirgiski, chorwacki, rumuński, rosyjski, szwedzki i tajski.

 Szukam strony internetowej lub systemu w Internecie, który może zapewnić automatyczne dodawanie artykułów w tych językach.

4) Będę stwierdzał, że zakupiłem dodatek „” jednorazowym kosztem NIS 25Enhanced media library” – i załączam tutaj link do strony internetowej, na której można pobrać oprogramowanie, a następnie wgrać je jako wtyczka do WordPressa.

 https://wordpress.org/plugins/tinymce-advanced/

Jakie akcje można wykonać za pomocą tej wtyczki? Do czego może być używany?

J. Poniżej moja korespondencja z przewodnikiem Hostelu “Avivit” :

972-54-2604842.

Ostatnio widziano dzisiaj o 17:24

środa 14 września 2022

Wiadomości są szyfrowane od końca do końca. do nikogo spoza tego czatu, nawet do WhatsApp, nie można ich czytać ani słuchać. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji.

Witam Vardan: Jutro około godziny 10 rano do mieszkania ma przyjechać pedicurzystka, z którą kontaktowałam się w sprawie leczenia (do dziś przyjeżdżałam od czasu do czasu do instytutu “Shol” na takie zabiegi – jednak ze względu na dalsze pogarszanie się mojego stanu zdrowia, od teraz będę musiał w razie potrzeby zaprosić pedicurzystę do mojego domu zamiast fizycznie przyjeżdżać do instytutu w centrum Jerozolimy). Dlatego w tych godzinach nie będzie możliwe posiadanie domu w Kor. W domowym przeziębieniu będzie to możliwe już późnym rankiem lub popołudniem (jest to zabieg, który przeszedłem już wielokrotnie – i trwa około 20 minut do pół godziny). Oraz ogólne informacje: leczenie to nie znajduje się w koszyku zdrowia dla ubezpieczonych kas zdrowia – z wyjątkiem diabetyków, którzy mogą otrzymać leczenie w ramach kasy chorych. Jedyną opcją dla wszystkich innych ubezpieczonych, którzy potrzebują tego leczenia, jest skorzystanie z leczenia prywatnie – tak jak ja dzisiaj. Pragnę zaznaczyć, że nie znam stawki dofinansowania przysługującej diabetykom z kasy chorych na to leczenie. Pozdrowienia, Asaf Binyamini-Dair z kryjówki hostelu „Avivit”. Pragnę zaznaczyć, że nie znam stawki dofinansowania przysługującej diabetykom z kasy chorych na to leczenie. Pozdrowienia, Asaf Binyamini-Dair z kryjówki hostelu „Avivit”. Pragnę zaznaczyć, że nie znam stawki dofinansowania przysługującej diabetykom z kasy chorych na to leczenie. Pozdrowienia, Asaf Binyamini-Dair z kryjówki hostelu „Avivit”.

19:45

Czwartek

OK, umówimy się później

7:02

W międzyczasie Tana (Tana kuchnia Etiopska) przybył dziś rano – około pół godziny po zakończeniu leczenia. Z pozdrowieniami, assaf benyamini.

 

K. Reumatolog ze szpitala „Hadasa Ein Kerem”, u którego jestem monitorowany: dr Hagit Peleg.

Jej adres e-mail: [email protected]

L. Poniżej 2 wiadomości, które napisałem na Facebooku mojego dostawcy Internetu, Bezeq:

Asaf Benjamin

Witam Bezeq: co się stanie? Dlaczego zdarzają się (znowu) powtarzające się rozłączenia z Internetem, całkowicie legalne witryny, które są (znowu) blokowane bez powodu, i bardzo wolne przeglądanie – i to po tym, jak kilkakrotnie kontaktowałem się z Tobą z tymi problemami, za każdym razem, więc mówić “opiekuńczym” – I te problemy zawsze się powtarzają po krótkim czasie!! Po prostu dość!!!! Więc nie rozumiem: płacę Ci za usługę światłowodową, w ramach której mam dostać stabilny serwis internetowy – a jak klient płaci za produkt, to na pewno ma go dostać!!! I bez tych wszystkich niepotrzebnych sztuczek!! Więc jaki jest twój problem, aby to rozwiązać i rozwiązać problem raz na zawsze??? Dotrzymaj słowa i nie kłam: ja Płacę za światłowody i stabilną usługę internetową? Więc to jest dokładnie to, co powinienem dostać – i to wszystko!!! I przestań być sprytny – powinienem dostać to, za co zapłacę – a nie robisz nikomu przysługi – to obiecałeś!!! Asaf Benjamin.

 Tak jak

  

 odpowiadać

  13 godzin

  aktywny

  Asaf Benjamin

 I czekam aż raz na zawsze rozwiążesz problem!!! Moje numery telefonów:

W domu-972-2-6427757. Telefon komórkowy-972-58-6784040.

M. Poniżej kilka linków, dzięki którym można znaleźć więcej informacji o mnie oraz o zmaganiach osób niepełnosprawnych w Izraelu, w których uczestniczę:

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA

https://sites.google.com/view/raayonotonline/%D7%91%D7%99%D7%AA

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=ABXTP51Crzs

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://www.nitgaber.com/

               - Znalazłeś błąd? Opowiedz mi o tym -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE