Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Wynajem mieszkań dla osób niepełnosprawnych w Izraelu - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Wynajem mieszkań dla osób niepełnosprawnych w Izraelu

Wynajem mieszkań dla osób niepełnosprawnych w Państwie Izrael: wyzwania i możliwości

Co to znaczy być niepełnosprawnym? To pytanie rodzi wiele znaków zapytania i nie zawsze da się udzielić prostej odpowiedzi. Osoba niepełnosprawna może być osobą niepełnosprawną fizycznie, emocjonalnie lub duchowo i we wszystkich przypadkach jej życie musi być zintegrowane z szerszym społeczeństwem. Jednym z podstawowych praw każdego człowieka jest prawo do przyjemnego mieszkania dostosowanego do jego potrzeb. Jest to podstawowe prawo, z którego żadna osoba niepełnosprawna nie może się zrzec. Dlatego też stajemy przed wyjątkowymi wyzwaniami, jeśli chodzi o wynajem mieszkań w państwie Izrael.

Wynajem mieszkań jest w Państwie Izrael trudnym problemem, nawet jeśli dana osoba nie jest niepełnosprawna. Wysokie ceny, ograniczenia geograficzne i duża konkurencja pomiędzy miejscowościami i miastami sprawiają, że dziesiątki tysięcy ludzi poszukuje rozwiązań dostosowanych do różnych trendów rynkowych i poszukuje odpowiednich rezydencji.

Władze lokalne starają się w ostatnim czasie znaleźć rozwiązania mieszkaniowe dla osób niepełnosprawnych, jednak rzeczywistość pokazuje, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Szczególne trudności w znalezieniu mieszkania dostosowanego do swoich potrzeb mają osoby niepełnosprawne. Władze i przedsiębiorstwa powinny opracować skuteczną i wspierającą politykę na rzecz osób niepełnosprawnych, aby pomóc im w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania mieszkaniowego.

Jednym z głównych problemów na rynku mieszkaniowym w Izraelu jest brak mieszkań dostępnych dla osób niepełnosprawnych oraz możliwości mieszkaniowych w pobliżu miejsca zamieszkania osoby niepełnosprawnej. W rezultacie wybór miejsca zamieszkania przez osoby niepełnosprawne jest prawie zawsze nierozsądny i nie zaspokaja podstawowych potrzeb życiowych, a także może powodować poczucie izolacji i braku zaangażowania w społeczeństwie, w którym żyją. Krewni osób niepełnosprawnych, którzy starają się pomóc im w znalezieniu odpowiedniego miejsca do życia, borykają się z wieloma trudnościami biurokratycznymi. Ponadto,

W ostatnich latach zaczęły się rozwijać stabilne rozwiązania dla osób niepełnosprawnych w zakresie wynajmu mieszkań. Na przykład izraelskie władze lokalne zaczęły opracowywać programy umożliwiające osobom niepełnosprawnym wynajmowanie mieszkań po obniżonych cenach, odpowiednich do ich możliwości finansowych. Ponadto prywatne firmy współpracują z władzami lokalnymi i instytucjami publicznymi, aby zapewnić odpowiednie opcje mieszkaniowe osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom.

Jednym z najbardziej udanych przykładów tego rozwiązania jest „Fundusz Carmel” w mieście Hajfa. Fundusz pomaga finansować i kupować mieszkania dla osób niepełnosprawnych oraz pomagać im w znalezieniu odpowiedniego i dostępnego mieszkania w mieście. Sukces takich projektów przyczynia się do znacznej poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych i daje im szansę na integrację ze społeczeństwem na tyle, na ile każdy zasługuje.

Jednakże nadal istnieje wiele wyzwań, jeśli chodzi o wynajem mieszkań dla osób niepełnosprawnych w Państwie Izrael. Ciągła konieczność dostosowywania mieszkań do potrzeb fizycznych i emocjonalnych najemców oraz finansowanie tego typu projektów stanowi bardzo kosztowne wyzwanie. Ponadto świadomość problemu i ciągłe doskonalenie w miarę upływu czasu doprowadziły do ​​wzrostu liczby wniosków o zakup mieszkań przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, co może powodować poczucie frustracji i bardzo trudne do opanowania komplikacje biurokratyczne.

Podsumowując, wynajem mieszkań dla osób niepełnosprawnych w Państwie Izrael jest ważną i drażliwą kwestią wymagającą uwagi władz lokalnych, rządowych i firm prywatnych. Działania podejmowane na rzecz osób niepełnosprawnych różnią się w zależności od miasta i miejsca, a aby odnieść sukces w tym zadaniu, muszą one stawić czoła poważnym wyzwaniom. Wysiłki mające na celu znalezienie rozwiązań w zakresie wynajmu mieszkań dla osób niepełnosprawnych w Państwie Izrael wymagają wytrwałości, kreatywnego myślenia i partnerstwa między rządem a społeczeństwem, aby zapewnić osobom niepełnosprawnym prawo do wartościowego życia w domu przystosowanym do ich potrzeby.

A. Oto pomysł na system, o którym myślałem:

Stwórz stronę internetową lub system, który będzie swego rodzaju „archiwum” szczegółów zaniedbanych lub porzuconych projektów. To znaczy: wszystkie przypadki, w których osoba lub grupa osób rozpoczęła określony projekt i z tego czy innego powodu nie było możliwe jego dokończenie lub kontynuacja.

 

Każdy zainteresowany pomocą w konfiguracji systemu może skontaktować się ze mną, Assafem Benyamini, za pośrednictwem:

1) Mój numer telefonu: 972-58-6784040.

2) Moja strona internetowa:  https://www.disability55.com/

B. Poniżej znajduje się wiadomość, którą wysłałem w niedzielę 20 sierpnia 2023 r. do pomocy technicznej Facebooka:

Dlaczego (ponownie) nie mogę wysyłać wiadomości za pomocą programu Messenger? Dlaczego ponownie zostałem zablokowany?

Zaznaczam (ponownie), że na swoim koncie na Facebooku nie piszę obelg, mowy nienawiści, gróźb, zniesławień ani mowy nienawiści ani żadnego rodzaju obelg, które rzeczywiście mogłyby uzasadniać tego rodzaju sankcję.

W związku z tym poproszę Cię o upoważnienie mnie do wysyłania i odbierania wiadomości za pomocą programu Messenger.

Asafa Benjamina.

Post Scriptum. 1) Mój numer telefonu: 972-58-6784040.

2) Link do mojego profilu na Facebooku:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

C. Poniżej post, który opublikowałem w grupie na Facebooku „zaprzestań nękania na Facebooku“:

 

Facebook nagle nie pozwala mi wysyłać wiadomości za pomocą oprogramowania do przesyłania wiadomości – tak po prostu i bez powodu.

Poza komunikatem o samej blokadzie Facebook nic nie wyjaśnia.

Czy ktoś kiedykolwiek spotkał się z czymś takim?

Załączam tutaj zrzut ekranu przedstawiający problem (podpis tego zrzutu ekranu jest w języku hebrajskim).

Asafa Benjamina.

D. Poniżej treść wiadomości elektronicznej przesłanej w mojej sprawie do „Centrum Klinicznej Inicjacji Prawnej” Uniwersytetu Hebrajskiego wraz z odpowiedzią na zapytanie:

 

Numer akt 64226/23 – Benyamini Asaf [numer referencyjny 66540639]

Yahoo/Skrzynka odbiorcza

Siyua Miszpati< [email protected] >

ma:

[email protected]

Kopiuj:

[email protected]

Niedziela, 20 sierpnia o 13:02

Witaj Michale,

Przesyłam Państwu prośbę, którą otrzymaliśmy od pana Assafa Binyaminiego, odbiorcy tego e-maila. Załączone dokumenty przesyłane są za jego upoważnieniem.

Assaf skontaktował się z nami w celu uzyskania pomocy prawnej w uzyskaniu podstawowej ulgi na podstawie wniosku/petycji o mieszkanie komunalne. Z tego, co powiedział mi Assaf, wynika, że ​​złożył kilka oświadczeń w Ministerstwie Mieszkalnictwa, aby zwiększyć swoje uprawnienia do pomocy w zakresie wynajmu i zostać uznany za osobę kwalifikującą się do mieszkania socjalnego, ale za każdym razem otrzymywał negatywną odpowiedź. Według niego głównym powodem jest to, że jest kawalerem i bez dzieci, co dyskryminuje go w porównaniu z innymi kandydatami do Ministerstwa Mieszkalnictwa, nawet jeśli jego stan zdrowia i osobisty uzasadnia skorzystanie z pomocy.

Niestety, ze względu na wkład finansowy wnioskodawcy, wnioskodawca nie spełnia określonych prawem warunków ekonomicznych do korzystania z zastępstwa procesowego w imieniu Ministra Sprawiedliwości. W związku z tym nie mogliśmy przyjąć wniosku Assafa i szczegółowo go zbadać. Byłbym jednak bardzo wdzięczny, gdyby zechcieli Państwo zapewnić mu pomoc za pośrednictwem Centrum Klinicznej Edukacji Prawnej na Uniwersytecie Hebrajskim. Z podziękowaniami, adw. Liron Keshet Pomoc prawna Je District [email protected] W ramach usług świadczonych dla Państwa w Ministerstwie Sprawiedliwości zapraszamy do korzystania ze strony internetowej Every Right pod adresem: https://go.kolz.org. il /g

Niedziela, 20 sierpnia o 16:40

Witaj Lironie i witaj Assafie,

 

Sprawdzę, czy przypadek w zasadzie nadaje się do kliniki, nawet jeśli jest to trudne pytanie.

Potrzebuję trochę czasu na przestudiowanie przypadku i udzielenie odpowiedzi, a w każdym razie, jeśli przedmiot będzie odpowiedni do naszego leczenia, klinika będzie mogła rozpocząć leczenie dopiero na początku semestru (koniec października).

 

Z poważaniem,

 

Prawnik Michał Goren

Międzynarodowa Klinika Praw Człowieka

Klinika reprezentacji ludności na peryferiach, kliniczny ośrodek szkolenia prawniczegoWydział Prawa Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, Izrael. Telefon: 972-2-5882569. Faks: [email protected]
www.cle.huji.ac.il

 

Zobacz oryginalny post

E. Poniżej e-mail, który wysłałem do biura Wiceministra Finansów w Izraelu Michała Waldigera:

Mój list do gabinetu wiceministra finansów Michała Wםldigera.

Yahoo/wysłano

Asafa Benjamina< [email protected] >

ma:

[email protected]

Sobota, 19 sierpnia o 20:07

Do: Biuro Wiceministra Finansów Michała Waldigera.

 

Temat: trwałe rozwiązania mieszkaniowe.

Szanowni Państwo.

Ja, Assaf Binyamini, lat 50, mieszkam w wynajętym mieszkaniu w dzielnicy Kiryat Menachem w Jerozolimie. Żyję z renty inwalidzkiej z Narodowego Instytutu Ubezpieczeń. Dodatkowo otrzymuję około 770 NIS miesięcznie jako pomoc w opłaceniu czynszu od Ministerstwa Budownictwa i Mieszkalnictwa za pośrednictwem MGR. Pomimo licznych próśb wysokość pomocy przy wynajmie od wielu lat nie jest aktualizowana – a trasa ta nie może być obecnie rozwiązaniem adekwatnym. rozwiązanie mieszkaniowe dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo: W przypadku rozwiązań mieszkaniowych dla osoby niepełnosprawnej czasami pojawiają się dodatkowe wydatki wynikające z konieczności zapewnienia różnych ułatwień dostępu. Moje pytanie jest następujące:

Z poważaniem,

Assaf Beniamini,

Ulica Kostaryka 115,

wejście A-apartament 4,

Kiryat Menachem,
Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w tajnym domu z powodu nękania i nierozpatrzonej skargi złożonej izraelskiej policji.

Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Poniżej moja korespondencja z Kierownikiem ds. Pomocy Mieszkaniowej Ministerstwa Budownictwa i Mieszkalnictwa: Wysłałeś e-mail w niezaznaczonym polu – numer wiadomości: 0005204

[email protected]

środa 16 sierpnia o 9:20 Witam, wysłałeś e-mail na niesprawdzoną skrzynkę. Odwołanie można otworzyć na formularzu internetowym Ministerstwa Budownictwa i Mieszkalnictwa:

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/[email protected]

Z poważaniem, Ministerstwo Budownictwa i MieszkalnictwaŚroda 16 sierpnia 2023 o 08:36:54GMT+3, wywiad publiczny odpowiedzialny za pomoc mieszkaniową<

[email protected]> Napisał: assaf Shalom, dziękuję za otrzymanie Twojej prośby i jestem zaszczycony, że mogę odpowiedzieć. Nie zrozumiałem Twojej prośby, w dniu 05.07.2023 odpowiedzieliśmy na Twoją prośbę dotyczącą prośby o uzyskanie mieszkania, zgodnie z którą możesz rozważyć ubieganie się o mieszkanie komunalne, za pośrednictwem firmy Magaarr. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Z poważaniem, Centrum Informacji Publicznej Adena Avera

Administracja ds. pomocy mieszkaniowej [https://hoc-hamecher.microsoftcrmportals.com/misrad_habinui_vehashikun/]2) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.3) Poniżej znajduje się opis usługi medycznej, której poszukuję: Jestem mężczyzną w wieku 50 lat z z okolic Jerozolimy, który cierpi na różne choroby fizyczne i psychiczne. W ostatnich latach mój stan znacznie się pogorszył, przez co coraz trudniej jest mi fizycznie udać się do kliniki na badania lekarskie lub leczenie, jeśli i kiedy jest to konieczne. Dodatkowo pogarszająca się sytuacja medycyny publicznej sprawia, że ​​coraz trudniej jest mi znaleźć asystentów medycznych, jeśli i kiedy ich potrzebuję. Dlatego próbuję znaleźć rozwiązanie tej sytuacji, w której, Ze względu na pogarszający się stan zdrowia coraz trudniej jest mi fizycznie udać się do klinik na badania lub leczenie – jeśli i kiedy jest to konieczne. 4) Ramy terapeutyczne, w których się znajduję:

Stowarzyszenie „Reut” – Hostel „Avivit”,

Ha-Avivit 6,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9650816.

Numery telefonów w biurach hostelu: 972-2-6432551. lub: 972-2-6428351.

Pracownik socjalny z zespołu hostelowego, który sprząta moje mieszkanie: Pani Sara Stora-972-55-6693370. 5) 10 lipca 2018 dołączyłam do ruchu „Nitgaber” – transparentni ludzie niepełnosprawni. W ruchu staramy się działać na rzecz transparentnych osób niepełnosprawnych, czyli osób takich jak ja, które cierpią na poważne problemy zdrowotne, których nie widać z zewnątrz i które w związku z tym są również dyskryminowane w porównaniu z innymi osobami niepełnosprawnymi. . Dyrektorem ruchu, który jest jednocześnie jego założycielem, jest pani Tatiana Kaduchkin, a jej numery telefonów to: 972-52-3708001. Lub: 972-3-5346644. Nasza strona internetowa:

https://www.nitgaber.com/

F. Poniżej znajdziesz publikacje, które udostępniłem na portalu społecznościowym Facebook:

1) Kneset uchwalił niedawno „Podstawową ustawę o studiowaniu Tory”.

Kiedy tu piszę, mówię o Torze Facebooka – także o pewnego rodzaju Torze.

Rozważam więc przekwalifikowanie się i złożenie wniosku o uznanie za znawcę Tory.

Mam nadzieję, że będziesz dobrze zarabiać w tej pracy.

Lol…

MA

2)Tali Ohaion jest z  Léa Koenig Stolper.

15 sierpnia B-13:19

 

Film – miłość Leah Koenig – jej całkowita miłość do zmarłego męża Zvi Stolpera na jubileusz lat aż do jego śmierci i przez kolejne 25 lat do dziś, a także jej całkowita miłość do teatru.

Film opisuje spotkanie i akceptację Léi pomiędzy jej światem rzeczywistym a światem fikcyjnym, którego doświadczyła na scenie.

Izraelska Panna Młoda, pierwsza dama izraelskiego teatru!!!

Od września film będzie emitowany na kanale History Channel {Yes and Hot}.

Premiera 23.09.2023 godz. 21:50 sobota Transmisje dodatkowe:

24.09.2023 03:04 niedziela

27.09.2023 18:45 środa

30.09.2023 12:25 sobota

Artykuł opublikowany przed pokazem filmu na Epic Art Film Festival 2013 w Muzeum Tel Awiwu

https://www.habama.co.il/Pages/Description.aspx?Subj=1…

Przyczepa

https://www.youtube.com/watch?v=clwkVg4_qE0…

3)Burger Choushi wspierać osoby niepełnosprawne

2 sierpnia B-17:50

 

Czy boisz się chodzić do miejsc publicznych ze względu na problem z parkowaniem?

Jeśli nie mam miejsca parkingowego odpowiedniego dla mojej windy, nie mogę wysiąść z samochodu. Nie mogę skakać. To jedyna opcja, jaką mam.

Znaczący wzrost liczby orzeczeń o niepełnosprawności pozostawia osoby rzeczywiście niepełnosprawne w domu

Naklejki parkingowe dla osób niepełnosprawnych mają pomóc tym, którzy mają trudności z poruszaniem się, ale gdy są rozdawane bez odszkodowania, ci, którzy ich naprawdę potrzebują, pozostają bez rozwiązania. Osoby niepełnosprawne mówią o napięciu, jakie towarzyszy im za każdym razem, gdy wychodzą z domu, w związku z kwestią parkowania i chcą zmiany ustawodawstwa i jego egzekwowania.

najpierw źródło| Yishai Almakaïs

Artykuł w pierwszym komentarzu >>

Link do artykułu –https://www.makorrishon.co.il/news/yoman/648797/

4)Asafa Benjamina

15 sierpnia B-14:28

 

Udostępnione społeczeństwu

Mężczyzna idzie samotnie drogą, szukając ludzi, których mógłby zapytać, czy powinien skręcić w lewo, czy w prawo, aby dotrzeć do wioski, do której próbuje dotrzeć.

W okolicy, po której idzie mężczyzna, znajdują się jeszcze dwie wsie: wioska mówiących prawdę – ludzi, którzy zawsze mówią prawdę, i kolejna wioska kłamców – ludzi, którzy zawsze kłamią.

Mężczyzna przypadkowo spotyka osobę, którą chce zapytać, czy po drodze powinien skręcić w prawo, czy w lewo. Nie wiadomo, czy osoba, którą mężczyzna spotyka na swojej drodze, należy do wioski mówiących prawdę, czy do wioski kłamców.

O co zatem stojący przed nami może zapytać przypadkowo spotkaną osobę, aby wiedzieć, czy po drodze powinien skręcić w lewo, czy w prawo?

No cóż, powinien zapytać mężczyznę, co jego zdaniem odpowiedzą na to pytanie mieszkańcy innej wsi (nie tej, w której on mieszka) – odpowiedź, którą otrzymasz, zawsze będzie błędną odpowiedzią…

 

5)Asafa Benjamina

14 sierpnia B – 23:31

 

Udostępnione społeczeństwu

 

Osoba odczuwa silny ból zęba i udaje się do dentysty.

Dentysta kliniki zapewnia go: nie martw się, pomogę Ci zapomnieć o bólu zęba.

Pacjent siedzi na fotelu zabiegowym w klinice:

Dentysta zaczyna golić głowę pacjenta.

Pacjent krzyczy do lekarza: „Co robisz? Przyszedłem do dentysty, a nie do fryzjera. »

Lekarz odpowiada pacjentowi: „Proszę o cierpliwość. Jesteśmy w trakcie leczenia. Nie martw się, po zakończeniu leczenia będziesz mógł zapomnieć o bólu zęba – tak jak obiecałem”.

Lekarz kończy golenie głowy pacjenta i zaczyna kapać na głowę pacjenta wrzącym olejem.

Pacjent krzyczy: „Boli mnie głowa!!! Co robisz, chcesz mnie zabić? „.

Lekarz stwierdza: Nie. Nie próbuję cię zabić, chcę tylko pomóc ci zapomnieć o bólu zęba. Obiecałem – i dotrzymałem słowa. Teraz możesz iść do domu. »

6)

Asafa Benjamina

14 sierpnia B-18:12

 

Udostępnione społeczeństwu

 

My, Partia Klimatyczna Nowego Izraela, chcemy raz na zawsze rozstrzygnąć kwestię temperatur, pogody i opadów w Izraelu.

Obiecujemy:

1. Nie będzie już długich dni Shrev. Nie otrzymają od nas licencji i ich pojawienie się nie będzie możliwe.

2. Zagwarantujemy ilość opadów, która pokryje wszystkie potrzeby izraelskiej gospodarki.

3. Nie potwierdzimy również wystąpienia powodzi w kraju.

4. Operatorom powodziowym zakazano pracy.

5. Ponadto wielu sprawców zostało zdelegalizowanych.

6. Osoby naruszające Artykuły 4 i 5 zostaną wysłane do specjalnie zaprojektowanych zakładów karnych, gdzie przez cały rok temperatura będzie wynosić 45 stopni – ostrzegano!!

Dlatego poprosimy Was o wspinanie się na dachy budynków i domów i głosowanie w niebie, aby nas wybrać!!

7)14 sierpnia B-17:59

 

Udostępnione społeczeństwu

Do wybranego rządu, Knesetu i wszystkich instytucji rządowych w naszym królestwie.

My, obywatele Izraela, chcemy zdecydowanie zaprotestować przeciwko silnej fali upałów. Jesteśmy skłonni zaakceptować 25 stopni, może nawet 30 stopni, a w niektórych okolicznościach nawet pójść na kompromis w sprawie 32 stopni – ale 40 stopni przez cały tydzień? Nie uważasz, że przesadziłeś??

Dlatego poprosimy Państwa o podjęcie niezbędnych działań w celu dostosowania wymaganych temperatur!! Gdzie są nasze doskonałe usługi bezpieczeństwa? Dlaczego nie radzą sobie z nieco bardziej normalnymi temperaturami?

Bezpieczeństwo klimatyczne to jeden z wymogów pracy!!

Nie udało Ci się wykonać misji – idź do domu!!

Lol…

8)Asafa Benjamina

14 sierpnia B-17:15

 

Udostępnione społeczeństwu

 

Wiele poradni z zakresu leczenia psychologicznego otrzymuje licencję na wykonywanie „zabiegów Mahadrin”:

Psychologowie płci męskiej będą leczyć wyłącznie mężczyzn, a psychologki będą leczyć wyłącznie kobiety.

Dodatkowo w dniach i godzinach zarezerwowanych na leczenie kobiet mężczyźni nie będą wpuszczani do przychodni, a w dniach i godzinach zarezerwowanych na leczenie mężczyzn kobiety nie będą wpuszczane do przychodni. równa separacja.

Organizacje kobiece wyrażają wielką satysfakcję: „Jak pięknie. Mamy tu wspaniały temat do postępowania sądowego i kampanii społecznej”.

„Będziemy mieli tutaj szalony szum medialny – całe dni, podczas których kanały radiowe i telewizyjne Państwa Izrael będą mówić tylko i wyłącznie na nasz temat. Co za zabawa!!”.

Lol…

 

9)Asafa Benjamina

14 sierpnia B-11:52

 

Udostępnione społeczeństwu

 

W ostatnich dniach upał w państwie Izrael był intensywny i nie do zniesienia: zaledwie wczoraj w Jerozolimie temperatura przekraczała 40 stopni Celsjusza.

Kiedy jednak ludzie używają innych środków do ochrony przed gorącem, np. klimatyzatorów, pogarszają problem, a gdy problem się nasila, konieczne będzie zastosowanie jeszcze lepszych lub mocniejszych klimatyzatorów, co z kolei jeszcze bardziej pogorszy sytuację. sytuacja. pogłębiają szkody wyrządzane środowisku – i w ten sposób tworzy się błędne koło destrukcyjne, które może spowodować wyginięcie człowieka z ziemi.

Nie mam w domu klimatyzatora, jedynie wentylator.

A w skrócie: poświęcę się dla dobra środowiska.

Jestem też często w domu i prawie w ogóle nie wychodzę – dzięki temu w pewnym stopniu ograniczam zanieczyszczenie powietrza spowodowane pracą silnika pojazdu.

Słyszałem np., że niektóre linie lotnicze na całym świecie doszły do ​​wniosku, że klienci z nadwagą załadują więcej do samolotu i doprowadzą do zwiększonego zużycia paliwa. W ten sposób w różnych częściach świata wykształciła się dziwna praktyka, zgodnie z którą pasażerowie w samolocie muszą się zważyć przed wejściem na pokład – a im cięższy pasażer, tym wyższa cena biletu Cena samolotu i odwrotnie : szczupli pasażerowie drogo zapłacą. mniej.

Zatem zanim polecisz samolotem, musisz przejść na dietę…

Lol…

 

10)Asafa Benjamina

9 sierpnia B-16:44

 

Udostępnione społeczeństwu

Pacjent oddziału psychiatrycznego budzi się rano i mówi personelowi pielęgniarskiemu: „Śniło mi się, że zabiłem wszystkich psychiatrów na świecie”.

Pracownicy są zdumieni: „Co ci się śniło? Kto dał ci prawo marzyć o takich rzeczach? Bezczelność!!!”

Pacjent dodaje i mówi: „Ale widzę, że wszyscy lekarze jeszcze żyją. Myślałeś o zrobieniu czegoś?”

Zespół medyczny odpowiada: „Wkrótce zobaczycie, co z tym zrobimy. »

Na sali włącza się alarm, pracownicy siłą przygniatają pacjenta do łóżka i mówią do siebie: „Teraz podamy mu dobrą dawkę, już nigdy nie wstanie”. Czy śniło mu się, że zabił? psychiatrzy? Zobaczymy, o czym teraz marzy – w realnym świecie. »

11)Yoram Adri

18 sierpnia B-17:51

 

Shlomo Filber rzuca bombę i ujawnia dramatyczny charakter!

„Od ponad dziesięciu lat Izrael sprzedaje „zastępcze siły powietrzne” – rakiety ziemia-ziemia celne w zasięgu dziesiątek i setek kilometrów wielu krajom, które nie są wystarczająco bogate lub nie są wystarczająco zagrożone. Uderzajcie w infrastrukturę i cele. za wrogiem.

I tylko szewc chodzi boso, sam Izrael prawie nie korzysta z tej alternatywy i zamiast tego wystrzeliwuje samoloty bojowe. Najwyraźniej nikt nie chciał stawić czoła potężnemu lobby Sił Powietrznych.

Teraz piloci zmuszają decydentów do rozważenia alternatywy dla przynajmniej części misji, na które byli wcześniej wysyłani. »

Po obraźliwych uwagach urojeniowej lewicy ich przybycie nie zajęło dużo czasu.

Filber kontynuował i odpowiedział na te szalone pytania:

„Widzę, że wszyscy Ralbim i Kaplan Kaplan zostali wysłani, aby odpowiedzieć na tweet, zgodnie ze stroną wiadomości. „Teraz też jesteś ekspertem merytorycznym?”

Tak więc na chwilę przed tym, jak spuścisz całą swoją ślinę na klawiaturę, w zarządzie IAS, który produkuje i sprzedaje tego typu rakiety na całym świecie, zawarto porozumienie.

Tak, dobrze znam ten temat.

Zacznij wymiotować swoim śluzem. »

I na to mówię: brawa dla pana Filbera, który mówi tylko o faktach, w przeciwieństwie do urojeniowych lewicowych trucicieli, którzy rzucają bezsensowne hasła.

Daj mu ogromnego lajka!!!

Kliknij Następny:   https://www.facebook.com/yoram.adri?mibextid=ZbWKwL

12)

aktywny

Par Rotem  Czuję się pozytywnie.

4 dni

 

19 września Towarzystwo Psychiatryczne organizuje posiłek Rosz ha-Szana dla 60 kandydatów o niesamowitych osiągnięciach w zakresie zdrowia psychicznego, a ja nadal nie znalazłem firmy, która przekaże darowiznę wszystkim z nich.

Przyjdź i pomóż mi przynieść im trochę szczęścia w całej złożoności życia.

W ciągu ostatnich dwóch lat stowarzyszenie NPS zorganizowało 17 wydarzeń społecznych, a ja i wolontariusze uszczęśliwiliśmy tysiące ludzi przy zerowym budżecie państwa.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w przekazaniu darowizn lub identyfikacji właścicieli firm

13)Yariv Fisher

13 sierpnia B-12:51

 

Wielka awaria kompleksu IAS Nof Yam jest rejestrowana w imieniu Padlon!

Niezliczone beczki z nitrogliceryną i materiałami wybuchowymi są zakopane pod opuszczonym terenem zakładu przemysłowego Nof Yam, a na ziemi widoczne są poważne konsekwencje niebezpieczeństwa – pożar, który rozprzestrzenił się na dziesiątki dunamów i sięgnął nawet 300 metrów od rezydencje mieszkańców Nof Yam.

Co jeszcze musi się wydarzyć, żeby Padalon się obudził?!

Zamiast biegać do urzędów rządowych i wykonywać naprawdę ważną pracę, Padlon woli krzyczeć do mediów i wycofywać się z jakiejkolwiek rzeczywistej odpowiedzialności, która zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom Herzliji.

Dołącz do mnie i wesprzyj mnie w wyścigu na burmistrza Herzliya,

Ponieważ czas się obudzić.

Mamy tylko jedną Herzliyę!

 

14)Asafa Benjamina

20 sierpnia o 12:41 ·

Udostępnione społeczeństwu

Facebook zdecydował się nie pozwolić mi na wysyłanie i odbieranie wiadomości poprzez program Messenger – tak po prostu i bez powodu.

W związku z tym do odwołania nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych, a jedynie jawnie.

Nie jest jasne, jak długo to zalecenie będzie obowiązywać.

Poza komunikatem o samej blokadzie Facebook nic nie wyjaśnia.

Asafa Benjamina.

Dziś rano (niedziela 27 sierpnia 2023 r.) przesyłanie wiadomości znów działa poprawnie.

Facebook oczywiście niczego nie ogłasza – trzeba „zgadnąć”, jak długo problem będzie trwał.

Uważam, że jest to niewłaściwe zachowanie – wypada, aby Facebook wyjaśnił powód blokady, a jeśli internauta zasługuje na „ukaranie” i zablokowanie, to Facebook powinien wyjaśnić, dlaczego i jak blokada będzie trwała przez długi czas.

I oczywiście nic się nie stanie, jeśli Facebook odejdzie od swojej polityki i także zacznie odpowiadać na prośby swoich klientów.

 

15)https://www.internationaldays.org/january

Serwis „Dni Międzynarodowe” – serwis internetowy gromadzący informacje o dniach międzynarodowych obchodzonych przez cały rok: „Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego”, Międzynarodowy Dzień Kobiet”, „Międzynarodowy Dzień Kawy” itp.

 

16) Podjęto decyzję o utworzeniu „międzynarodowego sądu ds. ochrony środowiska”, przed którym będą ścigane osoby, firmy lub organizacje, a także głowy państw, które w przeszłości szkodziły jakości środowiska: fabryki, które wypuściły toksyczne ścieki do rzek, mórz lub strumieni, osoba, która bez ważnego powodu wycięła drzewo, osoby polujące, nielegalny tryb życia, niemożność szybkiego reagowania w przypadku wycieków ropy lub złe utrzymanie obiektów, w których przechowywana jest ropa lub broń nuklearna, itp.

Sąd wykorzystał systemy nadzoru Google, aby zlokalizować potencjalnych przestępców na całym świecie i postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Ilu Izraelczyków stanęłoby przed takim sądem?

We wszystkich przypadkach oskarżeni uznani za winnych naruszenia prawa zostaną skierowani do sieci więzień ekologicznych, która zostanie stworzona specjalnie w tym celu.

Jak będzie wyglądać i działać ekologiczne więzienie? Czy ktoś ma pomysł?

17) Jak wiadomo, po Giorgia Meloni została wybrana na premiera Włoch prawie rok temu, uchwaliła ustawę, zgodnie z którą w dokumentach urzędowych we Włoszech należy posługiwać się wyłącznie językiem włoskim (najwyraźniej do niedawna coraz częściej używano języka angielskiego, a nie włoskiego).

Słyszałem, że zgodnie z tą ustawą uchwaloną we Włoszech każdy, kto ją złamie, zostanie ukarany grzywną w wysokości 100 000 euro.

Czy w Izraelu uchwalą podobne prawo dotyczące języka hebrajskiego?

A jeśli tak, to jakie będą artykuły tej ustawy i jaka będzie wysokość kary pieniężnej, jaka zostanie nałożona na osoby posługujące się językiem obcym w dokumentach ministerialnych? A co zrobią nowi imigranci, którzy wciąż nie znają hebrajskiego, lub inne grupy ludności, takie jak zagraniczni pracownicy, z których wielu również nie zna hebrajskiego? A może zdecydują się, jak w wielu innych przypadkach w Izraelu, zachować się drapieżnie i bezmyślnie, prowokując w ten sposób liczne gwałtowne incydenty z ludnością, która po prostu nie potrafi używać hebrajskiego?

Nie zdziwiłbym się, gdyby Państwo Izrael wybrało takie postępowanie – jak wiemy, chciwość i brak rozwagi charakteryzują postępowanie ministerstw w wielu obszarach…

18) Wprowadza się nowe przepisy zabraniające demonstracji przed domami wybranych urzędników (członków Knesetu, ministrów i premiera).

Tym samym zdecydowano, że podczas spaceru po rezydencji wybranego urzędnika:

1. Nie krzycz.

2. mówienie jest zabronione.

3. Żadnego gwizdania.

4. Zabrania się używania wzmacniaczy dźwięku – głośników, syren itp.

5. Żadnych machających znaków.

6. Zabrania się mamrotania słów protestu.

7. Izraelska policja będzie uważnie monitorować ruchy warg przechodniów w tych lokalizacjach. Osoby wykazujące nieprawidłowe ruchy warg zostaną natychmiast usunięte z lokalu.

Aha, i jak zapomnieliśmy: właściwie nie wolno oddychać podczas mijania.

Oddychanie powoduje ruch powietrza – co ogromnie zakłóca świętą pracę wybieranych urzędników i ich zdolność do formułowania prawidłowego zestawu rozważań dla dobra Ojczyzny!!

Lol…

 

19)Dyrektor banku krwi w Izraelu szaleje i decyduje o nowych kryteriach wykonywania badań krwi w Izraelu:

Oddzielne testy dla osób z krwią czerwoną i dla osób z krwią niebieską.

Populacja jako całość będzie zdefiniowana jako osoba z krwią czerwoną i będzie uprawniona wyłącznie do podstawowego badania krwi, bez bardziej pogłębionych badań mających na celu zbadanie poziomu określonej substancji we krwi, testu na wykrycie określonej choroby itp.

W ramach nowych przepisów postanowiono, że:

1. Osoby z krwią czerwoną w rozumieniu ustawy będą miały możliwość kontynuowania badań w dotychczasowych strukturach medycznych – przychodniach ubezpieczenia zdrowotnego i szpitalach publicznych.

2. Dla osób błękitnokrwistych powstaną przychodnie lekarskie, do tych miejsc nie będzie mógł dojeżdżać żaden transport publiczny, autobusy i taksówki. Właściciele pojazdów komunikacji miejskiej, którzy pomimo zakazu zdecydują się na dojazd w te miejsca, zostaną do końca życia wysłani do sieci więzień, która zostanie stworzona specjalnie w tym celu i będzie definiowana jako nienadająca się do poddania się testom, czyli powiedzieć: nie będą już mogli pobierać krwi.

3. Przy wejściach do obiektów przeznaczonych dla osób błękitnokrwistych prowadzone będą rygorystyczne kontrole, które pozwolą na wejście wyłącznie osobom posiadającym odpowiednie zezwolenie. Kontrola osób chcących wejść na te obiekty będzie trwała godzinę, 32 minuty, 21 sekund i 541 milisekund. Strażnicy tych placówek medycznych, którzy przekroczą ten termin kontroli, zostaną skierowani także do jednostek penitencjarnych, o których mowa w art. 2.

4. Świadectwo błękitnej krwi będzie wydawane wyłącznie politykom wyższego szczebla (premierom, ministrom i członkom Knesetu) lub członkom kadry kierowniczej wyższego szczebla, których wynagrodzenie wynosi co najmniej 200 000 NIS miesięcznie.

5. Co jakiś czas w mediach będzie publikowana uporządkowana lista osób błękitnokrwistych.

6. Demonstracje przed domami błękitnokrwistych zostaną całkowicie zakazane, a każdemu, kto się przed nimi pokaże, grozi kara śmierci.

Cóż, jestem prostym obywatelem, który nie zajmuje żadnego stanowiska kierowniczego i zarabiam znacznie mniej niż 200 000 NIS miesięcznie. A dokładniej: przysługuje renta inwalidzka z Narodowego Zakładu Ubezpieczeń w wysokości 3591 NIS miesięcznie.

W związku z tym prawdopodobnie nie będę mogła poddać się badaniom lekarskim, do których dostęp będą mogły wyłącznie osoby z błękitną krwią.

Postaram się to wziąć pod uwagę i nie spowodować nieprawidłowych wartości krwi…

Hahaha…

 

20)najnowsza wiedza Yedioth Ahronoth

8 września 2022 r

 

Nadszedł czas, abyś przyznał: poniosłeś porażkę.

Manar Hajaj i jej 14-letnia córka Hadera zostały zastrzelone pod budynkiem mieszkalnym, gdy rozładowywały samochód po zakupach w supermarkecie. Miriam, siostra bliźniaczka Hadery, widziała, jak jej matka i siostra strzelały z bliskiej odległości i uciekły, podczas gdy zabójca postrzelił ją w nogę.

Kolejna dziewczyna, która w jednej chwili straciła całą rodzinę i do końca życia będzie musiała nosić przed oczami obraz wykrwawiającej się siostry i matki. Miriam nie mogła wczoraj towarzyszyć matce i siostrze bliźniaczce na pogrzebie. Nie miała okazji się z nimi pożegnać, wychwalać, opłakiwać ich groby.

Policja i Ministerstwo Bezpieczeństwa Wewnętrznego twierdzą, że podejmowane są wysiłki w celu wykorzenienia przestępczości w społeczeństwie arabskim. Ale po krwawych tygodniach spędzonych tutaj – przestępcy wysłani, by wyeliminować matkę i jej dwie córki, dziennikarza zamordowanego z powodu swojej pracy, matki postrzelonej z bliskiej odległości, trzymającej na rękach swoją córeczkę – jasne jest, że obywatele są nieostrożni.

Stało się to podczas twojej służby. Spójrzcie swoimi oczami na ślad rozbitych rodzin, które milczą w obliczu straty, spójrzcie na tych wszystkich, którzy żyją w strachu i strachu, i przyznajcie, że nie udało wam się zapewnić bezpieczeństwa naszym ulicom.

Foto: Tal Shahar Hadar Gil-ad Pełna kronika https://bit.ly/3B3aLJg

 

21)aktywny

Asafa Benjamina Profesjonalny WordPress-WooCommerce, Elementor, Crocoblock i więcej

13 godzin

 

ma: “Profesjonalny WordPress-WooCommerce, Elementor, Crocoblock i więcej„.

Temat: Metaopis na stronie WordPress.

Szanowna Pani/Panie..

Jestem właścicielem witryny sitedisability55.com zbudowanej na wordpress.org

Jest to wielojęzyczna strona dostępna w 67 językach: uzbecki, ukraiński, urdu, azerski, włoski, indonezyjski, islandzki, albański, amharski, angielski, estoński, ormiański, bułgarski, bośniacki, birmański, białoruski, bengalski, baskijski, gruziński, niemiecki, duński . , holenderski, węgierski, hindi, wietnamski, tadżycki, turecki, turkmeński, telugu, tamilski, grecki, jidysz, japoński, łotewski, litewski, mongolski, malajski, maltański, macedoński, norweski, nepalski, suahili, syngaleski, chiński, słoweński, słowacki , hiszpański, serbski, hebrajski, arabski, paszto, polski, portugalski, filipiński, fiński, perski, czeski, francuski, koreański, kazachski, kataloński, kirgiski, chorwacki, rumuński, rosyjski, szwedzki i tajski.

Na mojej stronie zainstalowana jest wtyczka Yoast – i jak wiesz, za pomocą tej wtyczki możesz napisać metaopis do każdego wpisu na blogu.

Szukam sposobu, aby opis motywu automatycznie dostosowywał się do języka, w którym napisany jest post, na przykład:

1. metaopis będzie wyglądał następująco:

בלוג שעוסק בנושאים הקשורים לנכות, ציבור הנכים ומאבק הנכים בישראל

Gdy wiadomość jest w języku hebrajskim

2. opis tematu będzie taki:

A blog that deals with issues related to disability, the disabled community and the struggle of the disabled in Israel

Gdy wiadomość jest w języku angielskim

3. opis tematu będzie taki:

ආබාධිත ප්‍රජාව, ආබාධිත ප්‍රජාව සහ ඊශ්‍රායලයේ ආබ ාධිතයන්ගේ අරගලය සම්බන්ධ ගැටළු සමඟ කටයුතු කර න බ්ලොග් අඩවියකි

 

Gdy wiadomość jest w języku syngaleskim

(Nie znam syngaleskiego – do napisania opisu użyłem Tłumacza Google)

itp’.

Jak automatycznie dostosować język opisu motywu do języka publikacji?

Wspomnę, że korzystam z dodatkówpolylang i: loco tłumaczenie w celu zdefiniowania wielojęzycznego serwisu, na którym piszę.

Z poważaniem,

Assaf Beniamin,

Ulica Kostaryka 115,

Wejście A-flat 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w tajnym domu z powodu nękania i nierozpatrzonej skargi złożonej izraelskiej policji.

Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1. Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2. Link do mojej strony internetowej:  https://www.disability55.com

3. Moje adresy e-mail: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected]

 

22) Poniżej znajduje się wiadomość, którą napisałem na stronie Facebooka  Shufersal sieci

Dziś, czwartek 7 września 2023 r.:

Wciąż czekam na przesyłkę – a kiedy dzwonię do Państwa pod numer 972-1-800-56-56-56, żeby dowiedzieć się, co się dzieje z przesyłką, nikt nie odbiera telefonu!! a także w WhatsApp nie odpowiadasz. Na stronie piszesz, że dostawa dotrze o 23:19 – czyli: po 23:00!!! 4 godziny spóźnienia – przy regularnej dostawie miejskiej – po prostu niegrzeczne! ! ! Jaki masz problem z trzymaniem się tego, co zostało z tobą uzgodnione? Mam po prostu dość!!! Asafa Benjamina.

Asafa Benjamina

Witaj Shufersal: Nadal czekam na dostawę!! Dla przypomnienia – miałeś przyjechać już o 19:00 – a już spóźniłeś się ponad 3 godziny!!! Mam inne rzeczy do zrobienia w życiu niż czekanie na Ciebie!!! O 21:33 odebrałem telefon od Waszej przedstawicielki – telefon z numeru 972-3-9481077 – i podczas rozmowy z nią powiedziano mi, że przyjedziecie w ciągu najbliższej godziny!! Więc dlaczego nie przyjdziesz?? Po co??? Mam po prostu dość!!!

Assafa Beniaminiego.

Post Scriptum. Dla przypomnienia mój numer telefonu to: 972-58-6784040. A numer zamówienia to: 07974044.

G. Poniżej znajduje się wiadomość, którą wysłałem w czwartek 24 sierpnia 2023 r. do pomocy technicznej Facebooka:

Na moim koncie na Facebooku nie mogę wysyłać wiadomości za pomocą oprogramowania do przesyłania wiadomości.

Pragnę wyjaśnić, że na moim koncie na Facebooku nie piszę obelg, mowy nienawiści, gróźb, pomówień ani mowy nienawiści ani żadnego rodzaju obelg, które rzeczywiście mogłyby uzasadniać tego rodzaju sankcję.

Dlatego jeszcze raz proszę o umożliwienie mi wysyłania wiadomości za pomocą programu Messenger.

Chciałbym również wiedzieć, dlaczego nie odpowiadacie na moje wiadomości

Z poważaniem,

Asafa Benjamina.

Post Scriptum. 1) Link do mojego konta na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

2) Mój numer telefonu: 972-58-6784040.

H. Poniżej moja korespondencja na WhatsAppie z pracownikiem „Facebook Izrael”:

 

23.8.2023, 18:42 – Wiadomości i połączenia są szyfrowane metodą end-to-end. nikomu poza tym czatem, nawet na WhatsApp, nie można ich czytać ani słuchać. Kliknij, aby uzyskać więcej szczegółów.

23.8.2023, 18:41 – Assaf Benyamini: Pomocy

23.8.2023, 18:42 – Assaf Benyamini: ‏IMG-20230823-WA0000.jpg (załączony plik)

Pozdrowienia dla Pani Rinat Friedman:

Temat: awaria usługi przesyłania wiadomości.

Szanowna Pani.

Kilka dni temu otrzymałem na swoim koncie na Facebooku wiadomość, że nie mogę wysyłać wiadomości za pomocą komunikatora.

Pragnę wyjaśnić, że na moim koncie na Facebooku nie piszę obelg, mowy nienawiści, gróźb, zniesławień ani mowy nienawiści ani żadnego rodzaju obelg, które faktycznie mogłyby uzasadniać tego rodzaju sankcję.

Co robić? Jak można rozwiązać taką sprawę?

Z poważaniem,

Assafa Beniaminiego.

 

Post Scriptum. 1) Mój numer telefonu: 972-58-6784040.

 

2) Link do mojego profilu na Facebooku:

https://www.facebook.com/people/%D7%90%D7%A1%D7%A3-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0% D7%99/pfbid0zpW6rYgrdRQfTEuLYDBah3KoarUAmda3GuoNjJmnRte36wxpVYeqLN7VTvoHm71yl/

 

3) Moje konto na Facebooku jest powiązane z adresem e-mail: [email protected]

4) Moje dodatkowe adresy e-mail: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected]

5) Załączam tutaj zrzut ekranu przedstawiający problem (zaznaczyłem czerwonym kółkiem wokół komunikatu o błędzie).

23.8.2023, 18:42 -+972 50-887-9300: Witam, nie jestem pracownikiem Facebooka. Sugeruję skontaktowanie się z centrum pomocy online

23.8.2023, godz. 18:43 -+972 50-887-9300: https://he-il.facebook.com/help

23.8.2023, 18:51 – assaf benyamini: Jak wiadomo, w centrum pomocy nikt nie odpowiada ani nie pomaga kandydatom. Gdyby można było uzyskać odpowiedź w centrum pomocy Facebooka, w ogóle bym się z Tobą nie skontaktował. Udajesz, że nie pracujesz na Facebooku? Cóż, twoje nazwisko widnieje na liście pracowników. Na pewno pracujesz w firmie. Dlatego pytam jeszcze raz jak uzyskać odpowiedź – i dlaczego nikt na Facebooku mi nie odpowiada. To nie jest dobre zachowanie.

23.8.2023, 19:06 -+972 50-887-9300: Nie pracuję i strona o której mówisz nie jest stroną na Facebooku

24.8.2023, 11:37 – Assaf Benyamini: Jak to możliwe? Twoje imię i nazwisko oraz numer WhatsApp, który aktualnie piszę, aby pojawił się na liście pracowników Facebook Israel.

Po prostu nie rozumiem, dlaczego blokujecie takie osoby za darmo i bez żadnego powodu i uzasadnienia, nie podajecie ani nie wyjaśniacie powodu blokowania, a także nie dajesz ludziom możliwości skontaktowania się z Tobą i „uzyskania odpowiedzi” .

Facebook ma więcej niż wystarczające zasoby, aby zapewnić nieco bardziej rozsądną usługę.

Twoja lekceważąca postawa nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

I. Oto moja korespondencja ze stowarzyszeniem „Access Izrael”:

Do: Izraelskie Stowarzyszenie na rzecz Dostępności.

Kuchenka mikrofalowa w moim domu jest zepsuta. Poszukuję firmy, od której mógłbym kupić nowe urządzenie, a także uzyskać pomoc w wyjęciu starego urządzenia z miejsca, w którym się znajduje w mieszkaniu, w celu postawienia nowego na swoim miejscu – czynności, których nie mogę wykonać ze względu na moja niepełnosprawność fizyczna. Czy znacie jakieś firmy od nich. Czy jest możliwość skorzystania z takiej usługi? Chcę zaznaczyć, że wiem, że nie sprzedajecie Państwo urządzeń mikrofalowych.

Pozdrowienia,

Assaf Beniamini,

Ulica Kostaryki 115,

wejście A-apartament 4,

Kiryat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w tajnym domu z powodu nękania i nierozpatrzonej skargi złożonej izraelskiej policji. Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Wymiary starego urządzenia aktualnie znajdującego się w moim domu: długość – 31 cm. szerokość-46 cm. Wysokość-27 cm.2) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

3) Moje adresy e-mail: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub : [email protected] lub: 1972assaf @mailfence .com lub: [email protected]

Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł przekazać moją prośbę innym pracownikom Izraelskiego Stowarzyszenia Dostępności, którzy mogą wiedzieć, jak mi pomóc.

Problem polega na tym, że ze względu na moją niepełnosprawność fizyczną nie mogę podnieść z podłogi nowej kuchenki mikrofalowej, którą zamierzam kupić – jest to coś, czego nie mogę zrobić ze względu na moją niepełnosprawność fizyczną.

Rozumiemy, że nie mają Państwo listy sprzedawców sprzedających kuchenki mikrofalowe.

Pytanie, co zrobić: co w takiej sytuacji zrobi osoba niepełnosprawna.

Mieszkam sama i nie ma obok mnie nikogo, kto mógłby mi pomóc.

Rozumiem, że Ty osobiście nie wiesz jak pomóc – może inni pracownicy stowarzyszeń to wiedzą. Z poważaniem, Asaf Binyamini.

Ukryj oryginalny post

 

środa, 30 sierpnia 2023 o 13:01:44 GMT+3, Moran Friedman<[email protected]> Napisane przez:

Zauważyłem to i pomogłem ci najlepiej, jak mogłem.

 

Nie mamy listy dostawców kuchenek mikrofalowych.

Z poważaniem

Morana Friedmana

Dziedzictwo dostępności usług

Dział Doradztwa Dostępności

Izraelskie Stowarzyszenie Dostępności (AR)

Promowanie dostępu do autonomii i integracji osób niepełnosprawnych

 

Telefon komórkowy: 972-50-7788416

 

Uzupełnienie na lepsze dla Izraelskiego Stowarzyszenia na rzecz Dostępności

______________________________

Autor: Assaf Binyamini <[email protected]>

Wysłano: środa, 30 sierpnia 2023, 13:00:26

Do: Morana Friedmana <[email protected]>

Temat: Re: Moje listy do Izraelskiego Stowarzyszenia Dostępności.

W Moran Shalom:

Nie wiem, czy w ogóle zwróciłeś uwagę na treść mojego podania.

Oprócz usunięcia starego produktu potrzebuję także pomocy w przeniesieniu zakupionego urządzenia elektrycznego do wyznaczonego miejsca w domu, aby zacząć z niego korzystać – nie mogę tego zrobić samodzielnie ze względu na moją niepełnosprawność fizyczną.

Jestem o tym przekonany, ponieważ Izraelskie Stowarzyszenie Dostępności posiada informacje, jak można pomóc osobie niepełnosprawnej takiej jak ja w opisanej przeze mnie sytuacji.

Izraelskie Stowarzyszenie Dostępności pracuje nad udostępnieniem różnych usług osobom niepełnosprawnym.

Jest to usługa, do której nie mogę uzyskać dostępu ze względu na moją niepełnosprawność fizyczną.

Dlatego też chciałbym wiedzieć, kto może pomóc w takiej sytuacji.

Z poważaniem,

Asafa Benjamina.

 

środa, 30 sierpnia 2023 o 12:43:18 GMT+3, Moran Friedman<[email protected]> Napisane przez:

 

Asafa Szaloma.

Nie jest to obszar działalności stowarzyszenia.

 

Jednak według mojej wiedzy każdy, kto przewozi duży produkt elektryczny, ma obowiązek usunąć podobny produkt podczas transportu, wystarczy to wcześniej uzgodnić.

Z poważaniem

 

Morana Friedmana

Dziedzictwo dostępności usług

Dział Doradztwa Dostępności

Śmierć dostępności Izrael (AR)

 

Promowanie dostępu do autonomii i integracji osób niepełnosprawnych

 

Telefon komórkowy: 972-50-7788416

 

Uzupełnienie na lepsze dla Izraelskiego Stowarzyszenia na rzecz Dostępności

 

________________________________

Autor: Assaf Binyamini <[email protected]>

Wysłano: środa, 30 sierpnia 2023 r., 12:40:19

Do: Luiza Burgos <[email protected]>

Dow.: Daria Boudniatski <[email protected]>

Temat: Moje listy do Izraelskiego Stowarzyszenia Dostępności.

Możesz poprosić osobę, która przyniesie Ci kuchenkę mikrofalową, aby umieściła ją tam, gdzie chcesz.

W stowarzyszeniu nie ma nikogo, kto udzieliłby Ci odpowiedzi wykraczającej poza tę kwestię.

 

Z poważaniem

Usługa dostępności dziedzictwa Morana Friedmana

Dział Doradztwa Dostępności

Izraelskie Stowarzyszenie Dostępności (AR)

Promowanie dostępu do autonomii i integracji osób niepełnosprawnych

 

Mobilny:972-50-7788416.

stworzyć krąg na rzecz lepszej dostępności Stowarzyszenia Izrael

Morana Friedmana

Środa 30 sierpnia o 13:16

Ale jaki masz problem z przekazaniem mojej aplikacji innym osobom w stowarzyszeniu?

Zrozumiałam, że nie możesz pomóc – może inne osoby przy Tobie mogą.

 

Witaj Moranie:

Widzę, że nawet najbardziej podstawowa prośba o przekazanie sprawy innym osobom w stowarzyszeniu pozostaje bez odpowiedzi – tak po prostu i bez powodu.

Opublikuję korespondencję między nami.

Nie możesz po prostu zdecydować się na złe traktowanie osób, które aplikują do Twojego stowarzyszenia.

dla Twojej informacji.

Z poważaniem,

Assafa Beniaminiego.

 

Ukryj oryginalny post

 

środa, 30 sierpnia 2023 o 13:31:24 GMT+3, Moran Friedman<[email protected]> Napisane przez:

 

Udzieliłem Ci dokładnie odpowiedzi, o które prosiłeś – każdy usługodawca może zapewnić Ci usługę, o którą prosisz, ale będziesz musiał o to poprosić. Nie mam powodu przekazywać Twojej prośby innym osobom.

Jeżeli próbę pomocy wykraczającej poza wymagania zawodowe odbierasz jako bezczelność, przepraszam i zapraszam do pisania. Mam nadzieję, że też to opublikujesz

Oczywiście opublikuję wiadomość w całości.

Wbrew temu co tu piszesz, tak naprawdę nie starasz się pomóc.

Piszesz do mnie agresywne i wściekłe odpowiedzi – a ja nie rozumiem dlaczego. Nie znasz mnie.

Bo jakie to ma w końcu znaczenie, jeśli swój apel kieruję do innych osób w stowarzyszeniu? To nie wymaga niczego ani żadnego wysiłku z Twojej strony!! Dlaczego upierasz się, że tego nie robisz? Po co???

To właśnie tę bezczelność próbuję podkreślić.

Moja skarga nie polega na tym, że nie możesz mi pomóc – uwierz mi, rozumiem bardzo dobrze.

Skarga na bezczelność wynika z upartej odmowy uchwycenia innych elementów stowarzyszenia, które faktycznie mogłyby ci pomóc – czynność, która zajmie ci najwyżej kilka minut – a może znacznie mniej.

To wstyd, że w ten sposób traktujesz tych, którzy się do ciebie zbliżają.

Z poważaniem,

Assafa Beniaminiego.

 

Z poważaniem

Doktor Moran Friedman (lekarz)

Dziedzictwo dostępnych usług

Dział Doradztwa Dostępności

Izraelskie Stowarzyszenie Dostępności (AR)

 

Promowanie dostępu do autonomii i integracji osób niepełnosprawnych

 

Telefon: 972-50-7788416 (tylko SMS, dziękujemy)

 

W środę, 30 sierpnia 2023 o 1:59:25 GMT+3, Moran Friedman < [email protected] > napisał:

 

 

Asafa.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Każde miejsce, w którym zdecydujesz się na zakup kuchenki mikrofalowej z dostawą, powinno umieścić kuchenkę tam, gdzie poprosisz – a nie na podłodze. Podczas transportu będą musieli także opróżnić starą kuchenkę mikrofalową.

Sugeruję, aby poprosić o to z wyprzedzeniem przy składaniu zamówienia. Ale nie musisz zamawiać z konkretnego miejsca, ale z dowolnego miejsca, które oferuje interesujący Cię produkt w uczciwej cenie.

Chociaż wygląda na to, że próbujesz mi grozić, nie jestem zły. Odpowiedziałem na twoje pytanie. Nie ma powodu, aby nadal zadawać pytania mnie lub innym członkom stowarzyszenia.

Z sukcesem.

Z poważaniem

Doktor Moran Friedman (lekarz)

Dziedzictwo dostępnych usług

Dział Doradztwa Dostępności

Izraelskie Stowarzyszenie Dostępności (AR)

 

Promowanie dostępu do autonomii i integracji osób niepełnosprawnych

środa, 30 sierpnia o 14:11

Nadal nie rozumiem tej mylącej odmowy niekontaktowania się z innymi osobami ze stowarzyszenia, które być może mogłyby nam pomóc.

Wbrew temu co tu piszecie firmy sprzedające kuchenki mikrofalowe są dziś tak naprawdę zobowiązane do wyrzucenia starego urządzenia ze względu na obowiązujące w tym zakresie przepisy – jednak kładą kuchenkę mikrofalową na ziemi i nie pomagają w przeniesieniu jej we właściwe miejsce. w bloku. Za każdym razem, gdy zamawiam kuchenkę mikrofalową, zawsze kładą ją na podłodze i kategorycznie odmawiają pomocy w postawieniu jej na blacie – nawet jeśli są za to oferowane dodatkowo.

To jest właśnie problematyczny punkt. Według Twojej wiedzy nie ma żadnych przepisów prawnych ani regulacji w tej dziedzinie.

Nadal nie rozumiem, dlaczego tak trudno jest Ci kontaktować się z innymi osobami w stowarzyszeniu. Skąd wiesz, że oni też nie będą mieli rozwiązania? Może któryś z nich wie rzeczy, o których ty nie wiesz? Czy zastanawiałeś się chociaż nad taką możliwością?

 

J. Poniżej wiadomość, którą wysłałem do wydziałów arabistyki i islamistyki na kilku uniwersytetach i uczelniach w Państwie Izrael:

ma:

 

Jak wiecie, w bardzo dużej części świata arabskiego i islamskiego zwyczajem jest nakładanie kary amputacji na osoby skazane za przestępstwa przeciwko mieniu, kradzież lub kradzież.

 

Czy znasz stronę internetową w jakimkolwiek języku, która gromadzi osobiste historie wszystkich oskarżonych w krajach arabskich lub muzułmańskich, którzy doznali amputacji kończyny w wyniku przestępstwa przeciwko mieniu, za które zostali skazani?

 

Pragnę podkreślić, że nie jestem orientalistą i nie mam nic wspólnego z dziedziną studiów nad światem arabskim czy islamskim.

To pytanie, o którym myślałem – i nic więcej.

Z poważaniem,

Asafa Benjamina.

Post Scriptum. Moja strona internetowa:  https://disability55.com/

K. Poniżej wiadomość, którą wysyłam do różnych miejsc:

MA:

Temat: Pielęgnacja pedicure.

Szanowni Państwo.

Chciałabym zainteresować się pielęgnacją pedicure w domu. Ze względu na moją niepełnosprawność fizyczną bardzo trudno mi chodzić do salonów pedicure.

Ponadto, ponieważ nie jestem cukrzykiem, nie jestem uprawniony do tego leczenia w ramach dotowanych funduszy ubezpieczeń zdrowotnych w Izraelu.

Czy możesz zaproponować leczenie? A jeśli tak, to jakim kosztem finansowym?

Z poważaniem,

Assaf Beniamini,

Ulica Kostaryka 115,

Wejście A-flat 4,

Kiriat Menachem,

Jerozolima,

IZRAEL, kod pocztowy: 9662592.

Numery telefonów: w tajnym domu z powodu nękania i nierozpatrzonej skargi złożonej izraelskiej policji.

Telefon komórkowy-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Mój numer identyfikacyjny: 029547403.

2) Moje adresy e-mail: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] Lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected] lub: [email protected]

L. Oto 2 pomysły na media społecznościowe, o których pomyślałem:

1) Sieć społecznościowa o nazwie „Kandydencja Kobiet” – sieć skierowana do kobiet, które wcześniej zajmowały tego czy innego rodzaju stanowiska polityczne lub publiczne – lub kobiet, które zamierzają w przyszłości ubiegać się o stanowiska polityczne lub publiczne.

W tej sieci kobiety będą mogły konsultować się w różnych kwestiach związanych z ich karierą polityczną.

2) Serwis społecznościowy „Dom i historia” – serwis społecznościowy, w którym Użytkownicy mogą udostępniać treści związane z ich domem lub miejscem zamieszkania w postaci tekstów, zdjęć, filmów lub w inny wybrany przez użytkowników sposób.

M. Moje linki:

1) icanlocalize.com — Moje usługi tłumaczeniowe

2) leady generatora phantombuster.com

3) Głos przetrwa karmienie w Izraelu

4) projekt „Schronienie Niepodległości”

5) Ruch „Centra Sprawiedliwości Społecznej w Izraelu”

6) linkvertise.com – odbierz płatność za udostępnienie linków

7) antflights.com – międzynarodowa witryna do śledzenia Inne małżeństwa w locie i eteryczne kojarzenie mrówek kosmicznych na świecie

8) Wyszukiwanie podcastów w Listennotes.com — Engine

 

                - Znalazłeś błąd? Opowiedz mi o tym -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE