Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Wyjaśnienie w języku chińskim. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Wyjaśnienie w języku chińskim.

Do:

Temat: Chińskie agencje reklamowe.

Szanowni Państwo.

W 2007 roku przyłączyłem się do walki osób niepełnosprawnych w Izraelu, w której nadal biorę udział – a od 10 lipca 2018 roku robię to w ramach ruchu „nitgaber” – transparentnych osób niepełnosprawnych, ruchu założonego i obecnie zarządzanego przez panią Tatianę Kaduczkin.Po wielu nieudanych próbach przyspieszenia walki w państwie Izrael, zacząłem jednocześnie kontaktować się z wieloma czynnikami ze społeczności międzynarodowej.

Apele te mają dwa cele: próbę wywarcia nacisku z zewnątrz na decydentów w Państwie Izrael, aby zaczęli nieco poważniej zajmować się losem niepełnosprawnego społeczeństwa, a także dążenie do nawiązania kontaktu lub taka czy inna współpraca pomiędzy organizacjami osób niepełnosprawnych z różnych krajów świata.

W ramach tych wysiłków staram się, między innymi, dotrzeć do wpływowych organizacji lub osób w Chinach lub do chińskojęzycznych populacji na całym świecie.Jak wiemy, sytuacja jest złożona: w ciągu ostatnich 20-30 lat w polityce chińskiego rządu występują jednocześnie, obok siebie, dwa przeciwstawne tendencje.Z jednej strony, ze względu na politykę rozwoju i pozycjonowania się Chin jako światowego mocarstwa, starają się „wysyłać broń” do jak największej liczby miejsc na świecie, co oczywiście nie omija również pola komunikacji.Z drugiej strony istnieje oczywiście sprzeczny trend surowej cenzury narzuconej przez chiński reżim na wiele mediów.

W takiej rzeczywistości niezwykle trudno jest wiedzieć, jak postępować, jeśli chodzi o dotarcie do populacji chińskojęzycznych.Dlatego poszukuję agencji reklamowych, które są w stanie pomóc we wszystkim, co dotyczy udzielania porad, wskazówek i wskazówek.Znasz takie agencje reklamowe?

Z pozdrowieniami,

assaf benyamini.

Post Scriptum.A) Środowisko terapeutyczne, w którym jestem:

Stowarzyszenie „Reut” – Hostel „Avivit”,

 1. HaAvivit 6,

Kiryat Menachem,

Jerozolima,

Izrael, kod pocztowy: 9650816.

Numery telefonów do biur hostelu: 972-2-6432551 .

oraz: 972-2-6428351.Kierownik hostelu: Pan Jewgienij Paikin.

 1. B) Lekarz rodzinny, u którego jestem monitorowany:

Dr Brandon Stewart,

Clalit Health Services – „Hatayelet” Clinic,

6 Daniel Yanovsky St.,

Jerozolima,

Izrael, kod pocztowy: 9338601.

Numer telefonu w biurach przychodni: 972-2-6738558.

Numer faksu w gabinetach przychodni: 972-2-6738551.

 1. C) Poniżej kilka słów wyjaśnienia na temat ruchu, do którego przyłączyłam się 10 lipca 2018 r., tak jak pojawiły się w prasie: Tatiana Kaduchkin, zwykła obywatelka, postanowiła założyć ruch „nitka”, aby pomóc tym, których nazywa „przejrzystymi niepełnosprawnymi”. „.Do tej pory do jej ruchu dołączyło około 500 osób z całego kraju IZRAEL.W rozmowie z Yomanem z Channel 7 opowiada o projekcie i tych osobach niepełnosprawnych, które nie otrzymują odpowiedniej i wystarczającej pomocy od odpowiednich agencji, po prostu dlatego, że są transparentne.Według niej populację niepełnosprawną można podzielić na dwie grupy: niepełnosprawną z wózkiem inwalidzkim i niepełnosprawną bez wózka inwalidzkiego.

Drugą grupę definiuje jako „przejrzystą niepełnosprawność”, ponieważ według niej nie otrzymują oni takich samych usług, jak osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich, mimo że określa się je jako niepełnosprawne w 75-100 procentach.Ci ludzie, jak wyjaśnia, nie są w stanie samodzielnie utrzymać się i potrzebują pomocy dodatkowych usług, do których mają prawo niepełnosprawni poruszający się na wózkach.Na przykład przejrzyste osoby niepełnosprawne otrzymują niski zasiłek inwalidzki z ubezpieczenia społecznego, nie otrzymują pewnych dodatków, takich jak zasiłek na usługi specjalne, zasiłek towarzyszący, zasiłek na mobilność, a także otrzymują niższy zasiłek z Ministerstwa Mieszkalnictwa.Według badań przeprowadzonych przez Kaduchkinaci transparentni niepełnosprawni są głodni chleba pomimo próby twierdzenia, że ​​w Izraelu 2016 nie ma ludzi głodnych chleba.Z przeprowadzonych przez nią badań wynika również, że wśród nich odsetek samobójstw jest wysoki.

W ruchu, który założyła, pracuje nad umieszczeniem wyraźnie niepełnosprawnych na listach oczekujących na mieszkania komunalne.Dzieje się tak dlatego, że według niej zwykle nie wpisują się na te listy, mimo że mają się kwalifikować.Ma sporo spotkań z członkami Knesetu, a nawet uczestniczy w spotkaniach i dyskusjach odpowiednich komisji w Knesecie, ale według niej ci, którzy są w stanie pomóc, nie słuchają, a ci, którzy słuchają, są w opozycji i dlatego nie mogą Wsparcie.Teraz wzywa coraz więcej „przejrzystych” osób niepełnosprawnych do przyłączenia się do niej, do skontaktowania się z nią, aby mogła im pomóc.W jej ocenie, jeśli sytuacja będzie trwać tak, jak jest dzisiaj, nie będzie ucieczki przed demonstracją osób niepełnosprawnych, które będą domagać się swoich praw i podstawowych warunków do życia.

 1. D) Sposób nawiązania kontaktu z Tatianą Kadoczkin w niedzielę-czwartek w godzinach od 11:00 do 20:00 według czasu izraelskiego – poza świętami żydowskimi i różnymi świętami izraelskimi pod nr tel.: 972- 52-3708001.oraz: 972-2-5346644.
 2. E) Poniżej znajduje się e-mail, który wysłałem do dr Brachy Zisser ze stowarzyszenia „Ezer Mitzion”:

Mój list do dr Brachy Zisser.

Yahoo/Nasvet Asaf Binyamini

We wtorek 9 sierpnia 2022 roku wysłuchałem programu pana Yaakova Eichlera (“KAN HALAYLA”), w którym na antenie opowiedziałeś o ważnym projekcie oddawania szpiku kostnego zorganizowanym przez stowarzyszenie “Ezer Mitzion” oraz o populacjach, które może nadawać się do oddania dla młodego mężczyzny, który niedawno zachorował na ciężką chorobę krwi i potrzebuje pilnej darowizny.W swoich słowach w audycji stwierdziłeś, że grupy nadające się do datków to Żydzi z Syrii, Turcji, Bułgarii i Polski.Jestem Żydem urodzonym w Izraelu – a wszyscy moi dziadkowie, zarówno z rodziny nuklearnej, jak i nieco bardziej rozbudowanej, pochodzili z Polski przed II wojną światową i Holokaustem.Potem napisałem w Google “szpik kostny, czy jestem w bazie”- a po wpisaniu numeru ID stało się dla mnie jasne, że nie ma mnie w bazie.Wyjaśnienie w moim przypadku nie jest możliwe poprzez podanie numeru personalnego podczas służby w armii IZRAELA – a to dlatego, że nie służyłem w armii IZRAEL i dlatego w moim przypadku takiego numeru nie ma.

Dlatego postanowiłem przyjechać do Was w celu sprawdzenia mojej przydatności – i kiedy przyjechałem dzisiaj, w środę 10 sierpnia 2022 r. o godzinie 3:38 po południu w oddziale stowarzyszenia „Ezer Mitzion” w Jerozolimie przy ul. 11 Beit Hadfus Street w dzielnicy Givat Shaul powiedziano mi, że nie mogę dołączyć do basenu.Powód (według sekretarza na miejscu): dołączenie do bazy jest możliwe tylko do 45 roku życia (mam 49 lat).

Dlatego wróciłem do domu, w przeciwieństwie do tego, kiedy przyjechałem.Czy możesz mi wyjaśnić, dlaczego osoby w wieku powyżej 45 lat nie mogą dołączyć do bazy?Wspomnę również, że jestem niezdrową osobą, która cierpi na szereg podstawowych chorób – a także regularnie zażywam niektóre leki psychiatryczne jako choroba przewlekła.Czy ma to również znaczenie w odniesieniu do możliwości dołączenia do bazy?

Z poważaniem,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

Wejście 1-Apartment 4,

Kiryat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, Kod pocztowy: 9662592. Numery telefonów:

w domu-972-2-6427757.Telefon komórkowy-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum.1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Chciałbym zaznaczyć, że jestem osobą niepełnosprawną i potrzebującą i dlatego niestety nie będę mógł przekazać darowizn finansowych na bardzo ważny projekt, którym zarządzasz.Czy mogę w jakiś sposób pomóc projektowi?

3) Moje adresy e-mail: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected]

 1. F) Poniżej różne linki, przez które możesz uzyskać więcej informacji o mnie:

https://www.nitgaber.com/ 

https://disability5.com 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA 

https://anchor.fm/assaf-benyamini 

                 - Znalazłeś błąd? Opowiedz mi o tym -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE