Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Vēstījums no Izraēlas pasaulei. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Vēstījums no Izraēlas pasaulei.

Joni Baraks

  1. gada 8. jūlijs

 

Hei pasaule, kas notiek?

Jā, tie atkal esam mēs.. Izraēlas tauta.

Valsts ir tik maza, ka uz globusa pat nevar uzrakstīt tās nosaukumu, jo neder, un daļa jāraksta uz jūras, bet daļa uz kaimiņvalsts.

Vienīgā valsts, kas ir ebreju tautai, kurā viņi runā savā valodā, dzīvo savu dzīvi un cenšas nodrošināt, lai tāds holokausts, kāds ar viņiem notika pirms 60 gadiem, neatkārtotos…

Valsts, kas 60 gadu pastāvēšanas laikā ir devusi savu cilvēkkapitālu, tehnoloģiskās iespējas un inovācijas, ir devusi milzīgu ieguldījumu cilvēces attīstībā.

Mums jums ir neliels lūgums.

Nē, nē, nesatraucieties, jūs esat aizņemts un aizņemts ar globālo sasilšanu, globālo enerģētikas krīzi un ekonomisko situāciju, mēs saprotam. Mēs neaizņemsim daudz jūsu laika.

Turklāt, kā mēs to sakām? Mums nav daudz prasību no jums. Tikai viena tāda pica. Neliels lūgums.

Tuvākajās dienās Izraēlas Aizsardzības spēki (cerams) dosies uz spēcīgu un sāpīgu operāciju apgabalā, no kura tiek šauts teroristi (ko jūs paši tā definējāt, dārgā pasaule), lai atjaunotu mieru Izraēlas iedzīvotājiem. Izraēla.

Cilvēki pametīs darbu, ģimenes atcels vasaras atvaļinājumu, un pūles tiks vērstas uz to ļaundaru atgrūšanu, kuriem tanks un skola ir vienlīdz svarīgi mērķi. kuriem bērni ir pareiza un pamatota patversme.

Jums “stulbu” raķešu šaušana uz blīvi apdzīvotām vietām ir “leģitīms” protesta veids.

Nē nē, mums nav vajadzīga palīdzība ar karavīriem.. Absolūti ne mīļā pasaule.

Mums ir savi karavīri. Viņi ir prasmīgi un motivēti. Ticiet mums, viņi ir labākie pasaulē. Labākais ieguldījums šajā valstī.

Mēs arī nevēlamies ieročus. Mēs to izstrādājam paši un investējam miljardus gadā tehnoloģijās, lai bērniem un nevainīgajiem netiktu nodarīts kaitējums. Mēs esam sasnieguši patiešām labus pretpasākumus, no visas malas jūs nākat no mums mācīties, kā pareizi cīnīties asimetriskā karā.

Mums arī nav nepieciešams, lai jūs atbalstītu mūs ar vārdiem, ja tas jums ir pārāk grūti. Tas varētu būt jauki, bet tomēr… jūs esat atkarīgi no arābu eļļas, un mēs saprotam, ka jūs nevēlaties kaitināt puišus ar vāciņiem uz galvas un rokām uz šivara.

Galu galā ir zināms, kā tas paceļ naftas barela cenu.

Mēs prasām tikai vienu lietu.

netraucē

Neviena valsts nepieļaus, ka savus apdzīvotos centrus bombardē un dienu un nakti virza raķetes, noteikti ne tāda valsts kā mūsējā, kas ir Ņūdžersijas kopējais izmērs.

Neviena valsts neizrādīs tādu iecietību kā mēs, kad tās visu vecumu pilsoņi kļūs par ekstrēmistu reliģiskās teroristu organizācijas tāla mērķi, kas atsakās to atzīt.

Mēs bijām pietiekami klusi, un pērkona klusumu nomainīja sprādzienu atbalsis.

Ziniet, dārgā pasaule, jūsu klusēšana par tādiem jautājumiem kā slaktiņš Sīrijā, cilvēktiesību pārkāpumi Ķīnā, minoritāšu un LGBT cilvēku pazušana Krievijā vienkārši kliedz.

Bet kaut kādu iemeslu dēļ, kad runa ir par vienīgo valsti, kas atrodas starp bezrobežu slepkavniecisko terorismu un Rietumiem, pēkšņi jums ir daudz sakāmā. Daudz.

Tāpēc atstājiet to mums.

Mums nevajag, lai jūs mācītu mums būt morāliem un noteikti ne, kā aizsargāt savu valsti. Tāpēc mēs esam šeit.

Bet, ja jūs negrasāties palīdzēt, kā tik daudzas reizes stāvējāt blakus un redzējāt, kā ebrejus slaktēja par to, ka esat ebreji, tad vismaz neiejaucieties.

Tikai netraucē.

Paldies,

no visiem Izraēlas Valsts pilsoņiem.

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE