Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Zdravotně postižené populace ve světě - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Zdravotně postižené populace ve světě

Lidstvo zahrnuje širokou škálu populací a skupin lidí po celém světě. Mezi zvláštní a nejstarší skupiny patří populace lidí se zdravotním postižením. To znamená potřebu zaujmout jedinečný přístup k těmto lidem, kteří čelí různým každodenním výzvám ve fyzické, emocionální a sociální oblasti. Sociální a politický dodatek, který rozšiřuje práva a ochranu lidí se zdravotním postižením po celém světě, je důležitý a spravedlivý, ale stále existuje mnoho výzev, kterým je třeba denně čelit.

Kultura a jazyk jsou nesmírně důležitou součástí rozmanitosti populací na celém světě a mezi lidmi se zdravotním postižením nic méně a nic víc. Někde je to kultura se společným jazykem, která této skupině umožňuje vyjadřovat se a zapojit se do společenského života přirozeným způsobem. A jinde může zdravotní postižení lidí tuto integraci skutečně ztěžovat, nebo někdy dokonce úplně bránit.

Jednou z největších a nejrozmanitějších populací postižených tělesným postižením je veřejnost trpící slepotou nebo zrakovým postižením. Lidé s vážnými zrakovými problémy nezvládají svůj život a své každodenní činnosti, jako je pohyb po ulicích města, nakupování, vyhledávání na internetu a další bez náležité pomoci a vedení. Digitální technologie dnes nabízí mnoho způsobů, jak pomoci nevidomé nebo slabozraké populaci – a je třeba vyvinout maximální úsilí, aby tyto technologie byly co nejširší a použitelné.

Také v emocionální a mentální sféře je nutné odkazovat na populace lidí se zdravotním postižením. Pokud jde o emocionální nebo psychologické problémy, může to mít také emocionální dopad na různé sociální okruhy postižené osoby, takže je důležité poskytnout odpovídající psychologickou podporu a porozumět jedinečným potřebám těchto lidí, kteří jsou v kontaktu s postiženými. deaktivován s tou či onou frekvencí.

 

Pro navození potřebných podmínek a zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením je velmi důležité investovat do vzdělání. Navzdory těmto problémům může většina lidí se zdravotním postižením získat dostatečné vzdělání a zapojit se do trhu práce. Je důležité vytvářet příležitosti pro každého, aby si našel práci a absolvoval odpovídající školení, aby měl v životě rovné šance.

Další z hlavních výzev je dopravní dostupnost a přístup ke zdravotnickým službám slučitelným s jedinečnými potřebami lidí se zdravotním postižením. Veřejná doprava, ale i soukromá vozidla bezbariérová mohou být pro handicapované výborným nástrojem při jejich integraci do společnosti – stejně jako nedostatečná dopravní dostupnost může způsobit závažnější sociální vyloučení handicapované a handicapované populace.

Odpověď: 16. září 2023 jsem si otevřel účet na webu justpaste.it. Na tuto stránku vkládám příspěvky v 88 jazycích:

uzbečtina, ukrajinština, urdština, azerština, italština, indonéština, islandština, irština, albánština, amharština, angličtina, estonština, esperanto, afrikánština, arménština, bulharština, bosenština, barmština, běloruština, bengálština, baskičtina, gudžarátština, gruzínština, galicijština, němčina, dánština, holandština, maďarština, hindština, velština, vietnamština, zuluština, khmerština, tádžština, turečtina, turkmenština, telugština, tamilština, jávština, řečtina, jidiš, japonština, kurdština súran, laoština, lotyština, litevština, maorština, mongolština, malajština, malgaština , maltština, malajálamština, makedonština, maráthština, norština, nepálština, svahilština, somálština, sundánština, sinhálština, čínština, slovinština, slovenština, španělština, srbština, hebrejština, arabština, paštština, polština, portugalština, filipínština, finština, pandžábština, perština, čeština , francouzština, korejština, kazaština, katalánština, kyrgyzština, kannadština, chorvatština, kreolština, rumunština, ruština, švédština, thajština, tigrinya.

Odkaz na můj účet: https://justpaste.it/u/assaf_benyamin2

B. Zde je několik nápadů na software a/nebo internetové systémy, které mě napadly:

 

1) Vyhledávání podle chybějících slov nebo frází – jak víme, internetové vyhledávače poskytují surfařům všechny výsledky, ve kterých se objeví hledané slovo nebo fráze, kterou surfař zadal.

Úkolem je implementovat software do hlavních vyhledávačů (jako je Google, Microsoft Bing atd.), který umožní surfařům, kteří se o to zajímají, možnost provádět jakési „chybějící vyhledávání“ – vyhledávat všechny informace na internetu. která nezahrnuje hledaný výraz, který byl zpevněn.

Například: když surfař zadá frázi „restaurace v New Yorku“, obdrží pouze informace, které tato hledaná slova nezahrnují.

2) Založení zpravodajského webu s názvem „Občanské války v naší době“ – zpravodajského webu, který se bude zabývat zprávami z občanských válek, ke kterým čas od času dochází v různých částech světa.

3) Plugin pro přidávání obsahu na WordPress – Jak víte, existují WordPress stránky, které mají velké množství příspěvků. Když uživatel chce například přidat frázi „Úplný bibliografický seznam je na stránce „Bibliografický seznam“ na tomto webu“ na konec každého z blogových příspěvků, může být tento úkol frustrující a únavný, pokud velký počet příspěvků, ke kterým chtějí frázi přidat.

Proto je myšlenkou vývoj zásuvného modulu, který umožní přidání

fráze (v hebrejštině) “הרשימה הביבליוגראפית המלאה נמצאת בעמוד ‘רשימה ביבליוגראפית’ באתר זה“, nebo jakákoli jiná fráze, kterou si uživatel vybere k velkému počtu příspěvků jedním kliknutím, a bez nutnosti přidávat frázi ke každému příspěvku zvlášť- A to snadným a jednoduchým způsobem, který lze přizpůsobit i uživatelům, kteří nejsou programátoři ani odborníci na kód.

Je také žádoucí umožnit synchronizaci pluginu s PolyLanguage nebo jinými WordPress pluginy, pomocí kterých se budují vícejazyčné weby, aby bylo možné např. přidat frázi v tomto jazyce ke všem příspěvkům napsaným v určitém jazyk – také jedním kliknutím.

například:

1. Přidejte ke všem příspěvkům v angličtině jedním kliknutím frázi:

“The full bibliographic list is on the ‘Bibliographic list’ page on this website”

2. Přidejte do všech příspěvků v čínštině jedním kliknutím frázi:

“完整的書目列表位於本網站的‘書目列表’頁面”

 

(Neumím čínsky – použil jsem Překladač Google, odkud jsem tuto frázi zkopíroval)

atd’.

 

C. Níže je několik příspěvků, které jsem sdílel na sociální síti Facebook:

1)

Asaf Benjamin

13 v září B-9:46

 

Sdíleno s veřejností

 

Zvláštní otázka:

V posledních letech se mluvilo o tom, že je to možné a v budoucnu dojde na planetě Mars k osídlení lidí.

Jaký je postoj židovského Halachy k věci? Je opuštění Země a přesun na Mars podle Halachy povoleno nebo zakázáno? A je v této věci rozdíl mezi tím, co přikazuje Žid a co nežid?

zajímavý…

 

2)Asaf Benjamin

15 v září B-22:44

 

Sdíleno s veřejností

Charlie Aufleger

7. července 2018

 

Jde po ulici muž a křičí venkovské hovno, venkovské hovno… policista ho na místě zastaví a předvede k rychlému soudu.

Ptá se soudce, uvědomuje si, že muž říká ano. Soudce se ptá, co musíte říct, než vynesu váš rozsudek? Muž odpovídá, neřekl jsem, která země. Soudce udělí pokutu policistovi za rušení soudu.

Ti dva odejdou od soudu, policejního filtru, venkovských sraček. Ten muž mu řekl, že jsem ti to říkal!

A teď ve stylu Mika, který přestal psát.

Dnes jsem byl svědkem vzrušujícího a šokujícího případu v Izraeli. Na dovolenou do Izraele přijela turistka z Ruska, uznávaná lékařka, lektorka lékařské fakulty a její nejstarší dcera. Na hraniční kontrole se jich zeptali, kde budou? Předložili pozvánku z hotelu v Aškelonu. Byl jim odepřen vstup do země a byli deportováni s odůvodněním, že Aškelon není turistická destinace a oni jim nevěří.

Zatracená země.

3)Asaf Benjamin

24 v září B-10:22

 

Sdíleno s veřejností

Voják, který vypadne z leteckého kurzu, se rozhodne připojit k jedné z jednotek protivzdušné obrany, která má na starosti provozování protiletadlových raket.

Když se voják zeptá, proč se ze všech armádních jednotek rozhodl vstoupit právě do této jednotky, odpovídá

“Samozřejmě jsem se rozhodl vstoupit do jednotky, která provozuje protiletadlové střely. Když nepoletím já, nepoletí nikdo.”:

4)Asaf Benjamin

23 v září B-13:41

 

Sdíleno s veřejností

https://www.israelhayom.co.il/…/hashavua/article/13002739

Článek (v hebrejštině) o historii vzdělávacích systémů ve světě.

Ukazuje se, že školy ve formátu, který známe dnes v západním světě, vznikly v Prusku na začátku 18. století.

Co víme o Enochových systémech nebo školách v dřívějších obdobích historie (například ve středověku nebo ve starověku)?

A co Enochovy systémy v královstvích nebo zemích, které vůbec nebyly součástí západního světa (jako Enochův systém na starověkém Blízkém východě – Sumer, Akkad nebo Asýrie, stejně jako Enochovy systémy – pokud takové v Indické kultury jako království Inků, Aztékové nebo království Quito – samozřejmě před španělským dobytím V rukou Franciscovy armády se na konci 16. století rozprchly) – co o tom víme dnes?

 

5)Asaf Benjamin

26 v září B-12:33

 

Sdíleno s veřejností

Od ženské organizace přichází požadavek na zahájení trestního vyšetřování:

“Král Šalamoun měl 1000 manželek – vážný případ polygamie!!! Požadujeme, aby proti němu bylo okamžitě zahájeno vyšetřování!! A všichni, kdo se do aféry zapojili, byli postaveni před soud!!”.

lol…

6) Podrobnosti

Tým administrátorů odmítl váš příspěvek v sekci Zeptejte se lékaře | skupina Zdravotnický personál Moudrost davu.

před 12 hodinami

Asaf Benjamin Zeptejte se lékařů na lékařskou moudrost mas

14 hodin ·

komu: “Zeptejte se lékařů na lékařskou moudrost mas“.

Předmět: Vyhledávání kliniky.

Vážené paní/pánové.

V pondělí 2. října 2023 v 11:30 jsem obdržel doporučení na kolorektální kliniku od mého rodinného lékaře na klinice „Ha-Teilat“ Všeobecného zdravotního fondu v Jeruzalémě.

Když jsem se však obrátil do kanceláře kliniky, úřednice na klinice mi rozhodně odmítla říct, kde takové kliniky jsou. Požádal jsem ji, že se zkusí podívat na počítači na klinice, kde takové kliniky jsou, odpověděla s despektem a naprosto bezohledně.

Telefonní číslo kliniky je 972-2-5098282.

Událost sama o sobě samozřejmě není nijak překvapivá – takové nahodilé a nesmyslné zneužívání pojištěnců fondu se opakuje již řadu let.

A na praktické úrovni: zajímalo by mě, jak mohu získat informace o klinikách, které mají kolorektální dohled v oblasti Jeruzaléma (město, kde žiji).

Nebudu moci zahájit terapeutické sledování, aniž bych věděl, kde takové kliniky jsou a jak je kontaktovat.

S pozdravem,

Asaf Benjamin.

dodatek. 1. Moje telefonní číslo: 972-58-6784040.

2. Moje IČO: 029547403.

zpětná vazba

Dobrý den, nemohu tuto záležitost vznést ze strachu z pomluvy

 

7)Příspěvek zmatené osoby (upozornění na čtení: žádáme normální a zdravé lidi, aby příspěvek nečetli):

Leváci nejsou v mé situaci schopni jednat za zdravotně postižené.

Důvod: levicová ideologie sice podporuje udělování práv znevýhodněným populacím – ale když jsou věci podrobeny zkoušce, je jasně vidět, že tato ideologie neexistuje nebo je ve světě aplikována v praxi – a levice -křídlé strany, pokud a když dosáhnou mocenských nebo mocenských pozic, obávají se diskriminace zdravotně postižených a potřebných obyvatel – a v praktické rovině nedávají světu svou socialistickou a údajně “sociální” ideologii.

Na druhou stranu ani pravicově smýšlející lidé nikdy nebudou moci v mé situaci jednat pro postižené a potřebné lidi, a tentokrát kvůli pravicové ideologii, která je skutečně realizována, pokud a až tyto strany dosáhnou mocenských pozic resp. Napájení:

Kapitalistický světonázor ostatně tvrdí, že nejtalentovanější a nejchytřejší lidé ve společnosti jsou lidé, kteří vědí, jak uspět v podnikání – nebo lidově řečeno „vydělat peníze“.

Pokud se tedy člověk dostane do stavu chudoby, je pravděpodobně hloupý – a pokud je hloupý, pak si rozhodně zaslouží zemřít hlady na ulici (a zdůrazňuji, že si to nemyslím – ale je to tak světový pohled na kapitalismus říká).

Tento světonázor je samozřejmě silně proti potřebě pomáhat lidem v nouzi: vždyť podle kapitalistického světonázoru jsou neoddělitelnou součástí populace hloupých lidí ve společnosti – a zaslouží si žít v nouzi a chudobě všichni jejich životy.

Proto nikdy neuvěřím levicovému člověku, který říká, že mi „chce pomoci“ – a stejně tak plně uvěřím pravici, která toto slibuje.

A zkrátka: žádná vláda ani režim – ani zprava, ani zleva – nikdy nebude mít zájem pomáhat postiženým nebo potřebným – a každému z nich z jiných důvodů – a u každého z nich bude diskriminace vyjádřena v jiným způsobem – ale pořád to bude úplně stejná diskriminace.

Závěr pro mě je, že není žádná naděje.

Četl jsi můj příspěvek? Jaká škoda – předeslal jsem svá slova výslovným varováním před čtením a nemohu být zodpovědný za ty, kteří trvají na tom, že si přečtou, co píše složitý člověk…

 

8) Ve ​​světě se objevuje nový zvyk: čtvrti a rezidenční čtvrti určené pouze pro akademiky – ty s magisterským nebo vyšším vzděláním. Veškerý zbytek populace žije v jiných a mnohem menších oblastech. U vchodu do akademických čtvrtí je přísná stráž, jejímž účelem je prosadit nové zákony o segregaci.

Nejsem akademik. Nemám ani úplný imatrikulační list – což znamená, že do mnoha oblastí se od nynějška nebudu moci dostat navždy.

Ale počkat – vlastně, co mě to zajímá? Stejně nevycházím z domu.

Pokud tomu chtějí akademici říkat něco jako „Obydlí bláznů“ nebo Bydlení barbarů (tak se označují všechny ty obytné čtvrti mimo sídla akademiků) – je mi to opravdu jedno.

Z mé strany ať tam zůstanou a je to.

9)

https://smsbomber.co.in/

Indický web – podle nich lze posílat zprávy přes itSMS je zcela zdarma (jejich systém jsem nezkoušel – nevím, jestli to opravdu funguje).

Ale pšššt…

Prosím, neříkejte to buněčným společnostem…

lol…

 

10)Společnost s názvem „The New Alphabets“ vyvíjí aplikaci se stejným názvem.

Jedná se o aplikaci, s jejíž pomocí mohou uživatelé internetu vytvořit sadu symbolů, které budou tvořit písmena – a na jejím základě pak vyvinout nový jazyk s novou slovní zásobou – bez spojení s kterýmkoli z jazyků, kterými se na světě mluví. dnes.

Aplikace svým mechanismem blokuje vytváření písem nebo slovní zásoby, která je příliš podobná jakémukoli jazyku, který se v současné době používá v našem světě.

Mnoho zemí se rozhodne postavit společnost mimo zákon a nedovolí, aby byl systém používán: “Nechceme lidi, kteří jsou příliš chytří – je to nebezpečné. Jsme proti nebezpečným myšlenkám. Ať se nikdo neodváží změnit naši tvář a sabotovat naši jazykovou hegemonii !!!Moudrost se vždy, ale vždy nachází pouze u nás – u vlád a u obchodníků, kteří pro nás pracují (nebo vlastně my s nimi – nenechte se zmást – zde nepřipouštíme chybu – na kterou by se nikdo neodvážil takto uvažovat!!). Je velmi důležité zachovat ideologickou jednotu – a všichni, kdo se od ní odchylují, působí proti jednotě a celistvosti společnosti. A pro zachování veřejného míru a jako nedílnou součást naší snahy předcházet nebezpečným myšlenek, zajistíme úplnou ideologickou jednotnost v různých komunikačních prostředcích – rozhlasu, televizi a tisku.“

Když se tato rozhodnutí vlád, která se snažily utajit, dostanou do povědomí veřejnosti, začne protest, který je potlačován s velkou krutostí.

Ve vládách světa panuje velké zadostiučinění: “Podařilo se nám nastolit světový mír – spolupráci za účelem prosazování naší ideologické jednoty. Nikdo už nebude moci ohrožovat naše postavení – jak jsme zábavní!!”.

 

11) Vedoucí psychiatrického oddělení se zblázní a rozhodne se amputovat nohy každému, kdo je propuštěn z oddělení – jen tak a bez důvodu.

Rodiny pacientů podávají ministerstvu zdravotnictví a dalším úřadům stížnosti – stížnosti, které se setkávají s přezíravým přístupem a naprostou neprůhledností.

Rodiny se ve své tísni rozhodnou obrátit na média, která rozhodně odmítají zveřejnění čísla:

“Třeseme se strachem. Podají na nás žaloby pro pomluvu – je lepší, když pacientům amputují nohy, než abychom přišli o peníze, které musíme rozhazovat.”

 

12) Stát Izrael se definuje, alespoň zdánlivě, jako demokratický stát.

To se ale v praxi neděje, protože každé prohlášení někoho, které se nelíbí jinému člověku, vede k situaci, kdy tomu, kdo řekl, co řekl, je okamžitě vyhrožováno žalobou na pomluvu – a samozřejmě drtivá většina občanů Stát Izrael (včetně mě) se nemůže vypořádat s žalobami za pomluvu a mlčením kvůli finančním nákladům.

Mám tedy návrh: když občan dorazí na veřejné místo, jako je televizní studio, rozhlas nebo jakékoli jiné místo, kde se diskutuje na určité téma, uvidí před sebou ceduli, na které organizátoři událost vytvoří uspořádaný seznam všech slov v hebrejštině nebo v jiných jazycích, která mohou být na této události pronesena.

Samozřejmě po každé otázce, kterou občan položí, bude nucen projít seznam povolených slov – a použít je pouze pro účely své odpovědi – protože použití jakéhokoli jiného slova bude mít za následek žalobu na pomluvu, se kterou bude nebude schopen řešit – a samozřejmě také velkou bolest srdce.

Budu za tato slova žalován za pomluvu? Jaká zakázaná slova jsem zde použil?

kdo se urazil?

Jaká pohroma…

Ha ha ha…

 

13) Podle studií provedených v oblasti kriminologie zjistili, že existuje spolupráce mezi zločinci nebo zločineckými organizacemi z židovského sektoru a jejich „kolegy“ z arabské společnosti v Izraeli.

Kdo tedy řekl, že v Izraeli neexistuje soužití mezi Židy a Araby?

skutečnost, že existuje.

Je možné a možné na základě této spolupráce zahájit jednání o míru – faktem je, že je to možné…

lol…

 

14) Ve světě se objevuje nový zvyk: čtvrti a rezidenční čtvrti určené pouze pro akademiky – s magisterským nebo vyšším vzděláním. Veškerý zbytek populace žije v jiných a mnohem menších oblastech. U vchodu do akademických čtvrtí je přísná stráž, jejímž účelem je prosadit nové zákony o segregaci.

Nejsem akademik. Nemám ani úplný imatrikulační list – což znamená, že do mnoha oblastí se od nynějška nebudu moci dostat navždy.

Ale počkat – vlastně, co mě to zajímá? Stejně nevycházím z domu.

Pokud tomu chtějí akademici říkat něco jako „Obydlí bláznů“ nebo Bydlení barbarů (tak se označují všechny ty obytné čtvrti mimo sídla akademiků) – je mi to opravdu jedno.

Z mé strany ať tam zůstanou a je to.

Jako

Komentář

sdílení

D. Níže je e-mail, který jsem poslal profesoru Shikmě Breslerovi:

 

Autor: Assaf Binyamini < [email protected] >

na:[email protected] < [email protected] >

Odesláno: Sobota, 9. září 2023 v 12:12:35 GMT+3

Předmět: Moje dopisy profesorce Shikmě Breslerové.

 

Komu: Profesor Shikma Bresler, zdravím:

Předmět: Pomoc od influencerů.

Vážená paní.

V roce 2007 jsem se zapojil do boje handicapovaných v Izraeli. Od 10. července 2018 to dělám v rámci transparentního hnutí invalidů „Natgver“, ke kterému jsem se přidal.

Jak víte, lidem, kteří se snaží na internetu propagovat různé věci jako jsou produkty, vlastní webové stránky a v mnoha případech i sociální boje různého druhu, občas pomáhají síťoví influenceři – slavní lidé (tzv. „celebrity“), kteří propagují jejich nápady za extrémně vysoký poplatek.

Moje otázka na vás zní: Znáte ekonomický model, s jehož pomocí se do takového formátu mohou začlenit i lidé jako já, kteří žijí s nízkým příjmem?

Podotýkám, že mezi námi není žádná osobní známost – slyšel jsem o vás z médií.

S pozdravem,

assaf Binyamin,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

 

Telefonní čísla: v tajném domě kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla

vyřízeno. Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Můj web: https://www.disability55.com

3) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

4) Terapeutické prostředí, ve kterém se nacházím:

Sdružení “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit St. 6,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9650816.

Telefonní čísla do kanceláří hostelu: 972-2-6432551. Nebo: 972-2-6428351.

Sociální pracovnice z týmu hostelu, která pracuje v mém bytě: paní Sara

Stora-972-55-6693370.

5) 10. července 2018 jsem se připojil k hnutí „Natagver“ – transparentní handicapovaní lidé. V hnutí se snažíme vystupovat ve prospěch transparentních zdravotně postižených, tedy lidí jako já, kteří trpí vážnými zdravotními problémy, které nejsou navenek viditelně vidět, a v důsledku toho jsou diskriminováni i ve vztahu k ostatním zdravotně postiženým. .

Ředitelkou hnutí, která je zároveň jeho zakladatelkou, je paní Tatiana Kaduchkin a její telefonní čísla jsou:

972-52-3708001. Nebo: 972-3-5346644.

Náš web:  https://www.nitgaber.com/

 

E. Níže je zpráva, kterou jsem poslal na oddělení veřejného dotazování nemocnice Hadassah Ein Kerem v Jeruzalémě:

 

Moje dopisy na oddělení veřejného dotazování nemocnice Hadassah Ein Kerem.

Asaf Benjamin< [email protected] >

Na:

[email protected]

Čtvrtek 28. září-13:08

Komu: Nemocnice Hadassah Ein Kerem – oddělení veřejných dotazů.

 

Předmět: Problém s frontou pro testování.

Vážené paní/pánové.

Objednala jsem se na echokardiografické vyšetření, které musím akutně udělat – dle doporučení lékařů, u kterých jsem byla vyšetřena.

Test byl naplánován na neděli 8. října 2023 v 11:30 hodin.

Zaměstnanci ústavu se však sami rozhodli termín zrušit a odložit na 22. října 2023 – a nečekaně mě o tom informovali telefonicky z čísla 972-2-6777901 – ve čtvrtek 28. září 2023 v hodin. 12:14. Všechny mé pokusy vysvětlit zaměstnancům Ústav, že jde o test, který musím akutně udělat a že jej nelze odložit do 22.10.2023, narazil na zeď v podobě ignorování. Když jsem je požádal, aby mi nabídli nějaké řešení situace, odpověděl jsem záporně.

Tak co budeme dělat? Co přesně očekáváte, že pacient v takové situaci udělá? Jejich chování je prostě skandální. Nepochybuji o tom, že na rozdíl od slov úřednice v ústavu, se kterou jsem mluvil (nevím, jak se jmenuje), podle nich nemají možnost udělat test do 22.10. 2023 Tato možnost existuje – prostě leží s odhodlaným čelem.

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A – Apartmán 4,
Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domě kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla řešena.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

3) Rodinný lékař, u kterého jsem sledován:

Dr. Brandon Stewart,

Zdravotní služby “Clalit” – klinika “HATAYELET”,

6 Daniel Yanovsky St.,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9338601.

Telefonní číslo v kancelářích kliniky: 972-2-5098282. Faxové číslo v kancelářích kliniky: 972-2-6738551.

F. Níže je uveden popis problému, který jsem měl s klinikou, kde se léčím:

Na:

Předmět: Klinika zdravotního pojištění – nedostatečná odpověď.

Vážené paní/pánové.

Poslal jsem tísňovou zprávu do všeobecného zdravotního fondu, kde jsem sledován, na faxové číslo: 972-2-6738551.

Toto je klinika „Hatayelet“ Všeobecné zdravotní pojišťovny v Jeruzalémě.

Na tuto žádost ale nereagují.

Také při pokusu kontaktovat kliniku telefonicky na číslo

Telefon 972-2-5098282 Nikdo nezvedá telefon – a po krátké době je hovor přerušen.

Také, když jsem se pokusil kontaktovat zdravotní služby Kalalit prostřednictvím sociální sítě WhatsApp, obdržel jsem následující zprávu:

Podle mých údajů není možné pokračovat v procesu na WhatsApp.

Pro další upřesnění se můžete obrátit na sekretářku vaší kliniky.

Ještě jsi nenastoupil na vysokou školu?

Můžete to udělat zde snadno a rychle:

https://r.clalit.co.il/yj6hlzp

 

A když zadám tento odkaz, jsem přesměrován (opět) do osobní oblasti webu „Klelit Online“, kde není možné zasílání požadavků na kliniku.

tak co děláme?

S pozdravem,

assaf benyamini.

9.2023

 

Zdravím na promenádní klinice:

Předmět: požadavky na kliniku.

Vážené paní/pánové.

Na vaší klinice mě léčí rodinný lékař Dr. Brandon Stewart.

Chtěl bych požádat kliniku:

1) Chtěl bych obnovit recepty na mé pravidelné léky:

TEGRETOL ČR

SEROQUEL

EFFEXOR

V této věci nepotřebuji vysvětlování – jsou to léky, které beru pravidelně již mnoho let.

Tuto žádost vám zasílám faxem, protože systém webu „Klelit Online“ mi neumožňuje žádost přes ně podat.

2) A dotaz na doktora:

Mám, nebo se doporučuje nechat se očkovat proti chřipce? A slyšel jsem, že existuje i vakcína proti novému kmeni koronaviru. Mám také dostat tuto vakcínu?

V každém případě, pokud je mi skutečně doporučeno tyto vakcíny podat, zajímalo by mě, jaký je k tomu nezbytný postup.

S pozdravem,

assaf benyamini je pacientem na klinice.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje telefonní číslo: 972-58-6784040.

3) Certifikáty a/nebo doporučení mi můžete zasílat na mou e-mailovou adresu:

[email protected]

nebo na moje faxové číslo: 972-77-2700076.

G. Níže je uveden e-mail, který jsem odeslal na různá místa:

 

Na:

Předmět: Objednání léku/přípravku.

Vážené paní/pánové.

Nedávno jsem dostal doporučení od svého rodinného lékaře používat mast zvanou Rectosurin.

Nyní však nastal problém: tato mast není na všeobecných zdravotnických zařízeních, kterých jsem členem, skladem a nelze ji u nich objednat.

Zajímalo by mě, u koho si mohu objednat tuto mast, se kterou bych měla začít léčbu.

S pozdravem,

Asaf Binyamin,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

Izrael, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domově kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

H. Níže je uveden e-mail, který jsem si myslel, že pošlu na různá místa:

Na:

Předmět: Vyhledejte centrum nouze.

Vážené paní/pánové.

Jsem 51letý invalidní člověk (má slova jsou napsána 4.10.2023) – a kvůli svým různým nemocem jsem nucen čas od času docházet do nemocnic – a za tímto účelem mi v současné době pomáhá tísňové centrum Asociace Yad Sarah.

Kvůli nešťastné události a bolestem srdce, které ji provázely, je však chci opustit a hledat jiné nouzové centrum.

Znáte nějaké firmy, kde můžete tuto službu získat? A pokud ano – za jakou cenu?

S pozdravem,

Asaf Binyamin,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

Izraelské PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domově kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

 

dodatek. 1) Níže je uveden popis podrobností případu, který jsem nedávno měl se sdružením „Yad Sarah“:

 

Na:

Předmět: problém s formulářem.

Vážené paní/pánové.

V pátek 29. září 2023 v 17:17 jsem dorazil na pohotovost nemocnice Hadassah Ein Kerem – a bylo to kvůli intenzivní bolesti, kterou jsem cítil. Odvolání bylo přes krizové centrum sdružení „Yad Sarah“.

Abych mohl vyrovnat záležitost finančního dluhu vůči organizaci Magen David Adom, potřebuji, aby mi sdružení „Yad Sara“ zaslalo písemný formulář doporučení (mé doporučení do tísňového centra prostřednictvím zařízení u mě doma bylo verbální).

Při mých rozhovorech se zaměstnanci sdružení Yad Sara z neděle 1. října 2023 však vyšlo najevo, že nejsou připraveni mi potvrzení zaslat, a to s podivným tvrzením, že „osoba vyřizující záležitost se vrátí pracovat až po Sukotu“.

Tady samozřejmě není co “léčit” – jediné, co jsem po nich žádal, bylo zaslání doporučení – potvrzení o doporučení, které jsem měl na pohotovost.

Jen nechápu, proč by odeslání formuláře, něco, co trvá maximálně půl minuty, mělo být tak složité.

tak co děláme?

Je mi z těch zbytečných a hloupých her prostě špatně – nechápu, co mají sakra za problém s odesláním formuláře!!!

S pozdravem,

assaf benyamini.

2) Moje IČO: 029547403.

3) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

 

I. Moje odkazy:

 

1) ISRAGEM – Izraelská společnost pro medicínu zaměřenou na sexuální a genderové povědomí

2)sdružení “Oči na cestě”.

3) femlinks.co.il-portál stránek feministických organizací v Izraeli

4) Spojovací-konzultace židovská žena-osobní

5)  pokoj Lékařky-skupina žen léku v Izraeli

6)Centrum ženského srdce – nemocnice Hadassah Ein Kerem

7)Pokyny “Zachraňte své oči” – pomoc při rehabilitaci Od pornografie

8)undetectable.ai – nezjistitelný nástroj pro psaní umělé inteligence

9)SMM qqtube.com- Kupte si nebo vyzkoušejte sledující, zhlédnutí, lajky a další zdarma

- Našli jste chybu? Řekni mi o tom -

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE