Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Vaimselt vigastatute ravi loomade abiga - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » Vaimselt vigastatute ravi loomade abiga

Vaimselt vigastatute ravi loomade abiga

Loomade kasutamine vaimses teraapias on alternatiivne ja tõhus meetod, mis kasutab inimese ja looma vahelist erilist sidet vaimsete ja emotsionaalsete probleemidega tegelevate inimeste abistamiseks. Ravi loomade abiga on laialdaselt kasutatav ja tuntud peamiselt psühhoteraapia, psühholoogilise ravi ja rühmateraapia valdkonnas.

Inim-eluline side inimese ja looma vahel eksisteerib iidsetest aegadest ning on erinevate kultuuride keskmes. Loomad pakuvad inimestele emotsionaalset tuge, tingimusteta armastust ja turvatunnet. Selle erilise ühenduse kaudu saavad loomad pakkuda emotsionaalset, füüsilist ja vaimset vastust inimestele, kes on hädas või on kogenud traumat.

Loomade üks peamisi funktsioone vaimses teraapias on vigastatud inimese vaimsete ja füüsiliste paranemisprotsesside edendamine. Need võivad aidata leevendada ärevust, depressiooni ja enesevigastusi. Lisaks loomade tähtsus vaimses teraapias.

Lisaks põhineb loomade tähtsus vaimses tervises nende ainulaadsel võimel luua inimestega tõeline, lojaalne ja tingimusteta suhe. Sellised omadused nagu hinnangutevaba kuulamine, sügav emotsionaalne side ja võime olla praeguse armastuse ideaalne mudel, pakuvad loomad ideaalset vastust neile, kes kannatavad südamevalu või vaimse trauma all.

Loomade abiga teraapia käigus suhtleb ja loob inimene loomaga ühenduse loomulikul ja autentsel viisil. Omaniku ainulaadne võime mõista ja toimida vastavalt oma emotsioonidele ja meeleolule võib esile kutsuda positiivseid emotsioone ning vähendada stressi ja depressiooni taset. Inimese ja looma vahel loodud tervendav side võimaldab ohvritel keskenduda praegusele kohale, lõpetada minevikule või tulevikule mõtlemise ning asuda hetke positiivselt ja võimsalt kogema.

Lisaks võib loomade abiga teraapia parandada ohvrite füüsilist seisundit. Paljude uuringute põhjal selgub, et loomad võivad alandada vererõhku, parandada immuunsüsteemi ja vähendada stressitaset. Tänapäeva arenenud tehnoloogia kontrast, ühendus ja side loomadega pakuvad füüsilist ja vaimset mugavust keerulises ja rahastatud maailmas, milles me elame.

Lisaks elu- ja emotsionaalsele panusele saab loomi kasutada ka inimeste sotsiaalsete ja suhtlemisvõimete kasvatamise ja parandamise vahenditena. Loom võib olla sillaks teraapiarühmades inimeste vahel ning soodustada osalejate vahelist suhtlust ja sidet. See tuleneb loomade loomulikust võimest panna inimene end lähedases keskkonnas mugavalt ja turvaliselt tundma, mis võib soodustada meeskonna aktiivsust, diskursust ja aktiivset osalemist ravis.

Lisaks sellele seisneb loomade tähtsus vaimse teraapia rühmade ravivahenditena nende võimes pakkuda lootust ja lõõgastust. Loomad loovad vabaduse ja mugavuse hetki, mis aitavad depressiooni, ärevuse või traumaga tegelevatel inimestel saada uus hingamine ja päästa end rasketest hetkedest.

Vaimse teraapia efektiivseks läbiviimiseks loomade abiga on oluline järgida raviprotsessis määratletud juhiseid ja piiranguid. Sobiva looma valimise hetkest alates tuleb tagada, et loom läbib vastava koolituse ja on võimeline vastama nõutavatele nõuetele. Samuti tuleb arvestada ravitava isiku vajadusi ning veenduda, et loom sobiks ravile vastavalt oma piirangutele ja soovidele.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et vaimselt vigastatute ravimine loomade abiga on ainulaadne ja tõhus meetod, mis kasutab inimese ja looma vahelist erilist suhet, et aidata toime tulla psüühiliste ja emotsionaalsete probleemidega. Loomad pakuvad emotsionaalset tuge ja turvatunnet ning neid saab kasutada ka sotsiaalsete ja suhtlemisoskuste kasvatamise ja parandamise vahendina. Nende abiga saavad ohvrid mugava, sõbraliku ja turvalise ruumi, mis aitab neil avastada hingamis- ja rahuhetki. Loomade kasutamine vaimses teraapias annab ravitavatele inimestele vajalikud vahendid paranemisprotsessis edasiliikumiseks ja parema elukvaliteedi kogemiseks.

A. Allpool on sõnum, mille saatsin Iisraeli piimanõukogule:

Minu kiri “Iisraeli piimanõukogule”.

Yahoo / saadetud

assaf benyamini< [email protected] >

Saaja:

[email protected]

Pühapäeval, 4. juunil kell 12:20

Tervitused “Iisraeli piimanõukogule”:

Teema: Konsultatsioonitaotlus.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Olen 50-aastane mees, kes elab Jeruusalemmas ning ostab ja tarbin “Activia” jogurtit meditsiiniliste soovituste tõttu.

Kuid hiljuti (kirjutan neid sõnu pühapäeval, 4. juunil 2023) märkasin, et seda toodet on suurematest turunduskettidest üha raskem leida. Ma ei tea selle põhjuseid. Minu küsimus teile on järgmine: kas Iisraelis on eramüüjaid, kellelt saan tellida toote otse koju toimetades? Juhin tähelepanu, et füüsilise puude tõttu ei ole mul võimalik erinevatesse müügipunktidesse füüsiliselt jõuda ning kõik ostud sooritan kohaletoomisega. Ketid, kust praegu tarneid tellin, on Shufersell ja Kwik. Ja kui aadress ei ole eramüüjad, siis millistest kohtadest saab hetkel toodet tellida?

Oleksin tänulik, kui täpsustaksite ja selgitaksite nii palju kui võimalik.

Lugupidamisega

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

sissepääs A-korter 4, Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

Telefoninumbrid: salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

B. Allpool on postitused, mida jagasin sotsiaalvõrgustikus Facebook:

1)

assaf benyamini

18 mais B- 23:48

 

Avalikkusega jagatud

tõusis kiitus

9 mais B-14:17

Kes nagu mina, see teab…mu isal on dementsus, kurb

Keegi on kunagi öelnud, et kui sa armastad kedagi, kellel on dementsus, kaotad ta kaks korda, üks kord, kui ta diagnoositakse, ja siis, kui ta sureb, nimetatakse seda “mitmetähenduslikuks kaotuseks”.

“Kiiresti kahanev aju” kirjeldasid seda arstid. Ma ei sooviks dementsust kellelegi, kuna patsiendi aju sureb aeglaselt, nad muutuvad füüsiliselt ja lõpuks unustavad, kes on nende lähedased. Patsiendid võivad jääda kinni, nad ei saa liikuda ega süüa ega juua.

Leidub inimesi, kes kerivad seda sõnumit läbi, sest dementsus pole neid puudutanud. Võib-olla nad ei tea, mis tunne on, kui armastatud inimene võitleb või võitleb dementsusega

Püüdes tõsta teadlikkust sellest julmast haigusest, oleksin tänulik, kui mu sõbrad paneksid selle päevaks teie lehele.

Ajaskaalal kopeerimiseks ja kleepimiseks hoidke sõrme kõikjal sõnumis.

Aitäh

Kõigile neile, kelle sõbrad või pereliikmed kannatasid

2) assaf benyamini

20 mais B-0:00

Avalikkusega jagatud

Rahvusvaheline Olümpiakomitee otsustab uue spordiala asutamise, kus võisteldakse:

Meistrivõistlused autojuhtide sõimamises sõidu ajal.

Kes tahab Iisraeli esindada?

Kas kandidaate on?

lol…

3) assaf benyamini

20 mais B-17:19

Avalikkusega jagatud

Minu loodud grupp:

“Meeldiva kahjuritõrje” rühm – rühm kontakti loomiseks inimeste vahel, kelle kodus tehakse kahjuritõrjetöid ja kellel ei ole alternatiivset kohta, kus nad saaksid pestitsiidide töötamise ajal viibida, ja inimeste vahel, kes on valmis neid majutama. sellel ajaperioodil.

https://assaf-permalinks.com/5vlp

4)rühma amatööride ajalugu

Almog Levi

2 märtsis

 

Maailma haisevaim töö

Üks ihaldatumaid töid 16. sajandi Inglismaal kandis nime “toolipoiss” või teisisõnu “kuninga tagumikupuhastaja”. Selle ametikoha pidaja oli kuninga sulane, ta hoolitses oma mugavuse eest ja viibis vajadusel tooli (tualettruumi) majas ning hoolitses oma selja puhastamise eest pärast roojamist.

Miks oli kuningal vaja tagumikupuhastajat? Inglismaal arvati, et kuningas teie ees on Jumala armust ja kuninglik tagumik on tõesti püha, nii et kuningas, kes on teie ees Jumala armust, ei saa end kindlasti pühkida…

Seda kohta täitsid ainult aadlikud või kõrgklassi liikmed, kui iga inimest sellele ametikohale vastu võtta ei saanud ja sellele ametikohale määratud isikud ei saanud tegelikult vastu vaielda. Tagumikupuhastaja oli kuninga usaldusisik ja oli sõna otseses mõttes lähedal kõikidele tema intiimsetele asjadele. Kuningas jagas oma lähedase koristajaga poliitilise tähtsusega detaile ja loomulikult on teadmine jõud.

Henry VIII ajal oli see positsioon tõeliselt ohtlik, kuna ta oli paranoiline, eriti oma elu edasijõudnud staadiumis ja arvas alati, et on rünnaku all. Ta hukkas nii mitu oma naist kui ka peigmehe Norrise.

See ametikoht kaotati 1901. aastal, kui troonile tõusis Edward VII.

Nii et järgmine kord, kui arvate, et teie töö on haisev või ohtlik, mõelge Henry VIII põrkepuhastajale.

ajalugu massidele

allikas:

https://he.m.wikipedia.org/…/%D7%A0%D7%A2%D7%A8_%D7%91…

 

5) assaf benyamini

1 päeva

Avalikkusega jagatud

Paar, pruut ja peigmees, alustavad eesli seljas oma teekonda linnast pulmapaigast oma külakoju.

Mõni minut hiljem kohtavad nad rühma inimesi, kes ütlevad neile: “Milline vaene eesel. Ta peab kahte inimest seljas kandma. See on tal nii raske.”

Pruut ja peigmees kuulevad seda, astuvad eesli seljast maha ja jätkavad kõndimist, kui eesel kõnnib nende kõrval.

Mõni minut hiljem kohtuvad pruutpaarid teise rühma inimestega, kes ütlevad neile: “Kui vaene see eesel on. Tal on nii raske kõndida – ja keegi ei aita teda.”

Pruut ja peigmees kuulevad seda, võtavad eesli ja jätkavad kõndimist, kandes eeslit käes.

Möödub veel mõni minut ja pruutpaar kohtub teise seltskonnaga, kes neid mõnitama hakkab: “Vaadake neid kahte rumalat inimest. Selle asemel, et eesli seljas ratsutada nagu kõik teised, kannavad nad eeslit käes. Haha. …”.

Pruutpaar kuuleb seda, langetage eesel õrnalt maapinnale ja tõuske sellele tagasi.

Järeldus: see, kes otsustab juhtida oma elu ainult selle järgi, mida teised talle räägivad ja ilma igasuguse kaalutlemise või isemõtlemiseta, on…

Saate vastuse täita ka ilma minu abita…

Või nagu ühes juudi allikas on kirjutatud (ma ei tea täpselt, kus – saate seda muidugi kontrollida):

Inimeste vahel, kes elavad oma elu, ja nende vahel, kes seda elavad, on vahe.

6) assaf benyamini

6 päeva

Avalikkusega jagatud

Ühes juudi kogukonnas elas suurärimees (või nagu nad neid inimesi varem nimetasid: “Gvir”), keda kõik kogukonna inimesed vihkasid. Kõik olid kindlad, et ta ei anna maailmale heategevust – isegi kui tema ümber on inimesi, kes on hädas ja vaesuses.

Paljudel päevadel, kui see härrasmees siit ilmast lahkus, ei soostunud ükski kogukonna liige tema eest kiidukõnet ütlema – nii tugev oli vihkamine tema vastu.

Mehe surmale järgnenud kuude jooksul märkasid kogukonna liikmed aga kummalist asja: kõik heategevusfondid, mis kuni tolle härra surmani täitusid iga päev, jäid ju siis, kui mees siit ilmast lahkus, tühjaks. ja keegi ei täitnud neid.

Alles sel hetkel mõistsid kogukonna inimesed eksimuse suurust ja kohutavat ülekohut, mida nad sellele härrale tegid – kes tegelikult andis salaja palju annetusi, mis on teatavasti heategevuse kõrgeim voorus.

Kogukonna inimesed tahtsid tema ees väga vabandada ebaõigluse ulatuse pärast – aga loomulikult oli juba hilja.

Järeldus: kui avaldame igasugustes küsimustes kindlaid arvamusi, peaksime alati meeles pidama, et võib olla asju, mida me ei tea.

7) Lugu ühest Shavuotiga seotud allikast (ma täpselt ei tea, kust – seda saab muidugi kontrollida):

Öeldakse, et Püha, olgu ta õnnistatud, pakub Toorat maailma rahvastele.

Kõigepealt pakub ta itaallastele Toorat.

Itaallased küsivad: “Mida me peame Toora raames jälgima?”.

Püha, olgu ta õnnistatud, vastab neile: “Sa ei tohi tappa.”

Itaallased kuulevad seda, keelduvad Toorat vastu võtmast ja vastavad: “Ei aitäh, ei aitäh.”

Siis pakub Püha, õnnistatud, prantslastele Toora.

Prantslased küsivad: “Mida me peaksime säilitama?”

Püha, olgu ta õnnistatud, vastab neile: “Te ei tohi abielu rikkuda.”

Prantslased kuulevad seda ja nad keelduvad ka Toorat vastu võtmast ja vastavad: “Ei, aitäh, pole halastust”.

Nii palub maailma Issand kõigilt rahvastel – ja iga rahvas keeldub Toorat vastu võtmast, mõistes, millise mitsvoti ta peab täitma.

Lõpuks tuleb Püha, olgu ta õnnistatud, juutide juurde ja pakub neile Toora.

Juudid esitavad küsimuse, mida ükski teine ​​rahvas pole enne neid küsinud: “Kui palju see maksab?”

Püha, olgu Ta õnnistatud, vastab juutidele: “See ei maksa midagi. See on tasuta.”

Juudid kuulevad seda ja võtavad Toora kohe vastu….

lol…

8) assaf benyamini

24 mais B-19:36

Avalikkusega jagatud

Vanainimese rahu rikub seltskond lapsi, kes iga päev tema maja lähedal mitu tundi mängivad ja palju lärmi teevad.

Vanamees otsustab nad eemale hoida – kuid teeb seda keeruka meetodiga.

Vanamees läheb laste juurde välja ja ütleb neile: “Te mängite siin väga kenasti. Mulle väga meeldib vaadata, kuidas te siin mängite – tänasest maksan teile igaühele 15 senti iga päeva eest, mil laps siia tuleb ja mängib. “

Ja nii oligi – vanamees maksis igale lapsele 15 senti iga päeva eest, kui laps tema maja lähedale mängima tuli.

Nädala pärast läheb vanamees uuesti laste juurde ja ütleb neile: “Kuulge, mu rahaline olukord on raske. Vabandust – aga tänasest saan teile maksta ainult 8 senti iga mängupäeva eest – mitte 15. “.

Selles olukorras jäi osa lapsi kohapeale mängima – osa aga lahkus.

Möödub veel nädal ja vanamees läheb jälle laste juurde välja ja ütleb neile: “Kuulge, minu olukord on tõesti raske – tänasest saan teile igaühele maksta vaid ühe sendi iga mängupäeva eest.”

Kui lapsed seda kuulsid, lahkus kogu seltskond vihasena kohalt ja nad ütlesid vanamehele: “Ühe sendi pärast pole me valmis siin edasi mängima!!”

lol…

9) assaf benyamini

24 mais B-19:13

Avalikkusega jagatud

Lugu võetud ühest juudi allikast (ma ei mäleta, kus see lugu ilmub – saate seda muidugi kontrollida):

Ühes linnas elasid rikas ja vaene mees. Ühel päeval tahtis vaene mees oma majja külalisi kutsuda. Ta läheneb rikka mehe majale ja palub tal endale vaasi laenata – et külalistel oleks tema juures mugav ja mõnus olla. Vaene mees kinnitas rikkale, et ta tagastab vaasi järgmisel päeval ja tal pole põhjust muretseda. Lõpuks on rikas mees veendunud ja laenab vaesele vaasi.

Järgmisel päeval, kui külalised on vaese mehe majast lahkunud, jõuab ta rikka mehe majja ja tagastab talle ühe vaasi asemel kaks. Rikas mees ei saa aru ja küsib: Kust see teine ​​vaas on? Vaene mees vastas talle: Ära küsi, öösel juhtus ime – vaasist sündis teine ​​vaas.” Rikas mees ei saanud aru – kuidas saab vaas sünnitada? Aga väga kiiresti ütles ta endamisi: Ma ei Ei saa aru – aga mis mind huvitab – teenisin vaasi.

Möödub veel mõni nädal ja vaene mees tuleb jälle rikka mehe juurde ja palub tal laenata söögiriistade komplekti külaliste jaoks, kes tema juurde tulevad. Rikas mees nõustub laenama vaesele söögiriistade komplekti – ja jälle kordub sama juhtum: järgmisel päeval tagastab vaene mees rikkale mehele kaks söögiriistade komplekti ja ütleb talle, et sündis veel üks söögiriistade komplekt. öö – ja seekord ei saa rikas mees selle loogikast aru – vaid nõustub vastu võtma – sest mis takistab tal tasuta kingitusi saamast.

Möödub veel mõni nädal ja vaene mees tuleb jälle rikka mehe juurde ja palub tal seekord laenata oma kuldset lampi külalistele, kes tema juurde tulevad.

Pakkumist kuuldes mõtleb rikas endamisi: “Mul on siin hea diil. Laenan oma kuldlambi vaesele – ja homme saan kaks kuldlampi – milline ilu!!”.

Nii laenab rikas mees vaesele oma kuldlambi – ainult et seekord möödub päev, kaks päeva, nädal ja veel üks nädal ning vaene mees lampi tagasi ei anna.

Rikas mees saabub vaese mehe majja täis viha: Miks sa mulle mu lampi tagasi ei anna? Mis on?”.

Vaene mees vastab rikkale mehele: “Ära küsi, mis juhtus. Mul on kahju teile kibedat uudist teatada, aga see kuldlamp, mille ma sinult laenasin… see on surnud!!!”.

Rikas mees sai veel vihasemaks: “Ütle, kas sa teed minu üle nalja? Kuidas saab lamp ära surra?”.

Vaene mees vastab talle: “Ja kuidas saab vaas sünnitada?”.

Järeldus: kes on nõus leppima absurdsustega oma elus mingis piirkonnas – ei tasu imestada, kui nad ümbritsevast absurdsusi ka mujal valdkondades aktsepteerivad…

Kõik emotsioonid:

1

Mali Benjian

10) assaf benyamini

24 maikuus B- 18:23

Avalikkusega jagatud

Uue kõikvõimsa kapitalistliku valitsuse loodud uus liikumine Iisraeli majandusliku karistamise soodustamiseks otsib:

1. patrullid vaeste inimeste leidmiseks nende kohtu ette toomiseks.

2. Piirkonna koordinaatorid kogu aeg uute patrullide asukoha leidmiseks.

3. Skauditööle vastuvõtt on võimalik ainult neil, kelle omakapital on vähemalt 2 miljardit NIS-i.

4. Skaudilt, kes eirab vaeseid inimesi, konfiskeeritakse kohe kogu vara ja raha.

5. Kriminaalõigused ja pikk vanglakaristus kandidaadi minevikus.

Moraalsete või eetiliste inimeste pöördumised ei paku teile huvi.

lol…

11) Näpunäiteid tööintervjuul läbi kukkumiseks:

1. saabuda haisvalt ja määrdunud riietega.

2. Küsige intervjueerijatelt nüri küsimusi nende isikliku elu kohta (kas nad on abielus/vallalised, mitu last neil on jne).

3. karjuda küsitlejate peale.

4. Võtke intervjuule kaasa raadio ja lülitage see aeg-ajalt suure helitugevusega sisse – ilma intervjuu endata.

5. Võtke intervjuule kaasa pihustatav õhuvärskendaja ja piserdage seda küsitlejatele näkku – ilma, et see oleks intervjuu endaga seotud.

6. Rääkige intervjueerijatele, et tuleme alati tööle sooviga õhutada rahutusi ja häirida ettevõtte või töökoha igapäevast tegevust.

7. Rääkige intervjueerijatele rikkalikust kriminaalsest või psühhiaatrilisest ajaloost. Soovitatav on olla võimalikult üksikasjalik.

Veel ideid?

lol…

12) assaf benyamini

Minut üks·

Avalikkusega jagatud

Nad räägivad ühest juudi linnast, kus elas palju vaeseid inimesi – nii palju, et nad ei suutnud talvekuudel oma kodu kütmise eest hoolitseda väga külma kliimaga piirkonnas.

Linnast mitte kaugel elas tuntud paganatest filantroop, kes polnud kunagi nõus linnarahvale annetama, et selle elanikud saaksid oma kodusid kütta.

Ühel karmimal talvepäeval läheb linna rabi lumme välja ja läheb heategija majja, et paluda tal annetada seal elavatele vaestele.

Heategija majja saabub rabi, kes avab ukse ja pakub rabile sissepääsu – mehe elukohas on ju sees soe ja hubane.

Kuid rabi keeldub mehe majja sisenemast – ja nad jätkavad vestlust, samal ajal kui heategija üritab pidevalt veenda rabit oma majja sisenema, kuid rabi nõuab, et ta jätkaks vestlust heategija lävel, ilma sisse astumata.

Vestluse käigus hakkab heategija, kes on alati oma köetud kodus ja külma ei tunne, juba ukselävel külma ilma – sedavõrd, et ta on lõpuks veendunud ja on nõus linnarahvale annetama. oma kodu kütta.

Järeldus: meie elus tuleb mõnikord ette olukordi, mida ei saa tegelikult mõista ilma neid meile illustreeriva isikliku kogemuseta.

13)

https://rentafriend.com/

rentida sõber

Veebileht, mille kaudu saate raha teenida, kui inimene pakub end vastavalt nõudlusele erinevate inimestega üle maailma vestelda (mingi vabakutselise töö).

Teise võimalusena on nende reklaamide järgi võimalik inimesi leida, et nendega üksinduse leevendamise eesmärgil vestelda – ja selle vestluse eest “vabakutselisele” maksta.

Ma pole seda saiti ega teenust isiklikult proovinud – seega ei saa ma nende kohta arvamust avaldada.

Igal juhul – see on üksinduse leevendamise võrguteenus….

14)raamatud-soovitused,arvustused,intervjuud

Pesja Sara Zelmanovitš

20 aprill

Palun levitada!

Olen 91-aastane holokausti ellujäänu. Kirjutasin hiljuti ühes uues raamatus oma lapsepõlvest holokausti ajal. Raamatu “Lapsepõlv” andis Yad Vashemi toetusel välja “The Galilean Publishing House”.

Raamat läbis Yad Vashemi komitee ja nende toetus kinnitab selle ajaloolist tähtsust. Mis puutub ajaloolise tausta kirjeldusse, siis see räägib 13-aastase poisi olelusvõitlusest Austria koondus- ja töölaagrites, kuhu mind Ungarist välja saadeti. Lugu on täis imesid, millel pole loogilist seletust.

(Kuigi ma kõnnin läbi surmaoru, ei karda ma kurja, sest sa seisad)

Ei ole vaja selgitada riiklikku hariduslikku vajadust sellise raamatu laialdaseks levitamiseks. Raamat on müügil Stimatsky raamatupoodides ja Zumati raamatutes, kuid ilma selle olemasolu avaldamata seda ei levitata ning see ei jõua avalikkuse ja tulevaste põlvkondadeni.

Palusin enamusel meediainimestel end aidata, avaldades artikleid, intervjuusid jne., aga nad keeldusid, sest ma pole piisavalt kuulus inimene, et nende arvamuse järgi hinnanguid saada.

Sellepärast ma palun teie abi. Tänan teid juba ette

Parimate soovidega

Yitzhak Walster Kodutelefon: 972-4-6940586 Mobiil: 972-52-8695778

15)

assaf benyamini

Avalikkusega jagatud

3 noort naist kohtuvad bussis.

Üks neist ütleb oma kahele sõbrannale: Teate, mu mees näitab minu vastu aastatega üha vähem huvi.

Naise kaks sõpra küsivad temalt: Ja mis on teie mehe elukutse?

Ta vastab: Mu mees on juurviljapoes müüja.

Tema kaks sõpra vastavad talle: mida sa tahad – su mees otsib alati uut ja värsket kaupa…

Ka teine ​​naine kolme hulgas ütleb, et abikaasa näitab tema vastu aastatega aina vähem huvi.

Tema kaks sõpra küsivad temalt: “Ja mis on teie mehe elukutse?”.

Ta vastab: “Meil-meil on palju autosid.”

Tema kaks sõpra vastavad talle: mida sa tahad – su mees otsib alati uusimaid modelle…

Kolmas naine ütleb oma kahele sõbrannale: “Teate, mu mees näitab aastatega minu vastu aina suuremat huvi.”

Ja tema kaks sõpra küsivad temalt: “Ja mis on teie mehe elukutse?”

Ta vastab: “Minu abikaasa on arheoloog”….

16) Jõe kaldal kohtuvad konn ja skorpion.

Skorpion pöördub konna poole: “Palun aidake mul jõgi ületada. Ma ei saa sellest üksi üle – ma ei tea, kuidas ujuda.”

Konn vastab: “Aga sa nõelad mind – ja me mõlemad upume ära.”

Skorpion: “Ma torkan sind – nii et me mõlemad uppume – miks!! Ma luban sulle – ma ei torgi sind.”

Konn on veendunud, kannab skorpioni seljas ja hakkab üle jõe ujuma.

Keset jõge tuleb nõel. Konn ja skorpion upuvad ja surevad.

Järeldus: Skorpion jääb alati skorpioniks. Mõnda asja ei saa muuta ega parandada.

17) Kohus mõistab kohtualuse, elukutselt elektriku, surma – hukkamise elektritooliga.

Nad võtavad elektriku jõuga ja seovad elektritooli külge ning valmistuvad selle aktiveerima, et kohtuotsus ellu viia.

Kuid mõni minut enne hukkamist läheb elektritool katki.

Võtke ühendust elektrikuga ja paluge tal tool parandada.

Elektrik: “Mis ma oskan öelda – tooli võin parandada, aga ei tee. Mul pole motivatsiooni.”

Hahaha…

18) Esitan hoiatuse: alljärgnev sisaldab karme ja šokeerivaid graafilisi kirjeldusi – kes ei talu, palutakse edasi minna ja postitust mitte jätkata (ja ei – see pole mingil juhul nali ega nali ):

Holokaustiajast on lugu laagrist, kus oma julmuses viidi läbi erakordseid meditsiinilisi eksperimente – ja isegi võrreldes teiste natside koondus- või hävitamislaagritega jääb nende nimi unustusse:

Näiteks: kogu inimese keha avamine – kaelapiirkonnast vöökohani ilma anesteetikume kasutamata. Kohutav on see, et väidetavalt tegid natside arstid neid katseid lai naeratus näol. Räägitakse ka oma julmuses ebatavalisest “operatsioonist”, mis hõlmas kolme etappi: esimeses etapis – ohvri kõhu avamine, loomulikult ilma anesteetikumide kasutamiseta. Teises etapis võtaksid nad elusad kassid ja asetaksid need loodud meediumisse. Kolmandas etapis õmblesid nad kinni ohvri kõhu, kus oli elus kass sees – ja siis visati see vang laagriõue ja lastakse tal aeglast surma surra, kuni ta hinge heitis.

Ilmselt olid valdav enamus nende katsete ohvritest juudid.

Kuid ikkagi on mõned küsimused:

Kas need katsed olid osa nn meditsiinilistest uuringutest, mille viis läbi dr Yosef Mangala?

Mis aastal need toimusid ja mis laagris? Kas Saksa ohvitseride seas oli katseid katsete läbiviimisele vastu seista – või oli toetus neile ülekaalukas?

Ja kas oli juhtumeid vangide puhul, kus taheti neid katseid läbi viia, kuid ühel või teisel viisil õnnestus nad julmast saatusest päästa? Kas selliseid lugusid on?

19) assaf benyamini

üks minut

kellele: “Parlament sotsiaal.“.

Teema: Platvormiotsing.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Mõtlesin järgmisele ideele töötada välja rakendus inimestele, kes põevad haigusi, millega kaasneb kognitiivne langus ja dementsusseisundid, nagu Alzheimeri tõbi:

Nagu me teame, kaotavad patsiendid, kes põevad haigusi, mille peamiseks tunnuseks on kognitiivne langus (nagu Alzheimeri tõbi või muud dementsusseisundiga haigused), järk-järgult paljusid võimeid, nagu lühiajaline mälu või igapäevane toimimine. järk-järgult halveneb. Idee on luua tarkvara või süsteem, mis on mõeldud inimestele, kes on selles olukorras. Väljakutse on koondada sellisesse süsteemi kõik programmid või süsteemid, mida inimene kasutab – ja tehisintellekti süsteemi kaudu muutub töömehhanism haiguse edenedes järjest lihtsamaks. Muidugi selleks, et süsteem üles ehitada võimalikult täpselt seda kasutava inimese olukorraga kohandub, on arenduse käigus vaja konsulteerida ja teha koostööd aju-uurijatega,

Süsteemi eesmärk on loomulikult võimaldada inimestel, kes on harjunud arvutit erinevatel eesmärkidel kasutama ja kes on dementsuse äärel, mitte täielikult kaotada juurdepääsu süsteemidele, mida nad olid harjunud kasutama mitu aastat oma elust. – ja seeläbi mingil määral parandada nende elukvaliteeti, mis on juba haiguse enda sümptomite tagajärjel oluliselt kahjustatud.

Nii palju siis ideest endast.

Kuigi see on idee, mille peale ma mõtlesin, pole mul isiklikus elus dementsuse raviga mingit pistmist.

Tahaksin märkida, et kõiges, mis mind isiklikult puudutab, on mitmeid asju, mida tuleks arvesse võtta:

1. Ma ei ole professionaal programmeerimise alal ega professionaal aju-uuringute, tunnetuse ega neuroloogia vallas – ja sel põhjusel ei saa ma sellise projektiga samm-sammult kaasa minna.

See on idee, mille peale ma mõtlesin – ja peale esialgse idee ei saa ma aidata projekti üheski teises etapis.

2. Elan väga väikese sissetulekuga – riikliku kindlustusinstituudi puudetoetusega. Seetõttu ei ole mul võimalust idee realiseerimiseks mingeid eelarveid investeerida. Ja mis veel: minu olukorra tõsiduse tõttu ei aita isegi väga suured allahindlused.

3. Ma elan Jeruusalemmas Kiryat Menachemi naabruses ja mul ei ole autot ega juhiluba. Tervise ja rahalise seisu tõttu pole ka võimalust, et mul õnnestub tulevikus juhiluba saada või autot osta.

Seetõttu puudub minu võimalus tulla nõustamiskoosolekutele nende ettevõtete kontoritesse, mis asuvad minu elukohast tunduvalt kaugemal.

Minu küsimus teile on: milline on teie arvates kõige sobivam internetiplatvorm sellise projekti üleslaadimiseks, haldamiseks ja reklaamimiseks?

Minu isikuandmed:

Eesnimi – assaf. Perekonnanimi – benyamini.

Isikukood-029547403.

Täielik postiaadress –

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

Telefoninumbrid: salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud.

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

Minu veebisait: https://www.disability55.com/

C. Allpool on meil, mille saatsin Klaliti tervishoiuteenuste Jeruusalemma ringkonnale:

Kirjad Jeruusalemma ringkonna üldistele tervishoiuteenistustele.

Yahoo / saadetud

assaf benyamini< [email protected] >

Saaja:

[email protected]

Esmaspäeval, 5. juunil kell 23.09

Saaja: Klalit Health Services – Jeruusalemma piirkond.

Teema: Minu taotlus on lisatud siia..

Lugupeetud prouad/ härrad.

Mõni aeg tagasi jätsin Klalit Tervishoiuteenuste kodulehele järgmise teate.

Soovin saada värskendust selle rakenduse käsitlemise kohta. Juhin tähelepanu, et kokkuvõtet minu 1. juunist 2023 toimunud perearstivisiidist ei ilmu kodulehe personaalses osas.

Tervitused, assaf benyamini.

14. mail 2023 käisin perearsti juures – ja paar minutit peale arstitoast lahkumist tegin kliinikus EKG testi. Välja arvatud see, et perearsti külastuse kokkuvõte, samuti EKG testi tulemus. et ma ei ilmunud oma isiklikus piirkonnas “Klalit Online” veebisaidil. Seetõttu olen huvitatud sellest, kuidas sellest probleemist üle saada, ning lubada mul vaadata neid dokumente oma meditsiinilisest toimikust ja laadida need oma kodusesse arvutisse.

Parimate soovidega,

assaf benyamini.


Minu isikuandmed:


Eesnimi – assaf. Perekonnanimi – benyamini.

Isikukood – 029547403.

Täielik aadress posti kohaletoimetamiseks –

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

A sissepääs – korter 4, Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

Telefoninumbrid: salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

Terapeutiline seade, milles ma olen:

Ühing “Reut” – Hostel “Avivit”,

6 Ha-Avivit Street, Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9650816.

Telefoninumbrid hosteli kontorites: 972-2-6432551. ja: 972-2-6428351.

Perearst, kelle juures mind jälgitakse:

Dr Brandon Stewart,

Daniel Yanovsky tänav 6,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9338601.

Telefoninumber kliiniku kontorites: 972-2-5098282.

Faksinumber kliiniku kontorites: 972-2-6738551.

Vanus: 50. Perekonnaseis: Vallaline.

D. Siin on tarkvara idee, millele ma mõtlesin:

Kahjuks on viimastel aastatel (kirjutan neid sõnu teisipäeval, 6. juunil 2023) Iisraeli osariigis lasteaedades esinenud väikelaste väärkohtlemise juhtumeid, mis avastatakse pärast seda, kui lapse vanemad paigaldavad kaamerad, kui ja millal on lasteaiaõpetaja või lasteaia haridustöötajate kahtlus kuritegudes.

Kui juhtumid jõuavad politseiuurimiseni, venib uurimine mõnikord mitu kuud või isegi kauem, kuna paljude tundide salvestiste vaatamiseks vajalike töötajate värbamine on keeruline.

Väljakutse on välja töötada tehisintellektil põhinev tarkvara, mis skannib videoid ja esitab teadlastele probleemsed lõigud, milles esineb väärkohtlemist, näiteks: sundtoidetud laps, tähelepanuta jäetud laps, kes ei saa tähelepanu. ta vajab päeval, lasteaiakasvataja käest peksa saanud last ja muud.

Nii saab uurimisi muuta tõhusamaks, säästa tööjõudu – ja viia olukorrani, kus on võimalik kiiremini edasi liikuda süüdistatava suhtes algatatud kohtumenetlusega.

E. Allpool on e-kiri, mille saatsin erinevatesse kohtadesse, et aidata Nigeeria kodanikku, kellega kirjavahetust pidasin:

Saaja:

Teema: Ma kandideerisin.

Lugupeetud prouad/härrad.

Viimastel päevadel (kirjutan neid sõnu kolmapäeval, 1. detsembril 2121) pidasin sotsiaalvõrgustikus Facebook lisatud kirjavahetust ühe Nigeeria elanikuga – ja tema sõnul vajab eelnev kiiret arstiabi. Kuid kahjuks ei ole tema riigi tervishoiusüsteemis meditsiinilist abi, mida ta vajab.

Minu küsimus teile on järgmine: kas teate mõnda Iisraeli või muud abiorganisatsiooni, mis tegutsevad tema elukohas (allpool on toodud tema elukoht ja temaga ühenduse võtmise viis), kes võiksid sinna jõuda ja teda aidata?

Lugupidamisega

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-Korter 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

Telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757.

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) e-posti aadressid [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

loss

Soovin, et ühel päeval ma teisipäeval 20:59

loss

Tere õhtust siit

Sisenema

loss

Sir, ma vajan teie abi. ma olen väga haige

Sisenema

Kolmas 21:40

sa saatsid

mida ma saan aidata? Ma ei ole arst ja mul pole meditsiinilist haridust. Nii et ma ei saa teile nõu anda, mida teha – arvan, et parem on küsida arstidelt – mitte minult. Assaf Benyamini.

Sisenema

loss

Sir, kuna sel nädalal ei saa ma isegi voodist tõusta, olen väga haige malaaria ja kõhutüüfus, pole raha haiglasse minekuks.

Sisenema

Kolmas 22:00

sa saatsid

Nii et see on tõesti väga raske probleem – ma ei tea, mida teile kirjutada. Muidugi pole maagilisi lahendusi. Samuti ei tea ma midagi teie elamispiirkonnast. Aga võib-olla on midagi, mida saate kontrollida: nagu me teame, mõnes maailma piirkonnas ja see võib juhtuda väga erinevatel põhjustel, miks kohalikul elanikkonnal puudub juurdepääs arstiabile. ravi nagu haiglad. Mõnes neist kohtadest on rahvusvaheliste heategevusorganisatsioonide kontorid, mis püüavad kohalikke elanikke sellistes probleemides aidata. Kas teate selliseid kontoreid oma piirkonnas? ja kui on sellised kontorid äkki proovige neile helistada ja neile olukorda selgitada?

assaf benyamini.

Sisenema

Kolmas 22:42

loss

Hmmm mitte Nigeerias

Sisenema

loss

Ma arvan, et panen oma saatuse sellesse, mis välja tuleb

Sisenema

Kolmas 23:33

sa saatsid

Mis linnas Nigeerias sa elad? ja mis tänaval/naabruses? Kas saate oma telefoninumbri kirjutada? Jagan meie kirjavahetust Nigeeria ministeeriumidega – võib-olla saab mõni neist aidata. Võib-olla aitavad teie täpsed andmed nendel organisatsioonidel kiiremini kohale jõuda ja teid aidata. Assaf Benyamini.

Sisenema

sa saatsid

Lugesin, et paljud Nigeeria arstid lähevad Nigeeriast saadava kõrgema palga tõttu välismaale tööle – kas see on tõsi? Kas see on põhjus, miks Nigeerias on nii vähe arste ja meditsiinilist abi? Või võib-olla pole see probleem ja põhjused on muud? Assaf Benyamini.

Sisenema

9:59

Saite Castle’ilt vastuse

Algne sõnum:

Lugesin, et paljud Nigeeria arstid lähevad välismaale tööle, sest…

Nigeerias on intelligentsed arstid (arstid), kuid valitsus ei hoolitse nende eest, ei hooli neist, enamik meie arste on väljaspool riike, nagu te ütlesite, sellised riigid nagu Saudi Araabia, USA, Canda, Ühendkuningriik jne. eelmistel aastatel streikisid meie arstid, streik tähendab töö peatamist valitsuse tõttu ei taha anda järele nende nõudmistele nagu palgatõus arstid ja teised meditsiiniasutused streikisid, mille tõttu kaotasid paljud kannatus elu nende terviseseisundi kontrollimiseks täitus surnukeha iga päev surnukehadega

Sisenema

loss

Miks meie valitsusametnikud nende eest hoolitsevad seal, kus kõik valitsusametnikud ravile sõidavad ja ei ravi end siin Nigeerias, on väga häbi ja kahju, et meie, nemad kodanikud, kannatame selle kõige rohkem

Kui ma otsustan haiglasse minna, siis nad ei võta mind vastu ilma ravi alustamiseks suurt rahasummat sissemaksmata ja pärast ravi maksan kokku tohutu summa ja mul pole sellist raha.

Sisenema

10:23

loss

Kui ma tean, kuidas saan siit riigist lõplikult lahkuda, vajan sponsorit, kui saate selle, olen õnnelik

Sisenema

11:30

sa saatsid

Ma ei tea ühegi sponsori kohta. Ainus viis, kuidas saan aidata, on postitada meie kirjavahetust Nigeeria võimudele – mul pole muid võimalusi. Olen ainult lihtne kodanik – ja ma ei saa neid fakte muuta ega maailma parandada.

Assaf Benyamini.

Sisenema

Saite Castle’ilt vastuse

Algne sõnum:

Ma ei tea ühegi sponsori kohta. ainus viis, kuidas saan aidata, on selle postitamine.

Härra pole probleemi

Sisenema

loss

Las ma küsin midagi?

Sisenema

sa saatsid

kindlasti võid küsida mida iganes tahad.

Sisenema

loss

Ok, tänan härra publiku eest

Sisenema

loss

Sa elad ju Iisraelis?

Minu unistus on lahkuda sellest kannatuste riigist, et reisida välja ja otsida rohelisem karjamaa. Pean silmas tööd. Ma tahan teada, kas see on võimalik, kui teil on inimesi, kes vajavad seal tööjõudu, kellega saaksin koos töötada?

Sisenema

loss

Mulle ei meeldi inimestest sõltumine

Sisenema

12:35

sa saatsid

Mul ei ole sidemeid – ja mul pole isiklikku tunnustust ühegi organisatsiooni või eraisikuga, kes vajavad tööjõudu. Selles maailmas sõltume me kõik teistest inimestest – pole inimest, kes suudaks ilma selleta elada. Võin teile sügava kurbuse ja häbiga öelda, et siin Iisraelis suhtuvad võimud Aafrikast pärit immigrantidega väga halvasti. oleme ka väga väike riik ja meie valitsusel ei saa olla muud poliitikat kui nende saabumise takistamine. Viimase 3-4 aasta jooksul ehitati selleks meie lõunapiirile Egiptusega väga kõrge müür. Meie riigis kehtib “חוק השבות” – seadus, mis lubab juutidel tulla, kuid mitte teistel rühmadel. Mittejuudid tulevad aeg-ajalt tööle – ja nad peavad mõne aasta pärast elama. see on meie võimude poliitika. Samal ajal on mõned Iisraeli organisatsioonid, kes püüavad aidata teistes riikides – ka Aafrika riikides. Kui annate mulle täiendavaid üksikasju, näiteks oma telefoninumbri, Nigeeria linna, kus te elate ning millises naabruskonnas ja tänaval, võin proovida teid neile suunata – muidugi ainult siis, kui olete sellest huvitatud. Assaf Benyamini.

1

Sisenema

12:54

Saite vastuse aadressilt

Ma pean teile natuke endast rääkima, enne kui annan teile oma andmed, ma olen siin maailmas nii palju kannatanud lapsepõlvest kuni sündimiseni 5. mail 1995 kaotasin oma isa 5-aastaselt, kuna mu isa suri asjad. ei olnud nii, nagu pidi olema, lõpetasin keskkooli 2014. aastal, kuid ootasin 2019. aastani, sest raha polnud edasiseks tegevuseks, 2019. aastal otsustasin ülikooli astuda riskida, kirjutasin sisseastumiseksami, mille sooritasin ja mind võeti vastu. ülikool õppima unistuste kursust Olen igatsenud õppida KRIMINOLOOGIA JA Lossi

Algne sõnum:

Mul ei ole sidemeid ja mul pole isiklikku tunnustust…

TURVALISUSÕPINGUD Abiellusin samal aastal, kuna Aafrika traditsioonide kohaselt on mu vanemate ja isa ainuke laps hiljaks jäänud, pean õigel ajal abielluma, mistõttu abiellusin selle aasta alguses oma naisega, kuna tal oli tõsine probleem lapse sünnitamisega. enneaegne laps Cs-i tõttu ja me kaotasime lapse kõik see panid mind raskustesse, kaotasin keskendumisvõime selle aasta keskel, ma katkestasin koolist, kuna ma räägin teiega praegu, meil pole midagi oma elu säilitamiseks teha, oleme töökohad, söör

Sisenema

loss

Riik: Nigeeria

Elukohariik: Ebonyi osariik

Linn/elukoht: Abakaliki

Telefoninumber: +2348138412994

Sisenema

13:37

sa saatsid

Ok – ma püüan aidata organisatsiooni või ühingut, kes saab aidata – aga ma ei saa midagi lubada. Igatahes proovin.

assaf benyamini.

F. Allpool on kirjeldus süsteemist, mida ilmselt ei eksisteeri ja mida on tänapäeval olemasolevate tehnoloogiatega võimatu arendada (ja igal juhul on see vaid kujutlus, mitte mingisugune praktiline ettepanek):

Nagu me teame, leidub igas maailma piirkonnas loodusnähtusi või kahjulikke putukaid, mis häirivad inimesi või ohustavad neid või mõnikord isegi takistavad asustamise võimalust (Antarktika ekstreemsed kliimatingimused, mis ei võimalda asulaid, termiite Prantsusmaa ja Hispaania piirialadel, mis ohustavad paljusid puitmaju, et neis piirkondades on jaaniussiparved, mis mõnikord ilmuvad Iisraelis ja teistes Lähis-Ida riikides ja ohustavad põllukultuure jne) ja idee, mida ma mõtlesin. umbes selles kontekstis on:

Avatud on tehisintellektil põhinev relvasüsteem, mis “teab”, kuidas käivitada parve robotputukaid, kes teesklevad samas piirkonnas eksisteerivaid kahjureid, ajades nii segadusse vaenlase, kes aktiveerib kahjuritõrjesüsteemid, mis ei aita, loomulikult robotputukate vastu. Idee seisneb selles, et süsteem teab alati, millised putukad teesklevad käivitamist, tuginedes selle operaatorite sisestatud andmetele. Lisaks võib tulistamissüsteemide paigaldamine nendele robotputukatele põhjustada palju suuremat segadust ja anarhiat. Sellises olukorras võib vaenlane ekslikult arvata, et põhjus, miks kahjurite probleem ei lahene, on ebapiisav pestitsiidide kasutamine, mis sunnib teda kasutama pestitsiide palju suuremas annuses ja põhjustab sel viisil topeltkahju – ja see kõik on tõsi ,

Sama väljamõeldud stsenaariumi kohaselt hakkavad riigid seda tüüpi relvade vastu välja töötama kaitse-, avastamis- või pealtkuulamisvahendeid, mis võivad avada kampaania, mida pole kunagi kogu inimkonna ajaloo jooksul eksisteerinud (ja nagu teate, mis tahes vahendeid, et inimene või inimeste rühm areneb – jääb alati inimeseks või inimeste rühmaks teisest kohast või Teinekord osatakse välja töötada süsteem, mis hävitab eelmise või häirib oluliselt selle toimimist.Ja see põhimõte on alati tõsi: maailmas, kus me elame, on pidevalt ehitus- ja hävitamissüsteemid ning nii ei käitu mitte ainult inimesed, vaid ka loodus ise – kogu aeg ehitab ja hävitab vaheldumisi) .

Muidugi võivad kübervaldkonnas areneda ka piinajad, kes püüavad häirida nende süsteemide aktiveerimist vaenlase poolt või alternatiivina püüab neid relvasüsteeme kasutama hakkav armee kasutada samu kübertööriistu, et saboteerida vaenlase pealtkuulamissüsteeme. .

G. Allpool on selgitus tarkvara kohta, mida ma otsin:

Otsin tarkvara ehk süsteemi, mille abil saaks tehisintellekti abil automaatselt videoid luua, vastavalt mudelile filki.ai Kasutasin seda kuni tänaseni, kui see järsku lakkas töötamast (kõik videod, mida üritan nende kaudu luua, vaikivad ja ma ei tea, kuidas seda probleemi lahendada).

Juhin tähelepanu, et olen inimene, kes elab väga väikese sissetulekuga – Kindlustusinstituudi puudetoetusega ja seetõttu otsin tarkvara või sellist süsteemi, mida saaks tasuta kasutada.

Kas teate seda tüüpi süsteemi?

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

Iisrael, postiindeks: 9662592.

Telefoninumbrid: salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud.

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] 

või: 1972assaf@mailfence.com või: [email protected] või: [email protected]

H. Siin on tarkvaraidee, millele ma mõtlesin:

Süsteem, kuhu on võimalik sisestada teatud kasutajaandmeid nagu nimi, e-posti aadress või telefoninumbrid – ja pärast interneti skannimist on võimalik saada linke kõikidele kontodele, millega andmed on seotud.

See võib aidata kasutajaid, kellel on kontosid paljudel saitidel ja kes ei suuda neid kõiki meeles pidada – ja selline otsing võib sellistel juhtudel kindlasti aidata.

I. Järgmine on minu kirjavahetus ettevõttega “Kupel Ram Produktion Sahramet”:

assaf benyamini< [email protected] >

Saaja:

Koppel, Zeev

Kolmapäeval, 14. juunil kell 15.30

Kõik need asjad on mulle teada.

Teatavasti on idee kaitsmiseks alati vaja teha korrektset koostööd patendivolinike bürooga.

Minu puhul ei ole see minu madala sissetuleku ja suutmatuse tõttu nende büroode teenuste eest mingil juhul maksta.

Igal juhul pole kavatsust sellega raha teenida – see ei juhtu siin kummalgi juhul.

Eesmärk on, et selline süsteem töötataks tõepoolest välja Alzheimeri tõvega patsientide heaolu nimel.

See on minu selleteemaliste päringute ainus eesmärk.

Parimate soovidega,

assaf benyamini.

Peida algne sõnum

Kolmapäeval, 14. juunil 2023 kell 12:32:15 GMT+3, Koppel, Zeev < [email protected] > kirjutas:

Tere härra Benjamin

Aitäh kirjutamast

Teie esitatud idee on tõesti väga huvitav

Meie ettevõte ei saa sellist lahendust kogu selle mõju tõttu aktsepteerida

Ärge laske mu vastusel teid heidutada, on palju suuri tarkvaramaju, mis suudavad selle kinda kätte saada – One, Matrix, Emet Maschut, Chilan, Melam jne või meditsiinivaldkonna idufirmad (leiate Google’ist)

Pange tähele, et nad võivad idee võtta ja sellise süsteemi välja töötada täiesti ilma teieta ja teid teavitamata….kui soovite ideed veidi kaitsta, ärge avaldage kogu asja

Nõuanne – eemalda ID-kaardi number oma isikuandmete hulgast. Soovitav on seda mitte saata, kindlasti esmase suhte loomise etapis

Parimate soovidega

Zeev Kopel

tegevdirektor

Copal Ram Software Production (1989) Ltd

Juudi riik 60

PO 12260

Herzliya

IISRAEL 4676652

Tel 972-77-2060606

Faks 972-77-2060039

‪Kolmapäeval, 14. juunil 2023 kell 9:46‫’assaf benyamini’ müügi kaudu < [email protected] > kirjutas:

Saaja: “kopelreem.com”.

Teema: tarkvara/süsteem dementsusega inimestele.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Mõtlesin järgmisele ideele töötada välja rakendus inimestele, kes põevad haigusi, millega kaasneb kognitiivne langus ja dementsusseisundid, nagu Alzheimeri tõbi:

Nagu me teame, kaotavad patsiendid, kes põevad haigusi, mille peamiseks tunnuseks on kognitiivne langus (nagu Alzheimeri tõbi või muud dementsusseisundiga haigused), järk-järgult paljusid võimeid, nagu lühiajaline mälu või igapäevane toimimine. järk-järgult halveneb. Idee on luua tarkvara või süsteem, mis on mõeldud inimestele, kes on selles olukorras. Väljakutse on koondada sellisesse süsteemi kõik programmid või süsteemid, mida inimene kasutab – ja tehisintellekti süsteemi kaudu muutub töömehhanism haiguse edenedes järjest lihtsamaks. Muidugi selleks, et süsteem üles ehitada võimalikult täpselt seda kasutava inimese olukorraga kohandub, on arenduse käigus vaja konsulteerida ja teha koostööd aju-uurijatega,

Süsteemi eesmärk on loomulikult võimaldada inimestel, kes on harjunud arvutit erinevatel eesmärkidel kasutama ja kes on dementsuse äärel, mitte täielikult kaotada juurdepääsu süsteemidele, mida nad olid harjunud kasutama mitu aastat oma elust. – ja seeläbi mingil määral parandada nende elukvaliteeti, mis on juba haiguse enda sümptomite tagajärjel oluliselt kahjustatud.

Nii palju siis ideest endast.

Kuigi see on idee, mille peale ma mõtlesin, pole mul isiklikus elus dementsuse raviga mingit pistmist.

Tahaksin märkida, et kõiges, mis mind isiklikult puudutab, on mitmeid asju, mida tuleks arvesse võtta:

1) Ma ei ole professionaal programmeerimise alal ega professionaal aju-uuringute, kognitsiooni ega neuroloogia valdkonnas – ja sel põhjusel ei saa ma sellise projektiga samm-sammult kaasa minna.

See on idee, mille peale ma mõtlesin – ja peale esialgse idee ei saa ma aidata projekti üheski teises etapis.

2) Elan väga väikese sissetulekuga – puudetoetust riiklikust kindlustusinstituudist. Seetõttu ei ole mul võimalust idee realiseerimiseks mingeid eelarveid investeerida. Ja mis veel: minu olukorra tõsiduse tõttu ei aita isegi väga suured allahindlused.

3) Elan Jeruusalemmas Kiryat Menachemi naabruses ja mul ei ole autot ega juhiluba. Tervise ja rahalise seisu tõttu pole ka võimalust, et mul õnnestub tulevikus juhiluba saada või autot osta.

Seetõttu puudub minu võimalus tulla nõustamiskoosolekutele nende ettevõtete kontoritesse, mis asuvad minu elukohast tunduvalt kaugemal.

Kas arvate, et siin võiks olla mõni aadress sellise projekti edendamiseks või peaksin selle maha jätma ja kogu asja unustama?

Minu isikuandmed:

Eesnimi – assaf. Perekonnanimi – benyamini.

Isikukood-029547403.

Täielik postiaadress –

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

Telefoninumbrid: salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud.

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

Minu veebisait:  https://www.disability55.com/

J. Siin on küsimus/probleem, millele mõtlesin:

Nagu kõik maletajad teavad, on 8 reast ja 8 veerust koosnevas malelauas 8 emandat, mida saab lauale asetada ilma, et ükski neist oleks teise löögivahemikus.

Teisest küljest on väiksemal, 3 rea ja 3 veeruga laual 2 emandat, mida saab paigutada ilma, et ükski neist oleks teise löögivahemikus.

Aga mis juhtub palju suuremates paneelides? Näiteks: kujuteldaval tahvlil, mis koosneb 1000 reast ja 1000 veerust – mitu emandat saab sellele asetada, ilma et ükski neist oleks teise löögiulatuses? Või näiteks 10 miljonist veerust ja 100 miljonist reast koosnevale tahvlile – kui palju kuningannasid saab paigutada, ilma et ükski neist oleks teise silmatorkavas ulatuses?

Ja üldreegel: eeldades, et meil on tabel x rida ja y veergu – kas on võimalik leida valem, mille abil saab arvutada emandade arvu, mida saab paigutada, ilma et kumbki neist oleks muud? Ja kas on näiteks teoreetiliselt mingi arvutiprogramm, mis suudab joonistada sama suurt tahvlit, mis koosneb näiteks miljardist reast miljard veergu, mis peale selle, et suudab arvutada, mitu emandat saab sinna panna ilma et ükski neist oleks teisest silmatorkavas ulatuses, on tarkvaral ka võimalus teada, millistesse ruutudesse need täpselt paigutada?

Kas matemaatikud või arvutiinimesed on kunagi proovinud seda ülesannet lahendada? Ja kui jah, siis millised olid nende järeldused?

K. Allpool on sõnum, mille saatsin sotsiaalvõrgustiku Facebook kaudu Iisraeli ehitus- ja elamuministrile Yitzhak Wasserlaufile:

sa saatsid

Rahu olgu minister Yitzhak Wasserlaufiga:

Teema: alaline elukoht puuetega inimestele.

Lugupeetud härra.

Olen 50-aastane puudega inimene Jeruusalemmast, kes pole aastaid saanud tööturule naasta. Elan praegu riikliku kindlustusinstituudi invaliidsustoetusest – ja saan üüri maksmiseks abina umbes 770 NIS kuus (ja nüüd on probleem selle olulise abi saamisega – ja selle kohta lisateavet hiljem minu artiklis). kiri). Selge on see, et puudega inimesel ei ole sellises olukorras mingit võimalust korterit soetada ega püsiva elukoha lahenduseni jõuda. Ja veel enam: ka Iisraeli osariigi riiklike eluruumide halvenemine ei anna puuetega inimestele mingit võimalust. Küsimus, mille poole soovin teile, ehitus- ja elamuministeeriumile, selles küsimuses esitada: Kas avaldate oma arvamust selles problemaatilises küsimuses? Kas ehitus- ja elamuministeeriumil on plaane, mis võimaldavad minu olukorras puuetega inimestel siiski alalise elukoha saada?

Parimate soovidega,

assaf benyamini.

post Scriptum. Allpool on e-kiri, mille saatsin erinevatesse kohtadesse ehitus- ja elamuministeeriumi vastuse puudumise kohta:

Saaja:

Teema: Ehitus- ja elamuministeerium – vastuse puudumine.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Üritan saata ülaltoodud e-kirja Ehitus- ja Elamuministeeriumi avalike päringute osakonnale – seoses nendelt läbi firma MAGAAR saadava üüri maksmise abi peatamise otsusega – ja see põhineb vale teave, välja arvatud see, et e-kiri, mida üritan neile saata, on [email protected] , saabub mulle tagasi ja seda pole sihtkohta toimetatud. Mida teha? Usun, et otsus lõpetada üüritoetuste maksmine ainuüksi ehitus- ja elamuministeeriumi tellija ebapiisava bürokraatliku käitumise tõttu on skandaalne otsus. Samuti ei pöördu keegi minuga tagasi ega selgita, mis selle asjaga toimub. See pole lihtsalt õige käitumine!! Miks te niimoodi kohtlete elanikkonna nõrgemaid kihte? Miks???

Parimate soovidega,

assaf benyamini.

28.6.2023 a

Saaja: Ehitus- ja elamuministeerium – avalike päringute osakond.

Teema: üüriabi.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Olen Assaf Benyamin Jeruusalemmast ja olen aastaid saanud ehitus- ja elamumajandusministeeriumilt abi üüri maksmiseks ettevõtte MAGGAR kaudu – kes otsustas üüriabi ootamatult lõpetada – ja seda ebaõige teabe põhjal. Juhin tähelepanu sellele, et e-kiri, mida ma üritan neile selles küsimuses saata, tuleb mulle tagasi ja seda sihtkohta ei toimetata. Veelgi enam: kui üritan neid telefoninumbril 8583* kätte saada, lähevad kõned välisele infotelefonile, mitte MAGAARi töötajatele. Mul on teile lihtne küsimus: miks peaks puudega inimest asjata niimoodi piinama? Miks lõpetatakse üüri maksmise abi andmine ebaõigete andmete alusel? Ja miks ei ole võimalik MAGAARi firmat telefoni või meili teel kätte saada, et nendega asi klaarida? Ootan vastust sellel teemal!! Palun vaadake minu avaldust kui kaebust ettevõtte MAGAAR vastu.

Parimate soovidega,

assaf Benyamini.

post Scriptum. 1) Terapeutiline seade, milles ma olen:

Ühing “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit 6,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

Iisrael, postiindeks: 9650816.

Telefoninumbrid hosteli kontorites: 972-2-6432551. Või: 972-2-6428351.

Hosteli e-posti aadress: [email protected]

Hosteli meeskonna sotsiaaltöötaja, kes töötab minu korteris: proua Sara Stora-972-55-6693370.

2) E-posti aadress, millele püüdsin ülaltoodud sõnumit MAGAAR ettevõttele saata: [email protected]

Saaja: MAGGAR Company – Jeruusalemma filiaal.

Teema: Teie sõnum politseilt.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Esmaspäeval, 26. juunil 2023 kell 19:32 sain teilt järgmise sõnumi:

Tere, Teie liisingu lõppedes peatuvad abiraha väljamaksed 07/2023 kuul. Ehitus- ja elamuministeerium kutsub uuest üürilepingust teatama veebivormis riikliku isikutuvastussüsteemi kaudu https://go.gov.il/contract-update  ilma vajaduseta tulla ettevõtte filiaali. Võid muidugi Megeriga ühendust võtta. Lisateabe saamiseks võtke ühendust *8583. Tervitused, ehitus- ja elamuministeerium

Juhin tähelepanu, et Teie sõnum on segane ja arusaamatu, kuna korteriomanikuga sõlmitud leping (mille koopia ka Teile anti) lõpeb 14. juulil 2024. Leping, mille sõlmin, on kaks aastat ja mitte üks aasta – ja seetõttu lõpeb see veidi rohkem kui aasta pärast ja mitte tänapäeval. Neil põhjustel ei ole mulle selge, miks otsustasite lõpetada mulle üüri maksmiseks saadava abi – ja seda ebaõigete andmete põhjal. Ootan selgitusi.

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

Telefoninumbrid: salajases kodus ahistamise ja Iisraeli politseile esitatud kaebuse tõttu, mida ei käsitletud.

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: assafff[email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

3) Juhin tähelepanu, et viimase aasta jooksul on minu füüsiline tervis märgatavalt halvenenud. Sel põhjusel on mul väga raske tulla füüsiliselt teie kontorisse asja lahendamise eesmärgil – ja seetõttu palun teil seda asja kaaluda ja lubage mul asja lahendada kaugjuhtimisega kodus arvuti kaudu ilma sundides mind teie juurde tulema, et asja lahendada.

4) Lisan Teile saadetud avaldusele koopia üürilepingust, millele hetkel alla kirjutan – selle koopia, mis, nagu mainitud, toimetati Teieni umbes aasta tagasi, kui mina üürilepingut allkirjastasin.

5) Saadan teile selle sõnumi nüüd faksi teel, kuna e-kiri, mida püüdsin teile saata aadressil [email protected] , jõudis mulle tagasi ega jõudnud sihtkohta.

L. Järgnevalt kirjeldan seda tegematajätmiste ahelat, millega hetkel kokku puutun (kirjutan neid sõnu teisipäeval, 4. juulil 2023), mille tõttu ei ole võimalik ehitus- ja elamuministeeriumiga ühendust võtta, kui ja millal selle järele on vajadus:

1) Minu üürileping lõppeb umbes aasta pärast – sellest on ka MGR hästi teadlik. Tema kaudu saan abi. Ja vaatamata sellele ja vaatamata sellele, et üürilepingu koopia anti umbes aasta tagasi MJR-le, otsustasid nad saata mulle sõnumi, milles öeldi, et kuna leping minu korteris lõpeb, siis väidetavalt 7. /2023 Pean nende juurde tulema uue lepinguga, muidu jääb abi andmine pooleli. Ja lühidalt: abi andmise lõpetamine ebaõigete andmete alusel.

2) Sellekohasele pöördumisele ettevõtte MAGAAR poole ei vastatud. Nende vastustest: “Kandasime”, “selle eest hoolitsetakse” – sellest pole muidugi võimalik midagi aru saada. Usun, et kodanikuna, kes seda tüüpi tegematajätmist kohtab, on mul kindlasti õigus vastusele.

3) Selles olukorras proovisin ehitus- ja elamuministeeriumile meili saata. välja arvatud see, et meilid, mille saadan [email protected] , tulevad mulle ükshaaval tagasi ja ei toimeta sihtkohta. Seetõttu soovin teada, kas olete mind blokeerinud ja miks ma ei saa ehitus- ja elamuministeeriumiga e-posti teel ühendust võtta.

4) Kaks päeva tagasi (kirjutan seda teisipäeval, 04.07.2023) sain MGR-lt teate, et minu kontole kantakse abisumma üüri maksmise eesmärgil summas 100 NIS.

Pean märkima, et olen saanud seda abi juba aastaid, mis praegu ulatub 770 NIS-ni kuus – ja ma ei saa aru, miks seda vähendati vaid 100 NIS-ni kuus. Sellisel sammul pole mingit õigustust.

5) Veateade, mille ma kohtan ebaõnnestunud katsetel võtta ühendust ehitus- ja elamuministeeriumiga e-posti teel:

 

[email protected]

maksusõnum

10:50

Ei Saate kohaletoimetamiseks: Minu kirjad küsivad avalikkust ehitus- ja elamumajandusministeeriumist

Edastamatu: kirjad Elamu- ja Elamuministeeriumi avalikele päringutele

Yahoo/Inbox

[email protected]

kellele:

[email protected]

Teisipäeval, 4. juulil kell 10.50

Nendele adressaatidele või rühmadele kohaletoimetamine ebaõnnestus:

[email protected] ( [email protected] ) Teie sõnumit ei olnud võimalik edastada, kuna teil pole luba sellele adressaadile saata. Paluge adressaadi meiliadministraatoril teile luba anda, seejärel proovige uuesti.

Diagnostiline teave administraatoritele:
Looja server: SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il

[email protected] tagastas ‘550 5.7.129 RESOLVER.RST.RestrictedToRecipientsPermission; pole volitatud adressaadile saatma, kuna saatja ei ole adressaadi saatjate loendis, kellelt kirju vastu võtta”

Originaalpealkirjad: Saadud: saidilt SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117), autor

SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.116) Microsoft SMTP serveriga

(versioon=TLS1_2, šifr=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) id

15.1.2507.6; teisipäev, 4. juuli 2023 10:50:09 +0300

Saabunud: aadressilt mail-int20.gov.il (192.168.174.2)

SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117) Microsoft SMTP serveriga

(versioon = TLS1_2, šifr = TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) id 15.1.2507.6

Frontend Transpordi kaudu; teisipäev, 4. juuli 2023 10:50:09 +0300

Saabunud aadressilt blue-av10.tehila.gov.il (teadmata [147.237.70.51])

mail-int20.gov.il (Postfix) teel ESMTP ID-ga C933120095250

jaoks < [email protected] >; teisipäev, 4. juuli 2023, kell 10:47:55 +0300 (IDT)

Saabunud aadressilt blue-av10.tehila.gov.il (teadmata [127.0.0.1])

IMSVA (Postfix) poolt ESMTP id 86D41DE050

jaoks < [email protected] >; teisipäev, 4. juuli 2023, kell 10:50:09 +0300 (IDT)

Saabunud aadressilt fe-vex-1.insight.gov (teadmata [147.237.71.81])

autor: blue-av10.tehila.gov.il (Postfix) SMTP ID-ga 7B13BDE04E

jaoks < [email protected] >; teisipäev, 4. juuli 2023, kell 10:50:09 +0300 (IDT)

Vastu võetud saidilt localhost.localdomain (localhost [127.0.0.1])

autor fe-vex-1.insight.gov (Postfix) SMTP ID-ga 4QwFM53TKYz3x6d

jaoks < [email protected] >; teisipäev, 4. juuli 2023, kell 10:50:09 +0300 (IDT)

Saabunud aadressilt mx2.tehila.gov.il (teadmata [147.237.71.4])

autor fe-vex-1.insight.gov (Postfix) ESMTP ID-ga 4QwFM43L9Fz3x6G

jaoks < [email protected] >; teisipäev, 4. juuli 2023, kell 10:50:08 +0300 (IDT)

Vastuvõetud-SPF: pääse (mx2.tehila.gov.il: domeen

[email protected] tähistab 74.6.128.31 lubatuks

saatja) identiteet=post; kliendi-ip=74.6.128.31;

vastuvõtja=mx2.tehila.gov.il;

envelope-from=” [email protected] “;

x-sender=” [email protected] “; x-conformance=spf_only;

x-record-type=”v=spf1″; x-record-text=”v=spf1 ptr:yahoo.com

ptr:yahoo.net ?kõik”

Autentimise tulemused: mx2.tehila.gov.il; dkim=permerror (allkirjastamise aeg on tulevikus) header.i=noone; spf=Läbi smtp.mailfrom=assaf 1 97[email protected] ; dmarc=läbi (p=keeldu dis=puudub) d=yahoo.co.il

IronPort-SDR: 64a3cc04_EIZf14anoutOMAcikn5kCFXbCOlDmLDJCtqXmQIOWovm5Ng

CMTowFLm/25TShKOEUlXVrMoIiwaULsmCDTYCQw==

X-IPAS-tulemus: =?us-ascii?q?A0FbAADizqNkhx+ABkpaHQEBAQEJARIBBQUBgXsIAQsBg?=

=?us-ascii?q?jKBSjEHCBQzhFKGdYEopzGBfhMBAQxEBAEBAwEDOIRHGCqFSwIkATQJDgECA?=

=?us-ascii?q?wEBAQEBAwIDAQEBAQEBAwEBAQQBAQECAQECBAIBAQEBAhABAQEjFwcOECeFa?=

=?us-ascii?q?AEMCIIvIn1WAQEBLSsCRz8GIxEMAQE4DwkcAiYCAgJKCwYTgn4pgX8BAzEDj?=

=?us-ascii?q?SSQeIs5gRoCFoEBggkBAQYEAwIDr2uBX4EfCR14LQGESAqILTeBP4J4gg1Cg?=

=?us-ascii?q?UuFU4I5AoNEgmcHCY4ShV8HMoxwgSdvgR43Z3oCCQIRZ4EICF4mgUk+Ag1VC?=

=?us-ascii?q?wtjHIEACUyBeQICEToUU18ZGwMHAwh9EC8HBC8mBgkYCCclBlEHFxYkCRMVQ?=

=?us-ascii?q?QSCMYEnCoENPwMSDhGCV2E8G06CagkXCwM4U4EGElIDCQMHBSwdQAMLGA1LE?=

=?us-ascii?q?Sw1FBtHAYEHF2OBVyJIql4BAQGOFQm0OWYJAQYCXoIvORssmxaGBTMulxuSD?=

=?us-ascii?q?5gkIJEzkhOEWDWBLjqBXIJegUlPAxcCD44gGTiFc40pRDFFCw6CBAGJQgEB?=

IronPort-PHdr: A9a23:KRhAJhT2qD47+8/zA5lfNDlaQNpsoumaAWYlg6HPa5pwe6iut67vI

FbYra00ygOTA8OCsLkd0bOe8/i5HzBavNDZ6DFKWacPfiFGoP1epxYnDs+BBB+zB9/RRAt+I

v5/UkR49WqwK0lfFZW2TVTTpnqv8WxaQU2nZkJ6KevvB4Hdkdm82fys9J3PeQVIgye2ba9vI

BmsogjdqMgbjZF/Jqs/xRfFv2VEd/lLzm9sOV6fggzw68iu8JNj6Shcp+4t+8tdWqjmYqo0S

qBVAzshP20p/sPgqAPNTRGI5nsSU2UWlgRHDg3Y5xzkXZn/rzX3uPNl1CaVIcP5Q7Y0WS+/7

6hwUx/nlD0HNz8i/27JjMF7kb9Wrwigpxx7xI7UfZ2VOf9jda7TYd8WWWxMVdtXWidcAI2zc

pEPAvIPM+hYsYfzpEYAohSiCgejCuPhzSRFhmPt0qIhz+gsCx3K0Q4mEtkTsHrUttL1NKIKX

OKwy6nKyCjIbfZT2zv+7YrEcRUjrfKRVr93a8XR0lIvGBnLjlmNrYHoPS2Z2+QCvmWA7+tvT

+Kvi2kgqw1rvjevwd0giojNho8MzF3P6Cp2zpovK9KiVE57fcCrEIFWtyyCKod4Td8vT31pt

SokyrAIuZC2cDYXxZk6wxPSb+KKfomG7x79V+ucISt1iXx7db+ihRu//1atx/H8W8e631hGs

ixImcTPuHAVzxHe6MeKRuF880u7xDqDyQPe5vtKLEwpk6fQNoQvzaQqlpUJtETOBi/2l1vyj

K+Rbkgk4e+o6+LmYrr6qJKQK4B5hhj+P6kvgMCwHeM4Mg4VX2ie4+Swzrjj8lf4QLVOlPE5i

afZvI7AKcUbvKG5AwhV0oE55xmjCDem1cwUnXgBLF1bZBKKl4rkNl7ULP35F/uznkqgnTRxy

/3II7HtGpDNIWLCkLflc7Z98UlcyA8rwN9F/JJUEasOIPzuVkL1ttHUEB80PgOvzufnEtp91

oQeWWWVDqCFN6Peq16I5uY3L+mKf4AaoCz9JOQ95/7ykX85nkcQcbSx0ZsNdH+4BuhmI1meY

Xf0mtcBF2YKvg0iTOHxjV2CViJcZ3aoU6Iz4TE7FpiqDYbHRtPlvLvUlj+9H5pKTmVBAVDKH

nD2MYSAEb9YcCSTJdNJlzsPVf6uTJFn1BX45yHgzL8yye0zssr/+nWsM5c9s+TIjhg8rG0rV

ZnB+3CET2Zz2GgPAT4yivMs6Xdhw0uOhPARy8dTEsZesqshunQSbdryuVgAOr/UQXbcoXBU

AO8T9erCi11Bso634pXOx45U86621SL1iapArpAjfjDDYcs/PfGmzDrOs8o+DaJ2IE7klBgS

8RGL2zgjal6uEybXtaVwxjGyf7rQOAa2yjAnI/i5W+e5gdEXQ5xVayDUncBIERS/pz15ULHG

qejE7EqKBFG04bCMapFbNzvgh1aRfLucNXFK2O303uwCF6G26+RdoerM2UQ1SnQEg4FxgYU+

3vVfRMmCHKZqnnFRCdrCUqpZkrt9edkr3buR1Qvxg/TPhI7iuad6xcVgvvaQPRV37ZX8Csko

i9/SU60xMmeS8LVvQdjca5AKd88+wJB0mTU9kRxa42pL6dlwFUZNQVz16/3/y1+EZ4I0c069

jU2wQpzLave31RfMTKcj9j8PbjeK2+6+x7KCeae00rF2djPq/hVtagQulzjuwbvHU1k8nEv3

9RO0nSa74nHF0JNDdSvFB9tp14h/vnTeWEl6pnR1GFwPKXR0HeKwN8vCOY/i16hc9pZLKKYB

Vr3GsweCdKpLb9ikFyoYxQYeeFKofFoeZ3gLqHWnvXyb4MC1Hq8gG9K4Z5wyBeJ53A6VuPI3

pIMhf6fwE2GU2SZ7h/pv8bplIRDfTxXEHC4zH2uDZVKb6MrLNlRVDuGMsS3wdI4jJmrWnoSp

zvBTxsWndSkfxafdQm31BZL3EpO8CP9xHeQ3jV0lDZvpa3Z3SiEkKzyMREAPGBMXmxri1zhd

JOsgecdWky5PG1L3FO1oFz3zK9BqOFjPnHeFA1WKjPuITgoAeOg86CPaMlV5NY0vDVLBa6iN

EuCROe1uwcAgTLqH2xZgjs8clTI8t3hgwYomWudK3E1qnfFMZZ5wROVjDQzbe9Y3j0BAiJ/z

zjTVAHUAg==

IronPort-Data: A9a23:by23fKs+Mm3TZ9VrLrV57EKOSOfnVORaMUV32f8akzHdYApBsoF/q

tZmKWrVMvvZamHxKdklYYvl/RsG6p6DnIM2Sgtkq38xRXgS9ZOVVN+UB3mrAy7DdceroGCLT

Sk9QoKZcJ1rFC+0SjOFaOWJQaxUjPnQLlbaILCaYngZqShMEX9+10oLd9YR29Iu257ha++0k

Yuai9XFP1O40CJDPGsR6qaSwDtip/2aVAkw5zTSXtgV+geH/5UpJMhHf/rpcCOkGtM88tOSH

o4v8pnmpgs1wD92V7tJop6jGmUWT7jbOxS5i3Y+c8BOVTAb+0Teeo5iXBYtQR8/Zwehxrid+

/0U3XCEcjrFC4WX8Agrv7u0JAklVUFO0OevzXGX6JbLnhOeKxMAyd02ZK09FdRwFupfWzEer

aRwxJngoXlvisrvqI9XRNWAiex7a8/iPaYj+UtMlx7lI/0NApHcXbnzsIowMDcY3qiiHN7FY

MwYYmE3MFGdPVtEPVEMDYh4me6pgj/1fWceuVuVoq1x6G/WpOBz+OexdoSTI4baA54M9qqbj

jquE2DRCwoBPdLGmGXfry6El+bPmiS9U4VUFbnQGvtC3gTCmjdPWUx+uV2TuMnhpnCPQNhjF

GtJ6hgWlYIjzEOkQYyoN/G/iCXY4UZFBII4//cBwBmLy63IywOeDWhCQTlfLt0i3PLaXhQx0

VmIlIixWXky7vueTnSG863SqDqzPW4fIzVEdCYESgxD6N7myG0usv7RZo4kFqe0q+G2Ix2q7

AykpwN9hqoNkfdegs1X4mv7qz6ro5HISCs86QPWQn+p42tFiGiNONHABb/zsqgoEWqJcrWSl

CRfwpfEtYjiGbnIy3zTEbxXdF28z6zdWAAwl2KDCHXIG96F33mofphX+i0WyKxBa5pcKGKBj

KP7nw5OrK5UJnjCUEOaS5m2DcUhlvC8UIm7EPvTaMFLeN50fQ6DuitgPwiB1mDqlw4nlqRX1

XannSSEUidy5UdPlmPeqwIhPVkDm3hWKYT7GMiT8vhf+eDCDEN5sJ9cWLd0Usg37bmfvCLe+

MtFOs2Bxn13CbOuMnWPoNZJfAlUdhDX4KwaTeQJJ4ZvxSI5QAkc5wP5mNvNhqQ8w/gOxrugE

o+VBBAEoLYAuZE3AV7WNSg6N+uHsWdXvHs7OitpN1jxs0XPkq7whJrzg6AfJOF9nMQ6laAcZ

6BcJ62oXK8VIhyZoGt1UHUIhNc/HPhdrVnSZHXNjflWV8IIejElDfe/IVu3qHBWUXbs3Sb8y

pX5vj7mrVM4b1gK4AvrhDiHlgzZUaE1wboqBRn7MZNIdV/y8YNnDSX0g7Vla4sPMBjPjH/Sn

QqfHR5S96GHrp4X4ev5o/mOj76oNO9iQWtcPW3QtoitOQfgo2GM/I5nUcSzRw77al/awquZS

N9u/6nOC8FfxFdumKhgIolv1pM7tofOpacF7wFKH0frTlWMC5FgKSKg3ftNm/Br1J4AnyacB

3Ow+sdQKOiLMtK4CFQ6BREEa96b3qo+gQji7vUSIWSr3HZJwYCGCRlqZzjLrRBjAYRaYYAX/

v8DhMso0CmDuDcVHY+FvB9p50Kzc00KC/gjiZNKUa7t0hEKzHMba7PiKybG2rO9QPQSDRByO

R6Spq7Jp4oE93r4a3BpSET8h7tMt6oBqDVh7QEkJW3QvvHnm/Vu/hla0QpvfzRv1h8djt5CY

Dl6BXZUe5eL0Sxj3vVYfmaWHApEOh2V12rxx3YNl0zbV0OYbXPMHkJsJdey+F0lzEwEcgh55

L24zEPXYQTuduz13QowXhdrkOy8bNpT8gaZpturMf7YFLYHYB3koJSUW0w2lzXdD/gcumj7t

Mhx3eMpaaTEJS8a+KI6LI+B1IUvchOPJU0cYPdH4qkMGWP5ahjq/QSzcWS0XN1HIdrW+k7lF

/1RItlrUja78SfT8wEkBbAGMuJ2lqRx5f4pWLDiFUgZuZSx8xtrt5Px8HDlpWkJGt9Br+c0G

rnzRRmjTFOCpCJzsHDfieV5IU+qSIEgSCyg+fGq4cMLOokmsuoxQXot07CxgWqZADFn8z2Qo

gnHQa3clM5m9qhBgKruFbdlFSyvCNauStmNzh+/g+5OYfzLL83KkQEf8XvjHgZOOIouS8ZFr

quMvPH3zXH6ku4PCU6BoKa4Fo5N+cmWd8hUOJiuLHBlwA2zaPW16B4Ho22FOZhFle1G3faeR

iy6VpqUVcUUUNJj1nFqe3BgMxICOZ/WMIbkhw2A9sqpNDZM/zDDHt2d8V3RUVp6bQ4NYp33N

R/1sa2h5/det4V9OyUHDPBHXb59Dk3oA4UjUuHy7hyaMzGRoleCs5Sziz4lzy/vD32fMcfl4

KDqQgr1WwSytZrpkvBYkd1WlT8GAElthdIfehomxOd3rDSmAEotD/UvAb9fBr56yiXNhYzFP

hfTZ24cOADBdDVjcySkxu/8Xw2aV9c8Cv2gKhMHp0qrOjqLXqWeC75c9wBl0Xd8Wh3n6MqFc

dg+2HnBDiKd86FTZ9Q4x6KE2L985/bg2Hg311j3kJXyDzYgELw67iFdMzQXZxPXMfPmtRvtF

TE5S1kRFQv/AQT0HN17cnFYJAABsXm9h380ZCOI25DEt5/d0OREz+blNvru1qEYKv4HP6MKW

Wi9Ul7lD7p6AZDPkfBBVxMVbW1cUZpn3fRW6IfyTA0VmOe77SImO6vuWAIRGdo69lc3/0z1z

1GR3pT1OKhJxI29FlFbJcXlNq+dik4xMgw=

IronPort-HdrOrdr: A9a23:vz6n2Kwj6jfTp+kM139dKrPw1b1zdoMgy1knxilNYDZSddGVkN

3rufgd2wL04QxhI03I/urwXpVoIEmskqKdhLN7AV7MZmjbUQeTTL2KjrGSpwEIeReOlNK1vJ

0IG8ZD4Z/LfCFHZK3BkWyF+rgbsbq6GdiT9J/j5kYodydMS4slwiVYLkKgMmNQLTMtObMJUK

Cb4cpM4xqMEE55Uu2LQkMCWOjI4/nl/aiLXfZTbyRL1DWz

X-Talos-CUID: 9a23:rqAY72E1Mo+LjdRNqmI/s0gdG+UZMUfxlljsDUSTSmd2VqGsHAo=

X-Talos-MUID: 9a23:IWJDDAmJ02k30Wu6eqwDdnp7BJ9E3ZW1AnwytsgWifG8Hz1INDiS2WE=

X-IronPort-Anti-Spam-Filtered: tõsi

X-IronPort-AV: E=McAfee;i=”6600,9927,10760″; a=”61943499″

X-IronPort-AV: E=Sophos;i=”6.01,180,1684789200″;

d=”scan’208″;a=”61943499″

X-Edasi-For: 74.6.128.31

X-IronPort-Outbreak-Status: Ei, tase 0, Tundmatu – Teadmata

Saabunud: saidilt sonic304-56.consmr.mail.bf2.yahoo.com ([74.6.128.31])

mx2.tehila.gov.il koos ESMTP/TLS/ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256-ga; 04. juuli 2023 10:36:35 +0300

DKIM-allkiri: v=1; a = rsa-sha256; c = lõdvestunud/lõdvestunud; d=yahoo.co.il; s=s2048; t = 1688457002; bh=nl0lpRw8UHFthcZYXVKVMSCXZMTK+EFLtM/FRiT8w1M=; h=Kuupäev:Alates:Saaja:Teema:Viiteid:Saatja:Teema:Vastus-Saaja; b=Y1z+462oETDRimloEQ2SW6Pa0HynKprhdr1Yu2QRAF7fEHIvjHWPC7iECNXcrx+0iyCRr9BcPSUV50et0wfDBGye3C5Vsog0fjnoroIeWoYopxDBjzHAlKRIXy1HvpdKRIXy p i9ZaeX5PCpJQQAz97eb3EZpT4toh1Joef9I9Koin3qm FufXYKeOD+Eg==

X-SONIC-DKIM-MÄRK: v = 1; a = rsa-sha256; c = lõdvestunud/lõdvestunud; d=yahoo.com; s=s2048; t = 1688457003; bh=enm17tWKyZzzhUMDiMofnlmeope3AnMQtfJO1XcxGKE=; h=X-Sonic-MF:Kuupäev:Alates:Kuni:Teema:Alates:Teema; b=s46Y2bzp94lfUGuDtc9RZu0mO0Hsv1LdB1VwAZr24SLd3CWY/ptSjo84F4qg59UsW/zOnuhq+rHLZ2mgsFJAkyOh0CK4y60Dj5xHTXdRDzm3999Dj5xHTXdRDz 4+FWCr/q87LVcHUkL lADzTDWBbHvnEBOWT1oTdAcRwfc4Fwp0ALECN2TIAnXefmSLd8IdjOa2gS/CNnDFVXSDppBuZ5rwfqR43PROtETLZoKE/vihi5cGFZGV7+ hgug2Aecj5oW1F6Zs+AE/L4Q6SSMcecO/F4oxvkgtx CUcVmupo0ICRyr+/g==

X-YMail-OSG: nsMvjPYVM1npv2CKl_wuThvmoCtPIeFpVvezsXST0tfXjL6t2eTN5K0gYV9TBZX

lMRu0ADQDf8BZ2PfkWB63KmJH318JDrSKtFo_y4WA2myn6HhHQk7xSRKQpKGCu.KTUhZmXJr8h86

DMPgjnvgkv9kBxx9XVr_ZRVG_rUIDjwmOZmswXMO7M4po66zaJWmrxttke3jQjxw1gzplQO_uzTm

7_WeYYl.eRfRLZmXzfGlgRenJtdupMNDCpYdkCy.iKMtR7Im5RIl5fpGLaCEZAkGu1cF8boqHPKI

aU7BqY49B.OuYZtN1dPv057lhNAU8UXiaL36.Y3tgCGk5u2dPryDI0OkbhYoZqesEkhiTAroPbfb

kbHXQVgHLj0lIf_fME_jEEbIGdvrp36euWv2mIJgK_z77OMVFr9SKmDYwYo3EXsitQj0Knj8VAWc

qJ6SESAirUYrc4Qk1Um64y5IrOjktXXnddvRA6cyCt6IXkFdDISMYTbmQ7mWgIj9rnzQhtSLkaVb

pMQlC0U3jDrZwxKPVVYLfejnqfYuzL3cI91JL.MJEWq1l8ZhiDVMHwpknC5Hx2J0S6fAetHpSgLu

bWu8fxkjXu8TOdHVcloLCQMr45wjVUAIwXHekdXWOXff6BKtjqEWUf5RkPvlaUFBEwgraZ_nW5t0

oJMn6W1iOljh2uUGODRqvNfz2k_id_2g2rW5ui2GgIAcAhTURMfbPLmevAyr793KyS2qSf_Ybe2H

NaidTfaBu8lygDg5Oi8vmdcx05oW4F0sQ2vc5hbhPwkJ5LUz6vXNY_PtKfcb.KJ8nNO7sMFByp_1

DMQYnNrgWMa5IP.nj2uP4SWcPjwo.uEAapUhwnV8DhuswVspus_eWk7H8YQg_eGVrtvWlTgTV4Hs

Luxmf7a8wBrJ_03l_qPw5sH2_GYJCMgDkYtZy_4w2ANIkcDf4_ZRJxjve9IZqVcPsdU3uWMLDLVI

hmXyWegKo3Km18kFsm3guhgoMwN_4UzqMrgngeVRRLILSKTcG3E.T.9N31Ljhy2gyExI07gIRbkC

0pOtHGSPP2e.oKJBoAIT7eDRXF.WE4szFdM2KPoeydm.9ulBIVGh4qkzwJZ0RSoyNoclk.nTxCym

gpuum.LWsaScF7LjFmDoiz24VNorbTCk2XNFoj.kJaHX5iC_ORjtGOnsOO0RwzPOoNigVMPiy4Zs

a0.GcX0KQKjloU9CBwrxP7pe9V5wCpCTzTIupTlMaoMyxcv91HsZS78dwOJTPb_S_zOMYkDonnDu

rSWF.E7gn8kFqMyz26Qu0Uoy86gyAH_tdduZX5shUrTZ0NzOOgX1VFuq2Ixd1ug6F76.SVILRk9m

8VQ2FqpEesGsx3IfCKa1A4aTdIYj2.aI42KhvMPfSX2NjI4Smnp_D189or_aZxO9wpD1IeFwF9rr

QExV9BBsJVPIaqeNb154NSbbtnYpbX8Hz.VsfILPUoDaJwodLlkQoJGHcZ4YORE078DXD646FoZM

M_I9.iQe47cIGL10mxuiGTD2dHW7Z3MK_4VWAeso_Ty27HzVynP_0jd3xbQixyRUj8ULJx_pn9Ta

meVrqtsiwwbLGeQ6to2nyykBs7KHMJEWU96KEjz9zdM.vrlWuGqokSgyF2.33wdqQVhVwIzBhK5w

O46ayCBp0tBpf_f0qWb6Y7P.qNX1yWqx0RXKdQ3ZVvqjFGxSK17rcM6UduPbAQSE4AnUS6LrMXF5

6odb51pA0kolTg_hbrGECUEModVA9LZqZ_wCV_EfdFV28gcxzFuvnHxtkrcWaCkNJjKh0hOOhNsn

0Zar7zQaRH1jdEer0mrfkDt63aMXc7cyqsjOnbUDfKNMbp4HV5mkFknpuCWzI76wAr05lTc5rI3Y

sEkxaUnoj4ahmnELxhxgKJgTu3XY_Dp3RusWLAv_B1w5id8c8kyEix4ebrWR6FEpGkECdeNQGB2X

iwAupuuFs0k.o_865zNFgbny5foSVlQgMtbv8OQbKmaJn.PgWKmAgK5qBq7.7G3ESYowVhod7Qof

ZdWKq5l5IWSjrdLGsccYvEYzBe9YWFQOTEEA4ct.BggICBxaGbxYr_NdEX5jYEIevZ3_PbCWIDQo

k7p2W3iWWU5iGk3F1Q6CvD0.YhofSpqT276u53VGgI5nsfi5YXCcjUkolkQL4kZh5URARuKzb4t2

zuevKT7G7Xyn1MUP99G98MIVYGpXHNT5jyRCxsmtC3F6AZCkgpyYA1bB4ugnKTdMkPidBI5jVXKp

Urcxb2uBtTdzuE8wdwQukNMue0O4NxKVr

X-Sonic-MF: < [email protected] >

X-Sonic-ID: af7799b6-11f0-40dd-83a2-bd7a2380c81e

Saabunud: saidilt sonic.gate.mail.ne1.yahoo.com sonic304.consmr.mail.bf2.yahoo.com kaudu HTTP-ga; teisipäev, 4. juuli 2023 07:50:02 +0000

Kuupäev: teisipäev, 4. juuli 2023 07:49:58 +0000

X-FireEye: puhas

Saatja: =?UTF-8?B?15DXodejINeR16DXmdee15nXoNeZ?= < [email protected] >

Saaja: ” [email protected] ” < [email protected] >

Sõnumi ID: < [email protected] >

Teema: =?UTF-8?B?157Xm9eq15HXmSDXnNek16DXmdeV16og15TXpteZ15HXldeoINep?=

=?UTF-8?B?15wg157Xqdeo15Mg15TXkdeZ15XXoNeZINeV15TXqdeZ15vXldef?=

MIME-versioon: 1.0

Sisutüüp: tekst/lihtne; charset=”UTF-8″

Sisu-edastus-kodeering: base64

Viited: < [email protected] >

X-Mailer: WebService/1.1.21612 YMailNorrin

X-TM-AS-GCONF: 00

X-TM-AS-tooteversioon: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.0.1002-27730.006

X-TM-AS-Kasutaja poolt heaks kiidetud saatja: Ei

X-TMASE-versioon: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.1002-27730.006

X-TMASE-tulemus: 10–1.617500-10.000000

X-TMASE-MatchedRID: Rpvkh2AwXOWz6cuM28lPHapLARk+zpBZtH69phJ53CUaGIQDC5wF+++5

f0cB5RxO4vM1YF6AJbaYRPlDELJ5/NLvsKjhs0ldGZ01ekRz+6TEQdG7H66TyHEqm8QYBtMO3ft

RIGpY0Rrj1UB+xZEHgKJQa03QxmtWIi4bQZGSnIUZ+XtYnA/XBHYvaRV+KhtG9D/BTIrPG/VCxK

4D+6GnlMmpcJmRLO19peVR1sJRFU+MGswxhm3ug9wVp0dG4pR9Mcp09utvdsU=

X-TMASE-SNAP-tulemus: 1.821001.0001-0-2-1:0,12:0,22:0,33:0,34:0-0

Tagastamistee: [email protected]

Kuva algne sõnum

 

M. Allpool on e-kiri, mille saatsin “Avivit” Hosteli töötajatele:

Viimases majas.

Yahoo / saadetud

 

 

assaf benyamini < [email protected] >

Saaja: [email protected]  [email protected]

 

Neljapäeval, 6. juulil kell 15:49

 

Tere Vardhan:

Teema: teie käitumine.

Lugupeetud härra.

Mulle arusaamatutel põhjustel saabusid täna, neljapäeval, 6. juulil 2023 kell 14.50 toimunud koduvisiidi ajal väga agressiivse suhtumisega ning hakkasid mind ebaviisakalt ja labaselt ründama – just nagu seda ja ilma põhjuseta.

Nagu teate, juhtus see ilma minupoolse provokatsioonita.

Ma ütlen selgelt, et kui kavatsete sellega jätkata, palun mitte enam teha koduvisiite Costa Rica tänav 115 korterisse.

Kas olete valmis käituma nagu inimene? Nii et teie edasisel saabumisel pole probleeme. Kas soovite jätkata metslasena tegutsemist? Seega on parem, kui sa lihtsalt ei tule ja ongi kõik.

Mõned asjad on lihtsalt tegemata.

Parimate soovidega,

assaf benyamini – elanik hosteli “Avivit” kaitstud eluasemest.

post Scriptum. Minu ID number: 029547403

 

N. Minu lingid:

1) sait “kõik teenused”

2) grupp Facebook “lähen üksindusest välja”

3)grupi WhatsApp aadresside üleslaadimine lubab vana naine Iisraelis

4)Ameerika Ühendriikide tõlketeenused

5) Ühendus “Begin re” – päästa ja päästa With Haim läbinud väärkohtlemise

6) rumble.com videote jagamine

7) finzmo ettevõte

8)Ühendus “sõbrad”-abi teel

9) ettevõtte andmete kast

10) trauma for good – ühendus traumaohvrite jaoks

11)rida sünniaadressi naised kogenud Viide vägivaldne või alandav Õigeaegselt sündi

12) projekt “päike kõigile”-abi majadele, mida jagatakse päikeseenergia katuste rajamisel

13)Ühingu tegevus-avavad silmad ja süda minu vajadustele pimedad

14) disability match – rahvusvaheline tutvumissait puuetega inimestele

15)koordinaator “torni valgus”-pöörduge inimeste poole, kellel on nägemishäired või pimedus

  

Print Friendly, PDF & Email